projekt kuchni wykonam - prace do portfolio . - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 22:55   #241
milagros27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Witam!
Wlasnie probuje sie uporac z rozplanowaniem mebli kuchennych w swojej kuchni, jest to o tyle trudne ze kuchnia jest w mieszkaniu na poddaszu, na jeden scianie okno ze skosem. Czy mozna liczyc na pomoc w aranzacji i rozstawieniu mebli?
zalaczam zarys mieszkania z obrysowana kuchnia i obok odreczny rysunek powierzchni kuchni z wymiarami scian. Kuchnia jest powiekszona metraz jednego pokoju, nie wybudowano jednej scianki ktora byla w projekcie, stad okno balkonowe ktore mialo byc w pokoju znalazlo sie w kuchni- w tym miejscu przewidziano czesc jadalna.
Sciana na ktorej jest okno ze skosem i balkon jest trudna do zagospodarowania, gdyz znajduje sie na niej kaloryfer, wiec szafki raczej odpadaja. Moze jakas szafka sie tam zmiesci, blizej balkonu, za kaloryferem, a reszte zrobic blat?... Na ta sciane nie mam kompletnie pomyslu...Natomiast na scianie gdzie jest "okno" z przewodami, rurami (tj. ta scianka o dl. 2,35 cm) ma byc szafka ze zlewem (80 cm dlugosc zlewu- juz zakupiony ), na koncu sciany, na rogu ma stac zmywarka szeroka na 60 cm do zabudowy, zeby zakonczyc sciane kuchenna wystawiony zostanie murek z ytonga na wys. 100 cm, dl. 90 cm. , ktory zakryje meble, tak ze nie beda widoczne od strony jadalni.
Zupelnie nie wiem gdzie dac piekarnik, i plyte (do zabudowy, juz kupione). No i co z lodowka, jeszcze nie zakupiona. Problem z ta sciana o dl. 3,20 m bo tam nie jest rowny wysokosciowo sufit, wiec nie wiem jak tam wciasnac lodowke no i piekarnik, chyba ze piekarnik dac nad zmywarka, sama nie wiem... Ta sciana ma z calosci 3,20 m tylko 1,40 m z sufitem na normalna wysokosc, dalej zaczyna sie skos, ktory w nanizszym miejscu ma 1,29 m.(tj. w rogu, przy scianie za kaloryferem)
Prosze o jakis pomysl, pomoc w aranzacji i doborze mebli. Co do stylu ktory preferuje, to marzy mi sie kuchnia jasna, meble najchetniej biale, klasyczne, cos na styl rustykalnych.
milagros27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:25   #242
soczewka
Raczkowanie
 
Avatar soczewka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Przepiękne prace! Trafiłaś w mój gust

A co byś proponowała do mojego projektu? Aneks będzie oczywiście na dole projektu, planowałam z lewej strony umieścić lodówkę i coś jeszcze i poźniej pociągnąć wszytsko dalej..
Podobają mi sie kuchnie w kolorze brązu-kremu tak jak początkowe Twoje projekty w tym wątku, ale w związku z tym, że to jest strona pn-wsch to musiałabym chyba postawić na jaśniejsze kolory. Co o tym myślisz?
Dziękuję
soczewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 22:21   #243
lukaszyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Witam, mam tylko małe pytanko...na jakim programie to robisz?
lukaszyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 13:33   #244
piotrekt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Witam ponownie
koniec robisz jeszcze projekty?? Jesli tak, czy mogłabyś jeszcze w chwili wolnej wykonać projekt dla znajomej z pracy
Masz duże pole do popisu Kuchnia w załączniku, całkowita dowolność projektowania - jest tylko zarezerwowane miejsce na zlew... Z tego co jeszcze zrozumiałem to: szafki najlepiej jakby były ciemne, tzw tafla., blat biały, dużo szuflad (tzn. np dolne szafki z jedną szufladą pod blatem) lodówka wym. szer. 60cm. wysokość 180cm. Przy tej ścianie 75 cm, można by pomyśleć o bufecie - wyższym od strony jadalni, a od strony kuchni może jakiś stolik na śniadanie??

Z góry serdeczne dzięki !!
piotrekt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 22:12   #245
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Zgłaszam, że kuchnie ogarnęłam programem IKEA więc usuwam wiadomość która nie miała wypowiedzi. Porgram szczerze polecam, nawet do szafek innych firm, łatwiej przestawiać wciąż nowe projekty niż na kartce.

link do programu: http://www.ikea.com/ms/pl_PL/rooms_i...hplanners.html
kliknij pobierz program

ma w ofercie tez pokój dzienny, jeszcze go nie zgłębiłam.

buziaki
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2010-02-25 o 21:55 Powód: zmiana projektu
martagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 21:47   #246
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Witaj,

odgrzewam wątek, może i mi jesteś w stanie pomóc

w załączniku bardzo poglądowy rysunek mojej kuchni - mieszkanie na rynku wtórnym, wiec kilka rozwiązań musi zostać niestety...

Podoba mi się styl nowoczesny, jasny, lakierowany MDF lub cokolwiek w tym rodzaju. Blat chcemy zrobiś z jasnego, grubego drewna - jest taki dostępny w ikea.

Oprócz tego i konieczności pewnych ustawień - wena twórcza projektanta.

kuchnia ma wymiary około 2,5 na 3,5 do 4 m.

Załącznik 2972071
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 12:06   #247
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Witaj,

odgrzewam wątek, może i mi jesteś w stanie pomóc

w załączniku bardzo poglądowy rysunek mojej kuchni - mieszkanie na rynku wtórnym, wiec kilka rozwiązań musi zostać niestety...

Podoba mi się styl nowoczesny, jasny, lakierowany MDF lub cokolwiek w tym rodzaju. Blat chcemy zrobiś z jasnego, grubego drewna - jest taki dostępny w ikea.

Oprócz tego i konieczności pewnych ustawień - wena twórcza projektanta.

kuchnia ma wymiary około 2,5 na 3,5 do 4 m.

Załącznik 2972071

Hmm a dlaczego lodówka musi zostać ?? i rozumiem że nad kaloryferem masz okno tak??
Ja bym się kłóciła bo jeśli miała bym robić kuchnię to bym zaprojektowała ją pod siebie a nie że to musi zostać tam a to tam całkowicie bez sensu

Ja też prosiłam Koniec o pomoc no ale chyba nie dała rady, więc sama sobie wymyśliłam kuchnię projektantka którą i tak w trakcie przyszło nam zatrudnić bo nie mieliśmy pojęcia jak rozprowadzić prądy pomogła mi przerzucić to tylko na kompa żeby była wizualizacja i super wyszła kuchnia więc jak coś służę radą ale tylko słowną
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 09:18   #248
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Musi tam zostać, ponieważ jest tam specjalny ciąg rur, do których musi być co jakiś czas dostęp - wtedy łatwiej odsunąć lodówkę niż szafki z blatem

Kuchnię jak najbardziej chcę zrobić "pod siebie", jednakże to ustawienie lubię, jest dla mnie optymalne w sensie poruszania się po kuchni.
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:42   #249
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

kaloryfer możesz jedynie zabudować w ten sposób że od góry w blacie ewentualnie zrobisz taka kratkę coś na zasadzie tych kaloryferów podłogowych albo go wyrzucisz całkowicie albo przestawisz kolo stolika na takie płaskie przylegające do ściany tylko to już większy wydatek.
Ja u siebie robię blat na wysokości 93,5 cm albo 94 zobaczymy jak wyjdzie żeby za bardzo się nie schylać tak typowo pod moją wysokość będzie polecam bo wygoda jest już u paru osób widziałam i się sprawdza rewelacyjnie
jedynie co niepraktyczne w kuchni będę mieć ciemny gres bo kuchnia biała a blaty czarne no ale tak mi się podoba i wiem że się za sprzątam bo ogólnie wszedzie w domu będą ciemne podłogi no ale ta moja słabość P
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 14:13   #250
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

oliwka a masz juz polozony ten gres?
Bo ja wlasnie stoje przed dylematem kafli na podloge
a tez bede mic biale meble plus ciemny blat.


Namah Kaloryfer mozna zabudowac
moja mama miala zabudowany, w blacie miala kilka wentylacyjne, mysle ze kratka bedzie lepsza
Nawet musisz zabudowac, bo gdzie bedziesz miec garnki i szuflady na sztucce?
Drewniany blat troche sie gryzie ze stylem nowoczesnym na polysk wg mnie.
Chociaz poczatkowo tez chcialam blat w drewnie do bialej polyskujacej kuchni. ale zrezygnowalam z tego pomyslu.
edit:
chyba zeby to drewno nie bylo z 'klepek' tylko w jednolitym wybarwieniu
Chociaz z klepkami tez nie jest zle

Edytowane przez kliwia
Czas edycji: 2010-03-25 o 18:01
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 19:56   #251
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

jeszcze ni tylko wybraliśmy i musimy zamówić a taras mat a kuchnia i korytarz poler z cersnitu nazwa kando nero zastanawiałam się jeszcze nad grys bo jaśniejszy no ale podoba mi się ciemny i tz wiem ze będę go przeklinać pewnie bo kurz będzie widać ale jak mam żałować to wole założyć ewentualnie wtedy jakiś chodnik czy coś :P
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 09:23   #252
becia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

hej
moze ktos mi pomoże mam dużą kuchnie na poodaszu i nie wiem jak ją zagospodarowąc ponieważ skok jest dosyć ostry. na ścianie 360 chciałabym miec fototapete i jakiś stolik . tak myślałam tylko o stojących szafkach. ale ciekawa jestem twoich propozycji. proszę o pomoc
becia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:52   #253
Etorfina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 377
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Koniec czy ja mogłabym prosić o pomoc ?
Mamy pokój z aneksem kuchennym i całkowicie nie mam pomysłu na rozmieszczenie szafek w kuchni .
Na pewno chcę żeby były białe , mogą być z szarym elementem np blat albo dolne szafki .

Chciałabym jak najwięcej szafek najlepiej dwa rzędy zabudowane od góry do dołu .
Między szafkami biały lacobel nie wiem czy to dobry pomysł ?

Chciałaby zmieścić lodówkę z zamrażalnikiem (zabudowaną) mała zmywarkę i jednokomorowy zlew, piekarnik , wbudowany okap i bardzo dużo szafek .
Na podłodze będą płytki i teraz mam pytanie <jaki kolor > i czy da się tam zrobić wyspę ,( czy to jest dobry pomysł ) ?
I jeszcze pytanie jak wykorzystać przestrzeń pod oknem tam gdzie jest kaloryfer ? czy porostu nie kombinować i zostawić ja samotnie

Przed aneksem kuchennym z przodu będzie stał stół .
załączam zdjęcia i bardzo cię proszę o pomoc

Edytowane przez Etorfina
Czas edycji: 2010-05-12 o 19:16
Etorfina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 09:07   #254
awojciga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Witam serdecznie,

Chciałabym bardzo prosić o pomoc w umeblowaniu kuchni, gdyż jest dosyć specyficzna. Kuchnia jest wąska i ma 3 okna. Długość kuchni to ponad 7 metrów a szerokość, 3,35.
Najlepiej załączę zdjęcia, żeby lepiej wszystko bylo widać.
Dodam jeszcze, że zawsze marzyłam o WYSPIE w kuchni. Ale zlew (najlepiej pod oknem) i piec elektryczny chce mieć w meblach. Wyspa to mialbybyc blat, a z jednej strony- od salonu - miejsce do siedzenia dla dzieciaków.
Jeżeli moglabym liczyc na pomoc byłabym niezmiernie wdzięczna. Podaje moj email awojciga@telvinet.pl lub telefon 509 979 900

Aneta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT7702.jpg (31,8 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wymiary kuchni.jpg (79,0 KB, 45 załadowań)
awojciga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 18:39   #255
JUSTYNA 1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Cytat:
Napisane przez Koniec Pokaż wiadomość
Witam pracuje, jako projektant kuchni potrzebuje trochę wzbogacić swoje portfolio, więc jeśli ktoś potrzebuje pomocy lub podpowiedzi w sprawie kuchni to ja bardzo chętnie pomyśle, bo szczerze wole pracować na konkretach a nie wymyślać sobie kuchnie .
Potrzebuje danych co do wymiaru kuchni podłączeń gazowych, wodnych itp. Informacje co do sprzętu czy zabudowany czy nie i stylu kuchni nowoczesna kolorowy lakier, drewno podobne czy styl angielki lub klasychny itp.
Chyba że ktoś niema pomysłu i pozostawi to mojej wenie twórczej :p:
Prosze o pomoc w aranzacij kuchni. DZIEKI.
kolor to jasny krem i jak Pan widzi styl angielski.
a ta jasna duza witryna ma byc na tej scianie od malych drzwi.

dlugosc kuchni 620 a szerokosc 250, wysokosc 250cm.

Podaje wymiary sciany na ktorej znajduja sie okna ,od lewej strony ,czyli na przeciwko waskich drzwi.

Od sciany do okna250cm.potem okno(120)sciana miedzy oknami 80 potem drugie okno(150)i od okna do konca sciany 60.

Sciana na ktorej znajduja sie drzwi i przejście do salonu to nastepujace wymiary:
Od lewej strony czyli od sciany do futryny drzwi 20cm. szerokosc drzwi 98cm sciana od drzwi do przejscia to 200cm, szerokie wejscie ma 250cm a od przejscia do konca sciany 40cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4275.jpg (27,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4278.jpg (30,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 102m.jpg (10,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4139.jpg (25,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4138.jpg (21,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4137.jpg (34,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6c3e7f06b15.jpg (48,4 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FxCam_1300284957199 (1).jpg (23,0 KB, 6 załadowań)
JUSTYNA 1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 18:49   #256
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Dzien dobry,
Jestem projektantem mebli kuchennych jesli nadal ktoras z wizazanek potrzebuje pomocy w projekcie kuchni chetnie pomoge w miare mozliwosci i ewentualnie wycenie projekt. Osoby zainteresowane prosze o kontakt na priva.

Ps. Czy Panie Aneta i Justyna są nadal zainteresowane pomocą czy to już jest nieaktualne.
__________________


GABRYŚ -mój mały mężczyzna - 5 latek
17. 08.2009

ALICJA mały motylek
16.07.2014
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 14:23   #257
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Cytat:
Napisane przez viki_22_83 Pokaż wiadomość
Dzien dobry,
Jestem projektantem mebli kuchennych jesli nadal ktoras z wizazanek potrzebuje pomocy w projekcie kuchni chetnie pomoge w miare mozliwosci i ewentualnie wycenie projekt. Osoby zainteresowane prosze o kontakt na priva.

Ps. Czy Panie Aneta i Justyna są nadal zainteresowane pomocą czy to już jest nieaktualne.
Jeżeli jest taka możliwość to ja bardzo proszę o pomoc w zaaranżowaniu kuchni
Jesteśmy w trakcie "przestawiania ścian" i wejście do kuchni z korytarza będzie zabudowane. w załączniku plan kuchni z wymiarami:
kuchnia1.jpg
Chcielibyśmy fronty nieco ciemniejsze, kolory naturalne, ciepłe, błyszczące szafki lub białe odpadają. Okna kuchenne na północ, z salonu na zachód.
8133577_2.jpg
Będę wdzięczna za pomoc

Edytowane przez _Maya_
Czas edycji: 2011-05-15 o 14:25
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 07:46   #258
agnietka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Czesc!! A czy ktos pomoze urzadzic taka kuchnie? Z wyspą na srodku? W ogole czy wejdzie wyspa? Będę wdzięczna za każdą wypowiedz.

Nie mogę dołączyć zdjęcia wiec wyśle projekt domu:

http://www.z500.pl/projekt/z108,ekon...tylistyce.html

http://www.z500.pl/pliki/108/rysunki...rys_szczeg.pdf

Edytowane przez agnietka1984
Czas edycji: 2011-05-20 o 07:49 Powód: bral załącznika
agnietka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 12:17   #259
ptysia_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

witam, czy jest tutaj ktoś kto mógłby doradzić w aranżacji kuchni?
ptysia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 10:25   #260
artedes
Przyczajenie
 
Avatar artedes
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

słucham
artedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 08:52   #261
ptysia_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

witam serdecznie nie potrafię urzadzić kuchni z projektu archon dom w nektarynkach 2. Niestety mam problemy z przesłaniem rzutu projektu, ale spróbuje ponownie po południu. Najwiekszy problem z jakim sie borykam to spiżarka, z której nie chce rezygnować, a która jest usytułowana zaraz przy wejściu do kuchni. Projekt prewiduje otwieranie spizarki od wewnętrznej strony kuchni i przez to zabiera całą ścianę, którą możnaby zagospodarować choćby blatami. Moja myśl to zrobienie drzwi od strony wejścia do kuchni czyli na szerokości spiżarki i w ten sposób zostaje ściana. I teraz kolejny problem co na niej czy blaty czy mogłaby stać lodówka i jak zaaranżować pozostałą część kuchni biorąc pod uwagę ze są w niej dwa okna od strony północnej i zachodniej. Jednocześnie zaznaczam że przewidywana w projekcie kuchnia otwarta będzie w rzeczywistości zamknięta, przez co zyskuje kolejne pół ściany ( pół, bo z racji tego że wejście jest całkowicie z lewej strony kuchni i na prawo od wejścia jest spiżarka to zagospodarowanie całej ściany uniemozliwiałoby swobodne wejście). Ścianę na której widziałabym drzwi do spiżarki myślałam żeby troszkę ściąć w stronę środka kuchni i wówczas wejscie do kuchni wydawałoby się troszkę szersze. Proszę o pomoc
http://archon.pl/gotowe-projekty-dom...m47ff47f478882
chodzi o lustrzane odbicie tego projektu

Edytowane przez ptysia_25
Czas edycji: 2011-09-12 o 12:27
ptysia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 06:45   #262
ptysia_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

jest tu kto????????????????????

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

ptysia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 17:42   #263
jagusia15
Rozeznanie
 
Avatar jagusia15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 674
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Witam.
Podtrzebuję rady w sprawie kuchni . Otóż zaprojektowałam ją na swój sposób, jednak może jest tu ktoś mądrzejszy i bardziej wykorzysta ten mały metraż .
Podsyłam projekt z wymiarami.

Z góry dziękuje za każdy cenny pomysł i za każdą cenna zmianę

kucxhnia1.jpg
kucxhnia.jpg
kucxhnia2.jpg
jagusia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 00:10   #264
artedes
Przyczajenie
 
Avatar artedes
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 26
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Cytat:
Napisane przez ptysia_25 Pokaż wiadomość
witam serdecznie nie potrafię urzadzić kuchni z projektu archon dom w nektarynkach 2. Niestety mam problemy z przesłaniem rzutu projektu, ale spróbuje ponownie po południu. Najwiekszy problem z jakim sie borykam to spiżarka, z której nie chce rezygnować, a która jest usytułowana zaraz przy wejściu do kuchni. Projekt prewiduje otwieranie spizarki od wewnętrznej strony kuchni i przez to zabiera całą ścianę, którą możnaby zagospodarować choćby blatami. Moja myśl to zrobienie drzwi od strony wejścia do kuchni czyli na szerokości spiżarki i w ten sposób zostaje ściana. I teraz kolejny problem co na niej czy blaty czy mogłaby stać lodówka i jak zaaranżować pozostałą część kuchni biorąc pod uwagę ze są w niej dwa okna od strony północnej i zachodniej. Jednocześnie zaznaczam że przewidywana w projekcie kuchnia otwarta będzie w rzeczywistości zamknięta, przez co zyskuje kolejne pół ściany ( pół, bo z racji tego że wejście jest całkowicie z lewej strony kuchni i na prawo od wejścia jest spiżarka to zagospodarowanie całej ściany uniemozliwiałoby swobodne wejście). Ścianę na której widziałabym drzwi do spiżarki myślałam żeby troszkę ściąć w stronę środka kuchni i wówczas wejscie do kuchni wydawałoby się troszkę szersze. Proszę o pomoc
http://archon.pl/gotowe-projekty-dom...m47ff47f478882
chodzi o lustrzane odbicie tego projektu
Jeśli przeniesiesz drzwi na tą ścianę o której piszesz może się okazać, że będzie mało funkcjonalnie i nie ergonomicznie jesli chodzi o dostep do produktów i przedmiotów, które w niej będziesz przechowywać. Chyba , ze spiżarka nie będzie tylko zapleczem dla kluchni. Albo- że Ci to nie przeszkadza
Nie ścianałabym tej ściany o której piszesz, takie ścięcia nie wyglądają zbbyt dobrze. Ale to kwestia gustu.
Ja bym zostawiła to wejście do spiżarki takie jakie jest, skoro wymykasz kuchnię, to zyskujesz kolejną ściane na szafki górne , dolne i blat. Albo np na zabudowę słupkową. Kuchnia jest dość spora, na pewno wystarczy Ci mebli na to, żeby pomieścić wszystko , będzie funkcjonalnie i estetycznie.
artedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 08:25   #265
ptysia_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Problem w tym, że ja właśnie niewiem jak i co i jak mażnaby zaplanować na tych ścianach, bo z racji tego że są dwa okna to wbrew pozorom nie ma tak dużo miejsca. Wejście do kuchni jest jest centralnie od lewej strony ściany ( właściwie na niej ) , a jest to ta, która powstanie w wyniku zabudwania kuchni i chyba nie będzie mogła być zagospodarowana w całości, a co najwyżej do połowy, bo zawęzi i tak wąskie już wejście. Mój pomysł na ścięcie ściany powstał w wyniku próby zlikwidowania korytarzyka, który bedzie poprzedzał wejście do kuchni(w wyniku bocznej sciany spiżarki), zaś boczne wejście z próby wygospodarowania kawałka ściany. Byłaby Pani uprzejma przedstawić swój pomysł zakładając że wejście do spiżarki będzie tak jak Pani proponuje od środka kuchni i chcąc jednocześnie zachować obydwa okna.

Edytowane przez ptysia_25
Czas edycji: 2011-09-18 o 08:30
ptysia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 20:45   #266
motylexxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

witam minelo sporo czsu chcialam zaytac czy wciaz aktualna jest ta oferta?
motylexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 21:45:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.