Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-17, 21:44   #3061
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nie mialyscie wrazenia, ze w ostatnim odcinku Asia zupelnie inaczej rozmawiala z Adamem przez telefon niz na zywo? Byla bardziej stanowcza, mowila wprost co ja drazni. Nie wiem czy to kwestia tego, ze nie musiala patrzec na rozmowce, czy po prostu nie wiedziala, ze ich nagrywaja i nie silila sie na polityke i delikatnosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 21:53   #3062
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nie mialyscie wrazenia, ze w ostatnim odcinku Asia zupelnie inaczej rozmawiala z Adamem przez telefon niz na zywo? Byla bardziej stanowcza, mowila wprost co ja drazni. Nie wiem czy to kwestia tego, ze nie musiala patrzec na rozmowce, czy po prostu nie wiedziala, ze ich nagrywaja i nie silila sie na polityke i delikatnosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że po zakończeniu programu Asia się ujawni i wypowie w jakiś sposób na temat programu, pewnie nie powie wszystkiego, ale Martyna chyba przy poprzedniej edycji opisała, że Przemek obrażał ją poza kamerami i że telewizja nie pokazała wielu fragmentów. Moim zdaniem jest tutaj dużo rzeczy przemilczanych i pominiętych przez montaż.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:42   #3063
Natka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Udział Mosaka w tym programie nie ma sensu, powinni dawno go wymienic na kogoś innego. .gościu który raz wybiera idealną pannę według długiej listy życzeń, a gdy ktoś inny mówi że nie dostał tego co oczekiwał i wykazał w ankietach , twierdzi że to "nie koncert życzeń" jest absolutnie niewiarygodny i tyle.

Facet totalnie niewarygodny w tym programie. Ciekawe czy on sam te swoje komenatrze wymyśla, czy produkcja mu coś sugeruje. Mam tylko nadzieję, że nie zjedzie Aśki tak jak Martyny, gdy ta będzie na "nie" przy podejmowaniu decyzji.
Natka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 23:06   #3064
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Wojtek nagrał hot16 i nominował Marcina oraz Adriana .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 23:12   #3065
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wojtek nagrał hot16 i nominował Marcina oraz Adriana .
Hehe Czyli, że trzymają razem.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 23:33   #3066
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wojtek nagrał hot16 i nominował Marcina oraz Adriana .
Już myślałam, że nie nagra.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 08:18   #3067
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nie mialyscie wrazenia, ze w ostatnim odcinku Asia zupelnie inaczej rozmawiala z Adamem przez telefon niz na zywo? Byla bardziej stanowcza, mowila wprost co ja drazni. Nie wiem czy to kwestia tego, ze nie musiala patrzec na rozmowce, czy po prostu nie wiedziala, ze ich nagrywaja i nie silila sie na polityke i delikatnosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, też to zauważyłam. To chyba jednak kwestia kamer, ona nie chce kłócić się publicznie. Dodatkowo nie podobało mi się to, jak Asia gadała z siostrą Adama i była mowa o tym, że Adam obraził Asię, ale ona nie powie o co chodziło, bo obiecała mu to. Moim zdaniem nie powinna go kryć. To nie ona powinna się wstydzić jego słów. Szkoda, że to pominęła i go kryła, mimo że on grał przeciwko niej.

Cytat:
Napisane przez Natka_a Pokaż wiadomość
Facet totalnie niewarygodny w tym programie. Ciekawe czy on sam te swoje komenatrze wymyśla, czy produkcja mu coś sugeruje. Mam tylko nadzieję, że nie zjedzie Aśki tak jak Martyny, gdy ta będzie na "nie" przy podejmowaniu decyzji.

Jw. Asia go kryła i wydaje mi się, że wykorzystają to przeciwko niej. Obawiam się, że Mosak może niestety się tak zachować, jak to napisałaś.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-18, 09:07   #3068
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Tak, też to zauważyłam. To chyba jednak kwestia kamer, ona nie chce kłócić się publicznie. Dodatkowo nie podobało mi się to, jak Asia gadała z siostrą Adama i była mowa o tym, że Adam obraził Asię, ale ona nie powie o co chodziło, bo obiecała mu to. Moim zdaniem nie powinna go kryć. To nie ona powinna się wstydzić jego słów. Szkoda, że to pominęła i go kryła, mimo że on grał przeciwko niej.




Jw. Asia go kryła i wydaje mi się, że wykorzystają to przeciwko niej. Obawiam się, że Mosak może niestety się tak zachować, jak to napisałaś.
Jeśli chodzi o finał (tak przewidywalny ) to chyba jedyne co mnie naprawdę ciekawi czy eksperci zwalą winę na Asie czy na Adama ,ale też obawiam sie że na Asię.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 09:34   #3069
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o finał (tak przewidywalny ) to chyba jedyne co mnie naprawdę ciekawi czy eksperci zwalą winę na Asie czy na Adama ,ale też obawiam sie że na Asię.
Oczywiście, że na Asię. Tak samo jak cała wina była Martyny, podczas gdy ja jestem pod wrażeniem, że ona z Przemkiem się w ogóle chciała spotykać (a może była zmuszana).
Dziwi mnie, że ludzie w internecie piszą coś o zaokrąglonym brzuchu Asi w ostatnim odcinku. Czy ktokolwiek uważa, że choćby zaszła w ciążę podczas nocy poślubnej, to już cokolwiek byłoby widać i to tak wyraźnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 09:36   #3070
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Tak, też to zauważyłam. To chyba jednak kwestia kamer, ona nie chce kłócić się publicznie. Dodatkowo nie podobało mi się to, jak Asia gadała z siostrą Adama i była mowa o tym, że Adam obraził Asię, ale ona nie powie o co chodziło, bo obiecała mu to. Moim zdaniem nie powinna go kryć. To nie ona powinna się wstydzić jego słów. Szkoda, że to pominęła i go kryła, mimo że on grał przeciwko niej.




Jw. Asia go kryła i wydaje mi się, że wykorzystają to przeciwko niej. Obawiam się, że Mosak może niestety się tak zachować, jak to napisałaś.
Ja odnioslam wrazenie, ze to byla zwykla wymowka, zeby jakos wybrnac z zaczetego tematu. Wyraznie nie chciala jej sie zalic przed kamerami i w sumie jest to zrozumiale, powiedzial cos przykrego na jej temat. Gdyby np. wypomnial jej jakis mankament urody i powtorzylaby to "na antenie", to oprocz wspolczucia znalazlaby po emisji milion postow z serii "kurde, faktycznie"
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 10:04   #3071
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Wojtek nagrał hot16 i nominował Marcina oraz Adriana .
Burmistrz Przasnysza też nagrał
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-18, 10:27   #3072
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 10:29   #3073
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I kurs z czytania nazwisk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 12:08   #3074
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A mnie się wydaje że Asia napisała siostrze sms o co chodziło bo nie chciała przy kamerach gadać no ale woadomo my się chyba nigdy nie dowiemy o co poszło i co jej takiego powiedział. Chyba że sama Asia na grupie opowie jak to było.

Burmistrz na kurs z czytania nazwisk by musiał iść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 13:37   #3075
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
I kurs z czytania nazwisk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I z odmiany
Zresztą chyba żaden urzędnik w tym programie nie odmieniał poprawnie nazwisk.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 14:39   #3076
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Ogólnie najlepsza różnica wieku k:m wg wielu to +2 lata, zawsze tam gdzie facet starszy (nie mówię o 20 lat ) jest mocniejsza podstawa.
Nie zgadzam się, mój facet jest o kilka lat młodszy i dla mnie to jest mocna podstawa na przyszłość. Jak patrzyłam na facetów kilka lat starszych (ok. 40) to wydawali mi się zbyt poważni i nudni, poza tym myślałam perspektywicznie co to będzie za kilka lat Wszak kobiety dopiero po 40 rozkręcają się w pewnych sferach Już od jakiegoś czasu jestem zwolenniczką układu starsza kobieta - młodszy facet

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Kwestia gustu. Mnie się Oliwia nie podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi już też zupełnie nie

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Nie mialyscie wrazenia, ze w ostatnim odcinku Asia zupelnie inaczej rozmawiala z Adamem przez telefon niz na zywo? Byla bardziej stanowcza, mowila wprost co ja drazni.
Nie Zauważyłam, że jak on zaczął coś w stylu "jak nie to nie", to natychmiast zmieniła front i wycofała się ze wszystkiego, co mówiła, że może "źle to zrozumiała". Tu skończyła się jej stanowczość, w momencie, gdy zobaczyła, że on ma to gdzieś. Ogólnie w całym tym odcinku wyglądała na zbyt chętną, ewidentnie bardziej zaangażowaną, wkurzała mnie tym, bo tylko podbija ego tego buraka Powinna się już emocjonalnie totalnie wycofać Mam nadzieję, że znalazła kogoś po programie.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 15:39   #3077
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się, mój facet jest o kilka lat młodszy i dla mnie to jest mocna podstawa na przyszłość. Jak patrzyłam na facetów kilka lat starszych (ok. 40) to wydawali mi się zbyt poważni i nudni, poza tym myślałam perspektywicznie co to będzie za kilka lat Wszak kobiety dopiero po 40 rozkręcają się w pewnych sferach Już od jakiegoś czasu jestem zwolenniczką układu starsza kobieta - młodszy facet
.
Mi sie taki uklad totalnie nie sprawdzil (ale przyznaje, ze ma duzo plusow, mezczyzna jest wtedy wpatrzony w kobiete i pieknie sie przy nim rozkwita ), znam tez pare, gdzie facet byl mega dojrzaly, ale nie wyszlo, bo owszem dogadywali sie w lozku, ale to tyle. Moj maz jest ode mnie kilka lat starszy i dla mnie to jest idealny uklad. Jakiekolwiek generalizowanie jest tu glupie, ostatecznie wszystko zalezy od miliona roznych zmiennych. Mniej wiecej dwa lata starszy mezczyzna to chyba taki po prostu najpopularniejszy uklad.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 16:30   #3078
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
I kurs z czytania nazwisk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo TVN-owi z pisania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 18:12   #3079
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Mi sie taki uklad totalnie nie sprawdzil (ale przyznaje, ze ma duzo plusow, mezczyzna jest wtedy wpatrzony w kobiete i pieknie sie przy nim rozkwita ), znam tez pare, gdzie facet byl mega dojrzaly, ale nie wyszlo, bo owszem dogadywali sie w lozku, ale to tyle. Moj maz jest ode mnie kilka lat starszy i dla mnie to jest idealny uklad. Jakiekolwiek generalizowanie jest tu glupie, ostatecznie wszystko zalezy od miliona roznych zmiennych. Mniej wiecej dwa lata starszy mezczyzna to chyba taki po prostu najpopularniejszy uklad.
U nas jest 2 lata różnicy, ale wizualnie jest +10 mój tz wygląda dość poważnie, ja znowu mam urodę nastolatki. Kiedyś w pracy klient się mnie pytał, czy mam 15 lat i dorabiam na wakacjach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-18, 18:24   #3080
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
U nas jest 2 lata różnicy, ale wizualnie jest +10 mój tz wygląda dość poważnie, ja znowu mam urodę nastolatki. Kiedyś w pracy klient się mnie pytał, czy mam 15 lat i dorabiam na wakacjach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2 lata to mala roznica, w pewnym wieku juz pomijalna taka byla tez u mnie, ale na szczescie nie pyklo. Zazdroszcze mlodzienczego typu urody <3 jednak dobrze, ze nie celowalas w kogos o kilka lat starszego, bo moglibyscie wygladac niepokojaco
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 18:50   #3081
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
2 lata to mala roznica, w pewnym wieku juz pomijalna taka byla tez u mnie, ale na szczescie nie pyklo. Zazdroszcze mlodzienczego typu urody <3 jednak dobrze, ze nie celowalas w kogos o kilka lat starszego, bo moglibyscie wygladac niepokojaco
Tzn miałam na myśli różnicę 2 lat ale mąż jest starszy o 2 , tylko wygląda na starszego o 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 19:14   #3082
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Tzn miałam na myśli różnicę 2 lat ale mąż jest starszy o 2 , tylko wygląda na starszego o 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, zrozumialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 19:54   #3083
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Ja odnioslam wrazenie, ze to byla zwykla wymowka, zeby jakos wybrnac z zaczetego tematu. Wyraznie nie chciala jej sie zalic przed kamerami i w sumie jest to zrozumiale, powiedzial cos przykrego na jej temat. Gdyby np. wypomnial jej jakis mankament urody i powtorzylaby to "na antenie", to oprocz wspolczucia znalazlaby po emisji milion postow z serii "kurde, faktycznie"
Też mi się wydaje, że może tak być. Nie chce poruszyć tej kwestii przy TV, bo jest to dla niej przykre i krzywdzące.
Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
U nas kiedyś kupowaliśmy bilet normalny dla mnie a ulgowy dla mojego, bo jeszcze miał status studenta oczywiście Pani poprosiła mnie o legitymację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 20:30   #3084
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że ludzie w internecie piszą coś o zaokrąglonym brzuchu Asi w ostatnim odcinku. Czy ktokolwiek uważa, że choćby zaszła w ciążę podczas nocy poślubnej, to już cokolwiek byłoby widać i to tak wyraźnie?
brzuszek to ktos inny ma zaokrąglony, nie asia.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 20:36   #3085
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
brzuszek to ktos inny ma zaokrąglony, nie asia.
A to przepraszam, źle zrozumiałam. Niemniej żadna z dziewczyn nie byłaby raczej w stanie mieć widocznej ciąży w momencie nagrywania odcinków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 21:00   #3086
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Myślicie, że Adam mógł mieć jakiś wpływ na to, że sezon się przesunął w czasie? Może ze względu na nową kobietę i jej ciążę nie chciał żeby go pokazywano w TV? Może próbował jakoś prawnie temu zapobiec? Takie moje gdybanie tylko... Ale w sumie dziwne było przesunięcie emisji Ślubu tak nagle z jesieni na wiosnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 21:46   #3087
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;87860578]Myślicie, że Adam mógł mieć jakiś wpływ na to, że sezon się przesunął w czasie? Może ze względu na nową kobietę i jej ciążę nie chciał żeby go pokazywano w TV? Może próbował jakoś prawnie temu zapobiec? Takie moje gdybanie tylko... Ale w sumie dziwne było przesunięcie emisji Ślubu tak nagle z jesieni na wiosnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Myślę, że nie, ale ciekawi mnie, dlaczego przesunęli tę edycję, bo niewątpliwie jakiś powód to był.
Jedno jest pewne - to nie dlatego że tak dużo czasu spędzili nad montażem, bo to chyba akurat robią w czwartek wieczorem.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 21:57   #3088
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Myślę, że nie, ale ciekawi mnie, dlaczego przesunęli tę edycję, bo niewątpliwie jakiś powód to był.
Jedno jest pewne - to nie dlatego że tak dużo czasu spędzili nad montażem, bo to chyba akurat robią w czwartek wieczorem.
Niewiadomo, ale w sumie wydłużyli wtedy Top Model do 23 , a to za późno żeby dawac program jednak. Brak miejsca w ramówce, moim zdaniem, a potem to przerzucenie do TVN7
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 22:08   #3089
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Niewiadomo, ale w sumie wydłużyli wtedy Top Model do 23 , a to za późno żeby dawac program jednak. Brak miejsca w ramówce, moim zdaniem, a potem to przerzucenie do TVN7
No to fakt, późno, ale mogli dać w inny dzień. Teraz i tak jest w piątek i w sumie przez pandemię ja to tylko oglądam to w ten dzień, bo zazwyczaj mam plany na weekend zgoła inne niż ten program (i podejrzewam, ze nie tylko ja). Co mnie dziwi, bo chyba "ŚoP" był okrzyknięty hitem TVN'u i miał sporą oglądalność.
Także z marketingowego punktu widzenia średnio widzę tutaj logikę.

Ale może na siłę doszukuję się spisku.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-18, 22:14   #3090
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No to fakt, późno, ale mogli dać w inny dzień. Teraz i tak jest w piątek i w sumie przez pandemię ja to tylko oglądam to w ten dzień, bo zazwyczaj mam plany na weekend zgoła inne niż ten program (i podejrzewam, ze nie tylko ja). Co mnie dziwi, bo chyba "ŚoP" był okrzyknięty hitem TVN'u i miał sporą oglądalność.
Także z marketingowego punktu widzenia średnio widzę tutaj logikę.

Ale może na siłę doszukuję się spisku.
Akurat patrząc na jesienną ramówkę TVN to była cała zapchana, no może gdzieś mogli upchać, ale tego nie zrobili. Była też mowa że chcą właśnie w TVN7 wiecej premier ładowac, ( stad Big Brother trafił do 7) a kto to dziś wie, dla samych uczestników im szybciej to by puscili byłoby lepiej już by celebrytami byli, a tak musieli sie ukrywać tyle czasu Od piatku dopiero zacznie im się kręcić
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.