Suszenia skutek-spalony sutek :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Przygody z suszeniem ubrań

Notka

Przygody z suszeniem ubrań
Konkurs zakończony, wkrótce następne :-)

 
 
Narzędzia
Stary 2010-05-17, 19:38   #1
EFLA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1

Suszenia skutek-spalony sutek :(


8.30 egzamin 0 9.00 a ja wciąż w domu, po nocy spędzonej nad książkami, rozczochrana, w panice łatam czerwonym lakierem do paznokci jedyne rajstopy. Wysoko na udzie, nie będzie widać. Spokojnie, spokojnie. Jeszcze tylko biała bluzka - to dzięki niej zdam, biała bluzka=pilna studentka. Zakładam-uginają mi się nogi, lakier z rajstop wyrywa mi włosy z uda - na piersi gigantyczna plama po pizzy - nagrody za poprzedni zdany egzamin. Biegiem do łazienki, mydło, ręcznik, różowa siła odplamiania, szybko, szybko. Zeszło. Teraz jeszcze tylko wysuszyć, suszarką za wolno. Trzeba żelazkiem. Podkładam pod bluzkę kserówki - żeby się przypadkiem nie oparzyć. Przykładam żelazko, zaraz będzie sucha, zaraz bedzie sucha, oddychaj, wyciągam drugą rękę po indeks, ksero wypada i słyszę swój własny wrzask - AŁAAA!!! Żelazko zostawiło na środku mojej piersi krwisto czerwony piekący, pulsujący trójkąt. Na pierwszą pomoc nie było już czasu. Ale byłam na czas i dostałam 4, a na piersi do dziś mam wypalony trójkącik.
EFLA jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Przygody z suszeniem ubrań


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.