NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy! - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 22:22   #811
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

"Też tego nie zrozumiałam, więc lepiej zostawić tę Wizażankę w spokoju

Wróciłam z zakupów w sumie 2 godziny temu. Piłam pyszny sok ze świeżo wyciśniętych pomarańczy"
Dokładnie też nie wiem o co jej chodzi, ale niektóre typy tak mają,a według niej to soku z pomarańczy też nie wolno pić bo są nie naturalne dla Polaków(bo w naszym kraju nie rosną),więc faktycznie lepiej dać sobie spokój masz rację.Soczek taki świeży pychotka też lubię zrobiłaś mi ochotę zrobię sobie jutro rano.Jaki plan na jutro bo ja po weekendzie muszę "detoks" zrobić troszkę przesadziłam z tymi grzeszkami,chyba jakąś trzydniówkę oczyszczającą zrobię.Np.;jutro same soki owocowe,we wtorek warzywne,a w środę jogurty i kefiry no i dużo wody i herbatek.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 22:32   #812
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
na to wychodzi ze to nie od kataru:P bo juz go wyleczylam ech ale jutro znow ide do lekarza i zobaczymy wyblagam o jakies krople do uszow by nie czekac 2miesiecy na wizyte do laryngologa...a ja dzis kolacja o 18 a teraz siedze glodna:P ech spadam spac by do lodowki nie zajrzec;D dobranoc;*
Wiesz, ja też rok temu miała katar, niby go wyleczyłem, ale potem poszło na uszy. Byłam u laryngologa, najpierw awał jakieś tabletki, krople i nic. 3 tygodnie byłam głucha W końcu zalecił mi takie właśnie dmuchanie;p nabierasz powietrza, zatykasz nos i usta i potem dalej z tymi zamkniętymi ustami i nosem próbujesz tak jakby wypuścić to powietrze. Powinno ci tak strzelić lekko w uchu. Ja wiem, że to dziwnie brzmi, ale chcę ci pomoc I tak kilka razy na dzień. Albo lepiej idź do tego lekarza
Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Dokładnie też nie wiem o co jej chodzi, ale niektóre typy tak mają,a według niej to soku z pomarańczy też nie wolno pić bo są nie naturalne dla Polaków(bo w naszym kraju nie rosną),więc faktycznie lepiej dać sobie spokój masz rację.Soczek taki świeży pychotka też lubię zrobiłaś mi ochotę zrobię sobie jutro rano.Jaki plan na jutro bo ja po weekendzie muszę "detoks" zrobić troszkę przesadziłam z tymi grzeszkami,chyba jakąś trzydniówkę oczyszczającą zrobię.Np.;jutro same soki owocowe,we wtorek warzywne,a w środę jogurty i kefiry no i dużo wody i herbatek.
Ja się pomarańczy nie wyrzeknę mimo, żem patriotka

A powiedz mi, po takim detoksie łatwo Ci wrócić znowu do zwykłej diety? Bo szczerze nie próbowałam tego jeszcze.
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 23:09   #813
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

"A powiedz mi, po takim detoksie łatwo Ci wrócić znowu do zwykłej diety? Bo szczerze nie próbowałam tego jeszcze."

Tak normalnie 3 dni oczyszczenia ,a później znów poprawka z rozrywki czyli 1200kal tylko ja nie robię często takiego oczyszczenia zazwyczaj po jakiś imprezach i na początku jak zaczęłam dietę czyli jakieś 3 miesiące temu i teraz następną planuję po świętach przed sylwestrem. piję soki ,ale też jem owoce i warzywa surowe lub duszone na parze,a w trzeci dzień oprócz maślanki, kefirów jem też trochę twarogu i nic mi po tym nie ma czuję się lżejsza a nawet można trochę na wadze zrzucić wiadomo że to chwilowe bo usuwamy z organizmu wodę i substancje trujące, ale ja jestem zadowolona lepiej się czuję

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
witam Was;* Dzis obudzilam sie glucha na lewe ucho masakra;(a do laryngologa czeka sie u mnie 2miesiace... i co ja poczne;(
u mnie dzis:
sniadanie: musli z 1,5szkl mleka 0,5%,kromka chleba ziarnistego:P
II sniadanie: jablko
obiad: piers z kurczaka na parze,marchew na parze i szpinak na parze;p
kolacja:2kromki chleba ziarnistego,2plastry szynki z kurczaka i pomidor

oprocz tego wieczorem postaram sie 30min na poacztek poswiecic na cwiczenia.przysiady,krece nie bioder, sklony zwykle i skosne
A z tym uszkiem to faktycznie nie ma żartów ja kiedyś miałam zapalenie i moja mama kazała mi wkładać do środka liście kwiatka geranium on tak ładnie cytrynowo pachnie to naprawdę działa stosowałam go 3 dni i dopiero poszłam do laryngologa ,który stwierdził,że wszystko spoko przepisał jakieś krople i od tamtej pory mam spokój na mnie podziałał,oczywiście najpierw się śmiałam ale gdy ból był okropny to włożyłam tego liścia nie dowierzając jednak było mi wszystko jedno i rano obudziłam się z mniejszym bólem.Także jak masz to sobie włóż a nóż podziała.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 10:35   #814
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Jak tam ja niestety oczyszczenie od jutra mama kupiła mi bułeczki razowe więc nie mogłam się powstrzymać na pierwsze śniadanie zjadłam jedną z białym twarogiem polanym miodem gryczanym do tego kawa inka a na drugie połowę z drugiej bułki z sałatą ,wędliną i pomidorkiem,mandarynkę i wypiłam sok z pomarańcza.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 14:45   #815
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Hejka co z Wami jak dietka, detoks,czy ćwiczonka ja już po obiadku zrobiłam zupę krem pomidorową zabieliłam jogurtem dojadłam polówkę bułeczki ze śniadania do tego mały kawałek chudziutkiej wołowinki. na spacer nie idę bo pogoda kiepska poćwiczę w domku.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:15   #816
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Heej

Ja dziś na śniadanie miała standardowo kanapki musze kupić płatki owsiane, ale zawsze zapominam już tak dawno nie jadła owsianki...
Potem była pomarańcza. Na obiad niestety, to co wszyscy domownicy - nóżka kurczaka i sałatka.

Teraz robię referat na prawo, ale za pół godzinki idę ćwiczyć
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:45   #817
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Hej;D a jednak dostalam skierowanie do laryngologa>:p mama zadzwonila i zapisala mnie na przyszly pon;d a terminy dopiero na styczen ale powiedziala ze glucha jestem ;pi goraczke mam:P niema to jak przedsiebiorcza mamuska;D a co do dmuchanie to dmuchalam i jedno ucho sie odetkalo ale drugie niestety nie;(

a ja dzis
sniadanie: musli z mlekiem 0,5%
II sniadanie: banan, 5mandarynek
obiad:piers z kurczaka na parze, garsc makaronu ziarnistego,ok 200gr szpinaku na parze
kolacja: planuje kromke chleba ziarnistego z szynka z kurczaka salata i paryka

w miedzyczasie podjadlam niestety 5cukierkow:P i jak dla reszty robilam spaghetti to troszke makaronu i miesa poprobowalam;P ale dzis bnie uwierzycie o 20 jak beda seriale lecialy bede cwiczyla;D
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy

Edytowane przez karolllcia119
Czas edycji: 2011-11-28 o 15:47
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 17:11   #818
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
I co w związku z tym namawiasz do tradycji a języka polskiego zapomniałaś
where did that come from?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 18:53   #819
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
Hej;D a jednak dostalam skierowanie do laryngologa>:p mama zadzwonila i zapisala mnie na przyszly pon;d a terminy dopiero na styczen ale powiedziala ze glucha jestem ;pi goraczke mam:P niema to jak przedsiebiorcza mamuska;D a co do dmuchanie to dmuchalam i jedno ucho sie odetkalo ale drugie niestety nie;(

a ja dzis
sniadanie: musli z mlekiem 0,5%
II sniadanie: banan, 5mandarynek
obiad:piers z kurczaka na parze, garsc makaronu ziarnistego,ok 200gr szpinaku na parze
kolacja: planuje kromke chleba ziarnistego z szynka z kurczaka salata i paryka

w miedzyczasie podjadlam niestety 5cukierkow:P i jak dla reszty robilam spaghetti to troszke makaronu i miesa poprobowalam;P ale dzis bnie uwierzycie o 20 jak beda seriale lecialy bede cwiczyla;D
Zawsze lepiej jedno zatkane niż oba
I tak Cię podziwiam, że nie zjadłaś tego spaghetti. Nie mogę się oprzeć, kiedy na obiad jest spaghetti

Ja już poćwiczyłam od razu lepiej

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
where did that come from?
To jest wątek o odchudzaniu. Plotkowy jest gdzie indziej. Jeśli dodatkowo chcesz wykazać się swoją wiedzą z języka angielskiego to wybierz Multi Cultural Zone. Polecam Bo nie wiadomo już, do czego zmierzają Twoje komentarze.
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 19:03   #820
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

nawet niewiesz jak kusilo:P ale tylko troszke poprobowalam :P na szczescie juz go nie ma;D a caly gar byl:P
a ja teraz ide cwiczyc bo seriale leca;d a i niedostane kopa ;D
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 19:11   #821
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
nawet niewiesz jak kusilo:P ale tylko troszke poprobowalam :P na szczescie juz go nie ma;D a caly gar byl:P
a ja teraz ide cwiczyc bo seriale leca;d a i niedostane kopa ;D
No to dziś mamy dzień na plus na co patrzysz? Barwy szczęścia m jak miłość też mykam! I coś zjeść.
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 19:47   #822
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

"To jest wątek o odchudzaniu. Plotkowy jest gdzie indziej. Jeśli dodatkowo chcesz wykazać się swoją wiedzą z języka angielskiego to wybierz Multi Cultural Zone. Polecam Bo nie wiadomo już, do czego zmierzają Twoje komentarze."


Dokładnie,ale cóż na szczęście ów chorobę da się leczyć. Nio a co do spaghetti to też lubię ,ale takie konkretne nie dietetyczne bo robiłam jednak to już nie jest to. Na kolację zjadłam sałatkę z tuńczyka wypiłam herbatkę z imbirem. Od jutra oczyszczanie Niestety po weekendzie waga wskazywała niecałe pół kg więcej myślałam ,że nie przesadziłam,a jednak przesadziłam mam nadzieję że po tej trzydniówce waga wróci do tej sprzed weekendu. Zaraz wypiję jeszcze koktajl i 10minut ćwiczeń na brzuch.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 20:30   #823
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
No to dziś mamy dzień na plus na co patrzysz? Barwy szczęścia m jak miłość też mykam! I coś zjeść.

no oczywiscie ze barwy szczescia i m jak milosc <3 kazdy odcinek widzialam:brzyda l:
aaa i niestety cwiczylam tylko na calych barwach szczescia i 5min reklam przed:P bo musialam sie wczuc w m jak milosc czyli 30min cwiczen zaliczonych;D jestem z siebie dumna:jupi :i zero wyrzutow sumienia za cukierki
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 20:33   #824
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Zawsze lepiej jedno zatkane niż oba
I tak Cię podziwiam, że nie zjadłaś tego spaghetti. Nie mogę się oprzeć, kiedy na obiad jest spaghetti

Ja już poćwiczyłam od razu lepiej


To jest wątek o odchudzaniu. Plotkowy jest gdzie indziej. Jeśli dodatkowo chcesz wykazać się swoją wiedzą z języka angielskiego to wybierz Multi Cultural Zone. Polecam Bo nie wiadomo już, do czego zmierzają Twoje komentarze.
To może był wątek o odchudzaniu, ale ja tu teraz widzę więcej plotek lub nic nie wnoszących komentarzy, typu kto jakie ciastka piecze (odchudzanie jak nic). No i bzdur typu brązowy ryż jest dietetyczny

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
"To jest wątek o odchudzaniu. Plotkowy jest gdzie indziej. Jeśli dodatkowo chcesz wykazać się swoją wiedzą z języka angielskiego to wybierz Multi Cultural Zone. Polecam Bo nie wiadomo już, do czego zmierzają Twoje komentarze."


Dokładnie,ale cóż na szczęście ów chorobę da się leczyć. Nio a co do spaghetti to też lubię ,ale takie konkretne nie dietetyczne bo robiłam jednak to już nie jest to. Na kolację zjadłam sałatkę z tuńczyka wypiłam herbatkę z imbirem. Od jutra oczyszczanie Niestety po weekendzie waga wskazywała niecałe pół kg więcej myślałam ,że nie przesadziłam,a jednak przesadziłam mam nadzieję że po tej trzydniówce waga wróci do tej sprzed weekendu. Zaraz wypiję jeszcze koktajl i 10minut ćwiczeń na brzuch.
"ów chorobę" - a to po jakiemu?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 20:46   #825
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
To może był wątek o odchudzaniu, ale ja tu teraz widzę więcej plotek lub nic nie wnoszących komentarzy, typu kto jakie ciastka piecze (odchudzanie jak nic). No i bzdur typu brązowy ryż jest dietetyczny
Nikt nie każe Ci tego czytać wybacz, ale my piszemy tak jak chcemy i o tym, o czym chcemy... a to, że nie sypiemy tutaj wielkimi mądrościami o odchudzaniu nie znaczy, że sam wątek nie jest o odchudzaniu. Jak widać każda z nas już coś niecoś schudła i opieramy się na własnym doświadczeniu. A poplotkować nikt nie zabroni

Edytowane przez AnULka248
Czas edycji: 2011-11-28 o 20:57 Powód: błąd!
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 20:52   #826
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Nikt nie karze Ci tego czytać wybacz, ale my piszemy tak jak chcemy i o tym, o czym chcemy... a to, że nie sypiemy tutaj wielkimi mądrościami o odchudzaniu nie znaczy, że sam wątek nie jest o odchudzaniu. Jak widać każda z nas już coś niecoś schudła i opieramy się na własnym doświadczeniu. A poplotkować nikt nie zabroni
"karze"

To się zdecyduj, bo najpierw piszesz, że nie jest plotkowy, a teraz jednak nagle jest. To ja też piszę co chcę, proste
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:01   #827
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
"karze"

To się zdecyduj, bo najpierw piszesz, że nie jest plotkowy, a teraz jednak nagle jest. To ja też piszę co chcę, proste
Czepiasz się dziewczyno. I to już byle czego.
To, że trochę poplotkujemy nie oznacza od razu wątku plotkowego. Znajdź inny wątek, gdzie będziesz mogła odreagować. Miałaś ciężki dzień, czy lubisz tak się czepiać
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 21:32   #828
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

"["ów chorobę" - a to po jakiemu? ]"

Żal mi Ciebie, nie chciałam napisać dosadnie o jaką chorobę mi chodzi,myślisz,że jak się już zakorzeniłaś w wizażu to Ci wolno wchodzić na każdy wątek i psuć atmosferę,nie Twoim zdaniem to mięso jest zdrowe powodzenia Ci życzę w konsumpcji. A tak na marginesie to żadnej z nas nie interesują Twoje plotkowania i wywody nie chcesz jeść ryżu brązowego nie jedz uważasz,że nie jest bardziej dietetyczny i zdrowszy od białego to sobie tak myśl Twój wybór, moim zdaniem jesteś samotna nikt się z Tobą nie przyjaźni i szukasz wrażeń na wątkach naprawdę mi Ciebie żal widzisz nawet nie masz się gdzie swoją znajomością angielskiego pochwalić więc wchodzisz na dowolny wątek cóż chcesz być wszędzie.Chyba nie tędy droga pomyśl o tym przecież można kulturalniej jednak najpierw trzeba kulturę mieć
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 08:47   #829
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Dzień dobry ja już po ćwiczonkach dziś zaczynam oczyszczanie po tym weekendowym szaleństwie(winko,przekąs ki,sałatki itp)czyli soczki owocowe rozcieńczane wodą+owoce u mnie bazą soku będą jabłka.Np.;2jabłka, mandarynka,1/2greypfruta do tego dolewam szklankę czy 1i1/2 szklanki wody i piję wolno małymi łykami.Jednak trzeba uważać z tymi sokami,lepiej pić wodę czy herbatki owocowe niesłodzone,bo doskonale wiemy ,że niektóre owoce mają dość dużo cukru ,a co za tym idzie kaloriinajlepiej jest wybrać kilka owoców ustalić ich kaloryczność u mnie nie przekracza ona 1000kal,podzielić równo na cały dzień unikając w ten sposób przekroczenie zalecanej dawki kalorii(ja tak robię)
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 09:40   #830
allissia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Wieprzowinki nie jem przynajmniej teraz kiedy jestem na diecie później stopniowo będę o nią urozmaicać moje menu(tylko chudziutkie oczywiście),śniadanko wcale nie jest duże moim zdaniem ok, ogórkowa pycha ja daję mleko 2%.Wróciłam z biegania nio trochę lepiej niż wczoraj,ale myślę że bieganie to zostawię na wiosnę no chyba, że będzie w miarę ciepło to jeszcze mogę spróbować.Po biegach skusiłam się na ciasteczko owsiane a co tam
To ja proponuję wieprzowinkę z PQS, która jest zdrowa i ma niską zawartość tłuszczu, dobra przy dietach.
allissia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 10:15   #831
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Czyli już zaczynasz detoks

U mnie dziś na razie śniadanie - standardowo niestety - 2 kanapki z ziarnistego pieczywa, z chudą szynką, dwoma plastrami pomidora + kilka plastrów kiszonego Teraz piję Inkę.
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:08   #832
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

ja jak zaczelabym 3dniowe oczyszczanie to przez kolejne 3dni bym mdlala:P znam juz swoj organizm zwlaszcza ze w wieku 17lat stosowlam juz 7dniowa glodowke i tylko wode pilam^^ ale mloda i glupia bylam:p
a ja dzis mam juz jadlospis na caly dzien na sniadanie byly 2kromki chleba ziarnistego z salata papryka rzodkiewkami i szynka z kurczaka i jogurt 0%:P, na obiad planuje 2jajka na twardo,kasze gryczanna i salata polana naturalna activia,pozniej grejfruit, a na kolacje niewiem moze kanapka:P
a teraz pije drozdze(bleee ale musze) i herbatke czerwona:P
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:22   #833
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Kurczę w zasadzie Twoja dieta ,którą opisałaś powinna powodować chudnięcie, cóż powinnaś ją zmodyfikować, a może Ty zbyt intensywnie ćwiczysz lub źle ćwiczysz co powoduje u Ciebie przyrost mięśni trudno powiedzieć i trudno ocenić bo Cię nie widzę ,ale jakbyś na przykład zasięgnęła porady u jakiegoś nauczyciela fitness ,który Cię zobaczy i dobierze odpowiednie ćwiczenia .
nie widzialam, zeby ktos to sprostowal, wiec jakim cudem ma przybrac na masie miesniowej na ujemnym bilansie kalorycznym?

Ja tam niby powoli chudne, ale bolaczka jest to, ze po 2 tygodniach zrzucilam 5 kiloswo, a jak pojechala na weekend do rodzicow wrocily mi 3 i nie wiem jakim cudem 2 'wyparowaly' przez noc
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:25   #834
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
nie widzialam, zeby ktos to sprostowal, wiec jakim cudem ma przybrac na masie miesniowej na ujemnym bilansie kalorycznym?

Ja tam niby powoli chudne, ale bolaczka jest to, ze po 2 tygodniach zrzucilam 5 kiloswo, a jak pojechala na weekend do rodzicow wrocily mi 3 i nie wiem jakim cudem 2 'wyparowaly' przez noc
5 w 2 tygodnie?? A wiesz, że to niezdrowo i że może przez to tak szybko wróciły. Ale te 2, które wyparowały to chyba jakiś cud albo na innej wadze się ważyłaś
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 12:46   #835
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez allissia Pokaż wiadomość
To ja proponuję wieprzowinkę z PQS, która jest zdrowa i ma niską zawartość tłuszczu, dobra przy dietach.
Hejka słyszałam ,ale nie próbowałam w zasadzie to nawet nie wiem gdzie mogła bym takie mięsko dostać.Ten certyfikat to chyba też nie zmienia faktu,że wiepszowinka niestety jest najgorszym gatunkowo mięskiem(myślę że ta z certyfikatem będzie zdrowsza),ale cóż ja lubię więc na pewno pokuszę się o kupno tej z PQS. Muszę popatrzeć po sklepach dziękuję za propozycję pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
nie widzialam, zeby ktos to sprostowal, wiec jakim cudem ma przybrac na masie miesniowej na ujemnym bilansie kalorycznym?

Mój otyły znajomy przeszedł na dietę uprawiał sport dość intensywny,a teraz nie wiem zajęło mu to może 8 miesięcy model ciałko wyrzeźbione,chudszy sama nie mam pojęcia o ile,ale dużo.Więc osoba otyła żeby schudnąć i wyrobić sobie mięśnie musi chociaż do momentu schudnięcia stosować dietę a później też jakąś białkową na pewno bogatszą o kalorie ale nadal jest na jakiejś białkowej,no jakoś nie wyobrażam sobie grubasa(sorry za dosadność)opychającego się i rzeźbiącego mięśnie. A my tu na pewno nie chcemy rzeźbić mięśni co najwyżej zdrowo chudnąć stosując mądrą dietę i sport.

Ja tam niby powoli chudne, ale bolaczka jest to, ze po 2 tygodniach zrzucilam 5 kiloswo, a jak pojechala na weekend do rodzicow wrocily mi 3 i nie wiem jakim cudem 2 'wyparowaly' przez noc
Proste stosujesz złą dietę jak szybko tracisz kilogramy,tak równie szybko do Ciebie wracają.Mogła byś utrzymać spadek kg ,ale pewnie (nie wiem,ale tak mi się wydaje)na weekendzie u rodziców rzuciłaś się na jedzenie i efekt jo jo murowany.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:15   #836
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

a ja sie rano wazylam i waga nadal 70kg i stoi w miejscu ani do gory ani nie spada:p ciekawi mnie czy jak bede cwiczyla czy cos sie ruszy;p
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 15:47   #837
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
a ja sie rano wazylam i waga nadal 70kg i stoi w miejscu ani do gory ani nie spada:p ciekawi mnie czy jak bede cwiczyla czy cos sie ruszy;p
Jak będziesz sumiennie ćwiczyła minimum45min chociaż 3razy w tygodniu i oczywiście nie będzie grzeszków to na pewno waga zacznie spadać
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 17:17   #838
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Jak będziesz sumiennie ćwiczyła minimum45min chociaż 3razy w tygodniu i oczywiście nie będzie grzeszków to na pewno waga zacznie spadać
Popieram

Ja dziś nagrzeszyłam kostką czekolady. Czasem po prostu nie mogę także 30kcal więcej. Mykam zaraz ćwiczyć po wczorajszym mam zakwasy jakieś, co mnie bardzo cieszy - widać dałam sobie odpowiedni wycisk
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 18:37   #839
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Ja dziś nagrzeszyłam kostką czekolady. Czasem po prostu nie mogę także 30kcal więcej. Mykam zaraz ćwiczyć po wczorajszym mam zakwasy jakieś, co mnie bardzo cieszy - widać dałam sobie odpowiedni wycisk
Kochana jeszcze nikt od kostki czekolady nie przytył także jeśli nie będzie się to powtarzało kilka razy dziennie to na pewno kostka na dzień Ci nie zaszkodzi także spoko. Ja ostro na tych sokach już mam dość ,ale wytrzymam jutro zmienię soki warzywne na maślankę,kefiry bo dziś soki jutro soki o nie nie chyba bym padła
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:24   #840
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Kochana jeszcze nikt od kostki czekolady nie przytył także jeśli nie będzie się to powtarzało kilka razy dziennie to na pewno kostka na dzień Ci nie zaszkodzi także spoko. Ja ostro na tych sokach już mam dość ,ale wytrzymam jutro zmienię soki warzywne na maślankę,kefiry bo dziś soki jutro soki o nie nie chyba bym padła
Oczywiście, kostka czekolady to nie dramat kiedyś mogłam zjeść więcej...
Trzymaj się dlatego ja się boję detoksu, chyba bym mdlała

Poćwiczyłam już. Dzień ogólnie na plusie
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-31 13:09:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.