Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówki 2016 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-20, 20:37   #1771
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
To takie czarno - białe obrazki dla dzieci.

Która to tu pisała, że ma infekcję i bierze jakieś tabletki. Przyznać się która
Ja mam
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 20:50   #1772
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

No i jak po tych tabletkach? jakie bierzesz? Pomagają coś? Ja już nie mogę doczekać się poniedziałkowej wizyty u doktora, bo mam takie swędzenie i pieczenie, że się można wsciec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 21:12   #1773
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość

U nas biała kapustę daje się na samą górę garnka a dół i boki smaruje się smalcem by się za bardzo nie przypalily. Piecze się nie na dużym ogniu a w żarze, inaczej się spala.
A tak, na wierzch też, ogólnie u mnie cały kociołek wewnątrz się okłada
I tak jak mówisz w żarze, ewentualnie robimy z boku ogniska, tak żeby kociołek nie stał w ogniu i obracamy go co jakiś czas
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 21:55   #1774
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Hej



Nie ma szans nadrobić wszystkiego...

Poczytam ciut



U mnie najprawdopodobniej 3 tyg do cc 12 września chyba ze sobie umysli wyjść wcześniej... Ale nic nie wskazuje
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 22:20   #1775
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Mam książeczki i kontrastowy ochraniacz. Karty czarno białe drukowalam sama na brystolu.



Po raz pierwszy w życiu naciagalismy z Tz plotno na ramiak. Blejtram b.duzy ale mysle ze przyzwoicie nam wyszlo. Jako ze straciłam dużo 😉 kalorii to dopchalam soe malinami i prazynkami solonymi. Maaaatko będę gruba jak beczka ale tak mi się chce...

Dziecko wwierca sie w dol a co za tym idzie boli mnie na dole że ustać nie mogę. Tym sposobem nic nie zrobiłam przez caly dzień.
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-20, 22:47   #1776
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Kasia faktycznie walcz o swoje jakim prawem przez ich błąd ty masz cierpieć i płacić więcej???!!



Weselna mój jeszcze urlopu z tego roku nie brał więc 2 tyg tacierzynskiego i wypoczynkowego zresztą nie wyobrażam sobie kilku dniowe noworodka do szkoły ze starszakiem prowadzić... Taaa...



Mrozic jedzenia nie mam zamiaru tz gotuje będzie że mna więc nie widzę potrzeby, pozatym mama 3 piętra wyżej 😉



Co do odwiedzin zobaczymy wyjdzie w praniu jak nie będę ogarnięta i nie będę miała chęci to nie będę prosić pozatym znajomych mam ogarniętych się pchać w pierwszych dniach życia nie będą ☺

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Jadłam raz pieczonki w Zawierciu u rodziny u nas też kociołek ojjj ale bym wciągnęła 😍

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Optymista Brawa że dotrwalaas☺



Majalenka nie mam jest czas na zakup koło 3 miesiąca na początek to w ruch pójdzie łóżeczko lub leżaczek na płasko i otulacz ☺

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Czy tylko ja nie mam wózka?!? I na dodatek nie wiem jaki kompletnie chce czy jest sens 3 w1😂
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 00:18   #1777
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Kasia faktycznie walcz o swoje jakim prawem przez ich błąd ty masz cierpieć i płacić więcej???!!



Weselna mój jeszcze urlopu z tego roku nie brał więc 2 tyg tacierzynskiego i wypoczynkowego zresztą nie wyobrażam sobie kilku dniowe noworodka do szkoły ze starszakiem prowadzić... Taaa...



Mrozic jedzenia nie mam zamiaru tz gotuje będzie że mna więc nie widzę potrzeby, pozatym mama 3 piętra wyżej 😉



Co do odwiedzin zobaczymy wyjdzie w praniu jak nie będę ogarnięta i nie będę miała chęci to nie będę prosić pozatym znajomych mam ogarniętych się pchać w pierwszych dniach życia nie będą ☺

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Jadłam raz pieczonki w Zawierciu u rodziny u nas też kociołek ojjj ale bym wciągnęła 😍

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Optymista Brawa że dotrwalaas☺



Majalenka nie mam jest czas na zakup koło 3 miesiąca na początek to w ruch pójdzie łóżeczko lub leżaczek na płasko i otulacz ☺

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Czy tylko ja nie mam wózka?!? I na dodatek nie wiem jaki kompletnie chce czy jest sens 3 w1😂
A chcesz nowy wózek? To ja nie wiem czy nie jest za późno. Na swój miałam czekać 6 tygodni, ale był już w sklepie po równym miesiącu. Wczoraj mąż złożył

Pobudka nr 1.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 05:38   #1778
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
No i jak po tych tabletkach? jakie bierzesz? Pomagają coś? Ja już nie mogę doczekać się poniedziałkowej wizyty u doktora, bo mam takie swędzenie i pieczenie, że się można wsciec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostałam Macrimor i krem pimafucin. Ja miałam tak, że objawy były raczej na zewnątrz bożeny i niestety to nie przeszło (albo się uczuliłam na wkładki, więc je teraz zmieniłam i będę chyba zmieniać co 2-3 godziny, więc zobaczymy). Na dodatek dostałam jakieś długie leczenie - 24 dni, ale konsultowałam się z innym lekarzem i on powiedział, że 7 dni, wiec sama nie wiem. Ani jedno ani drugie nie jest moim prowadzącym lekarzem. Wzięłam 8 globulek i zrobię badanie czystości, potem zadzwonię do swojego.

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość

Czy tylko ja nie mam wózka?!? I na dodatek nie wiem jaki kompletnie chce czy jest sens 3 w1��
3 w 1 bez sensu, w sklepach możesz czekać, tak jak pisała majlenka, w zalezności oczywiście od modelu. Ja kupowałam na allegro - z adapterem do fotelika wyszło mi ok 300-400 zł taniej niż w sklepie. Mogę polecić sprzedawcę (mają też stacjonarny w Waw) - naszurwisek_pl. Przesyłka bardzo szybko, chyba w 2 dni. Ale ja brałam jedo fyn, on nie jest jakoś bardzo popularnym modelem - ale spełniał wszystkie moje warunki (duża gondola, dobra amortyzacja, kołyska w gondoli, duży koszt na zakupy, regulowane rączki, etc...).

A fotelik teraz często pojawia się na promocji w smyku, entliczku, toysRus, mój maxi cosi cabriofix kosztował 500 zł. Musisz sobie przekalkulować, co Ci się będzie bardziej opłacało.
U mnie z foletikiem cena wyszła podobna co za 3w1, ale fotelik ma wszystkie atesty i jakoś bardziej ufałam maxi cosi.

Edytowane przez ishtar
Czas edycji: 2016-08-21 o 05:40
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 06:08   #1779
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Usnelam po 1wszej i od 6:30 nie mogę spac. Co noc wkręcam sobie ze to juz...Mam jakas obsesje 😁 ze odejdą mi wody bo wciąż mi sie cos przelewa w brzuchu i chrupie w kościach.
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 06:39   #1780
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Witam z ranka

Noc masakra. Jakaś chołota imprezowała od 1 do 3 i miałam po spaniu. Do tego palili i musiałam okno zamykać bo bym zwymiotowała. Do tego 4 razy siku. Padam. Jak szłam o 5 siku było cicho aż miałam ochote iść na dół pod ich drzwi i zacząć walić z całej siły.

Co do kupna wózka to nie wiem czy wszędzie trzeba czekać. U mnie było tak że wybrałam 2 modele w sklepie i pani mi z tych 2 zrobiła to co mi się podobało i kupiliśmy od razu taki zmodyfikowany.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 07:29   #1781
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Usnelam po 1wszej i od 6:30 nie mogę spac. Co noc wkręcam sobie ze to juz...Mam jakas obsesje 😁 ze odejdą mi wody bo wciąż mi sie cos przelewa w brzuchu i chrupie w kościach.
Najgorsze to czekanie, że może to już. Ciągle w stresie i się szuka sygnałów.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 09:13   #1782
201609230904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 175
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Hejka, od dziś został mi równy miesiąc do terminu porodu, ale i tak pewnie przenoszę.

Wybraliśmy juz imię, a właściwie to imiona. Będzie Eliza Kornelia.
Mojej babci nie podoba się Eliza, a teściowej Kornelia, ale co to mnie obchodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201609230904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:20   #1783
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Dostałam Macrimor i krem pimafucin. Ja miałam tak, że objawy były raczej na zewnątrz bożeny i niestety to nie przeszło (albo się uczuliłam na wkładki, więc je teraz zmieniłam i będę chyba zmieniać co 2-3 godziny, więc zobaczymy). Na dodatek dostałam jakieś długie leczenie - 24 dni, ale konsultowałam się z innym lekarzem i on powiedział, że 7 dni, wiec sama nie wiem. Ani jedno ani drugie nie jest moim prowadzącym lekarzem. Wzięłam 8 globulek i zrobię badanie czystości, potem zadzwonię do swojego.



3 w 1 bez sensu, w sklepach możesz czekać, tak jak pisała majlenka, w zalezności oczywiście od modelu. Ja kupowałam na allegro - z adapterem do fotelika wyszło mi ok 300-400 zł taniej niż w sklepie. Mogę polecić sprzedawcę (mają też stacjonarny w Waw) - naszurwisek_pl. Przesyłka bardzo szybko, chyba w 2 dni. Ale ja brałam jedo fyn, on nie jest jakoś bardzo popularnym modelem - ale spełniał wszystkie moje warunki (duża gondola, dobra amortyzacja, kołyska w gondoli, duży koszt na zakupy, regulowane rączki, etc...).

A fotelik teraz często pojawia się na promocji w smyku, entliczku, toysRus, mój maxi cosi cabriofix kosztował 500 zł. Musisz sobie przekalkulować, co Ci się będzie bardziej opłacało.
U mnie z foletikiem cena wyszła podobna co za 3w1, ale fotelik ma wszystkie atesty i jakoś bardziej ufałam maxi cosi.
też mam od zewnątrz i pomyślałam, że może od wkładek mimo, że używam ich już kilka lat i nic mi się nie działo, a teraz to jest masakra. Staram się je zmieniać dość często, ale mam wrażenie, że dnia na dzień jest gorze. Wczoraj już nawet ich nie zakładałam, ale ciężko przy tym śluzie. Jutro do lekarza, więc mam nadzieję, że coś poradzi.

A co do wózków to moja kuzynka ma Jedo Fyn i bardzo mi polecała.


Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Witam z ranka

Noc masakra. Jakaś chołota imprezowała od 1 do 3 i miałam po spaniu. Do tego palili i musiałam okno zamykać bo bym zwymiotowała. Do tego 4 razy siku. Padam. Jak szłam o 5 siku było cicho aż miałam ochote iść na dół pod ich drzwi i zacząć walić z całej siły.

Co do kupna wózka to nie wiem czy wszędzie trzeba czekać. U mnie było tak że wybrałam 2 modele w sklepie i pani mi z tych 2 zrobiła to co mi się podobało i kupiliśmy od razu taki zmodyfikowany.
Bo można kupić ten wózek, który jest w sklepie, ale zwykle mają po 1-2 sztukach i niekoniecznie akurat ten kolor może komuś pasować, jeśli tak to ok, a jeśli nie to dopiero zamawiają i produkują.
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:21   #1784
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dzień dobry

Ja dziś ledwo żywa. Chyba wczoraj przegielam z tym sprzątaniem.
Dziś czuje ciągle skurcze, ale gdy się poruszam to ustępują. W nocy biegalam co godzinę do wc.
I chyba poród mi się zbliża, w pierwszej ciąży tuż przed porodem na twarzy pojawiły mi się syfki, otóż teraz też się pojawiać zaczynają
Lukrecjanna ważne, że wam imiona się podobają. Reszta przywyknie
U nas nadal nie ustaliliśmy, choć chyba będzie Tymon. TZ się uparł, choć wolałabym Szymona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:23   #1785
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Lukrecjanna Pokaż wiadomość
Hejka, od dziś został mi równy miesiąc do terminu porodu, ale i tak pewnie przenoszę.

Wybraliśmy juz imię, a właściwie to imiona. Będzie Eliza Kornelia.
Mojej babci nie podoba się Eliza, a teściowej Kornelia, ale co to mnie obchodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo ładne teściowa to se może
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:26   #1786
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
A fotelik teraz często pojawia się na promocji w smyku, entliczku, toysRus, mój maxi cosi cabriofix kosztował 500 zł. Musisz sobie przekalkulować, co Ci się będzie bardziej opłacało.
U mnie z foletikiem cena wyszła podobna co za 3w1, ale fotelik ma wszystkie atesty i jakoś bardziej ufałam maxi cosi.
Właśnie jutro zamierzam wybrać się w poszukiwaniu fotelika. Nie orientujesz się czy aktualnie są jakieś fajne promocje w którymś z tych trzech sklepów? Sama też oczywiście poprzeglądam ich oferty ale jakbyś była na bieżąco to sporo ułatwiłabyś mi sprawę
Swoją drogą myślałam, że w ToysRus mają tylko zabawki I nawet nigdy nie chciało mi się tam wchodzić.

Cytat:
Napisane przez Lukrecjanna Pokaż wiadomość
Hejka, od dziś został mi równy miesiąc do terminu porodu, ale i tak pewnie przenoszę.

Wybraliśmy juz imię, a właściwie to imiona. Będzie Eliza Kornelia.
Mojej babci nie podoba się Eliza, a teściowej Kornelia, ale co to mnie obchodzi...
Zazdroszczę Ja mam 3 tygodnie i 2 dni i dalej nie mamy imienia
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:36   #1787
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Lukrecjanna Pokaż wiadomość
Hejka, od dziś został mi równy miesiąc do terminu porodu, ale i tak pewnie przenoszę.

Wybraliśmy juz imię, a właściwie to imiona. Będzie Eliza Kornelia.
Mojej babci nie podoba się Eliza, a teściowej Kornelia, ale co to mnie obchodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przynajmniej nie podoba im sie po rowno
To Wasz wybor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:41   #1788
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
też mam od zewnątrz i pomyślałam, że może od wkładek mimo, że używam ich już kilka lat i nic mi się nie działo, a teraz to jest masakra. Staram się je zmieniać dość często, ale mam wrażenie, że dnia na dzień jest gorze. Wczoraj już nawet ich nie zakładałam, ale ciężko przy tym śluzie. Jutro do lekarza, więc mam nadzieję, że coś poradzi.

A co do wózków to moja kuzynka ma Jedo Fyn i bardzo mi polecała.




Bo można kupić ten wózek, który jest w sklepie, ale zwykle mają po 1-2 sztukach i niekoniecznie akurat ten kolor może komuś pasować, jeśli tak to ok, a jeśli nie to dopiero zamawiają i produkują.
Ja teraz zmieniłam wkładki na takie lidlowskie (z carefree) i zauważyłam, że jest lepiej. Carefree też od zawsze uzywałam, ale są mocno perfumowane i po prostu na sam koniec jestem bardziej wrażliwa... No i 2 razy dziennie się podmywam zwykłą wodą i potem osuszam. I jest nieco lepiej. Ja się w ogóle dziwię, ze tak od razu leki przepisali, mój lekarz zawsze zlecał chociażby badanie czystości, ale teraz juz było tak źle, że wolałam nie ryzykować

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
Właśnie jutro zamierzam wybrać się w poszukiwaniu fotelika. Nie orientujesz się czy aktualnie są jakieś fajne promocje w którymś z tych trzech sklepów? Sama też oczywiście poprzeglądam ich oferty ale jakbyś była na bieżąco to sporo ułatwiłabyś mi sprawę
Swoją drogą myślałam, że w ToysRus mają tylko zabawki I nawet nigdy nie chciało mi się tam wchodzić.



Zazdroszczę Ja mam 3 tygodnie i 2 dni i dalej nie mamy imienia
W smyku są promocje na niektóre modele o okreslonych kolorach, zniżki nie są ogromnie, ale zawsze to jakieś 50 zł Nie wiem jak stacjonarnie, ale co za problem obejrzeć i kupić online

W pozostałych były jakieś sezonowe promocje, które dostawałam na ulotkach.
W świecie dziecka na zgody foteliki są nieco tańsze niż w sieciówkach.

I my też nie mamy imienia wciąż, mnie coraz bardziej podoba się Natalia...
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 09:42   #1789
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Lukrecjanna - śliczne zestawienie

Nocka u nas zawsze jest tylko z jedną pobudką, przy czym ostatnio to były pełne cierpienia pobudki ze skurczami a dzisiaj jedna na siku a potem jak się obudziłam, to była już 8:00

Wczoraj pracowity dzień i dziś kolejny, bo wykańczam wszystkie drobne sprawy przed porodem

Usg we wtorek.
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 09:47   #1790
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość

I my też nie mamy imienia wciąż, mnie coraz bardziej podoba się Natalia...
Ładnie mnie się podoba Blanka, Liliana
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 10:03   #1791
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Od dziś zaczynam 37 tydzień. Spać normalnie nie mogę, siedzieć też, czekam na ten poród (Nie ważne jaki) jak na zbawienie... I jeszcze ostatnie 3 dni w pracy, chyba jajko tam zaniosę ;p
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 10:07   #1792
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
W smyku są promocje na niektóre modele o okreslonych kolorach, zniżki nie są ogromnie, ale zawsze to jakieś 50 zł Nie wiem jak stacjonarnie, ale co za problem obejrzeć i kupić online

W pozostałych były jakieś sezonowe promocje, które dostawałam na ulotkach.
W świecie dziecka na zgody foteliki są nieco tańsze niż w sieciówkach.

I my też nie mamy imienia wciąż, mnie coraz bardziej podoba się Natalia...
Właśnie chyba tak zrobię, przejadę się jutro, pooglądam i zamówię online. Dzwoniłam zresztą do Smyka i już się dowiedziałam, że te ceny promocyjne obowiązują tylko przez net A Entliczek chyba najdrożej wychodzi w tym zestawieniu...

Co do imienia to Natalię też proponowałam ale TŻ marudzi, że mu się z Kukulską kojarzy, która go drażni
Za mną ciągle chodzi Aleksandra ale też się krzywi, że Ola mu nie odpowiada Maruda
Za to jemu się Basia podoba a mi Barbara nie bardzo i tym sposobem nadal jesteśmy w kropce
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 10:12   #1793
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Manddy pokaż Tżtowi liste imion dla dziewczynek i niech Ci powie jakie mu się podoba poza Basią. Może razem uda wam się coś wybrać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 10:26   #1794
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
Właśnie chyba tak zrobię, przejadę się jutro, pooglądam i zamówię online. Dzwoniłam zresztą do Smyka i już się dowiedziałam, że te ceny promocyjne obowiązują tylko przez net A Entliczek chyba najdrożej wychodzi w tym zestawieniu...

Co do imienia to Natalię też proponowałam ale TŻ marudzi, że mu się z Kukulską kojarzy, która go drażni
Za mną ciągle chodzi Aleksandra ale też się krzywi, że Ola mu nie odpowiada Maruda
Za to jemu się Basia podoba a mi Barbara nie bardzo i tym sposobem nadal jesteśmy w kropce
U nas to samo było, co mi się podoba, tżtowi już niespecjalnie, ale przy Emilce (która odpadła), Natalii, Julii, Zuzi, Elizie i Hani jesteśmy mniej więcej zgodni.

Może, jak pisze majlenka, niech tż przejrzy listę imion z pierwszej strony wątku i da znać, które mu się podobają.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 11:21   #1795
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Wow. Coś tutaj od wczoraj spokojnie. Chyba nie jesteście jeszcze na porodówkach .

Ja wczoraj przez tą duchotę po niedługim spacerze dostałam duszności. Miałam jakieś 2, 3 lata temu takie ataki po ciężkim wysiłku ale lekarze wtedy nic nie znaleźli poza tym, że to mogło być przez stres i wysiłek, a tu nagle po spacerze. Byleby mi się przy porodzie nie zdarzyło, mam nadzieję że początek września upałów nie będzie.

Jakiś czas temu rozmawiałyśmy o podawaniu wiesiołka dopochwowo i czy wkładać w kapsułkach i czy te kapsułki się rozpuszczą. No więc od wczoraj aplikuje ten wiesiołek i potwierdzam, że się rozpuszczają.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 11:53   #1796
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Manddy pokaż Tżtowi liste imion dla dziewczynek i niech Ci powie jakie mu się podoba poza Basią. Może razem uda wam się coś wybrać
Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Może, jak pisze majlenka, niech tż przejrzy listę imion z pierwszej strony wątku i da znać, które mu się podobają.
Tak też chyba trzeba będzie zrobić
TŻ wyszedł z propozycją losowania - każde z nas napisze na kartce swoje typy i będziemy losować ale boję się, że padnie na imię, które mi w ogóle nie podejdzie Za duże ryzyko
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 11:55   #1797
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Maleńka rodzinie nigdy nie dogodzisz 😉 Przyzwyczaja się i tyle.



Poza szyciem kolejnych poduszek i przejrzeniem zdjęć na kompie zrobiłam juz wszystko z listy do wykonania przed porodem. Dalsze szycie zostawiam na czas jak przywiozę maszynę do szycia.

Chce jeszcze kilka zdjec z synkiem i Tz i brzuchem i jestem gotowa. Tak kolo wtorku mogę rodzic Pasuje mi ten termin 😂
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 12:02   #1798
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Lukrecjanna Pokaż wiadomość
Hejka, od dziś został mi równy miesiąc do terminu porodu, ale i tak pewnie przenoszę.

Wybraliśmy juz imię, a właściwie to imiona. Będzie Eliza Kornelia.
Mojej babci nie podoba się Eliza, a teściowej Kornelia, ale co to mnie obchodzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam się i ja, został równy miesiąc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
Właśnie chyba tak zrobię, przejadę się jutro, pooglądam i zamówię online. Dzwoniłam zresztą do Smyka i już się dowiedziałam, że te ceny promocyjne obowiązują tylko przez net A Entliczek chyba najdrożej wychodzi w tym zestawieniu...

Co do imienia to Natalię też proponowałam ale TŻ marudzi, że mu się z Kukulską kojarzy, która go drażni
Za mną ciągle chodzi Aleksandra ale też się krzywi, że Ola mu nie odpowiada Maruda
Za to jemu się Basia podoba a mi Barbara nie bardzo i tym sposobem nadal jesteśmy w kropce
U nas będzie Natalia, ale chodziło mi po głowie też : Laura i Marta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 12:39   #1799
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

A ja jestem ciekawa co u naszych medalowych mamusiek.
Jak sobie radzicie kobietki?
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-21, 13:29   #1800
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Mi zostały 3 tygodnie
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-09 19:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.