JEDZENIE KOMPULSYWNE- dla osób z kompulsem! - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-08, 20:52   #2341
oldzia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Ja jem normalnie dopóki nie przestanę się wstydzić... Jak zaczne siegdzies czuc bezpiecznie to jem, a jak nie to sie opanowuje. Kombinuje co tu wymyslic na ten lipiec, moze jakis kurs jezykowy, cokolwiek... U mnie w miescie sa bezplatne konsultacje u studentow psychologii i zamierzam sie tam wybrac.
parolka, to strasznie szkoda, ze zrezygnowalas;< ale rozumiem cie doskonale, jakbym ja miala spdzic tyle czasu u mojej babci to wracajac nie zmiescilamby, sie w drzwiach... ;(
chce sie zajac jakims zycie, nauka, znajomymi, a nie kompulsami, kompleksami i obsesyjnym mysleniem o jedzeniu!
__________________
chcę być silna.
chcę siebie akceptować.
oldzia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 21:16   #2342
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Nażarłam się pół godziny temu.. jak świnia zupełnie
przepraszam, ale musiałam to wyrzucić z siebie, czuję się okropnie, a nie mog o tym z nikim porozmawiać.
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 06:11   #2343
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 606
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Cytat:
Napisane przez Dorisek16 Pokaż wiadomość
parolka musze cie uspokoic bo lodowke poslalam do diabla i nie dalam sie kompulsowi, u mnie nuda jak u was, ja jestem za granica i pracuje jako niania, i caly bity tydzien jest taki sam, dodam ze cale dnie spedzam w domu bo musze pilnowac dzieciakow i sprzatac, ale dzieciaki sa w szkole od 9 do 15 w tym czasie sprzatam, ale mam juz wprawe i szybko mi to idzie i reszte dnia sie nudze, czasami w pt lub sob jade na zakupy i koniec, a mieszkamy w malej wsi (bo ja mieszkam u tej babki u ktorej pracuje),do miasteczka mam 12 km a do wiekszego miasta 40
nie mam nawet roweru bo tak moze nie codziennie ale co jakis czas robilabym kursy do miasteczka a to juz jakies zajecie
parolka zazdroszcze tyleczka i brzucha
ja wzoruje sie na diecie Dukana i jem duuzo bialka ktore mnie zapycha choc nie zawsze
staram sie jak moge
pozdrawiam

brawo ;* widzisz lodówkę można pokonać, to zalezy tylko o nas samych ale jestem z Ciebie dumna, bo ja sama nie wiem jak zachowam się dziś albo jutro ( fak ... już powoli tracę siły..
co do Dukana, to słyszałam, że bardzo skzodliwa jest ta dieta;/ nie boisz sie chorych nerek;/? a brzuch.. kiedyś o nim marzyłam, teraz go nie znoszę tak samo jak tamtego "grubszego"...

Cytat:
Napisane przez oldzia23 Pokaż wiadomość
Ja jem normalnie dopóki nie przestanę się wstydzić... Jak zaczne siegdzies czuc bezpiecznie to jem, a jak nie to sie opanowuje. Kombinuje co tu wymyslic na ten lipiec, moze jakis kurs jezykowy, cokolwiek... U mnie w miescie sa bezplatne konsultacje u studentow psychologii i zamierzam sie tam wybrac.
parolka, to strasznie szkoda, ze zrezygnowalas;< ale rozumiem cie doskonale, jakbym ja miala spdzic tyle czasu u mojej babci to wracajac nie zmiescilamby, sie w drzwiach... ;(
chce sie zajac jakims zycie, nauka, znajomymi, a nie kompulsami, kompleksami i obsesyjnym mysleniem o jedzeniu!
tez myślałam o kursie językowym : włoskim. ale kurczę to wydatek ok 300 zł.. nie wiem czy mi mama zafunduje.;/ tak samo marzę o normlanych życiem znajomymi przede wszystkim, bo ich to już dawno odstawiłam na inną półkę (

Cytat:
Napisane przez Roisin92 Pokaż wiadomość
Nażarłam się pół godziny temu.. jak świnia zupełnie
przepraszam, ale musiałam to wyrzucić z siebie, czuję się okropnie, a nie mog o tym z nikim porozmawiać.
trzymaj się i w chwilach kiedy czujesz, że to zaraz nastąpi, napisz może do nas na forum albo może podajmy sobie nr gadu ? będzie lepeij się kontaktować
__________________
szukam siebie
: żyj chwilą Parolka
parolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:09   #2344
faworek7
Raczkowanie
 
Avatar faworek7
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 49
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Dziewczyny ja tez mam problem
to smutne ze tyle nas jest.Mysle ze powodem moze byc brak zajecia ale znowu jak wiem ze mam obowiazki to tez one mi tak ciązą ze konczy sie ..jedzeniem. Fajnie ze jest to forum ,moze sobie nawzajem pomozemy. Jak coś ja równiez mogę na gg
faworek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:53   #2345
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 773
Dot.: Jedzenie kompulsywne

a według mnie to siedzicie i się wzajemnie nakręcacie.

sama mam ostanio różne dziwne myśli i nieracjonalne zachowania i jak czytam " o małym tyłeczku i prawie już płaskim brzuszku" to robi mi się delikatnie mówiąc dziwnie..

i to wszystko po to by się podobać facetowi..

nie uważasz parolko ze nie na tym związek polega? a gdyby Ci przybyło te 2-3 kg to czy byłabyś już niegodna miłosci TŻ-ta? nieatrakcyjan dla neigo ??

i jeszcze ten komentarz Doriska... nie wiem, zgłoszę ten wątek Izie i neich ona zdecyduje, bo jak dla mnie to propaguje treści chorobowe i ja się czuję bardzo niepewnie czytając go.

A w tytule nie ma "wchodzisz na własną odpowiedzialność".
__________________
ćwiczę

zdrowo się odżywiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ TĘ ŻABĘ !
polny mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 11:28   #2346
faworek7
Raczkowanie
 
Avatar faworek7
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 49
Dot.: Jedzenie kompulsywne

w kazdym watku moga byc nieodpowiednie wypowiedzi..ale to chyba nie skresla jego calego. czytajac wypowiedzi tutaj mysle ze dziewczyny sie wspieraja...
a Parolke troche rozumiem.. chce sie podobać,wiadomo fajnie jest jak ma sie pewnosc ze chlopak kocha bezgranicznie ale z drugiej strony nie wiadomo czy w zwiazku bez wzajemnej atrykcyjnosci jest tak fajnie i czy on dlugo przetrwa -tak czasem jest.
wiele osob boi sie odrzucenia i ciagle chce sie podobac bo to korzystniej wplywa na zwiazek
Chlopak kocha za charekter i za mase roznych roznych rzeczy ale nie oszukujmy sie za wyglad tez tylko trzeba miec zdrowa granice....
faworek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 14:24   #2347
copa
Raczkowanie
 
Avatar copa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Mój chłopak mnie kocha czy jak jest mnie więcej czy mniej, a nawet chyba bardziej mu się podobam większa. Ja chce się sobie podobać i dlatego te wszystkie diety tylko straciłam nad tym kontrolę i myślę, że dziewczyny podobnie, tylko źle to określiły. Mnie to forum dużo daje. Na codzień boję się z kimkolwiek rozmawiać o moich problemach bo już spotkałam się nie raz ze wsparciem typu "to jedz normalnie, przecież dobrze wyglądasz" zupełnie nie rozumieją. Do póki ja nie chorowałam też może ciężko byłby mi to zrozumieć.
Dziewczyny a czy z waszym brzuchem jest wszystko w porządku? chodzi mi czy nie macie wzdęć, jakiegoś spuchniętego, zaparć? Bo u mnie już długo jest bardzo nie tak
copa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 15:14   #2348
Dorisek16
Raczkowanie
 
Avatar Dorisek16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ~Gdańsk~
Wiadomości: 450
Dot.: Jedzenie kompulsywne

polny mak czemu odebralas moj komentarz tak negatywnie?
to mial byc komplement dla parolki po pierwsze, a poza tym co jest dziwnego w tym ze chcemy sie podobac facetom?
nie widze tutaj propagowania zadnych zlych tresci a tym bardziej tekst o plakim brzuchu i tyleczku nie naklania nikogo do glodowek itd
ja zawsze marzylam o plaskim brzuchu i od niedawna cwicze sobie zeby wyrobic miesnie i wcale sie nie gloduje, wrecz przeciwnie jem troche za duzo
to forum daje wsparcie wielu dziewczynom i niewiem czemu chcesz go zamykac
poprostu czytajac go mialas zly humor ;/
Dorisek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 16:05   #2349
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Cytat:
Napisane przez copa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy z waszym brzuchem jest wszystko w porządku? chodzi mi czy nie macie wzdęć, jakiegoś spuchniętego, zaparć? Bo u mnie już długo jest bardzo nie tak
Czuję cały czas jakbym była głodna i objedzona zarazem Denerwuje mnie to uczucie...

drugi dzień nie mam kompulsa! (wczoraj się zaczynało, ale zabrakło ciastek, spieszyłam się, więc do katastrofy nie doszło). Tyle, że dopiero 5, więc oby nie było, że chwaliłam dzień przed zachodem słońca...
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 17:53   #2350
copa
Raczkowanie
 
Avatar copa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jedzenie kompulsywne

u mnie 4dzień;D dzisiaj mam jakiegoś głoda, ale takiego bardziej normalnego i teraz bardziej zależy mi żeby brzuch doszedł do siebie bo głodówką ani objadeniem mu nie pomogę. alka132 trzymaj się dzielnie już 19 nie zmarnuj tego dnia:-*
copa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 18:16   #2351
oldzia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Miało być dzis dobrze. Ale jak zwykle nie wyszlo.
Jutro powinno byc latwiej...
chociaz i tak wiem jak to sie skonczy.
Czy waszym zdaniem wizyta u pscyhologa pomoze?
copa, wzdecia mam bardzo czesto... zaparcia mialam kiedys ale sobie poradzilam dzieki jedzonku z blonnikiem i tabletkom zapisanym specjalnie przez lekarza...
__________________
chcę być silna.
chcę siebie akceptować.

Edytowane przez oldzia23
Czas edycji: 2011-06-09 o 18:19
oldzia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 18:19   #2352
Dorisek16
Raczkowanie
 
Avatar Dorisek16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ~Gdańsk~
Wiadomości: 450
Dot.: Jedzenie kompulsywne

ja wlasnie przed chwila zmarnowalam swoj dzien i kikla dni walki
juz nie mam sily, chce mi sie ryczec......
Dorisek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 18:29   #2353
oldzia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Dorisek, ale walczylas przez kilka dni... I to sie liczy, ze walczysz! Próbuj dalej, kiedyś się uda, tylko się nie poddawaj!
Ja sobie nie radzę... Obiecywałam sobie że dzisiaj już nie, ale miałam w sobie mnóstwo jakiegoś stresu i oczywiście w samoobronie uzylam jedzenia...
Postaram sie jutro uspokoic... Za to boje sie soboty, bo ide na impreze, ale mysle za dam rade bo mimo wszytsko boje sie jesc przy ludziach.
Co myslicie o tym psychologu?
__________________
chcę być silna.
chcę siebie akceptować.
oldzia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 18:42   #2354
copa
Raczkowanie
 
Avatar copa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Ja dopiero zaczynam terapię więc nic nie mogę powiedzieć. oldzia23 zabij stres może na początek melisa albo ziołowe tabletki z walerianą? mnie trochę pomaga, a zazwyczaj stres mnie nakręca żeby jeść. Jestem dzisiaj bardzo głodna coś mi z tym brzuchem sie dzieje i bardzo blisko kompulsu, ale muszę to opanować. Ja właśnie poza białkiem i błonnikiem nic nie jem więc może za dużo? jak mam tak wydęty brzuch to od razu włącza mi się lampka "aha trzeba schudnąć". Trzymam kciuki za was tylko zacznijcie od TERAZ bo od jutra zawsze kończy sie tak samo. Mądrze mówię zobaczymy jak wyjdzie..
copa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 18:46   #2355
oldzia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 27
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Myślę że wgl byłoby dobrze zabijac kjompulsy piciem... Tzn wodą lub herbatą... Próbuje, zawsze działa... Prawdę mówiąc, rzadko kiedy działa
__________________
chcę być silna.
chcę siebie akceptować.
oldzia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 18:53   #2356
copa
Raczkowanie
 
Avatar copa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jedzenie kompulsywne

czasem działa.. do następnego kompulsu.
copa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:11   #2357
Dorisek16
Raczkowanie
 
Avatar Dorisek16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ~Gdańsk~
Wiadomości: 450
Dot.: Jedzenie kompulsywne

oldzia 23 ja pije minimalnie 6 do max 10 litrow plynow nie liczac tych w jedzeniu i mnie to nie robi
kupilam sobie herbatke wyciszajaca meliske musze sprobowac
ja sie nie poddaje, jestem wsciekla na siebie, ze bym siebie zabila ale to mnie motywuje
czuje sie teraz jak rambo, wojownik
✂✂✂✂a nie dam sie, poprostu
bede walczyc choc chce mi sie ryczec ze zawalilam ale zaraz obejrze film zeby zapomniec
dzieki za pocieszenia, dajecie mi kopa dziewczyny
pozdrwaiam i ciesze sie ze wy sie tez nie dajecie
buziaki
Dorisek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:11   #2358
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: Jedzenie kompulsywne

witam was dziewczyny, idę do was z problemem widzę podobnym jak wy macie. chciałabym żebyście mi pomogły bo dłużej tak nie mogę. może na początek napiszę swoją historię...
a więc mam 23 lata, 166cm wzrostu waga 54kg!
pracuję z przedszkolu jako pomoc nauczyciela.
4 lata temu jak kończyłam szkołę ważyłam 49 kg, byłam sucha że tylko kości wystawały, super płaski brzuch, zero boczków, rozmiar 34 bo 36 był za duży ale czułam sie wtedy źle ze sobą, znaczy nie tyle ja co rodzice.
potem poszłam na staż na kuchnie pracować i się zaczęło...w domu jadłam śniadanie zawsze kanapka albo jajecznica z 2 jajek, na kuchni drugie śniadanie zawsze kanapki, potem obiad z dwóch dań, a w szkole nigdy nie brałam jedzenia, jak wracałam koło 16 do domu wtedy jadłam.
potem poszłam do pracy w przedszkolu, to ja przynosze dzieciom jedzenie, śniadanie obiad podwieczorek i czasem korzystam jak zostaje.,
dochodząc do sedna sprawy od jesieni zaczełam sie pbżerać wieczorami, myślałam że to tylko przez okres zimowy ale trwa to nadal, znowu przytyłam kilogram, boki tak mi wystają że wstydzę się chodzić w bluzkach nawet takich zwykłych nie móowiąc o obcisłych.
jak pochamować to jedzenie wieczorem, wracam do domu z pracy o 15.40 i jem obiad, potem kanapkę i za godzine znowu kanapkę i znowu, ja uwielbiam jeść kanapki, dłużej tak nie mogę, pomóżcie
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:27   #2359
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 606
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Cytat:
Napisane przez polny mak Pokaż wiadomość
a według mnie to siedzicie i się wzajemnie nakręcacie.

sama mam ostanio różne dziwne myśli i nieracjonalne zachowania i jak czytam " o małym tyłeczku i prawie już płaskim brzuszku" to robi mi się delikatnie mówiąc dziwnie..

i to wszystko po to by się podobać facetowi..

nie uważasz parolko ze nie na tym związek polega? a gdyby Ci przybyło te 2-3 kg to czy byłabyś już niegodna miłosci TŻ-ta? nieatrakcyjan dla neigo ??

i jeszcze ten komentarz Doriska... nie wiem, zgłoszę ten wątek Izie i neich ona zdecyduje, bo jak dla mnie to propaguje treści chorobowe i ja się czuję bardzo niepewnie czytając go.

A w tytule nie ma "wchodzisz na własną odpowiedzialność".
hmm. to nie są treści propagandowe, może poczułaś tak wchodząc tu pierszy raz? nie nakręcamy się, po prostu piszemy to, co czujemy. ja natomiast czuję się dobrze kiedy widzę, że podobam się mojemu chłopakowi z płaskim brzuchem i małym tyłkiem. kiedy się poznaliśmy byłam prawie 10 kg cięższa. zakochał się we mnie takiej, ja widziałam jak kręcą go chude laski, albo sobie to wmówiłam. irytowało mnie keidy łapał mnie za boczki, trząsł moim tłuszczem z ud. może byłam przewrażliwiona, może sama sobie to ubzdurałam, ale w głowie miałam presję. nigdy nie mówił że jestem za gruba. ale ja tak czułam. źle się sama ze sobą czułam. schudłam stałam sie ciuteńkę pewniejsza siebie, a to przez komentarze " ojej ale schudłas" ... on tego nie mówił, ale widzę jak uwielbia pieścić moje maleńkie już boczki, choć i to mnie irytuje kiedy na skóre i tłuscz minimalny mówi boczki.
nie mówię, że gdybym przytyła 3 kg, on przestał mnie kochać. proszę, nie wyolbrzymiaj tego, okej? bo nie na tym polega to co siedzi nam tu wszystkim w głowie.. po spadku tylu kg czułabym się zagrożona tyjąc te piepprzone 3kg.. bo czułabym , że nie panuję nad swoim życiem. teraz wiem, że to mogło się wziaść poprzez brak kontroli ze strony mego ojca alkoholika, który moje życie zamienił w lawine ciągłej niepewności, strachu napięcia i pijaństwa.
obecnie ojciec śpi za mną nawalony jak świnia. jestem jak bomba, która zaraz ma wybuchnąć. klnę na psa, klnę na torbę która spadła. dobrze, że nie poleciałam do lodówki, w miarę to opanowałam..

Cytat:
Napisane przez copa Pokaż wiadomość
Mój chłopak mnie kocha czy jak jest mnie więcej czy mniej, a nawet chyba bardziej mu się podobam większa. Ja chce się sobie podobać i dlatego te wszystkie diety tylko straciłam nad tym kontrolę i myślę, że dziewczyny podobnie, tylko źle to określiły. Mnie to forum dużo daje. Na codzień boję się z kimkolwiek rozmawiać o moich problemach bo już spotkałam się nie raz ze wsparciem typu "to jedz normalnie, przecież dobrze wyglądasz" zupełnie nie rozumieją. Do póki ja nie chorowałam też może ciężko byłby mi to zrozumieć.
Dziewczyny a czy z waszym brzuchem jest wszystko w porządku? chodzi mi czy nie macie wzdęć, jakiegoś spuchniętego, zaparć? Bo u mnie już długo jest bardzo nie tak
tak, robiłam to też dla siebie, bo byłam kiedyś chuda, przytyłam i chciałam znowu powrócić do dawnego stanu. natomiast dotyk chłopaka po moim szczupłym ciele daje mi troszkę satysfakcji. choć kompleksy jak były tak są, to trochę się zmniejszyły. nie znosze się przed nim rozbierać.. czuję sie taka niekompletna, nieidealna, niekobieca.. bez piersi.. z grubymi nogami..
co do brzucha, to często mam wzdęcia. kiedyś częściej się wypróżniałam, teraz jakoś rzadkko i ciężej..;/

Cytat:
Napisane przez Dorisek16 Pokaż wiadomość
polny mak czemu odebralas moj komentarz tak negatywnie?
to mial byc komplement dla parolki po pierwsze, a poza tym co jest dziwnego w tym ze chcemy sie podobac facetom?
nie widze tutaj propagowania zadnych zlych tresci a tym bardziej tekst o plakim brzuchu i tyleczku nie naklania nikogo do glodowek itd
ja zawsze marzylam o plaskim brzuchu i od niedawna cwicze sobie zeby wyrobic miesnie i wcale sie nie gloduje, wrecz przeciwnie jem troche za duzo
to forum daje wsparcie wielu dziewczynom i niewiem czemu chcesz go zamykac
poprostu czytajac go mialas zly humor ;/
dokładnie, dołączam sie do tej odpowiedzi. nie ma tu żadnej propagandy, a to że powiem jak wyglądam nie ma na celu skalowania reszty Dziewczyn..;|
__________________
szukam siebie
: żyj chwilą Parolka
parolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 19:43   #2360
Dorisek16
Raczkowanie
 
Avatar Dorisek16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ~Gdańsk~
Wiadomości: 450
Dot.: Jedzenie kompulsywne

parolka zgadzam sie z Toba w 1000%
pozdrawiam
Dorisek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:30   #2361
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Cytat:
Napisane przez Dorisek16 Pokaż wiadomość
parolka zgadzam sie z Toba w 1000%
pozdrawiam
A ja nie, bo to co między sobą piszecie jest chore.

I mnie tu nie wyzywać, bo mówi to osoba, która twierdzi, że osiągnie pełnię szczęścia przy BMI za niskim.

Po prostu musicie zobaczyć, że to JEST problem.
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2011-06-09 o 22:10
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:39   #2362
polny mak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 773
Dot.: Jedzenie kompulsywne

ok.. już wszystko rozumiem... przepraszam zatem Parolko i Dorisku - źle Was zrozumiałam.

Życzę powodzenia i od siebie dodam, że warto zapisywać wszystkie emocje towarzyszące napadowi, wszystkie myśli- przed po i w trakcie- później łatwiej wyłapać to co popchneło do lodówki..

powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki
__________________
ćwiczę

zdrowo się odżywiam

dbam o siebie i swoich bliskich

ZJEDZ TĘ ŻABĘ !
polny mak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:10   #2363
wasp2
Raczkowanie
 
Avatar wasp2
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 111
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Cytat:
Napisane przez oldzia23 Pokaż wiadomość
Miało być dzis dobrze. Ale jak zwykle nie wyszlo.
Jutro powinno byc latwiej...
chociaz i tak wiem jak to sie skonczy.
Czy waszym zdaniem wizyta u pscyhologa pomoze?
copa, wzdecia mam bardzo czesto... zaparcia mialam kiedys ale sobie poradzilam dzieki jedzonku z blonnikiem i tabletkom zapisanym specjalnie przez lekarza...
hm, być może część z Was pamięta mnie, moje wypowiedzi sprzed 4-5 miesięcy, kiedy nie chciało mi się żyć, kiedy cały dzień składał się z obżarstwa i wymiotowania na przemian, po kilkanaście razy dziennie, dzień w dzień. Wtedy to zakończyłam trzecią z kolei terapię i poddałam się zupełnie. Praktycznie zamknięta w 4 ścianach marzyłam żeby odejść po cichu z tego świata...
Na szczęście w porę trafiłam na dzienny oddział psychiatryczny, po 3 miesiącach czuję że powoli wracam do życia. Co prawda objawy nie zniknęły od razu, ani też całkowicie, nie, tak się nie dzieje, na to trzeba czasu. Raz mniej, raz więcej, w zależności od naszej motywacji, chęci do współpracy, do wyzdrowienia. Czasem trzeba miesięcy, a nawet lat żeby uporać się z problemem i pozbyć nawyków. Objawy, jak to zwykle bywa znikają na końcu i często w trakcie terapii, w momentach przełomowych pojawiają się znienacka. Obecnie jestem w trakcie terapii indywidualnej, oldzia23 pytałaś o psychologa, czy pomaga i czy warto? Owszem warto, psycholog to jedyna droga, gdyby nie on pewnie nie byłoby mnie tu, mimo że wielokrotnie broniłam się przed terapią, przed wyzdrowienie i nadal to robię to uważam, że tylko w ten sposób możemy uporać się z chorobą - zgłaszając się do psychologa.
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
wasp2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:56   #2364
Dorisek16
Raczkowanie
 
Avatar Dorisek16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ~Gdańsk~
Wiadomości: 450
Dot.: Jedzenie kompulsywne

alka132 po pierwsze chore jest twoje myslenie i bmi wynoszace 17, masz raczej oznaki anoreksji,
pewnie wyznajesz zasade ze im mniej wazysz tym piekniej wygladasz
ja mam bmi w porzadku a nie niedowage i to wlasnie twoje myslenie i pisanie ze bedziesz szczesliwa przy bmi xx jest sugestywne
Nam chodzilo o ladne ksztalty a nie o wygladanie jak chodzacy szkielet,
ładne miesnie mozna miec lecz trzeba pocwiczyc, u ciebie to tylko skóra i kosci niestety.....

Polny mak dzieki za kciuki
Pozdrawiam

Edytowane przez iza_wiosenna
Czas edycji: 2011-06-09 o 22:11
Dorisek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:13   #2365
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Dorisek16, proszę tu mnie od chodzących szkieletów nie wyzywać

Ja już nie wiem co ja mam - anoreksja / bulimia / kompulsy ? wszystko razem? Ale spokojnie, widzę problem i robię coś z tym (a przynajmniej próbuję). Wcześniej chodziłam do psychologa, jutro idę na pierwszą wizytę do psychiatry także to już dla mnie jest COŚ.

Chciałam tylko zwrócić uwagę, że to co piszecie jest rzeczywiście niepokojące.

edit: zostałyśmy poprawione przepraszam, nie powinnam pisać tamtych cyferek.

I tak w ogóle to to forum naprawdę pomaga, bo gdyby nie ono i pomoc jednej z wizażanek (Ilta ) to jeszcze długo zwlekałabym z odwiedzeniem lekarza.
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana

Edytowane przez alka132
Czas edycji: 2011-06-09 o 22:18
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 00:56   #2366
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Jedzenie kompulsywne

może anoreksja bulimiczna? ;-)
albo niespecyficzne zaburzenia odżywiania?
spytaj psychiatry o diagnozę i gratuluję decyzji.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 06:07   #2367
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 606
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Cytat:
Napisane przez alka132 Pokaż wiadomość
A ja nie, bo to co między sobą piszecie jest chore.

I mnie tu nie wyzywać, bo mówi to osoba, która twierdzi, że osiągnie pełnię szczęścia przy BMI za niskim.

Po prostu musicie zobaczyć, że to JEST problem.
wydaje mi się, że żadna z Nas nie wypiera się problemu. Każda wie, że takowy istnieje, a my po prostu opowiadamy to w taki sposób, nie dla każdego pasujący. My nawzajem się rozumiemy, wiemy o co chodzi i jak jest nam z tym źle..

Cytat:
Napisane przez polny mak Pokaż wiadomość
ok.. już wszystko rozumiem... przepraszam zatem Parolko i Dorisku - źle Was zrozumiałam.

Życzę powodzenia i od siebie dodam, że warto zapisywać wszystkie emocje towarzyszące napadowi, wszystkie myśli- przed po i w trakcie- później łatwiej wyłapać to co popchneło do lodówki..

powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki
;* No Wybaczam ;* ;dd
__________________
szukam siebie
: żyj chwilą Parolka
parolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:40   #2368
copa
Raczkowanie
 
Avatar copa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Nie wytrzymałam.. 4dni bez napadu to jest max nie wiem już co robić, jak się od tego uwolnić. Myślałam, że już będzie dobrze.
Dwa kroki do przodu cztery w tył..
copa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:41   #2369
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: Jedzenie kompulsywne

No i byłam. Anoreksja (wtf? nie ważę 40kg;/) z elementami bulimii. [a ja i tak w to nie wierzę!]

Zapisał mi fluoksetynę (może ktoś mi coś na ten temat powiedzieć? zastanawiam się czy to w ogóle kupować), która ma niby zredukować napady.
Zważyli mnie, mam wizytę za miesiąc u psychiatry, umówioną wizytę do psychologa na psychoterapię.

Ale ja się dzisiaj czuję zdrowa i tak jakoś nie wiem... czy ja w ogóle tego potrzebuję
Poza tym jestem zestresowana, bo nie wiem co mam jeść, żeby nie chudnąć. I co z ćwiczeniami?

AAA, ale mam mętlik
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 15:57   #2370
copa
Raczkowanie
 
Avatar copa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: Jedzenie kompulsywne

Na początku anoreksji nie waży sie 40kg to jest choroba psychiczna polegająca na tym, że dążysz do utraty masy ciała i to jest dla Ciebie najważniejsze. Anoreksja z bulimią i kompulsami często się łączy, jedno przechodzi w drugie i tak na okrągło. Jak poszłam na wizytę to też dobrze się czułam i zastanawiałam się po co tam jestem. Ech nie wiem już co robić.
copa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-06 23:24:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.