Wózek 3w1 najlepszy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-22, 19:29   #91
Olga1234567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Nie mogę sie zgodzic. Po dlugich poszukiwaniach postanowilam kupic anex. Poki co uzywam gondoli i sprawdza sie super. Bardzo fajnie sie prowadzi. Co do spacerowki nie moge sie jeszcze wypowiedziec, ale bez pasazera wyglada na wygodną.
Olga1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 20:18   #92
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Z pasażerem już nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 07:33   #93
Wioolcia90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

hmm mamy anexa sport, co prawda gondolę jeszcze, spacerówka nie kupowana, dopiero jeździmy trzeci miesiąc i akurat nam pasuje, także nie wiem do końca o co chodzi, bo ja się zdecydowałam wlasnie ze względu na obszerność gondolki
Wioolcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 15:53   #94
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Próbowanie wózków w sklepach przede wszystkim jest o kant tyłka, bo zawsze się człowiek buja z pustym wózkiem. A jednak przy spacerówce takie obciążenie 10-15kg wartałoby mieć, bo przy takim obciążeniu wózek już inaczej się podbija itd. Tak samo jeśli kupujemy używany, to warto go obciązyć. Sama kupiłam uzywany i sam w sobie jeździł super, ale juz obciązony okazało się,że coś tam przeskakuje w jednym z kół. Przy gondoli i noworodku już to wyszło. Także warto 10kg cukru do sklepu zabrać, albo starsze dziecko, jak się ma
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 21:42   #95
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Mamamama85 Pokaż wiadomość
A ja polecę od siebie babyjogera city elite jako wiekszy wózek składa się super 1 ręka jest duży mega amortyzacja i wizualnie tez fajny bardzo stabilny itd , a jako mniejszy babyZen Yoyo ale to raczej jako drugi galeriowy ( da się od początku wpiąć fotelik i można dokupić mała gondolkę ale amortyzacja zero ja go mam właśnie na miasto albo na wakacje do samolotu itd

Miałam jeszcze mutsy evo ale nie byłam zadowolona , babyzen zen niewypał oraz Quinny zap tez był fajny

Ale jako wózek 3w1 zdecydowanie polecam babyjogera
Ja się właśnie zaczęłam zastanawiać nad Joggerem City Elite. Urzekło mnie składanie i zwrotność Jednak zastanawiam się, czy w codziennym użytkowaniu spacerówka nie jest nieco za duża?
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 10:59   #96
madziulek121
Raczkowanie
 
Avatar madziulek121
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Kobietki! A czy któraś z Was może coś powiedzieć o wózku hot mom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziulek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 17:29   #97
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez madziulek121 Pokaż wiadomość
Kobietki! A czy któraś z Was może coś powiedzieć o wózku hot mom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podróba Mima Xari.
Chcesz kupować wózek z Aliexpress
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 19:16   #98
madziulek121
Raczkowanie
 
Avatar madziulek121
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 121
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Podróba Mima Xari.
Chcesz kupować wózek z Aliexpress
Jeszcze mam czas na wózek, ale gdzieś na forum mi się on rzucił w oczy i na jakimś blogu polecała go dziewczyna. Faktycznie podobny do mima ceny też różne z tego co widziałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziulek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 06:13   #99
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez madziulek121 Pokaż wiadomość
Jeszcze mam czas na wózek, ale gdzieś na forum mi się on rzucił w oczy i na jakimś blogu polecała go dziewczyna. Faktycznie podobny do mima ceny też różne z tego co widziałam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tym blogerkom dają wózki za darmo. Też bym polecała, gdyby to moja praca była.
Strach się bać z jakich materiałów ten wózek zrobiony ( rakotwórczych ), a dzieci to takie słodkie istotki, które lubią wszystko samemu sprawdzać ( gryźć co popadnie ).

Była swego czasu afera z trującymi wózkami, są artykuły na ten temat.
Najbezpieczniej kupić pojazd w sklepie, przymierzyć się. Wygląd nie powinien być na 1 miejscu.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 09:45   #100
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Nie polecam adamexa jeśli ktoś ma nosić po schodach, dużo w bagażniku zajmuje miejsca, spacerówka nadaje się do roku czasu a nawet i której bo ma krótkie pasy, poszycie w niektórych jest śliskie więc trzeba dokupować wkład do wózka za 70zl i trzeba samemu robić dziurkę na pas od zapięcia co idzie między nogami żeby był wyżej. Po roku czasu jest nieźle rozklekotany. Na plus że gondola spora, budy duże i dobrze zabudowane boczki. Jak ktoś jest sam bez auta gdzie by mógł go trzymać i ma go codziennie nosić z góry na dół albo myśli o uzytku dłużej niż rok to nie polecam ani moja siostra tym bardziej. Po swoim doświadczeniu jeśli będę mieć kolejne dziecko kupię samą gondolę i adaptery ewentualnie. Spacerówki nowej jeszcze nie mam więc dalej się męczę z tym czołgiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 09:53   #101
Magdzia85F
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia85F
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 113
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Olga1234567 Pokaż wiadomość
Nie mogę sie zgodzic. Po dlugich poszukiwaniach postanowilam kupic anex. Poki co uzywam gondoli i sprawdza sie super. Bardzo fajnie sie prowadzi. Co do spacerowki nie moge sie jeszcze wypowiedziec, ale bez pasazera wyglada na wygodną.



Anex gondola ok. Spacerówka wg mnie porażka.
Kupiłam teraz valco snap 4, i to jest cudowna spacerówka.
Żałuję, że popełniłam ten błąd i kupiłam 2w1.
__________________
Adusia 21.04.2018

28.04.2012


06.04.2017 7tc [*]
Magdzia85F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-11, 10:39   #102
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Magdzia85F Pokaż wiadomość
Anex gondola ok. Spacerówka wg mnie porażka.
Kupiłam teraz valco snap 4, i to jest cudowna spacerówka.
Żałuję, że popełniłam ten błąd i kupiłam 2w1.

Miałam baby design husky i to dobry wózek, niestety za ciężki żeby go znosić z dzieckiem. Gdyby nie to, że z domu muszę wychodzić z dzieckiem w wózku, nadal byśmy go używali (wychodzę zawsze z dużym psem a auto nie zawsze stoi blisko bloku). Albo gdybym miała windę do samego parteru Nawet spacerówka jest spora jak na wózek 2w1 (oparcie ma blisko 50cm). Wielkość dla nas nie miała żadnego znaczenia, choć snapa do auta musimy składać (brak regulacji rączki, husky wchodził rozłożony).
Co ciekawe, chciałam trenda ale po testach w sklepie (z dzieckiem) stary snap prowadzi się dużo lepiej i jest lżejszy. Jedyny minus snapa to brak amortyzacji, choć dla nas nie ma ona już takiego znaczenia (syn już chodzi).
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-11, 16:03   #103
MartynaCu
Przyczajenie
 
Avatar MartynaCu
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 11
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

No rzeczywiście, świetny jest. Może też to kupię, zastanowię się jeszcze.
__________________
Wyobrażać sobie życie bez niej to jakby wyobrażać sobie życie, którego się nie przeżyło.
MartynaCu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 09:34   #104
Tosia_S
Przyczajenie
 
Avatar Tosia_S
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 12
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Ja wybrałam ABC Design Salsa jest lekki dobrze wygląda i świetnie prowadzi. Ma zestaw podstawowych akcesoriów w zestawie. Moja koleżanka ma Priama i też jej mega zadowolona. Jak bedziesz kupowała taki zestaw to koniecznie sprawdź fotelik, czy jest dobry, ma testy. I przymierz go do samochodu i do wózka.
Tosia_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 18:40   #105
Wioolcia90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 29
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

mam wózek anex e type i jestem w 100% z niego zadowolona praktycznie pod kazdym względem, słuzy nam ju 8 miesięcy, jeździmy obecnie spacerówką
Wioolcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 10:42   #106
Kama_flor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Witajcie drogie mamy, wątek jest już dość stary, jednak chciałam się do Was zwrócić o pomoc w wyborze wózka 3w1. Biorę pod uwagę w zasadzie 2 modele X-lander x-move oraz Bebbetto Bresso, przeprowadzam się poza miasto, gdzie drogi za pewno będą kiepskie. Chciałabym wózek na dużych pompowanych kołach i z dużym daszkiem, tak żeby starczył do 3 lat dla dziecka. Będę wdzięczna za pomoc
Kama_flor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 16:12   #107
ewelina_zborowska11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Nie polecam Bebetto ! koleżanka miała akurat tito ale była to kompletna porażka... teraz jeździ x-landerem x-pulse i jest bardzo zadowolona , to jest model troszke mniejszy od x-move ale również daje radę ! także x-lander trzyma poziom czego nie moge powiedzieć o bebetto.. ( chyba że miała akurat jakiś trefny model..) Ja też będe teraz kupować x-landera najprawdopodobniej x-move ale kusi jeszcze x-run

Edytowane przez ewelina_zborowska11
Czas edycji: 2020-03-31 o 16:14
ewelina_zborowska11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-01, 09:57   #108
Kama_flor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 4
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Dziękuję za odpowiedź no tak mnie się wizualnie Bresso podoba, w obecnej sytuacji nawet nie mam jak sprawdzić na żywochciałabym się przymierzyć do X-Move, bo drobna jestem, a wózek wydaje się spory
Kama_flor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 16:24   #109
ewelina_zborowska11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Umów się na prezentację do nich , mają teraz taką opcję to zobaczysz jak wygląda. On ma regulowaną rączke fajnie więc myśle że dopasowałabyś ją do swojego wzrostu.
ewelina_zborowska11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-08, 08:07   #110
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

https://www.bobowozki.com.pl/wozki-d...k-2-0-9359.php


https://www.bobowozki.com.pl/wozki-d...acyjna-665.php


https://www.bobowozki.com.pl/wozki-d...cyjna-6594.php


https://www.bobowozki.com.pl/wozki-d...torba-6565.php


-Muuvo Quick 2.0
-Bebetto Luca
-Baby Design Husky
-Baby Design Lupo


Który z tych wózków polecacie?
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 09:57   #111
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Mam husky z 2017, byłam zadowolona (ze spacerówki też). Zmieniłam na snapa4 tylko z powodu wagi, ale gdybym miała windę do samej ziemi bez zadnych schodów to na pewno do tej pory byśmy używali
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 20:38   #112
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cały czas biję się z myślami, czy 2w1, czy jednak 3w1. Na pewno chcemy, aby fotelik samochodowy był dobrej jakości. Myślę, że na wózek przeznaczymy do 3 - 3,5 tysięcy jeżeli nie trafi się jakaś super okazja na używany. Wózek ma być lekki, nie niski, długa rączka i musi mi się wizualnie podobać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 21:10   #113
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

3 w 1 to taki z fotelikiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-15, 08:06   #114
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Cały czas biję się z myślami, czy 2w1, czy jednak 3w1. Na pewno chcemy, aby fotelik samochodowy był dobrej jakości. Myślę, że na wózek przeznaczymy do 3 - 3,5 tysięcy jeżeli nie trafi się jakaś super okazja na używany. Wózek ma być lekki, nie niski, długa rączka i musi mi się wizualnie podobać.
jeśli 3w1 to musisz szukać zestawów z fotelikiem typu maxi Cosi, cybex, avionaut itd ( z testami, a nie antymandaty)
fotelik musicie dobrać do samochodu, także najlepiej pojechać do sklepu typu 8*, tak żeby pracowali tam ludzie, którzy znają się na rzeczy
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-17, 16:47   #115
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Cały czas biję się z myślami, czy 2w1, czy jednak 3w1. Na pewno chcemy, aby fotelik samochodowy był dobrej jakości. Myślę, że na wózek przeznaczymy do 3 - 3,5 tysięcy jeżeli nie trafi się jakaś super okazja na używany. Wózek ma być lekki, nie niski, długa rączka i musi mi się wizualnie podobać.
No jest i Elen w tym wątku

Z marek wózkowych to chyba tylko Maxi Cosi Cybex i Britax robią bezpieczne foteliki, tzn takie z atestami.

Jaki styl Wam się podoba ? Coś klasycznego jak Emmaljunga ( choć mają i nowoczesne wzorniczo ), bardziej nowoczesnego jak Cybex czy może sportowego na 3 kołach
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-21, 23:45   #116
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
No jest i Elen w tym wątku

Z marek wózkowych to chyba tylko Maxi Cosi Cybex i Britax robią bezpieczne foteliki, tzn takie z atestami.

Jaki styl Wam się podoba ? Coś klasycznego jak Emmaljunga ( choć mają i nowoczesne wzorniczo ), bardziej nowoczesnego jak Cybex czy może sportowego na 3 kołach
Nie wiem co mi się podoba. Retro styl mnie zaciekawił, ale i nowoczesne wózki dla aktywnych (czyli m.in. Cybex). Chyba muszę pojeździć po sklepach i pooglądać. Na pewno nie może być szaro-bury.

Mój TŻ patrzy wilkiem na te na 3 kołach a mnie się nieraz podobają. On twierdzi, że jednak 4 koła to 4 koła, bezpieczniej. Jakie zalety mają 3 koła?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 02:00   #117
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
jeśli 3w1 to musisz szukać zestawów z fotelikiem typu maxi Cosi, cybex, avionaut itd ( z testami, a nie antymandaty)
fotelik musicie dobrać do samochodu, także najlepiej pojechać do sklepu typu 8*, tak żeby pracowali tam ludzie, którzy znają się na rzeczy
Oczywiście, że tylko porządny, bezpieczny sprzęt. Zarówno pierwszy, jak i kolejny fotelik. Nigdy byśmy nie oszczędzali na bezpieczeństwie dziecka.

Przepraszam, co to jest sklep typu 8*?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 19:13   #118
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tylko porządny, bezpieczny sprzęt. Zarówno pierwszy, jak i kolejny fotelik. Nigdy byśmy nie oszczędzali na bezpieczeństwie dziecka.

Przepraszam, co to jest sklep typu 8*?
osiemgwiazdek nazwa sklepu.
jak szukaliśmy to polecali nam jeszcze fotelik.info i bobowozki
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II

Edytowane przez gr8ania
Czas edycji: 2021-01-22 o 19:15
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 06:58   #119
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
osiemgwiazdek nazwa sklepu.
jak szukaliśmy to polecali nam jeszcze fotelik.info i bobowozki
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8STARS aka Osiem Gwiazdek nie mamy za bardzo w zasięgu (najbliższy sklep mamy prawie 30 km). Jednak dobrze wiedzieć, że jest taka sieć. W ostateczności zrobimy sobie wycieczkę. BoboWózki mam na liście do odwiedzenia i kilka innych fajnych sklepów z wózkami, więc myślę, że będzie w czym wybierać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-23, 10:34   #120
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Wózek 3w1 najlepszy

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
8STARS aka Osiem Gwiazdek nie mamy za bardzo w zasięgu (najbliższy sklep mamy prawie 30 km). Jednak dobrze wiedzieć, że jest taka sieć. W ostateczności zrobimy sobie wycieczkę. BoboWózki mam na liście do odwiedzenia i kilka innych fajnych sklepów z wózkami, więc myślę, że będzie w czym wybierać.
my jeździliśmy do nich specjalnie 180 km w każdym razie jak będziecie kupować, to jeśli sprzedawca nie będzie chciał Wam zmierzyć fotelika do samochodu, to zdecydowanie nie kupujcie tam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-11 22:10:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.