Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-24, 22:30   #2401
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Kurcze Ola dla mnie to 100% cieplaki koleżanka ją ma i b.lubi i mówi do mnie: zobacz jakie neutralne, będą Ci pasowały No nie!
No to widzisz, ja już chyba pod wpływem wszechogarniającej ciepłoty w kolorystyce palet straciłam rozeznanie i poczucie rzeczywistości .
A tak bardziej na serio - ostatnimi czasy chłodniejszej chyba nie widziałam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 22:41   #2402
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No to widzisz, ja już chyba pod wpływem wszechogarniającej ciepłoty w kolorystyce palet straciłam rozeznanie i poczucie rzeczywistości .
A tak bardziej na serio - ostatnimi czasy chłodniejszej chyba nie widziałam
Tam może jeden cień by się znalazł zimnawy, reszta to cieplaki tylko bardziej w neutralne tony idące i delikatniejsze, ale cieplaki
Niestety to prawda. Zazwyczaj w palecie da się wybrać jeden, dwa cienie zimne. Szkoda, że ze wszystkich palet nie można wybrać zimnych i zrobić jednej
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-24, 23:29   #2403
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Musze obczaic na zywo, Diora to chociaz moge obejrzec, bo tak to stacjonarnie nedza.
Swoja droga to ciekawe jest, mieszkam w Londynie pracuje w centrum i nie ma u mnie sklepu gdzie moge obejrzec polowe tego co macie w Sepho, zadnych nowosci, jedynie Fenty i CT sie pojawilo w ciagu ostatnich kilku lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 00:51   #2404
kasiamagda
Raczkowanie
 
Avatar kasiamagda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Mettlach, DE
Wiadomości: 398
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
W temacie palet, OSZALEJE, szukam palety chlodnej na codzien, brazy, beze, roze o nie ma, no nie ma.Najbardziej kolorystycznie mi pasuje Naked3, ale na codzien tam mi pasuja dwa cienie, dzisiaj doszla Tartlette in Bloom, pomalowalam sie do pracy i cale oko sie zlalo w jena pomarancze. Mam dosc! Mam takie 6 cieni z MUA za grosze, ciagle sie nimi maluje, ale maja 5 lat!
Mnie też się marzy taka chłodna, gdzie będzie wszystko - i beże, i brązy, i złamane róże, fiolety. Bez niebieskich, czerwonych , koralowych itp...
Póki co z chłodnych palet mogę polecić:

Viseart Theory Cashmere
- jeśli brązy - niby neutralne, ale w kierunku chłodnego. Viseart Theory Amethyst - z kolei w malwach /fioletach i różu.Viseart Liason - ta też idzie w kierunku chłodniejszym. Viseart Cool Mattes 7 (pierwsza wersja - cały czas dostępna). Niestety, nie brązy, brąz jest jeden. Natomiast wszystkie kolory są chłodne. Brakuje tylko prawdziwego beżu ,a jest taka złamana biel. Jakość świetna. Podobno jakość drugiej wersji jest lepsza i troszkę kolorystycznie jest inna. Ale mam pierwszą wersję i powiem, że żadne ABH czy Hudy już mnie nie pociągają,a tych, co miałam, pozbyłam się.

Lime Crime Venus Immortalis - ta już chyba lodowata (ale ma świetny zimny beż)
I chłodna drogeryjna Nyx Gloomy Days
__________________
Instagram
kasiamagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 07:25   #2405
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja mam pixie. Dla mnie są idealne, łatwo się nakładają, nie smużą i w miarę dobrze się trzymają (wiadomo, że minerały nie mają takiej trwałości jak zwykle podkłady). Tylko ja mam serię że złotem (amazing gold?) coś takiego... Tylko, że ona była wycofywana, bo dostawca przestał produkować tę glinkę nasączaną złotem, więc nie wiem czy są jeszcze dostępne.

Lubię też neauty minerals, ale z nimi muszę odrobinę dłużej popracować, żeby ładnie się rozłożyły na twarzy. Ale to naprawdę minimalnie.

Annabele minerals kompletnie mi nie podeszły. Już przy nakładaniu wchodzą w pory, więc muszę wcześniej nałożyć bazę, a i to nie zawsze pomaga. Szybko się wyświecają i zbierają w załamaniach skóry i porach. Często wychodzą mi plamy. Do tego czasem pojawia się uczucie takiego napięcia skóry w trakcie dnia, którego nie mam przy używaniu pixie i neauty. Nie polubiliśmy się

Mam skórę mieszaną, wrażliwą, mocno humorzastą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki. Mnie z Anabelle bardzo odpowiada kolor Golden Fair, jest po prostu idealny dla mnie. Ale sam podkład doskonały nie jest, daleko mu do efektu jaki dają niektóre płynne podkłady np. Koh Gen Do. Jednak tylko po minerałach nie powraca mi trądzik. A czysta cera to jednak absolutny priorytet. Może spróbuje Pixie.
I podobno w Douglas ma być bare minerals.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 09:02   #2406
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

No i ja się złamałam- kupiłam sobie pędzle Killys, ale z Tokyo tylko do cieni. Z serii Japan coś tam do pudru i jakiś mniejszy (jak dla mnie to będzie do różu). Za to z tej serii Sakura wszystko wymiecione
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 10:11   #2407
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam na bon urodzinowy i po głębszej analizie biorę Carli
Mam tą małą Light i jest fajna, ale żeby jakieś wow to nie wiem.
Medium jest mega ciepła, podoba mi się Rich bo jest bardziej mauve, ale raczej odpuszczę bo mimo wszystko jest dość ciemna.
To co mi się nie podoba w małych to, że jak ktoś wspomniał wcześniej folie nie są gładkie tylko drobinkowe :/



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wzięłam Medium i Rich, nad Light się cały czas zastanawiam bo musze oczaic najpierw na zywo, wydaje się dość podobna do dużej, ale powiem, że dość fajne, faktycznie jest to mauve ( na którą się czaiłam od jakiegoś czasu ale ciągle nie ma). Przy moich szaro niebieskiech oczach i ciepłej karnacji super, ładnie podkreślają tęczówkę, praca z nimi super. U mnie to opcja do szybkiego makijazu wczesnym rankiem, gdy nakładam trzy cienie i lecę.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-25, 10:30   #2408
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Wzięłam Medium i Rich, nad Light się cały czas zastanawiam bo musze oczaic najpierw na zywo, wydaje się dość podobna do dużej, ale powiem, że dość fajne, faktycznie jest to mauve ( na którą się czaiłam od jakiegoś czasu ale ciągle nie ma). Przy moich szaro niebieskiech oczach i ciepłej karnacji super, ładnie podkreślają tęczówkę, praca z nimi super. U mnie to opcja do szybkiego makijazu wczesnym rankiem, gdy nakładam trzy cienie i lecę.


dzisiaj jadę do S. to jeszcze raz obczaję tą rich przy okazji, taka na jesień akurat

Light lubię nie żałuję zakupu

-----------------------------------------------------------------

tak z innej beczki, testuję podkład Zoevy, czy Wam też on się tak utlenia ? normalnie mam problem z doborem koloru
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 10:46   #2409
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mnie jakoś nie ruszyły te nowe Hudy, ABH i reszta. Już bardziej podoba mi się paleta Retro z Glamshopu, a może chodzi raczej o cały zamysł, bliski mojemu sercu i estetyce. Chyba się na nią skuszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam Kwitnącą Wiśnię z Glam Shopu i trzeba przyznać, że z jakością poszli mocno w górę, dumam czy retro nie dokupić, Wiśnia jest dość chłodna - jak ktoś szuka chłodności, można ją nieco przełamać brzoskwinką albo i nie, te turbo pigmenty w niej też mi sie podobają.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Light lubię nie żałuję zakupu
Ja też nie żałuję tych dwóch, wg mnie sa bardzo fajne i uzupelniają dużą nude
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 10:51   #2410
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mnie się one marzą. Ale chyba najpierw zdecyduję się na mniejszą pojemność. Piękny flakon

To prawda flakon super, a i cena spoko .


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z ostatnio piszących o Jo Malone to chyba ja byłam .
Tylko szukałam Silk Blossom (2019) .
Ale butla piękna
Ano właśnie coś mi tak świtało, myślałam, że to te .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 14:32   #2411
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Ja też postanowiłam nabyć słynne pędzle Killys . Okazało się to niełatwym zadaniem, bo wszędzie wymiecione. Ostatecznie udało mi się zdobyć jeden z serii Japan (ponoć do rozświetlacza, ale chyba bardziej do różu się nada ) i dwa z serii Tokyo - do pudru i do konturowania. Na razie wypróbowałam tylko te Tokyo i niczym mnie nie powaliły, ale jeszcze zobaczymy.


Prócz tego kliknęłam w Sephorze ABH Carli Bybel i małą Hudę Nude Light . Teraz drżę, czy dostanę je w całości, niepokruszone.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-25, 14:53   #2412
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też postanowiłam nabyć słynne pędzle Killys . Okazało się to niełatwym zadaniem, bo wszędzie wymiecione. Ostatecznie udało mi się zdobyć jeden z serii Japan (ponoć do rozświetlacza, ale chyba bardziej do różu się nada ) i dwa z serii Tokyo - do pudru i do konturowania. Na razie wypróbowałam tylko te Tokyo i niczym mnie nie powaliły, ale jeszcze zobaczymy.


Prócz tego kliknęłam w Sephorze ABH Carli Bybel i małą Hudę Nude Light . Teraz drżę, czy dostanę je w całości, niepokruszone.

Nie strasz . Ja zamówiłam 2 hudy małe, Carli i jeszcze Bibe Natashy Denony tzn. nie ja ale na prezent dla mnie i muszę do listopada wytrzymać bo wtedy dopiero je dotknę .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 15:37   #2413
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Kwitnącą Wiśnię z Glam Shopu i trzeba przyznać, że z jakością poszli mocno w górę, dumam czy retro nie dokupić, Wiśnia jest dość chłodna - jak ktoś szuka chłodności, można ją nieco przełamać brzoskwinką albo i nie, te turbo pigmenty w niej też mi sie podobają.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Też się na nią czaję w grudniu.
Bardzo mi się ona podoba. Mam nadzieję ze uda się kupić bo chyba dużo osób się na nią zapisało.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 19:22   #2414
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Zamawia moze któraś z Was palete Tati?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 19:42   #2415
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Nie. A po co? Ona jakaś bez sensu jest, nie? Ma z 5 kolorów, każdy powtórzony z 5 razy, w rzędach. w różnych stopniach nasycenia. Dziwadło, takie czerwonawe. Paskudna i do niczego, według mnie. Generalnie mam serdecznie dość kosmetyków "influencerskich", poza Jefree i Hudą, którzy robią serio kawał dobrej roboty. Cała reszta najczęściej okazuje się tanią sztuczką marketingową, o wątpliwej jakości. No dobra, Fenty jeszcze jest spoko, ale w sumie Riri jest serio gwiazdą, a nie gwiazdą YT i stać ją na fachowców od kolorówki.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 19:51   #2416
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

czy paleta Carli Bybel dla ABH jest limitowana?
bo teraz dumam czy może nie kupić Norviny a carli odłożyć na kiedy indziej
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 19:54   #2417
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
czy paleta Carli Bybel dla ABH jest limitowana?
bo teraz dumam czy może nie kupić Norviny a carli odłożyć na kiedy indziej
Jest - tak podaje ABH na swojej stronie. Co nie znaczy, że szybko zniknie ze sprzedaży.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 20:14   #2418
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jest - tak podaje ABH na swojej stronie. Co nie znaczy, że szybko zniknie ze sprzedaży.
to chyba jednak ją wezmę, Norvina do mnie nigdy nie wołała, więc chyba nie powinnam jej kupować
chociaż czasem takie spontaniczne zakupy okazują się najlepsze...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 20:39   #2419
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie. A po co? Ona jakaś bez sensu jest, nie? Ma z 5 kolorów, każdy powtórzony z 5 razy, w rzędach. w różnych stopniach nasycenia. Dziwadło, takie czerwonawe. Paskudna i do niczego, według mnie. Generalnie mam serdecznie dość kosmetyków "influencerskich", poza Jefree i Hudą, którzy robią serio kawał dobrej roboty. Cała reszta najczęściej okazuje się tanią sztuczką marketingową, o wątpliwej jakości. No dobra, Fenty jeszcze jest spoko, ale w sumie Riri jest serio gwiazdą, a nie gwiazdą YT i stać ją na fachowców od kolorówki.

A mnie się podoba bo ja sroka jestem, a tam brokatów dużo .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-25, 20:44   #2420
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

No ja się zakochuję coraz bardziej w tej hudzinej, zobacz filmik ze swatchami :
https://www.youtube.com/watch?v=THIpTIWIpqE
Pastele głównie, bardzo noszalne, duuuużo błysku, ale większość kolorów dzienniakowa w sumie, przyjemna i bez ekscesów, poza 2 cieniami zielonymi. Tylko teraz dumam, gdzie ją najlepiej capnąć...
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 20:45   #2421
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zamawia moze któraś z Was palete Tati?
Ja, cena b. spoko- 230 zł (w tym wysyłka z usa) za 24 cienie, mam nadzieję, że uda się bez cła. Swatche w necie wyglądają na dobrze napigmentowane. Poza tym paleta jest super użytkowa, do dzienniaków i wieczorowych klasycznych makijaży. Ja jestem na tak

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie. A po co? Ona jakaś bez sensu jest, nie? Ma z 5 kolorów, każdy powtórzony z 5 razy, w rzędach. w różnych stopniach nasycenia. Dziwadło, takie czerwonawe. Paskudna i do niczego, według mnie. Generalnie mam serdecznie dość kosmetyków "influencerskich", poza Jefree i Hudą, którzy robią serio kawał dobrej roboty. Cała reszta najczęściej okazuje się tanią sztuczką marketingową, o wątpliwej jakości. No dobra, Fenty jeszcze jest spoko, ale w sumie Riri jest serio gwiazdą, a nie gwiazdą YT i stać ją na fachowców od kolorówki.
Co osoba to opinia. Ja super się czuję w takich rudościach, przy zielono-niebieskich oczach wyglądają cudnie. A taki monochromatyczny makijaż, ale w różnych wykończeniach wygląda wg mnie kozacko.
Za to nowe Hudy są dla mnie nudne i wtórne. Z Fenty fajne tylko pędzle i ok bronzer (ale nic nie urywa), reszta mega słabiutka. Co do bycia gwiazdą - dla mnie to jest zaledwie gwiazdeczka, która kiedyś nagrała parę banalnych, dyskotekowych pioseneczek. Z JS nic bym nie kupiła, bo gość jest dla mnie irytującym oszołomem. Także ten
Ale od razu zaznaczę, żeby nie było obrażania się - to były tylko luźne spostrzeżenia dot. tego jak różnie ludzie postrzegają różne rzeczy, a nie personalny atak na Ciebie
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2019-10-25 o 20:46
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 20:52   #2422
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No ja się zakochuję coraz bardziej w tej hudzinej, zobacz filmik ze swatchami :
https://www.youtube.com/watch?v=THIpTIWIpqE
Pastele głównie, bardzo noszalne, duuuużo błysku, ale większość kolorów dzienniakowa w sumie, przyjemna i bez ekscesów, poza 2 cieniami zielonymi. Tylko teraz dumam, gdzie ją najlepiej capnąć...

A to tą też się kupi .

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ja, cena b. spoko- 230 zł (w tym wysyłka z usa) za 24 cienie, mam nadzieję, że uda się bez cła. Swatche w necie wyglądają na dobrze napigmentowane. Poza tym paleta jest super użytkowa, do dzienniaków i wieczorowych klasycznych makijaży. Ja jestem na tak



Co osoba to opinia. Ja super się czuję w takich rudościach, przy zielono-niebieskich oczach wyglądają cudnie. A taki monochromatyczny makijaż, ale w różnych wykończeniach wygląda wg mnie kozacko.
Za to nowe Hudy są dla mnie nudne i wtórne. Z Fenty fajne tylko pędzle i ok bronzer (ale nic nie urywa), reszta mega słabiutka. Co do bycia gwiazdą - dla mnie to jest zaledwie gwiazdeczka, która kiedyś nagrała parę banalnych, dyskotekowych pioseneczek. Z JS nic bym nie kupiła, bo gość jest dla mnie irytującym oszołomem. Także ten
Ale od razu zaznaczę, żeby nie było obrażania się - to były tylko luźne spostrzeżenia dot. tego jak różnie ludzie postrzegają różne rzeczy, a nie personalny atak na Ciebie

Widziałam kilka makijaży już z tą paletą Tati i jak dla mnie sztos, kupię na pewno też .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 20:58   #2423
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Jasne Nie czuję się obrażona, spoko!
Ja z JS mam pełno szminek, wg mnie są najlepsze z matów - nie wysuszają, b. trwałe, genialne odcienie dla niezbyt ciemnych karnacji. Osoby nie oceniam, tylko jakość kosmetyków.
Błyszczyki Fenty są klasą samą w sobie, stick Amber używam do konturowania codziennie od kilku miesięcy, genialny jest.
Do Hudy mam po prostu słabość, jej cienie są dla mnie nie do pobicia, wolę jej kolory i formuły niż ND czy Pat McGrath (a coś tam mam z obu firm i wolę hudzine zdecydowanie). W sumie mam większość rzeczy, jakie zrobiła, poza rzęsami i produktami do ust (za ciemne w większości) i bardzo sobie cenię. W zasadzie poza Hudą i ABH, i kremowymi cieniami ze Stili, prawie żadnych innych nie używam, leżą.
Kwestia gustu, oczywiście.
Do Tati się zraziłam ostatnio, wyłączyłam subskrypcję - znudziła mnie niezmiernie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 20:59   #2424
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zamawia moze któraś z Was palete Tati?
Fajna, ale jak dla mnie za duza. Nie lubie takich palet
Do Hudej sie zrazilam. Uwazam, ze jej cienie sa kiepskie.
Chodzi za mna paletka Diora. Musze ja pomacac.
I cienie Ellis Faas w kremie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-25, 21:17   #2425
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Jasne Nie czuję się obrażona, spoko!
Ja z JS mam pełno szminek, wg mnie są najlepsze z matów - nie wysuszają, b. trwałe, genialne odcienie dla niezbyt ciemnych karnacji. Osoby nie oceniam, tylko jakość kosmetyków.
Błyszczyki Fenty są klasą samą w sobie, stick Amber używam do konturowania codziennie od kilku miesięcy, genialny jest.
Do Hudy mam po prostu słabość, jej cienie są dla mnie nie do pobicia, wolę jej kolory i formuły niż ND czy Pat McGrath (a coś tam mam z obu firm i wolę hudzine zdecydowanie). W sumie mam większość rzeczy, jakie zrobiła, poza rzęsami i produktami do ust (za ciemne w większości) i bardzo sobie cenię. W zasadzie poza Hudą i ABH, i kremowymi cieniami ze Stili, prawie żadnych innych nie używam, leżą.
Kwestia gustu, oczywiście.
Do Tati się zraziłam ostatnio, wyłączyłam subskrypcję - znudziła mnie niezmiernie.
No ja Hudę generalnie też lubię, zwłaszcza szminki Demi Matte, albo stare mini paletki (Smokey, Gemstone i Coral) też lubię . Te nowe za to zupełnie mnie nie ruszają. Co do Fenty - faktycznie, zapomniałam o błyszczyku, super jest (muszę go znaleźć ).
Za to podkłady,w tym w sticku czy cienie zupełnie się u mnie nie sprawdziły.
Co do tati, mnie ona tez nudzi , ale paleta mi się podoba. Wreszcie coś klasycznego, do zwykłych codziennych makijaż, ale z pazurem.
Zresztą ogólnie makijażowy YT zaczął mnie nudzić, kiedyś regularnie oglądałam Kathleenlights, Allane Davison czy Jamie Paige. To były sympatyczne, bezpretensjonalne dziewczyny, a teraz jakoś takie to sztuczne wszystko się wydaje. Ale nie da się ukryć, że nauczyłam się malować, zwłaszcza oczy, właśnie dzięki filmikom na YT

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Fajna, ale jak dla mnie za duza. Nie lubie takich palet
Do Hudej sie zrazilam. Uwazam, ze jej cienie sa kiepskie.
Chodzi za mna paletka Diora. Musze ja pomacac.
I cienie Ellis Faas w kremie.
O, mnie EF tez kusi, te cienie w kremie są ponoć nie do zdarcia. Na zalando chyba były kiedyś. Ja miałam od niej lata temu róż w kremie, fantastyczny był
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 11:15   #2426
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dzięki. Mnie z Anabelle bardzo odpowiada kolor Golden Fair, jest po prostu idealny dla mnie. Ale sam podkład doskonały nie jest, daleko mu do efektu jaki dają niektóre płynne podkłady np. Koh Gen Do. Jednak tylko po minerałach nie powraca mi trądzik. A czysta cera to jednak absolutny priorytet. Może spróbuje Pixie.
I podobno w Douglas ma być bare minerals.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już jest co polecacie?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 11:52   #2427
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dzięki. Mnie z Anabelle bardzo odpowiada kolor Golden Fair, jest po prostu idealny dla mnie. Ale sam podkład doskonały nie jest, daleko mu do efektu jaki dają niektóre płynne podkłady np. Koh Gen Do. Jednak tylko po minerałach nie powraca mi trądzik. A czysta cera to jednak absolutny priorytet. Może spróbuje Pixie.
I podobno w Douglas ma być bare minerals.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kojarzę ten odcień - albo miałam próbkę, albo ten kolor był dla mnie dobry. Jak napiszesz na FB pixie i wyślesz zdjęcia swojej skóry, boku twarzy z uwzględnieniem szyi, albo nawet tylko podasz odcień innych minerałów, który jest dla ciebie dobry to oni doradzą ci ich odpowiednik.
Z bare uwielbiam płynne pomadki nie mają zwrotnej trwałości, ale są bardzo komfortowe na ustach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 14:26   #2428
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Kojarzę ten odcień - albo miałam próbkę, albo ten kolor był dla mnie dobry. Jak napiszesz na FB pixie i wyślesz zdjęcia swojej skóry, boku twarzy z uwzględnieniem szyi, albo nawet tylko podasz odcień innych minerałów, który jest dla ciebie dobry to oni doradzą ci ich odpowiednik.
Z bare uwielbiam płynne pomadki nie mają zwrotnej trwałości, ale są bardzo komfortowe na ustach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z BareMinerals lubię serum brazujace.
Ostatecznie zamówiłam Lili Lolo, kolor popcorn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-26, 23:41   #2429
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

kupiła któraś z Was TF gingerbread paletę lub macala w Sephorze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-27, 07:55   #2430
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVII

Cytat:
Napisane przez Iavender Pokaż wiadomość
kupiła któraś z Was TF gingerbread paletę lub macala w Sephorze?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ja byłam oglądać paletki Hudy i nie kupiłam żadnej
Light dla mnie za jasna, Medium (tą chciałam brać) jakaś mdła, a Rich baaardzo podobna do Mauve Obsession, którą mam

wzięłam Norvinę (promo obejmuje praktycznie to co w necie) i wiem że czekają na Carli Bybel, więc mimo że na stronie jest napisane, ze dostępne tylko online to stacjonarnie tez mają być

było tyle ludzi w sklepie - sporo osób kupowało już zestawy świąteczne porozstawiane po całym sklepie, nie można było się normalnie wymijać... jestem zszokowana
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 15:35:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.