Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 08:24   #4651
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

stokrotko, fajnie z tą nianią takie drobnostki sa najważniejsze

natka, Szymcio ekstra wygląda w nowym tronie
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 08:30   #4652
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

oglądajcie dd tvn? odesłali kobitkę i 17 minut później w domu urodziła na kafelkach......

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Witam wiejsko.


jakoś dale humor średni. Nie mam veny na pogaduchy

Natka- jak palce i zdrówko wasze? Mam nadzieje,ze jednak katar się nie przypałętał.

Jakby co to my dalej chorzy.


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
dobrze widziałaś


biedne paluchy

i ja sie wpisuje do klubu kawoholiczek
z tego co pamietam natka też fanka kawy




a jak gardełko?
u nas po dwóch dniach suchy kaszel przeszedel, ale po kolejnych 3 pojawił się mokry i katar straszliwy i tak się męczymy z tym od środy, dzisiaj popołudniu jak będzie w przychodni jakis lekarz to jade z nią, niech ją osłucha.
w ogóle byłam w tą środe w aptece i chciałam coś na mokry kaszel to mi powiedziała że nic mi sama nie może dać :/ to do cholewci po co są te leki bez recepty wczoraj wyczytałam o flegaminie i kupiłam syropek. Zaraz po podaniu przeokropnie kaszle ale pół godzinki mija i ma Skarbek spokój na pół dnia z kasłaniem.


ups, współczuje kaszelku ale dobrze, ze po syropku przeszedł



ja make up zmywałam na porodówce pomiędzy skurczami

masakra, jechałam tylko do reala, ale te chodniki to tragedia, wózek dawał rade, tyko ja się ciągle ślizgałam



ja kupowałam z rossmana i z tego co widziałam to agacia też chyba rossmanowskie na pupci miała


tak, tak



ja też musiałabym włączyć samocdzielne zasypia bo mi się dziecie troche rozpusćiło

pewnie stłuczone

a co masz? U nas tradycyjnie woda morska i nasivin soft, ale gluty leeecą i lecą

i z basenu znów nici .. a najlepiej tż - stwierdził że oczywiście to że teraz przelatują nam zajęcia to moja wina bo zapisałam natalke na basen w zimie(nosz kurde na wiosen to raczej nie będzie mógł z nami chodzić przez prace), chora jest przez pogode, i w ogóle czemu ja z nią wczoraj na pacer poszłam w odwilż, to na pewnio przez te 20 minut spaceru tak kaszle no geniusz
faceci mój z kolei non stop małą całuje ,a potem mi mówi och, chyba mnie choroba bierze

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
No z tym odciążaniem to tak średnio- właśnie musiała wyjechac pracowo i wróci po 15.
Ale i tak musze tu zjeżdżać co jakis czas (gdy TŻ ma wyjazdy i i nawet gdy ona ma wyjazdy) bo psa wypuszczę bez problemu na podwórko, jak bylo cieplej to sama mogłam wyjsc na spacer z malym. A w miescie to juz niestety. Nie da rady tak.

Troche kaszle i kicha, ale rzadko.
dobrze, ze lepiej ze zdrówkiem. a podwórka zazdraszczam

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Witam się i muszę się pochwalić weną twórczą, która mnie nawiedziła o 2 w nocy podczas karmienia mojej niuniulki

Luty już za nami mamusie jesienne dzielnie walczą z pierwszymi ząbkami

Spacerówki powoli wyciągamy oto my jesienne mamy




no Kochana a czemuż to o 2iej nie spałaś
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 08:48   #4653
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

u nas po dwóch dniach suchy kaszel przeszedel, ale po kolejnych 3 pojawił się mokry i katar straszliwy i tak się męczymy z tym od środy, dzisiaj popołudniu jak będzie w przychodni jakis lekarz to jade z nią, niech ją osłucha.
w ogóle byłam w tą środe w aptece i chciałam coś na mokry kaszel to mi powiedziała że nic mi sama nie może dać :/ to do cholewci po co są te leki bez recepty wczoraj wyczytałam o flegaminie i kupiłam syropek. Zaraz po podaniu przeokropnie kaszle ale pół godzinki mija i ma Skarbek spokój na pół dnia z kasłaniem.

Ojej zdrówka życzę

ja make up zmywałam na porodówce pomiędzy skurczami
ja nie zmyłam i byłam w dwóch warkoczykach , pojechałam na luzie , jakoś tak nie pomyslałam co by włosy związać normalnie i zmyc makijaż bo myślałam że pomiędzy skurczami dam radę

i z basenu znów nici .. a najlepiej tż - stwierdził że oczywiście to że teraz przelatują nam zajęcia to moja wina bo zapisałam natalke na basen w zimie(nosz kurde na wiosen to raczej nie będzie mógł z nami chodzić przez prace), chora jest przez pogode, i w ogóle czemu ja z nią wczoraj na pacer poszłam w odwilż, to na pewnio przez te 20 minut spaceru tak kaszle no geniusz
ten Twój tż to geniusz

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
oglądajcie dd tvn? odesłali kobitkę i 17 minut później w domu urodziła na kafelkach......
tam babka się wypowiadała że kobieta dojechała do domu , a ile ten powrót do domu trwał to nie wiadomo, a urodziła w 17 pobytu już w domu.
Ale i tak chamsko kuźwa jak nie przyjąć rodzącej, to chociaż odesłać do innego szpitala, nawet niech posiedzi na poczekalni chwilę ...


Natka jak paluszki ?

Wiecie że Staś rzucił na mnie focha ? Do taty się usmiecha a do mamy nie
Pierwszy raz spał całą noc w łóżeczko, obudził się po 7 i nie było mnie obok, szukał mnie pewnie ale był sam w łózeczku, no i zarzucił fochem że mamy obok nie było po przebudzeniu
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 08:54   #4654
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
ja rodziłam w pełnym makijażu

Bo to było tak: umówiłam się z mężem, że w pt po jego pracy pójdziemy " na miasto".
Więc się wystroiłam, mocny makijaż, smoky eyes, wytapirowany włos, czarna tunika itd Na 16 miałam iść na ktg, ale tylko takie kontrolne, bo to był 37 tydz. Zaraz po wizycie u gina w szpitalu mieliśmy wyjść. Wiedziałam, że będzie cc z powodu ułożenia dziecka, mieliśmy na tej wizycie ustalić termin.

No i po 5 min od rozpoczęciu wizyty gin krzyczy: "Rozwarcie na 5 cm, a pani nic nie mówi! Robimy cc natychmiast!"

I tak jak stałam, w pełnym make-upie, bo nie było kiedy zmyć (jedynie koszulę nocną zdążyłam przebrać) zawieźli mnie na salę operacyjną

mnie wzieło w nocy z zaskoczenia 11 dni predzej wiec wygladałam jak czupiradło
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się pediatra wysłała nas do alergologa po zaświadczenie o alergii. dobrze, ze poszłam na NFZ. bo jakbym za garść 'Tych cennych informacji" miała wybulić stówę to . żeby dostać zaśw. muszę Malej zrobić badania z krwi, których NFZ nie refunduje koszt ok 120-150. po ostatnim pobieraniu krwi u Agaci ( 2 godzin) szlag mnie trafia. bo Mała może się nacierpieć, ja kase wybule a nie wyjdzie alergia. ewentualnie mogę pójść do gastrologa po zaśw, ze dziecko ma biegunki przewlekłe i wtedy tez bebilon pepti będzie na 30%. ale tak na zdrowy rozum jak je bp to nie ma biegunek, to jak to udowodnić? bo tylko alergia pokarmowa i biegunki przewlekłe upoważniają do bebilonu za 30% beznadzieja, 5 min wizyty, 25 biurokarcji i 15 czekania. i nic w zasadzie.
masakra z NFZ
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Oj niedobry ten mój Szymek nauczył się wreszcie zasypiać w łóżeczku, co prawda jeszcze płacze i muszę go conajmniej raz wyjąć ale za to nie usypia na rękach

super!!!! grtuluacje
Paluchy chyba jednak całe zrobiłam okład z altacetu i jest lepiej, co prawda jeden sinieje ale chyba nie będzie źle.

jak dzisiaj?? lepiej juz??

U nas to niestety nie furczenie ale kichanie i gluty z nosa, zadziałam wszystkim co miałam i oby się nie rozwinęło

trzymam kciuki zeby sie nie rozwineło

Kurcze kusi mnie ten kubek Ponoć jak dziecko ma pół roku to już nie warto uczyć pić z butli a właśnie z kubeczka niekapka albo normalnegoZobaczymy jak nam pójdzie



kusisz tym kubkiem
fajny fajny ten kubek tez mnie kuszi zeby go zamówić i chyba to zrobie
Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
W zalaczniku Olivka z kubkiem.... chyba juz raz wstawialam ....

....
czadowa laska z niej
Cytat:
Napisane przez stokrotka_ Pokaż wiadomość
hello

my znów cały dzień poza domem.. byłam z Sarą u koleżanek..

nie nadrobię..no nie ma szans...

więc tylko podziękuję za gratki za ząbka i słowa miłe




Najłatwiej to nie było... chętnych było sporo osób..ale niestety kilka traktowało tą pracę tylko rzeczowo i finansowo.. i pierwsze pytania to były:ile godzin,za ile,na ile... takie osoby odpadały... ja rozumiem,że nikt charytatywnie mi dziecka pilnować nie będzie..ale troszkę wyczucia i zainteresowania dzieciem w tych pierwszych pytaniach było mile widziane
koniec końców wybraliśmy tą,co wybraliśmy.. ze względu na to,że jest to osoba młoda..ale z doświadczeniem-ma córcię 5letnią. bardzo sympatyczna i ciepła osoba. pozatym w rozmowach już pierwszych telefonicznych..rozmawiał a i pytała o dziecko a nie o finanse i godziny.
na spotkanie przyjechała na czas -co do minuty . umyła ręce,poprosiła czy może wziąść Sarę na ręce.. bawiła ją i nosiła ,ale jak młoda zrobiła podkuwkę...to sami mi ją oddała-nie uspokajała na siłę. przyjechała z córeczką swoją(prosiłam o to) i baardzo dobre wrażenie zrobiło na mnie jej dziecko. a wiadomo..takiej 5 latki nie da się "ustawić" widać,że radosna i fajnie wychowana dziewczynka.
kurcze..sama nie wiem co jeszcze... dużo innych takich "drobiazgów" które ciężko spamiętać..a które się obserwuje

narazie umowiłam się na miesiąc próbny z nią. tż będzie miał nocki..więc będzie spał a Ona z Sarą będzie..więc będzie kontrol a dalej zobaczymy..ale mam nadzieje,że będzie ok
fajnie ze taka niania ci sie trafiła trzymam kciuki zeby wspołpraca dobrze sie ułozyla no i zeby Sara sie do niej przekonała
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Została wczoraj na 2 godz u teściów a my wyskoczyliśmy na zakupy. Nawet nie płakała ale jak mnei zobaczyła jak wróciliśmy to pierwszy raz wyciągnęła rączki, zaczęła się chichrać, wołać swoje he he he, tuliła się. Moja kochana córunia az sie wzruszyłam ze sie tak ucieszyła na mój widok
super
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
u nas po dwóch dniach suchy kaszel przeszedel, ale po kolejnych 3 pojawił się mokry i katar straszliwy i tak się męczymy z tym od środy, dzisiaj popołudniu jak będzie w przychodni jakis lekarz to jade z nią, niech ją osłucha.
w ogóle byłam w tą środe w aptece i chciałam coś na mokry kaszel to mi powiedziała że nic mi sama nie może dać :/ to do cholewci po co są te leki bez recepty wczoraj wyczytałam o flegaminie i kupiłam syropek. Zaraz po podaniu przeokropnie kaszle ale pół godzinki mija i ma Skarbek spokój na pół dnia z kasłaniem.

mam nadzieje ze jej szybko przejdzie

i z basenu znów nici .. a najlepiej tż - stwierdził że oczywiście to że teraz przelatują nam zajęcia to moja wina bo zapisałam natalke na basen w zimie(nosz kurde na wiosen to raczej nie będzie mógł z nami chodzić przez prace), chora jest przez pogode, i w ogóle czemu ja z nią wczoraj na pacer poszłam w odwilż, to na pewnio przez te 20 minut spaceru tak kaszle no geniusz
no wiadomo faceci wiedzą najlepiej nie denerwuj sie
Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Witam się i muszę się pochwalić weną twórczą, która mnie nawiedziła o 2 w nocy podczas karmienia mojej niuniulki

Luty już za nami mamusie jesienne dzielnie walczą z pierwszymi ząbkami

Spacerówki powoli wyciągamy oto my jesienne mamy




Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
oglądajcie dd tvn? odesłali kobitkę i 17 minut później w domu urodziła na kafelkach......
masakra


a my od wczoraj przewracamy sie z plecków na brzuszek wreszcie mój leniuszek sie nauczył
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:02   #4655
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość

a my od wczoraj przewracamy sie z plecków na brzuszek wreszcie mój leniuszek sie nauczył
brawo dla Kamilki

Małgosia o ten Staś jeden z fochami przejdzie mu jak cycusia poczuje
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:05   #4656
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość


Wiecie że Staś rzucił na mnie focha ? Do taty się usmiecha a do mamy nie
Pierwszy raz spał całą noc w łóżeczko, obudził się po 7 i nie było mnie obok, szukał mnie pewnie ale był sam w łózeczku, no i zarzucił fochem że mamy obok nie było po przebudzeniu

no nieźle, humorzasty facet hihi


a co do położnej - faktycznie chamska odpowiedź, to tylko dowodzi jak wygląda sytuacja w szpitalach. ile z naszych dziewczyn tez parwie było odesłanych bo jeszcze czas, chyba u Cotki poród w szpitalu z zaskoczenia był ?

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość


a my od wczoraj przewracamy sie z plecków na brzuszek wreszcie mój leniuszek sie nauczył
a jak się zaczęło to już się nie skończy, moja Agacia teraz położona na macie fika non stop
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.



Edytowane przez indygo79
Czas edycji: 2012-02-17 o 09:08
indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 09:06   #4657
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
ten Twój tż to geniusz

Wiecie że Staś rzucił na mnie focha ? Do taty się usmiecha a do mamy nie
Pierwszy raz spał całą noc w łóżeczko, obudził się po 7 i nie było mnie obok, szukał mnie pewnie ale był sam w łózeczku, no i zarzucił fochem że mamy obok nie było po przebudzeniu
geniusz jak się patrzy

co za Stasiek
Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
a my od wczoraj przewracamy sie z plecków na brzuszek wreszcie mój leniuszek sie nauczył



oglądacie ddtvn dalej? Chyba musze iść do coach'a wizerunku
ale ładnie ją zrobili chociaż

Edytowane przez acelinka
Czas edycji: 2012-02-17 o 09:12
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 09:38   #4658
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

tusia

"Stanisław Rzucający Fochem"- skojarzyło mi sie z przydomkiem jak kiedyś nadawano królom etc.
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:05   #4659
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Bry
My dziś pięknie wyspani, co prawda mały koło 7mej przywędrował do mamy do łóżka ale spaliśmy później jeszcze troszkę

Kurcze chciałam iść na spacer, słońce się przebijało przed chwilą, a teraz zachmurzenie wielkie i chyba będzie padać

A mój synuś chyba na tate sie pogniewal, bo wczoraj poszłam z psem na spacer, nie było mnie dosłownie 20 minut a on tak płakał jak syrenka przez ten czas, ledwo go wzięłam to było oki
Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Witam wiejsko.


jakoś dale humor średni. Nie mam veny na pogaduchy

Natka- jak palce i zdrówko wasze? Mam nadzieje,ze jednak katar się nie przypałętał.

Jakby co to my dalej chorzy.

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość


a my od wczoraj przewracamy sie z plecków na brzuszek wreszcie mój leniuszek sie nauczył

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
a jak się zaczęło to już się nie skończy, moja Agacia teraz położona na macie fika non stop


dobra idziemy pić mleczko bo mały już się wierci
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:06   #4660
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
tusia

"Stanisław Rzucający Fochem"- skojarzyło mi sie z przydomkiem jak kiedyś nadawano królom etc.
ha ha
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:15   #4661
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Tusia i Danika dziekujemy z Olivka

Archi trzymam za szybki powrot do zdrowka

Stokrotko za znalezienie super niani....

Lula tesknie....
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 10:30   #4662
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

witajcie

u nas w nocy był dalszy ciąg akcji ''zabek"


Natka
i jak paluszki? A Szymek śliczny

Acelinka Natka ma już ząbki? I Franek Anci, bo moja z początku września jest, a coś jej się przebić ząbek nie może

Stokrotka zazdroszczę bezbolesnego zębola i gratuluję wyboru niani

Archi udanego wiejskiego wypoczynku


zdrówka dla wszystkich samum i dzieciaczków walczących z katarem

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

\
Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
oglądajcie dd tvn? odesłali kobitkę i 17 minut później w domu urodziła na kafelkach......
widziałam, nie ładnie się zachowali

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
a my od wczoraj przewracamy sie z plecków na brzuszek wreszcie mój leniuszek sie nauczył
gratuluje
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:32   #4663
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość

Acelinka Natka ma już ząbki? I Franek Anci, bo moja z początku września jest, a coś jej się przebić ząbek nie może
u nas jeszcze sie czają jedynki, ja tam nad tym za bardzo nie ubolewam
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:38   #4664
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Acelinka ja tak z czystej ciekawości, bo chciałabym widzieć juz uśmiechnięta paszcze z jednym ząbkiem
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:43   #4665
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

gerda ja też bym chciała ale jakby tak ten ząbek dało sie schować do karmienia
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:03   #4666
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Archi trzymam za szybki powrot do zdrowka
dz
Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
u nas w nocy był dalszy ciąg akcji ''zabek"

płacz czy niespanie czy co??
Musze sie psychicznie nastawić na takie rzeczy
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
gerda ja też bym chciała ale jakby tak ten ząbek dało sie schować do karmienia
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:06   #4667
rabarbar83
Rozeznanie
 
Avatar rabarbar83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 719
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

witam
ale naprodukowałyście...chyba spalanie pączków było przez pisanie postów
wybaczcie nadrobię po łepkach bo mała co chwilę pokrzykuje i się zabawiamy i usypiamy jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Używam na buziolka alantan. Jak dołożę do tego mycie buzi, to pomaga ::
o alantanie nie pomyślałam dzięki mi zawsze pomagał na jakieś podrażnienia
oilatum nic nie daje według mnie, smaruje grubo nivea tym na każdą pogodę w domku też i jest znaczna poprawa


indygo79 naleśnik z maty z nadzieniem z Agatki pomysłowa bestyjka


Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
A gdzie wcześniej pracowałaś?

pracowałam "wszędzie" w biurze, kancelarii, knajpach, kwiaciarni, handlu itd. a po przeprowadzce na kujawy mąż mnie zareklamował w firmie w której pracuje robiłam im różne zlecenia, praca w domu, jak zwolnił im się etat to wzięli mnie na pracownika, nie chciałam pracować z mężem ale gdzie indziej nie było szans na robotę więc się zgodziłam ale praca z mężem za ścianą ...przemilczę temat

To z praktcyznych względów - raz, że to ciężkie, dwa że z netu taniej


[/COLOR]Aha i w ogóle tak kusicie z tymi nosidłami i chustami, że mój taki narączkowy, to chyba powinnam sobie sprawić. Ale co lepsze, chusta czy nosidło?
Danika, przepraszam, pewnie już to pisałaś - jakie masz nosidło?[COLOR="Silver"]
ja mam elastyczną chustę ona chyba jest do 9 kilo tylko, dziecko fajnie siedzi sobie jak się dobrze zamota, ale mnie to motanie osobiście męczy, i te wiszące na plecach nadmiary chusty są wkurzające (jestem kurdupel)
na nosidło się czaje ale na wycieczki chcę stosować tylko
Danika ma bondolino, ja myślę nad Eco2 z womara


Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
D
U mnie też była bez zapowiedzi i wzięłam ją za kobietę odczytującą licznik wody. Wystartowałam w progu, że dzwoniłam i podałam telefon. stan wodomierza, a ona wielkie oczy. Porozglądała się, zapytała, czy się L. nie odparza, czy jama ustna czysta, czy jest spokojny. Stwierdziła, że w tych rajtkach to dzieci wydają się takie wielkie (jakby bez rajtek były mniejsze) i poszła...w mróz, grożąc, że być może tu jeszcze wróci.


Żartujesz??? U nas marchewka zatrzymała kupkę na 2 dni, ale potem to już był armagedon. Wcale nie twardy.
Daję zupkę i mam nadzieję, że kaszka pomoże.
Dzięki za info.
Caltea a Leoś ma biegunki czy jak? pisałaś że musisz unormować przed glutenem, Hania robiła po 3 kupki dziennie raczej bardzo luźne, teraz jak dostaje kliei ryżowy to raz na dwa dni w konsystencji gęstego błotka i armagedon bo po pachy ale nic nie męczy nie wiem już sama czy takie mogą być czy nie

może ją po drodze przysypie i już nie wróci

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
dziewczyny które mają w gondolkach to podwyższenie dla maluszków, podnosicie to już dzieciaczkom?
tak na pierwszy poziom, kąt jest mniejszy niż w bujaku

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
z

Rabarbar
- jeszcze w ogóle nie myślałam o glutenie. W ogóle jestem w czarnej z rozszerzaniem diety nie wiem jak to zrobię. Na pewno musimy się najpierw wyleczyć a potem odmawiać zdrowaśki by zastój się nie przypałętał jak wypadnie któreś karmienie
Na razie chciała bym wrocic jakos do mm na noc, ale nie wiem jak to zrobić
(
kurujcie się bidulki
ja daje koło 16 kleik na mm, potem mała dojada z piersi obu, na wieczór wolę żeby opróżniła cycuchy przed snem gdyby jej się zachciało pospać dłużej

Piotru
kurcze Haniol dziurę w nosie wydrapała koniec pisania bo trzeba ratować głupolkas
__________________
HANIA
rabarbar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:20   #4668
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
wypróbuję. Brakuje mi mleka, jogurtów, sera...

Tak ja miałam to samo 2 miesiące po czy mnie olśniło i pojechałam do reala na wielkie kozie zakupy



Bo to było tak: umówiłam się z mężem, że w pt po jego pracy pójdziemy " na miasto".
Więc się wystroiłam, mocny makijaż, smoky eyes, wytapirowany włos, czarna tunika itd Na 16 miałam iść na ktg, ale tylko takie kontrolne, bo to był 37 tydz. Zaraz po wizycie u gina w szpitalu mieliśmy wyjść. Wiedziałam, że będzie cc z powodu ułożenia dziecka, mieliśmy na tej wizycie ustalić termin.

No i po 5 min od rozpoczęciu wizyty gin krzyczy: "Rozwarcie na 5 cm, a pani nic nie mówi! Robimy cc natychmiast!"

I tak jak stałam, w pełnym make-upie, bo nie było kiedy zmyć (jedynie koszulę nocną zdążyłam przebrać) zawieźli mnie na salę operacyjną
Mama za klasą

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
a mi chipsami


a tak w ogóle ...

Wkurzyłam się pediatra wysłała nas do alergologa po zaświadczenie o alergii. dobrze, ze poszłam na NFZ. bo jakbym za garść 'Tych cennych informacji" miała wybulić stówę to . żeby dostać zaśw. muszę Malej zrobić badania z krwi, których NFZ nie refunduje koszt ok 120-150. po ostatnim pobieraniu krwi u Agaci ( 2 godzin) szlag mnie trafia. bo Mała może się nacierpieć, ja kase wybule a nie wyjdzie alergia. ewentualnie mogę pójść do gastrologa po zaśw, ze dziecko ma biegunki przewlekłe i wtedy tez bebilon pepti będzie na 30%. ale tak na zdrowy rozum jak je bp to nie ma biegunek, to jak to udowodnić? bo tylko alergia pokarmowa i biegunki przewlekłe upoważniają do bebilonu za 30% beznadzieja, 5 min wizyty, 25 biurokarcji i 15 czekania. i nic w zasadzie.

Dziewczynki karmiące bebilonem pepti - jak jest u was? placicie 30% ceny, macie to zaśw od alergologa?
Ja nie wiem ile % zniżki wiem jedynie że za puszkę płacę coś koło 11zł a co do reszty to nawet nie komentuje, jak chodzę po lekarzach to mam wrażenie czasem że ja jestem dla ich a nie odwrotnie

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Witam się i muszę się pochwalić weną twórczą, która mnie nawiedziła o 2 w nocy podczas karmienia mojej niuniulki

Luty już za nami mamusie jesienne dzielnie walczą z pierwszymi ząbkami

Spacerówki powoli wyciągamy oto my jesienne mamy




noc Ci sprzyja

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
oglądajcie dd tvn? odesłali kobitkę i 17 minut później w domu urodziła na kafelkach......



faceci mój z kolei non stop małą całuje ,a potem mi mówi och, chyba mnie choroba bierze



no Kochana a czemuż to o 2iej nie spałaś
Właśnie

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość

mnie wzieło w nocy z zaskoczenia 11 dni predzej wiec wygladałam jak czupiradło

masakra z NFZ

fajny fajny ten kubek tez mnie kuszi zeby go zamówić i chyba to zrobie

czadowa laska z niej

fajnie ze taka niania ci sie trafiła trzymam kciuki zeby wspołpraca dobrze sie ułozyla no i zeby Sara sie do niej przekonała


a my od wczoraj przewracamy sie z plecków na brzuszek wreszcie mój leniuszek sie nauczył
No to się należą

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
brawo dla Kamilki

Małgosia o ten Staś jeden z fochami przejdzie mu jak cycusia poczuje
Faceci


Mój mąż wołowa się porządnie przeziębił a jak mówiłam żeby się ciepło ubierał to mnie nie słuchał brak słów.
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:25   #4669
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011



Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
c
Została wczoraj na 2 godz u teściów a my wyskoczyliśmy na zakupy. Nawet nie płakała ale jak mnei zobaczyła jak wróciliśmy to pierwszy raz wyciągnęła rączki, zaczęła się chichrać, wołać swoje he he he, tuliła się. Moja kochana córunia az sie wzruszyłam ze sie tak ucieszyła na mój widok

widzisz - krok po kroczku i będzie suuper


Indygo - ja temat BLW zgłębiam z książki Bobas Lubi Wybór. Fajnie i logicznie napisana, mogę polecić jeśli myślisz nad tematem BLW Ja coraz bardziej się do tej metody przekonuję. Tzn. Chciałabym kilka łyżeczek wepchnąć codziennie A. do buźki, ale dawać też "normalne" jedzenie, żeby "sama" jadła. Taki mix
Pytałam wczoraj ile trwał skoki Agatki - chyba przeoczyłam odp Mogłabyś napisać jeszcze raz ile to trwało, tak pi razy drzwi

Archi dużo zdrowia dla Was!
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 11:27   #4670
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Heloł U nas cały czas sypie

Cytat:
Napisane przez agus1978 Pokaż wiadomość
Dobrze będzie
a no i kciukasy za nieosiwienie

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Niedobry Szymek.... bardzo niedobry

Tylko ze kubek nie kapek jest na tej samej zasadzie co butla bo i tak maluch musi ciagnac/ssac i czesto jest tak ze wiecej sie tym kubkiem bawi niz pije z niego a wiadomo ze potem moze byc prochnica...

no z tą próchnicą to przekichane może być

Oj kusze

W zalaczniku Olivka z kubkiem.... chyba juz raz wstawialam ....
Słodka jest

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
czyżbym była dziś pierwsza

Olga wstała o 6.30 i własnie się odmeldowała na drzemkę

Została wczoraj na 2 godz u teściów a my wyskoczyliśmy na zakupy. Nawet nie płakała ale jak mnei zobaczyła jak wróciliśmy to pierwszy raz wyciągnęła rączki, zaczęła się chichrać, wołać swoje he he he, tuliła się. Moja kochana córunia az sie wzruszyłam ze sie tak ucieszyła na mój widok

Kochane te nasze dzieciaczki Szymon wczoraj cieszył się jak zobaczył tż na zdjęciu

oj niedobry Szymuś Olga też taka niedobra ostatnio, wręcz nie chce na rękach usnąć. Mysle ze jakby sobie umiała sama smoka zapodać to jeszcze lepiej by usypiała
Matka za dużo byś chciała

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Witam wiejsko.


jakoś dale humor średni. Nie mam veny na pogaduchy

Natka- jak palce i zdrówko wasze? Mam nadzieje,ze jednak katar się nie przypałętał.

Jakby co to my dalej chorzy.
Palce trochę lepiej, jeden jest siny Katar na szczęście bez zmian, gile są ale nosek na szczęście nie zatkany.

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
biedne paluchy

a mieliśmy na kulig iść

i ja sie wpisuje do klubu kawoholiczek
z tego co pamietam natka też fanka kawy

Oj tak


a jak gardełko?
u nas po dwóch dniach suchy kaszel przeszedel, ale po kolejnych 3 pojawił się mokry i katar straszliwy i tak się męczymy z tym od środy, dzisiaj popołudniu jak będzie w przychodni jakis lekarz to jade z nią, niech ją osłucha.
w ogóle byłam w tą środe w aptece i chciałam coś na mokry kaszel to mi powiedziała że nic mi sama nie może dać :/ to do cholewci po co są te leki bez recepty wczoraj wyczytałam o flegaminie i kupiłam syropek. Zaraz po podaniu przeokropnie kaszle ale pół godzinki mija i ma Skarbek spokój na pół dnia z kasłaniem.

chrypki już brak na szczęście ale jeszcze mu podaję raz dziennie drosetux i calcium Współczuję katarku Teraz reklamują chyba jeszcze sinecod na kaszel w kroplach



ja też musiałabym włączyć samocdzielne zasypia bo mi się dziecie troche rozpusćiło

Moje też rozpuszczone, walczyłam z samodzielnym zasypianiem ponad tydzień

pewnie stłuczone

chyba tak

a co masz? U nas tradycyjnie woda morska i nasivin soft, ale gluty leeecą i lecą

woda morska, maść majerankowa, nasivin niepotrzebny narazie bo taki mokry ten katar.

i z basenu znów nici .. a najlepiej tż - stwierdził że oczywiście to że teraz przelatują nam zajęcia to moja wina bo zapisałam natalke na basen w zimie(nosz kurde na wiosen to raczej nie będzie mógł z nami chodzić przez prace), chora jest przez pogode, i w ogóle czemu ja z nią wczoraj na pacer poszłam w odwilż, to na pewnio przez te 20 minut spaceru tak kaszle no geniusz
Taa oni najlepiej wiedzą


Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
oj kurcze to faktycznie masz zagwozdkę ale może jeszcze nie nadszedł Szymcia czas?
Może Nie chcę nic na siłę też zrobić żeby nie poczuł się bardzo skrzywdzony odebraniem cyca

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
natka, Szymcio ekstra wygląda w nowym tronie
Dzięki w imieniu Szymka

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Natka jak paluszki ?

Wiecie że Staś rzucił na mnie focha ? Do taty się usmiecha a do mamy nie
Pierwszy raz spał całą noc w łóżeczko, obudził się po 7 i nie było mnie obok, szukał mnie pewnie ale był sam w łózeczku, no i zarzucił fochem że mamy obok nie było po przebudzeniu
Dzięki, jest lepiej

Cała noc przespał?
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:33   #4671
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Znowu nam prąd na 2h wyłączyli

Moje dziecko jest wybredne - zrobiłam mu pyszne jedzonko - ziemniak z brokułem a jemu się przy tym na wymioty zbierało i pluł, musiałam otworzyć słoiczek i to zniknęło w mgnieniu oka

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
a my od wczoraj przewracamy sie z plecków na brzuszek wreszcie mój leniuszek sie nauczył
Dzięki jest lepiej dzisiaj
i wielkie z obroty

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
witajcie

u nas w nocy był dalszy ciąg akcji ''zabek"

Uhu współczuję jak u was się to objawia?

Natka
i jak paluszki? A Szymek śliczny
Dzięki jest lepiej I w imieniu Szymka też dziękuję
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:43   #4672
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
kurujcie się bidulki
ja daje koło 16 kleik na mm, potem mała dojada z piersi obu, na wieczór wolę żeby opróżniła cycuchy przed snem gdyby jej się zachciało pospać dłużej

Piotru
kurcze Haniol dziurę w nosie wydrapała koniec pisania bo trzeba ratować głupolkas
hmm- moze tez tak sprobuje ze w ciagu dnia mu dam. Tez kusi mnie ten kleik.
Jak zaczelas go dawac? Ile ?

Jak tam nosek Haniutkowy?
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Mój mąż wołowa się porządnie przeziębił a jak mówiłam żeby się ciepło ubierał to mnie nie słuchał brak słów.
nic tylko w potylice!
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Archi dużo zdrowia dla Was!
dz dla Was tez
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:49   #4673
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Znowu nam prąd na 2h wyłączyli

Moje dziecko jest wybredne - zrobiłam mu pyszne jedzonko - ziemniak z brokułem a jemu się przy tym na wymioty zbierało i pluł, musiałam otworzyć słoiczek i to zniknęło w mgnieniu oka



Dzięki jest lepiej dzisiaj
i wielkie z obroty



Dzięki jest lepiej I w imieniu Szymka też dziękuję
Jak zrobiłaś?? Tak z ziemniaka i brokuła?? Ja narazie tylko słoiczki podaję :/

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
hmm- moze tez tak sprobuje ze w ciagu dnia mu dam. Tez kusi mnie ten kleik.
Jak zaczelas go dawac? Ile ?

Jak tam nosek Haniutkowy?

nic tylko w potylice!

dz dla Was tez
Taa jak tylko odstawię dojarkę, nic mi nie może pomóc przy małej, wakacje sobie zrobił zaczynam rozważać sesowność teorii z seksmisji.
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:55   #4674
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
widzisz - krok po kroczku i będzie suuper

Indygo - ja temat BLW zgłębiam z książki Bobas Lubi Wybór. Fajnie i logicznie napisana, mogę polecić jeśli myślisz nad tematem BLW Ja coraz bardziej się do tej metody przekonuję. Tzn. Chciałabym kilka łyżeczek wepchnąć codziennie A. do buźki, ale dawać też "normalne" jedzenie, żeby "sama" jadła. Taki mix
dzieki Aguś mam nadzieje, ze tak będzie

BLW mi się bardzo podoba...ale jak wróce do pracy to z tego bo mamie na pewno nie bedzie się chciało

jak tam Amciol, dalej daje czadu?

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Mama za klasą

Mój mąż wołowa się porządnie przeziębił a jak mówiłam żeby się ciepło ubierał to mnie nie słuchał brak słów.
no i teraz znowu trzeba uważać, zeby się młoda nie zaraziła...skąd ja to znam


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

Matka za dużo byś chciała

pomarzyć se można, nie

Palce trochę lepiej, jeden jest siny Katar na szczęście bez zmian, gile są ale nosek na szczęście nie zatkany.
rany te twoje paluchy....brrrr, oby szybko przeszło


Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość

Moje dziecko jest wybredne - zrobiłam mu pyszne jedzonko - ziemniak z brokułem a jemu się przy tym na wymioty zbierało i pluł, musiałam otworzyć słoiczek i to zniknęło w mgnieniu oka
nie wyznał się co dobre mówisz


Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
hmm- moze tez tak sprobuje ze w ciagu dnia mu dam. Tez kusi mnie ten kleik.
Jak zaczelas go dawac? Ile ?
tez mam ochote spróbować. Nawet kupiłam ale jeszcze nie odważyłam się dać
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:03   #4675
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość

tez mam ochote spróbować. Nawet kupiłam ale jeszcze nie odważyłam się dać
ja jakoś popróbuje jak mały wyzdrowieje i zaliczymy w końcu szczepienie , które nam przepadło w tym tyg.

Ale chyba najpierw od tego kleiku, potem jakieś jablko etc
Jestem zielona jeśli chodzi o te tematy
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:24   #4676
agnieszka 0605
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka 0605
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z serca matki
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
dzieki Aguś mam nadzieje, ze tak będzie

BLW mi się bardzo podoba...ale jak wróce do pracy to z tego bo mamie na pewno nie bedzie się chciało

jak tam Amciol, dalej daje czadu?
no a jak ma być inaczej?

jak będziesz w domku to wtedy będziesz mogła Gunie uczyć jeść po swojemu, choćby w weekendy

widzę małą poprawę, choć daleko jeszcze do ideału
__________________
Amelia


Twoje zdanie jest twoje, wiec zapewne rożni się od mojego.
agnieszka 0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:29   #4677
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
witam
ale naprodukowałyście...chyba spalanie pączków było przez pisanie postów

ja mam elastyczną chustę ona chyba jest do 9 kilo tylko, dziecko fajnie siedzi sobie jak się dobrze zamota, ale mnie to motanie osobiście męczy, i te wiszące na plecach nadmiary chusty są wkurzające (jestem kurdupel)
na nosidło się czaje ale na wycieczki chcę stosować tylko
Danika ma bondolino, ja myślę nad Eco2 z womara




Caltea a Leoś ma biegunki czy jak? pisałaś że musisz unormować przed glutenem, Hania robiła po 3 kupki dziennie raczej bardzo luźne, teraz jak dostaje kliei ryżowy to raz na dwa dni w konsystencji gęstego błotka i armagedon bo po pachy ale nic nie męczy nie wiem już sama czy takie mogą być czy nie
oby pisanie postów spalało te kalorie, bo pochłonęłam 5

miss ma dla Grześka bardzo fajne nosidło, jak znajde stronke to wkleje bo kiedyś podawała

u nas wprowadzenie pokarmów unormowało kupki,
Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość


Mój mąż wołowa się porządnie przeziębił a jak mówiłam żeby się ciepło ubierał to mnie nie słuchał brak słów.
oni zawsze najmądrzejsi
Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość
Indygo - ja temat BLW zgłębiam z książki Bobas Lubi Wybór. Fajnie i logicznie napisana, mogę polecić jeśli myślisz nad tematem BLW Ja coraz bardziej się do tej metody przekonuję. Tzn. Chciałabym kilka łyżeczek wepchnąć codziennie A. do buźki, ale dawać też "normalne" jedzenie, żeby "sama" jadła. Taki mix
Pytałam wczoraj ile trwał skoki Agatki - chyba przeoczyłam odp Mogłabyś napisać jeszcze raz ile to trwało, tak pi razy drzwi
ja wczoraj troche o tym poczytałam i nie powiem - brzmi ciekawie tylko kilka kwestii jeszcze nie rozumiem, musze doczytać. Wiem że daje się do wyboru kilka produktów dziecku w kawałach, ale te warzywka np. ma być ugotowane? I jakiej wielkości mają to być kawałki?
Mam też wrażenie, że przy tym marnuje sie strasznie dużo jedzenia i że jest dosyc czasochłonne, a babcie to chyba dostaną zawału jak im powiem żeby tak dziecko karmiły
Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Taa oni najlepiej wiedzą
góru

nooo, sypie i sypie i przestać nie umie.

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Znowu nam prąd na 2h wyłączyli

Moje dziecko jest wybredne - zrobiłam mu pyszne jedzonko - ziemniak z brokułem a jemu się przy tym na wymioty zbierało i pluł, musiałam otworzyć słoiczek i to zniknęło w mgnieniu oka
a to wybredny Szymek
ja znów dawno natalci nic nie robiłam sama, musiałabym też może znów brokułka zapodać bo ostatnio smakował

a ogólnie jak Wam idzie odstawianie od cyca?
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:36   #4678
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez irmith Pokaż wiadomość
Jak zrobiłaś?? Tak z ziemniaka i brokuła?? Ja narazie tylko słoiczki podaję :/
Ugotowałam ziemniaka i brokuły na samej wodzie bez niczego, dodałam ociupinkę masła i zmiksowałam dodając wody z gotowania żeby miało fajną konsystencję, ale mój mały dziad tego nie chce

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
rany te twoje paluchy....brrrr, oby szybko przeszło

Niefajnie jest, ale myślałam, że mam po paznokciu więc z dwojga złego wole siny palec


nie wyznał się co dobre mówisz
Niestety Ciekawe co powie na swojskie jabłuszko

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
u nas wprowadzenie pokarmów unormowało kupki,

U nas za to kupek brak chociaż nie powiem, powoli chyba idzie w dobrą stronę.


góru

taa

nooo, sypie i sypie i przestać nie umie.


a to wybredny Szymek
ja znów dawno natalci nic nie robiłam sama, musiałabym też może znów brokułka zapodać bo ostatnio smakował

a ogólnie jak Wam idzie odstawianie od cyca?
Może spróbuję samego brokuła Co do niego dodajesz?
Nie idzie wcale, bo panicz nie chce butli ani niekapka
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:38   #4679
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
gerda ja też bym chciała ale jakby tak ten ząbek dało sie schować do karmienia
o faktycznie Ty masz gorzej mi to najwyżej smoka przy butli pogryzie

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
dz


płacz czy niespanie czy co??
Musze sie psychicznie nastawić na takie rzeczy
płacz i marudzenie, a żel pomógł ale na krótko

Cytat:
Napisane przez rabarbar83 Pokaż wiadomość
witam
ale naprodukowałyście...chyba spalanie pączków było przez pisanie postów

to wtedy produkcja byłaby taśmowa



o alantanie nie pomyślałam dzięki mi zawsze pomagał na jakieś podrażnienia
oilatum nic nie daje według mnie, smaruje grubo nivea tym na każdą pogodę w domku też i jest znaczna poprawa
ja też kiedyś smarowałam alantanem, a potem kupiłam krem nivea sos jest tłusty i ładnie nawilża
i jak dziecię uratowane?

Cytat:
Napisane przez agnieszka 0605 Pokaż wiadomość

widzę małą poprawę, choć daleko jeszcze do ideału
no to pięknie
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 12:39   #4680
irmith
Wtajemniczenie
 
Avatar irmith
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: miasto morza i marzeń..
Wiadomości: 2 969
GG do irmith
Dot.: Dzieci pięknie nam się rozwijają i mamuśkom nudzić się nie dają. Mamy IX-X 2011

Natuś z może daj trochę mleka na początek. Ja nowe żarełko startuję z mlekiem a potem dopiero samo daję. Myślę co by budyń tak zrobić z mleczka mąki i banana ze słoiczka, myślicie że będzie ok?? Kurde ja w kwestii karmienia czymś innym niż mleko jestem jak ślepy we mgle
__________________
Martusieńka 11.10.2011
Szymon16.07.2013

Magdalenka 5.11.2014

i wystarczy nam tego miodu
irmith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.