Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-13, 20:32   #1
durek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5

Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?


Od 3 tygodni spotykam się z bardzo fajną dziewczyną, ale ona ma mnie trochę za kogoś innego. Ogólnie chodzi o to, że mój kumpel jej nagadał różnych rzeczy na mój temat i ona ma mnie za ideał. Ja sam nic nie kłamałem i na spotkaniach zawsze byłem szczery, ale
- myśli że ciągle jestem wesoły i pozytywnie nastawiony do świata, ale jak z nią akurat nie jestem to jest zupełnie na odwrót
- myśli, że mam bardzo dużo znajomych, a tak naprawdę to wszystkich mam w dupie, ale w mlodosci 4 razy sie przeprowadzalismy i az 3 razy w obecnym miescie, wiec z wieloma osobami sie znam, ale nie chce mi sie z nimi utrzymywac kontaktów
- myśli, że wszyscy mnie lubią, ale tak naprawdę mam wiele wrogów
- myśli że jestem mądry, a całe życie jechałem na dostatecznych
- myśli że jestem ambitny, a jestem nudnym leniem
- ciagle mam glupie mysli i chyba depresje, ale dobrze mi z nia
itp
Nie chce jej oszukiwać i nie chce, żeby to wyszło jak już będziemy oficjalnie razem. Jak jej to wszystko powiedzieć? Jak rozmawiamy to nie ma jak, bo przy niej rzeczywiście zmieniam, ale szczerze i to jest problem. Nie chcę jednak, żeby ona mnie inaczej odbierała, a inaczej reszta, bo to byłoby oszukiwanie jej.
durek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 21:05   #2
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Cytat:
Napisane przez durek Pokaż wiadomość
Od 3 tygodni spotykam się z bardzo fajną dziewczyną, ale ona ma mnie trochę za kogoś innego. Ogólnie chodzi o to, że mój kumpel jej nagadał różnych rzeczy na mój temat i ona ma mnie za ideał. Ja sam nic nie kłamałem i na spotkaniach zawsze byłem szczery, ale
- myśli że ciągle jestem wesoły i pozytywnie nastawiony do świata, ale jak z nią akurat nie jestem to jest zupełnie na odwrót
- myśli, że mam bardzo dużo znajomych, a tak naprawdę to wszystkich mam w dupie, ale w mlodosci 4 razy sie przeprowadzalismy i az 3 razy w obecnym miescie, wiec z wieloma osobami sie znam, ale nie chce mi sie z nimi utrzymywac kontaktów
- myśli, że wszyscy mnie lubią, ale tak naprawdę mam wiele wrogów
- myśli że jestem mądry, a całe życie jechałem na dostatecznych
- myśli że jestem ambitny, a jestem nudnym leniem
- ciagle mam glupie mysli i chyba depresje, ale dobrze mi z nia
itp
Nie chce jej oszukiwać i nie chce, żeby to wyszło jak już będziemy oficjalnie razem. Jak jej to wszystko powiedzieć? Jak rozmawiamy to nie ma jak, bo przy niej rzeczywiście zmieniam, ale szczerze i to jest problem. Nie chcę jednak, żeby ona mnie inaczej odbierała, a inaczej reszta, bo to byłoby oszukiwanie jej.
Wystarczy niby żartem zapytać coś w stylu "A co tam ten mój kumpel tobie o mnie nagadał?", wtedy zobaczysz co zapamiętała i będziesz miał okazję wyjaśnić i powiedzieć, że po prostu kumpel przedstawił Cię w superlatywach.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 21:14   #3
durek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Ale ja wiem co on jej powiedział i on też mi powiedział co ona o mnie mówiła. Po prostu czuje się z tym niekomfortowo.
Mam wypalić po prostu nagle ze szczerą rozmową?
durek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 21:18   #4
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Cytat:
Napisane przez durek Pokaż wiadomość
Ale ja wiem co on jej powiedział i on też mi powiedział co ona o mnie mówiła. Po prostu czuje się z tym niekomfortowo.
Mam wypalić po prostu nagle ze szczerą rozmową?
To nieważne, że wiesz. Ważne by wypadło to tak naturalnie, zapytać co ona pamięta i po prostu sprostować fakty. Gdy wylecisz prosto z mostu "jestem taki, taki i siaki, a nie taki jak myślisz" to dziewczyna się spłoszy.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 22:36   #5
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

A jak dla mnie to chyba liczy się to jaki jesteś przy niej, a nie przy reszcie.
No chyba, że za jej plecami byłbyś jakimś psychopatą...
Twoje prawdziwe "ja" wyjdzie prędzej czy później w razie poznawania się.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-13, 23:17   #6
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

A ja bym nic nie tłumaczyła- Ty byłes szczery, a to co jej kolega nagadal to już nie Twój problem. Zresztą ona i tak pewnie oceni Cię na podstawie Waszych spotkań, nie informacji z drugiej ręki. Czyli z czasem zobaczy, że nie wychodzisz za często, więc nie masz aż tylu znajomych, że musisz przysiąść do nauki, więc nie masz super ocen, a co do wesołości, to chyba nie ma ludzi, którzy choćby nie wiem co, ciągle się uśmiechali. Powodzenia ;-)

Wysłane z tapatalk
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 01:03   #7
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Jakoś bardzo pesymistycznie odbierasz samego siebie, jest szansa, że ona zobaczy Ciebie trochę inaczej niż Ty sam i tym samym obraz przedstawiony przez kolegę okaże się może nie aż tak daleki od jej odbioru Twojej osoby
Ja bym nie wyskakiwała z żadnymi poważnymi rozmowami tylko dała się stopniowo, spokojnie poznać. Jeśli rzeczywiście jesteś jak sam mówisz, nudny, niemądry i leniwy, to ona raczej i tak nie będzie chciała ciągnąć tej znajomości. A Tobie pozostanie przeanalizowanie swojego zachowania i podejścia jeśli kiedykolwiek chcesz stanowić partnera dla kogokolwiek
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-14, 01:38   #8
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Cytat:
Napisane przez durek Pokaż wiadomość
myśli że ciągle jestem wesoły i pozytywnie nastawiony do świata, ale jak z nią akurat nie jestem to jest zupełnie na odwrót
A może dzięki niej częściej będziesz czuł radość? Tego nie ma sensu tłumaczyć, sama zobaczy jak jest.
Cytat:
Napisane przez durek Pokaż wiadomość
myśli, że mam bardzo dużo znajomych, a tak naprawdę to wszystkich mam w dupie, ale w mlodosci 4 razy sie przeprowadzalismy i az 3 razy w obecnym miescie, wiec z wieloma osobami sie znam, ale nie chce mi sie z nimi utrzymywac kontaktów
Większość ludzi ma swoich znajomych w tym miejscu. Przecież jak sam mówisz masz dużo znajomych bo znasz wielu ludzi - a że to nie koledzy czy przyjaciele... to przecież chyba już sama zdążyła zauważyć.
Cytat:
Napisane przez durek Pokaż wiadomość
myśli, że wszyscy mnie lubią, ale tak naprawdę mam wiele wrogów
Wrogów?
Przecież tego tekstu chyba nie wzięła dosłownie, 100% na serio. Nawet jeśli tak to usłyszała, to przyjęła pewnie, że po prostu kolega uważa, że dużo osób Cię lubi. Nie ma ludzi lubianych przez wszystkich dookoła.
Cytat:
Napisane przez durek Pokaż wiadomość
myśli że jestem mądry, a całe życie jechałem na dostatecznych
To czy jesteś mądry to na pewno już wie. O ile jej nie opowiadałeś o piątkach i innych cudach - a jak piszesz, nie robiłeś tego - to nie ma problemu. Poza tym mądrość czasem nijak się ma do szkolnych ocen.
Cytat:
Napisane przez durek Pokaż wiadomość
myśli że jestem ambitny, a jestem nudnym leniem
Tego absolutnie nigdy nikomu nie mów. Co to w ogóle za postawa. Obudź w sobie ambicję, bo nudni lenie nie są atrakcyjni.
Poza tym... gdybyś był dla niej nudny, to by się Tobą nie interesowała. Postaraj się trochę żeby się nie znudziła.
Cytat:
Napisane przez durek Pokaż wiadomość
iagle mam glupie mysli i chyba depresje, ale dobrze mi z nia
Dobrze Ci z depresją? Z samotnością też Ci będzie dobrze? Pomyśl o tym zanim będzie za późno a nie potem żałuj, jak coś stracisz.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 07:43   #9
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

za ostro oceniasz sam siebie
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 09:20   #10
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Po prostu bądź sobą w jej towarzystwie, a tak poza tym, serio zbyt ostro oceniasz siebie...
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 10:40   #11
Patri
Zakorzenienie
 
Avatar Patri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Słońce
Wiadomości: 3 387
GG do Patri
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Jak jej powiesz to co tu napisałeś to może pomyśleć, że chcesz ją do siebie zniechęcić. Chcesz?
Myślę, że sama sobie wyrobi zdanie na Twój temat. Na początku ta druga osoba bardzo często jawi się jako ideał. Szczególnie jeśli jest zakochana. Później klapki z oczu spadają i wreszcie widać rzeczywistą osobę.
Powodzenia Ci życzę.
Jak będziecie dużo i szczerze rozmawiać o wszystkim, to będzie dobrze.
Wystarczy, że powiesz jej, że nie czujesz się komfortowo z tym co naopowiadał jej o Tobie kolega. Dobry wstęp do rozmowy zarówno o Tobie jak i o niej.
Tak myślę.
Pozdrawiam.

A tak w ogóle to myślę, że Dziewczyny bardzo mądrze Ci odpisały.

Edytowane przez Patri
Czas edycji: 2015-08-14 o 10:41
Patri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 11:03   #12
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

dziewczę ma swój mózg i swój rozum, sama będzie wiedziała, co jej pasuje a co nie.
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 13:03   #13
chmura lamp neonowych
chaos maker
 
Avatar chmura lamp neonowych
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 399
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
dziewczę ma swój mózg i swój rozum, sama będzie wiedziała, co jej pasuje a co nie.
To po pierwsze. A po drugie, ona może właśnie widzi cię w lepszym świetle, bo jej się podobasz? No i w dodatku skoro piszesz, że przy niej jest ci dobrze, to może właśnie o to chodzi, że nawet jeżeli masz coś w stylu depresji czy niskiej samooceny, to znajomość z nią bardzo ci pomoże odzyskać dobre samopoczucie.

Ja tam bym nic nie mówiła.
__________________
"I didn't ask for this pain, it just came over me(...)
I'm so suprised you want to dance with me now,
I was just getting used to living life without you around."


"Boję się (...), że on zniknie, wiesz,
ten ktoś, kogo pokocham całym sercem bladym,
chociaż mówią, że go już nie mam."
chmura lamp neonowych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 14:44   #14
czarnakawaa
Raczkowanie
 
Avatar czarnakawaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 80
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Powiedz jej, żeby nie brała do siebie słów Twojego kolegi, bo ma tendencje do koloryzowania i chciał po prostu wystawić Ci świetną opinię. Wyjaśnij, że musi Cię poznać lepiej, aby dostrzec dużo różnic między tym kim jesteś naprawdę, a tym jaki jesteś oczami Twojego znajomego. Jednak pamiętaj byś sam o sobie też nie opowiadał w czarnych kolorach, depresja w dzisiejszym życiu ma co druga czy trzecia osoba, więc zapewniam Cię, że się nie wyróżniasz, 3mam za Was kciuki ;-)
czarnakawaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 15:24   #15
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

A może związek z lubianym przez wszystkich, super mądrym, z milionem zainteresowań i ambicji ideałem wcale nie jest szczytem jej marzeń? Może też chciałaby czasem wyrzucić z siebie festiwal żali i nie przeszkadzałoby jej, że nie tryskasz dobrym humorem 24/7? Trzymam kciuki, żeby związek z nią był dla Ciebie kopem do popracowania nad tym, co możesz zmienić, ale pamiętaj, że jesteś tylko człowiekiem i nie powinieneś tak surowo się oceniać.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 15:50   #16
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

jak chcesz z nią zerwać, to naprawdę nie szukaj pretekstów i to zrób.

Ale jeśli ci na niej zależy to jaki sens miałoby przedstawianie siebie w złym świetle?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 19:52   #17
durek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Cytat:
A jak dla mnie to chyba liczy się to jaki jesteś przy niej, a nie przy reszcie.
No chyba, że za jej plecami byłbyś jakimś psychopatą...

No niby tak, ale nie chce, zeby inni o niej mysleli, ze jest z kims dziwnym, a ona nie wiedziala o co chodzi. Psychopata nie jestem.


Cytat:
że musisz przysiąść do nauki
Szkołe i nawet studia już dawno temu skończyłem.


Cytat:
A Tobie pozostanie przeanalizowanie swojego zachowania i podejścia jeśli kiedykolwiek chcesz stanowić partnera dla kogokolwiek
Szczerość to podstawa, nie chce przed nią udawać, a nie mam jak tego powiedzieć, bo z nią taki nie jestem.

Cytat:
A może dzięki niej częściej będziesz czuł radość? Tego nie ma sensu tłumaczyć, sama zobaczy jak jest.
Dzięki niej właśnie czuję radość i to wielką, ale tylko dzięki niej. Inaczej nie i to znów będzie inaczej mnie przedstawiało.

Cytat:
Wrogów?
Przecież tego tekstu chyba nie wzięła dosłownie, 100% na serio. Nawet jeśli tak to usłyszała, to przyjęła pewnie, że po prostu kolega uważa, że dużo osób Cię lubi. Nie ma ludzi lubianych przez wszystkich dookoła.
Raczej wielu jest takich, ktorych wszyscy lubia.

Cytat:
Tego absolutnie nigdy nikomu nie mów. Co to w ogóle za postawa. Obudź w sobie ambicję, bo nudni lenie nie są atrakcyjni.
Poza tym... gdybyś był dla niej nudny, to by się Tobą nie interesowała. Postaraj się trochę żeby się nie znudziła.
Nie nudzimy się, ale nie wiem co będzie np za rok.

Cytat:
Dobrze Ci z depresją? Z samotnością też Ci będzie dobrze? Pomyśl o tym zanim będzie za późno a nie potem żałuj, jak coś stracisz.
Dobrze. Z samotnością też źle nie było, chociaż wiadomo że teraz jest 100 razy lepiej.

Cytat:
za ostro oceniasz sam siebie
Ale prawdziwie.


Cytat:
Jak jej powiesz to co tu napisałeś to może pomyśleć, że chcesz ją do siebie zniechęcić. Chcesz?
Właśnie nie chcę jej zniechęcić, ale też nie chce żeby potem się rozczarowała.

Cytat:
No i w dodatku skoro piszesz, że przy niej jest ci dobrze, to może właśnie o to chodzi, że nawet jeżeli masz coś w stylu depresji czy niskiej samooceny, to znajomość z nią bardzo ci pomoże odzyskać dobre samopoczucie.
A dla niej to nie będzie uwłaczające?


Cytat:
Jednak pamiętaj byś sam o sobie też nie opowiadał w czarnych kolorach
To jak ta szczerość ma się objawiać? Nie chcę robić dobrego wrażenia, żeby potem się rozczarowała.


Cytat:
jak chcesz z nią zerwać, to naprawdę nie szukaj pretekstów i to zrób.

Ale jeśli ci na niej zależy to jaki sens miałoby przedstawianie siebie w złym świetle?
Żeby za miesiąc nie powiedziała, że się rozczarowała.


durek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 21:09   #18
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

no to się rozczaruje - i co z tego?
Uważasz, że po pierwszej randce to już wielka miłość do grobowej deski musi być?
Nie. Randkowanie to etap poznawania siebie.

Pokaz po prostu jaki jesteś - poważy, małomówny, z niewielką grupą znajomych.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 21:22   #19
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Nie tłumacz się jej.. jeśli odkryje, że coś jest nie tak to winny będzie kolega nie Ty
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 00:04   #20
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Nie przejmuj się tym, zwyczajnie. Ona sama zobaczy, jaki jesteś. Daj jej na to szansę.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 17:39   #21
durek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Ale dla niej nie bedzie problemem, ze wcześniej byłem takim dziwakiem? Cały czas myślę, że będzie np taka sytuacja:
- idziemy sobie razem po parku
- spotykamy jakichs moich byłych znajomych
- oni zdziwieni, że ktoś taki jak ja z kimś jest
- nie wiem jak zareaguja, ale podejrzewam, ze beda sie z niej smiali
- jej bedzie glupio i zacznie pytać o co chodzi

Jak wiecie jestem typem introwertyka, wiec nie wiem jak ludzie się zachowują, ale ogólnie się boję, że ona może mieć nieprzyjemności przez to jaki byłem wcześniej. Dla niej się zmienię, ale przecież tylko ona to będzie wiedziała, a co sobie pomyślą o nas a przede wszystkim o niej ludzie, którzy nie widzieli mnie np 5 lat?

Ps. jutro mnie zaprosiła do rezerwatu Sokole Góry, więc może tam na osobności jakoś zacznę o tym mówić.

Edytowane przez durek
Czas edycji: 2015-08-15 o 17:52
durek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 18:19   #22
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Cytat:
Napisane przez durek Pokaż wiadomość
- spotykamy jakichs moich byłych znajomych
- oni zdziwieni, że ktoś taki jak ja z kimś jest
- nie wiem jak zareaguja, ale podejrzewam, ze beda sie z niej smiali
- jej bedzie glupio
Ale co ? Podchodzi do ciebie ktoś kto cie nie widział 100lat i zaczyna rozmowe od "haha o boszzzzz z kim ty jestes, rzuć gooooo hahahahahhaha" ?

Przecież to jest zachowanie z gimbazy rodem. Po co w ogóle gadać z takimi ludźmi ? Każdy ma jakichś ludzi w otoczeniu, którzy mogą powiedziec coś niepochlebnego o nim. Ja bym nawet nie brała takich znajomych pod uwagę bo nikt normalny się tak nie zachowuje.
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 20:11   #23
durek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 5
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Ale ja nie chce z nimi utrzymywac kontaktu, jednak sama potwierdzasz, ze ktos taki moze sie trafić i wtedy dziewczyna będzie zażenowana. Taki ktoś na pewno się trafi, bo wyjechałem na studia, a po studiach za granicę na parę lat i właściwie mnie tu nie było, dopiero teraz wróciłem.
durek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 20:22   #24
z_blondem_mi_do_twarzy
Rozeznanie
 
Avatar z_blondem_mi_do_twarzy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 669
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Cytat:
Napisane przez durek Pokaż wiadomość
Ale ja nie chce z nimi utrzymywac kontaktu, jednak sama potwierdzasz, ze ktos taki moze sie trafić i wtedy dziewczyna będzie zażenowana. Taki ktoś na pewno się trafi, bo wyjechałem na studia, a po studiach za granicę na parę lat i właściwie mnie tu nie było, dopiero teraz wróciłem.
No to może poczuć się zażenowana, ale jeśli dziewczyna ma głowę na karku to przecież cie nie oleje ze względu na jakichś randomowych ludzików, bardziej będzie się przyglądała twojemu zachowaniu i postawie względem rodziny i przyjaciół.

Ja osobiście nie chciałabym żeby ktoś przekreślał mnie przez sprawy niekoniecznie związanymi z nami. Ty chyba też nie ? Bo jeśli olałaby, to znaczy że wcale nie jest fajna, były tu wątki już że ktoś jest z patoli czy ma jakąś burzliwą przeszłość a miłość nie zwarza na takie rzeczy.

1.Także ja bym tego tak nie roztrząsała na czynniki pierwsze i nie wymyślała jakichś hipotetycznych sytuacji.

2. Ktoś kiedyś powiedział- na zapas nie warto się martwić, na zapas warto się cieszyć.

3. Popracuj nad poczuciem własnej wartości. To kim dla niej bedziesz nie zależy od przypadkowych znajomych i tego, za kogo oni cię mają, tylko od tego, za kogo masz się ty sam.
z_blondem_mi_do_twarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 11:31   #25
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Za dużo kombinujesz. O ile nie będziesz udawał kogoś kim nie jesteś, to sama Cię pozna i podejmie decyzję czy Cię chce czy nie.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-16, 19:33   #26
chmura lamp neonowych
chaos maker
 
Avatar chmura lamp neonowych
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 399
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Cytat:
No i w dodatku skoro piszesz, że przy niej jest ci dobrze, to może właśnie o to chodzi, że nawet jeżeli masz coś w stylu depresji czy niskiej samooceny, to znajomość z nią bardzo ci pomoże odzyskać dobre samopoczucie.
A dla niej to nie będzie uwłaczające?

Nie. Jakoś dziwnie myślisz i kombinujesz. Jakbym się dowiedziała, że pomogłam odzyskać samoocenę swojemu facetowi i że dzięki mnie on czuje się dużo lepiej, jest szczęśliwy, zadowolony, to sama tryskałabym radością, dumą i byłoby mi fajnie, że pomogłam bliskiej osobie.
__________________
"I didn't ask for this pain, it just came over me(...)
I'm so suprised you want to dance with me now,
I was just getting used to living life without you around."


"Boję się (...), że on zniknie, wiesz,
ten ktoś, kogo pokocham całym sercem bladym,
chociaż mówią, że go już nie mam."
chmura lamp neonowych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 00:41   #27
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Cytat:
Napisane przez durek Pokaż wiadomość
Ale dla niej nie bedzie problemem, ze wcześniej byłem takim dziwakiem? Cały czas myślę, że będzie np taka sytuacja:
- idziemy sobie razem po parku
- spotykamy jakichs moich byłych znajomych
- oni zdziwieni, że ktoś taki jak ja z kimś jest
- nie wiem jak zareaguja, ale podejrzewam, ze beda sie z niej smiali
- jej bedzie glupio i zacznie pytać o co chodzi


Jak wiecie jestem typem introwertyka, wiec nie wiem jak ludzie się zachowują, ale ogólnie się boję, że ona może mieć nieprzyjemności przez to jaki byłem wcześniej. Dla niej się zmienię, ale przecież tylko ona to będzie wiedziała, a co sobie pomyślą o nas a przede wszystkim o niej ludzie, którzy nie widzieli mnie np 5 lat?

Ps. jutro mnie zaprosiła do rezerwatu Sokole Góry, więc może tam na osobności jakoś zacznę o tym mówić.
Masz jakąś przeszłość kryminalną ? Bo Twoje dywagacje są całkowicie niezrozumiale dla mnie w innym przypadku
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 00:49   #28
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Czy Ty poprosiłeś tego kumpla, żeby Ci tę dziewczynę jakoś urobił i naopowiadał jej niestworzonych rzeczy o Tobie?

Bo inaczej nie rozumiem Twojej paniki.

Dziewczyna nie jest zainteresowana odkrywaniem Twojej osobowości i wystarczy jej to, co sobie o Tobie wyobraziła, zanim z Tobą się spotkała?
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 21:32   #29
liberate_me_baby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Jak jej powiedzieć, że nie jestem taki fajny?

Jeżeli ta dziewczyna się z Tobą spotyka, to oczywiste, że Cię lubi za to jaki jesteś być może za bardzo wyolbrzymiasz swoją obecną sytuację.

Jeśli przy niej zachowujesz się naturalnie i swobodnie nie masz się czym martwić - przecież nie udajesz nikogo.

Przede wszystkim pozwól jej, aby Cię bliżej poznała, przecież na spotkaniach,randkach itp nikt nie będzie oglądał twojego świadectwa wyluzuj trochę
liberate_me_baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 22:32:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.