Przerażające forum dla anorektyczek... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-11, 13:12   #151
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Czy mi sie wydaje czy Papilotti jest wlasnie z forum o ktorym mowa i tak jak My tam,Ona zarejestrowala sie tu?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:13   #152
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

A ja od zawsze mam złe mniemanie o ludziach niekulturalnych i nie potrafiących poprawnie napisać zdania w ojczystym języku, co nie znaczy, że nazywam ich niedorozwiniętymi
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:13   #153
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Kulka, popieram, opanuj się. Zaraz dostaniesz za to po głowie...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:14   #154
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Dokładnie, w końcu na jej miejscu, tez bym była ciekawa, skąd się wzięły te tłumy i dlaczego ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:18   #155
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Przepraszam ale o ludzich z sianem w głowie zawsze miałem zle mniemanie ....
kulko jak możesz o chorych ludziach pisać że mają siano w głowie? siano w głowie oznacza głupotę a to jest CHOROBA! jak juz dziewczyny pisały- opanuj się
P.S. czy naprawdę nie da sie zamknąć tego wątku? nie chciałam sprowokować kolejnej kłótni
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:19   #156
Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Raczkowanie
 
Avatar Mroczna_Kuleczka_Zaglady
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z Pracy (Kawiarenka Internetowa)
Wiadomości: 122
GG do Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Niach ... jestem opanowany a niemialem zamiaru nikogo obrazac , przez niedorozwiniete chodzilo mi o krotko wzrocznosci i brak rozsadnego podejscia do problemu , brak logicznych wnioskow ..... taki czlowiek powinnien byc otwarty na pomoc innych i zwracac uwage na to co mowia ludzie .... z natury jestesmy zli i zdolni do czynow okropnych i nieludzkich aczkolwiek grupowo potrafimy doskonale dzialac ... jesli 100 osob radzi cie ze powinnas przytyc bo wygladasz strasznie ... to nieznaczy ze JESTES BRZYDKA I NIKT CIE NIEKOCHA...... jesli mam zato dostac baty ..... to bardzo fajnie
__________________
I Exist... really i do !!!
Mroczna_Kuleczka_Zaglady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:23   #157
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

kulko rozumiem że nie miałes złych intencji ale proszę- kolejnym razem dobieraj delikatniej słowa
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 13:25   #158
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Niach ... jestem opanowany a niemialem zamiaru nikogo obrazac , przez niedorozwiniete chodzilo mi o krotko wzrocznosci i brak rozsadnego podejscia do problemu , brak logicznych wnioskow ..... taki czlowiek powinnien byc otwarty na pomoc innych i zwracac uwage na to co mowia ludzie .... z natury jestesmy zli i zdolni do czynow okropnych i nieludzkich aczkolwiek grupowo potrafimy doskonale dzialac ... jesli 100 osob radzi cie ze powinnas przytyc bo wygladasz strasznie ... to nieznaczy ze JESTES BRZYDKA I NIKT CIE NIEKOCHA...... jesli mam zato dostac baty ..... to bardzo fajnie
Kiedy ktoś jest chory na anoreksję, to trudno chyba od niego wymagać logicznych wnioskw, prawda??
Wiesz na czym polega ta choroba?
W dużym skrócie anorektyczka postrzega siebie inaczej, niż wygląda w rzeczywistości.
Stań sobie przed lustrem i spójrz na siebie. Powiedz sobie sam jaki jesteś. Szczupły? No to wyobraź sobie teraz, że ktoś przychodzi i mówi Ci, że to, co widzisz, to nieprawda, że wcale nie wyglądasz tak jak siebie widzisz. Spojrzysz jeszcze raz w to lustro i pomyślisz, że ten ktoś chyba oszalał. Przecież widzisz, wiesz jak wyglądasz... Tak to może mniej więcej wyglądać.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:29   #159
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

moim zdaniem mroczna kuleczko masz bardzo nieskomplikowane podejście do tematu, proste myślenie, ale niestety psychika to jest bardzo zawiła sprawa... Mam nadzieje, że Cię nie urazilam, nie chodzi mi, że jesteś mniej inteligentny czy coś, tylko z tego co zaobserwowałam to Wy mężczyźni macie prostrze spojrzenie na wiele spraw, może czasem bardziej trzeźwie (w wielu przypadkach Wam tego zazdroszcze) i dlatego może być Ci ciężko zrozumieć tą chorobe...
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:33   #160
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez lexie
Stań sobie przed lustrem i spójrz na siebie. Powiedz sobie sam jaki jesteś. Szczupły? No to wyobraź sobie teraz, że ktoś przychodzi i mówi Ci, że to, co widzisz, to nieprawda, że wcale nie wyglądasz tak jak siebie widzisz. Spojrzysz jeszcze raz w to lustro i pomyślisz, że ten ktoś chyba oszalał. Przecież widzisz, wiesz jak wyglądasz... Tak to może mniej więcej wyglądać.
świetnie to ujełaś lexie
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:33   #161
Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Raczkowanie
 
Avatar Mroczna_Kuleczka_Zaglady
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z Pracy (Kawiarenka Internetowa)
Wiadomości: 122
GG do Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Zajmoje sie psychologia z zamilowania i doskonale wiem jak taka osoba mysli
poprostu stwierdzilem ze takie myslenie jest zle i szkodliwe dla danej jednostki

zreszta niewazne nieodzywam sie juz
__________________
I Exist... really i do !!!
Mroczna_Kuleczka_Zaglady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 13:36   #162
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Zajmoje sie psychologia z zamilowania i doskonale wiem jak taka osoba mysli
poprostu stwierdzilem ze takie myslenie jest zle i szkodliwe dla danej jednostki

zreszta niewazne nieodzywam sie juz
Ale przecież nikt nie twierdził, że jest dobre, korzystne czy jakie tam...
Ehhh poszło o dobór słow.

Cytat:
Napisane przez sylwia18
świetnie to ujełaś lexie
Staram sie zrozumieć... chociaż trochę.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:38   #163
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Czy mi sie wydaje czy Papilotti jest wlasnie z forum o ktorym mowa i tak jak My tam,Ona zarejestrowala sie tu?
nie wydaje ci się jeszcze jak mogłam się tam logować to napisała któraś że się zalogowała u Nas i"teraz Nam napisze tak , że.... "
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:40   #164
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Zajmoje sie psychologia z zamilowania i doskonale wiem jak taka osoba mysli
poprostu stwierdzilem ze takie myslenie jest zle i szkodliwe dla danej jednostki

zreszta niewazne nieodzywam sie juz
każdy ma prawo do wypowiedzi - po prostu to jest trudny bardzo temat
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:41   #165
crazy-in-love
Raczkowanie
 
Avatar crazy-in-love
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Polska ;P
Wiadomości: 127
GG do crazy-in-love
Unhappy Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Kuleczko...ale ta osoba o tym nie wie!!!!! mysli ze ma racje i za zadne skarby swiata bys jej tego nie przetlumaczyl..........Wi ecie co ja myslalam jak ktos mowil ze powinnam przytyc? Jako ze czulam sie tlusta i jeszcze ktos radzil przytycie, po prostu myslalam, ze ten ktos chcialby zebym byla jeszcze grubsza i jeszcze brzydsza, ze chce dla mnie źle.....bo wlasnie kosci byly dla mnie piekne i tlumaczenie przekonywanie nic nie da.................
__________________
...Prawdziwie kochasz tylko wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
crazy-in-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:44   #166
pipilotti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

po 1) jeśli nie zauważyłyście , wejście na bloga uzależnione jest od uprzedniej rejestracji i zalogowania , co wyklucza przypadkowe wejście i czytanie osób z tematem nie związanym ( oczywiście dopóki nie zachowują się tak jak wy , ale tego się po prostu nikt normalny nie spodziewał)

po2)nikt na to forum nie został zaproszony . Chyba , że przez zaproszenie rozumiecie pokazanie go przyjaciółce . Nikt nie jest werbowany , nikt nie jest namawiany i broń Boże NIKT NIE JEST NAKŁANIANY DO ANOREKSJI !! trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć , gdy na forum przychodzi osoba , która nic nie chce o sobie powiedzieć , lub walczy z nadwagą, bądź odchudza się , ale nie ma nic wspólnego z tą choro bą nie jest WYWALANA tylko kierowana na strony związane ze zdrową dietą i odchudzaniem ... bardzo możliwe że niektóre wysłałyśmy na wasz wizaż


po3) forum jest hermetyczne , ale głównie dlatego , że czujemy się dobrze we własnym towarzystwie i nie chcemy żeby ktoś się do nas przyłączał , bo chce mieć anoreksję ://strasznie mi żal niektórych osób , które wyciągnęły wnioski że jesteśmy czymś w rodzaju sekty i wciągamy w to nowych ludzi .... ehhh
pipilotti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:45   #167
Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Raczkowanie
 
Avatar Mroczna_Kuleczka_Zaglady
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z Pracy (Kawiarenka Internetowa)
Wiadomości: 122
GG do Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez crazy-in-love
Kuleczko...ale ta osoba o tym nie wie!!!!! mysli ze ma racje i za zadne skarby swiata bys jej tego nie przetlumaczyl..........Wi ecie co ja myslalam jak ktos mowil ze powinnam przytyc? Jako ze czulam sie tlusta i jeszcze ktos radzil przytycie, po prostu myslalam, ze ten ktos chcialby zebym byla jeszcze grubsza i jeszcze brzydsza, ze chce dla mnie źle.....bo wlasnie kosci byly dla mnie piekne i tlumaczenie przekonywanie nic nie da.................
musze zaczac pisac po angielsku lepiej mi to idzie ...
Wlasnie oto mi chodzilo oto co napisalas ze ta choroba jest samo napedzajaca sie .... niechodzilo mi o obrazanie kogos .... niechodzilo mi leczenie nikogo poprostu stwierdzilem jak głupie to jest ...... niach

a moze poprostu niewiem jak to napisac zebyscie zrozumialy oco mi chodzi


a tak przepraszam zapomnialem tez ze jestem niewychowanym chamem oraz nieumiem pisac po polsku co degraduje moja zdolnosc postrzegania faktow oraz jestem facetem co czyni mnie ulomnym .... o czyms zapomnialem .... a tak i niemoge miec swojego zdania
__________________
I Exist... really i do !!!
Mroczna_Kuleczka_Zaglady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:52   #168
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez pipilotti
po 1) jeśli nie zauważyłyście , wejście na bloga uzależnione jest od uprzedniej rejestracji i zalogowania , co wyklucza przypadkowe wejście i czytanie osób z tematem nie związanym ( oczywiście dopóki nie zachowują się tak jak wy , ale tego się po prostu nikt normalny nie spodziewał)

po2)nikt na to forum nie został zaproszony . Chyba , że przez zaproszenie rozumiecie pokazanie go przyjaciółce . Nikt nie jest werbowany , nikt nie jest namawiany i broń Boże NIKT NIE JEST NAKŁANIANY DO ANOREKSJI !! trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć , gdy na forum przychodzi osoba , która nic nie chce o sobie powiedzieć , lub walczy z nadwagą, bądź odchudza się , ale nie ma nic wspólnego z tą choro bą nie jest WYWALANA tylko kierowana na strony związane ze zdrową dietą i odchudzaniem ... bardzo możliwe że niektóre wysłałyśmy na wasz wizaż


po3) forum jest hermetyczne , ale głównie dlatego , że czujemy się dobrze we własnym towarzystwie i nie chcemy żeby ktoś się do nas przyłączał , bo chce mieć anoreksję ://strasznie mi żal niektórych osób , które wyciągnęły wnioski że jesteśmy czymś w rodzaju sekty i wciągamy w to nowych ludzi .... ehhh
Jak się zachowujemy? Większość przecież nie zrobiła nic złego Nie rozumiem.
My nie jesteśmy jednym wielkim bytem zwanym wizaż, tylko grupą ludzi o różnych poglądach i różnych zachowaniach...

Nie rozumiem, dlaczego hmmm jak piszesz, nie wywalacie, tylko odsyłacie. Forum to coś publicznego, nie ma na to rady. Dostęp straciły też osoby, które miały anoreksję i z niej wyszły, dlaczego? Dlaczego np ja nie mogę tam wejść? Bo nie jestem anorektyczką? Nie jestem, ale chciałabym zrozumieć. Na tyle na ile się da. Nie chcę krytykować, nie chcę "nawracać" bo wiem, że to nic nie da.
Nie dałyście nam szansy sprawdzić, czy jest faktyczie tak jak piszesz - że odsyłacie dziewczyny, które np walczą z nadwagą itp.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 13:58   #169
pipilotti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez lexie
Dostęp straciły też osoby, które miały anoreksję i z niej wyszły, dlaczego? Dlaczego np ja nie mogę tam wejść? Bo nie jestem anorektyczką? Nie jestem, ale chciałabym zrozumieć. Na tyle na ile się da. Nie chcę krytykować, nie chcę "nawracać" bo wiem, że to nic nie da.
Nie dałyście nam szansy sprawdzić, czy jest faktyczie tak jak piszesz - że odsyłacie dziewczyny, które np walczą z nadwagą itp.
Straciły dostęp bo odpowiednio wcześnie zorientowałyśmy się przychodzicie stąd do nas całymi stadami ... to nie jest zoo , blokowałyśmy wszystkie osoby , które się wtedy rejestrowały ... nie miało znaczenia to czy byłaś anorektyczką czy ważysz 100 kg czy 50 ... nawet nie wiem jak mogło wam to przyjść do głowy ...
I wybacz , ale nie musimy dawać nikomu szansy zrozumienia , nie zależy nam na tym , forum jest dla osób zainteresowanych tematem , a nie przedmiotem badań ... jeśli jesteście ciekawe zapraszam do biblioteki , tam jest troche książek na temat ...
pipilotti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 14:04   #170
majag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 287
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

boże tak mi żal pięknych dziewczyn , ktore nagle zaczynają chorować na anoreksję - tej choroby nie moze zrozumieć nikt kto jej nie miał albo nie miał z nią bezpośrednio do czynienia, wydaje mi się ,że jest to choroba spowodowana przez społeczeństwo, które niejednokrotnie jest zbyt wymagające, najczęściej chorują osoby, którym poświęca się mało czasu, niezauważa się ich- do czasu poważnego spadku masy ciała.
Jakie to musi być męczące myśleć tylko o jedzeniu. Niestety próby przekonania że to się źle kończy nie ma sensu, to jest choroba psychiczna - trudno ją pokonać:-(
majag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 14:04   #171
dora23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 55
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

dziewczynkom z wizaz.pl dziękujemy,
nawracania nie potrzebujemy, a zoo żeby oglądać też nie jesteśmy .
pozdr. decyzji nie zmieniam.
A.


jak tam wejsc bo ja nie moge dostałam maila z tamtąd
dora23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 14:09   #172
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Super. Może teraz my wywalimy wszystkich, którzy zarejestrowali sie wczoraj? Bo od was na pewno ktoś tu przyszedł?

Możesz nas przekonywać, że to nie "sekta", że nie ma tam zachęty do anoreksji, ale nie wiem ile to da, bo napisać tutaj można cokolwiek, a rzeczywistość może wyglądać kompletnie inaczej. Zresztą nieważne...

EOT

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-11-11 o 14:42
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 14:16   #173
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

po obejrzeniu niedawno programu o anoreksjii, naprawdę boję się o te kobietki
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 14:25   #174
majag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 287
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

[QUOTE=dora23]dziewczynkom z wizaz.pl dziękujemy,
nawracania nie potrzebujemy, a zoo żeby oglądać też nie jesteśmy .
pozdr. decyzji nie zmieniam.


no to jest niemiłe - my też zoo nie jesteśmy więc co mamy zabronić komuś wchodzenia???????????
szacunek należy się wszystkim dziewczyną z anoreksją - bo to nie wada tylko choroba ale i nam
majag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 14:26   #175
Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Raczkowanie
 
Avatar Mroczna_Kuleczka_Zaglady
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z Pracy (Kawiarenka Internetowa)
Wiadomości: 122
GG do Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

6 lat temu zaraz po wyjsciu z wojska wszyscy stwierdzili ze sie zmienilem ze niejestem juz taki jaki kiedys bylem wiec sie odemnie odsuneli bo bylem zbyt powazny , w ciagu 6 miesiecy schudelm 35 kilo bylo mi widac zebra i mialem powazne problemy z miesniami .... gdyby nieto ze poznalem nowe osoby ktore sie mna zainteresowalu i umialy poprawic mi chumor oraz spowodowac ze zaczelem normalnie jesc to pewnie bym juz niezyle .... taka jest prawda wiem co to anoreksja .... nadal cierpie z jej powodow chociarz teraz waze 105 kilo
nieobchodza mnie wasze komentaze jak chcecie jest mozliwosc ignorowanie uzytkownika mozecie z niej przecierz skozystac ... wszystkie komentaze raczej mowilu o mnie i jesli czegos takiego nieprzezylyscie to prosze niepoprawiajcie mnie i niekomentujecie tego .... takim ludziom niejest potrzebne zadne forum ... potrzebna jest im prawdziwy opiepsz od ludzi na ktorych im zalerzy tylko chyba to moze cos takiego zmienic jesli anorektykowi na nikim niezalerzy to nic mu niepomoze

dlatego tak sie przyczepilem tego topiku .... niestety ale musze stwierdzic ze wiele ze was jeszcze niedojrzalo do niektorych z rozmow i czasem zachowujecie sie jak oszalały tłum ... ignorujecie to co pisza inni ludzie nawet niezastanawiajac sie oco im moze chodzic .... segregujecie wedlug pisania, pułci albo ich przyzywaczajen .... niesztuka jest kogos krytykowac sztuka jest pozostac neutralnym i wyciagac wnioski .... dzisiaj naprawde bardzo sie wkurzylem niepamietam kiedy bylem tak wsciekly .... oraz dzieki niektorym urzytkowniczkom zmienilem zdanie co do tego forum ... rozumiem ze jest to forum dla kazdego ale widac niedlamnie bo podchodze do wielu spraw odmiennie i uwazam ze polemika to bardzo dobry sposob na rozmawianie o ruznych tematach ....
__________________
I Exist... really i do !!!
Mroczna_Kuleczka_Zaglady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 14:27   #176
Alea
BAN stały
 
Avatar Alea
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

same stwierdzamy komu należy się szacunek

czujesz sie nieszanowana ?
Pisz do Brukseli
Alea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 14:32   #177
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Zarejestrowało się kilka osób z tamtego forum i super, ale wulgaryzmów sobie tutaj nie życzymy!
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 14:32   #178
majag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 287
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Cytat:
Napisane przez Alea
a dlaczego wy się tak troszczycie co?
nie macie większych problemów ?
poszukajcie jakiegoś sensu zycia sobie treściwego - zakochajcie się np. a nie wpieprzajcie w zmianę świata - zwłaszcza tam, gdzie swiat was nie potrzebuje
Alea - dlaczego jesteś nie miła? niewiem jak u was ale u nas obowiązuje stosowne zachowanie, rozumię złość - i to że nie chcecie pomocy - przecież to wasze życie, wasze decyzje...
Poza tym wydaje mi się że skoro wy obgadujecie jakieś ładne dziewczyny co mają pupę biust i są z krwi i kości - nie tylko z kości to nasze wizażanki mogą martwić sie o WAS.
majag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 14:34   #179
Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Raczkowanie
 
Avatar Mroczna_Kuleczka_Zaglady
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z Pracy (Kawiarenka Internetowa)
Wiadomości: 122
GG do Mroczna_Kuleczka_Zaglady
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Masz racje niecofaj sie w rozwoju

wlasnie o takich osobach mowilem dobra sugerujac sie tym ze pewnie mowisz w imieniu ogółu posłucham cie i odejde .....

Do widzienia Wizazystkom tym fajnym i tym mniej fajnym :|
__________________
I Exist... really i do !!!
Mroczna_Kuleczka_Zaglady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-11, 14:44   #180
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przerażające forum dla anorektyczek...

Kuleczko, nie przesadzaj. To tylko jeden głupi watek, który niedługo pójdzie w zapomnienie...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.