Czerwień po solarium =( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 20:06   #1
aguska9292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14

Czerwień po solarium =(


Prosze wszytskich o pomoc...
Bylam dzis na solarium... co prawda nie pierwszy raz... poszlam na 6 min bo jestem bardzo jasna i nigdy nie moge sie ladnie opalic... po dzisiejszej wizycie mam czerwony dekol i twarzyczke... jak szybko pozbyc sie zaczerwinienia?? wogole co mam robic aby wkoncu ladnie sie na brazowo opalic
Prosze o pomoc!!!
aguska9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:08   #2
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Czerwień po solarium =(

Po 1 nie przesadzać. Jak już chodzisz do solarium to lepiej na krócej niż za długo. Nie znam sposóbów na szybsze zbrązowienie niż poczekanie.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 00:28   #3
cinek26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 181
Dot.: Czerwień po solarium =(

Jesli chcesz sie opalic jedz do grecji albo afryki. Chyba jeszcze jestes mloda i glupia bo nie zdajesz sobie sprawy ze szkodliwosci solarium i w ogole opalania. Prosze bardzo opalaj sie do woli ale licz sie z tym ze mozesz dostac raka, przebarwien, kolejnych pieprzykow, krost, zmarszczek. Dalej nie musze wymieniac, wybor nalezy do ciebie
cinek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 06:55   #4
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Czerwień po solarium =(

Cytat:
Napisane przez cinek26 Pokaż wiadomość
Jesli chcesz sie opalic jedz do grecji albo afryki. Chyba jeszcze jestes mloda i glupia bo nie zdajesz sobie sprawy ze szkodliwosci solarium i w ogole opalania. Prosze bardzo opalaj sie do woli ale licz sie z tym ze mozesz dostac raka, przebarwien, kolejnych pieprzykow, krost, zmarszczek. Dalej nie musze wymieniac, wybor nalezy do ciebie
Tak, zlinczuj dziewczynę. Jak mnie wkurzają osoby, które nie potrafią panować nad emocjami i od razu od głupich wyzywają.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:10   #5
cinek26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 181
Dot.: Czerwień po solarium =(

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
Tak, zlinczuj dziewczynę. Jak mnie wkurzają osoby, które nie potrafią panować nad emocjami i od razu od głupich wyzywają.

Skarbie nie denerwuj sie bo ci sie zmarszczki porobia, przeciez nigdzie jej nie zlinczowalem, tylko grzecznie przypuscilem ze moze jest glupia, nie napisalem tego wprost. Mysle ze znasz znaczenie slowa "chyba". Proponuje na przyszlosc czytac posty uwazniej i po kilka razy zanim cos napiszesz. Pozdrawiam
cinek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 17:42   #6
nisiulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 413
Dot.: Czerwień po solarium =(

chyba nie ma metody na pozbycie się tego... musisz przeczekać aż samo przejdzie, pamiętaj jednak o tym aby nawilżać skórę
nisiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:51   #7
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Czerwień po solarium =(

Cytat:
Napisane przez cinek26 Pokaż wiadomość
Skarbie nie denerwuj sie bo ci sie zmarszczki porobia, przeciez nigdzie jej nie zlinczowalem, tylko grzecznie przypuscilem ze moze jest glupia, nie napisalem tego wprost. Mysle ze znasz znaczenie slowa "chyba". Proponuje na przyszlosc czytac posty uwazniej i po kilka razy zanim cos napiszesz. Pozdrawiam
Skarbie, nie musisz martwić się o moje zmarszczki. Nie będe ich miała - uwarunkowanie genetyczne. Nie musisz udzielać mi również idiotycznych porad typu "czytaj uwaznie posty" ponieważ dokładnie przeczytałam Twoją "poradę". Radzę jednak czytać uwazniej Tobie. Autorka wątku prosiła o poradę odnośnie opalania, a nie o Twoją opinię na jej temat.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 21:00   #8
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: Czerwień po solarium =(

Cytat:
Napisane przez cinek26 Pokaż wiadomość
Jesli chcesz sie opalic jedz do grecji albo afryki. Chyba jeszcze jestes mloda i glupia bo nie zdajesz sobie sprawy ze szkodliwosci solarium i w ogole opalania. Prosze bardzo opalaj sie do woli ale licz sie z tym ze mozesz dostac raka, przebarwien, kolejnych pieprzykow, krost, zmarszczek. Dalej nie musze wymieniac, wybor nalezy do ciebie
Zgadzam sie z passionfruit, że Twoja wypowiedź jest trochę nie na miejscu i bez sensu. Sama jak byłam nastolatką odwiedziłam kilka razy solarium, bo jak jest się bardzo młodym (co nie znaczy, że głupim), nie myśli się o tego typu konsekwencjach.

Aguska9292, w aptekach są specjalne balsamy po opalaniu i kiedyś czytałam, że przyspieszają one zbrązowienie opalenizny. Ale przede wszystkim mooocno nawilżaj (tylko nie natłuszczaj), żeby Ci skóra nie schodziła
Pozdrawiam
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:07   #9
aguska9292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: Czerwień po solarium =(

"w aptekach są specjalne balsamy po opalaniu"

Mozesz zarzucic jakimis nazwami? Wogole jest jakis sposob zeby skora po ktorkim czasie w solarium nie byla czerwona??
aguska9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:43   #10
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Czerwień po solarium =(

Skrócić czas opalania. Idź do apteki i poproś o poradę - jaki balsam wybrać. Możesz zajrzeć na KWC - dużo informacji o kosmetykach. Ja polecam Pantenol.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 14:53   #11
aguska9292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: Czerwień po solarium =(

A moze znacie jakies tabletki na opalanie po ktorych zamiast z raczka prze istocze sie na czekoladke choc cos podobnego do brazu ;]
aguska9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 07:48   #12
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czerwień po solarium =(

Typowych "tabletek na opalanie" to nie ma, ale czytalam gdzies tu na forum, ze wizażanki chwala sobie miedzy innymi Capivit Sun System, podobno po kilku tygodniach stosowania skorka przybiera ladniejszy odcien, niektore dziewczyny chwialily sobie to ze po zazuwaniu tych tabletek opalaly sie szybciej na brazowo a nie na czerwono, w sumie wszystko zalezy od skory
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.