Czerwcówki 2019 cz.4 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-17, 14:43   #421
NatalkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 477
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
Coś mnie dziś dziwnie brzuch boli jak na okres ale od góry i rozchodzi się na boki. Jak nacisnęłam to jeszcze gorzej. I brzuch twardnieje do tego.
Ehh zawsze coś, mała się rusza więc narazie nie panikuje ale niepokoją mnie te bóle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie czasem, jak się źle ułożą to boli brzuch i przy każdym ich ruchu twardnieje mi brzuch. liczę wtedy, jak długo jest twardy, jak robi się normalny do minuty od twardnięcia to ok.
NatalkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 14:44   #422
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Słyszałam że mają odrabiać w wakacje, ale nie wiem czy to prawda czy coś mi się pomyliło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Mają odrabiać w wakacje.
Gorzej, że do matury nie sklasyfikuja uczniów.
8 klasy będą miały wystawiane oceny końcowe z tych co mają. Także jak ktoś liczył , że się podciągnie to się przeliczyl.

Czytałam o postulatach rodziców z dziećmi w publicznych przedszkolach, żeby w wakacje były czynne bo teraz rodzice wybierają urlopy i w wakacje będzie problem jak będzie 1 Mc przerwa.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 14:44   #423
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
O masz, mnie właśnie też boli. Zmienialam córce pampersa i zaczęło mnie kłuć cały brzuch, ledwo doszłam do kanapy, siedzę i się nie mogę ruszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No taki dziwny właśnie, kłujący i taki rozpierający, położyłam się mam nadzieję, że przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 14:45   #424
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
U mnie będzie mieć pokoik ale będzie tam też sofa i będę tam spać, TŻ też chce spać z nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tak.samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 14:47   #425
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Moje dzieci od początku śpią u siebie. Tylko ciężkie noce spala z nami Pestka.

Jak czytam o waszych problemach z przedszkolem to jestem w szoku. Ja mam rewelacyjny żłobek. Panie, catering, zajęcia. Wszystko. Lokalizacja

Od 9 siedzę w kuchni. Zrobiłam 3 ciasta. Ciastka. Obiad. I jeszcze jedno chce zrobić. Chyba za dobrze się czuje.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:05   #426
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać ale nigdy nie badalam sobie witaminy D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też, ale to dlatego że żaden lekarz nie chciał mi dać skierowania (mam w pakiecie firmowym, ale muszę mieć skierowanie od lekarza), a skoro mam w pakiecie, to czemu płacić 200 zł...


Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Mi endokrynolog zleca ale powiem Wam ze te 2 tys jednostek na zimę to jest malo... ja bralam codziennie i mimo to spadlo mi przez zime a teraz wraca i rośnie

I co najlepsze przy calej tej mojej chorobie Hashimoto jak wzrasta mi wit D to lagodniej choroba przebiega w sensie takim, ze od maja mam zmniejszaną dawkę hormonow a na jesien znow zwiekszana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Najlepiej chyba 4 tysiące jest brać w zasadzie...


Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Ja też nie

Mam dziwne pytanie, ale dziś sama zostałam nim zaskoczona a tak naprawdę ani nad tym nie myślałam zostałam dziś zapytana jak długo jeszcze zamierzam jeździć autem i to nie tylko po mieście. A przyznam, że nawet się nad tym nie zastanawiałam, bo czuje się dobrze mimo wszystko do terminu jeszcze trochę i nie zamierzałam sobie wyznaczać żadnej konkretnej daty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Póki będę w stanie kręcić kierownicą nie bijąc się po brzuchu


Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Powinno się raz na rok zbadać D. Ale ja np. Po zimie dalej byłam ponad kreska. Teraz sobie zbadam przy kolejnej morfo

Mam wyniki toksoplazmozy 0,3to chyba ok?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zależy jakie są normy danego laboratorium i czy IgG czyIgM. CO mówi lekarz?


Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Wlasnie mi przypomnialas ze mialam isc na basen🤣 jutro sie wybiorę hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

JA miałam jutro iść, a właśnie trafiłam na ogłoszenie że od jutra mają przerwę świąteczną


Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Podziwiam Cię za jeżdżenie komunikacją. Ja chyba za bardzo przywykłam do auta i jak pomyślę że mam iść na przystanek a potem z przystanku to mi się aż nie chce, ale wiem że to nie powód do dumy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie też tyłek do auta przyrósł


Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Ja już kilka lat nie jechałam komunikacją miejską nie wiem czy umialabym bilet skasować hahahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam od tego aplikację- polecam Skycash (służy mi głównie do płacenia za parkingi miejskie, ale ostatnio raz jechałam trolejbusem, to mogłam kupić sobie bilet w aplikacji )


Cytat:
Napisane przez sandra991 Pokaż wiadomość
Tez wit D nigdy nie sprawdzalam, a choroby autoimmunologiczne mam chyba pora zrobic ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zrób zrób, tu masz dużo informacji po co warto badać i jakie to ma działanie (w tym dla chorób autoimmunologicznych )


https://qchenne-inspiracje.pl/szukaj/?search=witamina+D


Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
malaMigotkAaa masakra. W poprzednim przedszkolu mojej starszej córki też były cyrki. Średnio co 2 miesiące zmieniła się główna nauczycielka grupy. W końcu przegieli kiedy weszłam po nią a jej nie widzę z dziećmi na sali ogólnej, zajrzałam do łazienki nie ma. A na sali ogólnej nikogo z dorosłych, bo bym zapytała gdzie jest. Poszłam do jej sali a moja córka stoi przy oknie i płacze zamknięta tam. Jeszcze się tłumaczyly że dzieci napewno zatrzasnely drzwi. A kij mnie obchodzi kto co zrobił. Ja za to taką awanturę zrobiłam, że nauczycielka straciła pracę. I gdzieś to miałam. Jak się nie umie dziećmi zająć to się nie nadaje. A moja młoda wpadła w taką traume że nie szło jej zostawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak można tak się zachować? Po coś te opiekunki tam są (żeby się dzieciom nic nie stało), no nie wyobrażam sobie żeby grupa dzieci w tym wieku została gdziekolwiek bez nadzoru

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Moje dzieci od początku śpią u siebie. Tylko ciężkie noce spala z nami Pestka.

Jak czytam o waszych problemach z przedszkolem to jestem w szoku. Ja mam rewelacyjny żłobek. Panie, catering, zajęcia. Wszystko. Lokalizacja

Od 9 siedzę w kuchni. Zrobiłam 3 ciasta. Ciastka. Obiad. I jeszcze jedno chce zrobić. Chyba za dobrze się czuje.



No chyba trochę tak


Ja zaraz się zabieram za makaron z indykiem i szparagami w sosie alfredo


Kocham szparagi
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:10   #427
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
Razem je kładziesz spać? W sensienw tym samym momencie dnia?Nie będę odrabiać

Uwaga, sprzedałam łóżko piętrowe córki i jutro jedzie klient po drugie meble
Mąż stwierdził że jednak zrobimy pokój dla Hani a Olę przeniesiemy do drugiego, ja się zastanawiam czy noworodek będzie spał sam w innym pokoju, chhba się boję
A Wy jak będziecie mieć?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Mały bedzie spał z nami w sypialni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
Coś mnie dziś dziwnie brzuch boli jak na okres ale od góry i rozchodzi się na boki. Jak nacisnęłam to jeszcze gorzej. I brzuch twardnieje do tego.
Ehh zawsze coś, mała się rusza więc narazie nie panikuje ale niepokoją mnie te bóle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja ostatnio tak miałam, teraz jakieś dwa dni spokój


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 15:11   #428
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Mam to samo!!!! Tz ma urodziny w lipcu i na prawdę już czekam na to zarzucanie rodziny ze mamy impreze zrobić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Eh u nas to samo. Ja urodziny początkiem czerwca tz koniec lipca (tu planujemy końcem chrzciny i jeszcze tak wypada że urodziny w niedzielę ). Moja siostra jak słyszała jaki mam termin powiedziala: jak to nie będzie Twoich urodzin po czym jej powiedziałam że ten dzień nie zniknie z kalendarza jak w lutym . Dla niej nie ma imprezy nie ma urodzin chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:15   #429
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Moje dzieci od początku śpią u siebie. Tylko ciężkie noce spala z nami Pestka.



Jak czytam o waszych problemach z przedszkolem to jestem w szoku. Ja mam rewelacyjny żłobek. Panie, catering, zajęcia. Wszystko. Lokalizacja



Od 9 siedzę w kuchni. Zrobiłam 3 ciasta. Ciastka. Obiad. I jeszcze jedno chce zrobić. Chyba za dobrze się czuje.


O kurde to masz energii dziś. Ja wczoraj po południu świetnie się czułam i dzisiaj znowu mam sile zeby jak najwiecej robić. Isc na długi spacer


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Eh u nas to samo. Ja urodziny początkiem czerwca tz koniec lipca (tu planujemy końcem chrzciny i jeszcze tak wypada że urodziny w niedzielę ). Moja siostra jak słyszała jaki mam termin powiedziala: jak to nie będzie Twoich urodzin po czym jej powiedziałam że ten dzień nie zniknie z kalendarza jak w lutym . Dla niej nie ma imprezy nie ma urodzin chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie maj czerwiec akurat bardzo urodzinowy, brat tż, moj kuzyn, chrześnica, nasz dobry kolega, moj brat, moja mama I rysuje się wielkie bankructwo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:16   #430
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać ale nigdy nie badalam sobie witaminy D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to chyba badalam z 5 razy jak nie więcej do każdej procedury in vitro trzeba było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:25   #431
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość


Najlepiej chyba 4 tysiące jest brać w zasadzie...


Ja mam od tego aplikację- polecam Skycash (służy mi głównie do płacenia za parkingi miejskie, ale ostatnio raz jechałam trolejbusem, to mogłam kupić sobie bilet w aplikacji )


Jak można tak się zachować? Po coś te opiekunki tam są (żeby się dzieciom nic nie stało), no nie wyobrażam sobie żeby grupa dzieci w tym wieku została gdziekolwiek bez nadzoru
Codziennie bralam 2 tys a co drugi 4 tys i nie wiem czy to przez tą nieregularnosc nie zadzialalo czy jak hehe najlepsze sloneczko no ale wiadomo w naszym klimacie ciezko

Ja mam aplikacje mpay i tez kupuje tak bilety. Ogolnie polecam. Kiedys jak bylismy w Tatrach to byla akcja zeby zachecic do korzystania z aplikacji byly bilety po 1 zl za wstep do parku narodowego i w Warszawie tez przez kilka miesiecy byly bilety po 1zl na komunikacje i wychodzilo mi taniej niz miesieczny jezdząc codziennie do pracy.

Nie mam dzieci a wkurza mnie "samopas" nauczycieli a co by bylo gdybym miala takiego przedszkolaka... masakra.

Peszek z tym basenem mam nadzieje, ze moj czynny haha

Obawiam sie, ze gdyby podniesli pensje przedszkolankom, te z prywatnych tez by chcialy wiecej... bo po co robic 8h dziennie jak mozna 4h w publicznym za podobną kase. A co za tym idzie drozsze przedszkola prywatne i znow dostajemy po kieszeniach





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 15:26   #432
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Ja jestem przeciwna tym strajkom bo to wszystko dzieje sie kosztem uczniow.... jak te dzieci nadrobią material potem...?? Gdybym byla nauczycielem to wstydzilabym sie tych uczniów hehe moze dlatego strajkują dalej bo podobno w niektorych miastach normalnie im za te dni zaplacą. A poza tym maja duzo wolnego, nie znam biednego nauczyciela... 4h w szkole i do domu a pozostaly czas przeznaczaja na dorabianiu (bo maja czas). Moja mama byla nauczycielka i wie ile czasu zajmują sprawdziany itd... niektorzy lubia koloryzowac. Niech siedzą w szkole po godzinach i sprawdzaja i im za to zaplacą a nie w domu pomiedzy kopaniem w ogródku, korepetycjami i gotowaniem obiadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem wam mam takiego klienta mało się nie poklocilismy ostatnio. Bo weszliśmy na ten temat A on jak to nauczyciele mają biednie itp. Jego żona jest nauczycielką, jak żona marnie zarabia. Chyba się zapomniał że robiłam mu zeznanie PIT. Wtedy ruszyłam że z całym szacunkiem ja mając nawet 2 etaty nie będę mieć tego co ona w szkole za 18h . A on na to że jak ona wychodzi o 7 to wraca o 18 hmm 11h. Mnie nie ma 9h jak jestem w pracy mała różnica. To znów się odezwalam że nie musi pracować na 2 etaty bo miała 2 pity. Bo pracuje jeszcze parę godzin w prywatnym i z całym szacunkiem jej 2 pity opiewaly na 80tys i 40tys. Ja pracuje na 2 etaty i nie mam tego co ona za 18h pracy i daleko mi do tego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:28   #433
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Codziennie bralam 2 tys a co drugi 4 tys i nie wiem czy to przez tą nieregularnosc nie zadzialalo czy jak hehe najlepsze sloneczko no ale wiadomo w naszym klimacie ciezko

Ja mam aplikacje mpay i tez kupuje tak bilety. Ogolnie polecam. Kiedys jak bylismy w Tatrach to byla akcja zeby zachecic do korzystania z aplikacji byly bilety po 1 zl za wstep do parku narodowego i w Warszawie tez przez kilka miesiecy byly bilety po 1zl na komunikacje i wychodzilo mi taniej niz miesieczny jezdząc codziennie do pracy.

Nie mam dzieci a wkurza mnie "samopas" nauczycieli a co by bylo gdybym miala takiego przedszkolaka... masakra.

Peszek z tym basenem mam nadzieje, ze moj czynny haha

Obawiam sie, ze gdyby podniesli pensje przedszkolankom, te z prywatnych tez by chcialy wiecej... bo po co robic 8h dziennie jak mozna 4h w publicznym za podobną kase. A co za tym idzie drozsze przedszkola prywatne i znow dostajemy po kieszeniach





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, ale pracownik przedszkola prywatnego jest pracownikiem z wolnego rynku, a pracownik przedszkola państwowego jest pracownikiem budżetówki. Więc ich pensje, czas pracy określają inne przepisy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:29   #434
natlem
Zadomowienie
 
Avatar natlem
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 1 352
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
Też mam podwyższone leukocyty 16tys, ponoć za dużo nawet w ciąży, muszę powtórzyć morfo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Ja na początku jeździłam wtedy kiedy musiałam bo byłam bardzo rozkojarzona. Teraz czuję się ok więc nie widzę powodu żeby nie jeździć tak długo aż będę się mieścić bo ja przy moim 162 bardzo blisko siedzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się już przesiadlam do tz samochodu bo w moim mam kierownicę na brzuchu 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

natlem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:34   #435
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Tak, ale pracownik przedszkola prywatnego jest pracownikiem z wolnego rynku, a pracownik przedszkola państwowego jest pracownikiem budżetówki. Więc ich pensje, czas pracy określają inne przepisy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wiem ale moze byc problem z chetnymi do pracy w przedszkolu prywatnym chyba ze za super kase hehe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:39   #436
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Mnie zmiotlo spanie, zawsze tak mam po Krakowie.
Ale budzę się z bolacymi palcami. Całe opuchnięte nie mogę znignac. Rano dopiero po godzinie mi trochę zeszło.

Mnie też dziś brzuch trochę ciągnie, tak jakby zakwasy ale miałam cytologie, badanie więc mówiła że tak może być i mam odpoczywać i wziąć dziś więcej magnezu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 15:49   #437
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Czyli co mogą strajkować i do końca roku i dzieciaki są tyle do tyłu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas mały ma na razie przygotowany swój pokoik zaraz obok naszej sypialni, a w jego pokoju jest fotel z podnóżkiem. Być może po pierwszych nocach będziemy przenosić łóżeczko do nas, ale zobaczymy jak to będzie
Inaczej to rozwiążą ale w wakacje nie mogą i nie będą odrabiać, jestem w radzie szkoły i wiem że nie będą
Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Tak, razem zasypiają co prawda starsza ma drzemkę już sporadycznie, wszystko zależy o której wstanie rano.
O super, udało się sprzedać
U nas mała będzie spała z nami w sypialni i to długo. Ja muszę mieć wszystko pod kontrolą, jakby była w innym pokoju to bym w ogóle nie spała w nocy. Tylko gapiła się w monitor niani albo siedziała przy jej łóżeczku. Dlatego dla mnie to cyrk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super


Ja będę miała w tym pokoju uszaka z podnóżkiem

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Moje dzieci od początku śpią u siebie. Tylko ciężkie noce spala z nami Pestka.



Jak czytam o waszych problemach z przedszkolem to jestem w szoku. Ja mam rewelacyjny żłobek. Panie, catering, zajęcia. Wszystko. Lokalizacja



Od 9 siedzę w kuchni. Zrobiłam 3 ciasta. Ciastka. Obiad. I jeszcze jedno chce zrobić. Chyba za dobrze się czuje.
Nie za wcześnie na ciasta? W niedzielę nieświeże już będą

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 16:00   #438
patulinaa
Rozeznanie
 
Avatar patulinaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 831
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Moje dzieci od początku śpią u siebie. Tylko ciężkie noce spala z nami Pestka.

Jak czytam o waszych problemach z przedszkolem to jestem w szoku. Ja mam rewelacyjny żłobek. Panie, catering, zajęcia. Wszystko. Lokalizacja

Od 9 siedzę w kuchni. Zrobiłam 3 ciasta. Ciastka. Obiad. I jeszcze jedno chce zrobić. Chyba za dobrze się czuje.
Ale to chyba nie na święta już?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patulinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 16:01   #439
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Ja też nie

Mam dziwne pytanie, ale dziś sama zostałam nim zaskoczona a tak naprawdę ani nad tym nie myślałam zostałam dziś zapytana jak długo jeszcze zamierzam jeździć autem i to nie tylko po mieście. A przyznam, że nawet się nad tym nie zastanawiałam, bo czuje się dobrze mimo wszystko do terminu jeszcze trochę i nie zamierzałam sobie wyznaczać żadnej konkretnej daty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżdżę sporo i raczej tak będzie do końca.
Ale niemal od początku ciąży jeżdżę z adapterem do pasów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-17, 16:22   #440
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
Inaczej to rozwiążą ale w wakacje nie mogą i nie będą odrabiać, jestem w radzie szkoły i wiem że nie będą Super


Ja będę miała w tym pokoju uszaka z podnóżkiem

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Nie za wcześnie na ciasta? W niedzielę nieświeże już będą

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
To są ciasta które muszą stać 3 dni w lodówce. Wiec będą idealne na święta.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Ale to chyba nie na święta już?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na święta

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Jeżdżę sporo i raczej tak będzie do końca.
Ale niemal od początku ciąży jeżdżę z adapterem do pasów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jeżdżę cały czas z adapterem. Bez jako kierowca słabo. Mam gorszą widoczność
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 16:38   #441
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Mnie zmiotlo spanie, zawsze tak mam po Krakowie.
Ale budzę się z bolacymi palcami. Całe opuchnięte nie mogę znignac. Rano dopiero po godzinie mi trochę zeszło.

Mnie też dziś brzuch trochę ciągnie, tak jakby zakwasy ale miałam cytologie, badanie więc mówiła że tak może być i mam odpoczywać i wziąć dziś więcej magnezu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ej kurde mnie tez tak palce bolą jak się budzę, juz się zastanawiałam o co z tym chodzi.
Teraz mi dziwnie nie nosić pierścionków, od podstawówki miałam zawsze, a teraz nie wchodzą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 16:47   #442
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Ej kurde mnie tez tak palce bolą jak się budzę, juz się zastanawiałam o co z tym chodzi.
Teraz mi dziwnie nie nosić pierścionków, od podstawówki miałam zawsze, a teraz nie wchodzą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie bolą dwa ostatnie palce u obydwu dloni nie wiem czemu, jak wstalam do tej pory jak mocno zginam to boli troche. I w nocy mi reka drętwiala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 16:52   #443
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Morelle a jakie to?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 16:54   #444
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
Morelle a jakie to?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Krówka i lion.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 17:13   #445
fifi88osw
Raczkowanie
 
Avatar fifi88osw
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 321
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
U mnie w szkole sprawdziany nauczyciele sprawdzali na lekcjach. Takich, którzy rzeczywiście starali się poprowadzić lekcje mogę policzyć na palcach jednej ręki. Reszta to przepiszcie od do.

No ja teraz to juz całkowicie jestem anty jak usłyszałam, ze nie bedą przeprowadzone klasyfikacje klas maturalnych i jeszcze argument jednego nauczyciela, ze powinni nie dawać emerytom 13 emerytury, bo nauczyciele bardziej zasługują na te pieniądze. No szlag mnie trafił i aż sie zagotowałam.

Mam w rodzinie 2 nauczycieli i nie strajkują, bo mówią nie nie widza potrzeby
Ja nigdy nie miałam dobrego zdania o nauczycielach, a przez tyle lat spędzonych w szkole to może takich z powołania i którym się chciało spotkałam pięciu i wszyscy należeli raczej do tej starej szkoły nauczania.

Moja siostrzenica jest w maturalnej klasie. Od września już presję robią tej młodzieży z tymi maturami, a jak termin się zbliża to odwalają taki numer. Masakra.
Generalnie zawsze mogą zmienić pracę, a wybierając ten zawód a nie inny mieli świadomość jak to wygląda.
To co robią to żenada jest.

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez fifi88osw Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie miałam dobrego zdania o nauczycielach, a przez tyle lat spędzonych w szkole to może takich z powołania i którym się chciało spotkałam pięciu i wszyscy należeli raczej do tej starej szkoły nauczania.

Moja siostrzenica jest w maturalnej klasie. Od września już presję robią tej młodzieży z tymi maturami, a jak termin się zbliża to odwalają taki numer. Masakra.
Generalnie zawsze mogą zmienić pracę, a wybierając ten zawód a nie inny mieli świadomość jak to wygląda.
To co robią to żenada jest.

Moje babcie i ciotki były nauczycielkami więc w zasadzie szkoła była w domu. :/

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
28.11.2008
28.10.2011

1cs
fifi88osw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 17:31   #446
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Moja mama dala rade z młodą. Co prawda szukała nas, ale nie płakała.

Leżę w wannie. Nareszcie!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 17:34   #447
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Moja mama dala rade z młodą. Co prawda szukała nas, ale nie płakała.

Leżę w wannie. Nareszcie!
Mi też się marzy kąpiel w wannie, ale nie mogę się przełamać w ciąży. Ostatnio jak się wylezalam to miałam infekcje i się boję że się przypałeta coś...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 18:13   #448
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Krówka i lion.
Rzuć przepisz na liona!

Ja jestem zła! zaraz po świętach miał wchodzić Pan i robić nam schody w domu i to miał być już ostatni remont i do majówki mieliśmy w końcu wszystko skończyć. I dziś dał znać, o dziwo, że on może przyjechać ale w połowie maja, bo mu wpadło coś większego jakaś przemysłówka i bardziej mu się opłaca.... ohhhhhhhh a już miałam wizję że w końcu pokój małego gotowy, garderoba już wyremontowana i nawet te nieszczęsne schody i będę mogła sprzątać i cieszyć się porządkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 19:04   #449
NatalkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 477
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Czy Was też boli, jak się dzieci ruszają? Wczoraj jak leżałam to bardzo się wupychaly, więc trochę bolało, ale dzisiaj nawet jak leżę i one się ruszają to czuję taki dyskomfort, ból. Jak się długo ruszają to brzuch się robi twardy...
NatalkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-17, 19:07   #450
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: Czerwcówki 2019 cz.4

Cytat:
Napisane przez NatalkaC Pokaż wiadomość
Czy Was też boli, jak się dzieci ruszają? Wczoraj jak leżałam to bardzo się wupychaly, więc trochę bolało, ale dzisiaj nawet jak leżę i one się ruszają to czuję taki dyskomfort, ból. Jak się długo ruszają to brzuch się robi twardy...
Ja czasem tak miewam ale rzadko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-13 19:56:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.