problem z fryzjerem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-10, 14:49   #1
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534

problem z fryzjerem


Cześć dziewczyny wychodzę za mąż w sierpniu i już zaczęłam szukać fajnego fryzjera.
Sama od kilku lat mieszkam w Warszawie i tu się czeszę - jestem mega zadowolona z fryzjerki do, której chodzę od jakiegoś roku. I tu jest problem. Ślub nie odbywa się w Wawie tylko w moim rodzinym mieście oddalonym jakieś 55km (+/- godzina jazdy samochodem). Zastanawiam się mocno czy w dniu ślubu będę chciała tak krążyć (tym bardziej że makijaż będę miała robiony w rodzinnym mieście i na 13 muszę być na miejscu - ślub o 17). Salon otwarty jest od godziny 10, niby jestem w stanie sie wyrobić, ale chyba same rozumiecie stres daje się we znaki tego dnia.
Mogłabym czesać się w rodzinnym mieście (tym bardziej, że moja ciocia ma tu zakład), ale nie ma tu po prostu "dobrego" fryzjera. Zawsze jak się tu czesałam wychodziłam niezadowolona i często bywało, że poprawiałam w domu.
Co byście mi doradziły - mimo wszystko szukać fryzjera w rodzinnych stronach, czy jednak iść spokojnie do "swojego" fryzjera i kombinować z dojazdem/przyjazdem ?
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 15:07   #2
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: problem z fryzjerem

Cytat:
Napisane przez Casssssie Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny wychodzę za mąż w sierpniu i już zaczęłam szukać fajnego fryzjera.
Sama od kilku lat mieszkam w Warszawie i tu się czeszę - jestem mega zadowolona z fryzjerki do, której chodzę od jakiegoś roku. I tu jest problem. Ślub nie odbywa się w Wawie tylko w moim rodzinym mieście oddalonym jakieś 55km (+/- godzina jazdy samochodem). Zastanawiam się mocno czy w dniu ślubu będę chciała tak krążyć (tym bardziej że makijaż będę miała robiony w rodzinnym mieście i na 13 muszę być na miejscu - ślub o 17). Salon otwarty jest od godziny 10, niby jestem w stanie sie wyrobić, ale chyba same rozumiecie stres daje się we znaki tego dnia.
Mogłabym czesać się w rodzinnym mieście (tym bardziej, że moja ciocia ma tu zakład), ale nie ma tu po prostu "dobrego" fryzjera. Zawsze jak się tu czesałam wychodziłam niezadowolona i często bywało, że poprawiałam w domu.
Co byście mi doradziły - mimo wszystko szukać fryzjera w rodzinnych stronach, czy jednak iść spokojnie do "swojego" fryzjera i kombinować z dojazdem/przyjazdem ?
ja bym szukała na miejscu
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 16:59   #3
eeverybodylies
Raczkowanie
 
Avatar eeverybodylies
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 242
Dot.: problem z fryzjerem

Ja też bym wolała na miejscu, ponieważ pewnie musisz liczyć około 2-3 godzin na same dojazdy do Warszawy i potem do domu. A nie daj Boże coś po drodze sie stanie, będzie korek itp.
__________________
Kochać to nie patrzeć na siebie, a w tym samym kierunku.

eeverybodylies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 19:11   #4
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: problem z fryzjerem

Cytat:
Napisane przez eeverybodylies Pokaż wiadomość
Ja też bym wolała na miejscu, ponieważ pewnie musisz liczyć około 2-3 godzin na same dojazdy do Warszawy i potem do domu. A nie daj Boże coś po drodze sie stanie, będzie korek itp.
dokładnie tak - poza tym kwestia ile i w jakich warunkach fryzura będzie musiała przetrwać
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 19:26   #5
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: problem z fryzjerem

ja też bym szukała na miejscu, nie warto ryzykować takiej podróży. Niby to tylko 55 km ale różnie bywa- coś się stanie, będzie korek, opóźnienie w salonie itp
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:19   #6
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: problem z fryzjerem

ja bym zapytala za ile ta fryzjerka przyjedzie do Ciebie
skoro nikogo na miejsu nie ma to moze bym pokusila się doplacic je wiecej...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 21:41   #7
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: problem z fryzjerem

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
ja bym zapytala za ile ta fryzjerka przyjedzie do Ciebie
skoro nikogo na miejsu nie ma to moze bym pokusila się doplacic je wiecej...
też dobry pomysł, ale obawiam się, że to może być drogo..
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 22:25   #8
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: problem z fryzjerem

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
też dobry pomysł, ale obawiam się, że to może być drogo..
Bardzo fajny pomysł dzięki za radę, ale chyba taka opcja nie będzie wchodziła w grę... Pani ta pracuje w dość znanym salonie i ma około 10 klientek dziennie w okolicach 100zł... Także przypuszczam, że musiałabym nie dość że opłacić jej "dniówkę", to jeszcze wydać kasę za dojazd no i obsługę
Spytam i zobaczę.
Na prawdę chętnie czesałabym się w swoim mieście, ale jeszcze nigdy nie miałam tu do czynienia z "fajnym" fryzjerem. A jednak chcialabym wyglądać w tym dniu zjawiskowo i być zadowolona ze wszystkiego...
Zastanawiam się głęboko nad sprowadzeniem kogoś do domu, ale też nie mam rzadnych namiarów na tego typu osobę

Edytowane przez Casssssie
Czas edycji: 2015-04-10 o 22:26
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 18:55   #9
Historia O
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 143
Dot.: problem z fryzjerem

Szczerze mówiąc nie wpadłabym na to, żeby jechać tyle km do fryzjera. Mam dość podobną sytuację (choć w innym końcu Polski) i zdecydowałam się po długiej galopadzie myśli pójść do jednego z salonów Expert. Jakiś czas temu zdejmowali mi kolor i byłam zadowolona, więc może warto zaryzykować upięcie też. Zresztą... po to jest fryzura próbna, żeby wszystko sobie zobaczyć, wychwycić i dopowiedzieć tak więc jestem dobrej myśli choć fryzura dopiero za tydzień. Wyniosłam się do małej dziury ze stolicy, więc jak już muszę wybierać z tego co tu mam lokalnie, to postawię na to co sprawdzone i profesjonalne.
Historia O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 08:50   #10
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: problem z fryzjerem

Godzina drogi to nie mało, ale jeśli na miejscu nie masz nikogo sprawdzonego i dobrego, to ja bym wolała jechać te 55km w jedną stronę, a potem cieszyć się piękną i trwałą fryzurą, niż 5minut od domu zrobić coś przez co będę się źle czuła..
Zapytaj o wcześniejszą godzinę u swojej sprawdzonej fryzjerki. W mojej okolicy dużo salonów jest pod tym względem elastycznych, szczególnie w sezonie ślubnym (otwierają salony nawet o 7 rano czy w niedziele).
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 20:15   #11
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: problem z fryzjerem

Popróbuj na miejscu. A nuż któraś fryzura próbna jednak ci się spodoba?
Jak nie - jedź.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-19, 23:51   #12
ElleqaElleqa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 41
Dot.: problem z fryzjerem

Próbuj na miejscu, w tym dniu będziesz mieć dość na głowie, żeby jeszcze dojazdem fryzjera się przejmować
ElleqaElleqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 00:51:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.