źle czuję się w swoim ciele i wyglądzie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 12:33   #1
indeside
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1

źle czuję się w swoim ciele i wyglądzie!!!


Witam. Jestem mamą 5 miesiecznego dziecka, w ciąży przytyłam 25 kg teraz zostało mi 15kg nadwagi, ciuchy sprzed ciaży nie wchodzą,czuję się fatalnie. Jestem niebieskooką blondynką. Ważę 80kg. ćwiczenia i diety nie pomagają. Zaczynam się przyzwyczajać,ale wiem że nawet ktoś o takim wyglądzie może wyglądać fajnie, ja niewiem jak się ubierać czego unikać.chciałabym poczuć się dobrze, chciałabym być zauważaną jak kiedyś a teraz czuję się jak szara myszka.chcę zmienić wszytsko jestem gotowa na poważne zmiany. Dołączam zdjęcia obecne i te sprzed ciąży. Pomóżcie mi. Marta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mazury 006.jpg (16,7 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mazury 141.jpg (21,3 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mazury 157.jpg (17,8 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed.JPG (24,0 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF9905.JPG (30,9 KB, 344 załadowań)
indeside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 14:04   #2
gosiula372
Rozeznanie
 
Avatar gosiula372
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 905
Dot.: źle czuję się w swoim ciele i wyglądzie!!!

Moim zdaniem jestes urocza kwitnąca mamusią a nie jakąs tam szara mychą! Delikatna zmiana fryzury(jakas ekstrawagancka grzyweczka), odpowiednie podkreslenie błękitnych oczów w zupełnosci wystarczy
A co do nadwagi, z mojego doswiadczenia radze nie zmartwiac się tym, ja również w ciazy przytyłam 25 kg a na dzien dzisiejeszy waże 46 Nie stosowałam żadnych diet , wiem że karmienie piersią wspomaga odchudzanie i odpowiednia dieta przy karmieniu, opieka nad dzieckiem pochłaniała mi dużo czasu i gdzies koło roku powróciłam do swojej dawnej wagi!!
Wiec głowa do góry
__________________
Było fajnie .............. ale sie skonczyło
gosiula372 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 14:44   #3
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: źle czuję się w swoim ciele i wyglądzie!!!

indeside, Wyglądasz naprawdę kobieco i ślicznie! Nie zamartwiaj się aż tak!
Jeśli chodzi o ciuszki to polecam abyś zaczęła od tego jaką masz figurę. Są na forum ciekawe wątki poświęcone typom figury (coś więcej niż klasyczne:jabłko, klepsydra czy gruszka). Na podstawie odkrycia, którym jesteś typem możesz zobaczyć co warto podkreślać a co unikać.
Jesli chodzi o makijaż to dokładnie się nie znam i nie mogę Ci polecić. Ale wydaje mi się, ze jeśli cierpisz na brak czasu możesz zainwestować w hennę na rzęsach. Nie będziesz musiała używać tuszu, nie będzie Ci się rozmazywał i zawsze będziesz wyglądała jak z umalowanymi rzęsami
Co do fryzury to wydaje mi się, że mogłabyś włosy zapuszczać. tylko kolor bym troche urozmaiciła. Może jakieś pasemka w cieplejszym blondzie? Podoba mi się też pomysł z grzyweczką. Taka długa i prosta mogłaby ładnie podkreślić Ci oczy
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:47   #4
cytrynka0409
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 12
Dot.: źle czuję się w swoim ciele i wyglądzie!!!

Witam. Mam ten sam problem. Jestem mamą 17-nasto miesięcznego synka. W ciąży przybrałam 20 kg, potem do roku schudłam 25, bez diety i ćwiczeń(karmiłam piersią).No a teraz znów przytyłam 5kg. No ale to przez mój niepohamowany apetyt. Obecnie od poniedziałku też staram się nieco ćwiczyć, no i nie jem po 18. No i są małe efekty . Przede wszystkim trochę lepiej się czuję (psychicznie).

Wierzę w to, że uda się i Tobie. Trzeba tylko trochę popracować( ja mam przynajmniej taki zamiar, bo mam jeszcze dużą nadwagę, dodam że nigdy nie byłam chudzielcem).

Moim skromnym zdaniem, co do Twego wyglądu to zmieniłabym przede wszystkim kolor włosów np na jasny brąz, no i z tą grzyweczką wyglądałaś bardziej korzystnie.Proponuję taką asymetryczną . Taka radykalna zmiana zawsze podnosi na duchu, dodaje energii i chęci do dalszych zmian.

Pozdrawiam serdecznie
cytrynka0409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:54   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: źle czuję się w swoim ciele i wyglądzie!!!

10 w 5 miesięcy to zupełeni dobry wynik

nie przejmuj się - ja nie jestem jeszcze mamusią wiec cięzko mi się dokładnie wczuć w Twoją sytuacje ale..
nie możesz się poddawać. Jeżeli chcesz wrócić do dawnej wagi to na pewno myślenie, że ćwiczenia nie pomagają nie będzie dobre - wierz w siebie, swoją wartość i możliwosci, dbaj o diete, bieganie za dzieckiem też sporo na pewno pomoże, dbaj o siebie - nie pozwol sie zdominowac obowiazkom i nie pozwalaj sobie za odmawianie sobie dbania o siebie bo jesteś zmeczona - poswiec troche wiecej czasu na wszystko, wyjdz do fryzejra, kosmetyczki, kup jakis fajny nowy ciuch spokojnie wszystko bedzie dobrze- piekna z ciebie kobieta, pewnie cudowa mama wiec nie masz sie czym zamartwic moze to sie wydaje ciezkie.. ale powalcz jezeli tylko zle sie czujesz - dla usmiechu na twarzy warto pozdrawiam i trzymam kciuki
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.