Zakupy w Londynie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-26, 17:22   #31
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
dziewczyny na poczatku listopada lece do londynu na zakupy i odwiedzic zanjomych.jak myslicie czy 1000 zl wystarczy na fajne zakupy ?
czy moze trafie na jakies przeceny?
Dla mnie 1000 to duzo. Biorac pod uwage ze spodnie mozesz kupic za 10 funtow (50 zł) , topy do 6, 7 funtów to chyba Ci wystarczy. Wszystko zalezy, gdzie pojdziesz - do jakiego sklepu. W primarku na bank nię bedzie bardzo drogo, River Island- moze byc roznie.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:31   #32
anabene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zakupy w Londynie

a czy w londynie sa fajne sklepy z wiekszymi rozmiarami ciuchow? (>48)
anabene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 09:51   #33
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez anabene Pokaż wiadomość
a czy w londynie sa fajne sklepy z wiekszymi rozmiarami ciuchow? (>48)
Jest Evans
http://www.evans.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/TopCategoriesDisplay?stor eId=12553&_$ja=cgid:58316 1764|tsid:19429|cid:23773 184|lid:85785191|mt:Exact |nw:search|crid:591573940 4&cmpid=k68717&catalogId= 33054

Poza tym Marks & Spencer ma tez linie w wiekszych rozmiarach No i sporo sklepow takze wprowadzilo takie linie
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:39   #34
fleur88
Raczkowanie
 
Avatar fleur88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z mojego gniazdka :)
Wiadomości: 80
Dot.: Zakupy w Londynie

Dziewczyny powiedzcie mi jezeli chce jechac na zakupy kupic kilka ubran i jakies bzdurki typu kolczyki itp to czy za moje odlozone 1000 zl kupie cos? I jeszcze jedno ile kosztuja w uk spodnie lee albo levisa?
__________________
Urodowe Różności
fleur88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 13:06   #35
miss lazy
Przyczajenie
 
Avatar miss lazy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 12
Dot.: Zakupy w Londynie

Jeszcze zadna z Was nie wspomniala o TK Maxxie, a tam sa swietne ciuchy dobrych firm za niska cene, takze koniecznie sie musicie wybrac. 1000 zl na ciuchy spokojnie wystarczy zeby sie obkupic
miss lazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 13:58   #36
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Zakupy w Londynie

właśnie też pomyślałam o TKmaxx jeśli ktos lubi sportowe ciuchy to będzie w niebie :P ja co prawda tam kupuje tylko kosmetyki i jakieś normalne dziewczęce ciuszki, ceny przystępne, a ostatnio kupiłam super spodnie z 3 funty, to mój rekord!
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:12   #37
kachnienka
Przyczajenie
 
Avatar kachnienka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19
Dot.: Zakupy w Londynie

Hej dziewczyny,
A ja wszystkim którzy kochają okazje okazje polecam Next Clearence, w okresie wyprzedaży w normalnych sklepach Next, ceny w NExt Clearence spadają do kilku funtów ( cała bielizna 1 funt, udało mi się kupić gorset przeceniony z 45 na 1 funta / skorzane kozaki made in Italy z 85 na 15 / zamszowe szpilki z 65 na 5funtow / bluzki, topy po 2-3 funty / spodnie po 3 funty .
Jezeli ktoś lubi i ma czas na "poszukiwania" i chce się tanio ubrać to zachęcam do odwiedzenia Next Clearence, tylko ostrzegam , ze sklep w niczym nie przypomina normalnych sklepow NExt'a.

Nie ma przymierzalni, ciuchy czesto wystepuja w pojedynczych egzemplarzach, nieładzie, prawie zawsze jest tam mega pie**olnik i czesto tlok. Kolejnym minusem ze jest dosc daleko od centrum.

Ja odwiedzilam dwukrotnie ten sklep:

http://www.qype.co.uk/place/228892-N...earance-London
kachnienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 01:44   #38
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Zakupy w Londynie

Dziewczyny, a są w Londynie, ogólnie w Anglii jakieś CCO, outlety kosmetyczne i nie tylko? Tak jak np w stanach w CCO jest MAC? Jak wygląda sprawa na lotniskach w strefie bezcłowej? Jest duży wybór, jest faktycznie tanio? Czy gdzieś można dostać wycofane kolekcje kosmetyków (myślę tutaj o limitowankach maca)
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 22:03   #39
justdoit
Raczkowanie
 
Avatar justdoit
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Zakupy w Londynie

Cześć wszystkim! Opłaca się lecieć w lutym do Londynu na zakupowe szaleństwo? Co polecacie najbardziej? Gdzie?
justdoit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 16:05   #40
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: Zakupy w Londynie

Westfield, Oxford street
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 14:38   #41
Julique
Przyczajenie
 
Avatar Julique
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a są w Londynie, ogólnie w Anglii jakieś CCO, outlety kosmetyczne i nie tylko? Tak jak np w stanach w CCO jest MAC? Jak wygląda sprawa na lotniskach w strefie bezcłowej? Jest duży wybór, jest faktycznie tanio? Czy gdzieś można dostać wycofane kolekcje kosmetyków (myślę tutaj o limitowankach maca)
Też chętnie się dowiem, bo jutro rano mam samolot i nastawiam sie na zakup kilku rzeczy make-upowych.

BTW gdzie kupię palety Naked Lunch - Urban Decay w Londynie?
Julique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 19:01   #42
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Zakupy w Londynie

Odświeżam temat . Interesuje mnie czy opłaca się pojechać na początku września do Londynu na wyprzedaże? Czy raczej już nic nie będzie? Zakupowe fanatyczki lub mieszkanki UK, wypowiedzcie się

Edytowane przez 201706121151
Czas edycji: 2012-08-11 o 19:02
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 11:45   #43
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Odświeżam temat . Interesuje mnie czy opłaca się pojechać na początku września do Londynu na wyprzedaże? Czy raczej już nic nie będzie? Zakupowe fanatyczki lub mieszkanki UK, wypowiedzcie się
Jesli tylko na zakupy lecisz to raczej Ci sie nie oplaci - to nie jest glowny sezon wyprzedarzy. Przeceny mid-season sa teraz od miesiaca juz. Beda jakies end of season we wrzesniu ale wedlug mnie bez cudow.
Najlepiej w drugi dzien swiat, wtedy od 4 rano sa kolejki do sklepow.

Chyba ze interesuja Cie sample sales, czyli wyprzedarze egzemplarzy wystawowych/pokazowych od luksusowych marek. Nie wiem kiedy daty sa ale mozna sie rozejrzec.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 16:26   #44
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Zakupy w Londynie

Ech, szkoda . Ale dzięki za info.
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 09:54   #45
moniczkka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: Zakupy w Londynie

Hej dziewczyny odświeżam temat! Chcę polecieć do Londynu mniej więcej 27 czerwca! Czy trafię na jakieś wyprzedaże, obniżki? Wizażanki, baaaardzo proszę o odpowiedź <3
moniczkka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 15:22   #46
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez moniczkka7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny odświeżam temat! Chcę polecieć do Londynu mniej więcej 27 czerwca! Czy trafię na jakieś wyprzedaże, obniżki? Wizażanki, baaaardzo proszę o odpowiedź <3
też chcę lecieć około 25-27 czerwca, są akurat tanie bilety, tylko czy będą już wyprzedaże? bo tylko po to chcę pojechać na 1-2 dni
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 10:38   #47
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
też chcę lecieć około 25-27 czerwca, są akurat tanie bilety, tylko czy będą już wyprzedaże? bo tylko po to chcę pojechać na 1-2 dni
wyprzedaże zaczynają się właśnie chyba w tym czasie, ale największe są w lipcu. Ja mam to szczęście, że lecę 15 czerwca i zostaję do 6 sieprnia, więc sobie "poobserwuję" i będę czekać na mega okazje.

Pytanie: czy buty do biegania np. Nike dostanę taniej niż w Polsce? Plus dochodzą do tego jeszcze wyprzedaże?
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 19:10   #48
moniczkka7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: Zakupy w Londynie

no właśnie ja chciałam polecieć w ostatni weekend czerwca, ale słyszałam, ze najlepsze są wręcz na przełomie lipca i sierpnia! :O czy to możliwe?
moniczkka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 08:10   #49
monika1379
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 303
Dot.: Zakupy w Londynie

tak - lipiec/sierpien najlepszy
__________________
eat clean & train dirty
monika1379 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 20:46   #50
Moradin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 29
Dot.: Zakupy w Londynie

Odświeżę trochę ten temat.

Planuje wyskoczyć do Londynu na zakupy. Co z tymi wyprzedażami? Kiedy najlepiej jechać na początku roku? W który weekend?
I gdzie najlepiej chodzić w których dzielnicach. Planuje z przyjaciółmi na 3-4 dni wyskoczyć na zakupy tam.
Jestem otwarty na wszelkie aktualne informacje i rady
__________________
Jak odnieś sukces rozwijaj się. Zadbaj o rozwój osobisty. Osiągnij to o czym zawsze marzyłaś. Osiągnij sukces i pełne szczęście.

Marketing na wesoło chcesz wiedzieć jak działa marketing. Pośmiać się z reklam. Wejdź na blog marketingowy i czytaj
Moradin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 21:12   #51
martag144
Rozeznanie
 
Avatar martag144
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 794
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez Moradin Pokaż wiadomość
Odświeżę trochę ten temat.

Planuje wyskoczyć do Londynu na zakupy. Co z tymi wyprzedażami? Kiedy najlepiej jechać na początku roku? W który weekend?
I gdzie najlepiej chodzić w których dzielnicach. Planuje z przyjaciółmi na 3-4 dni wyskoczyć na zakupy tam.
Jestem otwarty na wszelkie aktualne informacje i rady
Nie wiem kiedy dokładnie są wyprzedaże zimą, ale jeśli chodzi o miejsce to polecam Oxford Street i Westfield w Stratford (na wschodzie Londynu, jedno z większych galerii w Europie). Ja osobiście nie lubię chodzić duuuużo i przeciskać się w tłumie, więc wybierałam mniej oblegane miejsca, czyli w tym przypadku Westfield. Poza tym jest dużo restauracji, miejsc, gdzie można usiąść, można też wyjść na zewnątrz, niedaleko jest park olimpijski
__________________
au pair w Londynie
15.06.2013 - 06.08.2013
lipiec 2015-2016


Australia!



03.04.2015 aparatka góra
martag144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 11:08   #52
Moradin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 29
Dot.: Zakupy w Londynie

Dzięki za informacje.

Jeśli chodzi o terminy. Wygooglowałem gdzieś, że zaczynają się od 28 grudnia i trwają do końca stycznia. Ale nie wiem w który weekend najlepiej się wybrać, aby były najniższe ceny - największe przeceny.

Dzięki za namiary na:
http://www.oxfordstreet.co.uk/
http://uk.westfield.com/london/directory/search/

Wstyd się przyznać ale jeszcze nie byłem w Londynie. I nie za bardzo wiem od czego zacząć przygotowania.

Na razie ustalone tylko tyle, że lecimy w 4 osoby (2 pary). Na początku roku.
Jeszcze nawet nie wiem gdzie śpimy, jaki budżet itp.
A najważniejsze
- Kiedy najlepiej lecieć
- Gdzie kupować

Psychicznie jesteśmy nastawieni na "walkę z tłumem" jak u Harrodsa ( a właśnie jakie tam są ceny podczas wyprzedaży? Takie na Polską kieszeń czy raczej sobie to darować?)

https://www.youtube.com/watch?v=cWW38kLl58Y
__________________
Jak odnieś sukces rozwijaj się. Zadbaj o rozwój osobisty. Osiągnij to o czym zawsze marzyłaś. Osiągnij sukces i pełne szczęście.

Marketing na wesoło chcesz wiedzieć jak działa marketing. Pośmiać się z reklam. Wejdź na blog marketingowy i czytaj
Moradin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 12:05   #53
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Zakupy w Londynie

Najlepiej przyjechac jak najwczesniej, pozniej towar bedzie przebrany. W drugi dzien swiat jest szal kupowania, ludzie stoja w kolejkach od 4 rano. Ta goraczka trwa kilka dni, po 2 tygodniach jest po ptokach moim zdaniem.

W Harrodsie (jak i Harvey Nichols oraz Selfridges) nie ma atrakcyjnych przecen. Beda apaszki, torby bawelniane z napisem Harrods oraz misie.
Wyprzedaze na powaznie beda w sieciowkach, centrach handlowych, Debenhams, House of Frasers itp. Jesli nie straszne Ci tlumy polecam Oxford St.

Przeceny sa tez online. Jesli interesuje Cie odziez luksusowa to sprawdz net-a-porter.com oraz mywardrobe.com

Edytowane przez Alioth
Czas edycji: 2013-08-23 o 12:07
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 18:12   #54
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zakupy w Londynie

polecam wam zakupy na Westfield Stratford, stosunkowo tanie centrum handlowe, mają Primark, New Look, H&M i inne sklepy, ale co do wyprzedaży to w sumie do połowy stycznia będą, ale pewnie trochę przebrane w Primarku sie obkupicie czy na wyprzedażach czy nie więc można ryzykować :P
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 23:41   #55
Moradin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 29
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
W Harrodsie (jak i Harvey Nichols oraz Selfridges) nie ma atrakcyjnych przecen. Beda apaszki, torby bawelniane z napisem Harrods oraz misie.
Wyprzedaze na powaznie beda w sieciowkach, centrach handlowych, Debenhams, House of Frasers itp. Jesli nie straszne Ci tlumy polecam Oxford St.
Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
polecam wam zakupy na Westfield Stratford, stosunkowo tanie centrum handlowe, mają Primark, New Look, H&M i inne sklepy,
OK, już zaczynam mieć pewien obraz działania. Dzięki za informację.

Pewnie w grudniu nie polecimy. Raczej na początku stycznia, zaraz po nowym roku.

A jak jest z cenami? Czy po tym 26 jak spadną to czy później do końca stycznia mogą one urosnąć? zmaleć? czy raczej pozostaną takie same?


Widziałem, że wiele osób proponuje wyjazd na wakacyjne wyprzedaże. W styczniu jest dużo drożej niż w wakacje?
__________________
Jak odnieś sukces rozwijaj się. Zadbaj o rozwój osobisty. Osiągnij to o czym zawsze marzyłaś. Osiągnij sukces i pełne szczęście.

Marketing na wesoło chcesz wiedzieć jak działa marketing. Pośmiać się z reklam. Wejdź na blog marketingowy i czytaj
Moradin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 13:32   #56
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zakupy w Londynie

wiesz święta, ludzie mają kasę do polowy stycznia są jeszcze wyprzedaże bo chcą się pozbyć rzeczy zimowych żeby wrzucić wiosenne i letnie... na pewno się na coś załapiecie w Londynie chyba zawsze można trafić na niedrogie ubrania najlepsze wyprzedaże to wiadomo Boxing Day i kilka dni po nowym roku. później też nie jest źle, ale co najlepsze to poszło :P
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 12:05   #57
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez Moradin Pokaż wiadomość
A jak jest z cenami? Czy po tym 26 jak spadną to czy później do końca stycznia mogą one urosnąć? zmaleć? czy raczej pozostaną takie same?


Widziałem, że wiele osób proponuje wyjazd na wakacyjne wyprzedaże. W styczniu jest dużo drożej niż w wakacje?
Ceny spadna ale wtedy kiedy nie bedzie juz wiele rzeczy do wyboru.
Moim zdaniem wyprzedarze swiateczne sa bardziej korzystne niz wakacyjne.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 20:12   #58
na wyprzeaze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Zakupy w Londynie

Witam. Szukam kogos kto ma zamiar wybrać sie na wyprzedaze do Londynu jakos po nowym roku a nie ma z kim. Ja jestem z warszawy.
na wyprzeaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.