Błagam, HELP ME! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 18:33   #1
LoveIsTheAnswer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 36
Exclamation

Błagam, HELP ME!


Drogie Wizażanki, błagam o pomoc! Jestem bliska rozpaczy po dzisiejszej wizycie u fryzjera... Zacznę może od początku.
Mój naturalny kolor to brąz,ciemny. Kiedyś miałam balejaż z pasemkami blond + brąz, płukałam to srebrną płukanką, było ok. Poleciałam do Stanów, zmieniłam kolor włosów na czekoladkę. Miałam ten kolor 2 lata, dziś mi coś odwaliło mi chciałam przed wczasami w Chorwacji zrobić sobie jakiś hm ciepły brązik.... w rezultacie, po rozjaśnieniu włosów, nałożeniu farby.... wyszedł mi pomarańczowy kolor... Co ja mam robić? Chcę jutro iść do mojej fryzjerki, że też mnie diabeł skusił i posłuchałam znajomej i poszłam do "świetnej fryzjerki"... Czy ona dzień po farbowaniu nałoży mi bez problemu inny kolor? Ciemniejszy? ja nie mogę czekać z tym kolorem, wyglądam tragicznie, i to nie mój wymysł, przyjaciółki były szczere... POMOCY!
LoveIsTheAnswer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 19:19   #2
Milllky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Błagam, HELP ME!

wiesz, nałożenie kolejnego koloru na pewno osłabi Twoje włosy, ale znam wiele osób które farbowały nawet kilka razy pod rząd i żyją. A czy będzie Ci chciała nałożyć- może ew. powiedzieć Ci, że to nie jest najlepszy pomysł, ale na pewno Ci nie odmówi. Taka praca. Twoje żądanie, Ty płacisz.
Milllky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.