Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówki 2016 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-07, 17:47   #3061
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Hej ☺ ja też po wizycie.
Pisze jako kolejna przeterminowana.
Jednak dzidzia nie pcha się na świat.
4kg wagi, jeszcze nie wstawiony w kanał. Szyjka zamknięta, brak rozwarcia.
Łożysko w bardzo dobrym stanie
Jak do środy nie urodzę to czeka mnie szpital i wywoływanie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia

Edytowane przez kasia_wroc
Czas edycji: 2016-09-07 o 20:15
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 17:49   #3062
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Majlenka a powiedz jak się czujesz z tą rana na brzuchu? Boli Cię jeszcze? Ciężko było wstać po operacji?
Nie będę ukrywać, że ciężko było wstać. Ja miałam zabieg o 12 w południe , a dzwigali mnie s łóżka na następny dzień koło 10 rano. Piekło, rwało, chodzić ciężko i wstawać z łóżka. Pod prysznic poszłam dopiero na następny dzień po wstaniu. Cały pobyt w szpitalu byłam na środkach przeciwbólowych. Po dwóch dniach dopiero mogłam swobodniej chodzić. Ja akurat ciężko znosiłam ból, ale powoli o nim zapominam

Teraz tylko ją czasem po prostu czuje jak sie bardzo nachodzę albo majtki mi przygniotą. I przez 10 dni po wyjściu ze szpitala dostaje zastrzyki w brzuch przeciwzakrzepowe. mąż mi je daje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez majlenka_
Czas edycji: 2016-09-07 o 17:51
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 17:51   #3063
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Nasza sesja też będzie odbywać się w domu mąż powiedział, że nie będzie męczył dziecka jadąc gdzieś do studio. Fotograf wszystko ze sobą ma i myślę, że jakoś to jutro pójdzie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pochwal się później efektami

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Moja córa właśnie zaczęła liceum.
Fakt że mówi mi o wszystkim.
Ake w piątek idzie na integracje klasową.
Jest zachwycona klasą i jeszcze bardziej tym że połowa pali i pije. Wiem że ona nie popłynie ale też się zastanawiam czy nie będzie chciała popróbować.
Powiedziała że weźmie sobie moją bawarię jabłkową i wysrarczy. Ważne jest to że powiedziała kolegom i koleżankom że nigdy nie piła i nie paliła i jestem z niej dumna ale wiem też że człowiek chce sprawdzić co jest co.
No zostaje mi uff uff do niej i tyle.

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------



Jak sobie siebie przypomnę w liceum. haha! To tak całkiem niedawno było, z 16 lat temu Dobrze że Ci córa wszystko mówi, ale też presja kolegów i koleżanek może zadziałać, oby miała w sobie tyle samozaparcia, zeby im odmówić. Mogę sobie tylko przypomnieć reakcję moich rodziców jak nabombiona po raz pierwszy do domu przyszłam, miałam chyba z 17 lat, mama dała mi po prostu pocierpieć - nic nie krzyczała. Tak samo z moim bratem, tylko ten młodszy był, jak pierwszy raz przyszedł pijany, ale zrobiła tak samo - wyznaczyła granice (że nie wolno), ale szlabanów nie było ani żadnych kar.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 17:58   #3064
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość

Mój tż zapowiedział, że będzie z siekierą stał przed domem jak do Małej będą przychodzić chłopacy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo to jest tak: jak masz syna to pilnujesz syna, jak masz córkę to pilnujesz połowy miasta
Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Pochwal się później efektami



Jak sobie siebie przypomnę w liceum. haha! To tak całkiem niedawno było, z 16 lat temu Dobrze że Ci córa wszystko mówi, ale też presja kolegów i koleżanek może zadziałać, oby miała w sobie tyle samozaparcia, zeby im odmówić. Mogę sobie tylko przypomnieć reakcję moich rodziców jak nabombiona po raz pierwszy do domu przyszłam, miałam chyba z 17 lat, mama dała mi po prostu pocierpieć - nic nie krzyczała. Tak samo z moim bratem, tylko ten młodszy był, jak pierwszy raz przyszedł pijany, ale zrobiła tak samo - wyznaczyła granice (że nie wolno), ale szlabanów nie było ani żadnych kar.
Fajna I mądra mama. Moja podobnie zrobiła. Nic się nie odezwała. Na następny dzień tylko poodkurzala wcześnie rano. Jedyny mój kac nastoletni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 19:12   #3065
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Nie będę ukrywać, że ciężko było wstać. Ja miałam zabieg o 12 w południe , a dzwigali mnie s łóżka na następny dzień koło 10 rano. Piekło, rwało, chodzić ciężko i wstawać z łóżka. Pod prysznic poszłam dopiero na następny dzień po wstaniu. Cały pobyt w szpitalu byłam na środkach przeciwbólowych. Po dwóch dniach dopiero mogłam swobodniej chodzić. Ja akurat ciężko znosiłam ból, ale powoli o nim zapominam

Teraz tylko ją czasem po prostu czuje jak sie bardzo nachodzę albo majtki mi przygniotą. I przez 10 dni po wyjściu ze szpitala dostaje zastrzyki w brzuch przeciwzakrzepowe. mąż mi je daje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, a te zastrzyki to jakaś norma czy miałaś problem z PLT? Właśnie staram się psychicznie nastawić do tego wstawania po cc. A teraz już lepiej Ci się chodzi i ogólnie większy komfort? Jak na przykład siedzisz to boli? Moja kuzynka po cc przez 3 tyg nie wychodziła z domu, bo tak ją bolało. Smarujesz czymś te blizne? Szwy się rozpuszcza same czy musisz pojechać na zdjęcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 19:40   #3066
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Umyłam okna. Żaby to nie wzrusza.

Wróciłam do ćwiczeń. Żaby to nie wzrusza.

Wysprzątałam całe mieszkanie. Żaby to nie wzrusza i zaczynamy jutro 39 t.c.

Pora wytoczyć cięższe działa.
Zaprosiłam na weekend teściową....

Jeśli nie będę się odzywać od poniedziałku to oznacza, że zadziałało
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 19:44   #3067
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
O kurcze, a te zastrzyki to jakaś norma czy miałaś problem z PLT? Właśnie staram się psychicznie nastawić do tego wstawania po cc. A teraz już lepiej Ci się chodzi i ogólnie większy komfort? Jak na przykład siedzisz to boli? Moja kuzynka po cc przez 3 tyg nie wychodziła z domu, bo tak ją bolało. Smarujesz czymś te blizne? Szwy się rozpuszcza same czy musisz pojechać na zdjęcie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te zastrzyki każda dostawała w szpitalu i do domu przypisują. Wyniki po cc miałam rewelacyjne jak to doktor określił już mi się swobodnie chodzi, gorzej ze wstawaniem z łóżka po kilku godzinach leżenia. Ja już z domu wychodzę, ale tylko jak muszę. Ogólnie szybko się dochodzi do siebie. Dwa dni najgorsze. Dasz radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-07, 19:53   #3068
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Umyłam okna. Żaby to nie wzrusza.

Wróciłam do ćwiczeń. Żaby to nie wzrusza.

Wysprzątałam całe mieszkanie. Żaby to nie wzrusza i zaczynamy jutro 39 t.c.

Pora wytoczyć cięższe działa.
Zaprosiłam na weekend teściową....

Jeśli nie będę się odzywać od poniedziałku to oznacza, że zadziałało
Padlam ze śmiechu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 20:04   #3069
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Te zastrzyki każda dostawała w szpitalu i do domu przypisują. Wyniki po cc miałam rewelacyjne jak to doktor określił już mi się swobodnie chodzi, gorzej ze wstawaniem z łóżka po kilku godzinach leżenia. Ja już z domu wychodzę, ale tylko jak muszę. Ogólnie szybko się dochodzi do siebie. Dwa dni najgorsze. Dasz radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki <3 a szwy masz rozpuszczalne?
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 20:18   #3070
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Ja nie bardzo mam jak bo przebywamy teraz u rodziców i wszyscy tzn my i dzieci śpimy w jednym pokoiku.
W domu u nas też nie ma kiedy bo jak on przychodzi z pracy o 14:30 to córka zaraz za nim. I znowu nici.

Dziś sprzątania ciąg dalszy.
Kolejne 2 pralki poszły.
Łazienka i pokoik młodego zrobione na tip top.
Zostało jeszcze pół kuchni i przedpokoje.

A swoją drogą po wczorajszej akcji to się trochę martwię bo skoro mam takie boleści a nic się nie rozwiera to przepraszam jak to wygląda w takim razie?
Chyba kłucie ból w pachwinach ciągnięcie brzucha wkręcanie młodego ból krzyża niemożność chodzenia i skurcze nie świadczą jednak o rozwieraniu
Ja to nie wiem czy to w ogóle działa... tulę się z mężem dużo i często a szyjka jak była zamknięta tak jest ;/

Chyba zacznę po schodach chodzić

Beti ale Twój młody to Ci daje.. co chwilę jakieś sygnały a wyjść nie chce, wie że jeszcze ma czas
Ale współczuję skurczy.
Ja po dzisiejszym ktg jestem rozczarowana ... moje skurcze to średnio 20% i to jak młody się ruszał
Mnie to weźmie totalnie z zaskoczenia
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 20:54   #3071
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Dzięki <3 a szwy masz rozpuszczalne?
Tak, tylko końcówki do usunięcia. Może to zrobić ginekolog, lekarz rodzinny czy też położna. U mnie to będzie położna, obetnie mi je w piątek na patronażu. Ranę psikam dwa razy dziennie Octaniseptem wg zaleceń lekarza. Za 6 tygodni od cc do ginekologa do kontroli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 02:35   #3072
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Narzekalam dzisiaj na brak skurczów na ktg. Odwołuje to. Od 3 h nie śpię i zabijam czas pasjansem i od godziny przynajmniej mam regularne skurcze co 8-10 min.

Tak więc jak zniknę na pare dni to pojechałam rodzić.
__________________
153/150/2023

196/150/2022262/200/2021371/366/2020 288/100/2019; 250/100/2018; 368/100/2017; 210/100/2016; 143 /100/ 2015
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 05:39   #3073
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Tak, tylko końcówki do usunięcia. Może to zrobić ginekolog, lekarz rodzinny czy też położna. U mnie to będzie położna, obetnie mi je w piątek na patronażu. Ranę psikam dwa razy dziennie Octaniseptem wg zaleceń lekarza. Za 6 tygodni od cc do ginekologa do kontroli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za info nie mogłam spać, cały czas o tym myślę. Chciałabym by wszystko było w porządku ))

Michalina informuj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 06:17   #3074
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dzień dobry!
Ja dziś wysłana, że ho ho. Wczoraj trochę próbowałam po mieście, po sklepach itp. Kupiłam sobie ślicZna sukienkę za całą złotówkę w lumpeksie, taka odcinana pod biustem, brzuch wchodzi, a później po ciąży będzie idealna by maskować tluszczyk.
Do tego TZ ma cztery nowe koszule (każdą po zlotowce) I pięć krawatow
I chyba się zarazil lumpeksami bo pytał mnie kiedy powtórka

Dziś nas czeka znów trochę biegania, tym razem po urzędach. Może młodego zachęci to do wyjścia w końcu
A brzuch mam taki ogromny, że Pani w sklepie mnie zapytała czy bliźniaki beda
Cytat:
Napisane przez Michalina83 Pokaż wiadomość
Narzekalam dzisiaj na brak skurczów na ktg. Odwołuje to. Od 3 h nie śpię i zabijam czas pasjansem i od godziny przynajmniej mam regularne skurcze co 8-10 min.

Tak więc jak zniknę na pare dni to pojechałam rodzić.
Trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 06:48   #3075
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Pozdrowienia z porodowki
O 2 odeszły mi wody
Póki co kilka skurczy mialam
Leżę pod ktg.
Trzymajcie kciuki ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 06:51   #3076
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Pozdrowienia z porodowki
O 2 odeszły mi wody
Póki co kilka skurczy mialam
Leżę pod ktg.
Trzymajcie kciuki ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wykrakalas. Powodzenia!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 06:56   #3077
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Pozdrowienia z porodowki
O 2 odeszły mi wody
Póki co kilka skurczy mialam
Leżę pod ktg.
Trzymajcie kciuki ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ściskam mocno!
Trzymam kciuki, by było lekko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 08:19   #3078
deraa
Raczkowanie
 
Avatar deraa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 190
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Ana, Nikaniki gratulacje!!!
Teraz już szybkiej normalizacji samopoczucia i powrotu do domu!

Za resztę zaciskamy kciuki Kasia_wroc, Słowikowa, Michalina83!
Szybkich przytulaków!
deraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 08:19   #3079
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dziś jest wysyp, bo oprócz Kasi do szpitala pojechała przecież Słowikowa a i u Milako coś zaczęło się dziać

BTW Michaliny nie ma na 1 stronie.

Tym, którzy urodzili się w czwartek patronuje Jowisz. To największa planeta Układu Słonecznego dająca dużą siłę.

Osoby urodzone w czwartek to silni indywidualiści. Są zwykle, już od dzieciństwa bardzo samodzielni, odpowiedzialni i dążą do perfekcjonizmu. Lubią stawiać przed sobą cele i dzielnie do nich dążą. Z tych powodów są czasem nadmiernie poważni, ale bywają wśród nich także niepoprawni optymiści.

Urodzeni w czwartek zwykle są małomównymi introwertykami. Są za to bardzo wrażliwi na krzywdę innych. Poszkodowani przez los zawsze mogą liczyć na ich pomoc, osoby te mają też duże poczucie sprawiedliwości. Nie znoszą wywyższania się i traktowania kogoś z góry. Uznają, że wszyscy są równi i mają takie same prawa.

W miłości osoby urodzone w czwartek stawiają często bardziej na rozum niż serce, szukają do związku osób podobnych do siebie. W związku są bardzo oddane, nie skore do zdrad i kłamstw. Cenią za to sport, podróże, poczucie wolności i wspólne zainteresowania z partnerem. Są życzliwe, kochające zwierzęta, choć czasem nazbyt uparte i przekonane o własnej racji.

Ciekawie ma się to do: http://www.mhoroskop.pl/urodzeniowy/...-wrzesnia.html
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.

Edytowane przez weselna01
Czas edycji: 2016-09-08 o 08:22
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 08:52   #3080
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

A Pełnia toto się nie zbliza, ze tak sporo sie nas wypakowuje?
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 09:08   #3081
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

No! Kiedyś się musiał zacząć ten wrześniowy wysyp Ana, Niki gratulacje! Dajcie znać co wpisać na pierwszą stronę
Dzisiejsze rodzące - mocne kciuki!! Ciekawe która będzie pierwsza wczoraj wieczorem też myślałam że może będę dzisiejsza, ale znów się wyciszyło. Chcę jutro! 4 dni do tp mi zostały...

Michaliny nie ma w pierwszym poście, nie wysłała mi żadnych info.

Dzisiaj się obudziłam z mężem o 6 ale o 7.30 jeszcze usnęłam trzeba zacząć dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Pełnia dopiero 16 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 09:25   #3082
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Pełnia 16 będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 09:32   #3083
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Pozdrowienia z porodowki
O 2 odeszły mi wody
Póki co kilka skurczy mialam
Leżę pod ktg.
Trzymajcie kciuki ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aaaaa
Super
No prosze można można.
Trzymam kciuki mocno.
Powodzenia.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 09:36   #3084
Ashley_88
Raczkowanie
 
Avatar Ashley_88
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 177
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Pozdrowienia z porodowki
O 2 odeszły mi wody
Póki co kilka skurczy mialam
Leżę pod ktg.
Trzymajcie kciuki 


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj sie!!!

Jak ja bym chciała, żeby mi tak znienacka wody odeszły...
__________________
39 / 40 pierwsza dzidzia Lidzia
Ashley_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 09:37   #3085
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez Ashley_88 Pokaż wiadomość
Trzymaj sie!!!

Jak ja bym chciała, żeby mi tak znienacka wody odeszły...
Chyba wszystkie byśmy chciały haha.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 09:44   #3086
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Powodzenia dziewczyny
Ja już jutro rano... dziś mój A przywitał mnie słowami: to co? ostatni dzień wolności?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 10:22   #3087
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Dziś jest wysyp, bo oprócz Kasi do szpitala pojechała przecież Słowikowa a i u Milako coś zaczęło się dziać

BTW Michaliny nie ma na 1 stronie.

Tym, którzy urodzili się w czwartek patronuje Jowisz. To największa planeta Układu Słonecznego dająca dużą siłę.

Osoby urodzone w czwartek to silni indywidualiści. Są zwykle, już od dzieciństwa bardzo samodzielni, odpowiedzialni i dążą do perfekcjonizmu. Lubią stawiać przed sobą cele i dzielnie do nich dążą. Z tych powodów są czasem nadmiernie poważni, ale bywają wśród nich także niepoprawni optymiści.

Urodzeni w czwartek zwykle są małomównymi introwertykami. Są za to bardzo wrażliwi na krzywdę innych. Poszkodowani przez los zawsze mogą liczyć na ich pomoc, osoby te mają też duże poczucie sprawiedliwości. Nie znoszą wywyższania się i traktowania kogoś z góry. Uznają, że wszyscy są równi i mają takie same prawa.

W miłości osoby urodzone w czwartek stawiają często bardziej na rozum niż serce, szukają do związku osób podobnych do siebie. W związku są bardzo oddane, nie skore do zdrad i kłamstw. Cenią za to sport, podróże, poczucie wolności i wspólne zainteresowania z partnerem. Są życzliwe, kochające zwierzęta, choć czasem nazbyt uparte i przekonane o własnej racji.

Ciekawie ma się to do: http://www.mhoroskop.pl/urodzeniowy/...-wrzesnia.html
Ja się urodzilam w czwartek 😆
Melduję że nie mam skurczy. Leżę na przedporodowej. Mam się przespać i czekać na skurcze.
No więc czekam 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 10:49   #3088
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Hej dziewczyny,

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
No! Kiedyś się musiał zacząć ten wrześniowy wysyp Ana, Niki gratulacje! Dajcie znać co wpisać na pierwszą stronę
Dzisiejsze rodzące - mocne kciuki!! Ciekawe która będzie pierwsza wczoraj wieczorem też myślałam że może będę dzisiejsza, ale znów się wyciszyło. Chcę jutro! 4 dni do tp mi zostały...

Michaliny nie ma w pierwszym poście, nie wysłała mi żadnych info.

Dzisiaj się obudziłam z mężem o 6 ale o 7.30 jeszcze usnęłam trzeba zacząć dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Pełnia dopiero 16 września

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michalina ma TP tak jak ja, czyli na jutro.
U mnie cisza. Postanowiłam, że dzisiaj chociaż by mój kręgosłup nie dawał rady nie zamierzam się kłaść przez cały dzień ani na chwilę. Mały wprawdzie wierci się i protestuje, ale może pod wpływem grawitacji jednak ześlizgnie się niżej. Mój mąż stwierdził, że pewnie rozkręci się w sobotę nad ranem jak on będzie chciał się wyspać. Zobaczymy, jak na razie nie czuję żebym miała rodzić. Piszecie, że Was bolą kości łonowe, kłuje w Grażynie itd a u mnie nic. Brzuch wprawdzie się napina, ale wcale nie bardziej jak przez ostatnie 5 miesięcy, więc ogólnie jak jutro nie urodzę to będę rozczarowana. Miałam wczoraj skakać na piłce, a mąż mnie miał asekurować,ale jakoś skończyło się na planach, widzę, że on też z jednej strony chciałby żeby było już po a obydwoje tak boimy się tego porodu, że jakoś średnio chcemy go przyspieszyć. Zresztą mój mąż powtarza, że spokojnie dzidzia ma przecież jeszcze czas...
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 11:04   #3089
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,



Michalina ma TP tak jak ja, czyli na jutro.
U mnie cisza. Postanowiłam, że dzisiaj chociaż by mój kręgosłup nie dawał rady nie zamierzam się kłaść przez cały dzień ani na chwilę. Mały wprawdzie wierci się i protestuje, ale może pod wpływem grawitacji jednak ześlizgnie się niżej. Mój mąż stwierdził, że pewnie rozkręci się w sobotę nad ranem jak on będzie chciał się wyspać. Zobaczymy, jak na razie nie czuję żebym miała rodzić. Piszecie, że Was bolą kości łonowe, kłuje w Grażynie itd a u mnie nic. Brzuch wprawdzie się napina, ale wcale nie bardziej jak przez ostatnie 5 miesięcy, więc ogólnie jak jutro nie urodzę to będę rozczarowana. Miałam wczoraj skakać na piłce, a mąż mnie miał asekurować,ale jakoś skończyło się na planach, widzę, że on też z jednej strony chciałby żeby było już po a obydwoje tak boimy się tego porodu, że jakoś średnio chcemy go przyspieszyć. Zresztą mój mąż powtarza, że spokojnie dzidzia ma przecież jeszcze czas...
Ja też nie czuję żadnego napychania, może dlatego, że moja Mała ma główkę nie w ujściu a zupełnie gdzieś indziej, po boku. W ujściu czuję tylko nóżki jak się czasami wierca
Ale spokojnie, niedługo wszystko się zacznie zostało nam wszystkim nierozpakowanym 1-3 tygodnie czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-08, 11:18   #3090
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Idzie WRZESIEŃ, wielkie mamy brzuszki-wnet przytulimy nasze maluszki!Wrześniówk

Dziękuje za gratulacje Kalina 2950 i 56 cm przyszła na świat 06.09. przez cc. Jeszcze jesteśmy w szpitalu ale licze że jutro nas puszczą. Dziecko złote je i śpi i od wczoraj kiedy wstałam prawie cały czas jest ze mną. Przy cc było trochę komplikacji bo miałam straszne zrosty po pierwszej cc. Mieli problem wyjąć dziecko ale wkoncu się im udało, ja za to dostałam zakaz na kolejne ciąże. Co do cc to po pierwszej mi się gorzej wstawalo, teraz pierwsza doba była najgorsza bo mocno czułam obkurczającą się macice. Jak już wstałam to jest ok, wczoraj przeciwbólowe brałam już tylko żeby wstać i wieczorem, dzisiaj raz, a jutro już pewnie nie będą potrzebne. Zastrzyki w brzuch to u nas tylko w szpitalu dają, także inaczej niż u Majlenki.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-09 19:48:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.