AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 15:17   #1981
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
ja w esotiqu ostatnio kupuje staniki, czesto sa w promocji i place niecale 30zl te chinskie to sa takie ze nieraz wstyd sie chlopu w bieliznie pokazac i w sumie szybko sie niszcza a niektore sa takie ladne
ty no, ja za niego dalam 10zl i wiem, ze to na chwile tylko bedzie nie mam zamiaru nosic go do konca zycia buahahaha a co do faceta... nie mam sie komu pokazywac, wiec tymbardziej problem z glowy
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 15:19   #1982
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

ale masakra na mieście tyle wiary że szok cisnełam sie w tramwaju
ide zrobić coś na obiad a potem hula hop
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 15:23   #1983
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
ty no, ja za niego dalam 10zl i wiem, ze to na chwile tylko bedzie nie mam zamiaru nosic go do konca zycia buahahaha a co do faceta... nie mam sie komu pokazywac, wiec tymbardziej problem z glowy
ee to duzo ja ostatnio u chinczyka kupilam czarny za jakies 5zl ee no kazdy stanik tylko na chwile jest
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 15:36   #1984
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

ide robic jakis obiad
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 16:00   #1985
Trufel
Raczkowanie
 
Avatar Trufel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 189
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
to jak sie przestaniesz nudzic to juz znowu nie bedziesz miec dla nas czasu?
o to się nie martw, zawsze znajdę czas
__________________

Trufel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 16:52   #1986
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no tak, drinki pewnie tez jej ktos stawia, to to tez ma z glowy


no wlasnie ja wczoraj u siebie w sklepie babka miala ta rozowa z zary, co maly bolek wczoraj czy przedwczoraj wstawial, ze chce fajna jest

http://allegro.onet.pl/alladynki-har...548297564.html kurde, ale te spodnie fajne sa, moze sama bym sobie takie kupila i w dodatku tanie
Bardzo fajne te beżowe

Ciągle popierdzielam w miętowych etniesach nie mam innych butów ;/ moje piękne koturny daje do szewca bo po kilku wyjściach prawy flek się zdarł i prawie drewno , masakra jakaś , ale szewc dobrze podbije to nie zedre tak szybko chyba ;d

Wiecie co , cały czas myśle o tym chłopaku z imprezy obczaiłam go na fejsie i sie napaliłam taki słodki blondynek Mojego Tż mam dość , niby jest dobry dla mnie , ale nudzi mnie zrobił się taki nudziarz z niego i chyba przestał mnie podniecać nie ma ochoty na nic ;/
A jak tanczylam z tym chłopakiem to było mi tak fajnie ale ja jestem popier*olona

http://werun.nyheter24.se/isabelles/page/4/ boski ten blog
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:04   #1987
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Kimi_ Pokaż wiadomość
Oj tam nie narzekaj kazde maja w sobie to coś chociaż co ja się będę wypowiadać skoro mam D ale boje sie, ze jak schudne to zmaleja
też się boję też mam D smarujesz czymś?
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 17:17   #1988
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Bylam na tym solarium. kurde, znowu podrozalo chyba trza zmienic miejscowke, bo za 6min zaplacilam 10zl jakas tragedyja... :/ ale kupilam sobie jeszcze sliiiiczny stanik z chinolandu oczywiscie problem z rozmiarem byl, ale jakos sie udalo
oo to faktycznie drogo

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
ja w esotiqu ostatnio kupuje staniki, czesto sa w promocji i place niecale 30zl te chinskie to sa takie ze nieraz wstyd sie chlopu w bieliznie pokazac i w sumie szybko sie niszcza a niektore sa takie ladne
ja kupuje staniki w NY (czesto maja przeceny), maja fajne kroje (z reszta ja z daleka widze stanik i wiem czy kroj bedzie odpowiedni) no i w h&m
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:43   #1989
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oo to faktycznie drogo


ja kupuje staniki w NY (czesto maja przeceny), maja fajne kroje (z reszta ja z daleka widze stanik i wiem czy kroj bedzie odpowiedni) no i w h&m
tez mam staniki stamtad tylko mi ciezko zawsze w rozmiar trafic bo moich nie ma ;/ sa albo male pod biustem i wtedy miska z A,B. a jak miska dobra to wielkie pod biustem
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 17:47   #1990
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oo to faktycznie drogo

no drogo drogo, ale juz znalazlam w necie inne kolo siebie i minuta albo jedno lozko 80gr a drugie 1zl. zobacze co to za wynalazek
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 18:15   #1991
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
mi ostatnio mama to samo powiedziala i ze chyba niedlugo sklep otworze

z nudow tylko czytasz?
otworzymy razem promocyjne ceny dla AG

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
no drogo drogo, ale juz znalazlam w necie inne kolo siebie i minuta albo jedno lozko 80gr a drugie 1zl. zobacze co to za wynalazek
bedziesz brzydka stara i pomarszczona !
idz sobie do rossmana kup balsam z lirene w promocji jest

ja myslałam że mnie coś trafi w domu i poszłam sie na balkon uczyć
a teraz mnie wzieło na sprzatanie i rozpierdzielam wszystko w pokoju , już mam całą reklamówkę
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 18:31   #1992
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne te beżowe

Ciągle popierdzielam w miętowych etniesach nie mam innych butów ;/ moje piękne koturny daje do szewca bo po kilku wyjściach prawy flek się zdarł i prawie drewno , masakra jakaś , ale szewc dobrze podbije to nie zedre tak szybko chyba ;d

Wiecie co , cały czas myśle o tym chłopaku z imprezy obczaiłam go na fejsie i sie napaliłam taki słodki blondynek Mojego Tż mam dość , niby jest dobry dla mnie , ale nudzi mnie zrobił się taki nudziarz z niego i chyba przestał mnie podniecać nie ma ochoty na nic ;/
A jak tanczylam z tym chłopakiem to było mi tak fajnie ale ja jestem popier*olona

ten co sie potem całował z tą laska? bo nie kumam... w sumie nie wiem po co byc z Tż jak piszesz ze jakby zobaczył jak tańczysz z tamtym to by się wkurzył...


mi ostatnio z Tż tak dobrze że się boje ażczasem mamy jakieś małe fochy bo oboje mamy brzydkie charaktery ale tak spoko

a co do ludzkosci co ludzi jest teraz w marketach :O siedze w tym Realu i taka kasa płynie
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:24   #1993
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

pije kawe niby tak późno ale to co jestem złą na maxa nadal nie mam wypłaty wrrrr
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:34   #1994
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Eloska Pokaż wiadomość
ten co sie potem całował z tą laska? bo nie kumam... w sumie nie wiem po co byc z Tż jak piszesz ze jakby zobaczył jak tańczysz z tamtym to by się wkurzył...


mi ostatnio z Tż tak dobrze że się boje ażczasem mamy jakieś małe fochy bo oboje mamy brzydkie charaktery ale tak spoko

a co do ludzkosci co ludzi jest teraz w marketach :O siedze w tym Realu i taka kasa płynie

ta,a kryzys podobno.ludzie kasy nie maja,a w marketach tlumy i cale wozki zakupow woza

Ale mi zimno;/
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:47   #1995
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

co tu tak cicho?
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:00   #1996
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Eloska Pokaż wiadomość
ten co sie potem całował z tą laska? bo nie kumam... w sumie nie wiem po co byc z Tż jak piszesz ze jakby zobaczył jak tańczysz z tamtym to by się wkurzył...


mi ostatnio z Tż tak dobrze że się boje ażczasem mamy jakieś małe fochy bo oboje mamy brzydkie charaktery ale tak spoko

a co do ludzkosci co ludzi jest teraz w marketach :O siedze w tym Realu i taka kasa płynie
No , ale ja jestem walnięta i nie wiem czego chcę , raz tak raz tak.
Nie wiem co mnie ciągnie do tego kolesia tymbardziej ze z jakąś dzi*ką sie pozniej całował Tylko , że non stop o nim myśle jak zobaczyłam jego fotki na fb Muszę wszystko przemyśleć mój związek.. Jeszcze zamówiłam Tż antyrame z tym moim zdjęciem no po prostu genialna jestem 50 zł wydałam a jeszcze się coś skomplikuje i się rozstaniemy. Nie dojrzałam chyba na związek..

Kupiłam sobie podkładzik ten co zawsze lasting finish 25 h tym razem ciemniejszy odcien Jutro wyruszam w lumpy ;d Wiecie co ja to ostatnio same najlepsze staniki to z lumpa mam , praktycznie nowe H&M albo z Victoria Secret płace 2-5 zł za super stanik praktycznie nowiutki ;d Ostatnio kupiłam sobie seksowny komplecik ze strinami
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:31   #1997
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
No , ale ja jestem walnięta i nie wiem czego chcę , raz tak raz tak.
Nie wiem co mnie ciągnie do tego kolesia tymbardziej ze z jakąś dzi*ką sie pozniej całował Tylko , że non stop o nim myśle jak zobaczyłam jego fotki na fb Muszę wszystko przemyśleć mój związek.. Jeszcze zamówiłam Tż antyrame z tym moim zdjęciem no po prostu genialna jestem 50 zł wydałam a jeszcze się coś skomplikuje i się rozstaniemy. Nie dojrzałam chyba na związek..

Kupiłam sobie podkładzik ten co zawsze lasting finish 25 h tym razem ciemniejszy odcien Jutro wyruszam w lumpy ;d Wiecie co ja to ostatnio same najlepsze staniki to z lumpa mam , praktycznie nowe H&M albo z Victoria Secret płace 2-5 zł za super stanik praktycznie nowiutki ;d Ostatnio kupiłam sobie seksowny komplecik ze strinami

Tak nieladnie zapytam:ile masz lat?i ile jestes juz z TŻtem?
moze to faktycznie nie to skoro interesuja Cie inni faceci?
Przemysl wszystko sobe na spokojnie
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:41   #1998
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Eloska Pokaż wiadomość
też się boję też mam D smarujesz czymś?
Ja schudłam i na razie nie chudną na szczęście a smaruje od czasu do czasu czymś tam do biustu i oliwką dla dzieci

Co do staników to ja uwielbiam z topshop i marks & spencer (tutaj większość dla starszych pań ale jest też dział dla młodych i tam są śliczne i tak pięknie się w nich wygląda )
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:35   #1999
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
bedziesz brzydka stara i pomarszczona !
idz sobie do rossmana kup balsam z lirene w promocji jest
i tak bede od tego sie nie ucieknie
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 21:35   #2000
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
No , ale ja jestem walnięta i nie wiem czego chcę , raz tak raz tak.
Nie wiem co mnie ciągnie do tego kolesia tymbardziej ze z jakąś dzi*ką sie pozniej całował Tylko , że non stop o nim myśle jak zobaczyłam jego fotki na fb Muszę wszystko przemyśleć mój związek.. Jeszcze zamówiłam Tż antyrame z tym moim zdjęciem no po prostu genialna jestem 50 zł wydałam a jeszcze się coś skomplikuje i się rozstaniemy. Nie dojrzałam chyba na związek..

trochę nie rozumiem.. raz że nie interesowałby mnie koleś który lubi takie przygody, po drugie to dziwny masz stosunek do Tż..

jak będę robić prezencik na rocznicę, a mam nadzieje że dożyje tego czasu, to będę chciała zrobić mu przyjemność a nie żałować pieniędzy..

i dziwnie z tym pozwalaniem, ma problemy z twoimi wyjściami i dziwisz się, jak sama piszesz ze jakby zobaczył co tam robisz byłby wkurzony? co jakby on jakoś tam fikuśnie tańczył z inną? raz ze byłabyś zła że to twój facet i sobie tam przyogarnia inna (w sensie urażona duma) i dwa że zraniłoby Cię to jeśli go kochasz
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:44   #2001
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Eloska Pokaż wiadomość
trochę nie rozumiem.. raz że nie interesowałby mnie koleś który lubi takie przygody, po drugie to dziwny masz stosunek do Tż..

jak będę robić prezencik na rocznicę, a mam nadzieje że dożyje tego czasu, to będę chciała zrobić mu przyjemność a nie żałować pieniędzy..

i dziwnie z tym pozwalaniem, ma problemy z twoimi wyjściami i dziwisz się, jak sama piszesz ze jakby zobaczył co tam robisz byłby wkurzony? co jakby on jakoś tam fikuśnie tańczył z inną? raz ze byłabyś zła że to twój facet i sobie tam przyogarnia inna (w sensie urażona duma) i dwa że zraniłoby Cię to jeśli go kochasz
Majce nie do konca dobrze z TŻ to szuka kogos innego i tu akurat ja rozumiem... mloda jest, wyszaleje sie i pozna kogos kto bedzie dla niej najwazniejszy mlodosc ma swoje prawa, trzeba sie wyszumiec... sama tak mialam
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:47   #2002
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
Majce nie do konca dobrze z TŻ to szuka kogos innego i tu akurat ja rozumiem... mloda jest, wyszaleje sie i pozna kogos kto bedzie dla niej najwazniejszy mlodosc ma swoje prawa, trzeba sie wyszumiec... sama tak mialam
no dobrze, jest mloda, chce sie wyszalec, ale ja uwazam, ze Majka.. powinnas byc w porzadku wobec Tżta, a nie isc na imprezy, tanczyc z jakims innym, cos tam kombinowac. rozumiem, ze to juz nie to co kiedys miedzy wami, ale kurcze... nie chcesz z nim byc to sie rozejdzcie. nie wolno byc az tak nie fair wobec kogos kogo sie niby kocha. dzisiaj przeczytalam takie zdanie... ze jesli chociaz raz sie zaczelo zastanawiac czy kogos sie kocha, to przestalo sie tego kogos kochac juz na zawsze
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:28   #2003
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

a ja chyba nie jestem juz w zwiazku ... pisze chyba bo nie wiem nic, nie ogarniam w sumie nic do mnie nie dociera jak na razie
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:46   #2004
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
a ja chyba nie jestem juz w zwiazku ... pisze chyba bo nie wiem nic, nie ogarniam w sumie nic do mnie nie dociera jak na razie
dlaczego, co sie stalo?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:50   #2005
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
a ja chyba nie jestem juz w zwiazku ... pisze chyba bo nie wiem nic, nie ogarniam w sumie nic do mnie nie dociera jak na razie
Lo;/
Kolejna...;(
Co sie stalo?Moze jeszcze sie wszystko ulozy...

U mnie nadal nieciekawie;/
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:55   #2006
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Vanessa176 Pokaż wiadomość
Tak nieladnie zapytam:ile masz lat?i ile jestes juz z TŻtem?
moze to faktycznie nie to skoro interesuja Cie inni faceci?
Przemysl wszystko sobe na spokojnie
Z TŻtem mam rocznice w niedziele , a mam 18 lat.
Może uznacie mnie za dzieciaka , no ale cóż.
Rozmawiałam wczoraj z Tżtem i wyjaśniliśmy sobie co nie co , teraz mam czas na przemyślenia , bo w sumie nie warto ciągle myśleć ze będzie lepiej jak sama nie umiem się zmienic
Ten koleś mnie zaskoczył sam podbił fajnie się tanczyło wiem nie powinnam , już raz zdradziłam poprzedniego chłopaka. Muszę sie ogarnąć może powinnam być jakiś czas sama
Tż jest dla mnie fajnym przyjacielem , miło się spędza czas z nim od czasu do czasu , ale chyba nie powinniśmy być razem. Boje się teraz tego rozstana , tego błagania , litości to jest najtrudniejsze i czy wytrzymam czy nie wróće do niego po 3 dniach eh jednak coś mnie przy nim trzyma.

Własnie wstałam obudził mnie telefon jakaś babka reklamująca galanterie skórzaną Piękna dziś pogoda idę do szewca za godzinkę i pozniej pojade na solarke , humor mi sie poprawi troche
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:05   #2007
princesska23
Wtajemniczenie
 
Avatar princesska23
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 914
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez Majka007 Pokaż wiadomość
Z TŻtem mam rocznice w niedziele , a mam 18 lat.
Może uznacie mnie za dzieciaka , no ale cóż.
Rozmawiałam wczoraj z Tżtem i wyjaśniliśmy sobie co nie co , teraz mam czas na przemyślenia , bo w sumie nie warto ciągle myśleć ze będzie lepiej jak sama nie umiem się zmienic
Ten koleś mnie zaskoczył sam podbił fajnie się tanczyło wiem nie powinnam , już raz zdradziłam poprzedniego chłopaka. Muszę sie ogarnąć może powinnam być jakiś czas sama
Tż jest dla mnie fajnym przyjacielem , miło się spędza czas z nim od czasu do czasu , ale chyba nie powinniśmy być razem. Boje się teraz tego rozstana , tego błagania , litości to jest najtrudniejsze i czy wytrzymam czy nie wróće do niego po 3 dniach eh jednak coś mnie przy nim trzyma.

Własnie wstałam obudził mnie telefon jakaś babka reklamująca galanterie skórzaną Piękna dziś pogoda idę do szewca za godzinkę i pozniej pojade na solarke , humor mi sie poprawi troche
no to 18 lat to moim zdaniem szybko na takie stale zwiazki bo jeszcze sama nie wiesz co chcesz... taki koles na baletach to wszystkie laski podrywa, nie jestes jedyna, zreszta sama widzialas. Lepiej faceta znalezc gdzie indziej... jakbys naprawde nie chciala byc ze swoim TZ to bys nie myslala co bedzie pozniej i co on bedzie robil. Masz robic tak zeby Tobie bylo dobrze, to Twoje zycie. A jak jestes z TZ z litosci to mu wspolczuje, naprawde...
__________________

AG
princesska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:13   #2008
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Cytat:
Napisane przez princesska23 Pokaż wiadomość
no to 18 lat to moim zdaniem szybko na takie stale zwiazki bo jeszcze sama nie wiesz co chcesz... taki koles na baletach to wszystkie laski podrywa, nie jestes jedyna, zreszta sama widzialas. Lepiej faceta znalezc gdzie indziej... jakbys naprawde nie chciala byc ze swoim TZ to bys nie myslala co bedzie pozniej i co on bedzie robil. Masz robic tak zeby Tobie bylo dobrze, to Twoje zycie. A jak jestes z TZ z litosci to mu wspolczuje, naprawde...

Czy ja wiem czy 18 lat to za wczesnie...
Ja mialam niecale 17 lat jak zaczelam spotykac sie z moim poprzednim chlopakiem.Bylismy razem rok. Przed 18 poznalam mojego obecnego TZta i od tego czasu jestesmy razem, zareczylismy sie i mieszkamy razem.Do tej pory bylo raczej ok
To zalezy od podejscia obydwu stron.Moze Tż Majki traktuje ten zwiazek bardzo powaznie.w takiej sytuacji moim zdaniem powinns mu powiedziec Majka co czujesz i raczej Wasz zwiazek nie ma sensu.
Skoro po niedlugim byciu razem interesuja cie inni faceci to co bedzie za kilka lat....?A wtedy bedzie Ci jeszcze trudniej zakonczyc ten zwiazek,bedziecie ze soba coraz bardziej zwiazani...
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:14   #2009
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

Nie nie jestem z nim dla litości , źle to ujęłam. Po prostu dużo się zmieniło i już nigdy nie będzie tak jak np. 3 mies temu. Zrobie sobie przerwę od facetów, nie chce nikogo ranić , może okaże się , że jednak to on jest dla mnie najważniejszy tylko czy da mi tą drugą szanse , zobaczymy.
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 08:24   #2010
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: AMERICAN & POLISH GIRLS część XXIII

mowicie, ze 18lat to za wczesnie na powazne zwiazki... Ja jestem ze swoim Tztem od 17roku zycia
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:28.