Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-10, 16:25   #2701
Quisono
Raczkowanie
 
Avatar Quisono
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 31
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
To ja też dodam od siebie: antyperspiranty w kulce z Isany bez aluminium. Genialna sprawa. Zawsze je omijałam, a okazały się lepsze od praktycznie wszystkich drogich antyperspirantów bez aluminium, które miałam.

Ogólnie jestem w szoku, jak dobrze działają, i trochę pluję sobie w brodę, że odkryłam je dopiero teraz.
Muszę wypróbować, bo do tej pory bardzo chętnie kupowałam antyrespiranty Isana w sprayu owocowe i kwiatowe, bardzo intensywne i tanie. Byłam zaskoczona, że takie tanie i intensywne (lubię). Z kolei nie polecam szamponów z isana, chyba najtańsze na rynku, ale robi sie kołtun na głowie, nie można rozczesać włosów.
Quisono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-10, 17:11   #2702
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Quisono Pokaż wiadomość
Muszę wypróbować, bo do tej pory bardzo chętnie kupowałam antyrespiranty Isana w sprayu owocowe i kwiatowe, bardzo intensywne i tanie. Byłam zaskoczona, że takie tanie i intensywne (lubię). Z kolei nie polecam szamponów z isana, chyba najtańsze na rynku, ale robi sie kołtun na głowie, nie można rozczesać włosów.
Polecam spróbować szamponu rumiankowego dla dzieci z Lidla. Niebieska butelka. Właśnie nie zrobił mi kołtuna a jednocześnie nie jest naładowany silikonami.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 17:40   #2703
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Quisono Pokaż wiadomość
Muszę wypróbować, bo do tej pory bardzo chętnie kupowałam antyrespiranty Isana w sprayu owocowe i kwiatowe, bardzo intensywne i tanie. Byłam zaskoczona, że takie tanie i intensywne (lubię). Z kolei nie polecam szamponów z isana, chyba najtańsze na rynku, ale robi sie kołtun na głowie, nie można rozczesać włosów.
Oooo, pięknie dziękuję za polecenie! Wypróbuję sobie te dezodoranty

Co do tanich szamponów, to ja z kolei mam słabość do Alterry, zwłaszcza wersji z morelą... Przyznaję, jestem od niej trochę uzależniona, chociaż zdroworozsądkowo nigdy bym jej nie wybrała, bo lubi robić mi szopę Ale ta konsystencja, ten zapach...

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ten deo w sprayu też jest dobry, bywa w wersji mini. Pachnie jak perfumy.
Dziękuję za polecajkę, poszukam!!!
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-11, 20:26   #2704
Quisono
Raczkowanie
 
Avatar Quisono
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 31
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Polecam spróbować szamponu rumiankowego dla dzieci z Lidla. Niebieska butelka. Właśnie nie zrobił mi kołtuna a jednocześnie nie jest naładowany silikonami.
Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
Co do tanich szamponów, to ja z kolei mam słabość do Alterry, zwłaszcza wersji z morelą... Przyznaję, jestem od niej trochę uzależniona, chociaż zdroworozsądkowo nigdy bym jej nie wybrała, bo lubi robić mi szopę Ale ta konsystencja, ten zapach...
Dzięki, wypróbuję .

Edytowane przez Quisono
Czas edycji: 2024-03-11 o 20:27
Quisono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-13, 15:27   #2705
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez TheSunTheMoonTheStars Pokaż wiadomość
To ja też dodam od siebie: antyperspiranty w kulce z Isany bez aluminium. Genialna sprawa. Zawsze je omijałam, a okazały się lepsze od praktycznie wszystkich drogich antyperspirantów bez aluminium, które miałam.

Ogólnie jestem w szoku, jak dobrze działają, i trochę pluję sobie w brodę, że odkryłam je dopiero teraz.
Ale antyperspirant czy dezodorant?

Jeśli antyperspirant, to daj linka, bo to mi się wydaje niemożliwe, ale może znaleźli alternatywę dla glinu. (Nie wiem po co, bo ja to od lat czekam na jakieś badania, że antyperspiranty są szkodliwe, ale dobra. Ogólnie lepiej używać dezodorantu, jeśli nie ma potrzeby, bo po co sobie blokować pory na skórze.)

To w ogóle zawsze zabawne jak piszą "dezodorant bez aluminium" to trochę jakbyt napisali "alkohol etylowy z etanolem" albo "woda z cząsteczkami tlenku wodoru", no jakby się rozumie samo przez się.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.