bierzecie? brałyscie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-27, 18:35   #61
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Mnie dokad pamietam fascynowal fenomen uzaleznienia. Jak tylko rodzice zaczeli ze mna rozmawiac o narkotykach - w podstawówce glebokiej, zaczytywalam sie we wszystkich mozliwych artykulach an ten temat. I bardzo chcialam poczuc na sobie jak to jest byc uzaleznionym- wiem troche to destrukcyjne (moja druga strona). Kilka razy próbowalam amfy (nie bujam sie po imprezach ani nie potrzebowalam jej pod pretekstem nauki) a ziólkiem nie gardzilam przez dobre 2-3 lata. Nadal nie gardze ale nie obracam sie juz w tym samym towarzystwie i nie mam kontaktów z dealerami "prosto z ruskiej granicy" wiec boje sie zaryzykowac , zwlaszcza po tym jak przeczytalam w czym sie w Polsce moczy trawke- w kompocie makowym Im dalej od najmocniejszych narkotyków tym wieksza pewnosc ze nigdy ich nie spróbuje. Natomiast zupelnie nie wiem jak potoczyloby sie moje zycie gdyby obok mnie znalazla sie osoba której trzeba pomóc wyjsc z tego nalogu...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 18:36   #62
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: bierzecie? brałyscie?

wg mnie trawka jest niebezpieczna w takim samym stopniu jak faje czy alkohol. dla mnie to po prostu uzywka, cos co nie jest dobre na pewno, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi. skoro papierosy i alkohol sa akceptowane i zalegalizowane, to uwazam, ze marihuana tez powinna byc. nie rozumiem jak o trawke oburzaja sie osoby, ktore chetnie zagladaja do kielicha
twardzieli nigdy nie probowalam - jak mialam 19 lat to obracalam sie w "towarzystwie" i widzialam co to z ludzmi robi. obiecalam sobie, ze twardych nigdy, do tej pory udalo mi sie wytrwac w tym postanowieniu. zreszta nawet mnie nie ciagnie, stary poczciwy wujek alkohol wystarcza w zupelnosci mojej sklonnej do uzaleznien osobowosci
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:06   #63
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Dwa razy w życiu zapaliłam trawkę z czystej ciekawości jak to jest. Po tych dwóch razach wiem, że już nigdy więcej nie zapalę niczego podobnego.
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:17   #64
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: bierzecie? brałyscie?

mi sie zdarza zapalic raz na pol roku, jak znajomy ktos namowi. ale nie ciagnie mnie samej, bo mam podobnie jak pixie, robie sie spiaca i leniwa chociaz pare razy mialam dzika smiechawke po trawce, ale to tylko jak cos mnie naprawde rozsmieszylo, a trawka zdawala sie intensyfikowac te rozbawienie i czasem nie moglam przestac sie smiac
raz zapalilam w towarzystwie przyjaciela, ktory na codzien wywoluje moj dziki rechot swoimi tekstami. i pamietam, ten jeden raz jak bylam 'pod wplywem' w jego towarzystwie to smialam sie tak bardzo, ze przyznam, ze sie gdzies w srodku przestraszylam nie na zarty, ze juz nigdy nie przestane, to bylo dziwne uczucie
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:29   #65
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: bierzecie? brałyscie?

...
__________________



Edytowane przez satine
Czas edycji: 2005-11-13 o 09:31
satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:49   #66
Cartil
Raczkowanie
 
Avatar Cartil
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 111
Dot.: bierzecie? brałyscie?

..ja paliłam kilka razy trawke Znam dużo ludzi którzy palą Moja kuzynka np robi to kilka razy dziennie Podobno od trawki nie można się uzależnić ale przykład mojej kuzynki to neguje Zresztą odkąd zaczęła palić trawke bardzo się zmieniła [i ma szare zęby]...
Ogólnie rzecz biorąc pale jak mam okazje Zawsze za darmo Nigdy nie wydałabym grosza na ziółko Próbowałam ostatnio wyhodować ale nic nie wyrosło :/
Cartil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:53   #67
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Cartil
Podobno od trawki nie można się uzależnić ale przykład mojej kuzynki to neguje
z tego co wiem, trawka nie uzaleznia fizycznie a psychicznie od wszystkiego sie mozna uzaleznic, nawet od harlekinow czy "klanu"
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 19:57   #68
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
z tego co wiem, trawka nie uzaleznia fizycznie a psychicznie od wszystkiego sie mozna uzaleznic, nawet od harlekinow czy "klanu"
Kolega mi mowił ze to sciema że trawa nie uzależnia bo jesłi on nie zapali sobie kilka razy w tygodniu to jest chory i ręce mu latają.
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:58   #69
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez satine
Kolega mi mowił ze to sciema że trawa nie uzależnia bo jesłi on nie zapali sobie kilka razy w tygodniu to jest chory i ręce mu latają.
badania naukowe mowia same za siebie,a latanie rak moze byc objawem psychosomatycznym.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 20:12   #70
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: bierzecie? brałyscie?

palilam tzw. czekoladke /hasz/-prosto z hiszpanii przywieziona,bo kolezanka wrocila z wakacji i przywiozla prezencik. zapalilysmy,oczka sie zamglone zrobily,ale pozniej sie zamulilysmy siedzac we trzy,i zonk...
na tych wakacjach palilam ganje. towarzystwo bylo zajefajne, albo trawa byla jakas lewa, albo nie wiem ocb. bo jakos nic nie poczulam...
kiedys jeszcze pewnie sprobuje ta zielona roslinke. przed dyskoteka ze znajomymi, albo cos...
na cos mocniejszego nie mam ochoty, i nie bede miala.
moj brat palacy marihuane mowi ze czasami zapali sobie zamiast piwa. podobno to rozluznia fajnie
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 20:14   #71
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Nigdy nie bralam i brac nie bede
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 20:29   #72
Mojra87
Zadomowienie
 
Avatar Mojra87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 398
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Trochę się przeraziłam, jak czytałam kolejne wypowiedzi...
Ja należe do tych grzecznych dziewczynek, które nie piją , nie palą i nie biorą.
No czasem łyka piwa na imprezce czy kieliszek wina. Jakoś mnie nigdy do takich używek nie ciągneło i raczje ciągnąć nie będzie i jak się z tego cieszę. Przynajmniej oszczędzam swoje zdrowie i pieniążki
A może ja jakaś dziwna jestem Nawet papierosa bałabym się zapalić....
__________________
Asia 28.09.2014
Bąbelek TP 23.02.2017 - 33/40
Mojra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 21:16   #73
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Wink Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Sieczka
wciagnBam (...) kilka razy tabakę (bardzooo popularna w mojej szkole) ale nic szczególnego w tym nie ma.
Hm... czy tabake sie rozpatruje w kategorii uzywek?
Bo ja jej czesto uzywam có|.. jest dobra na katar
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 21:19   #74
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Tabaka do używek chyba tak bo to przecierz tytoń sproszkowany czasem z dodatkiem. Też kiedyś często używałam.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 21:27   #75
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: bierzecie? brałyscie?

tabaka nie jest nieprzyjemna, jest zwyczajna, zależy też jaką odmianę się wciąga. A na katar owszem pomaga bo odtyka nosek a bez kataru jak się wciągnie to się potem fajnie oddycha i jeszcze mały plusik : nie uzależnia !
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 21:46   #76
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Mojra87
może ja jakaś dziwna jestem Nawet papierosa bałabym się zapalić....
czemu dziwna? kazdy jest inny, nic w tym zlego twoj wybor jest na pewno rozsadniejszy.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 21:49   #77
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Jedynym moim nałogiem są mietowe Vogue ,narkotyków nigdy nie próbowałam,są banalne,dla głupiutkich ludzi,którym wydaje sie ,że odkryli cos więcej niz reszta.


wiesz, z deka mnie to dotknęło bo głupiutkim człowiekiem się nigdy jeszcze nie czułam
branie nie wynika również z chęci "bycia lepszym"

teraz ja sie uzewnętrznię, choć mam oczywiste opory, bo bardzo zależy mi na Waszej sympatii

zatem ja brałam amfetaminę
bardzo chciałam .. no chciałam cos zrobić, nie napiszę co, żeby nikomu równie debilny pomysł nie przyszedł do głowy!!
wówczas nazywało się to białkiem, nie brałam tego dla żadnych tam rewelacji, ale celem osiągnięcia TEGO celu
powtarzam- nie powiem jakiego, dla dobra co niektórych Wizażanek, w każdym razie..hmm..cel osiągnełam i przestałam brać
to tyle
mimo iż jestem wyjątkowo słabym ludzionkiem i łatwo się uzalezniam, choćby od Wizażu, to jakoś kwestia z amfą była prosta: "o rany! bo znowu zapomne rano wziac!"
lek na moją przypadłość zadziałał, przygoda z amfą się skończyła

co do zioła czy innych temu podobnych specyfików, nigdy mnie do tego ciągnęło
sama doskonale się bawię w swoim towarzystwie, z przyjaciółmi to w ogóle jest kapitalnie, dlatego nie musiałam się wspomagać, nawet piwkiem, za którym nie przepadam
bo śmierdzi..tak by the way
nie bywam na imprezach, toteż nie zdażyła mi się uświadamiająca "pomoc" nadgorliwego znajomego

białko czegoś mnie nauczyło, nie bardzo umiem to teraz ująć w mądre słowa, ale na pewno..hmm..robiąc zakupy nigdy nie można być do końca pewnym tego, co się kupuje"
no jakoś tak

jedno przyznam jednak szczerze: gdy moja "przypadłość" ostatnio powróciła, bardzo chciałam sięgnąc po jedyne dobre na nią lekarstwo, jednak nie mam kasy na to
na dodatek odstrasza mnie świadomość, że w jakomkolwiek stopniu taka kuracja mogłaby w przyszłości zaszkodzić mojemu dziecku
albo że podczas badań np do pracy wyszłoby mi to na złe
a i nie mogłabym ukrywać tego przed Buniem, a to w końcu Bunio ściągnął mnie na ziemie przekonując, że taka forma kuracji to głupota
wiem, ze on baaardzo źle by to zniósł,a nie chcę chłopcu mojemu kochanemu zycia dodatkowo uprzykrzać

jestem typem odludka raczej, choć cenię sobie czas spędzony w miłym towarzystwie
zapewne był to główny czynnik, który ochronił mnie przed atakami na różne tego typu "mody"
ja nawet nie wiem czy ganja, zioło i marihuana to to samo
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 21:50   #78
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: bierzecie? brałyscie?

aha i nie pale fajek!!
blee..

buziaki
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 23:00   #79
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: bierzecie? brałyscie?

nie biorę, nie brałam i nie mam zamiaru, nie mysle o tym w ogole, nie mam nawet ochoty sprobować , hmm.... ciekawe dlaczego alkohol i dragi mnie nie pociągają zupełnie, a papierosy palę...
Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 23:37   #80
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez Mojra87
A może ja jakaś dziwna jestem Nawet papierosa bałabym się zapalić....
Żadna dziwna, bardzo bardzo rozsądnie robisz. Tak trzymaj! Inna sprawa, że ja w Twoim wieku też nie wiedziałam co to papieros, a tradycyjny sylwestrowy kieliszek szampana był w stanie zwalić mnie z nóg. A teraz, co to się porobiło.
Jak już napisałam w wątku o fajach, przyrzekłam sobie do 18-tki nawet nie próbować papierosów, z czego byłam tak dumna, że nawet nie spostrzegłam się, kiedy po tej rytualnej pierwszej próbie (po 18-stce rzecz jasna), stałam się regularną palaczką na wiele lat. :/
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 23:49   #81
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Ja z narkotyków to paliłam tylko "bakę" z kilkanaście razy ,a ostatnio z rok temu.Nie zawsze było tak zabawnie jak chciałam,zależy na co trafiliśmy.Czasem poprostu byłam śpiąca i łapałam doła mimo ,że byłam w towarzystwie gdzie wszyscy się śmiali.Wystarczy pomyśleć oczymś dołującym o problemie i wtedy KONIEC-deprecha poprostu.Ale czasem było śmiesznie np.jak wkręciliśmy koledze że po drzewach chodzą małpy i faktycznie je zobaczył Oczywiście ich nie było Potem głowa mi ciążyła jakby ważyła ze 3 tony Bardzo mi się chciało pić i jeść po paleniu.Jednak dałam sobie spokój i tak rzadko paliłam raz na parę miesięcy,a teraz juz w ogole.Na imprezie wolę sobie wypić piwko
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 00:06   #82
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Kariero,przepraszam,nie chciałam nikogo obrazić,ale tak uważam.Siegając po narkotyk coś człowiekiem kieruje.Moim zdaniem głupota.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 00:17   #83
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: bierzecie? brałyscie?

nigdy nie brałam amfy, nie paliłam maryśki o cięższym kalibrze nawet nie wspominam.
Nie powiem, był okres w LO że modne było zapalenie skręta, ale jakoś mnie do tego nie ciągnęło.

Natomiast paliłam faje, od ponad 5 lat ani jednego.
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 00:31   #84
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Kariero,przepraszam,nie chciałam nikogo obrazić,ale tak uważam.Siegając po narkotyk coś człowiekiem kieruje.Moim zdaniem głupota.
Głupota, hmm, czy ja wiem?.. Gdyby to było takie proste. Nazwałabym to raczej ignorowaniem konsekwencji, chęcią eksperymentów, czasem uleganiu naciskom grupy rówieśników... Piszę o "pierwszym razie". Dlaczego ktoś sięga po raz kolejny i kolejny, a w końcu wpada w uzależnienie, to już myślę zupełnie inna historia, w każdym przypadku inna, ale łączy je pragnienie ucieczki od rzeczywistości, nieumiejętność stawienia czoła realnym problemom. I to już nie jest prosta "głupota", to jest raczej bezradność.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 03:05   #85
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Zapaliłam raz z czystej ciekawości - "towar" wprost z Holandii i instruktor umiejętny Potem zdarzyło mi się raz jeszcze w innym towarzystwie, ale już nic nie czułam i to na razie tyle. Nie wykluczam, że jeszcze kiedyś zapalę, ale równie dobrze może to nie nastąpić. Cokolwiek mocniejszego odpada!
Nasz dr. od psychologii opowiedział raz historię, jak to będąc w Holandii zamówił sobie niewinne ciastko w kawiarni i jakież było jego zdziwienie, gdy doszedł do siebie dopiero po jakimś czasie ;D
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 06:09   #86
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: bierzecie? brałyscie?

A ja uwazam, zeby w te sprawy sie bawic trzeba miec duzo rozumu Czlowiek o slabej psychice latwo sie w to wciagnie - bedzie rano wstawac a pierwsza mysla bedzie - a wiec co dzisiaj ? - moze obejrzymy komedie wiec ziolko, a moze troche pokuje do egzamu - bialko pomoze, a moze do klubu - na extazy to dobiero zabawa... Ja nigdy nie czulam ze musze- nikt mi nie wmowi ze sytuacji nie kontroluje - ziolko pale 3 lata raz na jakis czas, ze speedem to bylo tak, ze byly momenty kiedy lubilam na imprezce, a jak sie uczylam na ostatni dzwonek to tez sie przydalo, teraz to juz bajka ... ( odrazaja mnie ludzie po bialku ) extazy to tak na baaardzo huczne imprezki kilka razy w roku sie zdarzy, kwasa jadlam raz w zyciu, sprobowalam bylo niezle i tyle, grzybki tez 2 razy bylo baardzo smiesznie i schizowo i tez nie mam zamiaru powracac Jak juz mowilam czasami sobie przypale i kilka razy w roku XTC ( extazy )
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 10:02   #87
RaBiNka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 218
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Dla mnie temat z narkotykami zamknal sie dokladnie 12 grudnia 2004 roku i nie chce juz do tego wracac
Jedyne co to polecam do przeczytanie ksiazke"My dzieci z dworca ZOO"
RaBiNka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 10:38   #88
RaBiNka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 218
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Nie wiem czy powinnam ale musze to napisac.Zastanawialyscie sie ile na tym forum jest dziewczyn w wieku 13,14 lat??
Ze kazda moze to przeczytac i przez nie ktore wypowiedzi zafascynowac sie narkotykami??
Nie mowie ze sa tu same pozytywne opinie na temat narkotykow ale nie ktore z nich maja w sobie podtekst ze palenie jointow nie jest zle a to nie jest prawda.Kazdy organizm jest inny i inaczej odbiera dzialanie narkotykow.Jedni sie smieja inni doluja a jeszcze innym wpadaja do glowy rozne dziwne pomysly.Zawsze zaczyna sie od lekkich narkotykow a konczy na ciezkich.
Jesli kogos urazilam to przepraszam ale tyle jest mlodych osob ktore nie zdaja sobie sprawy z tego jakie moga byc skutki zapalenia jednego blanta.
RaBiNka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 10:58   #89
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: bierzecie? brałyscie?

Rabinko,my tu nie jestesmy -mimo wszystko-od wychowywania.Jeśli ktoś ma zapalić to zapali,jeśli to go nie bawi to nie zapali nawet jesli Złośliwiec założy watek "stuff to jest to!!!" a przyklaśnie mu Aga Z. .Nie wydaje mi sie żeby ten wątek był zachęcający....
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 10:59   #90
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: bierzecie? brałyscie?

hmm zdarzylo mi sie kilka razy zapalic trawke .raz sprobowalam speeda ale nie zamierzam wiecej probowac
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-29 11:51:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.