Wrześniówki 2018 cz. 1 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-01, 07:11   #751
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wrześniówki 2018 &a mp; amp; l t;3 cz. 1

Ja przed chwilą zostawiłam męża z płaczącym dzieckiem, bo muszę jechać na kontrolę do szpitala... Mam wyrzuty sumienia, że ją zostawiłam bez mamusi. Wiem, że jest w dobrych rękach, ale cały czas myślę co tam w domu. W zeszłą sobotę pojechałam na 2 godzinki bez niej do centrum handlowego, to byłam taka zdenerwowana, że połowy rzeczy nie załatwiłam i wysłałam z 5 smsów do domu. Czy tylko mi tak odwala?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 07:12   #752
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Nie wybudzać mój tak miał i spał 6h a ja wisialam nad nim i słuchałam czy oddycha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 07:34   #753
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Też bym nie budziła, widocznie jedzenie z nocy wystarcza do tej pory

Nadrabiając:

Ja w nocy czasem karmię na leżąco, bo nie chce mi się wysuwać spod ciepłej kołdry, a i pozycja wygodniejsza i plecy nie bolą. Zdarza się, że przysnę, ale to nie jest twardy sen, grożący uduszeniem potomka.

Wózek mam Delti Emu.



Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 08:35   #754
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Wrześniówki 2018 <3 cz. 1

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Oj weź nie mów... u mnie w szpitalu są te fotele i tak, jak było madejowe łoże, tak dla mnie to jest madejowy fotel ani to piękne, ani co najważniejsze, wygodne. Chyba jedyne zachwyty nad nim wynikają tylko i wyłącznie z ceny
Dla mnie jest wygodny, podkladam sobie dodatkowa poduszkę pod ledzwie i wtedy mogłabym na nim karmić cała noc i młoda kładę też na poduszce - kurze albo na tej z motherhood.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
No kazdego dnia probowalam cos bardziej, ale strasznie sie balam o rane i szwy wiec glownie pozycja lezaca, pollezaca i stojaca ale szybko zlecialo przu dziecku Kciuki za wyjscie ze szpitala





Ale zielony linomag? Kurcze bo nie wiem moze sa rozne stadia/etapy odparzenia? Dla mnie dwa rozne specyfiki, mowicie ze co innego moze zadzialac na inne dziecko?



Powodzenia dziewczyny, trzymajcie sie dzielnie wiem, ze to malo pomaga takie poklepywanie po plecach, ale to juz naprawde ostatnie dni wazne zeby Wasze maluszki byly zdrowe i silne, jak im dobrze jeszcze u Was w brzuszkach to dajcie im jeszcze chwilke

Czy to jest normalne ze w nocy co godzine jedzenie a teraz spi od 4 h? Wybudzac?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mniej poważne odparzenia - da radę linomag zielony, a na gorsze to już sudocrem. Jeszcze tormentiol jest super, czy tam tormentalum jak kto woli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Lupinka, nie wybudzalabym po tym nocnym karmieniu może spać dłużej - mleko z nocy jest bardziej treściwe i to normalne. Zwłaszcza bym nie wybudzala jeśli ładnie przybiera i ssie efektywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez gilmoregirl92 Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą zostawiłam męża z płaczącym dzieckiem, bo muszę jechać na kontrolę do szpitala... Mam wyrzuty sumienia, że ją zostawiłam bez mamusi. Wiem, że jest w dobrych rękach, ale cały czas myślę co tam w domu. W zeszłą sobotę pojechałam na 2 godzinki bez niej do centrum handlowego, to byłam taka zdenerwowana, że połowy rzeczy nie załatwiłam i wysłałam z 5 smsów do domu. Czy tylko mi tak odwala?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie tylko instynkt wyszłam ostatnio na pierwsze zakupy bez młodej, jakoś tak podświadomie spieszylam się i zamiast na luzie zakupy robić to tylko myślałam o tym jak tam w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 09:32   #755
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 <3 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Dla mnie jest wygodny, podkladam sobie dodatkowa poduszkę pod ledzwie i wtedy mogłabym na nim karmić cała noc i młoda kładę też na poduszce - kurze albo na tej z motherhood.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Mniej poważne odparzenia - da radę linomag zielony, a na gorsze to już sudocrem. Jeszcze tormentiol jest super, czy tam tormentalum jak kto woli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Lupinka, nie wybudzalabym po tym nocnym karmieniu może spać dłużej - mleko z nocy jest bardziej treściwe i to normalne. Zwłaszcza bym nie wybudzala jeśli ładnie przybiera i ssie efektywnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Nie tylko instynkt wyszłam ostatnio na pierwsze zakupy bez młodej, jakoś tak podświadomie spieszylam się i zamiast na luzie zakupy robić to tylko myślałam o tym jak tam w domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w zeszłym tygodniu jeździłam dwukrotnie do zusu, młody zostawał z moją siostrą i może psychika była spokojna, ale zdradziecki cyc kazał wracać jak najszybciej, także tego...

Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 09:53   #756
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Wrześniówki 2018 <3 cz. 1

Fortuna, wiesz... obkładając się poduszkami, to nawet i na kamieniach będzie wygodnie, ale chyba nie o to chodzi No i zawsze mam problem ze wstawananiam z tego fotela z małym na rękach, w dodatku z obłożeniem pieluszkowo kocykowym, bo pieluszka na poduszke, pieluszka gdyby chciał ulać, kocyk bo po kąpieli a tam chłodnawo czasami...
Sa tam dwa fotele Hauck i o nie zawsze jest prawie że bitwa... stwierdzilismy, ze do domu też taki bierzemy, po skonczonym karmieniu będzie z niego ekstra fotel do salonu Może w porównaniu z ikeą tani nie jest, ale cóż... i tak jakiś mieliśmy kupować i tak
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 09:56   #757
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

U mnie jest to samo, maz wyslal mnie ostatnio do galerii zebym sie wyluzowala i cos sobie kupila to non stop smsy do domu jak z malym i wrocilam z pustymi rekoma po pol godzinie wiec to chyba u nas matek normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-01, 10:14   #758
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Witamy się w nowym miesiącu, dziewczyny nierozpakowane - jesteście na ostatniej prostej, powodzenia w szybkich porodach;-)



Wicherek, dochodzenie do siebie po porodzie to ciężka rzecz niezależnie od tego jakim sposobem dziecko wyszlo na świat... Ja 6tyg. po cesarce dalej czuję lekki ból podbrzusza, dopiero wczoraj pierwszy raz odważyłam się sama wniesc fotelik samochodowy po schodach na 4pietro, a przez ten cały czas byłam uziemiona w domu bo nie można dźwigać po CC...



Właśnie jesteśmy po ostatniej wizycie położnej srodowiskowej, Zosia waży juz 4,5kg więc przybyło jej 1,7kg od wagi z wypisu ze szpitala, jestem mega szczęśliwa że tak ładnie rośnie na samym kp

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Edit: co do wozka: my mamy używany Adamex Barletta i testowany na budowie (czytaj. nierówny teren pełen piachu i wszelkich odpadów po budowie) spokojnie daje radę. Choć wiem że moda na nie trochę już minęła, Barletta była popularna jakieś 4-5lat temu, teraz w trendach są nieco inne wózki...
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 10:19   #759
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Wrześniówki 2018 <3 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość

Edit: co do wozka: my mamy używany Adamex Barletta i testowany na budowie (czytaj. nierówny teren pełen piachu i wszelkich odpadów po budowie) spokojnie daje radę. Choć wiem że moda na nie trochę już minęła, Barletta była popularna jakieś 4-5lat temu, teraz w trendach są nieco inne wózki...
Bo grunt to dobrać wózek pod swoje potrzeby a nie pod trendy... Wiec mój będzie niemalże czołgiem i pewnie nie raz będę tu wyklinała jego wagę, ale... no mam pewność, że na spacerze wszędzie nim wjadę. Gorzej, gdyby to waga była kluczowym elementem.
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 10:29   #760
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Drocia, a jaki wózek wybrałaś?
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 10:39   #761
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

No u mnie najbardziej chodziło o wagę... I fakt, biorę go pod pachę i wnoszę na drugie piętro wraz z zawartością bez większego problemu. Ale najwyraźniej coś za coś.

Dotarła dziś zamówiona przeze mnie na necie bielizna - muszę przyznać, że trafiłam w punkt z rozmiarówką, nawet w przypadku stanika do karmienia.



Wysłane z mojego Neffos X1 Lite przy użyciu Tapatalka
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 12:35   #762
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Drocia, a jaki wózek wybrałaś?

Amelis Hugo... A wlasnie, ciekawe czy juz go zdazyli wyprodukowac i wyslali czy jeszcze nie... Obiecali zdazyc z produkcja do konca wrzesnia


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 13:00   #763
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Wizualnie podobny do Barletty więc wierzę że sporo waży, bo Barletta jest bardzo ciężka... Nawet dla mnie, co to do małych kobiet nie należę i sporo potrafię udźwignąć. Ale takie "czołgi" jak ty to mówisz sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, na wertepach przeróżnych dziecko ani drgnie w gondoli bo ciężar wózka powoduje pracę amortyzatorów...
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 13:05   #764
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Wrześniówki 2018 &lt;3 cz. 1

My ostatnio byliśmy na spacerze w lesie i wózek się sprawdził a jest calkiem lekki. Co prawda amortyzatorów nie ma ale Kornelka akurat to uwielbia jak teren jest zbyt płaski to od razu się budzi ja właśnie się bałam czy się gdzieś nie zakopiemy ale kółka bardzo ładnie dały radę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 13:24   #765
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ciemnowlosa Pokaż wiadomość
Wizualnie podobny do Barletty więc wierzę że sporo waży, bo Barletta jest bardzo ciężka... Nawet dla mnie, co to do małych kobiet nie należę i sporo potrafię udźwignąć. Ale takie "czołgi" jak ty to mówisz sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, na wertepach przeróżnych dziecko ani drgnie w gondoli bo ciężar wózka powoduje pracę amortyzatorów...

Barletty na zywo nie widzialam, ale w porownaniu z roan bass soft to teoretycznie budowa ta sama, waga chyba tez a ten sie duzo latwiej prowadzil i sam jechal prosto a nie na boki jak wozki w marketach czasem ale fakt, moze tamten byl bardziej wyeksploatowany na wystawie, ale to jednak tez swiadzy na niekorzysc... Ja tam duza tez nie jestem jakos, ale ten wyglada na tyle zgrabnie, ze jest calkiem ok nie pamietam tylko jaka wysokosc gondoli od ziemi tam jest, ale chyba noe jest jakos bardzo nisko, jak w niektorych 'markowcach' jakie ostatnio widziala


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 13:56   #766
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Wrześniówki 2018 <3 cz. 1

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Fortuna, wiesz... obkładając się poduszkami, to nawet i na kamieniach będzie wygodnie, ale chyba nie o to chodzi No i zawsze mam problem ze wstawananiam z tego fotela z małym na rękach, w dodatku z obłożeniem pieluszkowo kocykowym, bo pieluszka na poduszke, pieluszka gdyby chciał ulać, kocyk bo po kąpieli a tam chłodnawo czasami...
Sa tam dwa fotele Hauck i o nie zawsze jest prawie że bitwa... stwierdzilismy, ze do domu też taki bierzemy, po skonczonym karmieniu będzie z niego ekstra fotel do salonu Może w porównaniu z ikeą tani nie jest, ale cóż... i tak jakiś mieliśmy kupować i tak
A to ja już nie mam problemu ze wstawaniem właśnie po części dzięki tej poduszce bo dzięki niej nie siedzę bardzo głęboko. Podejrzewam że nawet w uszaku z Ikei poduszka by się przydała ja nie narzekam ale wiadomo, co kto lubi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Ciemnowlosa, my też mamy Barlette i uwielbiam ją. Nie wiem czy sporo jest na rynku wózków z tak dobra amortyzacja.

U nas dziś dużo ulewania I jedne wymioty, nie wiem czemu podczas ssania młoda bardzo często ciśnie też na dwójkę i to może dlatego jej się mleczko cofa? I bardzo szybko wypływa mi pokarm z tego co słyszę, a ona mocno mocno ssie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 14:02   #767
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Wrześniówki 2018 <3 cz. 1

my już po spacerku
a położnej nie ma...miała być około 9ej rano
nie doczekaliśmy się
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 14:11   #768
ciemnowlosa
Rozeznanie
 
Avatar ciemnowlosa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 959
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Fortuna dziecko robi kupkę podczas karmienia bo jest rozluźnione więc to całkiem normalne bo niektóre dzieci to się prężą przy robieniu kupy ale nie po to by ta kupa wyszła tylko by ją zatrzymać... Tak mi mówiła położna, przewrotne te dzieciaczki



Aż tym że za dużo mleka leci: też mamy ten kłopot i małej często aż nosem wylatuje nadmiar mleka jak ja karmie... I absolutnie nie chce puścić brodawki tak się zassie
__________________
14.02.2015
03.06.2017
18.08.2018
ciemnowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 14:44   #769
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

A my poszlismy na spacer i pierwszy raz wogole nie spal, juz zaczal plakac to mysle czas wracac i co, wjezdzam do klatki ja patrze a on spi wiec mam teraz w domu troche czasu dla siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

A my poszlismy na spacer i pierwszy raz wogole nie spal, juz zaczal plakac to mysle czas wracac i co, wjezdzam do klatki ja patrze a on spi wiec mam teraz w domu troche czasu dla siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 15:13   #770
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Dla mnie nie tyle glebokosc tego fotela jest problemem co jego wysokosc, zaokraglone nogi z przodu i lekki tyl... Bo poduszke i tak zawsze jakas mam tylu, zebyvsie wlasnie zszunac zeby maly byl w pozycji pollezacej, a z dziura po plecami to u mnie nie przejdzie

A wlasnie - bol posladka, tego miesia idacego jakby poprzecznie w posladku, mam na koncu jezyka jak to sie nazywa, czasami to czuja jak siadam tak jakbym tam miala gigantycznego siniaka... Myslicie, ze to moze byc jeszcze po cc? Do jakiego lekarza z tym isc jak nie bedzie mijal?


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 17:18   #771
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

A my meldujemy się z domu ♡ podróż do domu minęła mu we śnie aż się zdziwiłam w ogóle w dzień dużo spał i boję się nocy. Mama moja jutro przyjeżdża pomóc cierpiącej z infekcją i obrzękiem. Pozycje leżąca i stojąca tylko. No i wstawanie z łóżka lub wracanie na nie to też ciężko. I tak największy kabaret był jak wsiadałam do auta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 17:20   #772
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Wrześniówki 2018 &lt;3 cz. 1

Ja byłam z małą u pediatry i ona też twierdzi, że mała ma potówki. Przemywam jej buzię wodą przegotowaną i nie ma żadnej poprawy, cała buzia w czerwonych krostkach, a w sumie tylko tyle mi pediatra zaleciła :/ Jeszcze octeniseptem można podobno psikać. Ja już tak małą lekko ubieram, że boję się, że ją przeziębię, a pediatra twierdzi, że jest przegrzewana...

Któraś z mam starszaków ma doświadczenie ile takie coś schodzi z twarzy?

Wicherku - super, życzę wam spokojnej pierwszej nocy w domu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3

Edytowane przez gilmoregirl92
Czas edycji: 2018-10-01 o 17:21
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 17:21   #773
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Hej, my mielismy okropne odparzenia po wyjsciu ze szpitala. Zaden linomag i alantan nie pomogl, tylko wietrzenie pupki i zasypka maka ziemniaczana. Sypalismy jej tez troszke do pampersa. Z dnia na dzien bardzo zmalalo. Teraz raz na dzien zapobiegawczo leciutko pudruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 17:22   #774
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
A my meldujemy się z domu ♡ podróż do domu minęła mu we śnie aż się zdziwiłam w ogóle w dzień dużo spał i boję się nocy. Mama moja jutro przyjeżdża pomóc cierpiącej z infekcją i obrzękiem. Pozycje leżąca i stojąca tylko. No i wstawanie z łóżka lub wracanie na nie to też ciężko. I tak największy kabaret był jak wsiadałam do auta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Super, że jesteście już w domu niektóre dzieci bardzo lubią spać w samochodzie więc może i Tobie trafił się taki fan motoryzacji
Po cc też nie łatwo było mi wsiąść do samochodu po wyjściu pewnie musiało to śmiesznie wyglądać z boku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 17:22   #775
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Gilmoregirl, a takie czerwone krostki w skupiskach czy pijedynczo? Bo keszcze jest ten tradzik niemowlecy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 17:25   #776
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

No jak nasz to podróżnik to dobrze, bo my też oj na pewno z boku to musiało śmiesznie wyglądać, ale mi do śmiechu nie było. Ale w domu to od razu samopoczucie +100

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 17:25   #777
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Drocia taki ból przypomina mi rwę kulszową


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 17:28   #778
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
Gilmoregirl, a takie czerwone krostki w skupiskach czy pijedynczo? Bo keszcze jest ten tradzik niemowlecy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tyle tego już jest, że w skupiskach. Ja też obstawiałam trądzik, ale pediatra jest przekonana co do teorii o potówkach. Już mi wszystko jedno co to, tylko chciałabym jej jakoś ulżyć...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 17:41   #779
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Gilmoregirl a moze sprobuj mlekiem swoim smarowac- wszedzie czytam takie propozycje jak ktoś kp i np dziecko ma odparzenia, tradzik o inne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-01, 17:48   #780
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Wrześniówki 2018 &amp;amp;amp;amp;amp;a mp; amp; l t;3 cz. 1

Hmm mogę spróbować, może odciągnę trochę mleka i jej będę smarować ze 2-3 dni, nie mam nic do stracenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-21 09:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.