co mam pocz±æ ze swoimi w³osami? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-03-01, 18:04   #1
Lunedi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 28
Jestem znudzona swoimi w³osami naturalnie krêconymi. Czasami siê z tego cieszê, ale czêsto my¶lê o prostych w³osach. Tyle fryzur mo¿na na nich robiæ... a po moich w³osach czêsto nie widaæ nawet cieniowania. Wkurza mnie to. Poza tym próbowa³am zrobiæ z siebie blondynkê, ale moje w³osy zawsze wychodzi³y ¿ó³te, a potem by³y rude , a rudego nie znoszê!!! Teraz mam do¶æ blondu i my¶lê o ciemnych w³oskach. teraz mam na w³osach szampon koloryzuj±cy, ale co mam wybraæ? Poza tym chcia³abym w koñcu mieæ fryzurkê, z któr± by³oby mi dobrze i ³adnie, a przede wszystkim chcia³abym czuæ siê atrakcyjnie i byæ atrakcyjna dla mê¿a. Niestety moje w³oski s± bardzo delikatne i cienkie. Ju¿ sama nie wiem co robiæ Pomó¿cie wiza¿anki

1. Jak siê opalasz - szybko czy ciê¿ko(najpierw na czerwono b±d¼ ró¿owo). Odcieñ opalenizny jest ciep³y - z³otawo-br±zowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-be¿owy?

OPALAM SIê SZYBKO. NAJPIERW NA CZERWONO, POTEM NA Z³OTAWO - BR±ZOWO

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy têczówki maj± ciemniejsz± obwódkê, czy kolor ich jest czysty, a mo¿e maj± plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzêsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

MOJE OCZY DEFINIUJê JAKO SZARE. TêCZóWKI MAJ± CIEMNIEJSZA OBWóDKê. NA TêCZóWKACH MAM Z³OTE PLAMKI. CIEKAWE JEST TO, ¿E GDY U¿YWAM CIENIA NA POWIEKI W KOLORZE ZIELONYM - MOJE OCZY STAJ± SIê BARDZO NIEBIESKIE, A GDY POMALUJê JE NA NIEBIESKO - S± BARDZIEJ ZIELONE. OPRAWA OCZU JEST ZDECYDOWANA - CIEMNA, ALE NIE CZARNA.

3. Piegi - jesli wystêpuj±, to s± z³otawe ciep³e czy raczej szaro-br±zowe?

PIEGóW NIE MAM.

4. Cera - jaki ma odcieñ Twoja skóra? Ciep³y brzoskwiniowy, oliwkowy, z³otawy czy jasny, ch³odny wpadaj±cy w ró¿ lub porcelanowy? Je¿eli siê rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy ró¿owy?

MOJA CERA MA ODCIEñ JASNY CH³ODNY WPADAJ±CY W Ró¿. DOPIERO GDY SIê OPALê NABIERA Z³OTAWEGO KOLORYTU.

5. Naturalny kolor w³osów - ciemny, jasny. Jaki odcieñ? Czy ma z³otawo-br±zowe przeb³yski czy raczej mysie, bardziej popielate?

MOJE W³OSY NATURALNIE S± CIEMNE (JESTEM SZATYNK±) I MAJ± RUDAWO - POPIELATE PRZEB³YSKI.

6. Kolor ust (naturalny oczywi¶cie) jest do¶æ jasny, ró¿owy czy ciep³y - nasycona czerwieñ, brzoskwinia czy koral?

KOLOR MOICH UST TO JASNY Ró¿.

7. W jakich kolorach czujesz siê dobrze, a które ¼le podkre¶laj± Twoj± urodê?

DOBRZE CZUJê SIê W KOLORACH CH³ODNYCH - ODCIENIE NIEBIESKIEGO I ZIELONEGO, CZERWIEñ, BIEL W PO³±CZENIU Z Ró¿EM I POMARAñCZ±. WYDAJE MI SIê, ¿E ¼LE PODKRE¶LAJ± MOJ± URODê NA PEWNO CZERñ, ¿ó³æ, SZARY...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (13,2 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 01-01-08_1712.jpg (83,9 KB, 47 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (18,3 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: gif 003.gif (111,0 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IM000051.jpg (27,6 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (43,1 KB, 46 za³adowañ)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2008-03-01 o 19:48 Powód: post pod postem
Lunedi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-01, 21:21   #2
Emavina
Przyczajenie
 
Avatar Emavina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zielony pokój w szarym miasteczku
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: co mam pocz±æ ze swoimi w³osami?

moja przyjació³ka ma podobny typ w³osów Podobnie jak Ty ma niewysokie czo³o i w miarê okr±g³± buziê. Ma lekkie loki, do¶æ krótko ¶ciête, lu¼no puszczone i niesforne. Wygl±da to bardzo seksownie Ja bym Ci radzi³a:
- unie¶æ nieco w³osy u nasady (polecam pianki Sunsilk)
- pój¶æ do dobrego fryzjera i ¶ci±æ je lekko tak, aby nie dawa³y wra¿enie kszta³tu gruszki
- mo¿e lekko przyciemniæ? je¶li nie ufasz farbom, mo¿e henna albo p³ukanki z kory dêbu?
Naprawdê genialne loczki, zazdroszczê
__________________
Maj 2008 - tak jakby matura.

"Czas ma zielone kocie oczy, tak samo, jak Ty.."

Przysz³o¶æ rysuje siê zielono.
Emavina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-01, 21:27   #3
Majlajf
Raczkowanie
 
Avatar Majlajf
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 290
Dot.: co mam pocz±æ ze swoimi w³osami?

Masz bardzo ³adne w³osy ... : ) ) Je¶li znudzi³y Ci siê loki to mo¿e wyprostuj w³osy. Polecam równie¿ podniesienie w³osów, ale nie Sunsilkiem, przynajmniej na mnie nie dzia³a (pianka zwiêkszaj±ca objêto¶æ - s± po niej t³uste w³osy) Wycieniowanie - tak xD Zdecydowanie (od samej góry) ^^
__________________
Czy Kiedykolwiek ...
Zamkn±³e¶ Swe Oczy i Zaufa³e¶ ,
Po Prostu Zaufa³e¶ ?
Wyrzuci³e¶ Gar¶æ Brokatu w Powietrze ?
Stan±³e¶ Twarz± w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Po³owa Drogi Do Miejsca, Sk±d Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Siê <33
Majlajf jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-01, 22:22   #4
cindy17
Raczkowanie
 
Avatar cindy17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 251
Dot.: co mam pocz±æ ze swoimi w³osami?

Jezeli nie chcesz juz kreconych wlosow ja polecam prostowanie chemiczne zebys nie musiala sie tak meczyc z prostownica, proponuje takze przyciemnic kolor, nie musi to byc odrazu farba dla sprobowania kup szamponetke sa one bez utleniacza i amoniaku takze nie poniszczysz wlosow rowniez bym radzila je wycieniowac , jakas ladna grzywke zrobic proponuje ukosna lekki makijazyk i bedzie slicznie
cindy17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-15, 21:00   #5
Lunedi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: co mam pocz±æ ze swoimi w³osami?

A jak d³ugo utrzymuje siê chemiczne prostowanie w³osów? Jaka d³ugo¶æ w³osów by mi pasowa³a? Najsmutniejsze jest to, ¿e w³osy rosn± mi bardzo powoli Proszê, dorad¼cie mi co¶...
Lunedi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-17, 11:36   #6
lolly_girl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomo¶ci: 3 722
Dot.: co mam pocz±æ ze swoimi w³osami?

Na Twoj± d³ugosc w³osów bedzie to kosztowa³o oko³o 400z³ a utrzymuje siê dopóki nie odrosn±(tak jak z farbowaniem).
Mi siê osobiscie nie widzisz w tych krêconych w³oskach ale ka¿dy ma swój gust prawda? jak wyprostujesz by³yby d³u¿sze, do tego trochê uniesione z ty³u np lekko natapirowac i by³o by ¶licznie- ale to tylko moje zdanie
lolly_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-17, 11:39   #7
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomo¶ci: 16 907
Dot.: co mam pocz±æ ze swoimi w³osami?

zdecydowanie najlepiej Ci by³o we w³osach ze zdjêcia nr 2.
Przedzia³ek zawsze na boku, taka uwaga i jednak bardziej jasne w³osy ni¿ ciemne.
kliwia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 18:13   #8
Lunedi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: co mam pocz±æ ze swoimi w³osami?

Tyle, ¿e z jasnych w³osów nic mi nie wychodzi, bo zawsze przebija siê rudy, którego nie cierpiê lub te¿ w³osy mi ¿ó³kn±, co nie wygl±da Najlepiej czujê siê w ciemniejszych w³oskach. My¶la³am o jakim¶ br±zie, np. karmelowy br±z, a w³oski bêdê próbowa³a wyprostowaæ. I chcê pomy¶leæ o grzywce. Jak mia³aby wygl±daæ grzywka uko¶na? Proszê porad¼cie mi co¶. Nied³ugo szykuje siê ¶lub szwagra i nie chcê wygl±daæ jak czupirad³o lub kurka domowa...
Lunedi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.