Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 21:38   #1
Cinderella225
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Unhappy

Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.


Piszę ponieważ, chyba sama niewiem już co zrobić mam dotychczas jakoś wszystko myślałam, że trzymam w dystansie, ale zaczynam czuć że to wymyka się w złe strony.
Przejdę do rzeczy.
Spotykam się z dwoma facetami. I niewiem co dalej... Może opis ich jakoś wam przychyli moją sytuacje.
Pierwszy facet - wiek 25 lat. +: dobrze zbudowany, wesoły, pomysłowy, bardzo inteligentny, dobrze się dogadujemy i lubie z nim spędzać czas, zawsze mnie potrafi rozbawić. -: ma dziecko z inną kobietą, z którą nie jest, ma trochę ciemną przeszłość: narkotyki, złe towarzystwo, bierze sterydy i chodzi na siłownie. (niby już to zmienił ale hmmm....) tzw. dresiarz
Drugi facet - 26 letni +: przystojniak, ciemny brunecik itd. Bardzo samodzielny, sam mieszka w mieszkaniu, rodziców ma w innym mieście (chce mnie do nich zabrać w nastepnym tygodniu...), spokojny, opanowany, cichy, nieśmiały, pracowity. -: cholernie nudze się z nim , nie mam o czym z nim gadać, taki facet, który sam na nic nie wpadnie jak mu się nie powie .

Obaj strasznie się starają o moje względy, wręcz walczą jeden i drugi wyznają mi miłość, robią wszystko bym poświęciła im choć godzinkę na jakiś wypad. Restauracje, kina, imprezy, spacery... ...a ja ani z jednego, ani z drugiego nie moge zrezygnować, bo chce... chce się z nimi spotykać lubię ich towarzystwo tak czy siak ...ale z drugiej strony wiem, że nie moge tak dłużej tego ciągnać. Już sama niewiem co dalej robić, nie chce ani jednego ani drugiego ranić. I nie jest mi wcale z tym wygodnie... ale nie chce popełnić błedu, może...zrezygnować z obu? tylko, że jestem taka, że zawsze mi żal...żal mi zostawiać kogoś kto jest dla mnie dobry nie lubie łamać serc... tym bardziej, że ktoś się naprawde stara
__________________
Mam 20 lat...
to wiele i nie wiele, jak na ten Świat.
W którym przyszło mi żyć,
gdzie miłość to tylko kropli łyk.
-- --
Cinderella225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:46   #2
Martusiiiiiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 45
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Ten pierwszy po opisie wygląda mi na neizłe ziółko z którym moglaby czekać Cię 'kolorowa przyszłosc' - niestety chyba niekoniecznie w takim znaczeniu jakby się chciało. Zrezygnowałabym z niego, poki nie zaangażowalas sie za bardzo uczuciowo, chyba ze nie cenisz spokoju :P

Co do tego drugiego...hmm może się rozkręci? skoro jest nieśmiały to moze wstydzi sie czegos zaproponowac, wychodzic z inicjatywą?
Martusiiiiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:46   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Powiem tak: opis pana nr jeden to dla mnie opis faceta na odstrzał sanitarny, by nie zmarnować sobie życia. Ciemna przeszłość, jakieś dziecko, narkotyki, sterydy (a widziałam, jak sterydy niszą mózg człowiekowi)??? No bez sensu. Chcesz zmarnować życie, koniecznie wybierz pana nr1.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:49   #4
Dragonfly29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 183
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Cytat:
Napisane przez Cinderella225 Pokaż wiadomość
Piszę ponieważ, chyba sama niewiem już co zrobić mam dotychczas jakoś wszystko myślałam, że trzymam w dystansie, ale zaczynam czuć że to wymyka się w złe strony.
Przejdę do rzeczy.
Spotykam się z dwoma facetami. I niewiem co dalej... Może opis ich jakoś wam przychyli moją sytuacje.
Pierwszy facet - wiek 25 lat. +: dobrze zbudowany, wesoły, pomysłowy, bardzo inteligentny, dobrze się dogadujemy i lubie z nim spędzać czas, zawsze mnie potrafi rozbawić. -: ma dziecko z inną kobietą, z którą nie jest, ma trochę ciemną przeszłość: narkotyki, złe towarzystwo, bierze sterydy i chodzi na siłownie. (niby już to zmienił ale hmmm....) tzw. dresiarz
Drugi facet - 26 letni +: przystojniak, ciemny brunecik itd. Bardzo samodzielny, sam mieszka w mieszkaniu, rodziców ma w innym mieście (chce mnie do nich zabrać w nastepnym tygodniu...), spokojny, opanowany, cichy, nieśmiały, pracowity. -: cholernie nudze się z nim , nie mam o czym z nim gadać, taki facet, który sam na nic nie wpadnie jak mu się nie powie .

Obaj strasznie się starają o moje względy, wręcz walczą jeden i drugi wyznają mi miłość, robią wszystko bym poświęciła im choć godzinkę na jakiś wypad. Restauracje, kina, imprezy, spacery... ...a ja ani z jednego, ani z drugiego nie moge zrezygnować, bo chce... chce się z nimi spotykać lubię ich towarzystwo tak czy siak ...ale z drugiej strony wiem, że nie moge tak dłużej tego ciągnać. Już sama niewiem co dalej robić, nie chce ani jednego ani drugiego ranić. I nie jest mi wcale z tym wygodnie... ale nie chce popełnić błedu, może...zrezygnować z obu? tylko, że jestem taka, że zawsze mi żal...żal mi zostawiać kogoś kto jest dla mnie dobry nie lubie łamać serc... tym bardziej, że ktoś się naprawde stara
Nie możesz zrezygnować, czy nie chcesz? Odpowiada Ci adoracja dwóch mężczyzn. Pochlebia Ci to, co? Jazda na dwa fronty jest obrzydliwa. Nie bądź z żadnym (nigdy z nikim) z litości.
Jak dla mnie, to bardziej interesujący jest pan numer 2, ale skoro Ci się z nim nudzi i potrzebujesz silniejszych wrażeń, wybierz pakera.
__________________
Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a jeżeli nie ma, to trzeba je stworzyć
Dragonfly29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:50   #5
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

" potrzebujesz silniejszych wrażeń, wybierz pakera. "- tylko niech najpierw poczyta o wpływie sterydów na psychikę i wzrost agresji u faceta.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:54   #6
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

z tych dwóch-pan drugi wydaje się być bardziej obiecujący

każdy ma wady,pamiętaj,nie znajdziesz partnera w 100 procentach idealnego.Jeśli na dłuższą metę nie będziecie mieli o czym rozmawiać,to znaczy ,ze to tez nie był ten.
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:56   #7
Dragonfly29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 183
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
" potrzebujesz silniejszych wrażeń, wybierz pakera. "- tylko niech najpierw poczyta o wpływie sterydów na psychikę i wzrost agresji u faceta.
Właśnie dlatego napisałam "silniejszych wrażeń". Chyba każdy w miarę się orientuje, co to świństwo robi z człowiekiem.
__________________
Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, a jeżeli nie ma, to trzeba je stworzyć
Dragonfly29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 21:58   #8
karinka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 124
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Cytat:
Napisane przez Cinderella225 Pokaż wiadomość
Piszę ponieważ, chyba sama niewiem już co zrobić mam dotychczas jakoś wszystko myślałam, że trzymam w dystansie, ale zaczynam czuć że to wymyka się w złe strony.
Przejdę do rzeczy.
Spotykam się z dwoma facetami. I niewiem co dalej... Może opis ich jakoś wam przychyli moją sytuacje.
Pierwszy facet - wiek 25 lat. +: dobrze zbudowany, wesoły, pomysłowy, bardzo inteligentny, dobrze się dogadujemy i lubie z nim spędzać czas, zawsze mnie potrafi rozbawić. -: ma dziecko z inną kobietą, z którą nie jest, ma trochę ciemną przeszłość: narkotyki, złe towarzystwo, bierze sterydy i chodzi na siłownie. (niby już to zmienił ale hmmm....) tzw. dresiarz
Drugi facet - 26 letni +: przystojniak, ciemny brunecik itd. Bardzo samodzielny, sam mieszka w mieszkaniu, rodziców ma w innym mieście (chce mnie do nich zabrać w nastepnym tygodniu...), spokojny, opanowany, cichy, nieśmiały, pracowity. -: cholernie nudze się z nim , nie mam o czym z nim gadać, taki facet, który sam na nic nie wpadnie jak mu się nie powie .

Obaj strasznie się starają o moje względy, wręcz walczą jeden i drugi wyznają mi miłość, robią wszystko bym poświęciła im choć godzinkę na jakiś wypad. Restauracje, kina, imprezy, spacery... ...a ja ani z jednego, ani z drugiego nie moge zrezygnować, bo chce... chce się z nimi spotykać lubię ich towarzystwo tak czy siak ...ale z drugiej strony wiem, że nie moge tak dłużej tego ciągnać. Już sama niewiem co dalej robić, nie chce ani jednego ani drugiego ranić. I nie jest mi wcale z tym wygodnie... ale nie chce popełnić błedu, może...zrezygnować z obu? tylko, że jestem taka, że zawsze mi żal...żal mi zostawiać kogoś kto jest dla mnie dobry nie lubie łamać serc... tym bardziej, że ktoś się naprawde stara
Wiesz, nie ściemniaj Widać że Ci taka podwójna adoracja baaardzo odpowiada, więc nie wiem za bardzo czego Ty chcesz. Może oczekujesz że Wizażanki nie znając osobiście Ciebie ani tych dwóch "dżentelmenów" a mając jedynie Twój krótki opis zagłosują na kandydata numer 1 albo na kandydata nr 2? A Ty podliczysz głosy i wybierzesz "zwycięzcę"?

A niech Ci będzie: ja głosuję na numer 2
karinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:07   #9
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Nie chcesz łamać serc ani żadnego odrzucać... Jakie to szlachetne! Dla mnie sprawa jest jasna - po prostu podoba Ci się, że dwóch facetów o Ciebie zabiega. Gdyby jednak na którymś z nich Ci zależało, to nie pytałabyś nas o zdanie, tylko po prostu byś wiedziała, który z nich jest dla Ciebie. Według mnie ten pierwszy odpada na wstępie - dziecko z inną dziewczyną, narkotyki... To już za wiele, a może być jeszcze gorzej. Natomiast skoro z tym drugim nie masz już teraz o czym rozmawiać, to jak wyobrażasz sobie Waszą dalszą znajomość? Przecież to dopiero początki, kiedy większość ludzi nie może się nagadać, a Ty się z nim nudzisz.

Moja rada - odpuść sobie ich obu.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:10   #10
enter code
Zadomowienie
 
Avatar enter code
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 756
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

głosuję na 2. jak wybierzesz 1 to pewnie szybko pożałujesz, chociaż jak najbardziej życzę szczęścia
__________________
Zacznij od tego co znasz, a potem wymyśl to na nowo. Nie zdziw się, gdy zobaczysz że niesamowite kwiaty rosną na zwykłej ziemi. S.King

enter code jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:10   #11
Leni_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 103
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Jesteś młoda ! Całe życie przed Tobą ! I z pewnością mnóstwo facetów.. Daj sobie spokój. Po co masz się dręczyć, który lepszy ? A poza tym.. pomyśl też o nich,bo im dłużej to będzie trwało tym gorzej nie tylko dla Ciebie. Łamanie serc nie jest przyjemne..ale uwolnienie się od obydwu panów jest najlepszym wyjściem. Szczera rozmowa i tyle. Moim zdaniem teraz się męczysz.. Jeżeli jednak mam wybierać..sterydy, dziecko, narkotyki ? Nie.
__________________
..If I could tear you from the ceiling
I’d freeze us both in time
And find a brand new way of seeing
Your eyes forever glued to mine..
Leni_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 22:10   #12
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

A ja nie mogłabym być ani z jednym, ani z drugim. Odpowiedź na pytanie 'dlaczego?' jest prosta. Otóż, nie wierzę w cudowną przemianę pana nr 1, tym bardziej tak radykalną.
Narkotyki, złe towarzystwo - nawet jeśli się już w to nie bawi, stare czasy bardzo często dają o sobie znać w przyszłości.

Pan nr 2, odrzuciłby mnie totalnym brakiem entuzjazmu. Nie potrafiłabym być z kimś, kto nudzi mnie bardziej, niż ustawa przewiduje. Poza tym, nie lubię spokojnych i cichych mężczyzn.
Sama mówię dużo, jestem zakręcona jak wentylator od 'Jelcza' i osoby, z którymi nie mam o czym rozmawiać odpychają mnie już po pierwszym spotkaniu.
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:21   #13
MyszkaMini
Raczkowanie
 
Avatar MyszkaMini
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 358
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Co to, mamy głosować czy co? Nie chcesz łamać im serc a coraz bardziej się w to pakujesz. Są jeszcze inni faceci na świecie jak nie ci to jakiś inny. Chcesz albo nie, jasna sytuacja.
MyszkaMini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:36   #14
bravee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 159
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Cytat:
Napisane przez Cinderella225 Pokaż wiadomość
Już sama niewiem co dalej robić, nie chce ani jednego ani drugiego ranić. I nie jest mi wcale z tym wygodnie... ale nie chce popełnić błedu, może...zrezygnować z obu?
przecież Ty ich właśnie teraz ranisz, postępując w ten sposób. postaw sama siebie w takiej sytuacji. wolałabyś, żeby facet był z Tobą szczery i zostawił Cię czy oszukiwał i grał na dwa fronty? ja zdecydowanie tą pierwszą opcję i nie mam nic więcej do dodania.
__________________
` tylko bądź przy mnie, trwaj, proszę Cię, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na głodzie... `
bravee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:48   #15
Aspasia
Raczkowanie
 
Avatar Aspasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 217
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
A ja nie mogłabym być ani z jednym, ani z drugim. Odpowiedź na pytanie 'dlaczego?' jest prosta. Otóż, nie wierzę w cudowną przemianę pana nr 1, tym bardziej tak radykalną.
Narkotyki, złe towarzystwo - nawet jeśli się już w to nie bawi, stare czasy bardzo często dają o sobie znać w przyszłości.

Pan nr 2, odrzuciłby mnie totalnym brakiem entuzjazmu. Nie potrafiłabym być z kimś, kto nudzi mnie bardziej, niż ustawa przewiduje. Poza tym, nie lubię spokojnych i cichych mężczyzn.
Sama mówię dużo, jestem zakręcona jak wentylator od 'Jelcza' i osoby, z którymi nie mam o czym rozmawiać odpychają mnie już po pierwszym spotkaniu.
Popieram przedmówczynię.
Wybieram odpowiedź nr 3 - ŻADEN Z NICH
Aspasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:50   #16
hollowmirror
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 62
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Jedynym minusem pana nr 1 są sterydy, ponieważ narkotyki należą do przeszłości jak autorka napisała. Będąc dzieciakiem popełnia się wiele błędów, na tym polega dorastanie. Ja sama mam znajomych, którzy w młodości mieli z tym do czynienia w mniejszym czy większym stopniu, a uważam ich za wartościowych ludzi. Dziecko też nie powinno go skreślać, to co już nie może być szczęśliwy i ułożyć sobie życia z inną? Ciekawe czy gdyby chodziło o dziewczynę z dzieckiem, to też by leciały takie posty

I nie wierzę, że każda z was to taka świętoszka i nigdy nic złego w życiu nie zrobiła. Litości...

Zrób sobie wolne od nich (zero spotkań, telefonów, internetu) i zobacz, za którym bardziej tęsknisz.
hollowmirror jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 23:11   #17
malina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 222
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
A ja nie mogłabym być ani z jednym, ani z drugim. Odpowiedź na pytanie 'dlaczego?' jest prosta. Otóż, nie wierzę w cudowną przemianę pana nr 1, tym bardziej tak radykalną.
Narkotyki, złe towarzystwo - nawet jeśli się już w to nie bawi, stare czasy bardzo często dają o sobie znać w przyszłości.

Pan nr 2, odrzuciłby mnie totalnym brakiem entuzjazmu. Nie potrafiłabym być z kimś, kto nudzi mnie bardziej, niż ustawa przewiduje. Poza tym, nie lubię spokojnych i cichych mężczyzn.
Sama mówię dużo, jestem zakręcona jak wentylator od 'Jelcza' i osoby, z którymi nie mam o czym rozmawiać odpychają mnie już po pierwszym spotkaniu.
To samo chcialam napisac no moze tylko z jednym sie nie zgodze ze jestem jak :wentylator od 'Jelcza' Moze troche bardziej spokojna
__________________




malina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 09:38   #18
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 14:23
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 09:45   #19
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

zaden wg mnie. a dlatego ze zadnego nie kochasz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 09:55   #20
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Przecież, żaden z nich z jakichś względów Ci nie odpowiada, nie ma mowy o zauroczeniu, po prostu podoba Ci się ich adoracja. Poczekaj na trzeciego.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 10:19   #21
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Cytat:
Napisane przez Cinderella225 Pokaż wiadomość
Drugi facet - 26 letni +: przystojniak, ciemny brunecik itd. Bardzo samodzielny, sam mieszka w mieszkaniu, rodziców ma w innym mieście (chce mnie do nich zabrać w nastepnym tygodniu...), spokojny, opanowany, cichy, nieśmiały, pracowity. -: cholernie nudze się z nim , nie mam o czym z nim gadać, taki facet, który sam na nic nie wpadnie jak mu się nie powie .
Tak mi się skojarzyło z taką jedną sąsiadką. Dylemat miała podobny, tyle, że z jednym się nudziła, bo była po prostu głupia. On wykształcony, w towarzystwie błyszczał, anegdoty, dykteryjki, tu filozofia, tam coś o malarstwie modernistycznym. A ona ani me, ani be. Temat przewodni to kosmetyczka i czy kolejne różowe legginsy są jej potrzebna.
W sumie dobrze, że się rozstali, bo facet popadłby w jakąś depresję, czy coś.

Nie, że ja piję do Autorki. Absolutnie nie.
Znam podobną sytuację z podwórka, po prostu.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 10:23   #22
do sukcesu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Facet nr. 2.
do sukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 10:31   #23
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Przestań brać, co dają. Straszne jest podejście w stylu: "nie ważne jaki, byleby był i koło mnie skakał". Znajdź sobie kumpla do spędzania miło czasu, a obu facetów sobie daruj. Ja tu żadnego trudnego wyboru nie widzę.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 10:43   #24
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Jak dla mnie to na żadnym Ci tak naprawdę nie zależy...gdyby zależało, to byś się ie pytała na , którego masz wybrać..;p Nie pomożemy Ci, bo nie jesteśmy Tobą, nie znamy ani tych kolesi ani co tak naprawdę do nich czujesz;p Taka obustronna adoracja jest miła...prawda?;p Nie zaprzeczaj
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:39   #25
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

A czy oni dwaj wiedzą o sobie nawzajem?

Nie musisz wybierac między dwoma facetami, którzy tak samo ci nie odpowiadają - jest na świecie więcej mężczyzn. Zostaw ich i poszukaj trzeciego, ktory NAPRAWDĘ cię zainteresuje i w ktorym się zakochasz.

A z tego zestawienia chcialabym obronić pana nr 1 - jestem z dzielnicy, ktora cieszy sie zlą sławą i takich panów z przeszloscią znam od podstawowki. Wielu z nich ma dzieci, ma kryminalną przeszlosc, miało kiedys problem z narkotykami - a rownoczesnie są to świetni ludzie, teraz niektorzy studiują, większość z nich zawsze pracuje (chocby i w warsztatach samochodowych itd). Sama nawet kiedyś spotykałam się z takim "koksiarzem" którego pasją sa zwierzęta, zwłaszcza pająki. Wiedzą zoologiczną miał ogromną, potrafił po łacinie powiedziec nazwę każdego gatunku pająka czy węża, wiedział wszystko o ich fizjologii, o pielęgnacji, po prostu mi aż kopara opadła.
Więc nie należy oceniać po pozorach
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:54   #26
nadisko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 13
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Pierwsza moja myśl to również - poczekać na trzeciego
Ale ja już znam takie dylematy, więc nie ma tak lekko Oczywiście która kobieta nie lubi być adorowana... Wygląda na to, że z panem nr 1 masz udaną teraźniejszość, z panem nr 2 prawdopodobnie spokojną przyszłość... Skoro obaj tak się różnią od siebie i nie potrafisz z nich zrezygnować to wg mnie znaczy tylko, że potzrebujesz kogoś pośrodku, a żaden z nich do końca nie będzie Ci nigdy odpowiadał... siłą rzeczy wybierając jednego będziesz tylko po czasie żałować, że nie wybrałaś drugiego lepiej poczekać, ale tak już jest, że nikt nie lubi rezygnować z czegoś kiedy nic lepszego na horyzoncie nie ma...ale będzie
nadisko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:59   #27
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Z dwojga złego najlepiej wybrać trzecie. Więc, hmmm...może ktoś jeszcze inny?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:03   #28
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Randka w ciemno?

Pobaw się jeszcze nimi skoro ci to odpowiada a w międzyczasie szukaj pana nr 3. Tylko uważaj bo mogą się okazać psycholami albo drama queen i nie dadzą ci spokoju po zerwaniu. Zmień numer telefonu jakby co

A może pan nr 2 się rozkręci?
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:24   #29
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Wiem, że zdarzają się dresiarze, którzy są fajnymi, inteligentnymi ludźmi, z którymi można pogadać, ale sposób, w jaki Autorka opisała pana nr 1 jakoś do mnie nie przemawia.
Z dwójką to samo - rozumiem, że ktoś może być nieśmiały, ale skoro spotykają się jakiś czas, to pan nr 2 powinien już się rozkręcić na tyle, żeby mogli prowadzić interesujące dla obu stron rozmowy.
Moja rada? Trójkę, trójkę wybierz, Panie.
Albo znajdź sobie panów z kolejnymi numerkami, którzy będą Cię adorować i nie będą chcieli nic poza miłymi spotkaniami. Bo to, jak widać, całkiem Ci odpowiada.
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:07   #30
sacrilege
Raczkowanie
 
Avatar sacrilege
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 31
Dot.: Pogubiłam się... :( ...dwóch facetów i ja.

Cytat:
Napisane przez Dragonfly29 Pokaż wiadomość
Nie możesz zrezygnować, czy nie chcesz? Odpowiada Ci adoracja dwóch mężczyzn. Pochlebia Ci to, co?
tak, ukamieniuj dziewczynę za to , że ją adorują a Ciebie nie!
A niby co w tym złego?? każda z nas lubi być adorowana, a ona nikogo nie krzywdzi, nie jest w związku ani z jednym ani z drugim więc nie rozumiem tego twojego oburzenia, a może i rozumiem, pewnie jest podszyte zazdrością...tego własnie nie znoszę na tym forum, zawsze znajdzie się jakaś świętobliwa, nieskazitelna moralnie kwoka , która wygłasza swoje złote myśli...
sacrilege jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.