Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-24, 09:38   #31
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: zmarszczki mimiczne

polecam krem właśnie na zmarszki mimiczne Exspressionist 220 zł 30 ml do każdego typu skóry i jest jeszcze silniej działające serum z tej linii 320 zł za 30 ml. Przetestowałam i właśnie ja smaruję linie wokół ust i na czole tym kremem żeby nie mieć mimicznych zmarszczek w przyszłości .
Serum nie nawilża zbyt mocno ale krem nawilża dobrze i jest w wersji dla wszystkich typów skóry .
Dobry jeszcze jest krem RESOLUTION z lancoma - chociaż jest dla osób starszych to będzie dla ciebie chyba dobry jak już widzisz lekkie zmarszczki - ma ten krem też regenerującą wit A . Pamiętaj że kremy przeciwzmarszczkowe zapobiegają ale nigdy nie usuwają do końca zmarszczek więc bez obaw możesz go uzyć . Bo inaczej jak ci sie pogłębią to będzie tylko gorzej .Też jest bardzo dobry i nie musisz nim smarować całej twarzy tylko właśnie zmarszki mimiczne . Więcej kremów na mimiczne niestety nie znam . No chyba że AHA - ale właśnie dopiero zaczynam eksperymenty pozdrawiam
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:20   #32
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: zmarszczki mimiczne

Interesowałam się tymi kremami, ale otrzymanie próbek(odwieczny problem)nawet po "przebierankach"było dla mnie niemożliwe.A w ciemno kupować nie mam odwagi.
Co bys poleciła dla..hm..27 latki?
Buźkę mam na szczęście w dobrej kondycji- dobrze ze moja mama przekazała mi teorię o zapobieganiu zmarszczkom i uzywaniu wszelkich przystosowanych mazideł.
Moim punktem newralgicznym jest skóra wokół oczu, bo nosze soczewki kontaktowe i codziennie narażam tę skórę na naciągnięcia.
chce sobie zrobić taką jednosłoiczkową kurację jakimis mocniejszymi preparatami.
całuski
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:26   #33
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: zmarszczki mimiczne

jednosłoiczkowa kuracja nic nie da.
noś okulary przeciwsłoneczne
stosuj filtry, w kremach powinno być dużo retinolu i wit C- one mają udowodnione działanie przeciwzmarszczkowe, (ale w dużych stężeniach i po dłuższym czasie).
ale i tak najlepsze efekty daje botox
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:27   #34
fioletka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 46
Re: zmarszczki mimiczne

A ja nie wierzę w cudowne kremy do walki ze zmarszczkami mimicznymi. Tez walczyłam przez dłuższy czas ze zmarszczka na czole i nic. Wytłumaczono mi że to sprawa mięśni, które np za bardzo naciągają skóre a niemożliwe jest np nie usmiechac się, lub nie marszczyc oczu na mocnym słońcu. Wiec moim daniem jak skóra jest nawilżona dobrze to te cudowne kremy napewno tych zmarszczek nie zniweluja... może moga spowodowac by tak bardzo sie nie pogłębiały... Ale znam dziewczyne która mając 20 lat miała bardzo widoczne kurze łapki... jedynym wyjściem było przestac się usmiechac
fioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:29   #35
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: zmarszczki mimiczne

Myślałam o jednosloiczkowej mocniejszej kuracji, a potem jak zwykle.
co sądzisz?
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:35   #36
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: zmarszczki mimiczne

a ja z doświadczenia wiem że nawet jednosłoiczkowa kuracja ( która trwa około 3 miesiące ) może poprawić kondycję i wygląd skóry szczególnie w przypadku gdy nie mamy wielgachnych ale lekko zarysowane zmarszczki mimiczne . Popatrzcie same na kobiety które uzywaja kremów i takich które nie uzywają . Natomiast jesli chodzi o bardzo głębokie zmarszczki to tu rzeczywiście najlepszy jest botox . Poza tym ja uzywam kremów w myśl zasady że lepiej zapobiegać niż leczyć . I warto zainwestować w dobry krem . Moja mam wygląda prawie jak moja siostra powiem tak na marginesie i nie musi stosować botoxu .Więc te kremy chyba działają pa
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:41   #37
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: zmarszczki mimiczne

Diorku!Jak zwykle dzisiaj sie z Tobą zgadzam.
Myslę dlatego ciężko co sobie zafundować.
A o efektach stosowania i zapobiegania miałam okazję naocznie się przkonać na ostatnim piwku na którym spotkałam moje koleżanki ze studiów po 3 latach od obrony.
One nie zapobiegały.. i teraz mają...
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-09-24, 11:34   #38
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: zmarszczki mimiczne- CEYDA - oj długie :)

hej ceyda dam ci taką małą wskazówkę . Jeżeli myslisz o kremie i zastosowaniu go w formie kuracji ( szczególnie dobre po wakacjach i słońcu )dobrze jest naprawdę zainwestować te 160 zł i kupić coś dobrego . Ja uzywam od czasu do czasu przez 3 miesiące jakiegoś kremu przeciwzmarszczkowego i ja mam tak gładkie oczy że och to tylko opis żeby zachęcić . To nieprawda że skóra się rozleniwi - taki pogląd kiedyś był modny - wręcz przeciwnie - młoda skóra czerpie tylko tyle składników ile potrzebuje i znowu powraca do swojego stanu jak odłozysz taki kosmetyk . Dlatego kobiety w starszym wieku cały czas uzywają mocnych kosmetyków , prawda ?
Ja osobiście nie polecam Ci takich firm jak Chanel , Dior , Clarins pod oczy ( a i do twarzy też ) - kosmetyki z tych firm u mnie w domu po prostu były dosłownie oddawane za darmo komu było można . Są drogie ale Dior i Chanel mają zdecydowanie lepszą kolorówkę niz pielęgnację . Oczywiście zawsze znajdzie się jakiś produkt dobry ale zdecydowanie ja nie mam tam żadnego faworyta . To tak na marginesie ponieważ stosuję dużo różnych firm i mozna kupić coś lepszego .Np retinol Power A u mnie dał ładniejszy efekt niż Phenomen A od Diora . No ale to kwestia gustu , prawda ? Znowu u chanela nie lubię delikatnych konsystencji pod oczy bo lubię coś gęściejszego .
Jeżeli masz wrażliwe oczy i nosisz szkła kontaktowe to na pewno potrzebujesz kosmetyku o zminimalizowanym ryzyku alergii i raczej bezzapachowe - tak to profesjonalnie brzmi .
Polecam :
- Te które wymieniłam z HR ( kogoś na wizażu podrażnił Power A ale to dziwne bo ja mam też wrażliwe oko i czasem coś mnie szczypie a tu nic i to jest mój faworyt na kurację - toż to czysty retinol )zdeydowanie masz tu największy wybór i ja wybrałabym właśnie coś tej firmy - ja uzywałam Collagenistu na noc i był super więc może ten pod oczy też jest dobry - nota bene collagenist pod oczy ma mój ulubiony kwas hialuronowy - walcz walcz o te próbki !!!
- bardzo dobry wręcz idealny , boski i cudowny jest krem SHISEIDO z linii Benefiance - to jest najlepszy kosmetyk dla mnie pod oczy ponieważ zapobiega i jednoczesnie spłyca DROBNE zmarszczki , ma kwas hialuronowy ( mój ideał nawilżania ) , lekko półtłusty ale wchłania sie , nawilża że ach . I dodam że bardzo koi skórę jak długo piszę przy komputerze lub siedzę w kancelarii przy sztucznym świetle . Tylko jest drogi bo kosztuje 320 zł z tym tylko że starcza na pół roku !!! Jest tak wydajny .
- no potem to znam już Orlane który zgłoszę niebawem i La Prairie ale nie będziemy rujnować sobie kieszeni
- dla wrażliwców dobre są tez kremy Cliniqe ale tu stosowałam tylko daily eye benefits czyli kremik o białej dość zwartej konsystencji ale dobrze nawilżający , kojący i wygładzający .

Na Twoim miejscu rzeczywiście pokręciłabym się po czym się da i zawsze jak coś kupisz proś o próbki HR . Tylko nigdy nie kupuj bez testowania ja to kilka razy zrobiłam i się gorzko rozczarowałam .
Aha - mam nadzieję że troszkę pomogłam a moje zainteresowanie kosmetykami wynika z tego że znajomy mamy ma luksusowa perfumerie - tylko kilka naj drozszych marek ale właśnie tam dostaje często materiały ze szkoleń i inne ciekawostki . Interesuję sie kosmetykami dlatego ponieważ wiem co mam kupic - a niestety jak byłam młodsza to mam doświadczenie że na wiedzę sprzedawczyń nie zawsze można liczyć . UFF no to już koniec
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 11:46   #39
melea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 4
Re: zmarszczki mimiczne- CEYDA - oj długie :)

Na stronie HR jest napisane, że Collagenist można używać w wieku ok 35 lat. Czy mogę użyć go w formie kuracji jeśli mam 24 lata? A może lepszy byłby Power A?
melea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 11:50   #40
Anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Re: zmarszczki mimiczne

A ja trochę dałam im radę. Mam 32 lata i poza zmarszczkami pod oczyskami i JEDNEJ paskudnej koło ust nie jest tak źle. Przed wakacjami było jednak ŹLe Ale na naszym targowisku udało mi się upolować kapsułki pod oczy Elizabeth Arden i na prawdę efekt jest niesamowity
Anita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 11:50   #41
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: zmarszczki mimiczne- DIORKU!!dzieki

Dzięki dzięki Diorku!
Wykład był konkretny!Lubię posłuchać opinii i doświadczeń.
Jestem pod wrażeniem obeznania w gąszczu nowinek kosmetycznych!
Mogę mieć jeszcze jedną prośbę? Wspomniałaś o materiałach szkolenieniowych od kolegi.Tak się składa, że rozpoczęłam studium kosmetyczne(hihi!! jestem politologiem, a będę politologiem kosmetyczką!mam nadzieję, bo chcę realizować swoją pasję nareszcie!!).Buszuję po internecie i bibliotekach oraz zaczęłam męczyć rodzime firmy kosmetyczne o materiały info.czy byłaby możliwość, abyś w jakiś sposób mogał podzielić się ze mną swoją"biblioteką kosmetyczną"?
Jeśli to nie problem oczywiście.
chcę przeczytać jak najwięcej, bo przecież od tego może zależeć moja przyszła kariera(międzyinnymi...je szcze dołożyć dużo szczęścia).
Byłabym wdzięczna za wszelką pomoc.
całuski
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-24, 11:57   #42
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: zmarszczki mimiczne

Justy już Wam podpowiedziała co da najlepsze efekty.Również Maggie ma rację (ale nie rezygnujcie z uśmiechania się).
Ja miałam okazję poznać i przetestować wiele bardzo drogich kosmetyków (firm produkujących kosmetyki dla gabinetów kosmetycznych) i kilka razy już o tym na forum pisałam - wiele bardzo drogich,pięknie opakowanych kosmetyków ,ze wspaniałą reklamą i zachęcającymi opisami bardzo mnie rozczarowało. Skład kosmetyków okazywał się zbyt ubogi aby te kremy mogły dawać takie efekty jak obiecuje producent.
Uważam,że wydanie 200,300zł na krem to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Są o wiele tańsze kremy ,a ich skuteczność jest taka jak obiecuje producent. Pamiętajcie o tym ,że krem nie zlikwiduje zmarszczek - może sprawić ,że koloryt skóry będzie ładniejszy,będzie ona gładsza,miękka - jeśli jest dobrze odżywiona,nawilżona to zmarszczki będą mniej widoczne, niektóre kremy zawierają drobinki odbijające światło - to optycznie spłyca zmarszczki.
Co pomaga oprócz tego co napisała Justy?
Ja poleciłabym zabiegi relaksujące - gdy jesteśmy odprężone ,wypoczęte skóra wyglada ładniej (można zorganizować sobie seans relaksujący w domu , można regularnie korzystać z takich zabiegów w gabinecie kosmetycznym),bardzo pomocnym zabiegiem jest masaż twarzy,szyi ,dekoltu, przekonują mnie również zabiegi z zastosowaniem ultradźwięków i mikroprądów (zrobiłam już sporo takich zabiegów i u każdej osoby zaraz po zabiegu widać efekt w postaci wygładzenia,rozjaśnienia skóry,klientki których skóra ma już tendencję do wiotczenia czują poprawę napięcia skóry, skóra jest w dotyku bardzo gładka i miękka), poprawę w wyglądzie skóry przynoszą również zabiegi złuszczania naskórka.
Kwotę 200-300 zł wolałabym zainwestować w zabiegi kosmetyczne (i piszę to nie dlatego ,że jestem kosmetyczką -ale dlatego ,że wiem jak bardzo ważny jest relaks ,który można osiągnąć w czasie zabiegów) niż wydac na 30 ml kremu - który i tak nie zlikwiduje zmarszczek i na pewno nie poprawi mojego samopoczucia.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 12:00   #43
fioletka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 46
Re: zmarszczki mimiczne

Zagubiłam się o czym jest wątek o zmarszczkach wogóle, czy o zmarszczkach mimicznych, bo to dwie rózne sprawy. Nie wierzę, że kremy które ostatnio tak sa reklamowane , że niby zastąpią botox, coś moga wskórać jesli chodzi o zmarszczki mimiczne, bo jak to tłumaczył mi pan Dr. jankowiak, z którym się w pełni zgadzam, sa najczęsciej spowodowane ruchem i napięciem mięsni. ALe zgodzę się, że jak się wogóle nie dba o nie, to moga się bardziej pogłębić. bo do już istniejących mimicznych zmarszczek dojdą zmarszczki spowodowane starzeniem się cery.
fioletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 12:03   #44
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
hej melea - jestem hobbystką ale nie kosmetyczką i mogę ci tylko powiedzieć że ja w wieku 23 lat uzywam dwa razy w roku własnie POWER A .
I jeszcze zyję a oczy mam w doskonałej formie w największym możliwym skrócie npiszę :
COLLAGENIST - to linia ujędrnienie i elastyczność oraz wygładzanie zmarszczek .
POWER A - to odbudowa głębokich zmarszczek i likwidacja przebarwień w mysl zasady maksymalna tolerancja i maksymalna moc działania .
Ja wybrałam retinol ponieważ mam dobre doswiadczenie z linią POWER A do twarzy i stąd mój wybór . Później znowu powracam do nawilżających kosmetyków i nic sie szybciej nie starzeje ani nie zwisa pod oczami . Wybór nalezy tylko do Ciebie Pa

Pani Beatko - ja tu pisałam WYŁĄCZNIE o ZAPOBIEGANIU a nie likwidacji ISTNIEJĄCYCH zmarszczek . Żeby była jasność . Bo znowu rozpętam piekło a jest mi to niepotrzebne Pozdrawiam serdecznie pa pa

Ceydo - jak najbardziej postaram Ci się pomóc . Tylko mam dwie uwagi :
- pierwsza to taka że materiały ze szkoleń z reguły są w takich ilościach ile było kosmetyczek na zagranicznych szkoleniach ( aha egzemlarze też w obcej wersji językowej ) i z tym jest różnie - czasem jest kilka a czasem jeden egzemplarz i wtedy wynieść go mi nie dadzą bo wszyscy sie tam po cichu doszkalają . Ale zawsze mogę to zeskanować .
- druga to czego konkretnie szukasz ? To ma być również o badaniach kosmetycznych , doswiadczeniach i takich podobnych czy interesują cię konkretne kosmetyki ?
- jak coś znajdę dam ci znać na twój mail i wtedy coś uzgodnimy - aha ten mail działa ? proszę o odpowiedź

aha - jeszcze kosmetyczki przywożą takie badziewie typu reklamy , ulotki i takie podobne ale jest to z reguły mało efektywne i ciekawe więc tego nie biorę pod uwagę

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2006-12-15 o 16:02
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 12:36   #45
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: zmarszczki mimiczne- DIORKU!!dzieki materiały

Wielkie dzięki Diorku!Głupio mi prosić Cię o cokolwiek.Będę bardzo wdzięczna za pomoc jeśli to dla Ciebie nie problem.
Interesuje mnie dosłownie wszystko co jest dostępne.
Jeśli obca wersja językowa to angielski to nie ma zadnego problemu- b.chętnie.Z francuskim też dam sobie radę, choć bliższy jest mi angielski.
mój mail saba1@poczta.fm funkcjonuje.
Nie chciałabym Cie narażać na jakiekolwiek koszty i niedogodności, choć chętnie bym zapoznała się z takimi materiałami, bo nie mam do nich dostępu.
Dzieki stukrotne!
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 12:46   #46
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: zmarszczki mimiczne

ceyda napisał(a):
> Myślałam o jednosloiczkowej mocniejszej kuracji, a potem jak zwykle.
> co sądzisz?

zależy, co oznacza "jak zwykle"- jeśli to krem z retinolem, witaminą C a w dzień filtry itd, to coś takiego ma sens; jeśli "zwykły" krem nawilżający, to raczej nie spodziewaj się zbyt wiele.
jeśli chodzi o walkę z istniejacymi zmarszczkami:
kremy działają póki się jest stosuje, dlatego "kuracja" nie ma większego sensu w przypadku zmarszczek (jeśli chodzi o nawilżenie, to jest trochę inaczej, tzn. można stosować kremy intensywnie nawilżające aby przywrócić kondycję bardzo odwodnionej cerze, a potem stosować zwykłe kremy nawilżajace dla podtrzymania efektów; w pewnym sensie coś takiego działa tez przeciwzmarszczkowo, tzn. spłyca zmarszczki powstałe z odwodnienia).
nawet najsilniejsze preparaty na receptę (retinoidy) należy stosować latami- wtedy przynoszą one widoczne, trwałe efekty. w dodatku długotrwałe stosowanie retinoidów dalje efekty kumulujące się, więc warto. dlatego piszę, że jednosłoiczkowa kuracja nie ma sensu (efekt spłycenia zmarszczek będzie pochodził od nawilżania)
jeśli chodzi o profilaktykę zmarszczek:
dobre filtry przeciwsłoneczne to najsilniejsze składniki przeciwzmarszczkowe- do codziennego stosowani! do tego przeciwutleniacze. no i oczywiście wszystko to, co walczy z juz istniejącymi zmarszczkami.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 12:49   #47
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: zmarszczki mimiczne- CEYDA - oj długie :)

melea napisał(a):
> Na stronie HR jest napisane, że Collagenist można używać w wieku ok 35 lat. Czy mogę użyć go w formie kuracji jeśli mam 24 lata?
kosmetyków nie dobiera się do wieku, lecz do kondycji dskóry.
w dziale biochemia urody jest artykuł na ten temat
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 13:16   #48
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: zmarszczki mimiczne- CEYDA - oj długie :)

zgadzam się ABSOLUTNIE z justy
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 19:49   #49
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: zmarszczki mimiczne

Diorek ma jak zwykle mnóstwo racji - uwielbiam kolorówkę Chanel ale produkty pielęgnacyjne mi nie służą. Moje ukochane firmy to Guerlain, Shiseido, Helena rubinstein no i niektóre firmy apteczne. Od 20 roku zycia funduję sobie jakiś silniejszy kosmetyk w formie kuracji przez pare tygodni. Wiadmomo ze zapobiegać trzeba... no i faktycznie niektóre moje koleżanki - ja jestem ponad dwa latka po obronie, i juz widze że niektórze za dużo się smażą na plaży (mieszkam w gdańsku... ).
Mam dobrą, a nawet bardzo dobra cerę bo slońca zawsze unikałam jak zarazy (alergia) no właśnei ale uśmiecham si,ę często i zmarszczki mimiczne pod oczami mam od dziecka!~
No ale jak mumia siedziec nie będę uzywam róznych kremów pod oczy, moje ulubione to d stress biothermu, active c, i lekki zel Guerlaina, oraz eris + 25. Raz na jakis czas coś mocniejszego - polecam przetestowane - perły ceraminowe pod oczy Elizabeth Arden, eyeserum Guerlaina. Power A zostawiłam sobie na później. Teraz mam antigravity pod oczy Clinique, ale tak naprawdę najbardziej mnie zachwycił Collagenist pod oczy - na razie miałam tylko próbkę ale taką pokaźną... chyba kupię za niedługo
Myślałam też o Shiseido ale raczej Bioperformance, bo ponoc Benefiance to już dla baaaardzo dojrzałych pań
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-10-03, 18:05   #50
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
23 lata i zmarszczki pod oczami- jak zwalczać?

pomocy mam 23 lata i wstrętne zmarszczki pod oczami, prosze niech pani mi coś doradzi jakiś zabieg, albo krem pod oczy? zawsze jak dostawałam uczulenia pod oczami to smarowałam maścią wysuszajacą ( tak doradził mi dermatolog) i prosze efekt jest nienajlepszy alergia odeszła a zostały zmarszczki niewiem co robić i jak się ich pozbyć, prosze o rade. Zaznaczam że już nie jestem alergiczką
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-03, 19:27   #51
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: pani Beatko ratunku!!!

w sumie retinol, to po 25 roczku, ale moze spróbuj Madziorku, taki lekki kremik ma np. ziaja, dc i nie pamietam juz co

nie wiem, czy nie palnełam głupoty, ale dawno mnie tu nie było stad moje "podstawówkowe" pomysły

buzka
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-03, 19:44   #52
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Re: pani Beatko ratunku!!!

dzieki za rade Agentko-Olu ,mam nadzieje że kremik chociaz troszke pomoze, przesyłam pozdrowionka
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-03, 19:49   #53
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: pani Beatko ratunku!!!

nie ma sprawy kochanie, ale poczekaj jeszcze na opinie innych ja, jak mówie jestem lekko zmulona i oszołomiona, ze udało mi sie pare postów puscić po prawie miesięcznej abstynencji

buzki

ps. ten kremik ziai to "aretina Q10" zobacz sobie ocenki w KC i wiesz, ogólnie tam looknij, tam jest tyle materiału i pod slepka tez znajdziesz potem napisz Beatce, Basi i dziewczynom jakie masz typy i one Ci powiedzą, czy ok bo one są mąąąąąąądre no , sie napisałam- jak nigdy, heheh
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-15, 12:47   #54
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: zmarszczki mimiczne

kurcze ale od kiedy (od jakiego wieku ) taki krem
Ja mam 23 latka (24 na poczatku roku beda) ale mam koszmarne zmarszczki mimiczne przy ustach
Ja sie smieje "cala geba" cala dobe i wogole robie zawsze duzo dziwnych min i mocno wyrazam emocje na twarzy i taki tego final.
Uzywam kremow z filtrami, nawilzam buzie itp
ale nawyku chodzenia z kamienna twarza nie potrafie u siebie wyrobic
czy te super kremy ktore opisujecie to dla mojej buzi tez by byly dobre?
Jestem zwolenniczka zdrowego umiaru - nie za ciezki krem, nie za duzo makijazu itp
Czy mi nie obciazy buzi a pomoze jak trzeba ?
Bo kurcze te dwie wielkie zmarchy obok ust juz w tym wieku mnie wkurzaja troche
czego ja bede uzywac za 15 lat ???((
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-20, 18:14   #55
2Pac_Girlfriend
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 12
Zmarszczki mimiczne pod oczami, tzw. kurze łapki

Jestem przerażona, bowiem od pewnego czasu tuż pod oczami widnieja u mnie iście starcze zmarszczki!!!! Nie byłoby to może nic niezwykłego, gdyby nie fakt, iż mam dopiero...16 lat!!!! Co ciekawe, moje czoło nie ma nawet najmniejszych sladów zmarszczek.A u niektórych rówieśników zaobserwowałam takie zjawisko...-to jest-zmarszczki na czole.Tymczasem NIKT nie ma zmarszczek po oczami!!! Czy jestem na coś chora?? Czy powinnam się zgłosic do dermatologa lub innego lekarza?? Czy już powinnam używaz kremów przeciwzmarszczowych???!! !! Boże, to jest straszne!!! Pewnie myślicie,że jestem przewrażliwiona albo po prostu głupia, ale juz parę osób dziwowało sie tym zmarszczkom, to naprawdę nie jest normalne... Proszę o pomoc!!!!!!
2Pac_Girlfriend jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-20, 20:18   #56
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: ZMARSZCZKI!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

może masz bardzo odwodnioną/ przesuszoną skórę. do tego może mróżysz często oczy, bo mimo wady wzroku nie nosisz (lub nosisz źle dobrane) okularów/soczewek, nie4 używasz okularów przeciwsłonecznych itp?
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-28, 17:43   #57
xmonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 13
Wyślij wiadomość przez Yahoo do xmonik
Zmarszczki mimiczne pod oczami, tzw. kurze łapki

Pani Beato, chcialabym sie dowiedziec co poradzic na taki problem. Mam 26 lat i do tej pory nie stosowalam zadnych kremow pod oczy.Po lecie zauwazylam u siebie brzydkie kreseczki(ktore nie sa na pewno zmarszczkami mimicznymi)biegna one od zewnetrznego kacika oka ku dolowi. Pomyslalam wiec,ze skora ulegla wysuszeniu i kupilam krem pod oczy firmy Clarins.Niestety po miesiacu uzywania(brak reakcji alergicznej)zamiast poprawy zauwazylam pod drugim okiem kolejnych pare kresek.Dodam, ze do tej pory uzywalam kremu tlustego firmy Florina na kozim mleku zarowno do twarzy jak i pod oczy.Mam cere mieszana sklonna do odwodnienia wiec taki krem szczegolnie na noc byl dla mnie odpoiedni.Czy pojawienie sie nowych "zmarszczek" moglo byc wynikiem zmiany kremu z tlustego na nawilzajacy?Jak sobie teraz poradzic z tymi szkodami jakie wyrzadzil krem pod oczy i czy wogole mozna je jakos "wyprostowac"?
dziekuje za pomoc
xmonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-28, 20:03   #58
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Pytanie do Pani Beaty:-0

Z tego co opisujesz można wywnioskować ,że Twoja skóra wokół oczu potrzebuje intensywnego natłuszczania.Wróć do stosowania kremu tłustego pod oczy.Jeżeli nie używałaś kremu ochronnego (z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi),nie nosiłaś okularów przeciwsłonecznych latem ,oplałaś sie to nic dziwnego ,że wokół oczu pokazały się pierwsze zmarszczki.Dobre natłuszczanie skóry powinno poprawić jej wygląd.Krem pod oczy nakładaj rano i wieczorem a jeśli czujesz taką potrzebę to również w ciągu dnia.
Możesz nakładać także krem jak maseczkę tzn. grubą warstwą -zostawić na ok.30 min. resztę delikatnie wmasować,wklepać lub zetrzeć chusteczką.
Mojej skórze (także wokół oczu) świetnie posłużyła kuracja ampułkami BioLine z serii New Age - bardzo polecam - po tygodniu stosowania skóra jest ładniejsza.Można stosować wokół oczu ,ale trzeba uważać aby kosmetyk nie dostał się do oczu.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 09:50   #59
marti*
Raczkowanie
 
Avatar marti*
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wroclaw (chwilowo San Francisco)
Wiadomości: 127
zmarszczki pod oczkami:((

Dziewczyny pomozcie!!!
Mam 29 lat i staram sie jak moge dbac o cere a szczegolnie o skorke pod oczami. Uzywalam przez caly czas kremow nawilzajacych, ostatnio z Biothermu Age Fitness oraz z Liraca krem nawilzajaco-przeciwzmarszkowy i nic!!! Lirac wysuszyl mi skorke na wior. Efekt jest taki ze moja sucha skora pod oczami jest jeszcze bardziej sucha i delikatna a na dodatek poglebily sie zmarszczki mimiczne i to strasznie Poradzcie jaki krem powinnam zastosowac aby mocno nawilzyc i odzywic a przede wszystkim aby zniwelowac te paskudne zmarszczki???
marti* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 11:24   #60
Senorita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 124
Zmarszczki mimiczne pod oczami, tzw. kurze łapki

Jakiego kremu używać,aby nie dopuścić do powstawania zmarszczek mimicznych i ewentualnie spłycić te już powstałe?Mam 20 lat i cerę mieszaną,ale moim problemem są właśnie takie zmarszczki i cienie pod oczamiPrzy każdym uśmiechu z moich oczek robią się dwie malutkie szparki no i od tego właśnie te zmarszczki!Boję się pomyśleć jak bedę wyglądała za 20 lat!
Senorita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-28 20:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.