Blogowanie wspólnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-10, 23:30   #1
dona0007
Przyczajenie
 
Avatar dona0007
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9

Blogowanie wspólnie


Hej dziewczyny
Postanowiłam założyć Bloga i mam do Was kilka pytań w tej sprawie.
Czy macie jakieś doświadczenia w prowadzeniu bloga? Gdzie blogujecie i na jakie tematy?
Pomysłów mam 100 na minutę i chciałabym aby to było coś większego i bardziej profi. z własną domeną .pl i płatnym serwerem. Może macie ochotę dołączyć do mnie ze swoimi pomysłami i stworzyć "zespół"? Tematyka i nazwa jeszcze nie określona Skłaniam się ku modzie, urodzie, książkach ogólnie lifestyle. Jestem otwarta na nowe pomysły i sugestie. Jeśli tak jak ja chcecie zaistnieć w sieci lub macie coś ciekawego do powiedzenia zapraszam do kontaktu ze mną. Można też pisać na mojego mejla dona007@o2.pl
dona0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 21:21   #2
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Blogowanie wspólnie

Cytat:
Napisane przez dona0007 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Postanowiłam założyć Bloga i mam do Was kilka pytań w tej sprawie.
Czy macie jakieś doświadczenia w prowadzeniu bloga? Gdzie blogujecie i na jakie tematy?
Pomysłów mam 100 na minutę i chciałabym aby to było coś większego i bardziej profi. z własną domeną .pl i płatnym serwerem. Może macie ochotę dołączyć do mnie ze swoimi pomysłami i stworzyć "zespół"? Tematyka i nazwa jeszcze nie określona Skłaniam się ku modzie, urodzie, książkach ogólnie lifestyle. Jestem otwarta na nowe pomysły i sugestie. Jeśli tak jak ja chcecie zaistnieć w sieci lub macie coś ciekawego do powiedzenia zapraszam do kontaktu ze mną. Można też pisać na mojego mejla dona007@o2.pl
Proponuje na początek co najmniej miesiąc poblogować na blogspocie, bo taki zryw "będę mieć bloga" z tą całą pro osłonką może się szybko znudzić. Moda i uroda to blogowo wyświechtany temat, masa ludzi piszę na te tematy, ciężko się przebić.
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 22:33   #3
dona0007
Przyczajenie
 
Avatar dona0007
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Blogowanie wspólnie

heh nie jestem amatorką, miałam już kilka blogów. Z darmowych platform blogowych zrezygnowałam ze względu na ograniczenia. Cały czas się uczę webmasterki i jestem w stanie już odłączyć się od obecnego projektu na rzecz własnego
dona0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 22:51   #4
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Blogowanie wspólnie

Cytat:
Napisane przez dona0007 Pokaż wiadomość
heh nie jestem amatorką, miałam już kilka blogów. Z darmowych platform blogowych zrezygnowałam ze względu na ograniczenia. Cały czas się uczę webmasterki i jestem w stanie już odłączyć się od obecnego projektu na rzecz własnego
Wybacz, ale w pierwszym poście nie wspomniałaś ani słowem o wcześniejszych blogach oraz zainteresowaniach, więc odebrałam Twojego posta jako wszyscy mają bloga, mam i ja

Opowiedz jak miałoby to wyglądać? Fajnie gdyby rozsławić tą stronkę tak żeby blogerzy sami zgłaszali się z felietonami
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 10:58   #5
dona0007
Przyczajenie
 
Avatar dona0007
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Blogowanie wspólnie

Chciała bym go zrobić z podziałem na konkretne kategorie. Każda kategoria to osobna podstrona w subdomenie. A wszystko łączy się na stronie głównej gdzie będą wyświetlane wszystkie "nowości" . To ile będzie tematów to zależy od ilości osób które zgłoszą się do projektu. Do współpracy będę zapraszać inne blogi i serwisy (już trwają wstępne rozmowy z kilkoma stronami) Pomysły na kampanie reklamową też mam
Temat poruszam też na innych forach. Już jest nawet lekkie zainteresowanie i jestem dobrej myśli
dona0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 18:39   #6
PannaAmelka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 41
Dot.: Blogowanie wspólnie

Też niedawno założyłam bloga Prowadzę go na Wordpressie. Zainwestowałam w domenę. Serwer wydzierżawiłam u kolegi. On też pomógł mi wszystko skonfigurować. Co do artykułów to głowę mam pełną pomysłów
PannaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 21:25   #7
dona0007
Przyczajenie
 
Avatar dona0007
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Blogowanie wspólnie

Cytat:
Napisane przez PannaAmelka Pokaż wiadomość
Też niedawno założyłam bloga Prowadzę go na Wordpressie. Zainwestowałam w domenę. Serwer wydzierżawiłam u kolegi. On też pomógł mi wszystko skonfigurować. Co do artykułów to głowę mam pełną pomysłów
Też wybrałam skrypt Wordpress.
Dlaczego zdecydowałaś się na standardowy motyw? Jest ich chyba z milion tak samo wtyczek. I proponuje rozbudowany system komentarzy typu Disqs albo CommentLuv.
dona0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-08, 21:30   #8
dona0007
Przyczajenie
 
Avatar dona0007
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Blogowanie wspólnie

Powoli zaczyna się coś dziać Adres "bloga zbiorowego" to OkiemKobiet.pl Jak na razie kilka słów wstępu i dalsza rozbudowa.
__________________
Załóż Bloga lub opublikuj swój artykuł na okiemkobiet.pl
dona0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 10:41   #9
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Blogowanie wspólnie

Podoba mi się Wasze logo, super
Powodzenia
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 21:23   #10
dona0007
Przyczajenie
 
Avatar dona0007
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Blogowanie wspólnie

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Podoba mi się Wasze logo, super
Powodzenia
Dzięki oko na szybko rysowane a czcionka jakaś darmowa :P Na początek musi wystarczyć.
__________________
Załóż Bloga lub opublikuj swój artykuł na okiemkobiet.pl
dona0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-12, 01:12   #11
Kaloszek1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Blogowanie wspólnie

Kurcze, logo naprawdę świetne, tym bardziej jak zrobione tak tanim kosztem
Kaloszek1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.