Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-04, 15:41   #2821
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Możesz, pod warunkiem, że nie masz cery podatnej na zapychanie.
raczej nie

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Możesz, generalnie prawie każdy olej, czyli też np. oliwa, nada się do zmywania makijażu. Oczywiście potem trzeba go zmyć z twarzy jakimś żelem, pianka, mydłem czy czymś tam, ale ten Nacomi chyba też trzeba było zmywać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie wspomniałam o tym bo to oczywiste
gdzie z taką tłustą niedomytą gębą
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 19:17   #2822
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Jeśli tyle przepuszcza to oddaj na rękojmię . Na FB jest fajna grupa o gwarancji , rękojmi itd tam ci szczegółowo wyjaśnia co i jak. Towar nie robi tego co ma robić i tyle
Kojarzysz nazwę grupy?


Mam problem. Na codzień poruszam się na wózku elektrycznym inwalidzkim. Mam mało miejsca w mieszkaniu. Pozostawiam go przed drzwiami. Nie zastawiam nikomu miejsca. Nie blokuje. Niestety, dzieci często na nim siadają. I się bawią. Kartka pozostawiona nie siadać. Nie działa. To już nie chodzi o to, że siadają. Ale bawią się elektronika. Ostatnio miałam światła włączone nie wiem ile czasu. Czy jeśli wynajmuje mogę jakoś pisać uwagę do administracji, by ten temat był poruszony?

Czy ktoś pracuje w biurze spraw lokalowych komunalnych? Mam kilka pyt na priv


Czy kurczak z kością ugriluje się na grillu elektrycznym? Ile czasu mniej więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Rozpuści, tylko trzeba koniecznie zalać wrzątkiem. Robię tak zawsze jak zatka mi się odpływ pod prysznicem, czyli średnio raz w miesiącu bo mam długie włosy i trochę ich gubię podczas mycia. Na stronie Media Expert jest informacja że stacjonarnie nie można zwrócić towaru pełnowartościowego. Ta wyciskarka z pewnością taka nie jest, bo nie powinna zostawiać tyle miąższu. Spakuj ją i zanieś do sklepu na reklamację, nie ma sensu się męczyć z urządzeniem które nie spełnia swojej roli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 19:37   #2823
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Czy naprawdę nie ma żadnego sposobu aby sprawdzić czy jest próchnica w zębie pod licówką bez jej usunięcia (zniszczenia)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 19:41   #2824
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Miejsce na urlop - Polska

Szukam miejsca na urlop w Polsce. Mieszkam nad morzem. Myślałam o Wrocławiu, ale za dużo zachorowań jest w tym regionie. Odpada, pojadę kiedy indziej. Góry mnie nie przekonują. Samo południe Polski też odpada. Zainspirujecie mnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 19:44   #2825
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Miejsce na urlop - Polska

Szukam miejsca na urlop w Polsce. Mieszkam nad morzem. Myślałam o Wrocławiu, ale za dużo zachorowań jest w tym regionie. Odpada, pojadę kiedy indziej. Góry mnie nie przekonują. Samo południe Polski też odpada. Zainspirujecie mnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A mazury?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 19:46   #2826
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Czy naprawdę nie ma żadnego sposobu aby sprawdzić czy jest próchnica w zębie pod licówką bez jej usunięcia (zniszczenia)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

RTG albo najlepiej tomografia tej okolicy powinny coś pokazać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 19:49   #2827
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87977614]A mazury?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Mam przesyt, bo byłam dwa lata pod rząd na jachcie. Poza tym tam są tłumy + pełno dzieci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-04, 19:52   #2828
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Dziewczyny. Wysłałam zapytanie na stronie otodom. Specjalnie nie wpisywałam nr telefonu, bo potem doradcy do mnie wydzwaniali, żeby zaprosić na obejrzenie mieszkania a ja pytałam o jakąś pierd.olke typu na którą stronę są okna. Więc utworzyłam zupełnie nowe konto, BEZ numeru telefonu.
No i dzisiaj odpowiedź na pytanie, które zadałam, dostała moja mama smsem
Jak to możliwe?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 19:58   #2829
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

widzieliście może w jakiejś sieciówce kosz wiklinowy na prezent? gdzie taki kupić?
albo jakąś ładną skrzynkę żeby wypakować słodkościami?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 20:08   #2830
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Mam problem. Na codzień poruszam się na wózku elektrycznym inwalidzkim. Mam mało miejsca w mieszkaniu. Pozostawiam go przed drzwiami. Nie zastawiam nikomu miejsca. Nie blokuje. Niestety, dzieci często na nim siadają. I się bawią. Kartka pozostawiona nie siadać. Nie działa. To już nie chodzi o to, że siadają. Ale bawią się elektronika. Ostatnio miałam światła włączone nie wiem ile czasu. Czy jeśli wynajmuje mogę jakoś pisać uwagę do administracji, by ten temat był poruszony?
Możesz pisać, to że nie jesteś właścicielką mieszkania nie ma znaczenia. Niestety z doświadczenia wiem że zazwyczaj wyproszenie czegoś w administracji jest bardzo trudne, chyba że możesz ich postraszyć sanepidem czy inną inspekcją która zrobi kontrolę.
Może lepszym rozwiązaniem byłoby przykrycie czymś wózka, np. pokrowcem na rower? Dzieci bawią się bo mają bezpośredni dostęp, jak im się to utrudni to pewnie przestaną aż tak kombinować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 20:10   #2831
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Możesz pisać, to że nie jesteś właścicielką mieszkania nie ma znaczenia. Niestety z doświadczenia wiem że zazwyczaj wyproszenie czegoś w administracji jest bardzo trudne, chyba że możesz ich postraszyć sanepidem czy inną inspekcją która zrobi kontrolę.
Może lepszym rozwiązaniem byłoby przykrycie czymś wózka, np. pokrowcem na rower? Dzieci bawią się bo mają bezpośredni dostęp, jak im się to utrudni to pewnie przestaną aż tak kombinować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W przypadku osoby z mojej rodziny kontakt z administracja skonczyl sie na tym, ze wyslano pismo o usunieciu wozka z korytarza, poniewaz zagradza drodze pozarowa.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-04, 20:11   #2832
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Wysłałam zapytanie na stronie otodom. Specjalnie nie wpisywałam nr telefonu, bo potem doradcy do mnie wydzwaniali, żeby zaprosić na obejrzenie mieszkania a ja pytałam o jakąś pierd.olke typu na którą stronę są okna. Więc utworzyłam zupełnie nowe konto, BEZ numeru telefonu.
No i dzisiaj odpowiedź na pytanie, które zadałam, dostała moja mama smsem
Jak to możliwe?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Otodom moze byc polaczone z kontem google.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 20:25   #2833
februar
jestem kotem
 
Avatar februar
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 845
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Kojarzysz nazwę grupy?


Mam problem. Na codzień poruszam się na wózku elektrycznym inwalidzkim. Mam mało miejsca w mieszkaniu. Pozostawiam go przed drzwiami. Nie zastawiam nikomu miejsca. Nie blokuje. Niestety, dzieci często na nim siadają. I się bawią. Kartka pozostawiona nie siadać. Nie działa. To już nie chodzi o to, że siadają. Ale bawią się elektronika. Ostatnio miałam światła włączone nie wiem ile czasu. Czy jeśli wynajmuje mogę jakoś pisać uwagę do administracji, by ten temat był poruszony?

Czy ktoś pracuje w biurze spraw lokalowych komunalnych? Mam kilka pyt na priv


Czy kurczak z kością ugriluje się na grillu elektrycznym? Ile czasu mniej więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Dziękuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oficjalnie nic nie możesz trzymać na korytarzu, bo to droga ewakuacyjna, więc kontakt z administracją raczej nie pomoże. A rozmawiałaś z rodzicami tych dzieci? Ja bym tam z jakimś konkretnymawanti do nich poszła, co to w ogóle za pomysły tych dzieciaków.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Aż.mi się ciśnienie podniosło jak przeczytałam o tych gowniakach, serio.
__________________
februar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 20:34   #2834
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Możesz pisać, to że nie jesteś właścicielką mieszkania nie ma znaczenia. Niestety z doświadczenia wiem że zazwyczaj wyproszenie czegoś w administracji jest bardzo trudne, chyba że możesz ich postraszyć sanepidem czy inną inspekcją która zrobi kontrolę.
Może lepszym rozwiązaniem byłoby przykrycie czymś wózka, np. pokrowcem na rower? Dzieci bawią się bo mają bezpośredni dostęp, jak im się to utrudni to pewnie przestaną aż tak kombinować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za pomysł z przykryciem. Spróbuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez februar Pokaż wiadomość
Oficjalnie nic nie możesz trzymać na korytarzu, bo to droga ewakuacyjna, więc kontakt z administracją raczej nie pomoże. A rozmawiałaś z rodzicami tych dzieci? Ja bym tam z jakimś konkretnymawanti do nich poszła, co to w ogóle za pomysły tych dzieciaków.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Aż.mi się ciśnienie podniosło jak przeczytałam o tych gowniakach, serio.
Rozmawiałam grzecznie. To usłyszałam, że to tylko dzieci. Takie bezstresowe wychowanie. Mogłabym odłączać akumulatory dźwignią, ale to jest tak nisko, że ciężko mi tam sięgnac.nie mówiąc o tym, że siłowo ledwo daje rade. Postaram się czymś przykryc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
W przypadku osoby z mojej rodziny kontakt z administracja skonczyl sie na tym, ze wyslano pismo o usunieciu wozka z korytarza, poniewaz zagradza drodze pozarowa.
Inne wózki dziecięce też stoją. Choć pewnie administracja o tym nie wie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 21:03   #2835
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Ja się tak przyzwyczaiłam, że jak nie ma amortyzacyjnych w środku a but nie profilowany sam z siebie, to uważam że niewygodny
Miałam coś takiego z Scholl, ale uwaga one się jakby zużywają - ścierają i znikają (?!)
https://www.empik.com/scholl-gel-act...6769,perfumy-p
I dużo lepsze z Decathlona, z materiałem na wierzchu, coś podobnego
https://www.decathlon.pl/wkladki-cus...d_8305792.html
Trzeba wziąć pod uwagę że odrobinę ujmują miejsca w bucie, w baleriny to słabo ale trampki itp. ok.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie potrzebuje nie do trampek ale do mokasynów. Takie mniej sportowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 21:54   #2836
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
W przypadku osoby z mojej rodziny kontakt z administracja skonczyl sie na tym, ze wyslano pismo o usunieciu wozka z korytarza, poniewaz zagradza drodze pozarowa.
W sumie racja, o tym nie pomyślałam. U moich rodziców w bloku starsza sąsiadka postawiła sobie na półpiętrach krzesełka na których przysiada wchodząc na 4 piętro. Już po prostu kobieta nie daje rady inaczej, krzesła oczywiście w żaden sposób nie przeszkadzają ale i tak ktoś ją zgłosił do spółdzielni i dozorca wyniósł wszystkie te krzesła do śmietnika.
Smutne to jest że ktoś potrafi tak traktować drugiego człowieka, szczególnie w sytuacji kiedy coś w ogóle nie ma wpływu na innych. Krzesła niedołężnej staruszki wywalili, ale rowery i kwiatki które utrudniają przejście nadal sobie spokojnie stoją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 21:56   #2837
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Miejsce na wakacje a koronawirus

Jadąc na wakacje i nocujac np. w hotelu czy pensjonacie ryzykuję kwarantannę prawda? Jestem w takim zawodowym momencie że nie mogę siebie na nią pozwolić. Jakie miejsce na urlop wybrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
W sumie racja, o tym nie pomyślałam. U moich rodziców w bloku starsza sąsiadka postawiła sobie na półpiętrach krzesełka na których przysiada wchodząc na 4 piętro. Już po prostu kobieta nie daje rady inaczej, krzesła oczywiście w żaden sposób nie przeszkadzają ale i tak ktoś ją zgłosił do spółdzielni i dozorca wyniósł wszystkie te krzesła do śmietnika.
Smutne to jest że ktoś potrafi tak traktować drugiego człowieka, szczególnie w sytuacji kiedy coś w ogóle nie ma wpływu na innych. Krzesła niedołężnej staruszki wywalili, ale rowery i kwiatki które utrudniają przejście nadal sobie spokojnie stoją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo przykre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 22:00   #2838
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
W sumie racja, o tym nie pomyślałam. U moich rodziców w bloku starsza sąsiadka postawiła sobie na półpiętrach krzesełka na których przysiada wchodząc na 4 piętro. Już po prostu kobieta nie daje rady inaczej, krzesła oczywiście w żaden sposób nie przeszkadzają ale i tak ktoś ją zgłosił do spółdzielni i dozorca wyniósł wszystkie te krzesła do śmietnika.
Smutne to jest że ktoś potrafi tak traktować drugiego człowieka, szczególnie w sytuacji kiedy coś w ogóle nie ma wpływu na innych. Krzesła niedołężnej staruszki wywalili, ale rowery i kwiatki które utrudniają przejście nadal sobie spokojnie stoją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy tak nie ma wplywu to bym polemizowala- wyobraz sobie sytuacje kiedy mieszkanie zaczyna sie palic, chcesz zbiec po schodach i wpadasz na krzeszlo, a tlum Ciebie depcze, bo nie widzi. Chociaz nie rozumiem dlaczego krzeszla zostaly usuniete, a rowery nie pewnie byly przypiete...
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 22:39   #2839
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Myślicie, że instalując obecnie korony zębowe jest duże ryzyko, że z powodu wysłania mnie/lekarza/kliniki na kwarantannę praca może nie zostać ukończona? To fatalny czas na to ale moje obecne licówki w każdej chwili mogą odpaść nawet razem z zębem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-04, 23:16   #2840
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Miejsce na urlop - Polska

Szukam miejsca na urlop w Polsce. Mieszkam nad morzem. Myślałam o Wrocławiu, ale za dużo zachorowań jest w tym regionie. Odpada, pojadę kiedy indziej. Góry mnie nie przekonują. Samo południe Polski też odpada. Zainspirujecie mnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Muszyna , Piwniczna itd fajne rejony
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 04:44   #2841
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Miejsce na wakacje a koronawirus

Jadąc na wakacje i nocujac np. w hotelu czy pensjonacie ryzykuję kwarantannę prawda? Jestem w takim zawodowym momencie że nie mogę siebie na nią pozwolić. Jakie miejsce na urlop wybrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Bardzo przykre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wynajęcie całego małego domku. Najlepiej, jakby to nie był rząd domków jeden przy drugim, tylko jak największe odległości. Wtedy według mnie ryzyko przypadkowej kwarantanny jest najmniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 07:20   #2842
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Miejsce na wakacje a koronawirus

Jadąc na wakacje i nocujac np. w hotelu czy pensjonacie ryzykuję kwarantannę prawda? Jestem w takim zawodowym momencie że nie mogę siebie na nią pozwolić. Jakie miejsce na urlop wybrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Bardzo przykre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Własny namiot i rozbicie go w gospodarstwie agroturystycznym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Myślicie, że instalując obecnie korony zębowe jest duże ryzyko, że z powodu wysłania mnie/lekarza/kliniki na kwarantannę praca może nie zostać ukończona? To fatalny czas na to ale moje obecne licówki w każdej chwili mogą odpaść nawet razem z zębem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiele gabinetow stomatologicznych normalnie pracowało w dobie koronawirusa. Zwłaszcza te duże. Nie sądzę, że w trakcie "rozgrzebanych" prac ktoś zostawiłby cię z niedokończonymi zębami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2020-07-05 o 07:22
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 07:36   #2843
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

W temacie wakacji- jest tu ktoś z Torunia lub okolic?
Chciałabym sobie wyjechać na weekend do Torunia. Czy w okolicy jest coś wartego obejrzenia? Bo sam Toruń to wydaje mi się za dużo na 2 dni... A może się mylę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 07:52   #2844
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Miejsce na wakacje a koronawirus

Jadąc na wakacje i nocujac np. w hotelu czy pensjonacie ryzykuję kwarantannę prawda? Jestem w takim zawodowym momencie że nie mogę siebie na nią pozwolić. Jakie miejsce na urlop wybrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domki do indywidualnego wynajęcia, pola namiotowe, kampery. Generalnie takie miejsca gdzie można utrzymywać duży odstęp od innych. Poszukaj może ofert gdzie ktoś wynajmuje prywatny domek w lesie czy nad jeziorem.
Tylko koniecznie jedź w to miejsce własnym transportem, bo co chwilę okazuje się że ktoś w pociągu mógł być chory i cały wagon trafia na kwarantannę.

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Czy tak nie ma wplywu to bym polemizowala- wyobraz sobie sytuacje kiedy mieszkanie zaczyna sie palic, chcesz zbiec po schodach i wpadasz na krzeszlo, a tlum Ciebie depcze, bo nie widzi. Chociaz nie rozumiem dlaczego krzeszla zostaly usuniete, a rowery nie pewnie byly przypiete...
Akurat te krzesła były tak ustawione że trudno byłoby na nie wpaść, ale rozumiem o co Ci chodzi. Na szczęście wielkich tłumów by tam w razie pożaru nie było, bo cały budynek to 10 mieszkań i jakieś 25 osób więc raczej tragedii by nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 08:19   #2845
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Pisać do administracji zawsze możesz, ale skończyć się to może tak jak wspomniano. Przy czym taki sprzęt akurat jest innej kategorii niż rower czy krzesełko. Jest niezbędny do życia i tak powinien być rozpatrywany, i jak nie ma miejsca w domu by mógł obrócić, to chyba głupotą jest nakaz usunięcie go z klatki? Musi stać tak by nie przeszkadzać, i tak stoi.
Myślę, że tak naprawdę chyba nic poza zwykłą rozmową z dzieciakami i rodzicami nie wskórasz. Trzeba im wyjaśnić co to za sprzęt, drogi, zastępuje ci nogi, nie wolno się bawić bo kolejnego nie będzie itp itd. Uświadomić im co robią. Może któryś argument do nich trafi. Ostatecznie jest to też niszczenie mienia... Ale pokrowiec na motor np to bdb pomysł

Kurczak cały to się nie zrobi, podzielony na ćwiartki tak ale trudem (czytaj długo)

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Miejsce na urlop - Polska

Szukam miejsca na urlop w Polsce. Mieszkam nad morzem. Myślałam o Wrocławiu, ale za dużo zachorowań jest w tym regionie. Odpada, pojadę kiedy indziej. Góry mnie nie przekonują. Samo południe Polski też odpada. Zainspirujecie mnie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Okolice Krycynicy Zdroju i Piwnicznej tu wspomnianej, Bory Tucholskie, Pogórze bieszczadzkie-okolice Dynowa (znam ludzi z własnymi domkami, są zachwyceni) i mój hit osobisty - Podlasie. Świetnie się tu czuję, kultura i jedzenie, w poprzednim życiu chyba byłam stąd (i mogłabym się przeprowadzić na stałe )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 08:29   #2846
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Miejsce na urlop - Polska

Szukam miejsca na urlop w Polsce. Mieszkam nad morzem. Myślałam o Wrocławiu, ale za dużo zachorowań jest w tym regionie. Odpada, pojadę kiedy indziej. Góry mnie nie przekonują. Samo południe Polski też odpada. Zainspirujecie mnie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bory Tucholskie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 08:52   #2847
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Pisać do administracji zawsze możesz, ale skończyć się to może tak jak wspomniano. Przy czym taki sprzęt akurat jest innej kategorii niż rower czy krzesełko. Jest niezbędny do życia i tak powinien być rozpatrywany, i jak nie ma miejsca w domu by mógł obrócić, to chyba głupotą jest nakaz usunięcie go z klatki? Musi stać tak by nie przeszkadzać, i tak stoi.
Myślę, że tak naprawdę chyba nic poza zwykłą rozmową z dzieciakami i rodzicami nie wskórasz. Trzeba im wyjaśnić co to za sprzęt, drogi, zastępuje ci nogi, nie wolno się bawić bo kolejnego nie będzie itp itd. Uświadomić im co robią. Może któryś argument do nich trafi. Ostatecznie jest to też niszczenie mienia... Ale pokrowiec na motor np to bdb pomysł

Kurczak cały to się nie zrobi, podzielony na ćwiartki tak ale trudem (czytaj długo)



Okolice Krycynicy Zdroju i Piwnicznej tu wspomnianej, Bory Tucholskie, Pogórze bieszczadzkie-okolice Dynowa (znam ludzi z własnymi domkami, są zachwyceni) i mój hit osobisty - Podlasie. Świetnie się tu czuję, kultura i jedzenie, w poprzednim życiu chyba byłam stąd (i mogłabym się przeprowadzić na stałe )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki. Będę jeszcze rozmawiać. Problem się nasilił, bo dzieciaki mają wakacje i nikt ich nie pilnuje. Winda psuła się 3x w tygodniu, bo dzieciaki wciskały wszystkie piętra. Przytrzymywały ją. Nie powinno to mieć wpływu, ale się przegrzewała czy coś. Najchętniej bym się wyprowadziła. Szukam mieszkania, ale nie jest to takie łatwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 09:04   #2848
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dzięki. Będę jeszcze rozmawiać. Problem się nasilił, bo dzieciaki mają wakacje i nikt ich nie pilnuje. Winda psuła się 3x w tygodniu, bo dzieciaki wciskały wszystkie piętra. Przytrzymywały ją. Nie powinno to mieć wpływu, ale się przegrzewała czy coś. Najchętniej bym się wyprowadziła. Szukam mieszkania, ale nie jest to takie łatwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiedz rodzicom wprost że wózek kosztował X zł a jak ich dzieci rozwalą Ci elektronikę to koszt naprawy wyniesie Y (tu możesz podać jakąś wysoką kwotę dla odstraszenia, nawet wyższą niż naprawdę). I że Ty tego płacić nie będziesz tylko oni i ich beztroskie bąbelki które się tak ochoczo bawią.
Ja bym im chyba nogi z tyłka powyrywała jakbym zobaczyła że coś takiego robią. Z windą w sumie tak samo, dzieciaki się nudzą a potem wszyscy mają się składać na naprawę bo rodzice nie potrafią ich wychować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 09:17   #2849
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Powiedz rodzicom wprost że wózek kosztował X zł a jak ich dzieci rozwalą Ci elektronikę to koszt naprawy wyniesie Y (tu możesz podać jakąś wysoką kwotę dla odstraszenia, nawet wyższą niż naprawdę). I że Ty tego płacić nie będziesz tylko oni i ich beztroskie bąbelki które się tak ochoczo bawią.
Ja bym im chyba nogi z tyłka powyrywała jakbym zobaczyła że coś takiego robią. Z windą w sumie tak samo, dzieciaki się nudzą a potem wszyscy mają się składać na naprawę bo rodzice nie potrafią ich wychować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak jest. Z racji, że nie będę jeździć po piętrach. Nie dokładnie wiem gdzie, kto mieszka wywieszę kartkę na drzwiach klatki. Dzięki za pomoc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-05, 09:38   #2850
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Jak wypada rozmiarowka majtek w gatta? W h&m zawsze mam S tam celowac w s czy bardziej w m?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 18:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.