Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-07-10, 14:25   #1051
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Kachula piêknie !!!! gdzie tam ¿ó³to, co¶ Ty....

Mamy baaaardzo podobny kolor teraz i wiesz ¿e nie u¿ywam ¿adnych p³ukanek... i nie widzê ¿ó³tego chyba mi ¿ó³taczka przesz³a
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-10, 17:37   #1052
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Kachula dobrze wygl±da ten twój kolor. Trochê ¿ó³ty na tej drugiej fotce, ale nie jest jaka¶ ra¿±ca ¿ó³æ taka bardziej naturalna.
Jasne blondy zawsze s± ¿ó³te, chyba ¿e robione na p³atyne, to wtedy maj± zero barwnika. To ju¿ wolê te ¿ó³tawe

A br±zy nie wszystkie wygl±daj± rudo, bo ch³odne nawet w s³oñcu takie nie s±.
Mój br±z niestety ciagle mi siê wydaje rudawy i pewnie siê z tego nie wylecze.
Ju¿ trzy tygodnie minê³y od farbowania i cierpiê
Jeszcze tydzieñ muszê wytrzymaæ i farbuje, czyli dzieñ przed wyjazdem na urlop.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2014-07-10 o 17:38
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-10, 21:06   #1053
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula piêknie !!!! gdzie tam ¿ó³to, co¶ Ty....

Mamy baaaardzo podobny kolor teraz i wiesz ¿e nie u¿ywam ¿adnych p³ukanek... i nie widzê ¿ó³tego chyba mi ¿ó³taczka przesz³a
Ja tam albo Garnier albo Marion trochê pacnê ale ostatnio zapominam A ¿ó³tego te¿ ju¿ nie widzê.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula dobrze wygl±da ten twój kolor. Trochê ¿ó³ty na tej drugiej fotce, ale nie jest jaka¶ ra¿±ca ¿ó³æ taka bardziej naturalna.
Jasne blondy zawsze s± ¿ó³te, chyba ¿e robione na p³atyne, to wtedy maj± zero barwnika. To ju¿ wolê te ¿ó³tawe

A br±zy nie wszystkie wygl±daj± rudo, bo ch³odne nawet w s³oñcu takie nie s±.
Mój br±z niestety ciagle mi siê wydaje rudawy i pewnie siê z tego nie wylecze.
Ju¿ trzy tygodnie minê³y od farbowania i cierpiê
Jeszcze tydzieñ muszê wytrzymaæ i farbuje, czyli dzieñ przed wyjazdem na urlop.
Wiele osób myli taki jakby s³omkowy blond z ¿ó³tym. Ja kiedy¶ ci±gle ¿ó³æ widzia³am (dawno temu). Mimo, ¿e ka¿dy wmawia³ mi, i¿ kolor nie ¿ó³ty a taki naturalny, s³omkowy, normalny jest Ale czy ja tam komu¶ uwierzy³am? Oczywi¶cie skoñczy³am z br±zem
A przy br±zie to ja tam zawsze rudo¶æ widzê. Musia³abym nie¼le go och³odziæ aby nie widzieæ tej brr po¶wiaty.
I wiesz jak skoñczy³am z ch³odnym rudziej±cym br±zem Jestem teraz blond
U mnie to chyba jakie¶ ko³o siê zatacza

A teraz uciekam, bo jutro lecimy na wielki targ i potem znowu malowanie ¶cian mnie czeka Dobranoc!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-07-10 o 21:07
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-10, 22:25   #1054
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
¯e¶ mnie teraz pocieszy³a. Ja lubiê swój blond w s³oñcu, bo siê tak ¶wieci Br±z dla mnie zawsze za rudo b³yszcza³
Tak moje w³osy po remoncie u rodziców siê prezentuj±:

Za³±cznik 5733007

Za³±cznik 5733008

¯ó³to czy nie?
Ty masz sliczny blond
podobny mialam nosza pasemka na rozjasniaczu.

slomkowy blond mi sie podoba, kurczakowy to inny jest.

mi sie obecnie podpbaja cieple brazy wiec nie mam problemu z ruda poswiata
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-11, 20:36   #1055
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Ty masz sliczny blond
podobny mialam nosza pasemka na rozjasniaczu.

slomkowy blond mi sie podoba, kurczakowy to inny jest.

mi sie obecnie podpbaja cieple brazy wiec nie mam problemu z ruda poswiata
W tym przypadku s³oñce tylko pog³êbia intensywno¶æ tej po¶wiaty.

Co do moich w³osów to dziêkujê.
Musze Wam powiedzieæ, ¿e po ostatnim baleja¿u na tym super hiper rozja¶niaczu z Alfaparf nie mam ¿ó³ci na odrostach. Nic a nic. ¯ó³to tylko bywa tam gdzie mia³am robione Joann± u starej fryzjerki. Co jako¶æ to jako¶æ, czemu ja siê wcze¶niej nie zdecydowa³am na nowego fryzjera
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-11, 20:50   #1056
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W tym przypadku s³oñce tylko pog³êbia intensywno¶æ tej po¶wiaty.

Co do moich w³osów to dziêkujê.
Musze Wam powiedzieæ, ¿e po ostatnim baleja¿u na tym super hiper rozja¶niaczu z Alfaparf nie mam ¿ó³ci na odrostach. Nic a nic. ¯ó³to tylko bywa tam gdzie mia³am robione Joann± u starej fryzjerki. Co jako¶æ to jako¶æ, czemu ja siê wcze¶niej nie zdecydowa³am na nowego fryzjera
A kto by to przewidzia³, skoro poprzednio ci robi³a platynkê i mia³a¶ bosko?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-12, 07:14   #1057
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Mcromance, nadal my¶lê nad ciêciem Jest szansa, ¿e co¶ wymy¶lê

Leje u mnie jak z cebra A ja muszê skoczyæ po warzywa i owoce na pobliski bazarek, bo w tygodniu to nie ma kiedy
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 09:19   #1058
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

U mnie te¿ leje. Ale chyba siê nie ruszam

Dzi¶ czeka mnie prasowanie. Masakra.

Wczoraj przysz³a moja farba. A ja muszê wytrzymaæ jeszcze tydzieñ! Mogê siê farbowac najwcze¶niej w pi±tek.

Rumpleteazer co wymy¶li³as? Jakie ciêcie?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-12, 13:05   #1059
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance, nadal my¶lê nad ciêciem Jest szansa, ¿e co¶ wymy¶lê

Leje u mnie jak z cebra A ja muszê skoczyæ po warzywa i owoce na pobliski bazarek, bo w tygodniu to nie ma kiedy
Ja zaczynam my¶leæ co zrobiæ, ¿eby wyrównaæ to nieszczêsne nierówne ciêcie nie trac±c du¿o z d³ugo¶ci. Ale nie mam pojêcia co zrobiæ i jak

U mnie te¿ od rana pada, ale ja ju¿ wycieczkê w miasto zaliczy³am i chyba ju¿ dzi¶ wychodziæ nie muszê

Weronisia, dasz radê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-12, 13:24   #1060
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

A u mnie dzis nie pada raz slonko, raz chmury ale ogólnie przyjemnie. Mcromace a wloski Ci juz odrosly ?
I bardzo Ci to przeszkadza? Bo moze nie wiadac za bardzo i szkoda az tak sie tym zamartwiac.
Moje wloski sobie rosna i bardzo mnie to cieszy. Za jakie¶ 2 -3 miesiace pojdê znowu podciaæ troche koncowki.
Wczoraj zamowilam sobie farbê, ktora kiedys Goldika linkowala. Aquarely chyba sie zwie czy jakos tak. Podziele sie wrazeniami z farbowania
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-07-12 o 13:25
Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-12, 13:43   #1061
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Beata, troszkê tylko mi podros³y i ró¿nica w wygl±dzie obu stron jest widoczna, tak jakbym mia³a lekko asymetrycznego boba z jedn± stron± mocniej wycieniowan± i przez to ta strona mi siê odwija i czasem mam tam lekkie falki, a druga strona jest prosta Wygl±dam wtedy komicznie, a w³osy s± jeszcze za krótkie, ¿eby dobrze w gumkê z³apaæ.

Czekam na wra¿enia
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-12, 13:58   #1062
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

To moze spróbuj sobie pofalowac wloski zelem albo piank±, co tam lubisz Taki artstyczny nielad
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-12, 14:28   #1063
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
To moze spróbuj sobie pofalowac wloski zelem albo piank±, co tam lubisz Taki artstyczny nielad
W³a¶nie ta prosta strona nie chce trzymaæ fal, bo za s³abo wycieniowana jest w porównaniu do drugiej.

Na razie nie wiem co ja chcê, wiêc zostan± jak s± dopóki mi siê pomys³ nie wykluje
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-12, 18:21   #1064
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisiu, jeszcze nie wymy¶li³am Ale chyba chcê znów grzywkê.. Chyba

Nawet mi³y dzieñ dzi¶ spêdzi³am, aczkolwiek wszêdzie autem 🚘 , bo pada³o. Mia³am dzi¶ na grilla jechaæ Ale na szczê¶cie zosta³ prze³o¿ony na jutro.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-12, 21:17   #1065
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Kachula przez Ciebie jak zwykle kupilam co¶ czego nie mia³am w planie tym razem oczywi¶cie ten zestaw z biedry szczotka plus skrzyp Ale nie ukrywam ¿e kupi³am tylko dla szczotki bo póki co nie mogê przyjmowaæ suplementów zawierajacych cynk Na sucho fajnie rozczesuje, zobaczê jak da radê na mokro
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-12, 22:01   #1066
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Beara super, ze zamowilas. czekam na recenzje
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-13, 08:25   #1067
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A kto by to przewidzia³, skoro poprzednio ci robi³a platynkê i mia³a¶ bosko?
Te¿ mnie to zastanawia. Mo¿e ten rozjasniacz Joanny tylko na wodzie 12% daje efekt ³adnej platyny

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie te¿ leje. Ale chyba siê nie ruszam

Dzi¶ czeka mnie prasowanie. Masakra.

Wczoraj przysz³a moja farba. A ja muszê wytrzymaæ jeszcze tydzieñ! Mogê siê farbowac najwcze¶niej w pi±tek.
U mnie wczoraj ca³y dzieñ la³o. Do d..y pogoda.


Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula przez Ciebie jak zwykle kupilam co¶ czego nie mia³am w planie tym razem oczywi¶cie ten zestaw z biedry szczotka plus skrzyp Ale nie ukrywam ¿e kupi³am tylko dla szczotki bo póki co nie mogê przyjmowaæ suplementów zawierajacych cynk Na sucho fajnie rozczesuje, zobaczê jak da radê na mokro
Szczotka mo¿e byæ. A na mokro to ja nie czeszê, no chyba, ¿e jaki¶ mus. Na mokro blond siê bardziej uszkadza, ale chyba jak ka¿de w³osy A suplement przecie¿ mo¿e pole¿eæ jak data d³uga. Ja te¿ mo¿e we wrze¶niu zacznê go zjadaæ. Teraz Asystor Hair nie mogê wykoñczyæ bo najzwyklej zapominam. Recenzji na blogu nie dam bo straszne przerwy robiê. Niestety jak mam uczulenie ³ykam inne prochy i jeszcze suplementem nie chce katowaæ brzucha. Tym bardziej ¿e czasem mi ten Asystor na ¿o³±dku siedzia³ i siê odbija³.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-13, 08:34   #1068
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

a ja drozdze pije z mlekiem dla wlosow. nawet nie sa takie zle, tzn lykam z zatkanym nosem i popijam sokiem

pofarbowalam sie wczoraj na spontanie Nectra Color 668 orzech laskowy. przewidywalam ze wyjdzie ciemno i cieplo, a wyszlo chlodno i jasniej niz na opakowaniu
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-13, 21:06   #1069
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ mnie to zastanawia. Mo¿e ten rozjasniacz Joanny tylko na wodzie 12% daje efekt ³adnej platyny


U mnie wczoraj ca³y dzieñ la³o. Do d..y pogoda.




Szczotka mo¿e byæ. A na mokro to ja nie czeszê, no chyba, ¿e jaki¶ mus. Na mokro blond siê bardziej uszkadza, ale chyba jak ka¿de w³osy A suplement przecie¿ mo¿e pole¿eæ jak data d³uga. Ja te¿ mo¿e we wrze¶niu zacznê go zjadaæ. Teraz Asystor Hair nie mogê wykoñczyæ bo najzwyklej zapominam. Recenzji na blogu nie dam bo straszne przerwy robiê. Niestety jak mam uczulenie ³ykam inne prochy i jeszcze suplementem nie chce katowaæ brzucha. Tym bardziej ¿e czasem mi ten Asystor na ¿o³±dku siedzia³ i siê odbija³.
Powa¿nie nie czeszesz w³osów na mokro?? To jest mo¿liwe? ja bym mia³a jakie¶ mega siano jakbym po myciu nie czesala. Z tymze myje teraz w³osy tylko pod prysznicem, czyli w pozycji stoj±cej a nie z g³ow± w dó³ i prawie siê nie pl±cz± a ta szczotka fajna, zobaczymy czy jak umyje z g³ow± w dó³ to siê sprawdzi. ...
A suplementy to tak jak pisalam, przy problemach z zoladkiem trzeba unikaæ tych z cynkiem.

Goldika da³aby¶ fotkê bo co¶ ostatnio cicho w w±tku je¶li chodzi o farbowanie
Ja to ju¿ nawet nie wklejam bo ci±gle to samo u mnie czyli od jakich¶ czterech miesiêcy nutrisse 111
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-13, 21:11   #1070
201701051337
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 1 907
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Gomra Poka¿ wiadomo¶æ
wstawiam.
bez i z lamp±
Hejka
¶licznie
201701051337 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-14, 18:23   #1071
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
a ja drozdze pije z mlekiem dla wlosow. nawet nie sa takie zle, tzn lykam z zatkanym nosem i popijam sokiem

pofarbowalam sie wczoraj na spontanie Nectra Color 668 orzech laskowy. przewidywalam ze wyjdzie ciemno i cieplo, a wyszlo chlodno i jasniej niz na opakowaniu
FOTY!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Powa¿nie nie czeszesz w³osów na mokro?? To jest mo¿liwe? ja bym mia³a jakie¶ mega siano jakbym po myciu nie czesala. Z tymze myje teraz w³osy tylko pod prysznicem, czyli w pozycji stoj±cej a nie z g³ow± w dó³ i prawie siê nie pl±cz± a ta szczotka fajna, zobaczymy czy jak umyje z g³ow± w dó³ to siê sprawdzi. ...
A suplementy to tak jak pisalam, przy problemach z zoladkiem trzeba unikaæ tych z cynkiem.

Goldika da³aby¶ fotkê bo co¶ ostatnio cicho w w±tku je¶li chodzi o farbowanie
Ja to ju¿ nawet nie wklejam bo ci±gle to samo u mnie czyli od jakich¶ czterech miesiêcy nutrisse 111
Nie czeszê, bo widzia³am jak mi w³osy wtedy lec± (na sucho tak nie mam), jak siê os³abiaj± i koñce niszcz±. Myjê g³owê na stoj±co/siedz±co w³osy normalnie w dó³ jak trzeba same le¿±. Wtedy jak schn± to rozczesujê ju¿ praktycznie suche bez problemu, bo umy³am je w³a¶nie na stoj±co a nie z g³ow± w dó³
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-14, 21:36   #1072
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej.
Dzi¶ wpad³am na pomys³, ¿e sobie kupiê pokazywany niedawno w w±tku specyfik do rozja¶niania w³osów Ale jak wesz³am do Rossmanna, to ani nazwy nie pamiêta³am (Sun Touch?) ani marki (Garnier?) wiêc pogapi³am siê chwilê na pó³kê i wysz³am. Teraz sobie sprawdzi³am, ¿e to jest Casting Sunkiss (L'Oreal). I tak zakoñczy³a siê moja dzisiejsza przygoda w³osowa
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-15, 08:31   #1073
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Hej.
Dzi¶ wpad³am na pomys³, ¿e sobie kupiê pokazywany niedawno w w±tku specyfik do rozja¶niania w³osów Ale jak wesz³am do Rossmanna, to ani nazwy nie pamiêta³am (Sun Touch?) ani marki (Garnier?) wiêc pogapi³am siê chwilê na pó³kê i wysz³am. Teraz sobie sprawdzi³am, ¿e to jest Casting Sunkiss (L'Oreal). I tak zakoñczy³a siê moja dzisiejsza przygoda w³osowa
No to pora i¶æ teraz jeszcze raz i kupiæ ju¿ to co trzeba i wie siê co
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-15, 13:09   #1074
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
FOTY!!!!!!!!!!!!!!!



Nie czeszê, bo widzia³am jak mi w³osy wtedy lec± (na sucho tak nie mam), jak siê os³abiaj± i koñce niszcz±. Myjê g³owê na stoj±co/siedz±co w³osy normalnie w dó³ jak trzeba same le¿±. Wtedy jak schn± to rozczesujê ju¿ praktycznie suche bez problemu, bo umy³am je w³a¶nie na stoj±co a nie z g³ow± w dó³
A dajesz po myciu jaki¶ silikon na koñce? U mnie bez mariona siê nie obejdzie Wczoraj robi³am próbê ostateczn± tej szczotki czyli specjalnie umy³am w³osy z g³ow± w dó³ i rozczesa³a je wprost idealnie zero ci±gniêcia i szarpania.
Mam za to ostatnio problem znów z dobraniem szamponu Pou¿ywa³am ze dwa tygodnie H&S i po pocz±tkowym zachwycie wyszed³ mi mega ³upie¿ Wróci³am wiêc do Cece med i jest ok niby, tylko ¿e ja z natury mam taki "przyklap" i chcia³abym taki szampon co mi te w³osy choæ trochê uniesie...
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-15, 15:22   #1075
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A dajesz po myciu jaki¶ silikon na koñce? U mnie bez mariona siê nie obejdzie Wczoraj robi³am próbê ostateczn± tej szczotki czyli specjalnie umy³am w³osy z g³ow± w dó³ i rozczesa³a je wprost idealnie zero ci±gniêcia i szarpania.
Mam za to ostatnio problem znów z dobraniem szamponu Pou¿ywa³am ze dwa tygodnie H&S i po pocz±tkowym zachwycie wyszed³ mi mega ³upie¿ Wróci³am wiêc do Cece med i jest ok niby, tylko ¿e ja z natury mam taki "przyklap" i chcia³abym taki szampon co mi te w³osy choæ trochê uniesie...
H&S jest dobry ale raz na jaki¶ czas tylko na oczyszczanie. Przynajmniej u mnie, wiêc nie dziwiê siê, ¿e ³upie¿ siê pokaza³ i g³owa przyzwyczai³a.
Mi narazie pasuje zestaw Bia³y Jeleñ (ten z bloga) i H&S.
Na koñce wcieram wszystko i nic To znaczy mam serum do koñcówek z Joanny apteczka babuni, mam olejki Mariona, a i potrafie nie¼le siê "spsikaæ" odzywk± do blond Mariona. A wiesz co? Marion napisa³ do mnie i zosta³am wybrana do testowania. Za 2-3 tygodnie mam ponoæ paczkê dostaæ Normalnie wczoraj jak przeczyta³am maila to skaka³am z rado¶ci. Szkoda, ¿e tylko, ¿e juz trochê z Mariona kupi³am sama, bo nie wiem co dostanê w paczce

A co do szczotki. Powiem tak. Jakby¶ mia³a orygina³ to wierz mi, ¿e Twoje zachwyty siêgnê³y by nieba
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-07-15 o 15:29
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-15, 15:45   #1076
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Kachula super, ze dostaniesz paczke od Mariona!


ja poki co nie wrzuce foty wlosow bo nie mam jak zrobic. ale zadowolona jestem. bede obserwowac jak splukuje sie kolor...ostatni CT splukal mi sie w 2tyg na zdjeciach znad morza zobaczylam jak fatalnie nieroeny kolor mam na wlosach i dlatego padlo na farbe drogeryjna. ale nie ukrywam wolalanym profeske w tym kolorze bo taniej wychodzi

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

przez te podrobki tt z biedry wygrzebalam swojego starego oryginalka i sie w nim zakochalam od nowa
Kachula wyczytalam tez o tym, ze czeszesz wlosy tylko na sucho. zrobilam tak dzis pierwszy raz od lat chyba i efekt wow. wyszlo mnie wlosow, sa nadal gladkie i proste. chyba przejde na takie czesanie. a myslalam ze na sucho nie dam rady ich ogarnac szczotka.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-15, 16:09   #1077
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Tak was czytam i siê dobijam, bo w przeciwieñstwie do was ja nie wiem co ja chcê
Chcê wyrównaæ lekko to debilne ciêcie, ale bojê siê, ¿eby ledwo co lekko odro¶niêtej d³ugo¶ci nie straciæ. Muszê te¿ nied³ugo zrobiæ odrost, bo ju¿ szaraczka widzê
nadal mam ochotê kupiæ prostownicê, bo mi siê pojedyncze kosmyki odwijaj±, a na szczotce nie idzie ich 'naprostowaæ', ale brak kasy na porz±dny sprzêt mnie powstrzymuje.

Poza w³osowo zastanawiam siê nad kupnem próbek podk³adu mineralnego, bo jak na³o¿ê krem nawil¿aj±cy i filrt to siê ¶wiecê jak psu jaja i jestem dodatkowo lekko wybielona i ta ró¿nica rzuca siê (mi) w oczy. A jak nie na³o¿ê nic to mam szusz stulecia na gêbie.
Tylko nie wiem jaki próbowaæ

A swoje w³osy muszê czesaæ na mokro, ¿eby pó¼niej je na szczotce wymodelowaæ. Szampon i od¿ywka z Equilibry mi bardzo ograniczy³y pl±tanie w³osów, ale i tak nie mam opcji z moj± d³ugo¶ci±, ¿eby wysuszyæ nie czesane - mia³abym 'eleganck±' szopê na g³owie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-07-15 o 16:10
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-15, 16:27   #1078
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

mcromance moze masz na zbyciu tusz z yves rocher sexy pulp? za niego moglabym zrobic Ci probki ze swoich mineralow

ja pije drozdze, uzaleznilam sie od nich. co sie obudze to nie moge sie doczekac wypicia kubka drozdzy
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-15, 16:32   #1079
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance moze masz na zbyciu tusz z yves rocher sexy pulp? za niego moglabym zrobic Ci probki ze swoich mineralow

ja pije drozdze, uzaleznilam sie od nich. co sie obudze to nie moge sie doczekac wypicia kubka drozdzy
Z Yves Rocher to ja mam tylko jaki¶ tam b³yszczyk. Nie u¿ywam to nawet nie wiem co dok³adnie za kolor / seria to jest

Ja próbowa³am dro¿d¿e rozrabiaæ w wodzie i w mleku, ale za diab³a nie mogê prze³kn±æ

P.S. a mogê zapytaæ jakie masz odcienie i z czego? My chyba mamy podobny koloryt (du¿o ¿ó³ci i 'ciemno¶æ' skóry), wiêc ³atwiej mi by by³o siê rozgl±daæ pó¼niej.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-07-15 o 16:37
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-15, 17:35   #1080
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula super, ze dostaniesz paczke od Mariona!


ja poki co nie wrzuce foty wlosow bo nie mam jak zrobic. ale zadowolona jestem. bede obserwowac jak splukuje sie kolor...ostatni CT splukal mi sie w 2tyg na zdjeciach znad morza zobaczylam jak fatalnie nieroeny kolor mam na wlosach i dlatego padlo na farbe drogeryjna. ale nie ukrywam wolalanym profeske w tym kolorze bo taniej wychodzi


przez te podrobki tt z biedry wygrzebalam swojego starego oryginalka i sie w nim zakochalam od nowa
Kachula wyczytalam tez o tym, ze czeszesz wlosy tylko na sucho. zrobilam tak dzis pierwszy raz od lat chyba i efekt wow. wyszlo mnie wlosow, sa nadal gladkie i proste. chyba przejde na takie czesanie. a myslalam ze na sucho nie dam rady ich ogarnac szczotka.
Ja dosz³am do wniosku, ¿e jak sam cz³owiek siê gdzie¶ nie wprosi to nic nie bêdzie mia³. Tak by³o z Marion Co do takiego czesania to ja widzê naprawdê ró¿nicê w wypadaniu i ogólnie w zniszczeniach a w³a¶ciwie w ich braku na koñcach. Jest lepiej i na mokro to ju¿ na mus czeszê.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Tak was czytam i siê dobijam, bo w przeciwieñstwie do was ja nie wiem co ja chcê
Chcê wyrównaæ lekko to debilne ciêcie, ale bojê siê, ¿eby ledwo co lekko odro¶niêtej d³ugo¶ci nie straciæ. Muszê te¿ nied³ugo zrobiæ odrost, bo ju¿ szaraczka widzê
nadal mam ochotê kupiæ prostownicê, bo mi siê pojedyncze kosmyki odwijaj±, a na szczotce nie idzie ich 'naprostowaæ', ale brak kasy na porz±dny sprzêt mnie powstrzymuje.

Poza w³osowo zastanawiam siê nad kupnem próbek podk³adu mineralnego, bo jak na³o¿ê krem nawil¿aj±cy i filrt to siê ¶wiecê jak psu jaja i jestem dodatkowo lekko wybielona i ta ró¿nica rzuca siê (mi) w oczy. A jak nie na³o¿ê nic to mam szusz stulecia na gêbie.
Tylko nie wiem jaki próbowaæ

A swoje w³osy muszê czesaæ na mokro, ¿eby pó¼niej je na szczotce wymodelowaæ. Szampon i od¿ywka z Equilibry mi bardzo ograniczy³y pl±tanie w³osów, ale i tak nie mam opcji z moj± d³ugo¶ci±, ¿eby wysuszyæ nie czesane - mia³abym 'eleganck±' szopê na g³owie
A ja jestem ostatnio zachwycona BB kremem z Rimmela Mia³am próbkê z gazety i kurcze ale on jest super. I krycie i kolor i efekt ogólny. Zero suchych skórek widocznych i lekkie zmatowienie. Ewentualne ¶wiecenie przykrywam lekko pudrem Synergen z Rossmanna. Podoba mi siê ten BB i nie wiem czy nie kupiê ale oczywi¶cie tylko w promo
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-07-15 o 17:36
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.