Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-04, 19:43   #61
Dua25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 38
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Dzięki za odpowiedź. Masz rację z tymi plotkami, zwłaszcza ostatnio je podkręcił, gdy wyszło, że przyjeżdża do mojego miasteczka. Coraz bardziej się interesuje tym co robię w wolnym czasie, jaką kawę lubię i w którym sklepie robię zakupy. Kilka razy wyrwało mu się przy innych "moja (i tu moje imię)". Wciąż nie umiem rozszyfrować tego czy on mnie po prostu lubi (przecież wspomina o swojej rodzinie), czy te jego spojrzenia i uśmiech to wyraz jakiegoś rodzaju zauroczenia. Mam wrażenie, że mimo różnicy wieku jesteśmy bardzo podobni i dlatego ma ze mną lepszy kontakt niż z pozostałymi pracownikami. Nie wiem, ogólnie jest w porządku facetem, choć nie jest skory do pomocy innym kobietom w wydziale to mi proponuje, że po drodze z kancelarii odbierze moje dokumenty albo załatwi jakąś sprawę za mnie. Co do mojego awansu to dziś przekonałam się o tym, że nie tylko szef jest ze mnie zadowolony, ale i pozostali współpracownicy i zarząd, więc przynajmniej to zmartwienie z głowy. Chcę się trochę zdystansować, wczoraj pracowaliśmy razem i nie pozwoliłam sobie na żadne rozmowy nie na temat, a po skończonej pracy od razu wyszłam z jego gabinetu. Choć w czasie wspólnej pracy przez chwilę wyczuwałam takie napięcie między nami, gdy byliśmy dość blisko bo przy jednym laptopie i mapie. Mam nadzieję, że to będzie stopniowo się wyciszać.
Dua25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 20:38   #62
Cukier_Puder_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 381
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Zdecyduj się w końcu czy chcesz to ukrócić czy dalej się tym podniecać jak nastolatka, że starszy facet sobie z tobą flirtuje, pewnie niezobowiązująco.
Cukier_Puder_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 20:47   #63
Dua25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 38
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Chcę to ukrócić i to już postanowione
Dua25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 21:13   #64
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-04, 21:25   #65
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dokładne wyjasnienia to byłby już offtop Ogolnie można to ująć tak, że chciałabym żeby ludzie traktowali mnie tak, jak chcę być przez nich traktowana.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 09:11   #66
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Ja śledzę ten wątek i wciąż mam jedną myśl w głowie. Tobie się to podoba wbrew temu co mówisz nawet jak to opisujesz ze szczegółami to widać , że to analizujesz i się ekscytujesz. Bądźmy dorośli bo gdyby to było dla Ciebie obojętne to nie rozkładała byś tego na czynniki pierwsze.
A dla niego jesteś kolejna młodą , która może manipulować a ona z rumieńcem na twarzy na niego patrzy.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 09:30   #67
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87900186]Ja nie dziękuję za coś, o co nie prosiłam po prostu. Ktoś mówi komplement czyli coś nieproszonego dla mnie, a ja na to nic albo gdy uważam, że ten komplement narusza mój komfort, to informuję o tym tę osobę i mówię żeby więcej tego nie robiła.[/QUOTE]


A potem zdziwienie, ze nie mozna juz nikomu nic powiedziec, bo nie wiadomo czym mozna przypadkiem obrazić. Bez przesady.

Uważam, ze ludzie sobie na codzień za mało komplementów prawią. Zawsze (wydawało mi się) fajnie jest usłyszeć coś miłego, nawet od nieznajomych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-05, 10:52   #68
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Ja śledzę ten wątek i wciąż mam jedną myśl w głowie. Tobie się to podoba wbrew temu co mówisz [emoji848
Ja mam wrażenie, że autorce nie przeszkadzałoby, gdyby szef mówił do niej skarbie i klepnął czasem w tyłek. Przełożony traktuje ją tak jak szefowie traktowali swoje sekretarki w latach 60., a dziewczyna zachwycona, że dostaję trochę męskiej atencji.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 15:51   #69
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
A potem zdziwienie, ze nie mozna juz nikomu nic powiedziec, bo nie wiadomo czym mozna przypadkiem obrazić. Bez przesady.

Uważam, ze ludzie sobie na codzień za mało komplementów prawią. Zawsze (wydawało mi się) fajnie jest usłyszeć coś miłego, nawet od nieznajomych.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja uważam przeciwnie niż ty w sprawie mówienia komplementów i nie uważam tego za przesadę.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-05, 16:51   #70
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-07, 16:34   #71
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

I jak rozwija się sytuacja w pracy ? Czy już się nie rozwija ?

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-07, 19:07   #72
Dua25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 38
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Pisałam wcześniej, że gdy wrócił do pracy po tych wszystkich wyjazdach rzucił mi kilka komplementów, ale gdy byliśmy sami. Później przy rozmowie ze współpracownikami znowu powiedział o mnie "moja i tu moje imię". Później mówił, że był w moim mieście w weekend. Wypytuje o to co robiłam, jaką kawę piję.. no i widzę to spojrzenie, dla mnie jest ono coraz bardziej jednoznaczne z tym, że jestem dla niego atrakcyjna. Właściwie nic się nie rozwija, poza tym, że gdy ostatnio razem pracowaliśmy przy jednym laptopie to aż mnie przeszły dreszcze.. Ale to dobrze, że nic więcej się nie dzieje, bo gdy pomyślę o tym co mogłoby się stać i jakie byłyby tego konsekwencje... Skupiłam się na swoim związku, wzięłam wolne w piątek i spędziłam czas z partnerem. Czuję się ustabilizowana.
Dua25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 07:23   #73
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez Dua25 Pokaż wiadomość
Pisałam wcześniej, że gdy wrócił do pracy po tych wszystkich wyjazdach rzucił mi kilka komplementów, ale gdy byliśmy sami. Później przy rozmowie ze współpracownikami znowu powiedział o mnie "moja i tu moje imię". Później mówił, że był w moim mieście w weekend. Wypytuje o to co robiłam, jaką kawę piję.. no i widzę to spojrzenie, dla mnie jest ono coraz bardziej jednoznaczne z tym, że jestem dla niego atrakcyjna. Właściwie nic się nie rozwija, poza tym, że gdy ostatnio razem pracowaliśmy przy jednym laptopie to aż mnie przeszły dreszcze.. Ale to dobrze, że nic więcej się nie dzieje, bo gdy pomyślę o tym co mogłoby się stać i jakie byłyby tego konsekwencje... Skupiłam się na swoim związku, wzięłam wolne w piątek i spędziłam czas z partnerem. Czuję się ustabilizowana.

Nie. Tak Ci się wydaje.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 07:50   #74
Dua25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 38
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Co mi się wydaje?
Dua25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 09:04   #75
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Jak można mówić o stabilizacji i czuć dreszcze przy innym o to chodzi

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 10:01   #76
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez Dua25 Pokaż wiadomość
Co mi się wydaje?
Oklamujesz sama siebie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 10:56   #77
Dua25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 38
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Nie rozumiem dlaczego niektóre z was próbują mi wmówić, że jestem siaka i owaka. To nie ja zainicjowałam całą sytuację, nie ja dążyłam do zacieśniania kontaktów. Owszem, moim błędem było to, że w pewnym momencie spodobało mi się to, że dojrzały mężczyzna zobaczył we mnie kobietę. Nie skończyłam jeszcze 30, jestem w stałym związku, w którym już od dawna nie ma uniesień i zachwytu.. no i tyle. Teraz wracam do normalnego funkcjonowania.
Dua25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 11:17   #78
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez Dua25 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem dlaczego niektóre z was próbują mi wmówić, że jestem siaka i owaka. To nie ja zainicjowałam całą sytuację, nie ja dążyłam do zacieśniania kontaktów. Owszem, moim błędem było to, że w pewnym momencie spodobało mi się to, że dojrzały mężczyzna zobaczył we mnie kobietę. Nie skończyłam jeszcze 30, jestem w stałym związku, w którym już od dawna nie ma uniesień i zachwytu.. no i tyle. Teraz wracam do normalnego funkcjonowania.
To wiele wyjaśnia. I może warto zastanowić się nad swoim związkiem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 19:17   #79
bronchipret
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 76
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Wg mnie autorce się podoba, że obcy facet prawi jej komplementy, bo pewnie jej chłop tego nie robi. Ona potrzebuję uniesień, bo dawno ich nie miała. I te komplementy od szefa to takie uniesienia.
bronchipret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-09, 08:38   #80
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Jak można mówić o stabilizacji i czuć dreszcze przy innym o to chodzi

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Też uważam, że jesteś nim zafascynowana i oszukujesz samą siebie
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 13:43   #81
Shady_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Shady_Lady
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
A potem zdziwienie, ze nie mozna juz nikomu nic powiedziec, bo nie wiadomo czym mozna przypadkiem obrazić. Bez przesady.

Uważam, ze ludzie sobie na codzień za mało komplementów prawią. Zawsze (wydawało mi się) fajnie jest usłyszeć coś miłego, nawet od nieznajomych.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie widzę nic fajnego w jakims dziadzie zachowujacym sie jak podstarzały playboy który zobaczyl ładny okaz i zaczepiającym mnie jaka to ładna jestem. Naprawdę nie potrzebuje tej wiedzy do szczęscia, podobnie jak wszelakich "komplementów" w stylu obcych facetów gadających mi, że chcieli by sie poznac ze mną blizej albo wiedziec gdzie mieszkam (autentyk). Po prostu nie i tyle.
Shady_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 14:08   #82
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez Shady_Lady Pokaż wiadomość
Nie widzę nic fajnego w jakims dziadzie zachowujacym sie jak podstarzały playboy który zobaczyl ładny okaz i zaczepiającym mnie jaka to ładna jestem. Naprawdę nie potrzebuje tej wiedzy do szczęscia, podobnie jak wszelakich "komplementów" w stylu obcych facetów gadających mi, że chcieli by sie poznac ze mną blizej albo wiedziec gdzie mieszkam (autentyk). Po prostu nie i tyle.
To, co opisujesz, to chamski podryw i nic więcej.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 16:37   #83
Dua25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 38
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Sytuacja tak się przedstawia, że przez cały tydzień posyłał mi długie spojrzenia, takie jak jeszcze nigdy, do tego uśmiechy, zwracał uwagę na to jak wyglądam czy nie zmarznę, czy mam ochotę na kawę itd. po czym się wycofywał. Zaczął unikać przebywania ze mną sam na sam, a zaczął wysyłać mi smsy pod byle pretekstem. Miałam dziś przedstawić raport, a zamknął się u siebie w pokoju i nie wychodził z niego przez cały dzień.
Dua25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 17:42   #84
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez Dua25 Pokaż wiadomość
Sytuacja tak się przedstawia, że przez cały tydzień posyłał mi długie spojrzenia, takie jak jeszcze nigdy, do tego uśmiechy, zwracał uwagę na to jak wyglądam czy nie zmarznę, czy mam ochotę na kawę itd. po czym się wycofywał. Zaczął unikać przebywania ze mną sam na sam, a zaczął wysyłać mi smsy pod byle pretekstem. Miałam dziś przedstawić raport, a zamknął się u siebie w pokoju i nie wychodził z niego przez cały dzień.
Doszukujesz się

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 08:54   #85
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez AnnaLenna Pokaż wiadomość
Doszukujesz się

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
Też tak mi się wydaje. Ostatnio zmieniłam prace i mialam szkolenie online z molestowania, tam było, że spojrzenia, uśmiechy świadczą o zainteresowaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:55   #86
Dua25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 38
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

To w końcu się doszukuję czy dobrze oceniam sytuację? Dziewczyny, no nie powiecie mi, że nie rozróżniacie różnego rodzaju spojrzeń i uśmiechów. Na co dzień mam kontakt z wieloma ludźmi i wyczuwam kto jest po prostu uprzejmy, kto kompletnie nie zwraca na mnie uwagi a kto przygląda mi się z uwagą.
Dua25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:21   #87
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez Dua25 Pokaż wiadomość
To w końcu się doszukuję czy dobrze oceniam sytuację? Dziewczyny, no nie powiecie mi, że nie rozróżniacie różnego rodzaju spojrzeń i uśmiechów. Na co dzień mam kontakt z wieloma ludźmi i wyczuwam kto jest po prostu uprzejmy, kto kompletnie nie zwraca na mnie uwagi a kto przygląda mi się z uwagą.
Facet ci się podoba i straciłaś dystans.
Interpretujesz jego spojrzenia w odpowiadający ci sposób.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:26   #88
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 083
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Mam wrażenie, że bardzo Ci schlebia cała ta sytuacja i że tak na prawdę masz świadomość tego, że jesteś podrywana, ale tak Cie to kręci, że nie potrafisz tego ukrócić. Takie komplementy zawsze podnoszą naszą samoocenę i nie ma w tym nic dziwnego, tyle tylko, że cała ta historia na tym etapie może Ci bardzo zaszkodzić.


Do tej pory nie odrzuciłaś jego ewidentnych amorów, więc dla niego to informacja, że jesteś zainteresowana.
Pomyśl o tym, co będzie jeśli w dalekiej przyszłości, powiesz w końcu NIE. Z pewnością będzie się na Tobie mścił. Już nie takie korporacyjne historie słyszałam i zawsze osoba niżej w hierarchii stanowisk wychodzi na tym bardzo źle.
To jest najwyższy czas, że zadziałać. No chyba, że rozważasz jednak jakiś romansik, ale boisz się przyznać przed samą sobą.
7890bc1b377a5416551befc97751d9fcee09a13b_608ddd8419bd3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:44   #89
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

Cytat:
Napisane przez Dua25 Pokaż wiadomość
To w końcu się doszukuję czy dobrze oceniam sytuację? Dziewczyny, no nie powiecie mi, że nie rozróżniacie różnego rodzaju spojrzeń i uśmiechów. Na co dzień mam kontakt z wieloma ludźmi i wyczuwam kto jest po prostu uprzejmy, kto kompletnie nie zwraca na mnie uwagi a kto przygląda mi się z uwagą.
Tez mialam takie różne spojrzenia, uśmiechy i nic z tego nie wyszlo, tu głównym problemem jest, że oboje jesteście w związkach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 12:48   #90
AnnaLenna
Zadomowienie
 
Avatar AnnaLenna
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Czy to oznacza podryw czy po prostu jest miły?

A nawet jeśli patrzy i sus uśmiecha to co ?! Ja za bardzo nie rozumiem o co chodzi
. Mamy przyklaskiwac , że my Sid podobasz. To chyba normalne , że kobiety podobają się mężczyznom. Jestem pewna , że każda z nas miała takiego "adoratora" na 100%. No i co z tego ? Niech się patrzy jak chce . A czego ty oczekujesz? Że patrzeć przestanie ? Że wyraz twarzy zmieni ? ...w sumie to już nie rozumiem

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
AnnaLenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 15:16:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.