Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-10, 10:27   #271
AgataDanielczyk
Przyczajenie
 
Avatar AgataDanielczyk
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 17
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Ja skusiłam się na pomysł z fajerwerkami. Świetny efekt o północy, tylko trzeba to zrobić z rozmachem, jeśli będzie za krótko i za mało to trochę średnio to wyjdzie. My mieliśmy, wydawało mi się, dość spory zestaw, ale teraz jakbyśmy brali to pewnie więcej. Najlepsze wrażenie jest jak jest pokaz mocno skondensowany i dużo różnych efektów. Pokaz zorganizowała mi firma z Opola, my tylko wybraliśmy na podstawie ich filmików www.fajerwerkiopole.pl/pl/10-wyrzutnie, jakie efekty nas interesują.
AgataDanielczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-14, 20:25   #272
Pattkaa21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 127
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

To może ja pochwale sie moimi :-D pomysłami zaczerpniętymi z portalu z rożnymi inspiracjami.
- księga gości, obok bedzie aparat wywołujący od razu zdjęcie wiec można wkleić swoje zdjeć i dodać wpis
- beda małe kartki w kształcie np serca i na nich bedzie napis "moja rada małżeńska .... podpisany: ... "
-winietki ciastka, dla kobiet sukienki ślubne dla mężczyzn garnitur
-dym podczas tańca
-banki dla dzieciaków w czasie całej imprezy
-tuby z konfetti (cekiny złote) które samoczynnie beda strzelać :-D
- prezent dla gości: małe pudełeczka z herbata ( widziałam opcje z torebkami herbaty i kilkoma ciastkami )
Jak cos mi sie przypomni to jeszcze dodam
Pattkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 14:45   #273
Na biurku Oli
Zakorzenienie
 
Avatar Na biurku Oli
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 031
Dot.: Jak urozmaicic wesele?

Cytat:
Napisane przez LoveHipHop Pokaż wiadomość
Jak zamierzasz "zorganizować" ten taniec z zimnymi ogniami?
Ja też się nad tym zastanawiam, ale chciałabym coś takiego podczas ostatniego tańca- mam wizję, że goście wtedy będą trzymać zimne ognie.
I tu pojawia się ALE:
- jak zsynchronizować wszystkich gości do zapalenia w jednym czasie tych ogni? -> każdy powinien do ognia dostać zapałki / zapalniczkę?
- czy to jest na pewno bezpieczne? - w sensie czy iskry nie zrobią minimalnych dziurek w ubraniach gości?

Jaki masz pomysł?
Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
ale jest jeden minus: jak już zgasną to śmierdzi bardzo

My robiliśmy coś takiego na ostatnim weselu, wyglądało fajnie, ale prawda jest taka, że klima na sali zupełnie nie dała sobie z tym rady, po wszystkim tak śmierdziało, że zarządziliśmy ogólne wyjście na dwór, babcie coś tam udawały, że się krztuszą, itp. Dlatego ja teraz siedzę i mocno kombinuję jak teraz mądrze wykorzystać, bo nie chcę takiej samej sytuacji. Myślałam, że może wyciagnąć rodziców na dwór, tam może pokaz sztucznych ogni...? Nie mam pojęcia
__________________
Moje biurko

nabiurkuoli.blogspot.com

Mój facebook
Na biurku Oli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 22:50   #274
pamcia06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Polecam fotobudke jako atrakcje weselna. W ten szczególny dzień ta atrakcja przyniosła i nam i naszym gościa jeszcze więcej uśmiechu na twarzy. Świetna pamiątka dla wszystkich!
My korzystaliśmy z usług fotobudki z Wrocławia <link>

Edytowane przez 201801191006
Czas edycji: 2015-01-06 o 11:31 Powód: reklama
pamcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 11:46   #275
nojaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

My też chcemy skorzystać z fotobudki na naszym weselu. Mieliśmy ją u jednych znajomych i sprawdziła się świetnie. Na imprezie firmowej też coś takiego się pojawiło.
Z tego co pamiętam to firma nazywała się Pstrykamy Fotki (www.pstrykamyfotki). Są z Poznania. My będziemy mieli wesele nad morzem, więc i tak trzeba będzie kogoś specjalnie ściągnąć, a oni dojeżdżają po całej prawie Polsce, więc polecam.
nojaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:22   #276
SlubneRabaty
Raczkowanie
 
Avatar SlubneRabaty
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 68
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Na weselu na którym byłam w sierpniu, w okolicach północy wszyscy goście zostali zaproszeni na dwór, było puszczanie lampionów i właśnie taniec Państwa Młodych w otoczeniu gości z zimnymi ogniami. Każdy dostał po dwa, udało się w miarę to zsynchronizować (dzięki świadkom), wyszły niesamowite zdjęcia.
SlubneRabaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:29   #277
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Cytat:
Napisane przez SlubneRabaty Pokaż wiadomość
Na weselu na którym byłam w sierpniu, w okolicach północy wszyscy goście zostali zaproszeni na dwór, było puszczanie lampionów i właśnie taniec Państwa Młodych w otoczeniu gości z zimnymi ogniami. Każdy dostał po dwa, udało się w miarę to zsynchronizować (dzięki świadkom), wyszły niesamowite zdjęcia.
jak dla mnie to trochę zbyt kiczowate...
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 12:55   #278
Leokaadia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Jeśli chodzo o pomysł na coś fajnego na wesele to czekoladowa fontanna. Kaskady smacznej czekolady wyglądają bardzo ładnie, goście nie mają częstej możliwości coś takiego oglądać. U nas się sprawdziła z czekoladerii w warszawie.
Leokaadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-25, 07:27   #279
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Fotobudka na pewno też jest fajną opcją. W Warszawie jest kilka firm się tym zajmujących, od 900zł można wynająć już takie gdzie dojadą do Ciebie i zapewnią Ci opiekę animatora
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 12:04   #280
Historia O
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 143
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Dziewczyny a jak to jest z tymi lampionami? To prawda, że zostawiają bałagan?
Historia O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 18:10   #281
Yoasia33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Puszczanie lampionow nie jest legalne, z tego co kojarze. Chyba, ze maja jakis tam atest, albo ma sie pozwolenie?
U znajomych na weselu, bylismy z synkiem jakis czas temu, byly pokazy dużych baniek mydlanych - dzieciaki wprost szalaly przez pare godzin, lapiac i polujac na te banki hihihi A dorosli mieli czas na swoje zabawy

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-03-24 o 11:31 Powód: link
Yoasia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-29, 18:30   #282
basia456
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 20
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Pomyśl przecież taki lampion musi gdzieś wylądować co nie?
czyli robi ogromny bałagan chyba, że wypuścisz 2 sztuki...

Barman na weseulu przygotowujący drinki to jest myśl. Bo ile można samej wódki pić. Drinki to jest to. Szczególnie podobają mi się barmani z angeleffectbar
basia456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 21:58   #283
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Bańki spoko, ale nie na parkiecie. Kiedyś byłam na weselu, gdzie podczas pierwszego tańca były puszczane bańki. Potem podłoga była śliska... A że poszłam potem z wszystkimi tańczyć, a buty na obcasach nie należą do specjalnie antypoślizgowych, wyłożyłam się jak długa
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 21:45   #284
qawa224
Raczkowanie
 
Avatar qawa224
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 89
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Fantastyczne miałyście wesela, takie atrakcje pozostaną na długo w Waszej pamięci. My również chcieliśmy, aby nasz ślub był wyjątkowy. Ja pasjonuję się rysunkiem i poprosiłam chętnych gości o namalowanie jakiegoś obrazu dla nas na pamiątkę. Jedni malowali nas, inni coś co się z nami kojarzy. Pamiątki są do dziś. Jako że wesele mieliśmy w Pałacu Brzezina, skorzystaliśmy z pięknej pogody i otaczającej pałac zieleni. Dzieci naszych znajomych bawiły się bańkami mydlanymi, a dorośli bawili się w malarzy.
qawa224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 22:20   #285
Skicu
Przyczajenie
 
Avatar Skicu
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

fotobudka fajny pomysł,gości są zachwyceni
__________________
Sublima Events - Wydarzenia Wybitne
Skicu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 23:54   #286
oliszon92
Raczkowanie
 
Avatar oliszon92
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 36
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Fotobudka też mi się podoba, orientujecie się w kosztach?
Myślałam jeszcze o aparacie na kliszę przy księdze dla gości, aby cyknęli sobie foto, lub żeby wogóle wykorzystac taki aparat, fajnie później wywołać zdjęcia i dopiero na końcu zobaczyc efekt
__________________
Porażki są przerwą między sukcesami.
oliszon92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 19:16   #287
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Byłam na weselu gdzie przy wyjściu z kościoła młodzi zostali obsypani bańkami, które puszczały aniołki-klauny na szczudłach. Uroczo to wyglądało i nie było ryżu, ani grosików.
Osobiście ze wszystkich wesel na jakich byłam, najbardziej podobała mi się fontanna czekolady zdecydowanie . Tyle, że to atrakcja głównie dla dzieci i tych mniej pijących.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 07:04   #288
qawa224
Raczkowanie
 
Avatar qawa224
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 89
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Fotobudka jest super pomysłem, zwłaszcza jeśli mamy do dyspozycji dodatkowe gadżety, w które można się przystroić typu duże okulary, peruka, kapelusz itd. Co 30 s automat pstryka ci zdjęcie i jest fajna zabawa w przebieranki i głupie miny. Ale można i bez przebieranek.
qawa224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 11:47   #289
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Cytat:
Napisane przez Leokaadia Pokaż wiadomość
Jeśli chodzo o pomysł na coś fajnego na wesele to czekoladowa fontanna. Kaskady smacznej czekolady wyglądają bardzo ładnie, goście nie mają częstej możliwości coś takiego oglądać. U nas się sprawdziła z czekoladerii w warszawie.
jeśli chodzi o fontanne, bardzo je lubię i często korzystam kiedy widzę je na weselach Jednak ostatnio byłam na weselu i było sporo dzieciaków. Czekolada byla dostłowie wszędzie i owoce też. Wyglądało okropnie i wiem, że ktoś przechodząc się poslizgnął... I tak już przed 24 nikt nie korzystał z tej atrakcji

Fotobudka świetny pomysł i teraz bardzo modny Jednak sprawdza się tylko, kiedy jest rzczywiście dużo młodych gości.
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-11, 12:43   #290
oliszon92
Raczkowanie
 
Avatar oliszon92
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 36
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Widziałam na jedym z wesel kega z piwem, kto chciał mógł sobie nalać, też całkiem fajny i ciekawy pomysł, zwłaszcza dla nieprzepadających za wódką
__________________
Porażki są przerwą między sukcesami.
oliszon92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 13:06   #291
qawa224
Raczkowanie
 
Avatar qawa224
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 89
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Na naszym weselu kilku młodych gości wspomniało coś o piwie. Akurat tego dnia był upał, więc taki keg by się przydał. Jednak nam nie przyszło do głowy, żeby zamówić piwo.
qawa224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 14:45   #292
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Cytat:
Napisane przez oliszon92 Pokaż wiadomość
Widziałam na jedym z wesel kega z piwem, kto chciał mógł sobie nalać, też całkiem fajny i ciekawy pomysł, zwłaszcza dla nieprzepadających za wódką
my planujemy mieć piwko właśnie na poprawiny
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 20:05   #293
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Cytat:
Napisane przez qawa224 Pokaż wiadomość
Fotobudka jest super pomysłem, zwłaszcza jeśli mamy do dyspozycji dodatkowe gadżety, w które można się przystroić typu duże okulary, peruka, kapelusz itd. Co 30 s automat pstryka ci zdjęcie i jest fajna zabawa w przebieranki i głupie miny. Ale można i bez przebieranek.
osobiscie uważam ze taka atrakcja jest fajna ale nie na wesele, tylko Andrzejki, Sylwestra, Bal przebierańców,urodziny nie pasują mi przebierance do stroi weselnych Gosci i wogole do atmosfery(stylu) imprezy. Fontanny tez nie chce mieć , ze względu zeby nie była sala upaćkana ani obrusy czekolada, jak sie dzieci do niej dobiorą, za duże ryzyko
__________________
"Believe in magic"


Edytowane przez Brook
Czas edycji: 2015-04-30 o 19:22
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 08:46   #294
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

U nas będzie fontanna czekoladowa. Fotobudki nie będzie ze względu na to, że jest to nie za duże wesele i nie będzie dużo młodych
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-10, 21:45   #295
Aska2299
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 20
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Rozglądając się po różnych salach, zauważyłam, że same oferują dodatkowe atrakcje. Przykładowo pokaz sztucznych ogni w Pałacu Brzezina, m.in. którego biorę pod uwagę na przyjęcie weselne. Nie trzeba wynajmować osobnej firmy, wszystkim zajmie się właściciel sali. Myślę, że to dobry pomysł i zastanawiam się, czy nie skorzystać
Aska2299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 08:58   #296
WiktoriaKaczy
Przyczajenie
 
Avatar WiktoriaKaczy
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 3
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka0603 Pokaż wiadomość
Chciałabym , aby na moim weselu było coś innego niż u wszystkich. W te wakacje w mojej rodzinie bedą aż 3 i chciałabym, aby nasze wyrożniało się. wpadłam na ponysł, żeby goście w trakcie imprezy mogli wpisywac swe życzenia do ksiegi- jaka to by była miła pamiatka! chciałabym też zeskanowac wszystkie zdjęcia ze slubu na płyte i wreczyc ją kazdemu z gości. Macie jeszcze jakiś pomysł? A moze macie jakiś pomysl na coś zamiast bukietów, ale zeby to nie były miśki.
Często gości prosi się o wino lub książkę, zamiast kwiatów lub karmę dla piesków i można ją oddać do schroniska
WiktoriaKaczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 10:15   #297
szachistka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Cytat:
Napisane przez WiktoriaKaczy Pokaż wiadomość
Często gości prosi się o wino lub książkę, zamiast kwiatów lub karmę dla piesków i można ją oddać do schroniska
My gości prosimy o artykuły papiernicze i oddamy dzieciakom z Domu Kultury, obok którego mieszkam.

Zastanawialiśmy się też nad słodyczami :P
__________________
szachistka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 09:47   #298
Anzela66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

My skorzystalismy z usług fotobudki z Poznania za 750 zł za 2 h, goście super się bawili, a dzięki książce pamiątkowej gdzie goście wklejali swoje zdjęcia mamy teraz super pamiątkę, z tego co jest napisane na stronie te same ceny dotyczą Warszawy, ja wysyłałam zgłoszenie przez ich stronę www.cameralnie.pl
Anzela66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 09:55   #299
IceShow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Jeśli szukacie nietypowej atrakcji i jeszcze nie znanej,
a na bardzo wysokim atrystycznym poziomie
to polecam Ice Show Ostre Cięcie. Ostre-Cięcie.pl
Pokaz rzeźbienia w lodzie, bardzo dynamiczny, szybki, spektakularny trwający ok 13 minut. Ze Śiatłami, muzyką i pirotechniką.
Prawdziwe widowisko. Warto.
IceShow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 10:35   #300
ewelinapie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Atrakcje, czyli jak urozmaicić wesele?

Na naszym weselu były różne atrakcje, między innymi
-puszczanie lampionów
-zdjęcia z sztucznymi ogniami, można znaleźć w internecie dużo zdjęć jak to wychodzi.
-gala podziękowań, chcieliśmy w szczególny sposób podziękować ludziom którzy nam pomagali

Najbardziej obleganą atrakcją była fotobudka, sami zastanawialiśmy się czy to dobry pomysł. Pomysł wyszedł świetnie, goście zrobili prawie 400 zdjęć, dobrze bawili się zarówno młodzi jak i starzy, nawet moja babcia strzelała sobie foteczki Goście zadowoleni, przez cały czas stali przy fotobudce. U nas działała ona przez 3 godziny. Korzystaliśmy z usług firmy twoja-budka. Rzeczywiście jest to wydatek ale przy kosztach całego wesela myślę że opłaca się doinwestować te parę złotych żeby goście byli zadowoleni.
ewelinapie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 08:37:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.