Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-12, 18:04   #2881
meggiess
Rozeznanie
 
Avatar meggiess
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Rio de Janeiro
Wiadomo¶ci: 682
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Czekam na Kasiê by zda³a relacjê z egzaminu. Specjalnie tu wesz³am.
Dziewczyny, chce ju¿ swój samochód. :C
__________________
Co mi w duszy gra? Czemu czasem jestem z³a? ile razy chcia³am uciekaæ? Dok±d wiecznie gnam? Chocia¿ tyle wokó³ mam. Czemu we mnie tyle czarnego?
meggiess jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:43   #2882
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Nie zda³am ale i tak wszystkim za kciuki bardzo dziekuje no ale ja siê nie popisa³am nie ust±pi³am pierszeñstwa jak skrêca³am w lewo, mia³am zielone ¶wiat³o (sygnalizator S1) i nie zauwa¿y³am czarnego sachochodu bez ¶wiate³ który jecha³ z prostej a ja go mia³am po prawej bo przecie¿ jak skrêcam w lewo to trace swoje pierszenstwo chcia³am jechaæ i E. mi po hamulcach. By³am chyba zabardzo skupiona na tym, ¿e mam skreciæ i spanikowa³am bo nie wiedzia³am jak siê ustawiæ ¿eby co¶ we mnie nie uderzy³o (przeje¿dza³am kilka razy przez to skrzy¿owanie ale zawsze jecha³am prosto i nie pamiêtam ¿ebym kiedykolwiek jecha³a tam w lewo moze tylko raz) i chcia³am przejechaæ tak jak samochód przede mn±, nic g³upszego nie mog³am zrobiæ
E. mia³am najlepszego jaki móg³ mi siê trafiæ ale ja tego niewykorzysta³am i drugim razem jest nik³a szansa, ¿e na niego natrafie jak 1/20. Jezdzi³am 12 min no ale z placu chocia¿ wyjecha³am Do pokazania mia³am p³yn ch³odniczy i ¶wiat³a cofania. Mia³am parkowanie sko¶ne po lewej stronie na jednokierunkowej. Silnik ani razu nie zgas³ co mnie bardzo cieszy bo zawsze mam z tym problem. Rano pada³ deszcz którego mia³o nie byæ ale jak tylko mnie wywo³ali to przesta³ padaæ, normalnie jak na zawo³anie Wszystkie znaki na niebie i ziemi chcia³y mi pomóc a ja co No i rano ¶ni³o mi siê ¿e zda³am a sny trzeba odczytywaæ na odwrót...

Kolejne 2 podej¶cie 27 wrze¶nia o godzinie 7:20

Ile godzin dodatkowych przed egzaminem radzicie wzi±¶æ?

kiya09 powodzenia jutro
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:47   #2883
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zda³am ale i tak wszystkim za kciuki bardzo dziekuje no ale ja siê nie popisa³am nie ust±pi³am pierszeñstwa jak skrêca³am w lewo, mia³am zielone ¶wiat³o (sygnalizator S1) i nie zauwa¿y³am czarnego sachochodu bez ¶wiate³ który jecha³ z prostej a ja go mia³am po prawej bo przecie¿ jak skrêcam w lewo to trace swoje pierszenstwo chcia³am jechaæ i E. mi po hamulcach. By³am chyba zabardzo skupiona na tym, ¿e mam skreciæ i spanikowa³am bo nie wiedzia³am jak siê ustawiæ ¿eby co¶ we mnie nie uderzy³o (przeje¿dza³am kilka razy przez to skrzy¿owanie ale zawsze jecha³am prosto i nie pamiêtam ¿ebym kiedykolwiek jecha³a tam w lewo moze tylko raz) i chcia³am przejechaæ tak jak samochód przede mn±, nic g³upszego nie mog³am zrobiæ
E. mia³am najlepszego jaki móg³ mi siê trafiæ ale ja tego niewykorzysta³am i drugim razem jest nik³a szansa, ¿e na niego natrafie jak 1/20. Jezdzi³am 12 min no ale z placu chocia¿ wyjecha³am Do pokazania mia³am p³yn ch³odniczy i ¶wiat³a cofania. Mia³am parkowanie sko¶ne po lewej stronie na jednokierunkowej. Silnik ani razu nie zgas³ co mnie bardzo cieszy bo zawsze mam z tym problem. Rano pada³ deszcz którego mia³o nie byæ ale jak tylko mnie wywo³ali to przesta³ padaæ, normalnie jak na zawo³anie Wszystkie znaki na niebie i ziemi chcia³y mi pomóc a ja co No i rano ¶ni³o mi siê ¿e zda³am a sny trzeba odczytywaæ na odwrót...
Ajjj jaka szkoda

TRudno, dobrze, ¿e zapisa³a¶ siê na kolejny termin Nastepnym razem na pewno pójdzie najlepiej i prawko bêdzie w kieszeni
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 18:49   #2884
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

ojej kasiu dobrze ¿e siê nie poddajesz

a ja ju¿ siê mogê pochwaliæ witam w gronie kursantów
2 godziny teorii za mn±
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:04   #2885
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez dodaja Poka¿ wiadomo¶æ
Ajjj jaka szkoda

TRudno, dobrze, ¿e zapisa³a¶ siê na kolejny termin Nastepnym razem na pewno pójdzie najlepiej i prawko bêdzie w kieszeni
szkoda, szkoda bo przy wyjezdzonych ponad 50h mysla³am ¿e siê uda i kase zaoszczêdzê a tu na takiej g³upocie poleg³am, której mozna by³o unikn±æ

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Poka¿ wiadomo¶æ
ojej kasiu dobrze ¿e siê nie poddajesz

a ja ju¿ siê mogê pochwaliæ witam w gronie kursantów
2 godziny teorii za mn±
Poddaæ to ja sie nie mogê i bêdê zdawa³a co dwa tygodnie a¿ siê uda! Tylko boje siê, ¿e mnie zima zastanie a u mojej I. nie ma ju¿ wolnych godzin na ca³y najblizszy miesi±c i musze z innym I. jezdzic przed egzaminem

Teoria Ci szybko zleci a potem to co najlepsze czyli jazdy
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:08   #2886
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

a jak to jest.. mo¿na w po³owie lub pod koniec teorii zacz±æ jazdy?
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:21   #2887
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zda³am ale i tak wszystkim za kciuki bardzo dziekuje no ale ja siê nie popisa³am nie ust±pi³am pierszeñstwa jak skrêca³am w lewo, mia³am zielone ¶wiat³o (sygnalizator S1) i nie zauwa¿y³am czarnego sachochodu bez ¶wiate³ który jecha³ z prostej a ja go mia³am po prawej bo przecie¿ jak skrêcam w lewo to trace swoje pierszenstwo chcia³am jechaæ i E. mi po hamulcach. By³am chyba zabardzo skupiona na tym, ¿e mam skreciæ i spanikowa³am bo nie wiedzia³am jak siê ustawiæ ¿eby co¶ we mnie nie uderzy³o (przeje¿dza³am kilka razy przez to skrzy¿owanie ale zawsze jecha³am prosto i nie pamiêtam ¿ebym kiedykolwiek jecha³a tam w lewo moze tylko raz) i chcia³am przejechaæ tak jak samochód przede mn±, nic g³upszego nie mog³am zrobiæ
E. mia³am najlepszego jaki móg³ mi siê trafiæ ale ja tego niewykorzysta³am i drugim razem jest nik³a szansa, ¿e na niego natrafie jak 1/20. Jezdzi³am 12 min no ale z placu chocia¿ wyjecha³am Do pokazania mia³am p³yn ch³odniczy i ¶wiat³a cofania. Mia³am parkowanie sko¶ne po lewej stronie na jednokierunkowej. Silnik ani razu nie zgas³ co mnie bardzo cieszy bo zawsze mam z tym problem. Rano pada³ deszcz którego mia³o nie byæ ale jak tylko mnie wywo³ali to przesta³ padaæ, normalnie jak na zawo³anie Wszystkie znaki na niebie i ziemi chcia³y mi pomóc a ja co No i rano ¶ni³o mi siê ¿e zda³am a sny trzeba odczytywaæ na odwrót...

Kolejne 2 podej¶cie 27 wrze¶nia o godzinie 7:20

Ile godzin dodatkowych przed egzaminem radzicie wzi±¶æ?

kiya09 powodzenia jutro
Bardzo mi przykro
Ale proszê mi bez takich! Nie ma u¿alania siê, ka¿demu siê mog³o zdarzyæ. Ile razy widzê jaki¶ egzamin to oblewa przy skrêcie w lewo. Po prostu to trudny manewr bo o wielu pierdo³ach trzeba pamiêtaæ.
Bzdury, nie ma czego¶ takiego jak odczytywanie na odwrót. W ogóle sny nie pokazuj± przysz³o¶ci, pokazuj± Twoje emocje, i ten sen ukazywa³ Twoj± wolê zdania i wiarê ¿e bêdzie dobrze.
Je¶li to by³ pierwszy egzamin to nie musisz braæ dodatkowych jazd, ale jak chcesz to we¼ ze 2 - 3.
I nastêpnym razem musi siê udaæ
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 19:21   #2888
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomo¶ci: 11 102
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Poka¿ wiadomo¶æ
a jak to jest.. mo¿na w po³owie lub pod koniec teorii zacz±æ jazdy?
zale¿y od szko³y ja mia³am 10 spotkañ teoretycznych, po 5 mia³am siê odezwaæ do I, i zaczê³am chyba po 7 spotkaniu teorii.
dzi¶ kolejna godzina, znów by³am na placyku, ³uk robi³am.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:58   #2889
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zda³am ale i tak wszystkim za kciuki bardzo dziekuje no ale ja siê nie popisa³am nie ust±pi³am pierszeñstwa jak skrêca³am w lewo, mia³am zielone ¶wiat³o (sygnalizator S1) i nie zauwa¿y³am czarnego sachochodu bez ¶wiate³ który jecha³ z prostej a ja go mia³am po prawej bo przecie¿ jak skrêcam w lewo to trace swoje pierszenstwo chcia³am jechaæ i E. mi po hamulcach. By³am chyba zabardzo skupiona na tym, ¿e mam skreciæ i spanikowa³am bo nie wiedzia³am jak siê ustawiæ ¿eby co¶ we mnie nie uderzy³o (przeje¿dza³am kilka razy przez to skrzy¿owanie ale zawsze jecha³am prosto i nie pamiêtam ¿ebym kiedykolwiek jecha³a tam w lewo moze tylko raz) i chcia³am przejechaæ tak jak samochód przede mn±, nic g³upszego nie mog³am zrobiæ
E. mia³am najlepszego jaki móg³ mi siê trafiæ ale ja tego niewykorzysta³am i drugim razem jest nik³a szansa, ¿e na niego natrafie jak 1/20. Jezdzi³am 12 min no ale z placu chocia¿ wyjecha³am Do pokazania mia³am p³yn ch³odniczy i ¶wiat³a cofania. Mia³am parkowanie sko¶ne po lewej stronie na jednokierunkowej. Silnik ani razu nie zgas³ co mnie bardzo cieszy bo zawsze mam z tym problem. Rano pada³ deszcz którego mia³o nie byæ ale jak tylko mnie wywo³ali to przesta³ padaæ, normalnie jak na zawo³anie Wszystkie znaki na niebie i ziemi chcia³y mi pomóc a ja co No i rano ¶ni³o mi siê ¿e zda³am a sny trzeba odczytywaæ na odwrót...

Kolejne 2 podej¶cie 27 wrze¶nia o godzinie 7:20

Ile godzin dodatkowych przed egzaminem radzicie wzi±¶æ?

kiya09 powodzenia jutro
Kurcze, szkoda no... Ale ju¿ wiesz jak to wszystko wygl±da, wiêc na 2 podej¶ciu ju¿ bêdzie lepiej na egzaminatora te¿ trafisz fajnego
Dobrze, ¿e zapisa³a¶ siê ju¿ na kolejny egzamin, nie ma co odwlekaæ Troszeczkê szczê¶cia dzisiaj zabrak³o..
Na swoim drugim egzaminie te¿ obla³am dok³adnie z tego samego powodu na pocz±tku by³am z³a na siebie, ale pó¼niej sobie pomy¶la³am, ¿e mo¿e i lepiej, ¿e tak siê sta³o jeszcze na egzaminie ni¿, gdyby taka sytuacja mia³a miejsce jak ju¿ bym jecha³a swoim autem, bo wtedy by³oby pewnie zderzenie...;/ a tak to ten b³±d utkwi³ mi na dobre w pamiêci i teraz zawsze siê pilnujê przy skrêcie w lewo Czyli wszystko ma jakie¶ dobre strony
A godzinki mimo wszystko lepiej sobie wzi±æ tak jak ju¿ wy¿ej napisa³a jedna z dziewczyn tak z 2-3 godziny dzieñ czy 2 przed egzaminem


kiya09

Niech moc bêdzie z Tob±
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark

Edytowane przez Gruffi
Czas edycji: 2011-09-12 o 20:01
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:05   #2890
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez tur3cka Poka¿ wiadomo¶æ
ZDALAM!!!!!!!! Za 3 podejsciem . Mialam fajnego egzaminatora :P. Mialam zawracanie x2 (z uzycie wstecznego i na ruchu okreznym czy jakos tak)
* parkowanie prostopadle
* i sie wkurzylam bo wyjechalam z wordu a tu rower jedzie przede mna heh. Kazal wyprzedzic.

Nie moge uwierzyc, czuje jakbym miala zaraz powtarzac egzamin!

tur3cka ostatnio nie mog³am sobie przypomnieæ, która kursnatka mia³a w popdisie link to polskiegoserca.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:25   #2891
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo mi przykro
Ale proszê mi bez takich! Nie ma u¿alania siê, ka¿demu siê mog³o zdarzyæ. Ile razy widzê jaki¶ egzamin to oblewa przy skrêcie w lewo. Po prostu to trudny manewr bo o wielu pierdo³ach trzeba pamiêtaæ.
Bzdury, nie ma czego¶ takiego jak odczytywanie na odwrót. W ogóle sny nie pokazuj± przysz³o¶ci, pokazuj± Twoje emocje, i ten sen ukazywa³ Twoj± wolê zdania i wiarê ¿e bêdzie dobrze.
Je¶li to by³ pierwszy egzamin to nie musisz braæ dodatkowych jazd, ale jak chcesz to we¼ ze 2 - 3.
I nastêpnym razem musi siê udaæ
Masz racjê trzeba uwierzyæ w siebie i nastepnym razem musi siê udaæ . Tej pewno¶ci siebie mi brakuje i jak robi siê jaka¶ trudniejsza sytuacja na drodze to panikuje. Stresowaæ siê stresowa³am tylko do momentu a¿ usiad³am za kierownic± jak juz robi³am ³uk to stres pu¶ci³ (nie chcia³am ¿eby E. widzia³, ¿e mi siê noga trzêsie na sprzêgle albo co gorsze silnik co chwila gas³).
Z tym snem to mi siê przypomnia³o dopiero jak wraca³am po egzaminie do domu (1,5h w autobusie bo mega korki by³y) wcze¶niej o tym wogóle nie my¶la³am. Taka natura cz³owieka ze doszukuje siê we wszystkim ró¿nych dziwnych rzeczy.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Gruffi Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze, szkoda no... Ale ju¿ wiesz jak to wszystko wygl±da, wiêc na 2 podej¶ciu ju¿ bêdzie lepiej na egzaminatora te¿ trafisz fajnego
Dobrze, ¿e zapisa³a¶ siê ju¿ na kolejny egzamin, nie ma co odwlekaæ Troszeczkê szczê¶cia dzisiaj zabrak³o..
Na swoim drugim egzaminie te¿ obla³am dok³adnie z tego samego powodu na pocz±tku by³am z³a na siebie, ale pó¼niej sobie pomy¶la³am, ¿e mo¿e i lepiej, ¿e tak siê sta³o jeszcze na egzaminie ni¿, gdyby taka sytuacja mia³a miejsce jak ju¿ bym jecha³a swoim autem, bo wtedy by³oby pewnie zderzenie...;/ a tak to ten b³±d utkwi³ mi na dobre w pamiêci i teraz zawsze siê pilnujê przy skrêcie w lewo Czyli wszystko ma jakie¶ dobre strony
A godzinki mimo wszystko lepiej sobie wzi±æ tak jak ju¿ wy¿ej napisa³a jedna z dziewczyn tak z 2-3 godziny dzieñ czy 2 przed egzaminem
Prawda, teraz to zapamiêtam do koñca ¿ycia i moze lepiej ¿e dzisiaj tak siê sta³o jak siê sta³o i E. hamowa³ bo tamten samochód jecha³ z bardzo duz± predkosci± i jak bym jecha³a swoim samochodem to by³aby masakra To tak samo jak na pierwszych jazdach jak siê nie zatrzyma³am przed znakiem stop i mi I. po hamulcach i teraz zawsze o tym pamiêtam.
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 20:30   #2892
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdañsk - okolice
Wiadomo¶ci: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Kasiu szkooooda .... ;( ale przynajmniej wiesz jak wyglada egzamin ;P nastepnym razem musi sie udac ...

powiem Wam dziewczyny ze jazda bez L na dachu to dopiero jest egzamin...
wiec nie przejmowac sie !!

oczywiscie dalej trzymam kciuki za reszte dziewczyn
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moj± ¿on±.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:44   #2893
tur3cka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 461
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez jomic Poka¿ wiadomo¶æ

tur3cka ostatnio nie mog³am sobie przypomnieæ, która kursnatka mia³a w popdisie link to polskiegoserca.
Czeeeeeeeeeeeesc!!!!!!! O Ciebie sie pytalam chyba wczoraj!!!! Jesli nie pomylilam Twojego imienia'Asia' . W kazdym razie chodzilo o Ciebie
tur3cka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:52   #2894
kiya09
Raczkowanie
 
Avatar kiya09
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Dziêkuje

Kasiu nie przejmuj siê, nastêpnym razem zdasz..

Ja nie by³am na ¿adnej teorii ni chcia³o mi siê, a jak czego¶ nie wiedzia³am to mój I. mi t³umaczy³ i da³ mi filmy wiêc nie mia³am z tym problemu.
kiya09 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:05   #2895
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kiya09 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkuje

Kasiu nie przejmuj siê, nastêpnym razem zdasz..

Ja nie by³am na ¿adnej teorii ni chcia³o mi siê, a jak czego¶ nie wiedzia³am to mój I. mi t³umaczy³ i da³ mi filmy wiêc nie mia³am z tym problemu.
Kasia jest dzielna i da radê
Dziewczynki jeszcze zmotywuj± i na kolejnym egzaminie poka¿e ¿e jest super kierowc±
kinia00sokp jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 06:47   #2896
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

kiya09 - trzymam kciuki dzi¶
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:12   #2897
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

kiya09 wszystkie trzymamy kciuki i intensywnie myslimy o Tobie
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:28   #2898
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

kiya09 - powodzenia!!!

Kasiu nastêpnym razem bêdzie super! Sama mam zawsze problem z lewoskrêtami na skrzy¿owaniach To naprawdê trudny manewr, wiêc nie masz siê czym przejmowaæ.
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:34   #2899
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

kasia1480
Nie przejmuj siê to dopiero pierwszy raz, takie zapoznanie z placem manewrowym wordu a tak¿e jak wygl±daj± rzeczywi¶cie polecenia Egzaminatora, bo na kursie to Instruktor za nas my¶la³ a na egzaminie my ju¿ sami musimy o siebie zadbaæ.
Pierwszy raz to moim zdaniem wstêp dopiero, pó¼niej siê rozkrêcamy.
Na 2 bêdzie lepiej.

Mi E tez na jednym z egzaminów da³ po hamulcach i co.... teraz czekam na odbiór plasticzka zda³am 8 wrze¶nia.
Na PWPW nie ma ¶ladu jeszcze o mnie - kiedy co¶ bêdzie wiadomo?
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-13, 09:43   #2900
Wisniowysad
Zakorzenienie
 
Avatar Wisniowysad
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 765
GG do Wisniowysad
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

ja zdawalam 2 wrzesnia (K³odzko) a dopiero dzis mam slad na PWPW

(2011-09-13 08:38:47) Prawo Jazdy: Przyjêto wniosek - trwa postêpowanie administracyjne.

kpina jakas, ale lepsze to niz czekanie na egzamin


pozdrawiam. milego dnia.
Wisniowysad jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:50   #2901
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy siê powietrzem.
Wiadomo¶ci: 16 564
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zda³am ale i tak wszystkim za kciuki bardzo dziekuje no ale ja siê nie popisa³am nie ust±pi³am pierszeñstwa jak skrêca³am w lewo, mia³am zielone ¶wiat³o (sygnalizator S1) i nie zauwa¿y³am czarnego sachochodu bez ¶wiate³ który jecha³ z prostej a ja go mia³am po prawej bo przecie¿ jak skrêcam w lewo to trace swoje pierszenstwo chcia³am jechaæ i E. mi po hamulcach. By³am chyba zabardzo skupiona na tym, ¿e mam skreciæ i spanikowa³am bo nie wiedzia³am jak siê ustawiæ ¿eby co¶ we mnie nie uderzy³o (przeje¿dza³am kilka razy przez to skrzy¿owanie ale zawsze jecha³am prosto i nie pamiêtam ¿ebym kiedykolwiek jecha³a tam w lewo moze tylko raz) i chcia³am przejechaæ tak jak samochód przede mn±, nic g³upszego nie mog³am zrobiæ
E. mia³am najlepszego jaki móg³ mi siê trafiæ ale ja tego niewykorzysta³am i drugim razem jest nik³a szansa, ¿e na niego natrafie jak 1/20. Jezdzi³am 12 min no ale z placu chocia¿ wyjecha³am Do pokazania mia³am p³yn ch³odniczy i ¶wiat³a cofania. Mia³am parkowanie sko¶ne po lewej stronie na jednokierunkowej. Silnik ani razu nie zgas³ co mnie bardzo cieszy bo zawsze mam z tym problem. Rano pada³ deszcz którego mia³o nie byæ ale jak tylko mnie wywo³ali to przesta³ padaæ, normalnie jak na zawo³anie Wszystkie znaki na niebie i ziemi chcia³y mi pomóc a ja co No i rano ¶ni³o mi siê ¿e zda³am a sny trzeba odczytywaæ na odwrót...

Kolejne 2 podej¶cie 27 wrze¶nia o godzinie 7:20

Ile godzin dodatkowych przed egzaminem radzicie wzi±¶æ?

kiya09 powodzenia jutro

jej szkoda ale teraz pojdzie Tobie juz lepiej i na bank wrocisz do nas z wynikiem pozytywnym


kiya09 - powodzenia





wiecie co ? smiac mi sie chce, bo gdybym prawko miala wyrobione 30.08 to bym miala je w moje urodziny i tak bym miala date urodzin i date prawka pod spodem a tak 29.08 ³ee
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jeste¶my naprawdê sob±.
Ze wszystkich naszych namiêtno¶ci
najbardziej okre¶laj± nas te,
których nie potrafimy okie³znaæ.

Motocykl
- mój sposób na ¿ycie.



talkshit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:14   #2902
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kinia00sokp Poka¿ wiadomo¶æ
Kasia jest dzielna i da radê
Dziewczynki jeszcze zmotywuj± i na kolejnym egzaminie poka¿e ¿e jest super kierowc±
Motywujecie cz³owieka nawet nie wiecie jak bardzo!!!

Dzisiaj rano zerwa³am siê z ³ó¿ka bo my¶la³am ze zaspa³am na kolejny egzamin By³o minê³o zabieram sie za sprz±tanie ¿eby jakos roz³adowaæ napiecie które jeszcze we mnie siedzi bo za du¿o nad tym rozmyslam a potem sobie pobiegam Nikomu o egzaminie nie mówi³am ani znajomym, ani nawet TZ-towi tylko najbli¿sza rodzina wiedzia³a, teraz zrobi³am tak samo.

Od 22 wrzesnia zaczynam studia na dwóch kierunkach dotego dojd± dodatkowe jazdy przed samym egzaminem wiec tego 27 w wielkiej bieganinie tylko wst±pie na chwile na ten egzamin i bede musia³a biec dalej nie bedzie czasu na stres i rozmy¶lanie co w moim przypadku jest bardzo dobre.

kiya09 kciuki s± mocno zaci¶niete kto¶ musi w koñcu zapocz±tkowaæ serie zdanych egzaminów w tym tygodniu!

dodaja jak samopoczucie przed jutrem? W dzieñ egzaminu tez masz jazdy?
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:38   #2903
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
[
Od 22 wrzesnia zaczynam studia na dwóch kierunkach dotego dojd± dodatkowe jazdy przed samym egzaminem wiec tego 27 w wielkiej bieganinie tylko wst±pie na chwile na ten egzamin i bede musia³a biec dalej nie bedzie czasu na stres i rozmy¶lanie co w moim przypadku jest bardzo dobre.



dodaja jak samopoczucie przed jutrem? W dzieñ egzaminu tez masz jazdy?
Baaardzo dobra postawa

Co do mojego samopoczucia, to sama nie wiem Raz czujê, ¿e cholera jasna dam radê i poka¿e na co mnie staæ, a zaraz chwilunia w±tpliwo¶ci i taki dreszcz przechodz±cy od ¿o³±dka do gard³a Kurcze no musi byæ dobrze! Aaa i po zdanym egzaminie ide na zakupy, tak jak Blondi (matko mam nadzieje, ¿e nie pomyli³am nicku ), tak¿e motywacja jest

Tata przed chwil± by³ u mnie i powiedzia³, ¿e mam siê nie pokazywaæ u nich jak nie zdam, tak¿e kolejna motywacja

Edit: Tak jutro raniuteñko mam jazdy i zawo¿ê siê na egzamin

Edytowane przez dodaja
Czas edycji: 2011-09-13 o 10:40
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:50   #2904
tur3cka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 461
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Bedac przy wordzie (czy to zapisywanie sie na egzamin, czy czekanie na egzamin) zauwazylam, ze egzaminatorzy lubia 'w lewo'. Bardzo czesto tak jest. Ja mialam trzeciego (najlepszego) instruktora, ktory najczesciej wydawal polecenie: w lewo. Dlatego tez nie jest to dla mnie problemem to wykonac. Takze nie ma czegos dla mnie 'latwiej, trudniej'. Na egzaminie mialam tez wybrac z ktorej strony bede zawracac z wykorzystaniem wstecznego. Bez glebszego namyslania wybralam lewa strone.
Powiedzcie instruktorowi, ze chcialybyscie czesciej w lewo. Ja swojemu sugerowalam co bym chciala i gdzie najbardziej

Trzymam kciuki za zdajace

Edytowane przez tur3cka
Czas edycji: 2011-09-13 o 10:51
tur3cka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:56   #2905
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez dodaja Poka¿ wiadomo¶æ
Baaardzo dobra postawa

Co do mojego samopoczucia, to sama nie wiem Raz czujê, ¿e cholera jasna dam radê i poka¿e na co mnie staæ, a zaraz chwilunia w±tpliwo¶ci i taki dreszcz przechodz±cy od ¿o³±dka do gard³a Kurcze no musi byæ dobrze! Aaa i po zdanym egzaminie ide na zakupy, tak jak Blondi (matko mam nadzieje, ¿e nie pomyli³am nicku ), tak¿e motywacja jest

Tata przed chwil± by³ u mnie i powiedzia³, ¿e mam siê nie pokazywaæ u nich jak nie zdam, tak¿e kolejna motywacja

Edit: Tak jutro raniuteñko mam jazdy i zawo¿ê siê na egzamin
ja sobie obieca³am paletkê Sleeka (ju¿ trzeci± ) je¶li zdam, wiêc nie ma innej opcji! muszê to zdaæ
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 11:27   #2906
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez dodaja Poka¿ wiadomo¶æ
Baaardzo dobra postawa

Co do mojego samopoczucia, to sama nie wiem Raz czujê, ¿e cholera jasna dam radê i poka¿e na co mnie staæ, a zaraz chwilunia w±tpliwo¶ci i taki dreszcz przechodz±cy od ¿o³±dka do gard³a Kurcze no musi byæ dobrze! Aaa i po zdanym egzaminie ide na zakupy, tak jak Blondi (matko mam nadzieje, ¿e nie pomyli³am nicku ), tak¿e motywacja jest

Tata przed chwil± by³ u mnie i powiedzia³, ¿e mam siê nie pokazywaæ u nich jak nie zdam, tak¿e kolejna motywacja

Edit: Tak jutro raniuteñko mam jazdy i zawo¿ê siê na egzamin
Dasz radê!!! Wierzê w Ciebie bardzo mocno Ja wypi³am t± melise w niedziele wieczorem przed spaniem i o niebo lepiej siê rano czu³am bo co prawda budzi³am siê kilka razy w nocy ale spa³am a to do mnie nie podobne, bo przed wa¿nym wydarzeniem nigdy zasnac nie mog³am... Wiec meliske zadze wypiæ bo cz³owiek jest wtedy takiiiii wyluzowany Rano zrobi³am sobie zielon± herbate a na godzinê przed egzaminem wst±pi³am do KFC po kawe i do tego zjad³am czekolade

A na zakupach wczoraj tez by³am heheh uda³o mi siê kupiæ ³adn± bluzeczke w paski, to tak na pocieszenie

Ja nie wiem co mnie podkusi³o ¿eby wzi±sæ egzamin na 7:20 no zobaczymy jak to bêdzie bo wstaæ bede musia³a o 5 zeby zdazyæ Moze mniejszy ruch na ulicach wtedy bêdzie.
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 11:35   #2907
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
Dasz radê!!! Wierzê w Ciebie bardzo mocno Ja wypi³am t± melise w niedziele wieczorem przed spaniem i o niebo lepiej siê rano czu³am bo co prawda budzi³am siê kilka razy w nocy ale spa³am a to do mnie nie podobne, bo przed wa¿nym wydarzeniem nigdy zasnac nie mog³am... Wiec meliske zadze wypiæ bo cz³owiek jest wtedy takiiiii wyluzowany Rano zrobi³am sobie zielon± herbate a na godzinê przed egzaminem wst±pi³am do KFC po kawe i do tego zjad³am czekolade

A na zakupach wczoraj tez by³am heheh uda³o mi siê kupiæ ³adn± bluzeczke w paski, to tak na pocieszenie

Ja nie wiem co mnie podkusi³o ¿eby wzi±sæ egzamin na 7:20 no zobaczymy jak to bêdzie bo wstaæ bede musia³a o 5 zeby zdazyæ Moze mniejszy ruch na ulicach wtedy bêdzie.
Dziêkujê Kochana

Co do meliski, to ja ju¿ wczoraj sobie zaaplikowa³am Zasnê³am jak dziecko,w nocy w ogóle siê nie budzi³am ani przed budzikiem. Dzi¶ te¿ sobie wypijê napewno

Ja jutro te¿ ko³o 5 wstajê, bo o 6 podje¿d¿a po mnie I. Egzamin mam na 8, ale to teoria, zobaczymy ile to wszystko bêdzie trwa³o
Chyba te¿ kupiê sobie czekoladê co by podnie¶æ poziom cukru
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 11:40   #2908
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Sprawdzi³am tak od niechcenia, nawet nie my¶la³am ¿e ju¿ dokumenty wys³ali, ale¿ siê cieszê
(2011-09-13 11:30:25) Prawo Jazdy: Przyjêto wniosek - trwa postêpowanie administracyjne.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 13:18   #2909
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

kiya09 mam nadziejê, ¿e by³y wystarczaj±co zaci¶niête

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez dodaja Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jutro te¿ ko³o 5 wstajê, bo o 6 podje¿d¿a po mnie I. Egzamin mam na 8, ale to teoria, zobaczymy ile to wszystko bêdzie trwa³o
Chyba te¿ kupiê sobie czekoladê co by podnie¶æ poziom cukru
Ju¿ jutro drogi bêdê nale¿eæ do Ciebie
Szbko leci ten ca³y kurs, raz dwa, a tu ju¿ egzamin.
¯yczê Ci powodzenia, wy¶pij siê, ¿eby¶ jutro by³a pe³na energii, ale i skupienia

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka¿ wiadomo¶æ
Sprawdzi³am tak od niechcenia, nawet nie my¶la³am ¿e ju¿ dokumenty wys³ali, ale¿ siê cieszê
(2011-09-13 11:30:25) Prawo Jazdy: Przyjêto wniosek - trwa postêpowanie administracyjne.
O widzisz a do odebrania jest czêsto dzieñ lub 2 wcze¶niej ni¿ pisze na pwpw
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-13, 13:54   #2910
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Gruffi Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ jutro drogi bêdê nale¿eæ do Ciebie
Szbko leci ten ca³y kurs, raz dwa, a tu ju¿ egzamin.
¯yczê Ci powodzenia, wy¶pij siê, ¿eby¶ jutro by³a pe³na energii, ale i skupienia
Oby nale¿a³ do mnie

Tymczasem zmykam na przedostatnie jazdy Smutno mi jako¶!
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.