Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-29, 12:37   #1501
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy siê powietrzem.
Wiadomo¶ci: 16 564
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Poka¿ wiadomo¶æ
ojejuuu...co sie stalo?
zgas³ mi 2 razy jak stalam na skrzyzowaniu
jaka zla jestem masakra ! juz sie cieszylam
do tego mialam z tym najgorszym E. kurde no , tak dobrze mi szlo
Jeszcze na skrzyzowaniu wczesniej mijalam sie z moim I.
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jeste¶my naprawdê sob±.
Ze wszystkich naszych namiêtno¶ci
najbardziej okre¶laj± nas te,
których nie potrafimy okie³znaæ.

Motocykl
- mój sposób na ¿ycie.




Edytowane przez talkshit
Czas edycji: 2011-07-29 o 12:42
talkshit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 12:53   #1502
LunatyczkaBB
Zakorzenienie
 
Avatar LunatyczkaBB
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 6 407
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Szkoda dziewczyny, ¿e siê nie uda³o, ale trzymam bardzo mocno kciuki za kolejny egzamin
__________________
Blogujê

LunatyczkaBB jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 13:37   #1503
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez talkshit Poka¿ wiadomo¶æ
oblalam wracajac do wordu




ten dzieñ jest z³y.
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 13:54   #1504
monikalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII


SZkoda..jednak jest i plus. Wiesz, ¿e dobrze sz³o i nie ma siê do czego przyczepiæ w Twojej je¼dzie
a zga¶niêcie...to taki ma³y pech, nawet najlepszym siê zdarza wiêc g³owa do góry
powiedz, zapisana ju¿? kiedy mamy trzymaæ kciuki?
monikalla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 15:13   #1505
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 365
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Emanes - bêdê musia³a umieæ wszystko zsynchronizowaæ podczas drugiego podej¶cia.

talkshit - nie martw siê. Uda siê kolejnym razem
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodzi³am ¶licznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 16:06   #1506
caroline121
Raczkowanie
 
Avatar caroline121
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Hej Dziewczyny! Podczytujê Was od jakiego¶ czasu i chcia³abym podzieliæ siê z Wami moimi w±tpliwo¶ciami. Te¿ robiê prawko, mam wyje¿d¿one 27h. No i w³a¶nie - zaraz koñczê kurs, a mam wra¿enie, ze po³owy nie umiem. Nie przerabia³am jeszcze ani razu hamowania awaryjnego, zawracania z wykorzystaniem infrastruktury drogowej, parkowania skosnego (podobno takie jest?), ani razu nie zagl±dnê³am pod maskê... No i teraz: czy te¿ tak mia³y¶cie? Ze poznawa³y¶cie niektóre elementy tak na ostatni± chwilê? Panikujê, ¿e nie zd±¿ê tego przerobiæ w te 3h, i nie zdam, bo nie poka¿ê wlewu oleju czy czego¶ takiego
caroline121 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 16:35   #1507
Emanes
Raczkowanie
 
Avatar Emanes
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 119
GG do Emanes
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez caroline121 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny! Podczytujê Was od jakiego¶ czasu i chcia³abym podzieliæ siê z Wami moimi w±tpliwo¶ciami. Te¿ robiê prawko, mam wyje¿d¿one 27h. No i w³a¶nie - zaraz koñczê kurs, a mam wra¿enie, ze po³owy nie umiem. Nie przerabia³am jeszcze ani razu hamowania awaryjnego, zawracania z wykorzystaniem infrastruktury drogowej, parkowania skosnego (podobno takie jest?), ani razu nie zagl±dnê³am pod maskê... No i teraz: czy te¿ tak mia³y¶cie? Ze poznawa³y¶cie niektóre elementy tak na ostatni± chwilê? Panikujê, ¿e nie zd±¿ê tego przerobiæ w te 3h, i nie zdam, bo nie poka¿ê wlewu oleju czy czego¶ takiego
Witaj... Ja w swoim OSK zagl±da³am pod maskê samochodu od 20 h jazdy...Plac manewrowy zaczyna³am od pokazania ¶wiate³ i p³ynów ,by sobie to utrwaliæ.. Mój Instruktor przerabia³ wszystkie manewry: zawracanie.. parkowanie.. Hamowania awaryjnego nie przerabia³am...A le... zdarzy³o mi siê tak hamowaæ-bêd±c ju¿ pe³noprawnym kierowc±.. Popro¶ instruktora o pokazanie Ci p³ynów i ¶wiate³... oraz przerobienie manewrów... Zap³aci³a¶ w koñcu za to by Ciê nauczono... w przeciwnym razie bêdziesz zmuszona wzi±æ dodatkowe jazdy.. a to te¿ kosztuje... Nie poddawaj siê...
__________________
NIGDY NIE REZYGNUJ Z MARZEÑ TYLKO DLATEGO, ¯E OSI¡GNIÊCIE ICH WYMAGA CZASU... PJ zdane 01.03.2011r.Od 15.03-kierowca..
Emanes jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 17:01   #1508
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Emanes Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj... Ja w swoim OSK zagl±da³am pod maskê samochodu od 20 h jazdy...Plac manewrowy zaczyna³am od pokazania ¶wiate³ i p³ynów ,by sobie to utrwaliæ.. Mój Instruktor przerabia³ wszystkie manewry: zawracanie.. parkowanie.. Hamowania awaryjnego nie przerabia³am...A le... zdarzy³o mi siê tak hamowaæ-bêd±c ju¿ pe³noprawnym kierowc±.. Popro¶ instruktora o pokazanie Ci p³ynów i ¶wiate³... oraz przerobienie manewrów... Zap³aci³a¶ w koñcu za to by Ciê nauczono... w przeciwnym razie bêdziesz zmuszona wzi±æ dodatkowe jazdy.. a to te¿ kosztuje... Nie poddawaj siê...
ja rowniez plac zaczynalam dosyc pozno tzn okolo 20 h jazdy... pod maske zagladalam raz. a pozniej innym kursantom wszystko tlumaczylam na placu widocznie swietnie ta wiedze przyswoilam
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 17:27   #1509
monikalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Pod mask± nie ma nic skomplikowanego na egzaminie :P
Nawet jak nie zagl±da³a¶ to wszystkie korki s± podpisane albo oznaczone symbolami znanymi dla wszystkich

Je¶li chodzi o parkowanie sko¶ne... je¶li nie mia³a¶ to pewnie znaczy ¿e w okolicy nie ma po prostu gdzie bo nigdzie tak nie staj±. Tutaj nie s³ysza³am ¿eby ktokolwiek to mia³. Zreszt±, je¶li umie prostopadle zaparkowaæ to sko¶ne bêdzie bu³k± z mas³em

Co do hamowania awaryjnego, szczerze mówi±c w¶ród znajomych nikt go nie mia³ na egzaminie (na aucie, bo na moto to obowi±zkowy punkt )
Na kursie kilka razy tak hamowa³am, ale niezamierzone to by³o. takie sytuacje przez niecierpliwych kierowców :/

Jednak popróbuj wszystkiego choæ raz z instruktorem, pewniej siê poczujesz na pewno
monikalla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 18:03   #1510
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez monikalla Poka¿ wiadomo¶æ
Pod mask± nie ma nic skomplikowanego na egzaminie :P
Nawet jak nie zagl±da³a¶ to wszystkie korki s± podpisane albo oznaczone symbolami znanymi dla wszystkich

Je¶li chodzi o parkowanie sko¶ne... je¶li nie mia³a¶ to pewnie znaczy ¿e w okolicy nie ma po prostu gdzie bo nigdzie tak nie staj±. Tutaj nie s³ysza³am ¿eby ktokolwiek to mia³. Zreszt±, je¶li umie prostopadle zaparkowaæ to sko¶ne bêdzie bu³k± z mas³em

Co do hamowania awaryjnego, szczerze mówi±c w¶ród znajomych nikt go nie mia³ na egzaminie (na aucie, bo na moto to obowi±zkowy punkt )
Na kursie kilka razy tak hamowa³am, ale niezamierzone to by³o. takie sytuacje przez niecierpliwych kierowców :/

Jednak popróbuj wszystkiego choæ raz z instruktorem, pewniej siê poczujesz na pewno
moze ktos mi wyjasni jak wyglada sprawa z parkowaniem prostopadlym /rownoleglym na egzaminie.
1. czy moge sie ustawic troszke po skosem (prostopadle) ale mieszczac sie na miejscu parkingowym?
2. co sie dzieje jesli nie uda mi sie zaparkowac? czy mam druga probe ? czy moge wyjechac i sprobowac ponownie ?
3. co sie dzieje jesli uderze delikatnie w kraweznik? lub jesli podczas rownoleglego wjade w I fazie za gleboko i dotkne krawznika ?
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 18:19   #1511
BlackGuns
Raczkowanie
 
Avatar BlackGuns
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Po³udnie ;)
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Mam nadziejê, ¿e nikt nie bêdzie mia³ przeciwko, ¿e do³±czê

Cytat:
Napisane przez blondii91 Poka¿ wiadomo¶æ
moze ktos mi wyjasni jak wyglada sprawa z parkowaniem prostopadlym /rownoleglym na egzaminie.
1. czy moge sie ustawic troszke po skosem (prostopadle) ale mieszczac sie na miejscu parkingowym?
2. co sie dzieje jesli nie uda mi sie zaparkowac? czy mam druga probe ? czy moge wyjechac i sprobowac ponownie ?
3. co sie dzieje jesli uderze delikatnie w kraweznik? lub jesli podczas rownoleglego wjade w I fazie za gleboko i dotkne krawznika ?

1. Je¶li to takie niewielkie "skrzywienie" to mo¿e byæ, jednak lepiej sobie prosto zaprakowaæ (i jest na to sprawdzony sposób zarówno przy parkowaniu prostopad³ym, jak i równoleg³ym ) trzeba te¿ pamiêtaæ o odstêpnie od drugiego auta, bo egzaminator mo¿e otworzyæ drzwi po zaparkowaniu.

A swoj± drog± jak s± wyznaczone linie i ka¿e zaparkowaæ np. za jakim¶ samochodem (po jego lewej stronie), a ten stoi praktycznie na swojej lewej lini to ma siê parkowaæ tak, ¿eby wymie¶ciæ siê w liniach, czy tak, ¿eby da³o siê otworzyæ drzwi mimo, ¿e musimy trochê na liniê najechaæ, tego w³a¶nie nie wiem jak egzaminator mo¿e to potraktowaæ.

2. Mo¿na wykonaæ jedn± korektê

3. Za samo dotkniêcie krawê¿nika raczej nie obleje, co innego, gdyby siê ca³kiem na krawê¿nik wjecha³o
__________________
Noc± kiedy wszyscy ¶pi±, ja nie ¶piê...nanananaa
ju¿ Co raz bli¿ej ni¿ dalej

BlackGuns jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 18:59   #1512
caroline121
Raczkowanie
 
Avatar caroline121
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Uff, dziêki, trochê mi ul¿y³o! Fakt faktem, ¿e szko³ê jazdy mam fataln±, a moi instruktorzy (mam dwóch na zmianê) moim zdaniem w ogóle siê nie nadaj± do uczenia. Spróbujê przycisn±æ tego, z którym bêdê mieæ kolejn± lekcjê, i nie ruszê z miejsca, dopóki nie otworzy mi maski
caroline121 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:20   #1513
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez monikalla Poka¿ wiadomo¶æ
Oj bardzo denerwowa³am siê przed egzaminem. Ale w momencie gdy usiad³am w samochodzie przesz³o mi a ju¿ w trakcie jazdy po mie¶cie by³am zrelaksowana
Dok³adnie tak jak ja na obu egzaminach
Przed egzaminem 'trzês³am gaciami' a potem po mie¶cie mi ca³kiem mi³o siê jecha³o, tak jakbym wrêcz lecia³a albo p³ynê³a, tak leciutko wszystko przychodzi³o, nie wiem jak to opisaæ
Ale ka¿dy ma inn± psychikê i inaczej reaguje na takie egzaminy
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:49   #1514
monikalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie tak jak ja na obu egzaminach
Przed egzaminem 'trzês³am gaciami' a potem po mie¶cie mi ca³kiem mi³o siê jecha³o, tak jakbym wrêcz lecia³a albo p³ynê³a, tak leciutko wszystko przychodzi³o, nie wiem jak to opisaæ
Ale ka¿dy ma inn± psychikê i inaczej reaguje na takie egzaminy
a ju¿ my¶la³am, ¿e tylko ja jestem taka dziwna :P
tak mi siê ¶wietnie jecha³o, ¿e nawet ¿adnego b³êdu nie pope³ni³am
a jeszcze na koniec egzaminator mnie zaszokowa³, bo powiedzia³, ¿e piêknie je¿d¿ê :P
(nie us³ysza³am tego nigdy na kursie od instruktorów nawet :P )
monikalla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 19:53   #1515
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez BlackGuns Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadziejê, ¿e nikt nie bêdzie mia³ przeciwko, ¿e do³±czê




1. Je¶li to takie niewielkie "skrzywienie" to mo¿e byæ, jednak lepiej sobie prosto zaprakowaæ (i jest na to sprawdzony sposób zarówno przy parkowaniu prostopad³ym, jak i równoleg³ym ) trzeba te¿ pamiêtaæ o odstêpnie od drugiego auta, bo egzaminator mo¿e otworzyæ drzwi po zaparkowaniu.

A swoj± drog± jak s± wyznaczone linie i ka¿e zaparkowaæ np. za jakim¶ samochodem (po jego lewej stronie), a ten stoi praktycznie na swojej lewej lini to ma siê parkowaæ tak, ¿eby wymie¶ciæ siê w liniach, czy tak, ¿eby da³o siê otworzyæ drzwi mimo, ¿e musimy trochê na liniê najechaæ, tego w³a¶nie nie wiem jak egzaminator mo¿e to potraktowaæ.

2. Mo¿na wykonaæ jedn± korektê

3. Za samo dotkniêcie krawê¿nika raczej nie obleje, co innego, gdyby siê ca³kiem na krawê¿nik wjecha³o
jakie to sposoby ?? tzn ja mam swoje ale chetnie poznam inne

a jesli wjade tak super krzywo to E. pozwoli calkowicie wyjechac i wjechac ponownie w to samo lub inne miejsce ??
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 20:03   #1516
monikalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez blondii91 Poka¿ wiadomo¶æ
jakie to sposoby ?? tzn ja mam swoje ale chetnie poznam inne

a jesli wjade tak super krzywo to E. pozwoli calkowicie wyjechac i wjechac ponownie w to samo lub inne miejsce ??
Z tego co mówili mi instruktorzy to:
poprawienie siê jest dopuszczalne i nie jest traktowane jako 2. próba
ale wyjazd ca³kowity to ju¿ jest druga próba
monikalla jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 20:24   #1517
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Miñsk Mazowiecki
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez monikalla Poka¿ wiadomo¶æ
a ju¿ my¶la³am, ¿e tylko ja jestem taka dziwna :P
tak mi siê ¶wietnie jecha³o, ¿e nawet ¿adnego b³êdu nie pope³ni³am
a jeszcze na koniec egzaminator mnie zaszokowa³, bo powiedzia³, ¿e piêknie je¿d¿ê :P
(nie us³ysza³am tego nigdy na kursie od instruktorów nawet :P )
W³a¶nie, egzaminator dope³ni³ dzie³a...Mi powiedzia³ ¿e je¿d¿ê dynamicznie ale bezpiecznie i ¿e nie ba³by siê ze mn± spotkaæ na drodze. A instruktor zawsze tru³ ¿e s³aba dynamika... Achhh piêkne chwile. A¿ mi ³zy pop³ynê³y
Ostatnio mój I. sta³ naprzeciwko mnie na ¶wiat³ach- on z kursantem pierwszy i ja pierwsza haha no i to by³a w³a¶nie chwila ¿eby popisaæ siê dynamik±

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez monikalla Poka¿ wiadomo¶æ
Z tego co mówili mi instruktorzy to:
poprawienie siê jest dopuszczalne i nie jest traktowane jako 2. próba
ale wyjazd ca³kowity to ju¿ jest druga próba
Mo¿na wyjechaæ maksymalnie do 2/3 miejsca w jakim siê by³o. Nie jestem na 100% pewna czy to oby na pewno 2/3 (a mo¿e 1/3 ) bo to ju¿ pó³ roku temu by³o, ale sprawd¼cie sobie
Na pewno nie mo¿na wyjechaæ ca³kowicie z miejsca parkingowego.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez blondii91 Poka¿ wiadomo¶æ
jakie to sposoby ?? tzn ja mam swoje ale chetnie poznam inne
Jak siê odpowiednio wychylisz to zobaczysz w lusterku czy jeste¶ równolegle do linii, to ode mnie
Mam te¿ trick jak wjechaæ od razu dobrze i pro¶ciutko i zawsze siê to sprawdza...
Opiszê to na przyk³adzie parkowania prost. w lewo. Mam nadziejê, ¿e zrozumiecie o co mi chodzi
Ju¿ prawie zahaczasz przodem o nastêpne miejsce (to po Twojej prawej), i ostatniej chwili gdy ju¿ jeste¶ parê cm przed lini± odbijasz w lewo. Nigdy mnie ten sposób nie zawiód³, ty³ wtedy nie masz szans by siê skrzywiæ
Sprzeda³ mi ten sposób drugi instruktor i tata popar³
catttt jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 20:27   #1518
Trinu08
Raczkowanie
 
Avatar Trinu08
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 240
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Emanes
Nie przejmuj siê ...Ja te¿ mia³am problemy z jednokierunkowymi...:ehem : Poæwicz z instruktorem wszystko to co sprawia Tobie problem ... -pomaga bardzo.. I siê nie poddawaj.... POWODZENIA ¯YCZÊ...
Oczywi¶cie ju¿ zadzwoni³am i siê umówi³am na 2 h przed egzaminem te elementy muszê doszlifowaæ i bêdzie ok

Cytat:
Napisane przez amelsss
No¿ k@!#!@#$#!$# , Trzy b³êdy, Nie zda³am

Trafi³am na pytania, których siê obawia³am. Masakra. Chwilê wcze¶niej wyszed³ kumpel, który równie¿ obla³ i mamy w tym samym czasie poprawkowy..
Kurczê szkoda ma³o brakowa³o ¿eby¶ zaliczy³a a kiedy masz nastêpny termin?

Cytat:
Napisane przez CzarnaOrchidea
Trinu, no widzisz, nie ma to jak slowa pocieszenia od E...40 minut to bardzo duzo jak dla mnie, na kolejnym bedziesz spokojniejsza, bo bardziej pewna siebie
teraz mowie jako si³a prorocza" trafi Ci sie ten sam E"
Ojj w takim razie trzymam Ciê za s³owo niech Twoja przepowiednia stanie siê rzeczywisto¶ci± bo takiego E to ze ¶wiec± szukaæ

Cytat:
Napisane przez kasiuniaa166
Trinuo8 Najwa¿niejsze jest to, ¿e siê nie zrazi³a¶, a wrêcz przeciwnie. Teraz na pewno bêdziesz siê czu³a swobodniej. Oby Twoje ¿yczenie siê spe³ni³o - ten sam E.
Oby oby A tak przy okazji to witaj w naszym gronie

Cytat:
Napisane przez talkshit
zgas³ mi 2 razy jak stalam na skrzyzowaniu
jaka zla jestem masakra ! juz sie cieszylam
do tego mialam z tym najgorszym E. kurde no , tak dobrze mi szlo
Jeszcze na skrzyzowaniu wczesniej mijalam sie z moim I.
Kurczê nooo szkoda......tak to jest ,¿e niestety takie niuanse decyduj± o egzaminie ....grunt ,¿e dobrze Ci sz³o a to te¿ siê liczy wiêc siê nie za³amuj

Cytat:
Napisane przez catttt
Dok³adnie tak jak ja na obu egzaminach
Przed egzaminem 'trzês³am gaciami' a potem po mie¶cie mi ca³kiem mi³o siê jecha³o, tak jakbym wrêcz lecia³a albo p³ynê³a, tak leciutko wszystko przychodzi³o, nie wiem jak to opisaæ
Ale ka¿dy ma inn± psychikê i inaczej reaguje na takie egzaminy
A wiecie ,¿e mam tak samo denerwujê siê przed a jak wyczytuj± moje nazwisko to stres znika ......po prostu wmówiæ sobie trzeba ,¿e stres w niczym nie pomo¿e a jedynie zaszkodzi nam w je¼dzie a tego nie chcemy .....

I jak sobie pomy¶lê ,¿e mój by³y I powiedzia³ ,¿e w ¿yciu nie zdam egzaminu na prawo jazdy i ,¿e powinnam zrezygnowaæ z jazd to normalnie a¿ mam ochotê zadzwoniæ do niego ,¿e o ma³o co nie zda³am dzi¶ egzaminu.Ale siê powstrzymam....
Trinu08 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 21:06   #1519
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Poka¿ wiadomo¶æ
. Nie wyjecha³am nawet z placu £uk zrobi³am dobrze, ale na górce silnik zgas³ mi 2 razy.
Egzaminator nie zapyta³, czy mimo negatywnego wyniku nie chcesz pojechaæ na miasto? To nic nie zmienia, ale mo¿na zoaczyc jak wygl±da wydawanie poleceñ itd i wykorzystaæ w pe³ni swij± op³atê egz.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 21:16   #1520
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy siê powietrzem.
Wiadomo¶ci: 16 564
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez monikalla Poka¿ wiadomo¶æ

SZkoda..jednak jest i plus. Wiesz, ¿e dobrze sz³o i nie ma siê do czego przyczepiæ w Twojej je¼dzie
a zga¶niêcie...to taki ma³y pech, nawet najlepszym siê zdarza wiêc g³owa do góry
powiedz, zapisana ju¿? kiedy mamy trzymaæ kciuki?
noo pech pech rozryczalam sie potem jak dzieciak
ale wiem ze potrafie wyjechac , przejechac trase itp


nie zapisalam sie , jutro mnie I. zapisze czy tam w poniedzialek , bo mowil ze postara sie wcisnac mnie szybciej niz bym sie sama miala zapisywac ale mi bylo glupio , jeszcze mnie widzial na miescie i mowil ze jechal kawalek potem za mna i tak dobrze mi szlo no nic , teraz musi sie udac !

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Poka¿ wiadomo¶æ
Emanes - bêdê musia³a umieæ wszystko zsynchronizowaæ podczas drugiego podej¶cia.

talkshit - nie martw siê. Uda siê kolejnym razem
Cytat:
Napisane przez amelsss Poka¿ wiadomo¶æ



ten dzieñ jest z³y.
bardzo zly ale ciesze sie , ze mimo ze mialam najgorszego egzaminatora to dalam rade stres pokonac

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Egzaminator nie zapyta³, czy mimo negatywnego wyniku nie chcesz pojechaæ na miasto? To nic nie zmienia, ale mo¿na zoaczyc jak wygl±da wydawanie poleceñ itd i wykorzystaæ w pe³ni swij± op³atê egz.
wlasnie tez slyszalam o tym ze mimo wyniku negatywnego mozna wyjechac na miasto tylko malo osob ponoc o tym wie , albo nie chce juz wyjezdzac po tej wiadomosci

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Trinu08 Poka¿ wiadomo¶æ


Kurczê nooo szkoda......tak to jest ,¿e niestety takie niuanse decyduj± o egzaminie ....grunt ,¿e dobrze Ci sz³o a to te¿ siê liczy wiêc siê nie za³amuj


I jak sobie pomy¶lê ,¿e mój by³y I powiedzia³ ,¿e w ¿yciu nie zdam egzaminu na prawo jazdy
i ,¿e powinnam zrezygnowaæ z jazd to normalnie a¿ mam ochotê zadzwoniæ do niego ,¿e o ma³o co nie zda³am dzi¶ egzaminu.Ale siê powstrzymam....

nie zalamuje sie , tylko mi kurde szkoda bo znowu stres bedzie itp

co za koles

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez catttt Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie tak jak ja na obu egzaminach
Przed egzaminem 'trzês³am gaciami' a potem po mie¶cie mi ca³kiem mi³o siê jecha³o, tak jakbym wrêcz lecia³a albo p³ynê³a, tak leciutko wszystko przychodzi³o, nie wiem jak to opisaæ
Ale ka¿dy ma inn± psychikê i inaczej reaguje na takie egzaminy
ja mialam tak samo ... jak wyjechalam w miasto , zero stresu nic , jakbym jechala z moim I . sie czulam ale taka skupiona bylam na drodze , jak nigdy



wql to mnie mnie z zaskoczenia dzisiaj wywolali wyczytali chlopaka , to pomyslalam sobie ze 30 min luzu mam , pewnie wyjedzie w miasto itp , siedze sobie spokojnie , nie stresuje sie , 10 min minelo i mnie wyczytali jeszcze tak cicho ze ledwo uslyszalam ze to ja ale nie powiem , jak zobaczylam ze znowu ten wredny egzaminator to mi sie slabo zrobilo jeszcze facet do mnie ' ja Pania kojarze , tylko nie wiem skad '
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jeste¶my naprawdê sob±.
Ze wszystkich naszych namiêtno¶ci
najbardziej okre¶laj± nas te,
których nie potrafimy okie³znaæ.

Motocykl
- mój sposób na ¿ycie.




Edytowane przez talkshit
Czas edycji: 2011-07-29 o 21:22
talkshit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 21:42   #1521
kasiuniaa166
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 514
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Trinu08 Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie ju¿ zadzwoni³am i siê umówi³am na 2 h przed egzaminem te elementy muszê doszlifowaæ i bêdzie ok

I jak sobie pomy¶lê ,¿e mój by³y I powiedzia³ ,¿e w ¿yciu nie zdam egzaminu na prawo jazdy i ,¿e powinnam zrezygnowaæ z jazd to normalnie a¿ mam ochotê zadzwoniæ do niego ,¿e o ma³o co nie zda³am dzi¶ egzaminu.Ale siê powstrzymam....
Doszlifujesz i na pewno siê uda

Gdyby mi tak powiedzia³, to chyba bym wysiad³a, k³apnê³a drzwiami i dziêkujê. Zmiana instruktora natychmiastowa.
__________________
Prawo jazdy:
30/30
Zdane 25.1 0.2011r.!
Optymistka!
kasiuniaa166 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 21:44   #1522
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy siê powietrzem.
Wiadomo¶ci: 16 564
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasiuniaa166 Poka¿ wiadomo¶æ
Doszlifujesz i na pewno siê uda

Gdyby mi tak powiedzia³, to chyba bym wysiad³a, k³apnê³a drzwiami i dziêkujê. Zmiana instruktora natychmiastowa.
ja tak samo bym zrobila albo bym odpowiedziala , ze tak mnie nauczyl jezdzic
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jeste¶my naprawdê sob±.
Ze wszystkich naszych namiêtno¶ci
najbardziej okre¶laj± nas te,
których nie potrafimy okie³znaæ.

Motocykl
- mój sposób na ¿ycie.



talkshit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 22:08   #1523
BlackGuns
Raczkowanie
 
Avatar BlackGuns
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Po³udnie ;)
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez blondii91 Poka¿ wiadomo¶æ
jakie to sposoby ??
Mnie instruktor uczy³ tak, ¿e przy parkowaniu prostopad³ym oczywi¶cie zredukowaæ do 1, i jak masz zaparkowaæ np. za jakim¶ pojazdem po prawej stronie parkingu, to jak doje¿d¿asz do momentu kiedy Twoje prawe lusterko jest w lini prostej do lewego boku tego samochodu co obok niego masz zaparkowaæ to skrêcasz max kierownicê i tak podje¿d¿asz, ca³y czas maj±c skrêcon± kierownicê i w momencie kiedy Twój bok samochodu bêdzie równo z bokiem samochodu obok szybko przekrêcasz kierownicê 2 razy w drug± stronê i jest piêknie i prosto zaparkowane
Analogicznie, gdy parking jest po drugiej stronie. A je¶li mamy zaparkowaæ przed jakim¶ samochodem to robiæ to wzglêdem lini

W parkowaniu równoleg³ym troszkê ciê¿ko mi to opisaæ, ale spróbujê.
Przy parkowaniu równoleg³ym jest wjazd ty³em, wiêc zatrzymujesz siê mniej wiêcej w po³owie, obok samochodu, za którym masz stan±æ, wtedy wrzucasz wsteczny i patrzysz przez t± ma³± szybke co jest z boku na ty³ach samochodu i kiedy cofaj±c zniknie Ci z pola widzenia ty³ samochodu obok, którego jeste¶, to skrêcasz tak o 45* doje¿d¿aj±c do krawê¿nika, a nastêpnie kierownica max. w drug± stronê i cofasz a¿ do wyprostowania.

Trochê chaotycznie to napisa³am, ale nie jestem dobra w t³umaczeniu ;D
__________________
Noc± kiedy wszyscy ¶pi±, ja nie ¶piê...nanananaa
ju¿ Co raz bli¿ej ni¿ dalej


Edytowane przez BlackGuns
Czas edycji: 2011-07-29 o 22:10
BlackGuns jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 07:50   #1524
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez BlackGuns Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie instruktor uczy³ tak, ¿e przy parkowaniu prostopad³ym oczywi¶cie zredukowaæ do 1, i jak masz zaparkowaæ np. za jakim¶ pojazdem po prawej stronie parkingu, to jak doje¿d¿asz do momentu kiedy Twoje prawe lusterko jest w lini prostej do lewego boku tego samochodu co obok niego masz zaparkowaæ to skrêcasz max kierownicê i tak podje¿d¿asz, ca³y czas maj±c skrêcon± kierownicê i w momencie kiedy Twój bok samochodu bêdzie równo z bokiem samochodu obok szybko przekrêcasz kierownicê 2 razy w drug± stronê i jest piêknie i prosto zaparkowane
Analogicznie, gdy parking jest po drugiej stronie. A je¶li mamy zaparkowaæ przed jakim¶ samochodem to robiæ to wzglêdem lini

W parkowaniu równoleg³ym troszkê ciê¿ko mi to opisaæ, ale spróbujê.
Przy parkowaniu równoleg³ym jest wjazd ty³em, wiêc zatrzymujesz siê mniej wiêcej w po³owie, obok samochodu, za którym masz stan±æ, wtedy wrzucasz wsteczny i patrzysz przez t± ma³± szybke co jest z boku na ty³ach samochodu i kiedy cofaj±c zniknie Ci z pola widzenia ty³ samochodu obok, którego jeste¶, to skrêcasz tak o 45* doje¿d¿aj±c do krawê¿nika, a nastêpnie kierownica max. w drug± stronê i cofasz a¿ do wyprostowania.

Trochê chaotycznie to napisa³am, ale nie jestem dobra w t³umaczeniu ;D
dziekuje za opisanie metody rownolegle parkowalam na wierszyk "du.pa, du.pa -ewa . lusterko, lampa - max obrot" , a wiec jesli tyl mojego auta zrowna sie z tylem auta obok to krece o 3/4 obrotu w prawo. jesli moje lusterko minie jego lampe to krece na maxa w lewo i patrze w lusterko kiedy jestem rownolegle . ja osobiscie wykonuje tylko pierwsza czesc polecenia a pozniej patrzac w lusterko obserwuje kraweznik i kiedy uznam ze powinnam zaczac krecic w lewo to zaczynam krecic w lewo na maxa mam nadzieje ze sie na mojej metodzie nie zawiode , bo podana przez I. dwa razy zawiodla gdyz samochod ktory stal obok byl troche mniejszy i wezszy :P

co do prostopadlego czy tez skosnego to robie to wedlug metody ' lusterko linia (z lusterkiem) / lampa samochodu (w polowie mojej szyby ) ' ten sposob daje rade lecz czasem za szybko odkrecam kierownice i stoje krzywo
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013

Edytowane przez blondii91
Czas edycji: 2011-07-30 o 07:59
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 08:27   #1525
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Co do parkowañ to robiê tak samo jak BlackGuns i wychodz± idealnie.

A co do mojego egzaminu, to przykro mi bardzo ale obla³am, na czym innym ni¿ pierwszym razem, na czym¶ o wiele ³atwiejszym do wykonania ni¿ ³uk, bo z placu wyjecha³am i je¼dzi³am po mie¶cie przez piêtna¶cie minut, tak mi g³upio ¿e na takiej b³ahej rzeczy ¿e nawet nie napiszê wam na czym, kiedy¶ jak och³onê to wam powiem.
Teraz bêdê ustalaæ trzeci termin, szkoda ¿e siê nie uda³o za drugim razem.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 09:40   #1526
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy siê powietrzem.
Wiadomo¶ci: 16 564
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka¿ wiadomo¶æ
Co do parkowañ to robiê tak samo jak BlackGuns i wychodz± idealnie.

A co do mojego egzaminu, to przykro mi bardzo ale obla³am, na czym innym ni¿ pierwszym razem, na czym¶ o wiele ³atwiejszym do wykonania ni¿ ³uk, bo z placu wyjecha³am i je¼dzi³am po mie¶cie przez piêtna¶cie minut, tak mi g³upio ¿e na takiej b³ahej rzeczy ¿e nawet nie napiszê wam na czym, kiedy¶ jak och³onê to wam powiem.
Teraz bêdê ustalaæ trzeci termin, szkoda ¿e siê nie uda³o za drugim razem.
teraz juz sie musi udac
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jeste¶my naprawdê sob±.
Ze wszystkich naszych namiêtno¶ci
najbardziej okre¶laj± nas te,
których nie potrafimy okie³znaæ.

Motocykl
- mój sposób na ¿ycie.



talkshit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 09:50   #1527
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 365
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ
Egzaminator nie zapyta³, czy mimo negatywnego wyniku nie chcesz pojechaæ na miasto? To nic nie zmienia, ale mo¿na zoaczyc jak wygl±da wydawanie poleceñ itd i wykorzystaæ w pe³ni swij± op³atê egz.
Egzaminator zapyta³ czy chcê wyjechaæ na miasto. Pojecha³am, poje¼dzi³am mo¿e 5 minut i koniec mojej jazdy po mie¶cie.
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodzi³am ¶licznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 09:55   #1528
imagine21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 313
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

hej mam do Was pytanie a konkretnie do osób które zdawa³y egzamin w Nowym S±czu. Jak d³ugo czeka siê tam na termin egzaminu?
imagine21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 10:53   #1529
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Hej, pisa³am tu ju¿ kiedy¶ ¿e siê wybieram na kurs. Teraz ju¿ jestem po wyk³adach, zaliczy³am wewnêtrzny test, pierwsz± jazdê mam w ¶rodê. Trochê ju¿ je¼dzi³am na dziko - ale tylko trochê. Bojê siê trochê przed pierwsz± jazd± Jestem straszna panikara i nie wiem jak mi bêdzie sz³o. Od razu siê wyje¿d¿a na miasto? Na plac raczej nie pojedziemy, bo plac jest nad Wis³±, a teraz tam sytuacja niespecjalna (Sandomierz).
Kto¶ jeszcze zaczyna akurat teraz?
I jakby która¶ w Was zdawa³a wcze¶niej albo teraz, albo ma zamiar zdawaæ egzamin w Tarnobrzegu - odezwijcie siê, ok?
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 11:23   #1530
kasiuniaa166
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 514
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka¿ wiadomo¶æ
Co do parkowañ to robiê tak samo jak BlackGuns i wychodz± idealnie.

A co do mojego egzaminu, to przykro mi bardzo ale obla³am, na czym innym ni¿ pierwszym razem, na czym¶ o wiele ³atwiejszym do wykonania ni¿ ³uk, bo z placu wyjecha³am i je¼dzi³am po mie¶cie przez piêtna¶cie minut, tak mi g³upio ¿e na takiej b³ahej rzeczy ¿e nawet nie napiszê wam na czym, kiedy¶ jak och³onê to wam powiem.
Teraz bêdê ustalaæ trzeci termin, szkoda ¿e siê nie uda³o za drugim razem.

Kolejny raz na pewno bêdzie tym szczê¶liwym

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, pisa³am tu ju¿ kiedy¶ ¿e siê wybieram na kurs. Teraz ju¿ jestem po wyk³adach, zaliczy³am wewnêtrzny test, pierwsz± jazdê mam w ¶rodê. Trochê ju¿ je¼dzi³am na dziko - ale tylko trochê. Bojê siê trochê przed pierwsz± jazd± Jestem straszna panikara i nie wiem jak mi bêdzie sz³o. Od razu siê wyje¿d¿a na miasto? Na plac raczej nie pojedziemy, bo plac jest nad Wis³±, a teraz tam sytuacja niespecjalna (Sandomierz).
Kto¶ jeszcze zaczyna akurat teraz?
I jakby która¶ w Was zdawa³a wcze¶niej albo teraz, albo ma zamiar zdawaæ egzamin w Tarnobrzegu - odezwijcie siê, ok?
Cze¶æ

Przed pierwsz± godzin± te¿ tak panikowa³am. Ja, co prawda, nie jestem z Twoich okolic, ale u mnie pierwsza godzina polega³a na tym, ¿e pokazano mi, co gdzie jest w samochodzie, trochê pokrêci³am na parkingu kierownic±, no i wyjecha³am na miasto. Placu jeszcze nie odwiedzi³am
__________________
Prawo jazdy:
30/30
Zdane 25.1 0.2011r.!
Optymistka!

Edytowane przez kasiuniaa166
Czas edycji: 2011-07-30 o 11:25
kasiuniaa166 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.