Problem ze spódnicą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-30, 17:43   #1
miauanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8

Problem ze spódnicą


Obawiam się, że będzie to bardzo głupie pytanie i część z Was mnie wyśmieje Ale już nie wiem, gdzie szukać rady i sposobu, dlatego też zwracam się do Was. Otóż mam spódniczkę szytą "z koła", bardzo ją lubię, bo jestem wąska w biodrach i w niej wreszcie nie wyglądam jak patyk. W spódnicach chodzę z reguły na imprezy a na imprezach sie tańczy, a mojej spódnicy ubrać nie mogę, bo przy każdym(nawet wolnym) obrocie widać mi cały tyłek :/ Czy jest sposób, żeby tą spódniczkę jakoś podszyć, spiąć czymś, zeby tak się mocno nie kręciła? Ona jest uszyta z takiego lekkiego materiału, który łatwo się podnosi :/ Miał ktoś może taki problem i wie jak sobie poradzić?
miauanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 23:15   #2
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Problem ze spódnicą

Uwielbiałam w spódnicach z koła to, że tańczą razem ze mną, świetnie się ruszają i właśnie kręcą. Po to one są. Jak się krępujesz możesz założyć pod spód wąską halkę, ale żeby obejrzeć Twoją bieliznę ktoś musiałby na podłodze siedzieć. Patrząc z góry, z perspektywy stojącego człowieka widać właśnie koło, w które układa się spódnica.
A podszywanie jej jest dla mnie zabójstwem fasonu
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 19:25   #3
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Problem ze spódnicą

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Uwielbiałam w spódnicach z koła to, że tańczą razem ze mną, świetnie się ruszają i właśnie kręcą. Po to one są. Jak się krępujesz możesz założyć pod spód wąską halkę, ale żeby obejrzeć Twoją bieliznę ktoś musiałby na podłodze siedzieć. Patrząc z góry, z perspektywy stojącego człowieka widać właśnie koło, w które układa się spódnica.
A podszywanie jej jest dla mnie zabójstwem fasonu
świete słowa
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:04   #4
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Problem ze spódnicą

Zgodzę się z Tallan
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 10:49   #5
nikolla87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Problem ze spódnicą

co do podszywania czegos pod spód. widziałam kiedyś taką spódnicę która ma podszyte pod spodem mini z elastycznego materiału. nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
a wiec każdy wie jak wygląda baskinka. dół obcisły a góra ... no powiedziałabym z koła . to tak jakby przedłużyć tą górę a skrócić ten dół
tylko że materiał musi być bardzo elastyczny żeby nie krępował ruchów i w takim kolorze jak spódnica wierzchnia, żeby nie wyglądało że się założyło dwie kiecki
o taki mój pomysł

a co do tego czy widać komuś bieliznę to fakt, że osoby stojące/tańczące tego nie zobaczą, ale te którę siedzą na pewno TAK nie jedna dziewczyna "świeciła" no....

Edytowane przez nikolla87
Czas edycji: 2014-01-10 o 10:51
nikolla87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:21   #6
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Problem ze spódnicą

Cytat:
Napisane przez nikolla87 Pokaż wiadomość
co do podszywania czegos pod spód. widziałam kiedyś taką spódnicę która ma podszyte pod spodem mini z elastycznego materiału. nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
a wiec każdy wie jak wygląda baskinka. dół obcisły a góra ... no powiedziałabym z koła . to tak jakby przedłużyć tą górę a skrócić ten dół
tylko że materiał musi być bardzo elastyczny żeby nie krępował ruchów i w takim kolorze jak spódnica wierzchnia, żeby nie wyglądało że się założyło dwie kiecki
o taki mój pomysł

a co do tego czy widać komuś bieliznę to fakt, że osoby stojące/tańczące tego nie zobaczą, ale te którę siedzą na pewno TAK nie jedna dziewczyna "świeciła" no....
Równie dobrze można założyć halkę, ale jak dla mnie, to wygląda jeszcze mniej estetycznie. Ewentualnie, przy czarnych rajstopach możesz założyć na nie takie spodenki/bokserki. Nie będziesz dzięki temu spodniej bielizny pokazywać.
A na przyszłość odradzam kupowanie spódnic z koła czy kontrafałdami skoro nie przemawiają do Ciebie ich walory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 821-bokserki-damskie-brubeck-bx00042-czarny.jpg (19,0 KB, 4 załadowań)
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-10 12:21:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.