Problem ze skórą twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-05, 14:33   #1
Mysia0991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2

Problem ze skórą twarzy


Witam. Proszę o pomoc- od jakiegoś czasu skóra mojej twarzy jest zaczerwieniona, pojawiają się krosty. Mam blada cerę, jednak gdy trochę się opale mam wrażenie, że plamy łagodnieja. Mieszkam w UK i używam kremu e45. Po nim nic mnie nie piecze, nie mam napiętej skóry. Przestałam używać pudrow, używam łagodnych żeli do mycia twarzy, odstawilam peelingi, nie wyciskam pryszczy. Właściwie jako takich pryszczy nie mam, problem występuje raczej z plamkami i kostkami, których się wstydzę, ponieważ wygląda to, jakbym nie dbała o swoją twarz... staram się nie jesc ostrych potraw, może jedynie spożywam za dużo cukru... czy są jakieś kremy, maści, żele, maseczki, które złagodza te zmiany? Jak to jest, że niektóre dziewczyny mają piekne buźki, z delikatną i gładka skóra?? POMOCY
Mysia0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 06:29   #2
LadyNataliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 124
Dot.: Problem ze skórą twarzy

Moja koleżanką tez nigdy nie miała żadnych niedoskonalosci. Miała piękna promienna twarz po mamie. Natomiast całkiem niedawno tez zaczęły jej wychodzić jakieś przeróżne brzydactwa wiec myślę ze każdy to musi przeżyć. Ja tez mam sporo niedoskonałości staram się jak mogę ale trądzik ciężko wyleczyć. Pamiętaj ze droga do pięknej cery jest długa i weczerpujaca. Trzeba mieć dużo cierpliwości. Ja używamy co jakiś czas peelingu z ziaji z serio - liście manuka ale ona chyba nic nie daje. Mam zamiar kupić sobie masc - krem z acne derm on jest na niedoskonalosci takie jak krótki i przebarwienia. Może spróbuje tego ? Ja mam zamiar kupić to na następnych zakupach. Ważne jest byś niczego nie wyciskala bo wtedy na pewno nie polepszysz stanu swojej skory.
LadyNataliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 11:23   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Problem ze skórą twarzy

Cytat:
Napisane przez Mysia0991 Pokaż wiadomość
Witam. Proszę o pomoc- od jakiegoś czasu skóra mojej twarzy jest zaczerwieniona, pojawiają się krosty. Mam blada cerę, jednak gdy trochę się opale mam wrażenie, że plamy łagodnieja. Mieszkam w UK i używam kremu e45. Po nim nic mnie nie piecze, nie mam napiętej skóry. Przestałam używać pudrow, używam łagodnych żeli do mycia twarzy, odstawilam peelingi, nie wyciskam pryszczy. Właściwie jako takich pryszczy nie mam, problem występuje raczej z plamkami i kostkami, których się wstydzę, ponieważ wygląda to, jakbym nie dbała o swoją twarz... staram się nie jesc ostrych potraw, może jedynie spożywam za dużo cukru... czy są jakieś kremy, maści, żele, maseczki, które złagodza te zmiany? Jak to jest, że niektóre dziewczyny mają piekne buźki, z delikatną i gładka skóra?? POMOCY
Najpierw by Ci się przydała diagnoza, bez tego będziesz błądzić bez sensu i używać losowych produktów, o których nawet nie będziesz wiedzieć, czy są przeznaczone do Twojej przypadłości. Zaczerwienienia, krosty i plamy, nadwrażliwość, to może być wszystko, począwszy od alergii, poprzez różnego rodzaju dermatozy, jakąś postać trądziku i tak sobie można zgadywać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 13:00   #4
LadyNataliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 124
Dot.: Problem ze skórą twarzy

A jak długo doskwieraja ci te problemy skórne ?
LadyNataliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-06 14:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.