mój makijaż na wieczór - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 14:30   #31
babykiss
Raczkowanie
 
Avatar babykiss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 66
Smile Dot.: mój makijaż na wieczór

Cytat:
Napisane przez yyork Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi sie ten makijaz z 10 postu, w sobote ide na wesele, mam czerwona satynowa sukienke i mysle ze taki makijaz by do niej pasowal, tylko uzylabym czarnego albo grafitowego cienia. Czy mozesz krok po kroku napisac jak malowalas oczy? I co to za srebrzysty pylek, gdzie go mozna kupic i po ile? Z gory dziekuje

Pyłek jest z firmy "essense" można kupic z drogeriach N****A
(mam nadzieje ze wiesz o co chodzi). Jest on w dwoch odcieniach srebrzystym takim jak ja mam i złotym.
Co do malowania oczu to najpierw nakładam jasny cien, jakis ecru, chodzi o podkład, nakladam go na cala czesc ruchomą i idąc w gorę w strone brwi powinna byc ona coraz delikatniejsza. Potem maluję kreske na górnej powiece na lini rzes, rozcieram ją aby była nieostra, noi jesli chcesz uzyc grafitowego, oraz z elementami np czrnego cienia to cieniuję tak aby plynnie te dwie strefy jasna i ciemna przechodzily w siebie. Jesli chodzi o pyłek to "maczam" w nim delikatnie pedzelek, nadmiar zmuchuja aby sie nie osypał,i dociskam do powieki zarowno po stronie jasnej jak i rowniez troszke na ciemnej aby drobinki rowniez tam migotaly, noi pod lukiem brwiowym. Pozniej maluję na dolnej powiece kreskę, na linni rzęs, i rozcieram ją. na koniec podkręcam rzęsy zalotką i tuszuję rzęsy. mam nadzieje ze w miare jasno opisalam. Jesli jeszcze cos chcesz wiedziec to pytajPozdrawiam
Aha, noi pyłek kupowalam juz z poltora roku temu, kosztowal niecale 10zł, ale jest bardzo wydajny bo mam jeszcze polowe
babykiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:34.