Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-12, 08:35   #2911
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Na litość boską, dziewczyny ! Przestancie ciągle snuć te teorie spiskowe, ze jak ktoś ma dziwny śmiech to jest od razu gejem, albo jak chodzi bez koszulki we własnym mieszkaniu to na pewno czeka na swojego kochanka który ma zone.

To z tym dozorem elektronicznym to tez była gruba przesada, nie lubię jak ktoś na sile szuka wszędzie problemu, właśnie tak rodzą się plotki
znam osobiście osobę która taki dozór miała, i mogła tylko poruszać sie z punktu A do punktu B, o wyjazdach za granice nie było nawet mowy ! O godzinie 18 musiała być w domu i nie mogła nigdzie wyjść.

Na moje to Wojtek nie spodziewał się przyjścia Oskara z powrotem tym bardziej w towarzystwie agi i telewizji. Sam przyznał ze kładł się spać.
Bo przecież to takie dziwne jak facet śpi bez koszulki
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 08:52   #2912
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Na litość boską, dziewczyny ! Przestancie ciągle snuć te teorie spiskowe, ze jak ktoś ma dziwny śmiech to jest od razu gejem, albo jak chodzi bez koszulki we własnym mieszkaniu to na pewno czeka na swojego kochanka który ma zone.

Na moje to Wojtek nie spodziewał się przyjścia Oskara z powrotem tym bardziej w towarzystwie agi i telewizji. Sam przyznał ze kładł się spać.
Bo przecież to takie dziwne jak facet śpi bez koszulki
Ja w ogóle nie kumałam tej afery. Nawet jeśli Wojtek czekał na Oskara, to czego miałoby dowodzić to, że otworzył drzwi bez koszulki? Może tak chodzi po domu, może się przebierał. I tak w ogóle, to akurat gaci nie powinien mieć, a nie koszulki, gdyby miało to coś znaczyć.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 09:07   #2913
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 09:55   #2914
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie kumałam tej afery. Nawet jeśli Wojtek czekał na Oskara, to czego miałoby dowodzić to, że otworzył drzwi bez koszulki? Może tak chodzi po domu, może się przebierał. I tak w ogóle, to akurat gaci nie powinien mieć, a nie koszulki, gdyby miało to coś znaczyć.
No tak, tym bardziej, ze dla facetów jest to normalny widok. Dlatego nie rozumiem jak ktoś mógł wpaść na tak głupi pomysł, ze odrazu jest gejem. Ale ludzie mają niestety tendencje do oczerniania kogoś bezpodstawnie.

Na zdrowy rozum, jeśli byłby gejem to po co zgłaszałby się do programu w którym bierze ślub z kobietą ?

Jak kobiety mają przyjaciółki,spędzają z nimi dużo czasu, dzwonią do siebie z każdą pierdołą i wiszą na telefonie godzinami to jest ok i nikt ich nie podejrzewa ze są lesbijkami, a jak facet ma przyjaciela, którego dazy zaufaniem i się spotykają to odrazu, ze gej. Dziwi mnie sposób myślenia niektórych osób.
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 10:51   #2915
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Czasem czytam komentarze na FB pod postami dotyczącymi Ślubu. Niektórzy komentujący są tak ograniczeni umysłowo, że to jest niepojęte. Po ostatnim odcinku zalew komentarzy, że Oliwia nawet się nie zapytała czy pomóc teściowej tylko się malowała pół wieczoru xD Jak można łykać wszystko co pokaże tv, jestem przerażona.

Czekam na dramę z zapowiedzi odcinka odnośnie dwóch kołder
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 11:31   #2916
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Czasem czytam komentarze na FB pod postami dotyczącymi Ślubu. Niektórzy komentujący są tak ograniczeni umysłowo, że to jest niepojęte. Po ostatnim odcinku zalew komentarzy, że Oliwia nawet się nie zapytała czy pomóc teściowej tylko się malowała pół wieczoru xD Jak można łykać wszystko co pokaże tv, jestem przerażona.

Czekam na dramę z zapowiedzi odcinka odnośnie dwóch kołder
Jakich dwóch kołder ?

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Źle zrobili,ze dobrali Asie do Adama. Widać, ze ona ma wiele nie przepracowanych spraw w głowie, jest po ciężkich przejściach, życie jej nie oszczedzilo i do tego ta toksyczna relacja z matką. To jej jeszcze bardziej dowalili dając jej buca za męża. Myślę, ze to małżeństwo sprawi, ze będzie jeszcze bardziej pokrzywdzona.

Problem nie jest tylko w niej ale i w nim. Bo on nawet nie wykazuje minimum zainteresowania. U nich jest ewidentnie wyraźny problem z komunikacją, nie potrafią ze sobą rozmawiać a to bardzo kluczowe w związku żeby cokolwiek zbudować. Nie patrzą na siebie, siedzą oddaleni.
Juz o dotyku jakimkolwiek nie wspominając ...
Zachowują się jakby za kare spędzali czas razem.

Jestem w stanie zrozumieć, ze Asia mogła mu się nie spodobac bo wizualnie zapewne spodziewał się dwudziestolatki z dużym biustem, z którą mógłby wspólnie imprezować, ale to go nie usprawiedliwia w żaden sposób do olewania jej.

Kultura osobista nakazuje, by po pobycie u kogoś pożegnać się z tą osobą, a ten sobie ją olał. Po tej akcji jest u mnie skreślony. Na miejscu Asi pozegnałabym go i podziękowała za to małżeństwo. Zal mi jej bardzo, bo widać, ze jej chociaż zależy.
Z tej mąki chleba nie będzie
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 11:44   #2917
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
No tak, tym bardziej, ze dla facetów jest to normalny widok. Dlatego nie rozumiem jak ktoś mógł wpaść na tak głupi pomysł, ze odrazu jest gejem. Ale ludzie mają niestety tendencje do oczerniania kogoś bezpodstawnie.

Na zdrowy rozum, jeśli byłby gejem to po co zgłaszałby się do programu w którym bierze ślub z kobietą ?

Jak kobiety mają przyjaciółki,spędzają z nimi dużo czasu, dzwonią do siebie z każdą pierdołą i wiszą na telefonie godzinami to jest ok i nikt ich nie podejrzewa ze są lesbijkami, a jak facet ma przyjaciela, którego dazy zaufaniem i się spotykają to odrazu, ze gej. Dziwi mnie sposób myślenia niektórych osób.
I po co ta agresja? Ten wątek jest plotkowy, tak jakby nie patrzeć ;p Czy sugerowanie, że ktoś jest gejem, jest oczernianiem? Niby dlaczego?

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Czasem czytam komentarze na FB pod postami dotyczącymi Ślubu. Niektórzy komentujący są tak ograniczeni umysłowo, że to jest niepojęte. Po ostatnim odcinku zalew komentarzy, że Oliwia nawet się nie zapytała czy pomóc teściowej tylko się malowała pół wieczoru xD Jak można łykać wszystko co pokaże tv, jestem przerażona.



Czekam na dramę z zapowiedzi odcinka odnośnie dwóch kołder
Nie wiem, jakie były te komentarze na fb, ale ja też zwrócilam na to uwagę, bo ja bym się tak nie zachowała po prostu. Dodatkowo, skoro ktoś wypowiada się pod materiałami z tv i je komentuje, to komentarz dotyczy tego czego widzi w tv, a nie tego co inni sobie dopowiadają, że było inaczej Teraz to ty snujesz teorie, że było inaczej niż to pokazali w tv, a tego nie wiesz Pisanie, że ktoś jest ograniczony umysłowo, to jest dopiero oczernianie
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 11:51   #2918
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[QUOTE=olamastfora;8784179 2]Jakich dwóch kołder ?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

W zapowiedzi Agnieszka mówiła do kamery, że nie wiem jak młode małżeństwo może mieć dwie kołdry.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
I po co ta agresja? Ten wątek jest plotkowy, tak jakby nie patrzeć ;p Czy sugerowanie, że ktoś jest gejem, jest oczernianiem? Niby dlaczego?

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Nie wiem, jakie były te komentarze na fb, ale ja też zwrócilam na to uwagę, bo ja bym się tak nie zachowała po prostu. Dodatkowo, skoro ktoś wypowiada się pod materiałami z tv i je komentuje, to komentarz dotyczy tego czego widzi w tv, a nie tego co inni sobie dopowiadają, że było inaczej Teraz to ty snujesz teorie, że było inaczej niż to pokazali w tv, a tego nie wiesz Pisanie, że ktoś jest ograniczony umysłowo, to jest dopiero oczernianie
Ludzie się wypowiadają tak jakby spędzili z Oliwią i Łukaszem cały ten wieczór i wiedzieli dokładnie co kto powiedział a czego nie powiedział. Ja wiem, że komentujemy to co widzimy w tv, ale chyba trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że w tv nie widzimy wszystkiego? Spora część komentujących na fb jakby nie miała o tym zielonego pojęcia.
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 11:53   #2919
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Nie wiem, jakie były te komentarze na fb, ale ja też zwrócilam na to uwagę, bo ja bym się tak nie zachowała po prostu. Dodatkowo, skoro ktoś wypowiada się pod materiałami z tv i je komentuje, to komentarz dotyczy tego czego widzi w tv, a nie tego co inni sobie dopowiadają, że było inaczej Teraz to ty snujesz teorie, że było inaczej niż to pokazali w tv, a tego nie wiesz Pisanie, że ktoś jest ograniczony umysłowo, to jest dopiero oczernianie
Ale przecież Oliwia pytała czy pomóc. Poza tym też coś przygotowała, mówiła o tym.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 12:03   #2920
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Pierwsze lepsze komentarze z FB na ten temat:

Nesti Ta "Alina Kozik tez to zauważyłam - zamiast pomoc teściowej to się malowała"

Joanna Durazinska "Alina Kozik i Nesti Ta tez wlasnie na to zwrocilam uwage jedzie do tesciowej i sie pindruje zamiast pomoc"

Agusia Borowiecka Mi "ale tesciowa by dala jak impreza zamiast pomagać to ona siedzi i się maluje pol.dnia"

Paulina Sylwia Malachowicz "Oliwia to chyba jedyny udział w przygotowaniach jaki brała to robienie makijażu I strojenie się. Nie widziałam żeby coś pomogła teściowej czy właśnie babci... Nie ładnie:p "

Karolina Anna ""sprawnie nam poszło" matka Łukasza gotowała, chałupę ogarniała a ta przyszła i się malować i stroić zaczęła. Mi to by takie zachowanie nigdy do głowy nie przyszło"
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 12:07   #2921
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

No i te komentarze dotyczą tego, co komentujący widzieli w tv. Snucie innych teorii, to jest już plotkowanie. Nigdy nie dowiemy się jak było, no chyba że wprowadzą kiedyś Śopw online na żywo 24h na dobę ;p To, że ktoś mówi, że coś zrobił, nie zawsze znaczy że tak rzeczywiście było Ja nie mam nic przeciwko plotkowaniu na tym wątku, ale nie podba mi się obrażanie innych za ich teorie/domysły.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 12:27   #2922
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
I po co ta agresja? Ten wątek jest plotkowy, tak jakby nie patrzeć ;p Czy sugerowanie, że ktoś jest gejem, jest oczernianiem? Niby dlaczego?

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Nie wiem, jakie były te komentarze na fb, ale ja też zwrócilam na to uwagę, bo ja bym się tak nie zachowała po prostu. Dodatkowo, skoro ktoś wypowiada się pod materiałami z tv i je komentuje, to komentarz dotyczy tego czego widzi w tv, a nie tego co inni sobie dopowiadają, że było inaczej Teraz to ty snujesz teorie, że było inaczej niż to pokazali w tv, a tego nie wiesz Pisanie, że ktoś jest ograniczony umysłowo, to jest dopiero oczernianie
Może dlatego, ze te teorie są całkowicie bezpodstawne ?
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 12:36   #2923
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A ja się nie boję napisać, że niestety większość ludzi jest ograniczonych i nie stwierdzam tego na podstawie, że krytykują, że Oliwia się maluje w kuchni, ale że przejawiają często agresję w stosunku do uczestników (tak było w każdej edycji) i dają się manipulować telewizji. Czyli raz telewizja pokaże, że Adam jest dobry, to jest cacy; za tydzień pokaże delikatnie coś innego, to jest be.

Sama oceniam uczestników, ale biorę poprawkę, że to telewizja - mogę się mylić we wszystkim; natomiast wielu ludzi podchodzi do tego zupełnie bezkrytycznie i wręcz nienawidzi tych osób za to, co pokazał TVN. No dla mnie to normalne nie jest. A oni mogą kogoś przedstawić w takim świetle, jak im się podoba i sprzeda, po prostu, to dosyć oczywiste.

I mała szkoda, jak to jest program "ŚoP". Większy gdy w grę wchodzi polityka bądź tematy społeczne i również ta bezrefleksyjność pozostaje .

A i ja może nie tak ostro, ale uważam również, że komentarze o cudzej orientacji są bardzo niestosowne.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-12 o 12:38
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 12:36   #2924
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Jakich dwóch kołder ?

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Źle zrobili,ze dobrali Asie do Adama. Widać, ze ona ma wiele nie przepracowanych spraw w głowie, jest po ciężkich przejściach, życie jej nie oszczedzilo i do tego ta toksyczna relacja z matką. To jej jeszcze bardziej dowalili dając jej buca za męża. Myślę, ze to małżeństwo sprawi, ze będzie jeszcze bardziej pokrzywdzona.



Problem nie jest tylko w niej ale i w nim. Bo on nawet nie wykazuje minimum zainteresowania. U nich jest ewidentnie wyraźny problem z komunikacją, nie potrafią ze sobą rozmawiać a to bardzo kluczowe w związku żeby cokolwiek zbudować. Nie patrzą na siebie, siedzą oddaleni.

Juz o dotyku jakimkolwiek nie wspominając ...

Zachowują się jakby za kare spędzali czas razem.



Jestem w stanie zrozumieć, ze Asia mogła mu się nie spodobac bo wizualnie zapewne spodziewał się dwudziestolatki z dużym biustem, z którą mógłby wspólnie imprezować, ale to go nie usprawiedliwia w żaden sposób do olewania jej.



Kultura osobista nakazuje, by po pobycie u kogoś pożegnać się z tą osobą, a ten sobie ją olał. Po tej akcji jest u mnie skreślony. Na miejscu Asi pozegnałabym go i podziękowała za to małżeństwo. Zal mi jej bardzo, bo widać, ze jej chociaż zależy.

Z tej mąki chleba nie będzie
Mam takie same zdanie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 12:40   #2925
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A ja się nie boję napisać, że niestety większość ludzi jest ograniczonych i nie stwierdzam tego na podstawie, że krytykują, że Oliwia się maluje w kuchni, ale że przejawiają często agresję w stosunku do uczestników (tak było w każdej edycji) i dają się manipulować telewizji. Czyli raz telewizja pokaże, że Adam jest dobry, to jest cacy; za tydzień pokaże delikatnie coś innego, to jest be.

Sama oceniam uczestników, ale biorę poprawkę, że to telewizja - mogę się mylić we wszystkim; natomiast wielu ludzi podchodzi do tego zupełnie bezkrytycznie i wręcz nienawidzi tych osób za to, co pokazał TVN. No dla mnie to normalne nie jest. A oni mogą kogoś przedstawić w takim świetle, jak im się podoba i sprzeda, po prostu, to dosyć oczywiste.
Ogólnie się zgadzam, ale jeśli chodzi o Adama, to nie wierzę, że jego bucowatość to efekt montażu.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 12:54   #2926
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Może dlatego, ze te teorie są całkowicie bezpodstawne ?
Już dużo wcześniej chodziły przypuszczenia że on moze byc gejem A nie dopiero po urywku, w którym był bez koszulki. Tak apropo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:03   #2927
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Już dużo wcześniej chodziły przypuszczenia że on moze byc gejem A nie dopiero po urywku, w którym był bez koszulki. Tak apropo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niby skąd takie spekulacje się wzięły ? To, ze ma bliską relacje z przyjacielem niczego nie dowodzi. Nie zauwazylam, żeby puszczali sobie oczko itp. Smiech ma dla mnie normalny, nigdy sie na tym nie skupiałam. Nie potrafie na samej podstawie smiechu wywnioskować czy ktoś jest gejem. Na moje to telewizja to wykreowała.

Ale byc może jest cos czego ja nie widzę a inni tak dlatego mnie to dziwi.
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:06   #2928
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

To chyba było tak, że jakiś gość, podający się za jego kolegę że studiów napisał, że Wojtek jest gejem i później przez to wszyscy się doszukiwali w jego zachowaniu oznak tego gejostwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:08   #2929
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ogólnie się zgadzam, ale jeśli chodzi o Adama, to nie wierzę, że jego bucowatość to efekt montażu.
Też tak sądzę, sama go krytykowałam chyba stronę wcześniej; moim zdaniem oni wręcz na siłę chcą udowodnić montażem, że nie jest taki zły, bo jakoś lektor nie komentuje 'o, Adam zapomniał zostawić kufla z browarem".
Ale nie chcę tutaj być hipokrytką, więc powiem, że dopuszczam jakąś małą możliwość, że facet nie jest aż taki zły.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-12, 13:11   #2930
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;87842201]To chyba było tak, że jakiś gość, podający się za jego kolegę że studiów napisał, że Wojtek jest gejem i później przez to wszyscy się doszukiwali w jego zachowaniu oznak tego gejostwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No on się zachowuje dokładnie jak moi koledzy geje. Jego zachowanie przed ślubem to dla mnie duża czerwona flaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:16   #2931
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Moim zdaniem za to, kiepskim pomysłem jest ocenianie kogoś po wyrywkowych komentarzach ;p To, że ktoś komentuje że Oliwia się malowała i nie pomagała, nie oznacza od razu, że ma o niej złe zdanie i nie widzi niczego innego i oczywiście można po kolejnych materiałach zmienić zdanie co do pewnych osób; ja Śopw traktuję tylko rozrywkowo i to, że sobie poplotkuje czy jest taka czy owaka (w granicach szacunku oczywiście), to jest to forma relaksu, a nie oczerniania kogoś czy nienawiści.

Takie komentarze pełne nienawiści to widziałam na fp Hotelu Paradise i to mnie zmroziło. Natomiast nie wydaje mi się, żeby u nas na wątku coś takiego się pojawiało (?). Wydaje mi się, że cała ta sprawa jest trochę na wyrost. Nie wiem, jeśli uważacie że ktoś kogo oczernia i sieje nienawiść, to może zgłaszajcie takie posty do moderacji.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:20   #2932
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem za to, kiepskim pomysłem jest ocenianie kogoś po wyrywkowych komentarzach ;p To, że ktoś komentuje że Oliwia się malowała i nie pomagała, nie oznacza od razu, że ma o niej złe zdanie i nie widzi niczego innego i oczywiście można po kolejnych materiałach zmienić zdanie co do pewnych osób; ja Śopw traktuję tylko rozrywkowo i to, że sobie poplotkuje czy jest taka czy owaka (w granicach szacunku oczywiście), to jest to forma relaksu, a nie oczerniania kogoś czy nienawiści.

Takie komentarze pełne nienawiści to widziałam na fp Hotelu Paradise i to mnie zmroziło. Natomiast nie wydaje mi się, żeby u nas na wątku coś takiego się pojawiało (?). Wydaje mi się, że cała ta sprawa jest trochę na wyrost. Nie wiem, jeśli uważacie że ktoś kogo oczernia i sieje nienawiść, to może zgłaszajcie takie posty do moderacji.
Ja nie mówię o tym wątku w ogóle, bo według mnie tutaj panuje miła atmosfera ogólnie; mam na myśli komentarze na fb, których już nie czytam, czy na profilu uczestników (zazwyczaj obserwuję ich na insta na czas programu).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:25   #2933
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ok
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 13:43   #2934
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No on się zachowuje dokładnie jak moi koledzy geje. Jego zachowanie przed ślubem to dla mnie duża czerwona flaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam wielu kolegów gejów i jakoś nie uważam żeby Wojtek się zachowywał jak gej... Oczywiście geje są różni, ale ja uważam, że on nim nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 14:34   #2935
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja znam tak różnych gejów, że w życiu bym nie uogólniała. U jednego kolegi kilka lat się nie domyślałam, dlatego byłabym daleka od stwierdzenia, że ktoś "zachowuje się jak gej"
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 14:38   #2936
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;87842201]To chyba było tak, że jakiś gość, podający się za jego kolegę że studiów napisał, że Wojtek jest gejem i później przez to wszyscy się doszukiwali w jego zachowaniu oznak tego gejostwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

O ile się nie mylę to na wykopie napisał to ten rzekomy kolega ze studiów czekam na rozwój wydarzeń już to chyba kiedyś pisałam, ale powtórzę - dla mnie bardziej gejowaty był Marcin niż Wojtek. To, że Wojtek łazi bez koszulki po własnym mieszkaniu i otwiera tak drzwi kumplowi to dla mnie nic podejrzanego.
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 16:15   #2937
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Też tak sądzę, sama go krytykowałam chyba stronę wcześniej; moim zdaniem oni wręcz na siłę chcą udowodnić montażem, że nie jest taki zły, bo jakoś lektor nie komentuje 'o, Adam zapomniał zostawić kufla z browarem".
Ale nie chcę tutaj być hipokrytką, więc powiem, że dopuszczam jakąś małą możliwość, że facet nie jest aż taki zły.

I się nie zdziwię jak na końcu eksperci i lektor stwierdzą że to Asi wina że małzeństwo nie przertwało, jak to było z Martyną
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 20:02   #2938
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Matko kochana, przecież to widać, że mają się z Agnieszką ku sobie, co za masakryczna teoria spiskowa że Wojtek jest gejem :-D jeśli widzi te komentarze w sieci, to pewnie ostro się z nich nalewa w domu xD na swój uroczy sposób.

Prędzej o Adamie można byłoby tak pomyśleć, bo koleś nawet za rękę nie złapał dziewczyny, bo ma strach przed zblizeniem się. A jednak wszyscy twierdzą, że gejem jest Wojtek ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-12, 20:50   #2939
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Łukasz znowu ma publiczy profil na insta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-13, 13:24   #2940
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Na geja to mi Marcin wyglądał z zachowania i ten nauczyciel z 1 sezonu co potem polityka sie zajął
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.