...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 09:59   #4921
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Smile Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
hej laski

cieszę się że Wam się udaje
ja niestety źle znosiłam w ostatnim czasie dietę, więc z niej zrezygnowałam..

I dobrze że zrezygnowałam za 9 miesięcy będę szczęśliwą mamusią
Kochana gratulacje!!!!,poprostu dzidzia nie życzyła sobie takiej diety,chce jeść wszystko.Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka Tobie i maleństwu
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 10:03   #4922
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

przepis na placuszki jest prosty )

2 łyżki otrębów owsianych
1 łyżka otrębów pszennych
1 łyżka serka homo (np Danio)
słodzik

to wszystko wymieszać i usmażyć na teflonie
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 10:13   #4923
Assafi
Raczkowanie
 
Avatar Assafi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 73
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez paulina22 Pokaż wiadomość
Hejka jesli moge spytac to system 2/7 mowisz ze jest na uda,tyłek i biodra???Bo mi przede wszystkim zalezy zeby w tych okolicach schudnac.Pytam bo nie mam tej ksiazki i jestem niedoinformowanaJak kupie to bede wiedziala wszystko;-) Tylko nie wiem co teraz zrobic bo jestem 5/5 ale wczoraj zgrzeszyłam zjadłam 4 małe kawałki cista i chyba z 4 ciasteczka takie z kokosu(takie pyszne były) ale byłam tak zła na siebie ze nie umiałam sie powstrzymac a to przez to ze moja prababcia przyjechała z daleka nas odwiedzic noi mama nakupywała słodyczy:-/ i co teraz na weekend zrobic sobie p+w a od poniedziałku znowu same proteiny??Czy co??Bijcie ile sie da moja wina moja wina;-( ale to tez dlatego ze mam kryzys zzwiazku i najprawdopodobniej to bedzie koniec wiec troche wymiekam z tym wszytskim bo brak mi nadzieji ze sie uda chudnac i w ogóle
Witam

W ksiazce sa podane [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Assafi/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]nawet 4 warianty 1 i 2 to juz wczesniej wspomniane: 5/5 i 1/1. Sa rowzniez dwa inne jak: 2/7 czyli dwa dni czystych protein 5 dni z warzywami. I to polecane dla osob z minimalna nadwaga. I innym wariantem 2/7 jest 2/0 czyli dwa dni protein i 5 dni bez specjalneh diety ale rowniez bez zbytnihc eksescow. I ten drugi wariatn polecany jest dla kobiet co maja celulit i sa szczuple u gory a nie na dole I ta kuracja pozwala zwlaszcza z polaczeniem leczeniem miejscowym doskaonale efekty. To tak w skrocie z ksiazki.
Ja wybralam ten 3 wariant 2/7 bo u gory jestem w miare szcupla gorzej z dupsskiem Niby bardziej poleca ten ostatni ale mimo to ja i tak chce jakas wage zrzucic
Co do Twoich grzeszkow, jak juz pewnie czytalas nie ktorym juz sie to zdarzylo ale mimo to sie nie poddaly i chyba to najwazniejsze. Poprostu staraj sie ich unikac

A ja dzis wstalam po 1 dniu II fazy i juz mam 61.5 kg wow
Assafi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 10:35   #4924
dorota57
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
przepis na placuszki jest prosty )

2 łyżki otrębów owsianych
1 łyżka otrębów pszennych
1 łyżka serka homo (np Danio)
słodzik

to wszystko wymieszać i usmażyć na teflonie
wielkie dzieki
dorota57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:30   #4925
paulina22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Assafi Pokaż wiadomość
Witam

W ksiazce sa podane [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Assafi/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]nawet 4 warianty 1 i 2 to juz wczesniej wspomniane: 5/5 i 1/1. Sa rowzniez dwa inne jak: 2/7 czyli dwa dni czystych protein 5 dni z warzywami. I to polecane dla osob z minimalna nadwaga. I innym wariantem 2/7 jest 2/0 czyli dwa dni protein i 5 dni bez specjalneh diety ale rowniez bez zbytnihc eksescow. I ten drugi wariatn polecany jest dla kobiet co maja celulit i sa szczuple u gory a nie na dole I ta kuracja pozwala zwlaszcza z polaczeniem leczeniem miejscowym doskaonale efekty. To tak w skrocie z ksiazki.
Ja wybralam ten 3 wariant 2/7 bo u gory jestem w miare szcupla gorzej z dupsskiem Niby bardziej poleca ten ostatni ale mimo to ja i tak chce jakas wage zrzucic
Co do Twoich grzeszkow, jak juz pewnie czytalas nie ktorym juz sie to zdarzylo ale mimo to sie nie poddaly i chyba to najwazniejsze. Poprostu staraj sie ich unikac

A ja dzis wstalam po 1 dniu II fazy i juz mam 61.5 kg wow

Dzięki za odpowiedzUwierz mi że sie staram bardzo ale jestem zwykłym człowiekiem tylko który lubi słodycze:-/Co prawda nie jem ich codziennie ale zawsze cos uda mi sie podskubnac niestety.Juz na mame nakrzyczałam ze maja mi pomagac a nie szkodzic bo ona sie martwi ze po co mi dieta ze gruba nie jestem a musze jesc normalnie tylko ograniczac niektóre rzeczy noi nie ma mnie kto wspierac a nie chce sie poddac bo mi zalezy i tak jakos rade daje bo oni codziennie jakis dobry obiadek maja a ja tylko patrze:-/ to jest najgorsze ale jak juz pisałam nie poddam sie i dalej bede próbowac moze kiedys dojde do wymarzonej wagi:-(Pozdrawiam i zycze równiez powodzenia w zrzucaniu kilogramów:-D
paulina22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:43   #4926
Assafi
Raczkowanie
 
Avatar Assafi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 73
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej

Domyslam, sie ze ciezko. Rodzice dobry obiadek jedza a Ty nie mozesz. Ja to kurde nawet jak na tv patrze a tam cos dobrego robia to juz mam ochote. Ale jak juz cos zaczelam to trzeba by to bylo skonczyc jakos sensowenie Jak masz jakies ciagatki wejdz na forum albo wal smialo do mnie na pw Trzeba sie wspierac w ciezkich momentach.
Ja jak narazie nie mialam ani jednego grzeszku uffffffffff
Assafi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:46   #4927
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Smile Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
przepis na placuszki jest prosty )

2 łyżki otrębów owsianych
1 łyżka otrębów pszennych
1 łyżka serka homo (np Danio)
słodzik

to wszystko wymieszać i usmażyć na teflonie
Cytat:
Napisane przez dorota57 Pokaż wiadomość
wielkie dzieki
Jeszcze jedno całe jajo - zapomniałaś dopisać...
Można lekko osolić, można patelnię wysmarować olejem - wacikiem nasączonym olejem by było mini mini
I smażyć i chrupać.
To co wyjdzie to porcja na 1 dzień.

Pozdrawiam
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 12:11   #4928
AJKB
Raczkowanie
 
Avatar AJKB
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 126
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez kredka131 Pokaż wiadomość
Jeszcze jedno całe jajo - zapomniałaś dopisać...
Można lekko osolić, można patelnię wysmarować olejem - wacikiem nasączonym olejem by było mini mini
I smażyć i chrupać.
To co wyjdzie to porcja na 1 dzień.

Pozdrawiam
Ja je jadam rano i zeby zaoszczędzic czas i nie stac nad patelnią wkładam je do mikrofalówki nie sa chrupiące ale tez dobre. Posmarowane wędzoną rybą - pycha sniadanie bez roboty
AJKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:20   #4929
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Talking Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez paulina22 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzUwierz mi że sie staram bardzo ale jestem zwykłym człowiekiem tylko który lubi słodycze:-/Co prawda nie jem ich codziennie ale zawsze cos uda mi sie podskubnac niestety.Juz na mame nakrzyczałam ze maja mi pomagac a nie szkodzic bo ona sie martwi ze po co mi dieta ze gruba nie jestem a musze jesc normalnie tylko ograniczac niektóre rzeczy noi nie ma mnie kto wspierac a nie chce sie poddac bo mi zalezy i tak jakos rade daje bo oni codziennie jakis dobry obiadek maja a ja tylko patrze:-/ to jest najgorsze ale jak juz pisałam nie poddam sie i dalej bede próbowac moze kiedys dojde do wymarzonej wagi:-(Pozdrawiam i zycze równiez powodzenia w zrzucaniu kilogramów:-D
Jak mieszkałam z rodzicami też diety nigdy mi nie wychodziły... Cięzko patrzeć jak ktoś pierogi ruskie wcina albo ziemniaczki z czymś tam i jeszcze podgaduje że takie dobre i czy nie mam ochoty spróbować... Masakra!!!!!! Teraz znalazłam sposób! Wciągnełam męża w swoją dietę, on tez ma z 8 kg do zrzucenia. W lodówce nie mamy nic co koliduje z jadłospisem i naprawdę jest znacznie łatwiej !

Jutro wreszcie warzywka!

Edytowane przez inka113
Czas edycji: 2009-08-21 o 12:21
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:35   #4930
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam serdecznie!
Przymierzam się powolutku do Dukana po sesji wrześniowej
Przeczytałam już baardzo dużo i mam pytanko.
Otóż jeśli chodzi o wędliny, to czy polędwica sopocka jest dozwolona? Pytam o tę konkretną, gdyż po prostu nie jadam innych wędlin/szynek etc.
I jeszcze pytanie o otręby - gdzie je kupujecie? (wiem, wiem...beznadzieja ze mnie ), no i czy te 3 łyżki otrąb to TRZEBA czy MOŻNA jeść co dzień?
Pozdrawiam serdecznie

Edit:
Ah i jeszcze jedno...na pierwszej stronie mowa jest o 40gsera w IIIfazie...ile to plastrów? Wiem, że zanim do tego bym doszła to duuużo pracy przede mną, ale jestem na ogół kiepsko-mięsna stąd też pytanie już na zaś
__________________
czytam


CBT

Edytowane przez Parvati
Czas edycji: 2009-08-21 o 12:46
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:40   #4931
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

o jacie dziewczyny jak was czytam to nie moge zrozumiec dlaczego u mnie nic nie rusza no

przylaczylam sie 12.08 i wlasnie koncze p+w i tylko 1kg w dol i to juz nie jestem pewna czy sobie nie wymyslam tego kilograma

no nic, cierpliwie poczekam jeszcze troche yhy

a ja za godzine juz mam weekend a potem

i zycze wam milego wypoczynku bez pokus

i do przeczytania w poniedzialek pa
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:55   #4932
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Smile Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Przymierzam się powolutku do Dukana po sesji wrześniowej
Przeczytałam już baardzo dużo i mam pytanko.
Otóż jeśli chodzi o wędliny, to czy polędwica sopocka jest dozwolona? Pytam o tę konkretną, gdyż po prostu nie jadam innych wędlin/szynek etc.
I jeszcze pytanie o otręby - gdzie je kupujecie? (wiem, wiem...beznadzieja ze mnie ), no i czy te 3 łyżki otrąb to TRZEBA czy MOŻNA jeść co dzień?
Pozdrawiam serdecznie

Edit:
Ah i jeszcze jedno...na pierwszej stronie mowa jest o 40gsera w IIIfazie...ile to plastrów? Wiem, że zanim do tego bym doszła to duuużo pracy przede mną, ale jestem na ogół kiepsko-mięsna stąd też pytanie już na zaś
Polędwica sopocka jak najbardziej - pod warunkiem że tłuszcz nie przekrasza 4%. Polecam w Biedronce w opakowaniach - ma coś koło 3% i jest smaczna

Otręby owsiane można dostać w kazdym prawie markecie na półkach ze zdrową żywnością. Na początek nie trzeba ich jeść na codzień, tylko jak sie pojawią zaparcia.
Ja zbliżam sie do III fazy i jakoś dotąd ich nie jadłam
Natomiast gdy już sie dojdzie do ostatniej fazy - tej na zawsze - wtedy będzie trzeba MUSOWO jeść 3 łyżki do końca życia

40g sera to ok 4 plastry no ale zależy jak grube
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:23   #4933
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witam.Dziewczyny pewnie ,że jest ciężko patrzeć jak rodzinka się zajada czyś innym,ale ja np. muszę gotować dla rodzinki i to jest kara Sobie coś innego i dla nich też.Nie będę przecież im co dziennie serwować mięcha
Nikt z domowników nie musi być na żadnej diecie.Ale co tam jak się widzi efekty to się opychają,wtedy już nie jest tak żal.

Ja placki otrębowe robię sobie co dziennie,mam z tego jeden posiłek z głowy.
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:29   #4934
AJKB
Raczkowanie
 
Avatar AJKB
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 126
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Witam.Dziewczyny pewnie ,że jest ciężko patrzeć jak rodzinka się zajada czyś innym,ale ja np. muszę gotować dla rodzinki i to jest kara Sobie coś innego i dla nich też.Nie będę przecież im co dziennie serwować mięcha
Nikt z domowników nie musi być na żadnej diecie.Ale co tam jak się widzi efekty to się opychają,wtedy już nie jest tak żal.

Ja placki otrębowe robię sobie co dziennie,mam z tego jeden posiłek z głowy.
Ja tez mężowi gotuje osobno obiad, mimo, ze deklarował się że on może jeśc to co ja. Ale ja mam problem żeby dla siebie coś wymysleć i czasami starcza mi tylko twarożek, a co dopiero dla niego ale na szczęśc nei mam z tym problemów i nie męczy mnie to...
A teraz możecie mnie pochwalic wczoraj byłam na urodzianch u teścia a tam TYLE pyszności i mięsa, i sałatki z majonezem, i wspaniałe ciasta (ja nie szaleję za slodyczami ale tesciowa świetnie piecze) - a ja nic!! zjadlam kefirek, popiłam colą zero i podziękowałam za gościnę. A jak wróciłam do domu to sobie szybko przygotowałam deserek dukanowski
Jak jadlam ten deserek to mnie duma rozpierała, że dałam radę
AJKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:04   #4935
ewik1962
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Czy ktos ma dobry sposob na zaparcia?
Otreby nie pomogly,bardzo mi ciezko...
ewik1962 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:08   #4936
AJKB
Raczkowanie
 
Avatar AJKB
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 126
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez ewik1962 Pokaż wiadomość
Czy ktos ma dobry sposob na zaparcia?
Otreby nie pomogly,bardzo mi ciezko...
Dziewczyny używaj siemienia lnianeg, ale tez na oleju parafinowym jest napisane, że przeczyszcza - raz dziennie chyba 1 łyżka. Może warto spróbować

Widziałam kiedys jak dwóch farmaceutów po dobrej imprezie w czasie konferencji, próbowało się leczyc z zaparc metode mieli taką: łyżka wódki, łyżka kefiru, łyżka wódki, łyzka kefiru itd. Chyba pomogło, bo rano na drzwiach była wywieszka, że nie chcą porannego sprzatania (ja akurat w czasie studiów dorabialam jako pokojówka)
szkoda tylko , ze my wódki nie możemy

Edytowane przez AJKB
Czas edycji: 2009-08-21 o 14:11
AJKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:13   #4937
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Post Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez ewik1962 Pokaż wiadomość
Czy ktos ma dobry sposob na zaparcia?
Otreby nie pomogly,bardzo mi ciezko...
No z tymi zaparciami to rzeczywiście masakra
Mój sposób na nie, to mały grzeszek: 2-3 lampki wina czerwonego na wieczór... rano kibelek zaliczony No ale nieczęsto tak kombinowałam i tylko w dni P+W.
Moja kuzynka która od 20 dni jest na tej diecie też to stosuje... u nas działa ale czy u wszystkich? Trudno powiedzieć

Poza tym piję dużo kefirów i czasem przegryzam ogórkiem konserwowym lub kiszonym... To też czasem mnie czyści, jak się w jelitach trafi
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:15   #4938
ewik1962
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez AJKB Pokaż wiadomość
Dziewczyny używaj siemienia lnianeg, ale tez na oleju parafinowym jest napisane, że przeczyszcza - raz dziennie chyba 1 łyżka. Może warto spróbować

Widziałam kiedys jak dwóch farmaceutów po dobrej imprezie w czasie konferencji, próbowało się leczyc z zaparc metode mieli taką: łyżka wódki, łyżka kefiru, łyżka wódki, łyzka kefiru itd. Chyba pomogło, bo rano na drzwiach była wywieszka, że nie chcą porannego sprzatania (ja akurat w czasie studiów dorabialam jako pokojówka)
szkoda tylko , ze my wódki nie możemy
To znaczy gotowy preparat czy musze sama zalac?
ewik1962 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:27   #4939
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Kredka131 bardzo Ci dziękuję za odpowiedzi
Chodziło mi o takie plasterki jak w sklepie kroją w krajalnicach

Co do zaparć polecam (o dziwo) Actimel. Obecnie są tez takie 0% tłuszczu. Wypijam 2 na raz na noc i jeśli rano nic to piję od razu kolejne 2. W mojej rodzince pomaga każdemu. Z innych firm wypróbowałam taki Auchan Actimel, też skuteczny, ale nie ma chyba jeszcze 0%.
__________________
czytam


CBT

Edytowane przez Parvati
Czas edycji: 2009-08-21 o 14:29
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:27   #4940
AJKB
Raczkowanie
 
Avatar AJKB
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 126
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez ewik1962 Pokaż wiadomość
To znaczy gotowy preparat czy musze sama zalac?
Nie rozumiem za bardzo o co pytasz, ale opisze wszystko
olej parafinowy kupujesz gotowy w aptece ( ok 2-3 zl)
siemie lniane dziwczyny zalewaja wodą i rano to piją i wieczorem chyba tez, w kazdym razie na opakowaniu jest napisane
AJKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:34   #4941
inka113
Raczkowanie
 
Avatar inka113
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 182
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Słuchajcie, ja nie jestem pewna tej CocaColi Light. Na jakimś forum dziewczyny pisały, że można do oporu. No ja niby pije (sporo bo to naprawdę przyjemność pośród tych serków i mięcha) i chudne ale czy to napewno nie jest zabronione, przekonana nie jestem. Co do jej składu to wszystkiego jest 0%! No więc pytam, co w niej jest skoro nie ma nic!!!?
inka113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:44   #4942
AJKB
Raczkowanie
 
Avatar AJKB
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 126
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez inka113 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ja nie jestem pewna tej CocaColi Light. Na jakimś forum dziewczyny pisały, że można do oporu. No ja niby pije (sporo bo to naprawdę przyjemność pośród tych serków i mięcha) i chudne ale czy to napewno nie jest zabronione, przekonana nie jestem. Co do jej składu to wszystkiego jest 0%! No więc pytam, co w niej jest skoro nie ma nic!!!?
Woda i stado barwników, z ktorych nic nasz organizm dla siebie wybrac nie może

Ja pije cole zero- jakoś bardziej mi podpasowała, szczena mi opadla,jak doczytałam że to jest "napój o smaku coli"

Dukan w sumie pozwala...nie pamiętam czy pisał cos o dozwolonych ilościach...
AJKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:59   #4943
lovegood
Raczkowanie
 
Avatar lovegood
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez AJKB Pokaż wiadomość
Ale z drugiej strony, to jest jedyny moment, że kobieta może sie objadac bez stresów
ja bym chyba nie mogła objadać się bez stresów i wyrzutów sumienia, bo jak sobie wyobrażam, ile wskutek tego musiałabym po porodzie zrzucić, to mi się apetyt skutecznie zmniejsza
__________________
schudnę do 55 kg
lovegood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:23   #4944
AJKB
Raczkowanie
 
Avatar AJKB
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 126
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez lovegood Pokaż wiadomość
ja bym chyba nie mogła objadać się bez stresów i wyrzutów sumienia, bo jak sobie wyobrażam, ile wskutek tego musiałabym po porodzie zrzucić, to mi się apetyt skutecznie zmniejsza
Tak tym bardziej, ze to jest nie zdrowe i dla matki i dla dziecka podobno...Wczesniej się pomyliłam, chodziło mi o zastosowanie w czasie ciąży 3 fazy ze zmianami a nie 4

Ja teraz tez planuję troche zgubić, nabrac formy i być za kilka miesięcy aktywną kobieta w ciąży

Ostatnio mnie załamała moje kolezanka, cytuję: "Odchudzasz się?? Po co?? teraz po ślubie?? Przeciez juz masz mężą!! A niedługo zajdziesz w ciąże i znowu bedziesz gruba"
Zalamalam się...to jak juz mam męża to nie musze o siebie dbac...
AJKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:30   #4945
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Witam.Dziewczyny pewnie ,że jest ciężko patrzeć jak rodzinka się zajada czyś innym,ale ja np. muszę gotować dla rodzinki i to jest kara Sobie coś innego i dla nich też.Nie będę przecież im co dziennie serwować mięcha
Nikt z domowników nie musi być na żadnej diecie.Ale co tam jak się widzi efekty to się opychają,wtedy już nie jest tak żal.

Ja placki otrębowe robię sobie co dziennie,mam z tego jeden posiłek z głowy.
Witam ,ja też tak mam .Dzisiaj gotowałam robiłam pierogi ruskie i z kapustą i grzybami.J a za to zrobiłam sobie gołąbki miesa z indyka pieczarek i cebuli,no i dodałam jajko.właśnie się gotują,a na obiadek piers z indyka ,obtoczyłam w ziołach i w jajku,na koniec w otrębach i upiekłam w folii.Do tego sałata z jogurtem,super jedzonko.Cały czas sobie powtarzam powoli do celu ,malutkimi kroczkami,a się uda.Wogóle ta dieta działa na mnie dobrze i jestem zadowolona.pozdrawi am dziewczynki
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:54   #4946
lovegood
Raczkowanie
 
Avatar lovegood
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez AJKB Pokaż wiadomość
Ostatnio mnie załamała moje kolezanka, cytuję: "Odchudzasz się?? Po co?? teraz po ślubie?? Przeciez juz masz mężą!! A niedługo zajdziesz w ciąże i znowu bedziesz gruba"
Zalamalam się...to jak juz mam męża to nie musze o siebie dbac...
No niestety, niektórzy prezentują taki typ myślenia, trochę staromodny, ale cóż, należy im współczuć ... Wiem jedno - o siebie trzeba dbać ZAWSZE, w KAŻDYM wieku i NIEZALEŻNIE od stanu cywilnego, a w stanie błogosławionym to już w ogóle
__________________
schudnę do 55 kg
lovegood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:57   #4947
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Betii ,a te otręby zostają na tym mięsku po upieczeniu ? Zamiast w foli to chyba można w rękawie.
Ja sobię właśnie naszykowałam placuszki otrębowe.Gołąbki będę robić we wtorek oczywiście w podwójnej wersji będzie to mój ostatni dzień p/w
i będą też to dni przed @ zobaczymy.
Kurcze zapomniałam,że można pić kefir a lubię.

No właśnie moja koleżanka się śmiała,że się odchudzam,a j jej przypomniałam,że ona też się kiedyś odchudzała.Wypaliła mi,że ona miała wtedy 18 lat to znaczy,że co.że jak ja mam 40 to już mi się nic nie należy

Edytowane przez eliza40
Czas edycji: 2009-08-21 o 16:01
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 17:44   #4948
fatamorgana35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 50
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

jak najbardziej się należy
nie przejmuj się innymi,dalej rób swoje,bo robisz to dla siebie a nie by innym dogodzić
trzymaj się ciepło
fatamorgana35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 17:53   #4949
Spinka25
Raczkowanie
 
Avatar Spinka25
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 132
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witajcie!
Ja dziś wprowadziłam warzywka, raczej z rozsądku, niż z wielkiej potrzeby, bo na samych białkach było mi bardzo dobrze Na śniadanko jajecznica z pomidorami, na drugie śniadanie serek wiejski, a na obiad pieczony filet z rybki i kalafior. Brzuch mam po nim jak w ciąży, ale się pocieszam, że to sama woda i wysikam

A propos - landi - wielkie gratulacje i życzę spokojnej i zdrowej ciąży! Mi się marzy drugie dziecko, ale jakoś nie chce wyjść

A co do dbania o siebie, to należy zawsze i wszędzie, bo robimy to w końcu dla SIEBIE!
Buziaki!
Spinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 17:58   #4950
kredka131
Raczkowanie
 
Avatar kredka131
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 385
GG do kredka131
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez inka113 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ja nie jestem pewna tej CocaColi Light. Na jakimś forum dziewczyny pisały, że można do oporu. No ja niby pije (sporo bo to naprawdę przyjemność pośród tych serków i mięcha) i chudne ale czy to napewno nie jest zabronione, przekonana nie jestem. Co do jej składu to wszystkiego jest 0%! No więc pytam, co w niej jest skoro nie ma nic!!!?
Cytuję Dukana, żeby rozwiać wątpliwości:
" Picie napojów gazowanych light , przede wszystkiem coca cola light, która jest dziś tak samo rozpowszechniona jak normalna coca cola, jest nie tylko dozwolone. Sam nabrałem zwyczaju, by doradzać picie takich napojów w czasie kuracji odchudzających z kilku względów. Przede wszystkim wielu ludziom łatwiej wypić 2 zalecane litry płynów w takiej postaci. Ponadta zawartość cukrów i kalorii w tych napojach jest praktycznie żadna, 1 kaloria na szklankę, co odpowiada zaledwie wartości kalorycznej 1 orzeszka ziemnego na dużą butelkę. Cola light, tak jak zwykła coca cola, jest wymyślną mieszanką intensywnych smaków a jej częste picie, szczególnie przez łasucha poszukującego słodkich doznań, może zmniejszyć chęć na coś słodkiego do zjedzenia."

Myślę ze tyle wystarczy
kredka131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.