Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-22, 22:17   #1921
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
dokładnie

Asiu wszystko będzie tak jak sobie to zaplanowałyśmy! Trzeba myśleć pozytywnie ( aż dziwię się że to mówię ) ale tak jest. Stwierdziłam że nie ma co rozpamiętywać tego co było, bo to już przeszłość i tego się nie zmieni. Można co najwyżej wyciągnąć wnioski na przyszłość

I tego się trzymajmy Madziu, a będzie dobrze. I z takim optymistycznym akcentem, zostawiam Was Kochane. Do juterka. Śpijcie zdrowo.

AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:17   #1922
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

hej Dziewuszki

jestem w domku juz, tylko TŻ byl i nie wskakiwalam wczesniej.

Babcia jest w domu, ale czuje sie bardzo slaba, nie ma sily wstawac, ale jest dobrej mysli. Mam nadzieje ze bedzie sie poprawialo!

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dopiero z pracy dotarłam. Lało, burza z piorunami, nie szło wyjść... A poza tym myślałam że się popłaczę z bezsilności, zmęczenia i nie wiem, czego jeszcze. Mam tyle roboty, taki huk pracy, cały czerwiec mnie taki czeka, lipiec też... Ja po prostu nie mam już sił... Jestem słaba, przemęczona...
ojj Asiulko, przemeczasz sie dopiero co zaslablas w pracy a tu juz tyle pracy Ci wcisneli

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
U mnie 2kg poleciało od poniedziałku Nawet TŻ zauważył Ale w weekend chyba będę grzeszyć i to jest nieuniknione
Asiu, dzieki SB tak polecialo? ja juz prawie przeczytalam ksiazke dzis w pociagu i od poniedzialku zaczynam


Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hmm to może ja mam 34 jeden i za luźne, ale 32 już jest ok, choć mini wałki się robiąale to chyba muszą troche w każdym razie czaje sie na freyę 30, al to chybajednak bedzie za małe
30 na pewno bedzie dobra Paulinko!!

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość

A ja zarobiłam stówę i poszłam po koturny do H&M. No i kupiłam bo leżą genialnie a wygodne jak kapcie To pierwsze koturny w których dobrze wygladam.
a ja poszlam do HM i zakochalam sie tez w tych koturnach, ale byly TYLKO rozmiary 41, we wszystkich kolorach

w poniedzialek rusze znow, mam nadzieje ze je upoluje bo swietnie u Ciebie Aniu wygladaja na nozkach

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość

nuleczko wysłałam ci zaproszenie na n-k
pedze przyjac

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Marzenie

Właśnie rozmawiałam z tatą przez tel. Jest już po operacji. Ledwo mówi, bo go boli, ale wszystko jest na razie okej Tak się niesamowicie cieszę
ciesze sie Asienko ze wszystko dobrze!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:23   #1923
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
już kiedys pisałam ze zawsze się do mnie ustawiał ogon facetów, choć wcale nie nalezałam nigdy do pieknosci.
wydaje mi się , ze nalezy sie pozbyc genu desperacji. Faceci wyczuwają w kobietach cisnienie na związek, na zamązpójscie. Boją sie tego, bo mezczyźni z reguły boja się naszych marzen o domu, trójce dzieci i porodach rodzinnych :P. Nigdy nie byłam desperatką, ale widziałam kilka moich pieknych i mądrych kolezanek w tym stadium i to bywa smutne.
jest takie przysłowie- "to kobieta wybiera mezczyzne który ja wybierze." jest bardzo mądre. Tak trzeba go sobie wybrać, nieco dopomóc szcześciu, mimochodem kontrolowac sytuacje i bieg wypadków , ale to on ma zdobyc. Mi się wydaje ze wy laseczki jestescie dla tych wszystkich panów za dobre. poprostu. jak tylko się pojawi od razu ma jak pączek w masle. A figa, niech postoi , poczeka, niech poteskni, niech powalczy z jakims konkurentem , nawet wyimaginowanym...
I ja to teraz mam w zamiarze konsekwentnie realizować. Dobrze gada - dać Jej wódki.

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość

Asiu do lekarza marsz !!!
Byłam ostatnio u wielu. Miałam nawet TK głowy. Wszystko w porządku ze mną. Wyniki krwi też wzorcowe. Ja myślę, że to jednak przemęczenie i wynik małego urazu, który mi się przytrafił w poniedziałek.

Cytat:
Napisane przez magixxx Pokaż wiadomość
Musisz koniecznie pójśćdo lekarza, lepiej to zbadać
Śpij dobrze
Jak mi nie przejdzie w najbliższym czasie, to wybiorę się ponownie.
Myślę, że to pourazowy ból, ostrzegano mnie zresztą o tym.

Buziaczki Dziewczęta. Dziękuję za troskę.

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
hej Dziewuszki

jestem w domku juz, tylko TŻ byl i nie wskakiwalam wczesniej.

Babcia jest w domu, ale czuje sie bardzo slaba, nie ma sily wstawac, ale jest dobrej mysli. Mam nadzieje ze bedzie sie poprawialo!

ojj Asiulko, przemeczasz sie dopiero co zaslablas w pracy a tu juz tyle pracy Ci wcisneli
Jeszcze dam buziaczka Anulce na dobranoc.

Cieszę się, że Babcia jest w domu. Tu zawsze szybciej się zdrowieje i dochodzi do sił.

Idę odpoczywać.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:24   #1924
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
już kiedys pisałam ze zawsze się do mnie ustawiał ogon facetów, choć wcale nie nalezałam nigdy do pieknosci.
wydaje mi się , ze nalezy sie pozbyc genu desperacji. Faceci wyczuwają w kobietach cisnienie na związek, na zamązpójscie. Boją sie tego, bo mezczyźni z reguły boja się naszych marzen o domu, trójce dzieci i porodach rodzinnych :P. Nigdy nie byłam desperatką, ale widziałam kilka moich pieknych i mądrych kolezanek w tym stadium i to bywa smutne.
jest takie przysłowie- "to kobieta wybiera mezczyzne który ja wybierze." jest bardzo mądre. Tak trzeba go sobie wybrać, nieco dopomóc szcześciu, mimochodem kontrolowac sytuacje i bieg wypadków , ale to on ma zdobyc. Mi się wydaje ze wy laseczki jestescie dla tych wszystkich panów za dobre. poprostu. jak tylko się pojawi od razu ma jak pączek w masle. A figa, niech postoi , poczeka, niech poteskni, niech powalczy z jakims konkurentem , nawet wyimaginowanym...
trzeba wypróbować

Mi kolega który studiuje teraz na piątym roku powiedział, że dziewczyny na roku mają takie ciśnienie na to żeby sobie znaleźć faceta,bo to wiadomo że po studiach już trudno ( chociaż szczerze to nie wiem skąd takie założenie ) że "cześć" na uczelni mówią do niego nawet dziewczyny które widział może raz w życiu i przystawiają się jakby znali się od lat....
nie wiem dlaczego się przyjęło, że jak dziewczyna nie ma faceta albo coraz go zmienia to musi być z nią coś nie tak, a jak facet jest sam albo skacze z kwiatka na kwiatek to dobrze.....

ostatnio czytałam na - uwaga- PUDELKU że jakaś aktorka po trzydziestce znalazła sobie faceta co ma 18 lat. I od razu fala krytyki że jak to tak w ogóle można. A jak facet ma dzieczynę która mogłaby być w wieku jego córki to jest to akceptowane, ba, nawet pochwalane


powiem śpiewająco- dziwny jest ten świat
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:31   #1925
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Ale ja wciąż nie tracę nadziei. I Tobie też to radzę Sis. Kto wie co nas spotka jutro dobrego.

A tymczasem wpadłam jak śliwka w te kryształki Gabi... OMG, moja lista jest przeogromna. Nie mogę tak Braciszka naciągnąć. Jutro będę coś wykreślać najwyżej. Zresztą, jeszcze nie dokończyłam listy.

A tymczasem chyba pójdę do Edwarda.

No i trzeba się wreszcie wyspać, wypocząć. Niestety kolejny dzień mnie głowa boli i powiem Wam, że trochę mnie to zaczyna niepokoić. Bo to nie jest typowy ból głowy towarzyszący zmęczeniu, przeziębieniu, tudzież spadkowi ciśnienia. Jakiś taki dziwny ból uciskowy...
Nie trace nadziei, choć ostatnio mam inne rzeczy na głowie i nie mysle o tym za wiele

Sis, ja obstawiam stres albo uderzenie w głowę, a może trzeba by prześwietlić? Ja zawsze sie boje krwiaków

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
eee tam, ja niby przyciągam facetów proszę Cię nie rozśmieszaj mnie

Ty przyciągasz mnie

widzisz Ryśku rzeczywiście chyba mnie kochają wszyscy nawet nie muszę się o to dopominać
przyciagasz Pomyśl że do mnie nikt nie startował od 2 lat

Przyciągnęłam cię za uszy

My cię kochamy zawsze

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
już kiedys pisałam ze zawsze się do mnie ustawiał ogon facetów, choć wcale nie nalezałam nigdy do pieknosci.
wydaje mi się , ze nalezy sie pozbyc genu desperacji. Faceci wyczuwają w kobietach cisnienie na związek, na zamązpójscie. Boją sie tego, bo mezczyźni z reguły boja się naszych marzen o domu, trójce dzieci i porodach rodzinnych :P. Nigdy nie byłam desperatką, ale widziałam kilka moich pieknych i mądrych kolezanek w tym stadium i to bywa smutne.
jest takie przysłowie- "to kobieta wybiera mezczyzne który ja wybierze." jest bardzo mądre. Tak trzeba go sobie wybrać, nieco dopomóc szcześciu, mimochodem kontrolowac sytuacje i bieg wypadków , ale to on ma zdobyc. Mi się wydaje ze wy laseczki jestescie dla tych wszystkich panów za dobre. poprostu. jak tylko się pojawi od razu ma jak pączek w masle. A figa, niech postoi , poczeka, niech poteskni, niech powalczy z jakims konkurentem , nawet wyimaginowanym...
ja nie jestem zdesperowana a swoje żale wylewam jedynie tutaj, do was.
Staram sie nie przejmowac i nikomu nie mówie że mam ciśnienie na faceta Raczej zgrywam się na szczęśliwego singla i wszyscy w to wierzą. Więc tutaj żaden facet nie ma prawa wyczuć cisnienia, bo ja jeszcze nigdy żadnemu facetowi nie okazałam tego
Chodzi o to, ze do mnie naprawde nikt nie uderza, nie zaprasza na randke, nic Nawet sie nie pojawia

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
a ja poszlam do HM i zakochalam sie tez w tych koturnach, ale byly TYLKO rozmiary 41, we wszystkich kolorach

w poniedzialek rusze znow, mam nadzieje ze je upoluje bo swietnie u Ciebie Aniu wygladaja na nozkach
u mnie były wszystkie rozmiary na szczęście

Były tez takie same buty tylko na plaskiej podeszwie za 39zł tylko nie było już rozmiarów, zostały same fioletowe A chciałam sobie kupić do latania
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:31   #1926
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość


Byłam ostatnio u wielu. Miałam nawet TK głowy. Wszystko w porządku ze mną. Wyniki krwi też wzorcowe. Ja myślę, że to jednak przemęczenie i wynik małego urazu, który mi się przytrafił w poniedziałek.

co się stało

czyżbyś zapatrzyła się na jakiegoś przystojniaka i nie patrzyła pod nogi

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość


Przyciągnęłam cię za uszy

myślałam że lubisz takie zabawy


ja nie jestem zdesperowana a swoje żale wylewam jedynie tutaj, do was.
Staram sie nie przejmowac i nikomu nie mówie że mam ciśnienie na faceta Raczej zgrywam się na szczęśliwego singla i wszyscy w to wierzą. Więc tutaj żaden facet nie ma prawa wyczuć cisnienia, bo ja jeszcze nigdy żadnemu facetowi nie okazałam tego
Chodzi o to, ze do mnie naprawde nikt nie uderza, nie zaprasza na randke, nic Nawet sie nie pojawia
ja też w pewnym momecie tak miałam, zero facetów, normalnie nikt się mną nie interesował
ale zawsze tak jest że przychodzi w nieoczekiwanym momencie wtedy kiedy się tego najmniej tego spodziewamy. I właśnie to w tym wszystkim jest fajne


Asiu najkolorowszych snów


czyżbyście kusiły satynowymi koturnami z h&m w kolorze kremu, różu, zieleni i czegoś tam jeszcze powiem że fajne ale moje łydki są do nich za gruuuuuube

A właśnie, chodziła któraś z Was na callanetics albo pilates słyszałam że świetnie wyszczupla łydki. Są moją zmorą w ogóle mi nie chudną
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.

Edytowane przez mmagdaa_p
Czas edycji: 2009-05-22 o 22:33
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:32   #1927
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Asiu, ja ostatnio miałam straszne migreny, zwalałm to na ciśnienie, stres itp a okazało się, że mam taką wadę wzroku , która sie nazywa widzenie naprzemienne, że kazde z moich oczu patrzy po kilkanascie sek. przy róznicy prawie 0,75 dioptri miedzy oczyma.Powody migren i kręcenia się w głowie moga byc rózne
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 22:35   #1928
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
co się stało

czyżbyś zapatrzyła się na jakiegoś przystojniaka i nie patrzyła pod nogi



ja też w pewnym momecie tak miałam, zero facetów, normalnie nikt się mną nie interesował
ale zawsze tak jest że przychodzi w nieoczekiwanym momencie wtedy kiedy się tego najmniej tego spodziewamy. I właśnie to w tym wszystkim jest fajne
Nie, Asia zemdlała w pracy i upadajac uderzyła się jeszcze w głowę

Brzmi pocieszajaco Mam nadzieje że jak zaczne pracować, wyjde z domu to cos sie ruszy w moim zyciu

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Asiu, ja ostatnio miałam straszne migreny, zwalałm to na ciśnienie, stres itp a okazało się, że mam taką wadę wzroku , która sie nazywa widzenie naprzemienne, że kazde z moich oczu patrzy po kilkanascie sek. przy róznicy prawie 0,75 dioptri miedzy oczyma.Powody migren i kręcenia się w głowie moga byc rózne
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:38   #1929
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Asiu, ja ostatnio miałam straszne migreny, zwalałm to na ciśnienie, stres itp a okazało się, że mam taką wadę wzroku , która sie nazywa widzenie naprzemienne, że kazde z moich oczu patrzy po kilkanascie sek. przy róznicy prawie 0,75 dioptri miedzy oczyma.Powody migren i kręcenia się w głowie moga byc rózne
oj to nie ciekawie.

Ja też mam wadę wzroku i myślałam żeby sobie zrobić laserową korektę. Nie musiałabym chodzić w okularach ani w soczewkach

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Nie, Asia zemdlała w pracy i upadajac uderzyła się jeszcze w głowę

Brzmi pocieszajaco Mam nadzieje że jak zaczne pracować, wyjde z domu to cos sie ruszy w moim zyciu
oj to rzeczywiście nieprzyjemny wypadek pewnie ma guza na pół głowy


a masz już na oku jakąś pracę ja chciałabym zacząć od wakacji pracować tak już na stałe gdzieś ciekawe czy mnie przyjmą.....w końcu mam takie doświadczenie że hej
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:40   #1930
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
oj to nie ciekawie.

Ja też mam wadę wzroku i myślałam żeby sobie zrobić laserową korektę. Nie musiałabym chodzić w okularach ani w soczewkach
też chciałam, ale jak mi kolezanka opowiedziała jak to było to mi się odniechciało

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
oj to rzeczywiście nieprzyjemny wypadek pewnie ma guza na pół głowy


a masz już na oku jakąś pracę ja chciałabym zacząć od wakacji pracować tak już na stałe gdzieś ciekawe czy mnie przyjmą.....w końcu mam takie doświadczenie że hej
nie wiem czy na pół ale wiem że ma plaster

Pamiętasz ze mnie zwolnili, prawda? No i dzieki pomocy Albinka poszłam na rozmowe i dostałam prace, zaczynam od 1 czerwca
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:40   #1931
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość

ja nie jestem zdesperowana a swoje żale wylewam jedynie tutaj, do was.
Staram sie nie przejmowac i nikomu nie mówie że mam ciśnienie na faceta Raczej zgrywam się na szczęśliwego singla i wszyscy w to wierzą. Więc tutaj żaden facet nie ma prawa wyczuć cisnienia, bo ja jeszcze nigdy żadnemu facetowi nie okazałam tego
Chodzi o to, ze do mnie naprawde nikt nie uderza, nie zaprasza na randke, nic Nawet sie nie pojawia
a moze poprostu myslą że dobrze ci samej? i boja sie uderzac bo boja sie że nie maja po co ?
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 22:43   #1932
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
też chciałam, ale jak mi kolezanka opowiedziała jak to było to mi się odniechciało



nie wiem czy na pół ale wiem że ma plaster

Pamiętasz ze mnie zwolnili, prawda? No i dzieki pomocy Albinka poszłam na rozmowe i dostałam prace, zaczynam od 1 czerwca
a co oni tam takiego strasznego robią

no pamiętam dlatego się chyba pytam nie :P:. Pamiętam też, że pierwszy zasiłek który otrzymałaś jako bezrobotna wydałaś na torebkę jaka to praca opowiadaj co będziesz robiła? ile facetów z Tobą będzie pracowało ze szczegółami proszę
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:46   #1933
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
po cichutku zaglądam i mówię dzień dobry po bardzo ale to bardzo długiej nieobecności

kilka dni temu po raz pierwszy od dawien dawna zalogowałam się na wizaż (zaglądałam czasem raczej z przypadku żeby sprawdzic KWC, bez logowania) i zobaczyłam wiadomość od Asika jakież było moje zdziwienie jak okazało się że wiadomość jest z lutego! jak ten czas leci
no więc melduję że żyję i mam się dobrze i duuuużo się działo przez ten czas! tak w skrócie: spędziłam niezapomniane 2 tygodnie w Hiszpanii, wyprowadzilam sie z domu rodzinnego i mieszkam teraz z ukochanym, no i pisze z nowego lapka, niestety wspólnego i jest mi często zabierany
hej Zabciu milutko Cie znow widziec ale sie u Ciebie dzieje, w dodatku widze ze same dobrosci!!

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
bońdźiorno


ale papugi z Was- przecież ja tego w życiu nie nadrobie....uprasza się Asię o streszczenie

streszczenie też pewnie będzie liczyło kilkadziesiąt linijek
Madziaaaa!!!

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
m

mogę tylko powiedzieć że mam nowego faceta pewnie i tak zaraz mnie zlinczujecie bo jest starszy odemnie tak jak poprzedni
i ma jeszcze jedną wadę- świeżo upieczony magister, który ma z nami ćwiczenia wiem że jestem wariatką, ale jakoś nie mogłam się powstrzymać. Raz się żyje- trzeba wszystkiego spróbować
cudownie!!! mam nadzieje ze jestes z nim szczesliwa!!
Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
no to po maluchu dla każdej : piwo:
dlaczego tylko po maluchu??

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
wiecie co ostatnio uświadomiłam sobie że inni postrzegają mnie inaczej niż jest to w rzeczywistości i uświadomiła mi to moja bardzo dobra koleżanka.
ostatnio okres w moim życiu nie należał do najlepszych, czułam się nikomu niepotrzebna, wydawało mi się że jestem przydatna tylko wtedy kiedy ktoś ode mnie czegoś chce.
Nigdy nie dawałam po sobie znać że coś jest nie tak- udawałam że jest wszystko super, a potem wracałam do domu i ryczałam w poduszkę.
Rozmawiając z koleżanką na jakiś błahy temat powiedziałam jej w żarcie że nie można mieć przecież wszystkiego ( bo jej życie tak się układa że jak ma chłopaka to ma problemy w domu i odwrotnie) a ona mi wyjechała z tekstem że przecież ja mam wszystko.....
uzmysłowiłam sobie że ludzie postrzegają mnie inaczej niż jest naprawdę. Czy może udaję kogoś kim nie jestem

sama nie wiem, myślę już o tym od jakiegoś czasu i mnie to gryzie. Inni uważają że mam wszystko a jak czasami mam wrażnie że zmarnowałam 21 lat życia.

Jakoś miałam potrzebę Wam to napisać
wiesz co Madziu, mam dokladnie to samo co Ty i Asia! na zewnatrz zawsze jestem usmiechnieta, w dobrym humorze, szczesliwa i w ogole, chociaz czesto w srodku czuje sie dokladnie odwrotnie... u mnie wynika to chyba z tego, ze nie umiem rozmawiac o swoich problemach, rozterkach, watpliwosciach - wole wiec grac ze wszystko jest ok, zeby nikt sie nie pytal o nic...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:46   #1934
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
No i trzeba się wreszcie wyspać, wypocząć. Niestety kolejny dzień mnie głowa boli i powiem Wam, że trochę mnie to zaczyna niepokoić. Bo to nie jest typowy ból głowy towarzyszący zmęczeniu, przeziębieniu, tudzież spadkowi ciśnienia. Jakiś taki dziwny ból uciskowy...
Asienko, to pewnie z przemeczenia wyspij sie i wypocznij w weekend Kochana!

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość

Jeszcze dam buziaczka Anulce na dobranoc.

Cieszę się, że Babcia jest w domu. Tu zawsze szybciej się zdrowieje i dochodzi do sił.

Idę odpoczywać.


Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość

u mnie były wszystkie rozmiary na szczęście
mam nadzieje ze u mnie z poniedzialku tez dotra rozmiarki, bo bardzo chce te butki!!

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość

A właśnie, chodziła któraś z Was na callanetics albo pilates słyszałam że świetnie wyszczupla łydki. Są moją zmorą w ogóle mi nie chudną
ja na pilates nie wiem czy mi lydki schudly po nim ale cudownie sie czulam
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:46   #1935
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
a moze poprostu myslą że dobrze ci samej? i boja sie uderzac bo boja sie że nie maja po co ?

no ale jak facet mnie nie zna to skad moze wiedzieć?
Zwracam uwage meżczyzn, widze to, ale kończy sie na gapieniu, a co ja jestem malpa w ZOO?
Juz nawet zaczełam się pilnować, żeby nie robic jakiejs niedostepnej miny i nic
Widać mam cos takiego w sobie ze faceci boją sie zagadać, tak mysle bo co innego
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:49   #1936
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość

Madziaaaa!!!

wiesz co Madziu, mam dokladnie to samo co Ty i Asia! na zewnatrz zawsze jestem usmiechnieta, w dobrym humorze, szczesliwa i w ogole, chociaz czesto w srodku czuje sie dokladnie odwrotnie... u mnie wynika to chyba z tego, ze nie umiem rozmawiac o swoich problemach, rozterkach, watpliwosciach - wole wiec grac ze wszystko jest ok, zeby nikt sie nie pytal o nic...
czeeeeeeść

a myślałam że to tylko ja tak mam to znaczy że nie jestem wyjątkowa

[quote=*nulka*;12425870
ja na pilates nie wiem czy mi lydki schudly po nim ale cudownie sie czulam[/quote]


eee dla samego lepszego samopoczucia to znam inne metody

normalnie mam doła z powodu tych łydek. Trochę udało mi się schudnąć ale głównie to uda i cała góra, a łydki jakie były takie są. A chciałabym chodzić w sukienkach



zepsułam coś
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.

Edytowane przez mmagdaa_p
Czas edycji: 2009-05-22 o 22:51
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:49   #1937
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
a co oni tam takiego strasznego robią

no pamiętam dlatego się chyba pytam nie :P:. Pamiętam też, że pierwszy zasiłek który otrzymałaś jako bezrobotna wydałaś na torebkę jaka to praca opowiadaj co będziesz robiła? ile facetów z Tobą będzie pracowało ze szczegółami proszę

Opowiadała o strasznym bólu, zrobiła to tak dokładnie i drobiazgowo, że chociaz było to 2 lata temu to nadal wiem że sie boję

Napisze ci na PW szczegółowo
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:54   #1938
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
no ale jak facet mnie nie zna to skad moze wiedzieć?
Zwracam uwage meżczyzn, widze to, ale kończy sie na gapieniu, a co ja jestem malpa w ZOO?
Juz nawet zaczełam się pilnować, żeby nie robic jakiejs niedostepnej miny i nic
Widać mam cos takiego w sobie ze faceci boją sie zagadać, tak mysle bo co innego
może myślą żenie mają u Ciebie szans
w końcu nie codzienne widują takie pięknoty

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Opowiadała o strasznym bólu, zrobiła to tak dokładnie i drobiazgowo, że chociaz było to 2 lata temu to nadal wiem że sie boję


ja bym może i wytrzymała, gdybym dzięki temu mogła chodzić bez okularów niby wadę mam nie dużą ale bez szkieł się nie obędzie nie widzę dobrze rysów twarzy z odległości 2metrów a czasami warto sobie pooglądać

Napisze ci na PW szczegółowo
czekam z niecierpliwością
widzę że to coś interesującego skoro nie możesz napisać publicznie na forum

nie zapomnij załączyć numery telefonów tych facetów i zdjęć
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:54   #1939
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Brzmi pocieszajaco Mam nadzieje że jak zaczne pracować, wyjde z domu to cos sie ruszy w moim zyciu
Aniulko, na pewno!! ciezko jest poznac faceta ot tak, na ulicy czy cos w pracy, szkole, na imprezie to co innego

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
no ale jak facet mnie nie zna to skad moze wiedzieć?
Zwracam uwage meżczyzn, widze to, ale kończy sie na gapieniu, a co ja jestem malpa w ZOO?
Juz nawet zaczełam się pilnować, żeby nie robic jakiejs niedostepnej miny i nic
Widać mam cos takiego w sobie ze faceci boją sie zagadać, tak mysle bo co innego
nie wierze ze na taka laske jak Ty nie leca!!


PS. wiesz szukalam dzisiaj tych perfumek Britney, ale w SP ani w Douglasie nie bylo ZADNYCH britney jutro tu u siebie popatrze w perfumeriach, moze gdzies znajde a jak nie to bede Cie blagac o probaska, bo strasznie mnie zaintrygowalas tym zapachem
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 22:54   #1940
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Widać mam cos takiego w sobie ze faceci boją sie zagadać, tak mysle bo co innego
ot co....może musisz udac czasem istotę rozkosznie nieporadną ? Bo moze ci faceci poprostu nie umieja ci niczym zaimponowac? ( niestety takie czasy)
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:55   #1941
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
może myślą żenie mają u Ciebie szans
w końcu nie codzienne widują takie pięknoty

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------



czekam z niecierpliwością
widzę że to coś interesującego skoro nie możesz napisać publicznie na forum

nie zapomnij załączyć numery telefonów tych facetów i zdjęć
łeee, nie przesadzaj z tą pieknotą

Dziewczyny wiedzą, ale nie chcę za dużo pisać bo nigdy nie wiadomo kto czyta
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:56   #1942
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

uciekam do spania jutro prowadze całodzienna impre plenerową - brrr
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:58   #1943
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość

PS. wiesz szukalam dzisiaj tych perfumek Britney, ale w SP ani w Douglasie nie bylo ZADNYCH britney jutro tu u siebie popatrze w perfumeriach, moze gdzies znajde a jak nie to bede Cie blagac o probaska, bo strasznie mnie zaintrygowalas tym zapachem
udam, że tego nie czytałam

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
łeee, nie przesadzaj z tą pieknotą
nie przesadzam jestem obiektywna, przysięgam

mam jeszcze dwie minuty potem idę się uczyć
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:58   #1944
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Aniulko, na pewno!! ciezko jest poznac faceta ot tak, na ulicy czy cos w pracy, szkole, na imprezie to co innego



nie wierze ze na taka laske jak Ty nie leca!!


PS. wiesz szukalam dzisiaj tych perfumek Britney, ale w SP ani w Douglasie nie bylo ZADNYCH britney jutro tu u siebie popatrze w perfumeriach, moze gdzies znajde a jak nie to bede Cie blagac o probaska, bo strasznie mnie zaintrygowalas tym zapachem
no jakoś nikt nie leci

Teraz jak napisałaś to mi się przypomniałao że ich nie ma w S
Trzeba w jakiejs mniejszej perfumerii, może w Rossmannie albo SP
Jak nie znajdziesz to ja ci wyslę próbasa ja je kupiłam w ciemno i miałam farta

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
ot co....może musisz udac czasem istotę rozkosznie nieporadną ? Bo moze ci faceci poprostu nie umieja ci niczym zaimponowac? ( niestety takie czasy)
jest taka opcja
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 22:59   #1945
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
ja ich nie zdobywam
to oni zdobywają mnie
to chyba masz po mamce

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
już kiedys pisałam ze zawsze się do mnie ustawiał ogon facetów, choć wcale nie nalezałam nigdy do pieknosci.
wydaje mi się , ze nalezy sie pozbyc genu desperacji. Faceci wyczuwają w kobietach cisnienie na związek, na zamązpójscie. Boją sie tego, bo mezczyźni z reguły boja się naszych marzen o domu, trójce dzieci i porodach rodzinnych :P. Nigdy nie byłam desperatką, ale widziałam kilka moich pieknych i mądrych kolezanek w tym stadium i to bywa smutne.
jest takie przysłowie- "to kobieta wybiera mezczyzne który ja wybierze." jest bardzo mądre. Tak trzeba go sobie wybrać, nieco dopomóc szcześciu, mimochodem kontrolowac sytuacje i bieg wypadków , ale to on ma zdobyc. Mi się wydaje ze wy laseczki jestescie dla tych wszystkich panów za dobre. poprostu. jak tylko się pojawi od razu ma jak pączek w masle. A figa, niech postoi , poczeka, niech poteskni, niech powalczy z jakims konkurentem , nawet wyimaginowanym...
wiecie czasem żałuję że to tylko net i nie mozna powiedzieć co się myśli bo to troche ogranicza ale w kraku jest szansa na nadrobienie
koło mnie tez zawsze kręcili się faceci i pomimo wieku kręcą nawet młodsi
podobno jestem na to skazana i jak pisałam magi to czasem irytuje.....niestety, bo nie zawsze zyczysz sobie byc obiektem zaiteresowania każdego, komu się cos zdaje
Też nie należę do żadnych piękności i nie należałam, ale uważam całkiem obiektywnie, że mam w sobie to coś co przyciąga facetów. Nie umiem tego nazwać ale mam tego świadomość. Może to sposób bycia, feromony nie wiem. Choc z drugiej strony pierwsze wrażenie robię bardzo mylne- bez kija nie podchodź albo najlepiej wcale. Ale zawsze byłam wybierana do czegos, przez kogos jako jedna z wielu, ta jedyna. Nie wiem w czym tkwi sekret, pewnie nikt tego nie wie. To się ma i już.
I zgadzam sie z tym, że to kobieta wybiera mężczyzne który ją wybierze, bo jesli ja sobie czegoś nie zyczę to nie ma bata, a jak chcę to mam
a może to właśnie ten sekret

zbieram się spać u mnie znów leje udało mi się ze spacerem .......
dobranoc gadułki
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 23:02   #1946
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
uciekam do spania jutro prowadze całodzienna impre plenerową - brrr
ale fajnie

ale zaraz zaraz, coś się nie zgadza ja nie dostałam żadnego zaproszenia

zapomnieliście o gościu honorowym

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
to chyba masz po mamce
niedaleko pada jabłko od jabłoni
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 23:02   #1947
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
no jakoś nikt nie leci

Teraz jak napisałaś to mi się przypomniałao że ich nie ma w S
Trzeba w jakiejs mniejszej perfumerii, może w Rossmannie albo SP
Jak nie znajdziesz to ja ci wyslę próbasa ja je kupiłam w ciemno i miałam farta



jest taka opcja
po prostu nie trafiasz na tych co trzeba - zobaczysz ze sie to zmieni, jestem tego pewna!!! wygladasz rewelacyjnie, masz super charakterek - moze Madzia ma racje ze faceci nie wiedza jak Cie "podejsc"

ja jestem gotowa je kupic w tej promo na Tru, bo po Twoim opisie pragne ich na lato!! w SP nie bylo, ale jutro zajrze do Rossmanna i do jakichs malych perfumeryjek u siebie - jak nie znajde to zglosze sie do Ciebie
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 23:06   #1948
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Madzia do nauki

Tylko nie znikaj już, widze cię tu jutro na watku nauczoną

Ja zmykam coś poogladać

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
po prostu nie trafiasz na tych co trzeba - zobaczysz ze sie to zmieni, jestem tego pewna!!! wygladasz rewelacyjnie, masz super charakterek - moze Madzia ma racje ze faceci nie wiedza jak Cie "podejsc"

ja jestem gotowa je kupic w tej promo na Tru, bo po Twoim opisie pragne ich na lato!! w SP nie bylo, ale jutro zajrze do Rossmanna i do jakichs malych perfumeryjek u siebie - jak nie znajde to zglosze sie do Ciebie



Mnie zaintrygowały po przeczytaniu opinii na KWC i szukałam ich wtedy żeby poniuchac i właśnie nie znalazła i nagle trafiłam na all za 60zł Kliknęłam w ciemno i nie żałuję
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 23:07   #1949
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

dobry żarcik Rysiu ja nie wiem czy się nauczę tego w ogóle mam jeszcze dwa dni


powiedzcie mi coś więcej o tych perfumach do czego podobne mam ochotę na jakieś
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 23:14   #1950
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. XV

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
dobry żarcik Rysiu ja nie wiem czy się nauczę tego w ogóle mam jeszcze dwa dni


powiedzcie mi coś więcej o tych perfumach do czego podobne mam ochotę na jakieś

ja nie żartuję

A lubisz słodkości? Bo ten jest owocowo słodki, goracy, lepki, malinowo-sliwkowy
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.