Reklamacja perfum. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-24, 13:44   #91
Nothingness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 27
Dot.: Reklamacja perfum.

Dlatego piszę, że ma prawo, żeby nie znać. czy ktos mógłby w końcu mnie tutaj miło potraktować, nie jestem tutaj pierwszy raz, ale mam wrażenie jakby od wczoraj wszystkie Kobiety miały zły dzień
Nothingness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:03   #92
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Reklamacja perfum.

Taki duży i nie wie, że na miłe traktowanie trzeba sobie zasłużyć?

A tak poza tym - zdradzę Ci sekret... Traktowanie będzie inne, jeśli wątek będzie jeden i do tego składny. Takie już mają kobiety zwykle zboczenie, że na polskich forach lubią czytać po polsku, w sensie: z zachowaniem wszelkich zasad języka i jego składni (pomijając oczywiście literówki i pojedyncze błędy), zwłaszcza gdy autor przedstawia się jako osoba wykształcona. Kaprysik taki.

Pozdrawiam.

Ps. Nie spodziewaj się hołdów dziękczynnych za super poradę, jeśli nikt o nią nie pytał i nie prosił. Wystrzeliłeś jak z procy (w dodatku dwa razy) i dziwisz się, że nikt nie wie o co Ci chodzi.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:36   #93
Nothingness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 27
Dot.: Reklamacja perfum.

Na niemiłe potraktowanie trzeba sobie zasłużyć, na pewno sobie nie zasłuzyłem, za to na pewno tak zostałem potraktowany, ale ok, chyba już wystarczy, chciałbym nie poruszać już tego tematu. w końcu wypowiedziałem tylko swoje zdanie w kwestii reklamacji perfum bo tak zdaje się brzmi tytuł tego wątku. sorry, ze niezrozumiale dla wszystkich. w takim razie postaram sie napisać bardziej zrozumiale coś a propos wątku, otóż: Ktoś wyżej zapytał na jakiej podstawie reklamowałem perfumy. Podstwa zawsze jest jedna- produkt ma wadę, tyle, że w przypadku perfum zwykle ta wada będzie oceniana bardzo subiektywnie, czyli np.: zapach jest zupełnie inny od tego z testera, lub inny od tego czego używało się wcześniej, przy założeniu, że to nie nasz pierwszy flakon. Reklamację na takiej podstawie Sprzedajacy zawsze jest zobowiązany przyjąć. Na rozpatrzenie reklamacji ma 14 dni, po upływie tego okresu domniemuje się, że reklamacja jest uznana. koniec. kropka. sprawa jest prosta tym bardziej, że w większości przypadków Sprzedajacy nie wywiązuje się z 14- dniowego terminu, a w takim przypadku nie ma innego wyjścia jak zwrócić pieniądze bądź wydać towar wolny od wad. Aha i jeszcze jedno reklamację składamy bezpośrednio Sprzedającemu, nie interesuje nas co później Sprzedawca z tym zrobi, wyśle dalej, czy sam postara się rozpatrzyć. Wskazane powyżej dwie wady w zupełności wystarczają do wszczęcia procesu reklamacji.
Nothingness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:53   #94
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Reklamacja perfum.

Nothingness, Twoje ostatnie wypowiedzi są być może poprawne pod względem merytorycznym, natomiast zbudowane są w - napiszę to raz jeszcze - bełkotliwy sposób. Daleko im do przejrzystości, są chaotyczne, ignorujesz interpunkcję i uprawiasz słowotok, co sprawia, że są niezrozumiałe.
Jest to brak szacunku dla osób, które tu bywają.
Terminy prawnicze, czy jakiekolwiek inne każdy może rozszyfrować w encyklopedii lub chociażby Internecie, ale ciężko wywnioskować, co chciałeś nam przez to powiedzieć.

Cytat:
Napisane przez Nothingness Pokaż wiadomość
Dlatego piszę, że ma prawo, żeby nie znać. czy ktos mógłby w końcu mnie tutaj miło potraktować, nie jestem tutaj pierwszy raz, ale mam wrażenie jakby od wczoraj wszystkie Kobiety miały zły dzień
Jesteś tu od stycznia 2006, wynika to z Twojego profilu. I co z tego? Niewielki masz wkład na tym forum. Poza tym równie niemiło nas traktujesz, sugerując nieumiejętność czytania Twoich postów, pisząc z uporem maniaka "Dauglas" (takiego słowa wyszukiwarka raczej nie znajdzie) i podważając kompetencje osób tam pracujących (a może zatrudniona jest tam któraś z forumowych koleżanek?).


Pozdrawiam,
"Zdemoniczny" Demonik, który od czasu do czasu częstuje bananami .


demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 08:24   #95
Nothingness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 27
Dot.: Reklamacja perfum.

Każda, powtarzam każda z tych wypowiedzi jest z budowana w sposób poprawny zarówno pod względem merytorycznym jak i gramatycznym, wyłączając literówki, które zdarzaja sie każdemu. Pozwolę sobie domniemać, że niemiłą (delikatnie rzecz ujmując) reakcję spowodowało poruszenie tematu Douglasa, a raczej wiedzy Pań tam zatrudnionych, co zresztą potwierdza Twoja delikatna sugestia, że "być może któras z forumowiczek jest tam zatrudniona", no i co z tego zapytuję? To znaczy, że nie wolno już podważyć ich kompetencji nawet jeśli ewidentnie na to zasługują??? A brak szacunku odczułem przede wszystkim ze strony moderatorów, widziałem wiele komentarzy na tym forum, które absolutnie nie trzymały sie za przeproszeniem "kupy" nie wspominając o błędach gramatycznych, kompletnie przekręconych nazw perfum czy innych kosmetyków i jakoś nigdy nie zauważyłem tak ostrej reakcji ze strony Moderatorów. W moim przypadku zauważono "Dauglas" zamiast "Douglas", pewnie z powyżej przytoczonego powodu. No i na koniec, jeśli te ostatnie teksty są bełkotliwe i niezrozumiałe to już naprawdę nie mam słów. tym bardziej, ze podobny tekst ukazał się ostatnio w gazecie prawnej, co prawda nie dotyczył perfum ale podobnych kwestii, mój tekst (teraz bedzie, że się chwale). Sorry, ale powoli mam dosyć, a naprawde lubię to forum i cieszę się, że istnieje, bo uważam je za najlepsze w kraju, a że mam fioła na punkcie perfum i nos mam nadwyraz wrażliwy tak jak WY, to restzkami sił bronie się, żeby nie poczyc niechęci do tego forum.
Nothingness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 08:29   #96
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Reklamacja perfum.

Nothingness, a przeczytałes post Kropki75 dwa posty wyżej...? a może spróbuj przeczytać raz jeszcze, powoli i ze zrozumieniem...
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 08:43   #97
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Reklamacja perfum.

Cytat:
Napisane przez Nothingness Pokaż wiadomość
Każda, powtarzam każda z tych wypowiedzi jest z budowana w sposób poprawny zarówno pod względem merytorycznym jak i gramatycznym, wyłączając literówki, które zdarzaja sie każdemu.
Nie, no teraz to już przesadziłeś... Odsyłam do poprzedniej strony i zamkniętego wczoraj wątku...

Dla porównania przeczytaj wpis, na który odpowiadam. Róznica taka, że aż śmiem wątpić, czy sam to napisałeś.

Cytat:
Napisane przez Nothingness Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie domniemać, że niemiłą (delikatnie rzecz ujmując) reakcję spowodowało poruszenie tematu Douglasa, a raczej wiedzy Pań tam zatrudnionych, co zresztą potwierdza Twoja delikatna sugestia, że "być może któras z forumowiczek jest tam zatrudniona", no i co z tego zapytuję? To znaczy, że nie wolno już podważyć ich kompetencji nawet jeśli ewidentnie na to zasługują???
Zbiorowo, jako "pań z Douglasa" nie, nie wolno Ci. Po 1 dlatego, że ich wszystkich nie znasz. Po 2 nie masz o nich wszystkich żadnych wiarygodnych informacji, poza tymi kilkoma przypadkami, które sam spotkałeś. Po 3 to Twoja subiektywna opinia, więc nie zasługu "ewidentnie".

Cytat:
Napisane przez Nothingness Pokaż wiadomość
Sorry, ale powoli mam dosyć, a naprawde lubię to forum...
Panie z Dougala też by pewnie miały dosyć. A przyjęto i skomentowano tu Ciebie o wiele ładniej niż Ty obsługę Douglasa. Może warto się nad tym zastanowić? A może Tobie wolno więcej niż innym?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.