Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 20:33   #31
PaniKotek
Raczkowanie
 
Avatar PaniKotek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

I czego dziewczyno płaczesz? Jestem posiadaczką krótkich włosów od jakiś 2 lat, aktualnie mam włosy ostrzyżone bardzo podobnie do Ciebie, tylko bez pejsów, mam normalne baczki (jedynie z prawej strony mały pejsik, ale z czubka głowy zapuszczony). Jak zobaczyłam Twoje zdjęcia, szczególnie takie robione od góry, to się zaczęłam zastanawiać co tu robi moje zdjęcie

A więc tak: moim zdaniem wyglądasz SUPER! Masz bardzo ładną twarz, ta fryzura pokazała co w Tobie najpiękniejsze. Krótkie włosy u kobiet są odbierane jako indywidualizm oraz odwaga. I to jest najpiękniejsze. Ktoś (szczególnie mężczyźni), gdy widzą Cię na ulicy i nie znają przykrej przygody z fryzjerem pomyślą zapewne O, jaka fajna babka, wie co ma piękne i wie, jak to wyeksponować!


Co do układania włosów: nastrosz je na żel, a pejsy zalotnie podkręć w stronę twarzy. Będziesz wyglądać słodko i zalotnie.

Pozdrawiam, trzymaj się ciepło!
__________________
Zapraszam na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post11092825
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post11093746

SZUKAM czarnych koszulek z zespołami

PaniKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:35   #32
qwertka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

ale co Cie skłoniło do obcięcia swoich włosów ? dziwie sie troszeczkę ze dałaś sie tak króciutko obciąć trzeba było z fotela ociekać
Ale fryz jest modny ;D
qwertka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:43   #33
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

nikt wiecej nic nie doradzi ???? Jutro czeka mnie fryzjerka ciekawe ile mi powie
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:45   #34
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Cytat:
Napisane przez qwertka Pokaż wiadomość
ale co Cie skłoniło do obcięcia swoich włosów ? dziwie sie troszeczkę ze dałaś sie tak króciutko obciąć trzeba było z fotela ociekać
Ale fryz jest modny ;D

dziewczyny latwo tak mowic. ale jezeli fryzjerka zaczela obcinac od tylu glowy to przeciez nie widziala na ile scina. a po takim jednym scieciu?? wrocic do domu z plackiem na glowie?? chyba juz lepiej jak wyrowna wtedy.

tak samo ja z grzywka. zamknelam oczy zeby wlosy sie nie posypaly do nich- otwieram i juz bylo za pozno. to juz trzeba bylo wyrownac. pozatym w mokrych wlosach to tez inaczej wyglada...
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:47   #35
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Cytat:
Napisane przez qwertka Pokaż wiadomość
ale co Cie skłoniło do obcięcia swoich włosów ? dziwie sie troszeczkę ze dałaś sie tak króciutko obciąć trzeba było z fotela ociekać
Ale fryz jest modny ;D

Fryz niby modny ale wlascicelka starej daty... i woli mniej ekstrawaganckie rzeczy. Narazie pomecze sie z tym fryzem, jutro zapytam sie fryzjerki ile chce za przedluzanie o boze zobaczymy co to bedzie

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez piotrkowalolitka Pokaż wiadomość
dziewczyny latwo tak mowic. ale jezeli fryzjerka zaczela obcinac od tylu glowy to przeciez nie widziala na ile scina. a po takim jednym scieciu?? wrocic do domu z plackiem na glowie?? chyba juz lepiej jak wyrowna wtedy.

tak samo ja z grzywka. zamknelam oczy zeby wlosy sie nie posypaly do nich- otwieram i juz bylo za pozno. to juz trzeba bylo wyrownac. pozatym w mokrych wlosach to tez inaczej wyglada...
dokladnie kochanie, pozatym myslalam ze wyjdzie spox kiedys mialam irokezika ale malutkiego . Nie moge tak wygladacm bo po prostu nie umiem patrzec na siebie w lustrze, widze sibei i mysle "cos ty idiotko z soba dala zrobic"
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 14:50   #36
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

niestety nie da sie przedluzyc wlosow tragedia
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:06   #37
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

no wlasnie tak obstawialam ze masz za krotkie by je przedluzyc, moje zdanie jest takie jak wiekszosci WYGLADASZ BARDZO LADNIE W TYCH WLOSKACH glowa do gory
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 16:34   #38
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

dziewczyny no trudno, poddalam sie niestety ale nie dam rady nic z nimi zrobic, bede czekac az odrosna tylko ile to moze potrwac ???? Musze sie do nich przyzwyczaic ale wszyscy mowia "nie jest tak zle" , "tamte byly ladniejsze " i jak tu sie nie zalamac troche??? Dziekuje za tyle milych slow pociechy, juz tak nie ubolewam, mam nadzieje ze jakos sie przyzwyczaje najgorsza to ta grzywka ;(((((
2 razy dziennie jem tabletki skrzyp polny i pokrzywa
stosuje taka maseczke kupiona u fryzjera o zapachu krowek 1000ml
uzywam olejku rycynowego ostatnio stosowalam maseczke zoltko + olejek+nafta kosmetyczna
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:01   #39
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

nie zamartwiaj się bo nie ma naprawdę czym, ja wiem ze szlag człowieka moze trafić jak pójdzie do fryzjera i wychodzi nie z tym co by chciał, ale w Twoim przypadku zapuszczanie nie potrwa długo a zwłaszcza grzywka, zobaczysz miesiąc półtorej i już będzie inaczej się układać, jesteś bardzo ładną dziewczyną i uwierz mi że ta fryzurka nic a nic nie ujmuje Ci urody, dodaje troszkę pazurka i tyle
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:48   #40
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

powiem szczerze, dla mnie to wyglada zle i jeszcze te kilk wlosow zwisajacych, na Twoim miejscu kupilabym peruke, mam hopla na punkcie wlosow i chyba bym sie zalamala, jak on a mogla Ci cos takiego zrobic???
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:01   #41
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Cytat:
na Twoim miejscu kupilabym peruke

Emilcia, chyba przez to, że masz hopla, to troszke tez Ci sie perspektywa wykrzywiła


Dziewczyna wyglada bardzo ładnie w krótkich włoskach, tylko tak jak napisałam fryzurka jest dziwna troche i ja bym ja raczej "unormalniła" na krótkie wszystkie włoski, zwłaszcza, że będa odrastać nietypowo i pewnie i tak zetniesz póxniej.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 19:33   #42
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

dziewczny najgorsza jest grzywka, mam nadzieje ze gora bedzie szybciutko rosla i jakos to sie wyrowna bo dol wlosow mi zazwyczaj nigdy nie rosnie bo sie wloski lamia i zawsze mam wlosy do ramion. moze wreszcie mnie to cos nauczy.
Tym stwierdzeniem o peruce to sie podlamalam bo myslalam powaznie o tym ale i tak duzo ludzi mnie widzialo w tym fryzie.
nie zetne wloskow (mam taka nadzieje ze jakos odrastac beda w miare bo bym sobie chyba cos zrobila)
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 20:00   #43
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

nie kupuj żadnej peruki, zobaczysz grzyweczka odrośnie migiem, zresztą uważam że kwestia dwóch tygodni wlosy się przyzwyczają do nowego ułożenia i już będą inaczej wyglądać, wyglądasz naprawdę dobrze, sama też się przyzwyczaisz do nowego wizerunku, moim zdaniem masz piekną twarz i ta fryzurka to tylko podkreśla
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 21:15   #44
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Emilcia, chyba przez to, że masz hopla, to troszke tez Ci sie perspektywa wykrzywiła


Dziewczyna wyglada bardzo ładnie w krótkich włoskach, tylko tak jak napisałam fryzurka jest dziwna troche i ja bym ja raczej "unormalniła" na krótkie wszystkie włoski, zwłaszcza, że będa odrastać nietypowo i pewnie i tak zetniesz póxniej.

nie czuje sie wykrzywiona!
moze i wyglada ladnie ale wlosy wygladaja jakby scielo je 5 letnie dziecko, jestem szczera i nie bede za to przepraszac, nie chce jej pocieszac bo zrobilo to pewnie juz duzo osob, nie chce jej tez urazac, pisze co widze i juz.

szczegolnie ze odrosniecie wloskow to kwestia kilku miesiecy


fryzjerke bym udusila!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:11   #45
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Dziewczyny a co myslicie o tej peruce /??? http://www.allegro.pl/item564522906_...a_2051_1b.html

Wydaje mi sie najbardziej normalna, boshe
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:35   #46
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Po 1 - ładnie Ci w tych włosach. Mocniej pomalowane oko, duże fajne kolczyki i będzie cud malina
Po 2 - przy tak krótkich włosach szybko "wrócisz do siebie" bo każdy cm będzie zauważalny, więc nie martw się Rób masaż skalpu, łykaj tabletki ze skrzypem, będzie dobrze. A póki co korzystaj z tego co masz, bo drugi raz na taką krótką fryzurkę pewnie się nie zdecydujesz
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:43   #47
stokroqq
Raczkowanie
 
Avatar stokroqq
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 88
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

nie martw sie do lata ci podrosna
a tak na marginesie uroczo wygladasz w tej fryzurce i pozyj sobie troszke jako kobieta w krociutkich wloskach!! wlosy nie zeby odrosna, pozdro
__________________
Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
stokroqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:25   #48
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

a masz jakieś zdjecie do porównania w długich?
dlaczego ona cie tak ścieła, co to miała być za fryzura?
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 11:47   #49
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

nie wyglądasz źle chociaż mi się takie fryzury z tym śmiesznym kukuryku na czubku nie podobają. na Twoim miejscu obcięłabym na krótko, bo te włosy będą dziwnie odrastać tak czy inaczej i zajmie to min. rok żeby wrócić do porzedniego stanu nawet jeśli coś tam łykasz. co do peruki to kanekalon wygląda równie sztucznie jak manekin na którym peruka jest prezentowana. jeżeli musisz - zainwestuj w naturalną perukę z prawdziwego zdarzenia.
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 12:01   #50
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

szczerze mówiąc to chyba zwariowałaś szukając peruki

naprawdę, spoko wyglądasz, jestes ładną dziewczyną, więc nic Twojej urody nie zepsuje- miałas kiedys perukę? zbliża sie wiosna- lato, w peruce jest jak w czapce, chyba nie chcesz w niej chodzic na co dzień? zniszczysz sobie naturalne włoski- peruka, jeśli na wyjścia, imprezki, to tak, ale na co dzień, to raczej osoby z powaznymi problemami zakładają np z łysieniem, po chemii, a nie takie ładne dziewczyny co Ty... zreszta, jak Ty to sobie wyobrażasz? przejedzie Ci chłopak rekami po włosach i odkryje, że to sztuczne, brrrr jesli nie ma konieczności...
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:29   #51
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Madziu! Włosy nie ręka- odrosną nie martw się. Wyglądasz bardzo ładnie-może to tylko kwestia przyzwyczajenia i tak dużej zmiany. Masz śliczne włosy pozdrawiam
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:54   #52
PaniKotek
Raczkowanie
 
Avatar PaniKotek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Ja rozumiem wszystko, ubolewanie, NO BO SIĘ ZDARZA. Ale mam teraz wrażenie, że z lekka przesadzasz... Bez urazy, ale może udaj się do psychologa i porozmawiaj z nim o tym, że Twój fryzjer to idiota, i że fatalnie się czujesz w tych włosach. Może masz kłopot z ogólną akceptacją siebie, albo potrzebujesz pocieszania się i komplementów na tym forum. To moje aktualne wrażenie.

Przepraszam, ale szukanie peruki przy tak fajnym wyglądzie to głupota. Nawiasem Ci, co twierdzą, że ta fryzura jest okropna i pocięta przez pięciolatki są w błędzie. Jest to fryzura awangardowa, której celem nie jest bycie równiutką, ulizaną i nudnie długą. I jest to jeden z nowszych trendów, nadającym kobiecie 'to coś'.

Tak w ogóle, przyglądam się Twojemu awatarowi i nie wydaje mi się, że tam wyglądałaś lepiej. Na moje oko to zdjęcie jest z reklamy usług... Mhm, wiadomo. I również przyglądając się twoim poprzednim włosom, nie wydaje mi się, abyś przeżyła aż taką zmianę. Czoło i tak miałaś odkryte, a długość AŻ TAK się nie zmieniła.
__________________
Zapraszam na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post11092825
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post11093746

SZUKAM czarnych koszulek z zespołami

PaniKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 18:58   #53
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Po 1 - ładnie Ci w tych włosach. Mocniej pomalowane oko, duże fajne kolczyki i będzie cud malina
Po 2 - przy tak krótkich włosach szybko "wrócisz do siebie" bo każdy cm będzie zauważalny, więc nie martw się Rób masaż skalpu, łykaj tabletki ze skrzypem, będzie dobrze. A póki co korzystaj z tego co masz, bo drugi raz na taką krótką fryzurkę pewnie się nie zdecydujesz

Juz powoli sie przyzwyczjam, dokladnie masz racje ostatni raz mam taka fryzure wiec nie bede jej niczym zakrywac ;D juz pogodzilam sie z moim blebem u fryzjera, wszystkie dziewczyny macie racje ze powolutku odrosna, dziekuje za tyle cieplych slowek, postaram sie w najblizszych dniach wkleic jakies fajne zdjatka w tej fryzurce bo przedtem wygladalam masakrycznie.
Schodzi mi juz troche czarna farba czy jak je tak za 2 tyg zafarbuje to im nie zaszkodzi ???

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez PaniKotek Pokaż wiadomość
Ja rozumiem wszystko, ubolewanie, NO BO SIĘ ZDARZA. Ale mam teraz wrażenie, że z lekka przesadzasz... Bez urazy, ale może udaj się do psychologa i porozmawiaj z nim o tym, że Twój fryzjer to idiota, i że fatalnie się czujesz w tych włosach. Może masz kłopot z ogólną akceptacją siebie, albo potrzebujesz pocieszania się i komplementów na tym forum. To moje aktualne wrażenie.

Przepraszam, ale szukanie peruki przy tak fajnym wyglądzie to głupota. Nawiasem Ci, co twierdzą, że ta fryzura jest okropna i pocięta przez pięciolatki są w błędzie. Jest to fryzura awangardowa, której celem nie jest bycie równiutką, ulizaną i nudnie długą. I jest to jeden z nowszych trendów, nadającym kobiecie 'to coś'.

Tak w ogóle, przyglądam się Twojemu awatarowi i nie wydaje mi się, że tam wyglądałaś lepiej. Na moje oko to zdjęcie jest z reklamy usług... Mhm, wiadomo. I również przyglądając się twoim poprzednim włosom, nie wydaje mi się, abyś przeżyła aż taką zmianę. Czoło i tak miałaś odkryte, a długość AŻ TAK się nie zmieniła.
Narazie przyzwyczajam sie do fryzurki, troche mi sie wydaje ze budzi duze zainteresowanie u plci przeciwnej nawet u 70latkow ;D co mnie smieszy .
Na avartarze jest moje zdjatko, wtedy mialam dosyc fajne wloski, ale co zrobic...

Mnie tylko przerazila jedna wiadomosc ktora czytalam , ze wloski beda odrastac nawet rok (rany boskie). Ja mysle ze nie bo jak poprzednio mialam irokeza to co 2 tyg musialam go przycinac bo mi rosnal 2 cm . Nie wiem czy to prawda ale fryzjerka mi mowila ze takie krotkie wloski szybciej rosna niz te u dolu. zobaczymy co z odrastaniem, nie jestem az tak zlej mysli, bo wystarczy jakies 3-4 cm zeby juz sie mniej wiecej zrownaly z tymi dluzszymi

Pewnie myslicie ze zwariowalam, ale te pierwsze posty pisalam w calkowitej rozpaczy, czulam sie jakby mnie oszpecono ;(((
Teraz juz jest ciutke lepiej i zaczynam dostrzegac pozytywy ze taka fryzurke bede miala tylko raz

Edytowane przez magda785
Czas edycji: 2009-03-06 o 18:59
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:34   #54
PaniKotek
Raczkowanie
 
Avatar PaniKotek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 64
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Ja farbuję średnio raz na miesiąc, a obcinam się co 2,5 tygodnia, bo włosy krótkie naprawdę szybko rosną. Z tym czekaniem rok to lekka przesada, grzywka urośnie Ci w cztery miesiące maksymalnie. A czarna farba nie szkodzi w przeciwieństwie do blondu, przynajmniej tak mam ja

I jeszcze jedna rada: nie myśl ciągle o nich, bo wtedy będą rosły baaardzo wolno (przynajmniej w Twoich oczach ).

Pozdrawiam!
__________________
Zapraszam na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post11092825
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post11093746

SZUKAM czarnych koszulek z zespołami

PaniKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:49   #55
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Nie martw sie bedzie dobrze. Wlosy nie zemby odrastaja - to po 1 grzywka za jakis 1miech do 1,5 bedzie juz owiele dluzsza!!!!! Przy tak krociotkiej grzywce szybko zobaczysz ze szybko rosnie. /Kiedy scielam sie na krotko to chodzilam reguralnie do fryzjera co 3 -4tygodnie na podciecie wlosow/ bo nei chcialiy mi sie ukladac a poprostu dobrze sie czulam w krotkich wlosach. Moze bys np tyl wlosow podciela(nawet popros kolezanke jesli nie masz juz zaufania do fryzjerow) i wtedy robila sobie srtystyczny nielad?? wiesz poczochrane wlosy (z tylu i na gorze glowy)dzieki wtarciu w lapki a pozniej we wloski gumy stylizujacej. Krotkie fryzurki tez maja plusy. Nie trzeba ich dlugo ukaldac a sucha lepetynka jest w kilka minut bez suszarki! Glowa do gory.
mal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:31   #56
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Cytat:
Napisane przez PaniKotek Pokaż wiadomość
Ja farbuję średnio raz na miesiąc, a obcinam się co 2,5 tygodnia, bo włosy krótkie naprawdę szybko rosną. Z tym czekaniem rok to lekka przesada, grzywka urośnie Ci w cztery miesiące maksymalnie. A czarna farba nie szkodzi w przeciwieństwie do blondu, przynajmniej tak mam ja

I jeszcze jedna rada: nie myśl ciągle o nich, bo wtedy będą rosły baaardzo wolno (przynajmniej w Twoich oczach ).

Pozdrawiam!
no czarna nie schodzi ale odroscik bedzie szybko widac ;/ a nie chce ich przyniszczac. Juz przestaje o nich myslec. Patrzylam teraz na zdjecia i odkrylam ze ostatnio przez okolo 5 tyg grzywka urosla mi 3 cm bo przed wigilia mialam krociutka a na 100dniowke juz taka do brwi ;P
Mama nadzieje ze juz do maturki wloski odzyja i bedzie spoko ;D
dzieki za tyle cieplych slowek, co ja bym bez was zrobila nie wiem ;D
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:46   #57
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

To może zamiast mocnej, trwałej farby używaj szamponetki? I tak musisz często, a one mniej niszczą włosy
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 20:46   #58
NikolaXXXX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Skarbie zgadzam si z dziewczynami ze nie jest zle.Ale najwazniejsze zebys ty sie dobrze czula w swoich wlosach i podobala sie sama sobie.Przedluzanie wloskow w salonie to dosc duzy wydatek.Pytalas o peruki.Na allegro za okolo 100 zl mozna kupic naprwde piekna peruke.A jesli masz ograniczony budzet i wolisz przedluzyc wloski za pomoca doczepianych pasemek to zamow pasemka i tulejki z allegro a zaloz je w salonie.Standardowo w salonach doczepienie 1 pasemka kosztuje 2 zl.Jesli chcesz przedluzyc wlosy na calej glowie wyniesie cie to okolo 400 zl razem z zalozeniem.Natomiast jesli zamowilabys pasemka w salonie to razem z zalozeniem moze to kosztowac okolo 800zl.
NikolaXXXX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 21:12   #59
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Kochane narazie mam jedno zdjecie z tego jak jechalismy z TŻtem na KiT czyli Kochaj i Tancz moim zdaniem suuuuper ;D ale tlumy takie ze szok niektorzy siedzieli na schodach
Czuje sie juz lepiej, wraca mi poczucie wlasnej wartosci juz potrafie usmiechac sie do lusterka ;D
Tylko grzywka jest stanowczo za krotka ale da sie zdzierzyc.
Dziekuje wam za tyle slow wsparcia
juz wiem jak ukladac fryzurke zeby w miare wygladala tyl podnosze w kopke i wyglada jakby byl jedolity.
Po tych kilku dniach czuje ze jednak mam troche wlosow na glowie na szczescie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P070309_16.26[01].jpg (41,8 KB, 217 załadowań)
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 21:13   #60
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Płakać mi sie chce , dziewczyny błagam o pomoc

Cytat:
Napisane przez magda785 Pokaż wiadomość
Kochane narazie mam jedno zdjecie z tego jak jechalismy z TŻtem na KiT czyli Kochaj i Tancz moim zdaniem suuuuper ;D ale tlumy takie ze szok niektorzy siedzieli na schodach
Czuje sie juz lepiej, wraca mi poczucie wlasnej wartosci juz potrafie usmiechac sie do lusterka ;D
Tylko grzywka jest stanowczo za krotka ale da sie zdzierzyc.
Dziekuje wam za tyle slow wsparcia
juz wiem jak ukladac fryzurke zeby w miare wygladala tyl podnosze w kopke i wyglada jakby byl jedolity.
Po tych kilku dniach czuje ze jednak mam troche wlosow na glowie na szczescie
No i fantastycznie wyglądasz! Tak jak mówiłam, mocne oko i jest git
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.