Zasłona zamiast drzwi (podobna jak na filmie) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 09:24   #1
ksula02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22

Zasłona zamiast drzwi (podobna jak na filmie)


Witam szukam inspiracji garderoby, wnęki, bądź szafy przesłoniętej jakąś tkaniną lub zasłoną w podobnym stylu jak w tym filmie - http://www.youtube.com/watch?v=1JWuviL-29g

Potrzebuję także informacjo gdzie mogę dostać karnisz który pozwalałby mi zsuwać i rozsuwać zasłony za pomocą sznurka (może jaka fachowa nazwa badz nazwa sklepu gdzie mogę to dostać, bo nie mam pojęcia gdzie szukać)

Bardzo proszę o pomoc
ksula02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:17   #2
ksula02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 22
Dot.: Zasłona zamiast drzwi (podobna jak na filmie)

Nikt nie nie przesłonił sobie garderoby zasłoną?? jeszcze niedawno było to modne rozwiązanie a teraz jak by ladu po tym nie było. Czy to wiąże się jego funkcjonalnoscią?

To może zaczne inaczej mam sciane 230 długoci 260 wysokoci a pokj typu wagon i chciała bym sobie na tej sciance urzadzic mini garderobe max 60cm głębokoci tylko nie mam pomysłu czym to przesłonić żeby pasowało to do pokoju w którym spędzam naprawde dużo czasu przy komputerze stawiając pierwsze kroki w projektowaniu grafiki.

W pokoju chiałabym mieć co na wzór białej posprzątanej na błysk pracowni z możliwocia zaiweszenia potem moich projektów na scianach. Mimo to że chciałabym by to wyglądało jak pracownia, jest to miesce gdzie mieszkam spie i jak już mowiłam spędzam ogromną iloć czasu.
ksula02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 16:42   #3
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Zasłona zamiast drzwi (podobna jak na filmie)

Komentarze pod tym filmem są nieprzychylne, ale mnie się pomysł podoba Fajna chałupa. Nie mam pojęcia gdzie mogłabyś kupić karnisz ze sznurkiem - może w Leroy Merlin coś wymyślą, a może w Twoim mieście znajdzie się sklep z karniszami, gdzie robią na zamówienie takie rzeczy? Może ten sznurek wcale niepotrzebny? Ręcznie też można przesuwać. Myślę, że powinnaś zasłonę do garderoby mieć taką sama jak na oknie, żeby całość wyglądała "kompatybilnie".
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.