Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIORCZY! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-27, 20:04   #451
blondyneczka230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
cera sucha, zrogowaciala, sklonna do alergi dotykowej ...

Witam !!! mam problem, musze napisac prace i nie moge sobie poradzic ... dotyczy ; Przychodzi 30-letnia klientka do kosmetyczki z cera suchą, z wypryskami, zrogowacialą, oraz ma alergie kontaktową, i prosi kosmetyczke o udzielenie porady, jak dbac w warunkach domowych .... oraz kosmetyczka powinna poradzic jaki zabieg mozna jej zrobic .... :pro si: prosze o pomoc ; moj mail; blondyneczka230@o2.pl
blondyneczka230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 21:06   #452
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIO

A jakie środki polecacie młodemu mężczyźnie?
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 11:54   #453
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIO

Wiesz co słyszałam całkiem niezłe opinie na temat żelu z Vichy: http://www.e-lek.pl/101516,vichy-nor...el,100175.html . Ponoć nieźle działa. oczywiście wszystkie te preparaty całkiem nie zlikwidują problemy, ale są bardzo pomocne Warto również udać się na konsultację do dermatologa.

Edytowane przez convali
Czas edycji: 2010-10-08 o 11:55
convali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 09:30   #454
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIO

Dziewczyny... Mam pewien problem, który ostatnio bardzo, ale to bardzo mnie denerwuje. Jestem posiadaczką cery mieszanej - mam suche policzki i przetłuszczającą się strefę T... Może nawet nie strefę T bo z czołem i brodą jako tako problemu wielkiego nie mam, ale z nosem... To jest jakaś tragedia!!! Dwie godziny po nałożeniu podkładu nos się świeci jak nie wiem... Znacie jakiś sposób na to? Są jakieś produkty miejscowe? Ja niedługo oszaleję z tym nosem...
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 10:05   #455
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIO

Tzn. ja polecam przede wszystkim zioło-cud - wierzbownicę, to na serio działa ale trzeba czasu. Zioło nie obciąża wątroby itp.

Tutaj info:
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ium,t1227.html

Do tego kontrola przesuszania i przetłuszczania się skóry, krem na noc i na dzień, po suchej wodzie miejskiej dobrze jest użyć micela Biodermy.

Ważne jest by myć codziennie nie tylko twarz, szyję i plecy ale przede wszystkim pachy, ponieważ antyperspirant zatyka ujście gruczołów potowych i wówczas pocimy się innymi częściami ciała.

Kontrola stresu poprzez dietę, można zażywać magnez ale koniecznie z wapniem (nie razem, w odstępach kilku godzin), wizyta u psychologa, zmiana muzyki, otoczenia

To działa
__________________
Chillout

Edytowane przez Tomaan
Czas edycji: 2011-03-01 o 10:33
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 17:53   #456
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Tzn. ja polecam przede wszystkim zioło-cud - wierzbownicę, to na serio działa ale trzeba czasu. Zioło nie obciąża wątroby itp.

Tutaj info:
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ium,t1227.html

Do tego kontrola przesuszania i przetłuszczania się skóry, krem na noc i na dzień, po suchej wodzie miejskiej dobrze jest użyć micela Biodermy.

Ważne jest by myć codziennie nie tylko twarz, szyję i plecy ale przede wszystkim pachy, ponieważ antyperspirant zatyka ujście gruczołów potowych i wówczas pocimy się innymi częściami ciała.

Kontrola stresu poprzez dietę, można zażywać magnez ale koniecznie z wapniem (nie razem, w odstępach kilku godzin), wizyta u psychologa, zmiana muzyki, otoczenia

To działa
Dobre, muszę przemyśleć te metody .
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 18:25   #457
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIO

Mi doraźnie pomogło:
  • nacieranie skóry miąższem z ogórka
  • maseczka z siemienia złotego, zmielonego i pozostawionego do zżelowania na 4 h w chłodnej wodzie
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-02, 12:19   #458
atunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 274
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIO

też mam lampę na twarzy, doraźnie stosuję bibułki matujące
wszelkiej maści podkłady (matujące wszystko-robiące dla skóry tłustej) spływają po 2-3 godzinach
już się boję lata bo ja muszę mieć tapetę (naczynka, wypryski i inne świństwa)
przywlekłam się na ten wątek, bo dodatkowo dopadło mnie coś jakby łuszczenie skóry (mimo peelingów) skóra na czole tuż przy linii włosów, nos, skroń i pod uchem (ale tylko z jednej strony ) są pokryte strupkami, które namiętnie drapię
poszłabym do kosmetyczki, ale może Wy poradzicie jaki zabieg byłby najlepszy dla mojej skóry? bo peelingiem tego się zdrapię, pazurami tyż
wściekam się, bo po nałożeniu podkładu (używam tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...luid-baza.html )
widać te płaty skóry do tego lejący się po gębie tłuszcz
atunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 17:33   #459
saalander
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIO

Hej
mam 17 lat i straszny problem z cera mieszaną. po kilku latach męki udalo mi się wyleczyć trądzik. pozostało jedynie okropne świecenie się skóry w strefie T. kiedyś stosowałam kremu siarkowego z barwy, jednak moja skóra już sie do niego przyzwyczaiła i nie spełnia on swojej roli.
możecie mi polecić jakiś dobry krem matujący?
saalander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 11:59   #460
Polinka04785
Przyczajenie
 
Avatar Polinka04785
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 17
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIO

Dziewczyny ja też mam ten problem.. Najgorsze, że ja w niektórych okolicach nosa i czoła mam suche skórki mimo, że świece się jak nie powiem co...
Na noc mocno nawilżam i delikatny peeling enzymatyczny, chociaż takiego dobrego też szukam, bo mam z lirene i jest naprawdę taki sobie...
A podkład mam taki do skóry normalnej, żeby ani nie wysuszać ani nie nawilżać. I matuje to wszystko pudrem ryżowym z kryolan, który naprawdę mega polecam.. Ogólnie jest używany często już profesjonalnie w telewizji teatrach. Nie ma koloru ma tylko matować
Cena jest jak na puder dość wysoka, ale gramaturowo jest go cztery razy więcej niż pudru prasowanego, bo ten ryżowy jest sypki, więc bez pędzla sie nie obejdzie
Polinka04785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-20, 21:31   #461
A_Qaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: Błyszcząca, przetłuszczająca się cera. Nadmiar sebum. Świecący nos, czoło. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Polinka04785 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też mam ten problem.. Najgorsze, że ja w niektórych okolicach nosa i czoła mam suche skórki mimo, że świece się jak nie powiem co...
Na noc mocno nawilżam i delikatny peeling enzymatyczny, chociaż takiego dobrego też szukam, bo mam z lirene i jest naprawdę taki sobie...
A podkład mam taki do skóry normalnej, żeby ani nie wysuszać ani nie nawilżać. I matuje to wszystko pudrem ryżowym z kryolan, który naprawdę mega polecam.. Ogólnie jest używany często już profesjonalnie w telewizji teatrach. Nie ma koloru ma tylko matować
Cena jest jak na puder dość wysoka, ale gramaturowo jest go cztery razy więcej niż pudru prasowanego, bo ten ryżowy jest sypki, więc bez pędzla sie nie obejdzie
Na skutki nadmiaru sebum, błyszcząca skóra etc. polecam nową linię kosmetyków PORE&MATT CONTROL (krem, serum i mgiełka w sprayu). Bardzo skuteczne.
A_Qaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 22:31:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.