Jak odpowiednio umalowac sie by zamaskowac niejednolity kolor skóry? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-04, 16:30   #1
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216

Jak odpowiednio umalowac sie by zamaskowac niejednolity kolor skóry?


Mam pytanie do doswiadczonych wizazystek.

Moja buzia nie jest jednolita. Szczegolnie w obrebie nosa i policzkow widac roznice. Mam tendencje do rozszerzonych naczynek i porów, dlatego odstawilam solarium i trace kolor. Nie chcialabym jednak wygladac jak zaniedbana osoba i chcialabym maksymalnie podkreslic buzie i wydobyc niej to co najlepsze.
Wiem ze dobrym rozwiazaniem jest narzucenie brazera na kosci policzkowe. Ale jak wygalda taki mechanizm malowania?
Oczywiscie nei naleze do osob szczegolnie bladolicych, trudno mi dobrac odpowiednie slowo, po prostu cielisty...
Poradzcie dziewczyny jak dobrze wysmuklic i ujednolicic kolor buzi
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 16:47   #2
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Jak odpowiednio umalowac sie by zamaskowac niejednolity kolor skóry?

Jeśli masz niejednolity kolor buzi to nałożenie brązera tylko na policzki też koloru cery nie ujednolici. Ja chodzę od czasu do czasu na solarium własnie zeby kolor buzi był jednolity.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 21:49   #3
Astrida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 25
GG do Astrida
Dot.: Jak odpowiednio umalowac sie by zamaskowac niejednolity kolor skóry?

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Mam pytanie do doswiadczonych wizazystek.

Moja buzia nie jest jednolita. Szczegolnie w obrebie nosa i policzkow widac roznice. Mam tendencje do rozszerzonych naczynek i porów, dlatego odstawilam solarium i trace kolor. Nie chcialabym jednak wygladac jak zaniedbana osoba i chcialabym maksymalnie podkreslic buzie i wydobyc niej to co najlepsze.
Wiem ze dobrym rozwiazaniem jest narzucenie brazera na kosci policzkowe. Ale jak wygalda taki mechanizm malowania?
Oczywiscie nei naleze do osob szczegolnie bladolicych, trudno mi dobrac odpowiednie slowo, po prostu cielisty...
Poradzcie dziewczyny jak dobrze wysmuklic i ujednolicic kolor buzi
Witam
jednolity odcień skóry uzyskuje sie wyłącznie poprzez stosowanie korektorów, o szerokim spektrum stosowania - czyli na zaczerwienioną twarz, na rozszerzone pory itp. Osobiście radziłabym Ci sięgnąć po serię Clinique, korektor do rozszerzonych porów. W charakteryzacji stosuje się czesto ciężkie maskujące podkłady których osobiście Ci nie polecam, ale jeśli masz ochotę na stosowanie tego rodzaju tricków, to wypróbuj np ProcolorRings™Neutralizer
To jest paleta z pięcioma bodajże kolorami do wyrównywania zmian w kolorystyce skóry. Umiejętne zastosowanie pozwala na wyrównanie kolorystyczne nawet najtrudniejsze do pokrycia przebarwienia i odbarwienia skórne. Nie do pogardzenia jest również podkład przeznaczony do kamer telewizyjnych np Belle visage sheer foundation. Pokryje on również wszelkie niedoskonałości skórne. Pozdrawiam
Astrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.