Kielce - dobry fryzjer - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-23, 11:49   #121
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

o tak p. Ania moim zdaniem jedna z lepszych fryzjerek < a troche odwiedzilam ich w Kielcach i za kazdym razem musialam przemykac bocznymi uliczkami do domu a reakcja mojego meza mowila sama za siebie> , z p. Ania mialam mozliwosc spotkac sie rowniez na uczelni prowadzila tam z nami lekcje fryzjerstwa , mila babeczka pogadac sie z nia da , a jak sie dorwala do wlosow to nic tylko usnac na fotelu tak bylo przyjemnie dlatego teraz tylko do niej chodze i jak narazie jestem zadowolona z efektow
__________________
[B]Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni
Twojego życia
Wracaj do nich ilekroć w Twoim życiu
wszystko zaczyna się walić

Biustonosze:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post77106731
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 13:42   #122
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Sluchajcie, o jaka ta PANIA ANIE chodzi?.........

wlasnie jade niedlugo do domu i tyle tu o tej ani slyszalam, ze chyba sie umowie
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 15:36   #123
kathja86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 179
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

hmm.. moze ja tez odwiedze p.Anie na Wesolej
kathja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 16:23   #124
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez kathja86 Pokaż wiadomość
hmm.. moze ja tez odwiedze p.Anie na Wesolej
czyli ul.Wesola? Jak sie zaklad nazywa, drogie kolezanki?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 17:46   #125
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

jowisia
chodzi o p.Anię Świebodę z zakładu IMAGE na ulicy Wesołej 8 (naprzeciwko hotelu śródmiejskiego).
Właśnie byłam w sobotę u niej na kolorku - po znudziły mi się pasemka i che mieć teraz jednolity kolorek, a przy okazji regenerować włoski do ślubu dlatego też kupiłam u niej odzywkę-maskę, którą mam nakładać raz w tygodniu, a na podcięcie samych końcówek mam się zjawiać co 3 miesiące bo chcę je ładnie zapuścić i żeby coś fajnego dało się z nich upiąć
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 22:15   #126
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
jowisia
chodzi o p.Anię Świebodę z zakładu IMAGE na ulicy Wesołej 8 (naprzeciwko hotelu śródmiejskiego).
Właśnie byłam w sobotę u niej na kolorku - po znudziły mi się pasemka i che mieć teraz jednolity kolorek, a przy okazji regenerować włoski do ślubu dlatego też kupiłam u niej odzywkę-maskę, którą mam nakładać raz w tygodniu, a na podcięcie samych końcówek mam się zjawiać co 3 miesiące bo chcę je ładnie zapuścić i żeby coś fajnego dało się z nich upiąć

Ale co, polecasz? No to sie umowie do niej. Masz jakis namiar? Ale naprawde taka dobra jest?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 13:13   #127
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Kalex, a mogłabyś mi powiedzieć jakimi farbami farbuje włosy Pani Ania? Czy miałaś odczucie, że bardziej zniszczyły Ci włosy? Acha i jeszcze jedno pytanie: wiem, że miałaś balejaż (tak jak ja) i teraz masz jednolity kolor i stąd moje pytanie: na jaki kolor przefarbowałaś i czy wyszedł taki jak chciałaś? No i jeszcze ile zapłaciłaś? Mam nadzieję, że zajrzysz na ten wątek.
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-26, 13:27   #128
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
Kalex, a mogłabyś mi powiedzieć jakimi farbami farbuje włosy Pani Ania? Czy miałaś odczucie, że bardziej zniszczyły Ci włosy? Acha i jeszcze jedno pytanie: wiem, że miałaś balejaż (tak jak ja) i teraz masz jednolity kolor i stąd moje pytanie: na jaki kolor przefarbowałaś i czy wyszedł taki jak chciałaś? No i jeszcze ile zapłaciłaś? Mam nadzieję, że zajrzysz na ten wątek.
hej,
Pani Ania ma farby włoskiej firmy Vitality's (tych farb, obok farb Voila używają tez w Atelier na Słowackiego) ale wiem,że jak miałam u niej robione blond pasemka to używała do tego rozjaśniacza Platinum z L'oreal Professionell.
Farby mi na pewno włosów nie zniszczyły ładnie wyglądają i ładnie się błyszczą
Obecnie mam położony ciemny blond - odcień naturalny numer 6,0 z palety Vitalitys'. Myślałyśmy też czy nie położyć odcienia 4,9 (niestety nie pamiętam nazwy), ale teraz zdecydowałam się na ten 6,0. Podobał mi się tez odcień numer 7,0 (jasniejszy troszkę od tego 6,0) i chyba go sobie zrobię w lecie Za nałożenie tego koloru plus ścięcie końcówek zapłaciłam 95 zł. Kolor wyszedł taki jak chciałam

A zrezygnowałam z balejażu głównie z tego powodu,że te jasne pasemka jednak mi się niszczyły trochę (tzn.końcówki na tych jasnych włosach były niefajne), a mam ślub w przyszłym roku w czerwcu i chciałam przez ten czas zadbać o moje włoski,żeby można było coś ładnego na nich upiąć a bądź co bądź blond plus używanie przeze mnie fioletowych szamponów troche te włosy wysuszało dlatego wolę mieć jeden kolor i mam się co 3 miesiące zgłaszać na podcięcie końcówek (tak ok.0,3-0,5 cm.) A kolejny kolorek to myślę, że w lipcu sobie jakiś zrobię i to chyba ten 7,0 będzie Poza tym zrezygnowałam z balejażu też z tego powodu,że już mi się znudził teraz mam zamiar miec albo jednolity kolor albo jakiś jasny brązik plus o ton jaśniejsze gnieniegdzie refleksy

a jak miałam robione dawniej te pasemka blond na całej głowie plus na resztę włosów brązik to płaciłam 130 zł.

edit:
jowisia - dopiero teraz zauważyłam Twój post powiem Ci,że naprawdę jest dobra, zreszta w sobotę przeżyłam szok jak byłam u niej, bo mnóstwo osób się do niej dobijało i co chwila ktoś się umawiał! Pani Ania ma teraz w salonie dziewczynę do pomocy - chyba Kasia ma na imię. I ta Kasia to głównie myje głowę klientkom (przygotowuje klientkę do ścięcia albo tak jak u mnie spłukuje kolor) i mi na koniec wyprostowała włosy prostownicą, a Ania w tym czasie zajęła się koloryzacją drugiej klientki.
Namiary mam,pewnie
numer do salonu to: 341 - 59 - 45
mam jeszcze numer na komórkę, jak bedziesz zainteresowana to mogę na PW podać
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 14:02   #129
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Kalex dziękuję za obszerną odpowiedź. Ja też chcę zrezygnować z balejażu z tych samych powodów co ty. Boję się tylko, że kolor będzie bardzo sie zmywał z tych włosów rozjaśnianych, a z odrostów nie i będę wyglądała kosmicznie. Chyba skuszę sie na Panią Anię, sprawdzę jednak wcześniej ile kosztuje farbowanie w Matrixie. Pozdrawiam
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 16:34   #130
SKYNER
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cześć
Niestety nie znalazłem odpowiednika na forum w sprawie męskiego fryzjera w Kielcach. Ale może wy będziecie mi w stanie pomóc. Mój dotychczasowy fryzjer wyjechał do Anglii no i od tamtej pory rozbijam się w poszukiwaniu jakiegoś dobrego męskiego fryzjera, który nie zarzuci mnie pytaniami typu. A ile ściąć? Czy wystarczy? itp. Może wy wiecie na podstawie doświadczeń waszych partnerów, narzeczonych i mężów gdzie dobrze obetną faceta i zajmą się odpowiedni fryzurą.
SKYNER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 19:18   #131
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
Kalex dziękuję za obszerną odpowiedź. Ja też chcę zrezygnować z balejażu z tych samych powodów co ty. Boję się tylko, że kolor będzie bardzo sie zmywał z tych włosów rozjaśnianych, a z odrostów nie i będę wyglądała kosmicznie. Chyba skuszę sie na Panią Anię, sprawdzę jednak wcześniej ile kosztuje farbowanie w Matrixie. Pozdrawiam
mi póki co farba się ładnie trzyma i nie zmywa się z tych włosków, które wcześniej były blond pasemkami
jak masz wątpliwości to pójdź do matrixa i pogadaj jak oni widzą farbowanie Twoich włosów, co z trwałością koloru itp. a potem możesz pójśc na taką rozmowę do p. Ani i zobaczyć co ona odpowie na te same pytania to nic nie kosztuje, a może będzie Ci łatwiej wybrać


SKYNER - ja Ci nie pomogę, bo mój narzeczony sam się strzyże (a raczej jego mama ma strzyże) maszynką do włosów z Philipsa
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-01, 10:21   #132
ann_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Dobry męski fryzjer jest przy IX wieków..na przeciwko Empiku. Strzyże tam taki młody chłopak i naprawde robi to dobrze. Mój TŻ chodzi do niego regularnie od 2 lat i zawsze jest baaardzo zadowolony
ann_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 05:13   #133
SKYNER
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Dzięki
SKYNER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 10:28   #134
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez ann_so Pokaż wiadomość
Dobry męski fryzjer jest przy IX wieków..na przeciwko Empiku. Strzyże tam taki młody chłopak i naprawde robi to dobrze. Mój TŻ chodzi do niego regularnie od 2 lat i zawsze jest baaardzo zadowolony
salon Laurent? czy salon ambiene (czy jakoś tak) ?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 20:23   #135
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
salon Laurent? czy salon ambiene (czy jakoś tak) ?
Camille Albane Swietna francuska marka, moja siostra raz byla w kielcach, srednio byla zadowolona, tym bardziej, ze na sytuacjie finansowa nie narzeka, ale tym razem kaprysila o wypustoszeniu w portfelu Wiec zalezy kto ile chce wydac (sie splukac).

Kalex!! DAWAJ!!!!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 20:31   #136
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Camille Albane Swietna francuska marka, moja siostra raz byla w kielcach, srednio byla zadowolona, tym bardziej, ze na sytuacjie finansowa nie narzeka, ale tym razem kaprysila o wypustoszeniu w portfelu Wiec zalezy kto ile chce wydac (sie splukac).

Kalex!! DAWAJ!!!!
jowisia - poszło PW
a salon to własnie nazywał się Camille Albane, tylko zmienił nazwę na jakąś inną - widzialam ostatnio jak przechodziłam warszawską i własnie stanęłam i się gapiłam z rozdziawioną buzią na szyld i własnie pisało : coś tam i ambiene takimi dużymi literami
ja byłam w tym salonie raz -ponad 2 lata temu na ampułce na włosy i tez wrażenia mam średnie; więcej mnie tam nie było
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 05:23   #137
SKYNER
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

No to dziś się przekonam jak strzyże ten fryzjer. Mogę tylko powiedzieć, że niesamowity męski fryzjer jest na Dużej. Facet nazywa się Łukasz Kowalski ma tam własny salon. On niesamowicie strzyże i bardzo tanio (jeżeli chodzi o mężczyzn). Niestety trzeba się umawiać minimum z 3 tygodniowym wyprzedzeniem (mnie się nie udało :/)
SKYNER jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 12:33   #138
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Dzwoniłam do Matrixa i farbowanie farbą Matrix kosztuje w granicach 100 złotych. Teraz juz sama nie wiem czy iść do Pani Ani czy do Matrixa, bo cenowo wyjdzie to samo. Chyba spróbuje farb Matrixa, a jak będzie beznadziejnie to pójdę do Pani Ani. A ciekawe ile kosztuje farbowanie w Lorealu? Może ktoś wie? Pozdrowionka dla Ziomali
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 12:41   #139
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

nie wiem ile teraz kosztuje farbowanie w L'orealu, ale jak tam jeszcze pani ania pracowała i tam chodziłam to kosztowało ponad 100 zł.

jeśli chodzi o farby vitality's, na których pracuje pani Ania to są one bardzo podobne do farb z L'oreal Professionnel stworzyła je osoba, która pracowała dla L'oreala, ale odeszła z koncernu i wraz z innymi osobami stworzyli markę Vitality's
tu jest stronka Vitality's:
http://www.vitalitys.it
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 13:00   #140
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Hmm, no powiem Ci Kalex, że bardzo kusisz. A jeszcze Cię trochę pomorduję, czy miałaś zniszczone włosy po tym balejażu wcześniejszym? Bo pisałaś,że farba nie zniszczyła Ci włosków, ale może miałaś super zdrowe, grube i mocne. Ja mam zniszczone i suche na końcach i ciekawe czy wogóle fryzjer podejmie się zafarbować takie włosy czy może mam czekać aż one odrosną? Chciałabym na jakiś ładny blondzik je zafarbować. A ciągle masz ładny kolor? No to czekam na odpowiedź. Pa
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 14:35   #141
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

moje włosy były takie - te włosy, na których był blond kolor, a raczej rozjaśniacz zrobiły sie suche na końcach - końce włosów nie wyglądały zbyt ładnie: były hm...pofalowane, suche i same mi się ucinały,jeśli tak można to nazywać na pewno jakiś wpływa miały na to używane przeze mnie fioletowe szamponiki i mimo używania odzywek jednak zrobiły się z lekka suche i trochę szorstkie-ostatnio zaczął mi się robić po myciu kołtun z tyłu glowy,trudny do rozczesania i chyba ten kołtun własnie i kłopoty z rozczesywaniem zadecydowały o zafarbowaniu na jeden kolorek i o ich regeneracji
bo jak mam zapuścić włosy skoro końcówkibyły brzydkie i się łamały?
farbowanie na brąz/ciemny blond, ogólnie nie używania rozjaśniacza jest o wiele mniej inwazyjne dla włosów, dlatego farbnęłam sobie cały łebek kupiłam też maske do włosów z tej firmy vitality's i mam jej używać raz w tygodniu - regeneruje włosy po zabiegach fryzjerskich i scala końcówki, żeby się nie łamały

Nie mam teraz złej długości włosów, sięgają za ramiona, ale jednak chciałabym,żeby troche podrosły,żeby p. Ania miała za rok większe pole manerwu robiąc fryzurkę ślubną

Pytasz o kolor - powiem Ci, że nawet ładnie się trzyma - co prawda na samej górze włosów i na grzywce, w kilku miejscach gdzie były te jasne pasemka, trochę się rozjasnił, ale wygląda to super, jakbym miała delikatne naturalne refleksy Ostatnio narzeczony mi powiedział, czy coś jeszcze robiłam z włoskami, bo pięknie się błyszczą i mają takie ładne, migoczące (zwłaszcza w świetle dziennym) jasniejsze refleksiki Ogólnie jestem bardzo zadowolona
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 09:12   #142
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

O Kalex skąd ja znam ten kołtun, który jest prawie taki straszny, że sie go nie da rozczesać. Fryzjerki, które sa oszczędne w odżywki po myciu moich włosów są załamane i zawsze narzekają. A taką maseczkę Vitality to mozna kupić tylko u Pani Ani? Ile kosztuje? Działa????? Chyba umówię się u Pani Ani na farbowanie. Dziękuję za rady . Powiem Ci, że ja też zaręczyłam się w lutym i brałam ślub za rok w czerwcu, ale to było 5 lat temu.
P.S. Najważniejsze Kalex to jakbyś mogła mi dokładnie wytłumaczyć gdzie ta Pani Ania ma zakład. Wiem, że na Wesołej na przeciwko jakiegoś hotelu, ale za Chiny nie kojarzę żadnego hotelu. Może jest tam cos innego charakterystycznego? Pa

Edytowane przez czwórka
Czas edycji: 2007-04-04 o 10:23
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 09:26   #143
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Ja i moja siostra chodzimy do Ewanu na Wesolej i zawsze bylysmy zadowolone
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 18:22   #144
marcioch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

nie jestem z Kielc, tylko z okolic.W mojej miescinie niestety, w moim odczuciu robia wszystkim takie same fryzury, w ogole nie patrzac czy pasuje to do danej osoby. Wiec po metamorfozach od fryzury na dzwonka, grzywce skladajacej sie z 4 wloskow i kopernika, doszlam do wniosku, ze jesli mam isc do fryzjera, to wlasnie do ck.
Moja pierwsza wizyta w ck, a zarazem pierwszy balejaz byl w salonie ce-ce , teraz to sie awangarda chyba nazywa.Zrobila mi go pani ania, ktora niestety, jak mnie powiadomiono, wyjechala na stale do hiszpanii :|.Szkoda, bo bylam w miare zadowolona, oprocz jednego razu, kiedy mnie za krotko obciela.Ogolnie miala reke, pokonczyla rozne kursy, scinala brzytwa, nozyczkami, umiala doradzic jak sie nie wiedzialo czego sie chce samemu.
Raz bylam w ewanie, gdzie obcinala mnie p.marzena. Zadna rewelacja, ale tez nie zrobila masakry.
Najgorzej wspominam JLD w galerii echo.Nie dosc ze wybulilam 160zeta to balejaz taki se mial byc sredni blond a wyszedl blond, ktory po 1 myciu byl jednolitym kolorem siana.Baba jakas dziwna, sama miala fryzure jak niewypal, wiec coz sie dziwic.Miala krzywe zeby, a ja tego nie lubie u fryzjerek :P. Generalnie nie bylo widac zadnej zmiany, moze dlatego bo strzga maszynka :|(?).A jeszcze najlepsze bylo to ze to miala byc fryzura na studniowke.jak sie umawialam, to o tym wspamnialam i nikt sie nie zdziwil.A ta dziwna Gosia jak jej powiedzialam zeby mi na tych nowych wlosach zrobila tylko takie male supelki (5 minut roboty) to strasznie sie przerazila i powiedziala ze to jest jakis fryzjer gdzie nie robia takich fryzur.Generalnie to co mnie skusilo zeby tam isc to wielki napis "BEZPLATNA PORADA STYLISTY"...ta jasne oni widzieli styliste?Wydaje mi sie ze ina na ilosc (jak najwiecej klientow, a naciagaja ich na marke), nie na jakosc (szybko, nie potrafia doradzic)...
Ost.razem bylam w awangardzie u p.eweliny.Bylam zadowolona, ale tez bez rewelacji, moze dlatego, ze chce jakiejs wiekszej zmiany, a p.obcinala bardzo delikatnie (moze sie po prostu nie zrozumialysmy).Dobra jest, to widac, ale to nie bylo to...
marcioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 18:26   #145
marcioch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

A tak a propos.
Jutro chce isc do ewanu, ale do pani ani (chyba bec czy bek).Obcinala taka kolezanke i fajnie jej zrobila, poza tym jak bylam kiedystam u p.marzeny, to widzialam jak taka laske obcinala i podobalo mi sie jej podejscie do niej.Od razu wyczula ze ma jakies klopooty z wlosami, radziala jej tez grzywke.Moze wiecie cos wiecej o niej?Jesli tak to napiszcie, tylko szybko , bo ja chce isc juz jutro tam :P (jesli uda mi sie umowic)

marcioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 18:29   #146
marcioch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 15
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

A moze ktos ma jakies zdanie nt.pani Sylwii z awangardy?
marcioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:51   #147
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Cytat:
Napisane przez czwórka Pokaż wiadomość
O Kalex skąd ja znam ten kołtun, który jest prawie taki straszny, że sie go nie da rozczesać. Fryzjerki, które sa oszczędne w odżywki po myciu moich włosów są załamane i zawsze narzekają. A taką maseczkę Vitality to mozna kupić tylko u Pani Ani? Ile kosztuje? Działa????? Chyba umówię się u Pani Ani na farbowanie. Dziękuję za rady . Powiem Ci, że ja też zaręczyłam się w lutym i brałam ślub za rok w czerwcu, ale to było 5 lat temu.
P.S. Najważniejsze Kalex to jakbyś mogła mi dokładnie wytłumaczyć gdzie ta Pani Ania ma zakład. Wiem, że na Wesołej na przeciwko jakiegoś hotelu, ale za Chiny nie kojarzę żadnego hotelu. Może jest tam cos innego charakterystycznego? Pa
jak znajdziesz hotel śródmiejski na wesołej (http://www.hotelsrodmiejski.emeteor.pl/ )to bez problemu znajdziesz też zakład jest naprzeciwko tego hotelu w zielonym budynku - nad salonem widnieje czerwony napis IMAGE; jeszcze mogę powiedzieć, że zakład jest koło nowego klubu GAUDI jeśli go kojarzysz

a maseczka działa i jest bardzooo wydajna. Ma 200 ml pojemności, a kosztowała mnie 25 zł. trzymam ją pod ciepłym turbanem 10-15 minut i włoski są pieknie błyszczące i miękkie
i co najważniejsze-odkąd nie mam jednolity kolor to:NIE MAM żADNEGO KOłTUNA Z TYłU GłOWY po prostu cud jak dla mnie wreszcie nie muszę się męczyć z rozczesaniem mimo nalożenia tony odzywek i maseczek i wreszcie wiem,że rozczesując włosy nie wyrwę sobie połowy włosów

P.S. widze, że mamy podobne doświadczenia-nie tylko fryzjerskie my się zaręczyliśmy teraz w lutym, a ślub bierzemy w przyszłym roku w czerwcu już mamy zarezerwowana salę, a teraz jesteśmy na etapie wybierania kamerzysty i fotografa na wesele i muzczyki i w przeciągu 2 tygodni te 3 rzeczy już ostatecznie załatwimy

EDIT:
możesz tez zakład znaleźć po prostu po numerze mieści się dokładnie na ulicy Wesołej 8

Cytat:
Napisane przez tiara Pokaż wiadomość
Ja i moja siostra chodzimy do Ewanu na Wesolej i zawsze bylysmy zadowolone
moja mama chodzi do Ewanu

Cytat:
Napisane przez marcioch Pokaż wiadomość
A moze ktos ma jakies zdanie nt.pani Sylwii z awangardy?
moja siostra chodzi tylko do pani Sylwii-na obcinanie i miała tez fryzurkę na bal robioną u Niej - jest bardzo zadowolona i bardzo ją sobie chwali moge powiedziec,że zawsze jest ładnie obcięta, a fryzurka na balu trzymała się jej cały czas w idealnym stanie

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2007-04-13 o 16:01 Powód: dopisek:)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 13:54   #148
czwórka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 105
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

Kalex - klub Gaudi to wiem gdzie jest. Dziwne, że nie widziałam obok niego żadnego hotelu . Może było zawsze ciemno i tego się trzymajmy. Maseczkę kupię napewno, bo 25 zł to mogę wydać na cudo następne do włosów jeżeli działa. Dziękuję Ci bardzo za cierpliwość w odpowiadaniu na moje liiiczne pytania. Pozdrawiam
czwórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 14:21   #149
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

czwórka - hotel jest naprzeciwko klubu gaudi - po drugiej stronie ulicy możesz się wybrać do salonu pani Ani i najpierw popytac o wszystko co Cię interesuje,a dopiero potem podejmiesz decyzję gdzie udasz się do fryzjera
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 18:28   #150
tigerekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9
Dot.: Kielce!!prosze o pomoc:)

kiedys chodzilam do "laurenta" na warszawskiej i strzygla mnie pani anita- byla swietna ale odeszla i nikt nie chcial mi powiedziec jak moge sie z nia skontaktowac. Czy ktos moze wie cos o niej?
tigerekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-11 21:02:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.