Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-23, 20:30   #451
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wiele rzeczy, już mówię

Długo się je suszy, jak farbowałam to fryzjerzy narzekali i farbowanie trwało dłużej niż gdyby były cieńsze, a to co najbardziej mnie denerwuje to to, że przeszkadzają mi podczas wszelkich sportów, np. na rower gdy zakładam kask to muszę mieć włosy maksymalnie u dołu, więc zaplatam warkocz, nieraz się zapomnę i muszę się wracać i zaplatać, gdy mam kucyk to ten kask po prostu nie dobrze leży. Na inne sporty nie mogę sobie zrobić małego koczka jakiego nieraz widzę u innych, tak żeby mi nic nie przeszkadzało, bo ten kok jest wielki, zaraz zaczyna się ruszać od swojego ciężaru i się rozwalać, jestem więc skazana na kucyk, ale na jodze on mi też przeszkadza podczas pozycji w leżeniu.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 20:42   #452
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Rozumiem, że noszenie dużego biustu może być trudne, jednak jak ma się mały i się slyszy durne komentarze (wiem od małobiuściastych koleżanek, że miały to samo) to się trochę zazdrości.
Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
To ja z kolei nigdy nie słyszałam komentarzy na temat mojego małego biustu i zawsze uważałam takowy za plus. Wychowałam się na modzie lat 90, która bardzo lansowała duże biusty i już wtedy nie rozumiałam, czemu tak dużo kobiet chciałoby mieć większe.


Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
To squriellqa pytała pisałam tam wyżej, że po prostu bardziej podobają mi się kobiety z bardziej "prostą" figurą.
No i ubrania, które mi się podobają lepiej leżą, jak się ma mniej "wystających elementów".
To pewnie kwestia gustu, bo są style które lepiej leżą na prostych sylwetkach, a inne na krągłych.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 20:49   #453
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Ja chodziłam bardzo często bez stanika, mam małą miseczkę B, oczywiście słyszałam komentarze od jakichś grupek kolesi typu: "gdzie masz stanik", "ale małe cycki", ale miałam to w nosie. Do dzisiaj w wielu sytuacjach bym go nie zakładała, gdyby nie mój mąż. I tu znowu słyszę teksty: "zwariowałaś, będą się faceci gapić" i broni tego jak niepodległości. Pewnie on się patrzy na inne, żeby nie powiedzieć gapi. Nie zdawałam sobie sprawy, że prześwitujące sutki są dla facetów tak wyzwalające.
To chyba zależy od faceta, ale fakt, że mąż mówi ci jak masz się ubierać i traktuje cię jak swoją własność źle świadczy po prostu o nim.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Ja mam średni biust i też sobie nie przypominam, żeby ktoś go komentował oprócz moich partnerów seksualnych, ale to wiadomo.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 21:16   #454
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja też nie i nigdy nie chciałam mieć większego biustu. Kiedy raz trochę przytyłam, zauważyłam, że mi się powiększył i bardzo dziwnie się z tym czułam, zaczął mi zawadzać (na zewnątrz to ledwo było widać...). Największy minus jest taki, że niektóre ciuchy mają spore dekolty, które na biuście by się oparły i podniosły, a u mnie wiszą, czasami też mam w sukienkach puste miejsce, ale jakoś nie wyobrażam sobie siebie bardziej biuściastej.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 21:40   #455
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Mam jeden z Ikei, jest ok, ale one nie są obliczone na długie lata, podobnie jak Jysk. Ogólnie wolałabym poszukać sklepu z materacami i dobrać w rozsądnej cenie coś lepszego niż z sieciówki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Potwierdzam, mój Ikeowy po 15 latach zakończył żywot. Nie dało się już na nim spać zwlaszcza przy z dolegliwościami kręgosłupa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 21:50   #456
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
no po prostu napisałam że przy moich dochodach to kosmiczna cena
Zobacz w brw jeśli masz blisko, kupiłam swój za tysiaka i jest super twardy, bardzo dobrze się śpi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 22:02   #457
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Na to jest szczepionka

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Zgadza się. I jeśli ktoś dużo przebywa na zewnątrz to zdecydowanie warto rozważyć taką opcję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jest tania, koszt ok 800 zł i z tego co pamiętam to trzeba 3-krotnie powtórzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-24, 05:29   #458
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W upały umieram długo trzeba czekać aż wyschną. Długo je muszę myć. Jak malowałam to szły 3 opakowania farby i to było ma styk. Ale ogólnie je lubię. Jednak kusi mnie fryzura na boba. Jeszcze 4-5 lat temu taka miałam i to było super.
Mam bardzo gęste i włosy już delikatnie za talię.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 05:32   #459
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Dziękuję dziewczyny za rady dotyczące sprzedaży mieszkania
Dodałam się do tej grupy panie na swoim i będę czytać.

Niestety nie mam możliwości teraz wywalenia wszystkiego, bo wynajmuję to mieszkanie ale to faktycznie dobry pomysł.
I to dodawanie do ulubionych też, dziękuję
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 08:47   #460
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Czego używacie do demakijażu?
U mnie do tej pory było mleczko, które palcami rozprowadzałam po twarzy, a potem zmywałam wodą, a na koniec płyn dwufazowy do zmycia tego, co się na oczach rozpuściło.
Szukam czegoś nowego, ale co można byłoby stosować na zasadzie mleczka. Nie cierpię tarcia wacikami itd.

Plyn miceralny Vichy
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 08:50   #461
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89654669]W upały umieram długo trzeba czekać aż wyschną. Długo je muszę myć. Jak malowałam to szły 3 opakowania farby i to było ma styk. Ale ogólnie je lubię. Jednak kusi mnie fryzura na boba. Jeszcze 4-5 lat temu taka miałam i to było super.
Mam bardzo gęste i włosy już delikatnie za talię.[/QUOTE]

Ostatni rok zapuszczałam włosy i też mnie kusi powrót do boba. Z drugiej, wiem że jak juz go zrobię to znowu zacznę zapuszczać pewnie :P
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-24, 08:57   #462
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To ja z kolei nigdy nie słyszałam komentarzy na temat mojego małego biustu i zawsze uważałam takowy za plus. Wychowałam się na modzie lat 90, która bardzo lansowała duże biusty i już wtedy nie rozumiałam, czemu tak dużo kobiet chciałoby mieć większe.




To pewnie kwestia gustu, bo są style które lepiej leżą na prostych sylwetkach, a inne na krągłych.

Tez nie wiem po co kobiety powiekszaja sobie biusty. Zazwyczaj rozmiar pasuje do reszty sylwetki i ingerencja w to psuje harmonie.

W druga strone podobnie.

Nie rozmiar sie liczy, ale czy to wszystko tworzy calosc.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 09:20   #463
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Tez nie wiem po co kobiety powiekszaja sobie biusty. Zazwyczaj rozmiar pasuje do reszty sylwetki i ingerencja w to psuje harmonie.

W druga strone podobnie.

Nie rozmiar sie liczy, ale czy to wszystko tworzy calosc.
Jeszcze rozumiem dziewczyny które naprawdę nie mają biustu (podobnie jak te które mają naprawdę duży i utrudniający normalne funkcjonowanie). Właśnie po to wg mnie powinna być chirurgia plastyczna Ale z drugiej strony jeśli komuś poprawi się komfort życia i osiągnie pełnię szczęścia dzięki rozmiarowi więcej to czemu nie.. Wszystko jest dla ludzi póki to nie staje się obsesja i dążeniem od zmiany do zmiany. Wtedy jednak lepiej zainwestować w psychologa.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 10:24   #464
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Spodziewam się jutro kuriera Pocztex, a akurat wyjeżdżam i nikogo nie będzie w domu. Czy w takim przypadku będę miała przesyłkę do odebrania w najbliższej poczcie za okazaniem jakiegoś awizo, czy w jakimś innym specjalnym punkcie?
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 10:27   #465
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Tez nie wiem po co kobiety powiekszaja sobie biusty. Zazwyczaj rozmiar pasuje do reszty sylwetki i ingerencja w to psuje harmonie.

W druga strone podobnie.

Nie rozmiar sie liczy, ale czy to wszystko tworzy calosc.
Nie znam osobiście żadnej babki, która by powiększała sobie piersi, natomiast znam kilka z kompleksami na punkcie małego biustu. Przykładowo koleżanka z liceum o dosyć "chłopięcym" typie sylwetki i urody. Sama o sobie mówiła, że wygląda jak patykowaty nastolatek tuż przed wejściem w okres dojrzewania. Wysoka, mówiąc wprost: płaska, bez bioder, bez pośladków. Męska klatka piersiowa- płaska z odznaczającymi się tylko brodawkami, nie miała nawet odrobiny wypukłości. Zawsze mówiła, że nie czuje się kobieco i chciałaby coś z tym zrobić. Chociaż w jej przypadku uważam, że chirurg to tylko na część problemów, bo sylwetkę można poprawić skalpelem w pewnym zakresie, ale po tylu latach trzeba byłoby też w głowie myślenie przestawić.
Miała robione badania czy nie ma jakichś zaburzeń hormonalnych, ale ponoć nic nie wyszło.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 10:37   #466
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Spodziewam się jutro kuriera Pocztex, a akurat wyjeżdżam i nikogo nie będzie w domu. Czy w takim przypadku będę miała przesyłkę do odebrania w najbliższej poczcie za okazaniem jakiegoś awizo, czy w jakimś innym specjalnym punkcie?
Na najbliższym urzędzie pocztowym, nie mylić z filią przynajmniej u mnie tak jest, że zostawiają na urzędzie 2km ode mnie, a nie na filii, którą mam 200m

Choć jak pracowałam na filii pocztowej, to u nas zostawiali pocztex, więc nie odgadniesz
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 10:54   #467
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Jeszcze rozumiem dziewczyny które naprawdę nie mają biustu (podobnie jak te które mają naprawdę duży i utrudniający normalne funkcjonowanie). Właśnie po to wg mnie powinna być chirurgia plastyczna Ale z drugiej strony jeśli komuś poprawi się komfort życia i osiągnie pełnię szczęścia dzięki rozmiarowi więcej to czemu nie.. Wszystko jest dla ludzi póki to nie staje się obsesja i dążeniem od zmiany do zmiany. Wtedy jednak lepiej zainwestować w psychologa.
Wiesz co, no ja się wybieram, bo chcę mieć jędrne piersi.

Biorąc pod uwagę, że po 20 schudłam sporo, a jeszcze się starzeję, a cycki są duże, to planuję je zmniejszyć.

Nie jestem specjalistą, ale myślę po prostu o naciągnięciu skóry na nich, bez wkładania/wyciągania niczego. Bo wtedy będą spoko.

I przyznaję się, czysto estetycznie.

EDIT. Może to też być wynikiem tego, że jestem team przygodny seks/szukanie partnera. Może gdybym była w związku już długo, to by mi zwisało (pun intended). Wątpię, ale fakt, że chcę być pewna siebie nago w 100% na pewno ma na to wpływ. A jedyne, co mi przeszkadza, to piersi właśnie.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2023-08-24 o 10:56
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 10:56   #468
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Wiesz co, no ja się wybieram, bo chcę mieć jędrne piersi.



Biorąc pod uwagę, że po 20 schudłam sporo, a jeszcze się starzeję, a cycki są duże, to planuję je zmniejszyć.



Nie jestem specjalistą, ale myślę po prostu o naciągnięciu skóry na nich, bez wkładania/wyciągania niczego. Bo wtedy będą spoko.



I przyznaję się, czysto estetycznie.
No i spoko, to Ci da radość i zadowolenie więc czemu nie. Chyba najbardziej mnie przeraża takie wracanie - typu mam już C, to może potem E itp, niekończące się historie
Mam nadzieję, że wyjdą pięknie i będziesz zadowolona

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 11:38   #469
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Na najbliższym urzędzie pocztowym, nie mylić z filią przynajmniej u mnie tak jest, że zostawiają na urzędzie 2km ode mnie, a nie na filii, którą mam 200m

Choć jak pracowałam na filii pocztowej, to u nas zostawiali pocztex, więc nie odgadniesz
Ciesz się, że przynajmniej jest do odbioru tam, gdzie napiszą. Ostatnio zrobiłam pielgrzymkę po trzech punkach, bo niestety nie było jej ani tam, gdzie klepnęli że jest do odbioru, ani w punkcie, gdzie pani stwierdziła, że powinna być,z uwagi na moje miejsce zamieszkania. Dopiero w trzecim Ten pierwszy był oddalony o jakieś 4 km i poszłam tam specjalnie po pracy w upał 30 stopni
A ile jeszcze sapania było, że muszą szukać. To były ważne dokumenty i już miałam wizję, że zaginęły w akcji, zwłaszcza po stwierdzeniu, że "skoro nie ma to może jednak ktoś już odebrał, bo czasem wie Pani tak się zdarza". Okazuje się też, że po numerze z awizo nie są w stanie zlokalizować tej przesyłki u siebie w systemie, bo "numer jest niepełny". Jednak Poczta Polska to stan umysłu.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-24, 11:40   #470
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Ciesz się, że przynajmniej jest do odbioru tam, gdzie napiszą. Ostatnio zrobiłam pielgrzymkę po trzech punkach, bo niestety nie było jej ani tam, gdzie klepnęli że jest do odbioru, ani w punkcie, gdzie pani stwierdziła, że powinna być,z uwagi na moje miejsce zamieszkania. Dopiero w trzecim Ten pierwszy był oddalony o jakieś 4 km i poszłam tam specjalnie po pracy w upał 30 stopni

A ile jeszcze sapania było, że muszą szukać. To były ważne dokumenty i już miałam wizję, że zaginęły w akcji, zwłaszcza po stwierdzeniu, że "skoro nie ma to może jednak ktoś już odebrał, bo czasem wie Pani tak się zdarza". Okazuje się też, że po numerze z awizo nie są w stanie zlokalizować tej przesyłki u siebie w systemie, bo "numer jest niepełny". Jednak Poczta Polska to stan umysłu.
Pracowałam na PP prawie pięć lat, więc nie musisz mi mówić
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 11:46   #471
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Na najbliższym urzędzie pocztowym, nie mylić z filią przynajmniej u mnie tak jest, że zostawiają na urzędzie 2km ode mnie, a nie na filii, którą mam 200m

Choć jak pracowałam na filii pocztowej, to u nas zostawiali pocztex, więc nie odgadniesz
Dziękuję
A czym się różni urząd pocztowy od filii pocztowej?
Kuuurcze, myślałam do tej że poczta to po prostu poczta
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 11:49   #472
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Dziękuję

A czym się różni urząd pocztowy od filii pocztowej?

Kuuurcze, myślałam do tej że poczta to po prostu poczta
Urząd to taka jednostka nadrzędna - mają listonoszy, ekspedycję naczelnika, kasę, osobne działy do wszystkiego, a filia to taki oddział, podlega pod urząd i właściwie gwoli ścisłości to działa praktycznie jak urząd, ale skoncentrowany, bo to wszystko co na urzędzie robi każdy dział z osobna to na filii robią dwie/trzy osoby
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 15:41   #473
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Tez nie wiem po co kobiety powiekszaja sobie biusty. Zazwyczaj rozmiar pasuje do reszty sylwetki i ingerencja w to psuje harmonie.

W druga strone podobnie.

Nie rozmiar sie liczy, ale czy to wszystko tworzy calosc.
Właśnie najczęściej powodem do powiększania jest fakt, że ten rozmiar nie pasuje do reszty sylwetki Takich kobiet jest całkiem sporo, a ukrywają defekt usztywnianymi biustonoszami. Spora część to zanik piersi po karmieniu, druga spora grupa to zwyczajnie kiepska genetyka i praktycznie płaska klatka (nie "małe fajne piersi", tylko zwyczajnie ich brak). Na samym końcu są osoby lubiące się upiększać i pracujące ciałem (influencerki itp), które większość kojarzy jako grupa docelowa chirurgii plastycznej.

(Wnioski na podstawie polskich grup na FB dotyczących powiększania piersi).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 16:23   #474
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Strzyżenie gorącymi nożyczkami - hit czy kit? Moja fryzjerka zachwala mi to jako super ekstra metodę obcinania, ale w związku z tym zaplanowała mi kilka wizyt więcej i zastanawiam się, czy rzeczywiście ma to sens?

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 17:21   #475
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89654573]Czy ja wiem? Jako dziecko chciałam być niziutka, teraz sobie tego nie wyobrażam, wręcz jak widzę wysokie dziewczyny, to się porównuję i myślę, jak to ona może być wyższa. Mój typ sylwetki też mi się podoba, mogłabym mieć bardziej zarysowaną talię, ale ogólnie nie chciałabym jakiejś zupełnie innej. A włosy czy rysy twarzy już średnio.


Ja też nie i nigdy nie chciałam mieć większego biustu. Kiedy raz trochę przytyłam, zauważyłam, że mi się powiększył i bardzo dziwnie się z tym czułam, zaczął mi zawadzać (na zewnątrz to ledwo było widać...). Największy minus jest taki, że niektóre ciuchy mają spore dekolty, które na biuście by się oparły i podniosły, a u mnie wiszą, czasami też mam w sukienkach puste miejsce, ale jakoś nie wyobrażam sobie siebie bardziej biuściastej.[/QUOTE]

Często się zastanawiam dla kogo są szyte np. sukienki, bo często mają dekolty które nie pasują praktycznie na nikogo. Mam w pracy sporo kobiet, często zdarza się że podoba nam się ten sam ciuch i mierzą go kobiety o różnych sylwetkach. I właśnie często jest tak że na kimś z małym biustem ten dekolt dziwnie wisi i brzydko się układa, a z kolei u kogoś z większym biustem (ale nie dużym, po prostu przeciętnym) dekolt wygląda jak bufet w przybytku rozpusty.
Mam wrażenie że większość ubrań wygląda dobrze tylko na modelkach, a i to pewnie tylko dlatego że ubranie jest w niektórych miejscach przyklejone do ciała.

Cytat:
Napisane przez Myshqa Pokaż wiadomość
Ostatni rok zapuszczałam włosy i też mnie kusi powrót do boba. Z drugiej, wiem że jak juz go zrobię to znowu zacznę zapuszczać pewnie :P
Długo zapuszczałam włosy i jak już mnie wkurzały za bardzo to ścięłam właśnie do boba. Nie minął jeszcze rok i już mi się znudziło, zaczynam tęsknić za długimi włosami i zastanawiam się czy wrócić do zapuszczania

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Spodziewam się jutro kuriera Pocztex, a akurat wyjeżdżam i nikogo nie będzie w domu. Czy w takim przypadku będę miała przesyłkę do odebrania w najbliższej poczcie za okazaniem jakiegoś awizo, czy w jakimś innym specjalnym punkcie?
Dzień po próbie doręczenia powinnaś dostać SMS z informacją gdzie możesz odebrać paczkę, najczęściej na najbliższej poczcie. Jak masz numer paczki to już wieczorem po nieudanej próbie doręczenia na stronie poczty powinnaś znaleźć adres (będzie widoczny w statusie paczki).

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 18:45   #476
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Strzyżenie gorącymi nożyczkami - hit czy kit? Moja fryzjerka zachwala mi to jako super ekstra metodę obcinania, ale w związku z tym zaplanowała mi kilka wizyt więcej i zastanawiam się, czy rzeczywiście ma to sens?

Sent from my SM-F926B using Tapatalk
Miałam dwa razy, ale czy ja wiem... droższe niż zwykłe. Teraz chodzę do dobrego fryzjera i obcina mi na prosto ostrymi nożyczkami i jest super.


Czy ktoś ma pomysł, co może być przyczyną, że bateria w laptopie nie trzyma? Wyłączam normalnie, nie zostawiam w trybie uśpienia. Ma 2 lata co prawda, może to normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 19:57   #477
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Często się zastanawiam dla kogo są szyte np. sukienki, bo często mają dekolty które nie pasują praktycznie na nikogo. Mam w pracy sporo kobiet, często zdarza się że podoba nam się ten sam ciuch i mierzą go kobiety o różnych sylwetkach. I właśnie często jest tak że na kimś z małym biustem ten dekolt dziwnie wisi i brzydko się układa, a z kolei u kogoś z większym biustem (ale nie dużym, po prostu przeciętnym) dekolt wygląda jak bufet w przybytku rozpusty.
Mam wrażenie że większość ubrań wygląda dobrze tylko na modelkach, a i to pewnie tylko dlatego że ubranie jest w niektórych miejscach przyklejone do ciała.



Długo zapuszczałam włosy i jak już mnie wkurzały za bardzo to ścięłam właśnie do boba. Nie minął jeszcze rok i już mi się znudziło, zaczynam tęsknić za długimi włosami i zastanawiam się czy wrócić do zapuszczania



Dzień po próbie doręczenia powinnaś dostać SMS z informacją gdzie możesz odebrać paczkę, najczęściej na najbliższej poczcie. Jak masz numer paczki to już wieczorem po nieudanej próbie doręczenia na stronie poczty powinnaś znaleźć adres (będzie widoczny w statusie paczki).

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
nie tylko w biuście te ciuchy są dziwnie szyte
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 22:17   #478
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Sztuczne rzęsy mycie

Do dziewczyn które noszą sztuczne rzęsy - czym je myjecie? Szampon czy jakaś pianka czy płyn micelarny i go rozrabiacie???


Potrzebuje pilnie kupić jutro jakiś produkt do mycia ale do dyspozycji mam tylko hebe i rossmann. Aaaa jeszcze Natura ale tam nie chodzę bo na miejscu jest bieda taka, ze szkoda gadać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 22:59   #479
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Sztuczne rzęsy mycie

Do dziewczyn które noszą sztuczne rzęsy - czym je myjecie? Szampon czy jakaś pianka czy płyn micelarny i go rozrabiacie???


Potrzebuje pilnie kupić jutro jakiś produkt do mycia ale do dyspozycji mam tylko hebe i rossmann. Aaaa jeszcze Natura ale tam nie chodzę bo na miejscu jest bieda taka, ze szkoda gadać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja myję szamponem dla dzieci, żeby nie szczypało w oczy. Nie kupuj nic z olejem, żeby Ci kleju nie rozpuściło.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 23:11   #480
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ja myję szamponem dla dzieci, żeby nie szczypało w oczy. Nie kupuj nic z olejem, żeby Ci kleju nie rozpuściło.

A jaki to szampon konkretnie? Nie mam dzieci.


Ja miałam już robione rzęsy przez 2 lata ale to było pare lat temu i apomnialam czym je myłam i potrzebuje odświeżyć pamięć bo dostałam propozycje mycia płynem do higieny intymnej ale szukam czegoś innego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 23:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.