Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 14:27   #271
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
szkoda że oftopy zaczęly przeszkadzać dopiero pod koniec III czesci wątku
może bardziej zaczeło paru osobom przeszkadzać że tak sie świetnie dogadujemy, pomagamy sobie i miło spędzamy czas, bo jak słusznie zauważyłaś przez prawie 15000 postów wszystko było ok, a pozatym to nie moderator zwracał nam uwage
moim zdanie nadrabianie kilkuset postów po chwili nie obecnosci nie było problemem, miałem czas to czytałem a jak nie to czytałem 2-3 ostatnie strony i szedłem dalej, taki urok tego forum i tyle
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 14:32   #272
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
wcześniej az takich nie było Dopiero w III odsłonie

Bo poznawalismy się z czasem i nam się tak języki rozwiązały


A tak BTW to nie rozumiem, w czym problem... Czy jest jakiś obowiązek czytania tego wątku? Jak ktoś miał jakieś pytania dotyczące Truskawki-zadawał je-i zawsze uzyskiwał odpowiedź-w miarę możliwości oczywiście. Pojawiły się zarzuty, że "olewamy" nowych...Ale jeśli nie znamy odpowiedzi na zadane pytanie, to przeciez nie będziemy pisać wszyscy po kolei- "ja nie wiem", bo dopiero to wydłużyłoby wątek! Jesli ktoś nie chce czytać a ma problem związany z Truskawą, niech nie czyta, tylko pyta i z głowy. A tu nagle pretensje, że nie ma czasu na czytanie tego, co my sobie piszemy... Ale przecież nikt z tego później nie odpytuje na egzaminie
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 14:47   #273
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Dostałam Shimmera rose diamond

Kamisio, piesek jest słodki i jego widok potęguje moją nieustanną chęć posiadania psa.

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
To ja jeszcze dorzucę mojego Misia-Fisia.
O rany, jaki super wielkolud
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 14:55   #274
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
A tak BTW to nie rozumiem, w czym problem... Czy jest jakiś obowiązek czytania tego wątku? Jak ktoś miał jakieś pytania dotyczące Truskawki-zadawał je-i zawsze uzyskiwał odpowiedź-w miarę możliwości oczywiście. Pojawiły się zarzuty, że "olewamy" nowych...Ale jeśli nie znamy odpowiedzi na zadane pytanie, to przeciez nie będziemy pisać wszyscy po kolei- "ja nie wiem", bo dopiero to wydłużyłoby wątek! Jesli ktoś nie chce czytać a ma problem związany z Truskawą, niech nie czyta, tylko pyta i z głowy. A tu nagle pretensje, że nie ma czasu na czytanie tego, co my sobie piszemy... Ale przecież nikt z tego później nie odpytuje na egzaminie
dokładnie, tak naprawde to wieksza częśc z nas (tak zakładam bo ja bywałem głównie z tego powodu) zagladała na ten watek ze względu na miła atmosfere, bo widze kazdy z nas na temat kosmetyków ma naprawde dużą, nawet jak pytałem o coś to zapamietywałem numer strony i nawet po dwóch dniach nieobecności lekką reka wracałem do odpowiedzi



rzucili dwie fajne mascary Clinique tą z grzebykoszczotką (High Definition) i taką z małą super szoteczką (Lash Power) i wreszcie w normalnej ilości jednej ponad sto a drugiej ponad dwieście, moze wreszcie zdąże kupić
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 14:59   #275
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
A propos paletek diora to widziałem ten nowy podwójny brązer ze złotym błyszczykiem z kolekcji letniej, cudo

na tru sa cienie biothermu, zawsze chciałem przetestować
Ja też się ślinię do tego cudeńka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
dokładnie, tak naprawde to wieksza częśc z nas (tak zakładam bo ja bywałem głównie z tego powodu) zagladała na ten watek ze względu na miła atmosfere, bo widze kazdy z nas na temat kosmetyków ma naprawde dużą, nawet jak pytałem o coś to zapamietywałem numer strony i nawet po dwóch dniach nieobecności lekką reka wracałem do odpowiedzi



rzucili dwie fajne mascary Clinique tą z grzebykoszczotką (High Definition) i taką z małą super szoteczką (Lash Power) i wreszcie w normalnej ilości jednej ponad sto a drugiej ponad dwieście, moze wreszcie zdąże kupić

Ja też bywałam tam ze względu na atmosferę. Przecież nie samą Truskawką człowiek żyje
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:00   #276
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cześć Kobitki i Kamisiu!
Ja też chyba zacznę bywać tylko na tym wątku bo tu można o wszystkim pogadać nawet o zwierzyńcu.

Teraz w kilku zdaniach się odniosę do tego co przeczytałam i oglądnęłam powyżej bo gdybym miała wielocytować to zajęłabym chyba dwie strony wątku...

Otóż też poszukuję brązera który nie ma pomarańczowych barwników, bambus mi nie leży a shiseido luminizing L4 już mi się przejadł i zbrzydł bo jak można kupować trzy razy pod rząd ten sam puder. Chcę czegoś nowego w kolorze czekoladki a nie cegiełki... Gdzięs kiedyś przeczytałam, że czerwone i pomarańczowe barwniki w kosmetykach znikają i wyparowują jako pierwsze ale niesety w przypadku bambusa tak sie nie dzieje i pomarańcz trwa nie zmiennie...

Co do Shimmerków Diora to szczerze zazdroszczę tym którym udało się upolować. Mam Rose Diamonda i jestem bardzo bardzo zadowolona. Po wypłacie przypoluję na Amberka bo śni mi się po nocach

Asiks zmontował pyszny tort!! Gratuluję!! Ja już weszłam w okres czereśniowy, bo kocham czereśnie mniam!!!!
Ja ostatnio na targu kupuję warzywka ( brokuły, kalafiory, karotki, kartofelki, bób), gotuję na parze i podaję z różnymi sosikami, do tego maślanka, sadzone jajo, koperek ,masełko. Rodzina chyba mnie znienawidzi ale ja jestem w swoim żywiole!! Tylko czekam dnia w którym mąż przytaszczy wielką golonkę i ją sobie ostentacyjnie ugotuje i pochłonie w mgnieniu oka...

Co do poczty to się chyba odetkało bo dostałam właśnie aviso na dwie paczki za jednym zamachem!!!

A! jeszcze zwierzaki!!! Macie cudne koty, kocice, psy i psice! Ja mam wyżła waimarskiego co się zowie Bazyli, zdjęcia nie umiem wkelić więc jak przybędzie TZ to go wrobię w tą czarną robotę.

Póki co znikam gotować warzywka na obiad!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:01   #277
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość

rzucili dwie fajne mascary Clinique tą z grzebykoszczotką (High Definition) i taką z małą super szoteczką (Lash Power) i wreszcie w normalnej ilości jednej ponad sto a drugiej ponad dwieście, moze wreszcie zdąże kupić
Jak nie zdążysz, to daj znać - pomogę
Od dzisiaj mam swoją włąsną net-kartę
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 15:06   #278
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Gdzięs kiedyś przeczytałam, że czerwone i pomarańczowe barwniki w kosmetykach znikają i wyparowują jako pierwsze
kasiu bron boże nie smieje się z ciebie tylko z tych pań pseudo redaktorek, czasmi jak czytam ich porady to włos mi sie na głowie jeży, znikajace i parujące barwniki, boże jedyny co one jeszcze wymyślą


Guaranko pięknie dziękuje za chęci, najpierw sie przespie z tym pomysłem bo juz prawie tysiaka wydałem na kosmetyki w tym miesiącu jakby co to napisze do Agabil bo ona mi jest winna za MAC'a i to nam sie konto wyzeruje choć troche
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:10   #279
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

O! jeszcze zapomniałam napisać, że miło się jest na wątku gdzie są starzy znajomi i jest poprostu miło i jak w domu!!

Guarana masz świetne poczucie humoru!!!

Ukryciorze masz piękny avatar, tzn piękne oko w pięknym cieniu!!!

Kamisiu to chyba w Twoim Stylu przeczytałam... wiem , czasem i w takim piśmie banialuki wypisują...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:12   #280
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Guarana masz świetne poczucie humoru!!!
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:14   #281
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Cześć Kobitki i Kamisiu!
Ja też chyba zacznę bywać tylko na tym wątku bo tu można o wszystkim pogadać nawet o zwierzyńcu.

Co do Shimmerków Diora to szczerze zazdroszczę tym którym udało się upolować. Mam Rose Diamonda i jestem bardzo bardzo zadowolona. Po wypłacie przypoluję na Amberka bo śni mi się po nocach

Asiks zmontował pyszny tort!! Gratuluję!! Ja już weszłam w okres czereśniowy, bo kocham czereśnie mniam!!!!
Ja ostatnio na targu kupuję warzywka ( brokuły, kalafiory, karotki, kartofelki, bób), gotuję na parze i podaję z różnymi sosikami, do tego maślanka, sadzone jajo, koperek ,masełko. Rodzina chyba mnie znienawidzi ale ja jestem w swoim żywiole!! Tylko czekam dnia w którym mąż przytaszczy wielką golonkę i ją sobie ostentacyjnie ugotuje i pochłonie w mgnieniu oka...
Własnie za takie off top'y kocham ten wątek

a co do brazera to polecam Star bronzer Lancome n'01 piekną złocista opalenizna, kolor transparentny więc żadnych smug i placków, lekkie dobinki ale mało widoczne na twarzy, bardzo go lubie
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 15:53   #282
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Guaranko juz masz przekupke ode mnie wysłałm ci PW od Lip
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:57   #283
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

ale macie piękne zwierzaczki! ja niestety nie mam żadnego ale sama jestem żabą, czy to wystarczy?
fajnie by było gdyby truskawkowy wątek z całym swym urokiem przeniósł się tu, taka Truskawka dla wtajemniczonych a tam będziemy tylko nowym na pytania odpowiadać :P
dorzucę tu jeszcze moją prośbę z tamtego wątku: gdyby ktoś przypadkiem natknął się na Diorskin Forever Compact nr 22, proszę o cynk
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:58   #284
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Pomóżcie kochane!!!!
Muszę napisać kolejny list do Tru.
Od ponad miesiąca dopominam się o mój zestaw Fatale. Ciągle mi odpisują, że mam poczekać jeszcz 14 dni. Ostatnio mi napisali, że jeśli do 17 czerwca nie otrzymam przesyłki - wyśla mi jeszcze raz lub zwrócą kasę.
Nie dostałam zestawu do dzisiaj.
Dzięki pomocy Sernite, napisałam im dzisiaj, że obiecali ponowwną wysyłkę lub zwrot pieniędzy. A tu ten sam tekst: daj nam dwa tygodnie itd
Dear Madam,
Thank you for your e-mail and we are sorry to learn your order has still to arrive.
Please kindly wait until 28th June whilst we try to trace the parcel through the parcel services. Please note that because the trace is a much more involved process than simply tracking a parcel, it takes at least 7 days for the trace to be completed.
If you still have not received the order by that date, please let us know and we will either re-ship or refund for your order according to your preference.
Please accept our sincere apologies for any inconvenience and if you have any further queries, please feel free to contact us again.
Your Sincerely,
Zenny

Taż mi ręce opadły. Dostałam to samo już dwa razy, ciągle tylko zminiają datę.
CO ROBIĆ????
Pomóżcie napisać mi list o "groźniejszej" tresci, bo te grzeczności nie działąją.
Durne Żółtki.

Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 15:58   #285
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Własnie za takie off top'y kocham ten wątek

a co do brazera to polecam Star bronzer Lancome n'01 piekną złocista opalenizna, kolor transparentny więc żadnych smug i placków, lekkie dobinki ale mało widoczne na twarzy, bardzo go lubie
Oglądałam ostatnio w Douglasie właśnie brązery Lancoma, ArtDeco i kulki brązujące EL.
Brązer ArtDeco takie wielkie ufo jak bambus miałam chyba trzy lata temu, ale stłukłam go niechcący i nie mogłam kupić drugiego bo była to jakaś limitowanka. Pamiętam, że byłam z niego bardzo, bardzo zadowolona. Miał piękny odcień brązu, właśnie czekoladowy i nie miał połysku chyba wcale. Był supernaturalny. Mam karnację zółtawą i opalam się na złoty brąz więc wg mnie brązer musi być nieco ciemniejszy żeby było go widać bo wszelkie właśnie dające złociste odcienie nie są na mnie widoczne.
Kulki EL wyglądają bosko ale właśnie obawiam się ich połyskującego efektu. Muszę je wypróbować na buzi.
Lancoma były różne warianty - własnie starbronzery były ale nie patrzyłam na nr i był też jeden w pędzlu.

Jak już wcześniej wspomnialam terza mam shiseido luminizing L4 jest nawet ok. chciałabym coś mniej więcej właśnie w tym odcieniu.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:01   #286
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Kasiaoli2001 wkleje fotke tego Star'a jutro rano, ale tutaj bo to w końcu kosmetyk nie z tru, żeby nie było wtopy
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:02   #287
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
może bardziej zaczeło paru osobom przeszkadzać że tak sie świetnie dogadujemy, pomagamy sobie i miło spędzamy czas, bo jak słusznie zauważyłaś przez prawie 15000 postów wszystko było ok, a pozatym to nie moderator zwracał nam uwage
moim zdanie nadrabianie kilkuset postów po chwili nie obecnosci nie było problemem, miałem czas to czytałem a jak nie to czytałem 2-3 ostatnie strony i szedłem dalej, taki urok tego forum i tyle
Kamisio ma zawsze rację.

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Asiks zmontował pyszny tort!! Gratuluję!! Ja już weszłam w okres czereśniowy, bo kocham czereśnie mniam!!!!
Czereśnie u mnie już są ale pieruńsko drogie.

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Własnie za takie off top'y kocham ten wątek
To tak jak ja. To w razie czego z knedlikami i tortem czekam tu na Was.

Dostałam Magika, już dałam Ani cynk. Już go pokroiłam i pakuję w paczuszkę i leci jutro do Ani.
Magik przyszedł po 5 dniach od zakupu.

Kocham Truskawki.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:06   #288
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Kasiaoli2001 wkleje fotke tego Star'a jutro rano, ale tutaj bo to w końcu kosmetyk nie z tru, żeby nie było wtopy
Wiesz skoro polecasz to i tak muszę się wybrać do S albo D w celu rekonesansu i nabycia.
Będę wdzięczna za fotkę. Może w ciągu najbliższych dni się wybiorę się do centrum to przynajmniej będę wiedziała co warto oglądać.

A który tusz Cliniquea warto kupić, z tych które teraz są dostępne na Tru? Miałam wiele razy HI i byłam bardzo zadowolona. Zależy mi na objętości bo mam dość długie ale cienkie rzęsy. Ja myślałam o tym z grzebykiem ale zastanawiam sie też nad Glorious HR.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:06   #289
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
ale macie piękne zwierzaczki! ja niestety nie mam żadnego ale sama jestem żabą, czy to wystarczy?
fajnie by było gdyby truskawkowy wątek z całym swym urokiem przeniósł się tu, taka Truskawka dla wtajemniczonych a tam będziemy tylko nowym na pytania odpowiadać :P
dorzucę tu jeszcze moją prośbę z tamtego wątku: gdyby ktoś przypadkiem natknął się na Diorskin Forever Compact nr 22, proszę o cynk
Zabko uważaj bo jak cię dziewczyny obcałują w poszukiwaniu księcia to dopiero będzie ja tamten watek uważam za lekko zamknięty, ciekawe jaki im będzie IV część szła
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 16:08   #290
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ja tamten watek uważam za lekko zamknięty, ciekawe jaki im będzie IV część szła
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:10   #291
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Kamisio ma zawsze rację.



Czereśnie u mnie już są ale pieruńsko drogie.



To tak jak ja. To w razie czego z knedlikami i tortem czekam tu na Was.

Dostałam Magika, już dałam Ani cynk. Już go pokroiłam i pakuję w paczuszkę i leci jutro do Ani.
Magik przyszedł po 5 dniach od zakupu.

Kocham Truskawki.
Asiu błyskawicznie ci przyleciał ten Magik, w końcu to Magik
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:10   #292
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Pomóżcie kochane!!!!
Muszę napisać kolejny list do Tru.
Od ponad miesiąca dopominam się o mój zestaw Fatale. Ciągle mi odpisują, że mam poczekać jeszcz 14 dni. Ostatnio mi napisali, że jeśli do 17 czerwca nie otrzymam przesyłki - wyśla mi jeszcze raz lub zwrócą kasę.
Nie dostałam zestawu do dzisiaj.
Dzięki pomocy Sernite, napisałam im dzisiaj, że obiecali ponowwną wysyłkę lub zwrot pieniędzy. A tu ten sam tekst: daj nam dwa tygodnie itd
Dear Madam,
Thank you for your e-mail and we are sorry to learn your order has still to arrive.
Please kindly wait until 28th June whilst we try to trace the parcel through the parcel services. Please note that because the trace is a much more involved process than simply tracking a parcel, it takes at least 7 days for the trace to be completed.
If you still have not received the order by that date, please let us know and we will either re-ship or refund for your order according to your preference.
Please accept our sincere apologies for any inconvenience and if you have any further queries, please feel free to contact us again.
Your Sincerely,
Zenny

Taż mi ręce opadły. Dostałam to samo już dwa razy, ciągle tylko zminiają datę.
CO ROBIĆ????
Pomóżcie napisać mi list o "groźniejszej" tresci, bo te grzeczności nie działąją.
Durne Żółtki.

Guarano, pisałaś do nich, że chcesz zwrot pieniędzy, czy żeby wysłali jeszcze raz?
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:19   #293
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Asiu błyskawicznie ci przyleciał ten Magik, w końcu to Magik

Dokładnie tak.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:20   #294
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Guarano, coś im się chyba zacięło w tej truskawce...
Ja napisałam wczoraj ze wciąż czekam na kasę za przeterminowany produkt to nawet nie raczyli odpisać... też dwa razy już wcześniej mi przesyłali maile ze proszą o 14 dni bo tyle trwa procedura zwrotu na karte i dup... czekam prawie mc


Asiks czereśnie w wielkim mieście Łodzi od 4,5 do 6zł. Ostatnio u kuzynki w ich siedlisku na wsi jadłam czereśnie prosto z drzewa i popijałam żołądkową z pepsi i cytrynką... ale dodam, że wróciłam o własnych siłach
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:20   #295
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Cześć Kobitki i Kamisiu!
Ja też chyba zacznę bywać tylko na tym wątku bo tu można o wszystkim pogadać nawet o zwierzyńcu.
Ja też chyba tylko na ten się przeniosę bo wakacje za pasem więc rzadko będę na forum

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
O! jeszcze zapomniałam napisać, że miło się jest na wątku gdzie są starzy znajomi i jest poprostu miło i jak w domu!!
Bardzo miło i zawsze pomocnie

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ja tamten watek uważam za lekko zamknięty, ciekawe jaki im będzie IV część szła
Uważam że siłą rzeczy tamten wątek umrze, to off topy czyniły go tak sympatycznym
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:22   #296
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Guaranko juz masz przekupke ode mnie wysłałm ci PW od Lip
Hurrra, jestem przekupką

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ja tamten watek uważam za lekko zamknięty, ciekawe jaki im będzie IV część szła
Nijak - mam nadzieję.

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
Guarano, pisałaś do nich, że chcesz zwrot pieniędzy, czy żeby wysłali jeszcze raz?
Nic im nie pisałam o zwrocie, poinformowałam tylko, że przesyłka nie dotarła. Kazali mi czekać do 01 czerwca, bo muszą to sprawdzić. 2 czerwca napisałam, że nie mam do nadal a w odpowiedzi dostalam maila, że jak do 17 nie dojdzie to mi zwrócą pieniążki albo wyślą ponownie towar.
Dzisiaj jest 18, paczki nadal nie ma, pieniędzy też nie.
Napisałam więc, że dupa blada i że obiecali mi zwrot kasy lub ponowną wysyłkę, a oni mi piszą dokładnie tego samego maila co 2 tyg temu i proszą by czekać kolejne dwa tygodnie. No bez jaj!
Co im napisać?????
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:36   #297
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

dołączam, subskrypcja włączona witam wszystkich truskawkomaniakow/czki , o mamo juz 10 stron do doczytania
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:37   #298
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Guarana może napisać, że chcesz zwrot kasy - bo nie wywiązali sie z umowy. Porozumieć się z nimi to naprawdę chińszczyzna
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:37   #299
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Kasiaoli2001 wkleje fotke tego Star'a jutro rano, ale tutaj bo to w końcu kosmetyk nie z tru, żeby nie było wtopy


Kamisio, wklej zdjęcie!! Ja też chcę zobaczyć, bo też się czaję na bronzera jakiegoś...

Zdjęcia pieskowo-kotkowe powinny były cię przekonać, bo jakoś nie wierzę, że one kupione na Tru
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 16:40   #300
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików

Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
dołączam, subskrypcja włączona witam wszystkich truskawkomaniakow/czki , o mamo juz 10 stron do doczytania
Witamy
Tych stron do nadrabiania będzie znacznie więcej coś czuję
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.