Jak prać w płatkach mydlanych??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Przygody z suszeniem ubrań

Notka

Przygody z suszeniem ubrań
Konkurs zakończony, wkrótce następne :-)

 
 
Narzędzia
Stary 2010-05-15, 11:22   #1
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Cool

Jak prać w płatkach mydlanych???


Mam problem z praniem w płatkach mydlanych - na opakowniu jest napisane, że na 1 pranie w twardej wodzie trzeba użyć 3 czubatych łyżek płatków. Tylko niestety taka ilość zapycha mi pralkę powodując potopa mniejsza ilośc np. płaska łyżka nie dopiera rzeczy (piorę w 90C). Myślałam o wsypaniu płatków do bębna ale ktoś mnie postraszył że powstaje masa piany i znowu będzie katastrofa Jak sobie z tym poradzić?
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-16, 13:57   #2
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Jak prać w płatkach mydlanych???

Chyba nie to podforum
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 11:06   #3
EkspertElectrolux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 34
Dot.: Jak prać w płatkach mydlanych???

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA1982 Pokaż wiadomość
Mam problem z praniem w płatkach mydlanych - na opakowniu jest napisane, że na 1 pranie w twardej wodzie trzeba użyć 3 czubatych łyżek płatków. Tylko niestety taka ilość zapycha mi pralkę powodując potopa mniejsza ilośc np. płaska łyżka nie dopiera rzeczy (piorę w 90C). Myślałam o wsypaniu płatków do bębna ale ktoś mnie postraszył że powstaje masa piany i znowu będzie katastrofa Jak sobie z tym poradzić?

Zawsze najpewniejsze jest postępowanie według wskazań producenta, ale może spróbuj połowę wsypać do dozownika i połowę do bębna? Jeżeli ma powstać duża ilość piany, to powstanie niezależnie od miejsca dozowania detergentu. W przypadku dozowania bezpośrednio do bębna istnieje ryzyko, że proszek nie rozpuści się całkowicie lub będzie mniej skuteczny, bo rozpuści się wolniej. Niektóre pralki Electrolux wyposażone są w funkcję Direct Spray / Art System i dzięki temu woda z detergentem dociera bezpośrednio do bębna, co daje lepszą penetrację prania proszkiem.

Przypuszczam, że pierzesz w temperaturze 90 stopni, ponieważ masz małe dzieci i chciałabyś pozbyć się ewentualnych alergenów. W swojej ofercie firma Electrolux ma również kilka pralek, które posiadają program antyalergiczny Allergy Stop 60 stopni. Ta nowa technologia pomaga w usuwaniu, względnie dezynfekowaniu bakterii i alergenów obecnych w pranych ubraniach. Skutecznie dezaktywuje roztocza i usuwa wszelkie niepożądane cząsteczki.

Efekt? Nie tylko świeże, czyste ubrania, ale garderoba, która może być bezpiecznie noszona przez alergików oraz osoby o zwiększonej wrażliwości na roztocza i inne alergeny.

W program antyalergiczny Allergy Stop 60˚C zostały wyposażone między innymi modele pralek Electrolux EWF 12483W i EWF 127413W.

Edytowane przez EkspertElectrolux
Czas edycji: 2010-05-20 o 11:08
EkspertElectrolux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-20, 19:52   #4
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Dot.: Jak prać w płatkach mydlanych???

Dziekuję serdecznie za porady i podpowiedź ;-)
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Przygody z suszeniem ubrań


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.