Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-18, 17:49   #4771
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zamówienia nie wszystko jest dla mnie, jakaś połowa leci do mamy i siostry

Skorzystałam z promocji walentynkowej na Ecco Verde i są też znaleziska z TK
Mialam ten hydrolat bławatkowy. Bardzo lubiłam, przyjemny, kojący zapach.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87598255]
Biorę się za płyn micelarny z Marilou.
[/QUOTE]

Mnie ten płyn podrażnił, oczy i skórę. Nawet mi się nie chciało zabierać go ze sobą z urlopu w Polsce, więc pewnie jak zajadę następnym razem, to będzie już przeterminowany.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-18, 18:22   #4772
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mialam ten hydrolat bławatkowy. Bardzo lubiłam, przyjemny, kojący zapach.







Mnie ten płyn podrażnił, oczy i skórę. Nawet mi się nie chciało zabierać go ze sobą z urlopu w Polsce, więc pewnie jak zajadę następnym razem, to będzie już przeterminowany.


Oby u mnie sie spisał.

Ja polecam ten co zuzylam. Bez alkoholu a swietnie dał sobie radę
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-18, 18:45   #4773
Kamila334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 25
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Ja trafiłam na novaclear i stostuję już miesiąc i naprawdę bardzo przyjemne w użyciu, ładny, subtelny zapach, nie podrażnia. Mam nadzieję, że inne kosmetyki także się sprawdzą
Kamila334 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-18, 18:53   #4774
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Australijska, naturalna marka Grown Alchemist dostępna jest nie tylko w Douglas, ale też w internetowym sklepie https://pell.pl/pol_m_MARKI_MARKI_GR...EMIST-690.html
Warto zapisać się na newsletter, bo przysyłają kody zniżkowe.

Przyjrzałam się marce Lirena Natura. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że w składzie mają Pentylene Glycol.

Zrobiłam doświadczenie. Skończył mi się krem do rąk 2 tygodnie temu. Postanowiłam nic nie kupować i sprawdzić, czy moja skóra faktycznie potrzebuje kremu do rąk. Niestety skóra szybko stała się sucha jak pergamin i zaczęła mnie swędzić i zaczęły robić się małe ranki. Migiem biegłam do Rossmanna po krem do rąk. Wzięłam krem Ewy Chodakowskiej.

A tak poz tym, to nic nie kupuję. Trzymam się dzielnie. Nawet nie skusiłam się promocją walentynkową na Ecco-Verde 15% zniżką. Dobrze mi bez kupowania. Ładnie zużywam zapasy
Daj proszę znać jak tam krem do rąk Chodakowskiej. Czy tłuścioch czy bardziej na dzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-18, 18:56   #4775
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Daj proszę znać jak tam krem do rąk Chodakowskiej. Czy tłuścioch czy bardziej na dzień?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam ten z zielonym paskiem i raczej lekki jest, wchłania się ładnie aczkowliek nie do imentu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-18, 19:00   #4776
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Minitasia, super zakupy. Oby Ci się sprawdziły.

To ja też się pochwalę ostatnimi nabytkami. Wrzucam też słocza pomadki Equilibra, mam kolor Nude Rosato czy jakoś tak, po prostu różowy nudziak. Pomadka jest matowa bardzo. Wygląda nawet na suchą na ustach. Ale dość dobrze się trzyma, nawet po jedzeniu nie znika. Tusz do rzęs Equilibra mam dziś pierwszy raz, więc wiele nie powiem, ale jest duża szczotka, o dziwnym kształcie. Jeszcze nie miałam chyba takiej, ma włosie o zróżnicowanej długości i w przekroju jest jakby kwadratowa? Nie udało mi się zrobić foty, bo wychodzi rozmazane. Ale przynajmniej widać, że mam pomalowane rzęsy.

So bio i Madara tak czesto pojawia sie tutaj, ze musze kiedys wyprobowac. So bio na pewno widzialam kiedys w TK.
Fajnie by bylo jakby i Madara byla w TK. Nadal mam nadzieje, skoro nawet Clochee sie pojawilo..


Mon Cherry, ale ja mam taka skore glowy od retinoidow nie zmienilam szamponu, bo mam wielkie butle faith in nature, ktore mecze od dluzszego czasu.
Nie sadzilam, ze od retinoidow dostane az takiego przesuszu.. Powoli ogarniam twarz, jest duzo lepiej, usta pierwszy raz w zyciu musze smarowac na okraglo (jak ktos ma takie suche to wspolczuje). Krem do rak tez schodzi szybko.


Ja chodakowskiej mialam kilka zelow pod prysznic, kulke pod pache i krem do rak. Wszystko bardzo pozytywne. Moze nie jest to jakies super wow jak sie niektorzy zachwycaja - sa lepsze kosmetyki. Ale naprawde fajne.

Edytowane przez minitasia
Czas edycji: 2020-02-18 o 19:02
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-18, 19:09   #4777
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość

So bio i Madara tak czesto pojawia sie tutaj, ze musze kiedys wyprobowac. So bio na pewno widzialam kiedys w TK.
Fajnie by bylo jakby i Madara byla w TK. Nadal mam nadzieje, skoro nawet Clochee sie pojawilo..


Mon Cherry, ale ja mam taka skore glowy od retinoidow nie zmienilam szamponu, bo mam wielkie butle faith in nature, ktore mecze od dluzszego czasu.
Nie sadzilam, ze od retinoidow dostane az takiego przesuszu.. Powoli ogarniam twarz, jest duzo lepiej, usta pierwszy raz w zyciu musze smarowac na okraglo (jak ktos ma takie suche to wspolczuje). Krem do rak tez schodzi szybko.


Ja chodakowskiej mialam kilka zelow pod prysznic, kulke pod pache i krem do rak. Wszystko bardzo pozytywne. Moze nie jest to jakies super wow jak sie niektorzy zachwycaja - sa lepsze kosmetyki. Ale naprawde fajne.
Może przerzuć się na mycie odżywką?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-18, 19:24   #4778
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Może przerzuć się na mycie odżywką?
Ooo sprobuje, dzieki!
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-18, 20:33   #4779
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Minitasia, super zakupy. Oby Ci się sprawdziły.

To ja też się pochwalę ostatnimi nabytkami. Wrzucam też słocza pomadki Equilibra, mam kolor Nude Rosato czy jakoś tak, po prostu różowy nudziak. Pomadka jest matowa bardzo. Wygląda nawet na suchą na ustach. Ale dość dobrze się trzyma, nawet po jedzeniu nie znika. Tusz do rzęs Equilibra mam dziś pierwszy raz, więc wiele nie powiem, ale jest duża szczotka, o dziwnym kształcie. Jeszcze nie miałam chyba takiej, ma włosie o zróżnicowanej długości i w przekroju jest jakby kwadratowa? Nie udało mi się zrobić foty, bo wychodzi rozmazane. Ale przynajmniej widać, że mam pomalowane rzęsy.
Ciekawa jestem czy tusz nie będzie się rozmazywał. Daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 18:59   #4780
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość

So bio i Madara tak czesto pojawia sie tutaj, ze musze kiedys wyprobowac. So bio na pewno widzialam kiedys w TK.
Fajnie by bylo jakby i Madara byla w TK. Nadal mam nadzieje, skoro nawet Clochee sie pojawilo..


Mon Cherry, ale ja mam taka skore glowy od retinoidow nie zmienilam szamponu, bo mam wielkie butle faith in nature, ktore mecze od dluzszego czasu.
Nie sadzilam, ze od retinoidow dostane az takiego przesuszu.. Powoli ogarniam twarz, jest duzo lepiej, usta pierwszy raz w zyciu musze smarowac na okraglo (jak ktos ma takie suche to wspolczuje). Krem do rak tez schodzi szybko.


Ja chodakowskiej mialam kilka zelow pod prysznic, kulke pod pache i krem do rak. Wszystko bardzo pozytywne. Moze nie jest to jakies super wow jak sie niektorzy zachwycaja - sa lepsze kosmetyki. Ale naprawde fajne.
Ja mam jej szampon do włosów przetluszczajacych się i jestem z niego zadowolona.
W moim przypadku wysuszenie skóry głowy było dla mnie dużym plusem - włosy bardzo mi się przetluszczaja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-19, 21:33   #4781
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy tusz nie będzie się rozmazywał. Daj znać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nosiłam wczoraj i dziś cały dzień i nie rozmazał się. Nawet się nie osypał/ pokruszył. Jeden zarzut mam do niego, że potrafi się zgrudkować. No ale ja wybredna jestem, zwłaszcza po tuszu Cropp, który był ideałem.
Generalnie jest ok, zobaczymy jak się będzie zachowywał z biegiem czasu. W ogóle na plus jest to, że ma aż 12 ml pojemności, co mi się chyba jeszcze nie zdarzyło mieć maskarę taką dużą. Na ogól mają 8-10 ml. A tu widać na pierwszy rzut oka, że opakowanie jest bardzo duże.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Może przerzuć się na mycie odżywką?
O ja myję ostatnio odżywką włosy. Tzn. bardziej omo robię, bo na odżywkę daję szampon. Tylko najpierw mocno odżywką masuję włosy i dopiero jak szamponem wszystko spienię to spłukuję. Chyba się póki co sprawdza u mnie ta metoda, bo skóra głowy nie swędzi.
Czekam z utęsknieniem na wiosnę, żeby się skończyły moje włosowe udręki.

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość

So bio i Madara tak czesto pojawia sie tutaj, ze musze kiedys wyprobowac. So bio na pewno widzialam kiedys w TK.
Fajnie by bylo jakby i Madara byla w TK. Nadal mam nadzieje, skoro nawet Clochee sie pojawilo..


Mon Cherry, ale ja mam taka skore glowy od retinoidow nie zmienilam szamponu, bo mam wielkie butle faith in nature, ktore mecze od dluzszego czasu.
Nie sadzilam, ze od retinoidow dostane az takiego przesuszu.. Powoli ogarniam twarz, jest duzo lepiej, usta pierwszy raz w zyciu musze smarowac na okraglo (jak ktos ma takie suche to wspolczuje). Krem do rak tez schodzi szybko.


Ja chodakowskiej mialam kilka zelow pod prysznic, kulke pod pache i krem do rak. Wszystko bardzo pozytywne. Moze nie jest to jakies super wow jak sie niektorzy zachwycaja - sa lepsze kosmetyki. Ale naprawde fajne.
Generalnie SoBio to taka podstawowa pielęgnacja. Ale ja lubię wiele produktów od nich, m.in. kremy BB i CC. Krem do rąk z oslim mlekiem jest super. Żele do mycia ciała to wybieram tylko te mniej pachnące, część ma als, więc trzeba sprawdzać skład. No i wg mnie kremy aloesowe do twarzy są super jako podstawowe nawilżacze codzienne. Mój mąż, który nie lubi się smarować niczym, bo uważa że go wszystko wyświeca, stosuje krem aloesowy matujący i bardzo mu służy.
A Madara, no cóż taka marka co jedni kochają inni nienawidzą. U mnie się wiele rzeczy sprawdziło a wiele nie. W sklepie internetowym Matique do zamówień dają dużo próbek, bo są dystrybutorem na Polskę, więc już sporo przetestowałam ich kosmetyków. I kupuję tylko te, które mi się sprawdziły. Krem pod oczy smart i serum regene bardzo dobrze nawilżają moją skórę pod oczami, naprawdę czuję że robią robotę. Na serum regene nawet jak nakładam lekki krem, to skóra jest super nawilżona. Czy mi wyprasuje zmarszczki nie liczę, zależy mi na komforcie po okiem
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-20, 09:02   #4782
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

kupiłam wczoraj w carrefourze serum AVA pomidor z ogórkiem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-ogorkiem.html coby sobie pod oczami w pracy nakładać. Dzisiaj je otworzyłam i się mało nie zhaftowałam, tak śmierdzi. Taką stęchlizną, obrzydliwość. Data ważności ok, nie było otwierane, bo z plombą na tubce. I nie wiem co z tym nie tak czy tak po prostu śmierdzą te ekstrakty z pomidora i ogórka? Nawet do rąk się tego nie da zużyć tak śmierdzi, ale konsystencja fajna.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 09:10   #4783
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87602553]kupiłam wczoraj w carrefourze serum AVA pomidor z ogórkiem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-ogorkiem.html coby sobie pod oczami w pracy nakładać. Dzisiaj je otworzyłam i się mało nie zhaftowałam, tak śmierdzi. Taką stęchlizną, obrzydliwość. Data ważności ok, nie było otwierane, bo z plombą na tubce. I nie wiem co z tym nie tak czy tak po prostu śmierdzą te ekstrakty z pomidora i ogórka? Nawet do rąk się tego nie da zużyć tak śmierdzi, ale konsystencja fajna.[/QUOTE]



Marchew w groszkiem polecam
Ładnie pachnie.





Ja na dzien dzisiejszy powiem, ze nie po drodze mi z Patyka. Nic juz od nich nie kupie. Serum roluje dosłownie każdy krem. Obojętnie jaka ilośc serum czy kremu nałożę.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 09:26   #4784
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Persefona dzięki. A co to za tusz Cropp?
Już widzę. https://cropnatural.com/products/natural-mascara

Nie do dostania w Polsce?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2020-02-20 o 09:27
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 14:22   #4785
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;87602553]kupiłam wczoraj w carrefourze serum AVA pomidor z ogórkiem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-ogorkiem.html coby sobie pod oczami w pracy nakładać. Dzisiaj je otworzyłam i się mało nie zhaftowałam, tak śmierdzi. Taką stęchlizną, obrzydliwość. Data ważności ok, nie było otwierane, bo z plombą na tubce. I nie wiem co z tym nie tak czy tak po prostu śmierdzą te ekstrakty z pomidora i ogórka? Nawet do rąk się tego nie da zużyć tak śmierdzi, ale konsystencja fajna.[/QUOTE]

To serum ma taki "zapach".
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 15:17   #4786
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Persefona dzięki. A co to za tusz Cropp?
Już widzę. https://cropnatural.com/products/natural-mascara

Nie do dostania w Polsce?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to ten. Kupiłam go w tk, więc teraz wyglądam cały czas czy może będzie Ale pewnie nie...Ten tusz malował rzęsy jak drogeryjny a przy tym był bardzo trwały. Używałam go jesienią, jak było deszczowo i nic a nic się nie rozmazywał. Przy tym ładnie malował i nie sklejał rzęs.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 16:46   #4787
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To serum ma taki "zapach".
Dzieki . Rzadko mi się zdarza tak znielubieć zapach kosmetyków . Najwazniejsze, ze nie jest zepsute
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-20, 17:07   #4788
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Nosiłam wczoraj i dziś cały dzień i nie rozmazał się. Nawet się nie osypał/ pokruszył. Jeden zarzut mam do niego, że potrafi się zgrudkować. No ale ja wybredna jestem, zwłaszcza po tuszu Cropp, który był ideałem.

Generalnie jest ok, zobaczymy jak się będzie zachowywał z biegiem czasu. W ogóle na plus jest to, że ma aż 12 ml pojemności, co mi się chyba jeszcze nie zdarzyło mieć maskarę taką dużą. Na ogól mają 8-10 ml. A tu widać na pierwszy rzut oka, że opakowanie jest bardzo duże.
Dobrze wróży, kusisz !

Zapomniałam napisać jak się sprawdza szampon Cosmia Bio z Auchan. Jest bardzo przyjemny, włosy umył dokładnie, są mięciutkie w dotyku. Jednak ma wadę taką, że się słabiutko pieni, musiałam go użyć na 3 razy, żeby dokładnie się zapienił. Poza tym bardzo mi się spodobał, pachnie takim zielonym jabłuszkiem jakby.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 06:42   #4789
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Australijska, naturalna marka Grown Alchemist dostępna jest nie tylko w Douglas, ale też w internetowym sklepie https://pell.pl/pol_m_MARKI_MARKI_GR...EMIST-690.html
Warto zapisać się na newsletter, bo przysyłają kody zniżkowe.

Przyjrzałam się marce Lirena Natura. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że w składzie mają Pentylene Glycol.

Zrobiłam doświadczenie. Skończył mi się krem do rąk 2 tygodnie temu. Postanowiłam nic nie kupować i sprawdzić, czy moja skóra faktycznie potrzebuje kremu do rąk. Niestety skóra szybko stała się sucha jak pergamin i zaczęła mnie swędzić i zaczęły robić się małe ranki. Migiem biegłam do Rossmanna po krem do rąk. Wzięłam krem Ewy Chodakowskiej.

A tak poz tym, to nic nie kupuję. Trzymam się dzielnie. Nawet nie skusiłam się promocją walentynkową na Ecco-Verde 15% zniżką. Dobrze mi bez kupowania. Ładnie zużywam zapasy
Też kupiłam krem Chodakowskiej, mam wersje z Chia. I w porównaniu do Resibo, które było lekkie jak woda, a dwukrotnie droższe, krem Chodakowskiej jest całkiem fajny. Przede wszystkim dość treściwy. Chciałabym jeszcze upolować Lirene Natura w promocji w sp.
Bez kremu do rąk i pomadki ochronnej nie wyobrażam sobie życia. Mimo kremów do rąk i tak ciężko mi utrzymać dobrą kondycję rąk, a co dopiero jak miałabym nic nie używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-21, 13:35   #4790
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Też kupiłam krem Chodakowskiej, mam wersje z Chia. I w porównaniu do Resibo, które było lekkie jak woda, a dwukrotnie droższe, krem Chodakowskiej jest całkiem fajny. Przede wszystkim dość treściwy. Chciałabym jeszcze upolować Lirene Natura w promocji w sp.
Bez kremu do rąk i pomadki ochronnej nie wyobrażam sobie życia. Mimo kremów do rąk i tak ciężko mi utrzymać dobrą kondycję rąk, a co dopiero jak miałabym nic nie używać. [/URL]
Ja kupiłam tanio w rossmannie jak wprowadzali produkty na rynek.
Co do kremów do rąk to mam manie mycia rąk więc po każdym myciu używam kremu. Na noc treściwsze choć i tak się wytrze w kołdrę
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 14:11   #4791
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tanio w rossmannie jak wprowadzali produkty na rynek.
Co do kremów do rąk to mam manie mycia rąk więc po każdym myciu używam kremu. Na noc treściwsze choć i tak się wytrze w kołdrę
Właśnie przegapiłam promocję w rossmannie, a w normalnej cenie to aż tak bardzo nie potrzebuję kremu do rąk, żeby już kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 17:29   #4792
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Garnier Bio, niby nowość, ale może miałyście styczność z tymi kosmetykami
Micel mi się kończy i potrzebuję kupić coś na szybko.

Miałyście może micel Lumene ( ten niby z naturalnymi składnikami ) ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-21, 19:39   #4793
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Hejka! Wracam do was po długiej przerwie i od razu pochwalę się co nowego nabyłam na przełomie stycznia i lutego Powoli przygotowuję się do wiosny i lata stąd te kremy z filtrem. Madara złuszczający peeling oil-to-milk dostałam gratis do zakupów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200110_180517wizaz.jpg (408,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200131_201442wizaz.jpg (480,0 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200218_183854.jpg (414,8 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200210_160329wizaz.jpg (434,4 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200210_160158wizaz.jpg (357,1 KB, 54 załadowań)
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 10:37   #4794
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Miałam deo aloesowe i bardzo dobrze mi się sprawdzało. Mam teraz też wersję różaną, ale jest dużo słabsza i stosuję ją tylko jak jestem cały dzień w domu i nic specjalnego nie robię czyli bardzo rzadko. I muszę dokładać go, więc różanego nie polecam. Ale chętnie bym jeszcze kiedyś wypróbowała inną wersję, może tea tree.

A co myślisz o kremie pod oczy 100 Pure? Pamiętam, że chyba już kiedyś go miałaś?
A mnie to deo uczuliło

Ja go mam na dni domowe, kiedy się nie maluję, cudów nie czyni, ale jakoś mam do niego sentyment

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Ja szukam fajnego peelingu do ciała.
Tylko sama nie wiem, czy wolę obecnie kawowy czy bardziej coś na cukrze. Z solą na razie dałam sobie spokój, przynajmniej do wiosny/ lata, bo skóra na ciele robi mi się sucha (jednak człowiek z biegiem lat naprawdę się zmienia ;D).
Dochodzę do wniosku, że jeszcze nie znalazłam fajnego peelingu cukrowego/solnego, który by spełnił moje oczekiwania. Kawowego nie miałam. Jak dotąd najlepiej wypada czarne mydło.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Szacuje się, że ręce powinno się myć nie częściej niż 10 razy dziennie i nawet po skorzystaniu z toalety na siku, lepsza jest dezynfekcja niż mycie. Poza tym skuteczne mycie powinno trwać 20 sekund, a nie wydaje mi się, żeby dużo osób przestrzegało tego czasu. Dezynfekcja z reguły 30 sekund.
Czyli dezynfekcja dłużej niż mycie?

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
To ja też się pochwalę ostatnimi nabytkami. Wrzucam też słocza pomadki Equilibra, mam kolor Nude Rosato czy jakoś tak, po prostu różowy nudziak. Pomadka jest matowa bardzo. Wygląda nawet na suchą na ustach. Ale dość dobrze się trzyma, nawet po jedzeniu nie znika. Tusz do rzęs Equilibra mam dziś pierwszy raz, więc wiele nie powiem, ale jest duża szczotka, o dziwnym kształcie. Jeszcze nie miałam chyba takiej, ma włosie o zróżnicowanej długości i w przekroju jest jakby kwadratowa? Nie udało mi się zrobić foty, bo wychodzi rozmazane. Ale przynajmniej widać, że mam pomalowane rzęsy.
Super , jedno serum z BasicLab to z retinolem, a to białe?

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Krem pod oczy smart i serum regene bardzo dobrze nawilżają moją skórę pod oczami, naprawdę czuję że robią robotę. Na serum regene nawet jak nakładam lekki krem, to skóra jest super nawilżona. Czy mi wyprasuje zmarszczki nie liczę, zależy mi na komforcie po okiem
Zapisuję

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Hejka! Wracam do was po długiej przerwie i od razu pochwalę się co nowego nabyłam na przełomie stycznia i lutego Powoli przygotowuję się do wiosny i lata stąd te kremy z filtrem. Madara złuszczający peeling oil-to-milk dostałam gratis do zakupów.
Ale cudowności
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 10:46   #4795
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Garnier Bio, niby nowość, ale może miałyście styczność z tymi kosmetykami
Micel mi się kończy i potrzebuję kupić coś na szybko.

Miałyście może micel Lumene ( ten niby z naturalnymi składnikami ) ?
Garnier Bio ma sporo alkohlu, więc sprawdź skład.

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Hejka! Wracam do was po długiej przerwie i od razu pochwalę się co nowego nabyłam na przełomie stycznia i lutego Powoli przygotowuję się do wiosny i lata stąd te kremy z filtrem. Madara złuszczający peeling oil-to-milk dostałam gratis do zakupów.

Dobre przygotowania do wiosny.
Ciekawa jestem tego żelu Jonzac, bo lubię tą markę. Akurat kończę wersję hipoalergiczną. Bardzo fajny, łagodny żel. Pieni się delikatnie, ale tworzy na skórze fajną przyjemną piankę. Dobrze oczyszcza. Chyba wrócę nawet kiedyś do niego, bo ma dużą pojemność (200 ml) i cena jest ok. Teraz kupiłam Bandi i za cenę ok 45 zł mamy 90 ml kosmetyku!
Też szukam kremu z fitrem aktualnie. Używam cały czas Benton, ale on nie ma spf 50, więc chciałabym mocniejszy filtr na ciepły okres. Miałam spf 30 Asoa, ale mi się rozwarstwił. Jednak myślę, że to wina wersji miniaturowej, która jest w słoiczku. Pełne opakowanie jest air less, więc może nie pozwala na szybkie rozwarstwienie? No ale poza tym, filtr był dość fajny. Jedyne co mocno mi przeszkadza w tych kremach to zapach. Odżywczą goję oddałam mamie, bo nie mogłam znieść tego sztucznego zapachu.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
A mnie to deo uczuliło

Ja go mam na dni domowe, kiedy się nie maluję, cudów nie czyni, ale jakoś mam do niego sentyment



Dochodzę do wniosku, że jeszcze nie znalazłam fajnego peelingu cukrowego/solnego, który by spełnił moje oczekiwania. Kawowego nie miałam. Jak dotąd najlepiej wypada czarne mydło.



Czyli dezynfekcja dłużej niż mycie?



Super , jedno serum z BasicLab to z retinolem, a to białe?



Zapisuję



Ale cudowności
To serum do cery naczynkowej z wit C, ale kupiłam bo było w promocji Drugie ich serum z wit C jest olejowe, a to jest lżejsze. Już użyłam ze dwa razy, ale nie spodobało mi się. Niby jak robiłam próbę uczuleniową, to się ładnie wchłonęło i byłam dobrej myśli. Ale na twarzy nie chciało się wchłonąć, więc na dzień nie dam rady go używać. Całe szczęście, że mam 15 ml, więc zużyję

Serum z retinolem też niby lekkie, ale zostawia u mnie warstwę dość tłustą (dla porównania serum liqCR też to robił, ale na pewno bardziej lepki był).
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:15   #4796
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Wzięłam ostatecznie micel i piankę do mycia twarzy Feel Free


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 17:28   #4797
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Wzięłam ostatecznie micel i piankę do mycia twarzy Feel Free


Sent from my iPhone using Tapatalk


Daj znać jak pianka
I czekam na opinie o micelu
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 19:15   #4798
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Ale cudowności
Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Dobre przygotowania do wiosny.
Ciekawa jestem tego żelu Jonzac, bo lubię tą markę. Akurat kończę wersję hipoalergiczną. Bardzo fajny, łagodny żel. Pieni się delikatnie, ale tworzy na skórze fajną przyjemną piankę. Dobrze oczyszcza. Chyba wrócę nawet kiedyś do niego, bo ma dużą pojemność (200 ml) i cena jest ok. Teraz kupiłam Bandi i za cenę ok 45 zł mamy 90 ml kosmetyku!
Też szukam kremu z fitrem aktualnie. Używam cały czas Benton, ale on nie ma spf 50, więc chciałabym mocniejszy filtr na ciepły okres. Miałam spf 30 Asoa, ale mi się rozwarstwił. Jednak myślę, że to wina wersji miniaturowej, która jest w słoiczku. Pełne opakowanie jest air less, więc może nie pozwala na szybkie rozwarstwienie? No ale poza tym, filtr był dość fajny. Jedyne co mocno mi przeszkadza w tych kremach to zapach. Odżywczą goję oddałam mamie, bo nie mogłam znieść tego sztucznego zapachu.
Dzięki dziewczyny Prawdę mówiąc nie znam tych kremów z filtrem. Kupiłam zupełnie w ciemno. Kiedyś używałam Dr.G i byłam zadowolona ale wiadomo skład nie powala. Ten Madara podobno nadaje się zarówno do ciała jak i twarzy. Akurat była promocja na ich stronie -20% więc wzięłam.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 19:32   #4799
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Zobaczcie w jakim towarzystwie u mnie w sklepie są kosmetyki Feel Free. Tak weszłam do sklepu, nastawiona na tego Garniera, a tu patrzę i widzę tą markę
[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87608895]Daj znać jak pianka
I czekam na opinie o micelu [/QUOTE]
Jestem po pierwszych testach. Na razie micel i pianka na plus. Zapach fajny i robią swoją robotę. Oczy nie szczypią. Po micelu Vianek zmiana na plus ( zwłaszcza zapach dużo lepszy ).
Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Prawdę mówiąc nie znam tych kremów z filtrem. Kupiłam zupełnie w ciemno. Kiedyś używałam Dr.G i byłam zadowolona ale wiadomo skład nie powala. Ten Madara podobno nadaje się zarówno do ciała jak i twarzy. Akurat była promocja na ich stronie -20% więc wzięłam.
Miałam filtr Biosolis, ale Eco Cosmetics lubię bardziej.

Madary już więcej nie będę testować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9906.jpg (119,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9905.jpg (204,5 KB, 52 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-22, 19:37   #4800
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zobaczcie w jakim towarzystwie u mnie w sklepie są kosmetyki Feel Free. Tak weszłam do sklepu, nastawiona na tego Garniera, a tu patrzę i widzę tą markę



Jestem po pierwszych testach. Na razie micel i pianka na plus. Zapach fajny i robią swoją robotę. Oczy nie szczypią. Po micelu Vianek zmiana na plus ( zwłaszcza zapach dużo lepszy ).





Miałam filtr Biosolis, ale Eco Cosmetics lubię bardziej.



Madary już więcej nie będę testować.


U mnie w hebe tez chyba stały te kosmetyki obok takich dziwnych produktów


Zapach ładny i delikatny to prawda - u mnie to hicior jest.
tez nie lubię jak micel piecze w oczy. A niestety trafiałam najcześciej na te co szczypały

ja teraz testuje inny marilou i jest Ok jesli chodzi o pieczenie ale muszę zrobic makijaż i zobaczyć czy zmywa dobrze. Bo mam wrażenie, ze on nic nie robi
Nie zbiera zanieczyszczenia na skórze i lekko sie pieni


Ile zapłaciłaś za piankę i micel? Ponad 50zl za sztuke?

Ja bez promocji micel kupiłam za lekko ponad 20zl

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-02-22 o 19:39
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-15 15:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.