Już niedługo - WAKACJE ;D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 07:13   #1
love&hate
Raczkowanie
 
Avatar love&hate
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 75
Cześć Wszystkim Wizażankom Jak juz doskonale wiecie - juz niedlugo wakacje Pomyslalam ze przydalaby mi sie jakas metamorfoza, chce sprobowac czegos nowego..

Plan jest taki :
1. Włosy [ mam juz 5cm odrosty! ] ogolnie sa zniszczone farbowaniem, codziennym prostowaniem.. i tak mysle ze przez wakacje trzeba bedzie zrobic im jakas kuracje. No i jakis nowy kolorek - zawsze bylam jasna blondynka teraz mysle moze o jakims brązie..

2. Paznokcie Mozeby tak sprobowac tipsy ?? Nigdy nie mialam a naturalne mam dosyc ladne, tylko ze sie rozdwajaja..

3. Piercing?! podoba mi sie kolczyk nad warga, ktory wyglada jak pieprzyk.. wiecie o co chodzi ale widzialam go z bliska u kuzynki.. brzydka ta dziura zostaje i sie troche boje

4. Tatuaz? oczywiscie henna mysle ze mozeby zrobic sobie gdzies takie smoczysko chinskie.. ale gdzie dorwac ta henne zeby byla dosyc trwala?

5. hahaha teraz sie zdziwicie - Rzęsy Slyszalam ze jak sie obetnie, to pozniej urastaja grubsze boje sie takich experymentow ale moze warto sprobowac?


no to narazie chyba tyle mi tylko do glowy przyszlo.. Dziewczyny, piszcie co o tym sadzicie i podrzucajcie jakies pomysly jeszcze

A wiec zalaczam zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0827081716-01.jpg (10,9 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT6871.jpg (47,4 KB, 232 załadowań)
__________________
Twillight Saga

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-05-27 o 08:02
love&hate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 07:40   #2
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

a zdjęcia? na podstawie czego mamy Ci pomóc?
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 11:51   #3
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

Absolutnie nie obcinaj rzęs! Bo mogą wcale nie odrosnąć. Odżywiaj je-olejek rycynowy, odżywki do rzęs ale nie tnij. I absolutnie nie wyrywaj bo usuniesz też cebulki. Moim zdaniem kolor ci nie pasuje.Jeśli blond to powinnaś chyba jednak wybrać zimny a nie ciepły.Chyba lepiej byłoby ci w brązach. Masz za mocno wyskubane brwi-powinnaś je zapuścić i wyregulować u kosmetyczki a nie skubać sama bo brzydko to wygląda.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Tatuaż? Tymczasowy Henną polecam, w gabinecie-zrobią ci ładny jaki chcesz. Trwałego nie polecam-znudzi ci się, jest bolesny, nie można się potem opalać, możesz w gabinecie złapać Hiv albo żółtaczkę albo inną infekcję.Z tego samego powodu odradzam piercing.Polecam raczej samoprzylepne kryształki Svarowskiego-też wygląda jak kolczyk np. w nosie a nie boli, jest tymczasowe-w sam raz na wakacje i bezpieczne dla zdrowia.Szalej w wakacje ale z głową.I odradzam rozwiązania raz na zawsze bo prędzej czy później się znudzą, będziesz chcieć zmian a kolczyk czy tatuaż będą trudne do usunięcia i tylko oszpecisz się na stare lata. Chcesz zmian? Opal buźkę samoopalaczem, kup jakieś kosmetyki kolorowe, zmień fryzurkę i kolor jeśli fryzjer uzna ,że włoski są na tyle zdrowe,że farbowanie im nie zaszkodzi (włosy odrosną). W twoim wieku też chciałam mieć tatuaż , też smoka.Zrobiłam z kalkomanii i po wakacjach mi się znudził,więc zmyłam i po krzyku. Z kolei koleżanka na studiach zrobiła sobie prawdziwą dziarę na dekolcie i też jej się znudziła i teraz ma problem-usunięcie jest drogie, bolesne i zostanie jej blizna.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 12:22   #4
SoniaAniela
Przyczajenie
 
Avatar SoniaAniela
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 26
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

sa salony fryzjerskie ktore stosuja zabiegi przywracania naturalnego koloru włosów. moze zafarbuj na kolor zblizony do Twojego naturalnego
obetnij włoski - zniszczone koncowki
a tipsy sa przyeszłoscia - przynajmniej dla mnie
SoniaAniela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 13:06   #5
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

Tipsom mówię nie-jeżeli masz ładne paznokcie to wystarczy jakaś odżywka przeciwko rozdwajaniu się.
Obcinanie rzęs?W ŻYCIU. Mogą Ci już nie odrosnąć.
Tatuaż z henny-może być fajna sprawa i tak się zmyje.
Kolczyk- też odradzam. Znudzi Ci się i będzie problem.
Włosy- przyciemnić-sądzę, że w brązie będziesz wyglądała lepiej.
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 13:19   #6
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

Cytat:
Napisane przez love&hate Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim Wizażankom Jak juz doskonale wiecie - juz niedlugo wakacje Pomyslalam ze przydalaby mi sie jakas metamorfoza, chce sprobowac czegos nowego..

Plan jest taki :
1. Włosy [ mam juz 5cm odrosty! ] ogolnie sa zniszczone farbowaniem, codziennym prostowaniem.. i tak mysle ze przez wakacje trzeba bedzie zrobic im jakas kuracje. No i jakis nowy kolorek - zawsze bylam jasna blondynka teraz mysle moze o jakims brązie..

2. Paznokcie Mozeby tak sprobowac tipsy ?? Nigdy nie mialam a naturalne mam dosyc ladne, tylko ze sie rozdwajaja..

3. Piercing?! podoba mi sie kolczyk nad warga, ktory wyglada jak pieprzyk.. wiecie o co chodzi ale widzialam go z bliska u kuzynki.. brzydka ta dziura zostaje i sie troche boje

4. Tatuaz? oczywiscie henna mysle ze mozeby zrobic sobie gdzies takie smoczysko chinskie.. ale gdzie dorwac ta henne zeby byla dosyc trwala?

5. hahaha teraz sie zdziwicie - Rzęsy Slyszalam ze jak sie obetnie, to pozniej urastaja grubsze boje sie takich experymentow ale moze warto sprobowac?


no to narazie chyba tyle mi tylko do glowy przyszlo.. Dziewczyny, piszcie co o tym sadzicie i podrzucajcie jakies pomysly jeszcze

A wiec zalaczam zdjecia
1. Popieram. O włosy warto zadbać. Niestety na podstawie tych zdjęć nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy i w jakim w brązie było by ok.
2.Twoje Ci sie rozdwajają a chcesz tipsy?? Wiesz jak wyglądają paznokcie po tipsach?? Są totalnie osłabione, miękkie i matowe. Lepiej zainwestuj te pieniądze w odżywki albo odżywianie paznokci u kosmetyczki.
3. Mi sie to nie podoba ale wiem że to dośc popularne w pewnym wieku. Pomyś że moda kiedys minie a Ty z taką szpecącą dziurą zostaniesz Po za tym po przebiciu mozesz miec różne "ropiejące" historie A co za pare lat?? Nosic tego wiecznie nie bedziesz.
4. Taki tatuaż to też najlepiej u kosmetyczki. Niektóe salony tatuażu również bawią sie w henne.
5. Ja sie nie dziwie. Już słyszałąm takie kretynizmy Wię muszę Cie zmartwic. Obciete rzesy NIE ODRASTAJĄ Wyrwane tak, ale obciete nie - to nie zwykłe włosy na głowie.

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

to o rzęsach wyczytałam w paru miejscach i sprawdzone na mojej kuzynce ze swojej strony polecam olejek rycynowy.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 12:14   #7
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

mnie tam się wydaje że rzęsy odrastają. koleżanka w liceum ciachnęła i jej normalnie odrosły, chociaz czy ładniejsze to nei wiem. a ile razy ktoś sobie opalił rzęsy i brwi przez różne przypadki i też odrosły. mnie rzęsy hurtowo wypadają i jeszcze szybciej rosną, jak zreszta i włosy więc nad możliwościami pielęgnacji sie wypowiadać nie będę.

co do paznokcji to faktycznie zanim pomyslisz o tipsach lepiej zadbaj o swoje własne, zwąłszcza że piszesz że mają ładny kształt.

wszelkiemu dziurkowaniu jestem przeciwna. co prawda u kogos całkiem fajnie to wygląda, ale jak poczytałam ostatnio jak się może kolczyk w pępku ślimaczyc to mi się wszelkiego tego typu eksperymentów odechciało. zwąłszcza na buzi, bo tego nei zasłonisz.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

a co do rzęs to nawet gdyby obcięte nie odrastały, to przeciez nei ma sie całe życie jednych rzęs tylko sie one wymieniają, jak wszystko. więc w najgorszym razie trzeba by poczekać az obcięte wypadną i zastąpią je nowe
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 19:59   #8
FickPrinzessin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 69
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

Wg mnie za dużo wszystkiego na raz. Rozumiem, że ma być totalna metamorfoza ale nie wiem, coś mi nie pasuje.
1. Wolisz zafarbować włosy do koloru zbliżonego Twojemu naturalnemu czy zupełnie inny odcień brązu? Nie znam się na tym zbytnio ale ja bym farbowała na zbliżony, bo na pewno będzie pasował do karnacji, poza tym nie będą tak widoczne odrosty.
2. Jeśli naturalne masz ładne to po co Ci tipsy? Zainwestuj w odżywki do paznokci, kuracje domowe na pewno ich stan się polepszy.
3. Co do kolczyka w wardze, hmm nie podobają mi się już tak bardzo, choć sama mam 2 na dole, u góry też mi się podobały dopóki nie miała go co 3 dziewczyna na mieście.
4. Tatuaże henną mają to do siebie, że może ładnie wyglądają przez pierwszych kilka dni/miesięcy. Później barwnik zaczyna schodzić, w dodatku nie równo i robią się plamy.. Zastanów się, poza tym nie wiem jak z tatuażami henną ale jak robisz zwykły to dopóki Ci się nie wygoi nie możesz się opalać, chodzić na basen ani nic podobnego.. więc to nie jest dobry pomysł na wakacje
5. A rzęs nie ruszaj, co zrobisz jak Ci nie odrosną?
FickPrinzessin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:07   #9
love&hate
Raczkowanie
 
Avatar love&hate
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 75
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

noo noo dziewczyny musze powiedziec, ze troche wybilyscie mi z glowy pomysl obciecia sobie rzes i okaleczania twarzy kolczykiem ale.. dalej mam wieeelka chec cos zmienic w sobie na wakacje Podsylajcie jakies pomysly, jakby tu mozna jeszcze urozmaicic image..
__________________
Twillight Saga
love&hate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 20:52   #10
farbowana
Raczkowanie
 
Avatar farbowana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 331
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

Ja sie nie bede chwaliła ale juz wakacje mam 5 miesięcy błogiego lenistwa

A co do przyciemniania włosów to sie zastanów, czy napewno chcesz brązik... Jak Ci sie znudzi to powrót do "swojego" koloru moze byc trudny, męczący i... tragiczny Włosy mozesz miec znacznie zniszczone po tym, niż po codzinnym prostowaniu i farbowaniu ich...
__________________
powiedzmy, że jest fajnie
farbowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 21:31   #11
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

Masz do dyspozycji cały arsenał: -sztuczne rzęsy -samoprzylepne kryształki swarowskiego -kolorowe tusze do rzęs, kredki do rzęs i brwi,eyelinery -można zmienić kolor oczu (barwne soczewki kontaktowe) -można doczepić pasemka włosów -są łatwo zmywalne farby do robienia pasemek. Pasma rozświetlające włosy można też odczepić lub wpiąć u fryzjera. Można też włosy przedłużyć lub fantazyjnie zafarbować-pasemka przy twarzy lub same końce. Można zrobić tatuaż z henny. Można radykalnie zmienić styl ubierania się. Modne są kwiaty-można kupić trochę kwiatów do wpinania we włosy-spinki, gumki.Jeśli chcesz mieć kolczyk w nosie lub na uchu to są takie ozdoby imitujące kolczyk, zakładane.Nie pamiętam teraz jak to się nazywa ale popytaj na forach, pewnie ktoś ci podpowie.Koleżanki coś takiego nosiły. Poeksperymentuj z makijażem-fajne pigmenty MAC, możesz potrenować z kosmetykami mineralnymi,możesz kupić jakąś paletę cieni i pokombinować z kolorami. Paznokcie można zrobić w jakieś ciekawe wzorki, kolorki,z naklejkami albo cykoriami-też najlepiej zrobić to w salonie.I można to robić też na naturalnych paznokciach.Tipsy odradzam-bardzo osłabiają paznokcie,można przepiłować płytkę, jeśli są źle założone może wdać się infekcja.A na naturalnych można i różnokolorowe lakiery,i naklejki, i cykorie, lakiery świecące w ultrafiolecie (np. na dyskotece) itd.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 09:15   #12
love&hate
Raczkowanie
 
Avatar love&hate
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 75
Exclamation Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

Dobra moje drogie Panie jezeli juz napisalam to mysle ze powinnam sprecyzowac czego wlasciwie chce tutaj moze po kolei.. na poczatek - wlosy Moj naturalny kolorek to ciemny blond.. a aktualnie zafarbowany mam na najjasniejszy. Podobno, wyglada to lepiej ale wlosy sa mocno zniszczone od dawna mam grzywke na bok.. teraz konieczna jest wizyta u fryzjera, bo grzywka za bardzo urosla i zaslania mi jedne oko na prosto nie zetne, bo wiem ze nie bedzie pasowalo. aa i najwazniejsze.. codziennie prostuje. Naturalne mam takie krecone, nieraz nawet dobrze wygladaja - zalezy jak sie uloza I tu tez sa skutki.. Prostownica potraktowala bezlitosnie moje wlosy sa sztywne, sianowate, rzadkie..

Dziewczyny, prosze, zaproponujcie mi jak tu zmienic fryzure. Czekam na wszystkie propozycje.. Ze swojej strony mysle ze powinnam zafarbowac na jakis ciemniejszy. No i oczywiscie kuracja ( tylko jak tu teraz je pielegnowac ) + fryzjer.

dolaczam kilka fotek 1. jak mialam kiedys, 2. krecone, 3. aktualnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM3734.jpg (38,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM4248.jpg (32,5 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM4439.jpg (12,8 KB, 67 załadowań)
__________________
Twillight Saga
love&hate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 12:19   #13
alexandrine
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 84
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

najbardziej podobasz mi się na drugiej fotce jesteś taka wyrazista na twoim miejscu podciełabym tylko końcówki i grzywke obcięła na skos póżniej pozwoliłabym rosnąć no chyba że oczekujesz radykalnych zmian (zamieszczam fotkę)
zadbaj o włosy odżywiając je ja kupiłam wax dla blond w aptece i zauważyłam różnice już po jakiś 2 lub 3 tyg, do tego stosuję też odżywki codziennie po umyciu włosów (obecnie pantene ten do regeneracji )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob-dla-prostokatnej-lub-podluznej-twarzy.jpg (19,8 KB, 13 załadowań)
alexandrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:12   #14
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

Fakt,ładnie ci wycieniowanych włoskach jak na 2 fotce.
Ja bym tylko bardziej przycięła i wystrzępiła boki.
Do regeneracji wax dla blondynek jak najbardziej.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 22:26   #15
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

Cytat:
Napisane przez alexandrine Pokaż wiadomość
najbardziej podobasz mi się na drugiej fotce jesteś taka wyrazista na twoim miejscu podciełabym tylko końcówki i grzywke obcięła na skos póżniej pozwoliłabym rosnąć no chyba że oczekujesz radykalnych zmian (zamieszczam fotkę)
zadbaj o włosy odżywiając je ja kupiłam wax dla blond w aptece i zauważyłam różnice już po jakiś 2 lub 3 tyg, do tego stosuję też odżywki codziennie po umyciu włosów (obecnie pantene ten do regeneracji )


ta fryzurka po lewej jest świetna, idealnie by do ciebie pasowała

i jak dla mnie super ta jasna platynka ci pasuje, wlasnie tak wyraziscie jest

zadbaj o wlosy, kup troche odzywek, moze jakbys scinala to neich fryzjer tez ci czyms porzadnym odzywi


a reszte rad popiera - nie ciac rzes, poprawic linie brwi, zadbac o naturalne paznokcie i co najwyzej zafundowac porzadny manicure, pomyslec o lekki letnim makijazu i tyle, ładna i dleikatna jestes nie ma co kombinowac za duzo
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 17:50   #16
love&hate
Raczkowanie
 
Avatar love&hate
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 75
Dot.: Już niedługo - WAKACJE ;D

o prosze tez tak mysle dziewczyny ze narazie farby na bok i regeneracja musze wybrac sie do drogerii albo zielarskiego po jakies cuda zamie4rzam kupic ten WAX - duzo dobrego o nim czytalam ;] poza tym mam w planach codzienne lazenie po swieza pokrzywe do naparu co o tym sadzicie?
__________________
Twillight Saga
love&hate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.