PM 2018 cz.8 - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-26, 20:39   #3901
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: PM 2018 cz.8

Dziewczyny dopiero Was nadrobiłam. Tyle tematów poruszylyscie:
- odnośnie straconej pracy - nie martw się, na pewno znajdziesz nową prędzej czy pozniej. Pomysł z ciążą - no comment
- zaproszenia ciemne - super pomysł, choć te złote tez mi się podobają
- tren - widziałam na ślubach i zawsze się brudzą zamiatając podłogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 20:56   #3902
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez broadwaydream Pokaż wiadomość
Obstawiam, że jak sniezno biała to może być widać, ale wątpię by ktoś się przyglądał takim szczegółom, bez przesady musiałby być bardzo upierdliwy. Ja z tym akurat problemu nie będę mieć bo mam kolor cappucino.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Czyli w kolorze brudu
Kurczę Nie wiem bo powiedzmy że będzie padało i w kościele będzie mokro a tylko w kościele chciałam rozłożyć tren. Byłam do niego przekonana a teraz mam zagwozdke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 21:10   #3903
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.8

Ja biorę z trenem bo mi się mega podobają suknie z trenem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 21:13   #3904
nikkus
Zadomowienie
 
Avatar nikkus
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 435
Dot.: PM 2018 cz.8

Dziewczyny Tż kupił dziś takie koszyki. Mały jest idealny na owoce ale kompletnie nie mam pomysłu co można trzymać w tym większym. Macie jakiś pomysł?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20171026_200623.jpg (67,4 KB, 47 załadowań)
__________________
Razem 18.02.2010
Zaręczeni 19.02.2016
Nasz dzień 18.08.2018
nikkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 21:19   #3905
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Dziewczyny Tż kupił dziś takie koszyki. Mały jest idealny na owoce ale kompletnie nie mam pomysłu co można trzymać w tym większym. Macie jakiś pomysł?
Mam bardzo podobny, ale czarny, trzymam w nim cottonballsy. Śliczne są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 21:20   #3906
nikkus
Zadomowienie
 
Avatar nikkus
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 435
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobny, ale czarny, trzymam w nim cottonballsy. Śliczne są

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na to bym nie wpadła ale super pomysł!
__________________
Razem 18.02.2010
Zaręczeni 19.02.2016
Nasz dzień 18.08.2018
nikkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 21:20   #3907
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez nikkus Pokaż wiadomość
Dziewczyny Tż kupił dziś takie koszyki. Mały jest idealny na owoce ale kompletnie nie mam pomysłu co można trzymać w tym większym. Macie jakiś pomysł?
W biedronce chyba?

Ja chciałam z tej serii świecznik bo mam prawie ze identyczne lampy w sypialni jak te Ale nie było czarnych już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-26, 21:59   #3908
nikkus
Zadomowienie
 
Avatar nikkus
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 435
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
W biedronce chyba?

Ja chciałam z tej serii świecznik bo mam prawie ze identyczne lampy w sypialni jak te Ale nie było czarnych już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Ale tu dziś cisza...
__________________
Razem 18.02.2010
Zaręczeni 19.02.2016
Nasz dzień 18.08.2018
nikkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 22:17   #3909
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: PM 2018 cz.8

Cisza tez czasem musi być

Staram się czytać na bieżąco, ale nie zawsze udaje mi się wbić w temat

Co do ciemnych zaproszeń - mnie się podobają Ale wiadomo, starsze pokolenie zapyta, czy to ślub czy Sylwester.
Kiedyś tak było, jak ślub to motywy obrączek, gołąbkow i serc.

Co do pracy - strasznie mi przykro Gdybym była w takiej sytuacji, tez bardzo bym się martwiła. Szukanie nowego zatrudnienia to stres i duża rewolucja, a nie wszędzie da się znaleźć coś sensownego.
Trzymam mocno kciuki, żeby się wszystko dobrze ułożyło i jeszcze wyszło na lepsze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-26, 23:19   #3910
Aveen
Rozeznanie
 
Avatar Aveen
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 662
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Kiomo, kupilam je na zalando

Wspolczuje wam organizowania wesela na odleglosc, to strasznie skomplikowane :|

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie jest tak zle....dajemy rade. Choc ja raczej jestem perfekcjonistka w niedawaniu rady.... taka Bridget Jones wsrod Panien Mlodych ze mnie.


Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość

Ja na obcasie nie kupuję zwłaszcza na zimę Zawsze mam przed oczami jak koncertowo wy&%#$$##lam się na śliskim chodniku Ja się w płaskich potrafię wywalić
Czemu mnie to wcale nie dziwi

Cytat:
Napisane przez sunshine_25 Pokaż wiadomość
Na szczescie my w UK (chyba!) nie musimy robic poradni, jedynie kurs.
Zapisalismy sie wlasnie na kurs w listopadzie. 1 dzien, sobota, od 8.30-4.30 i po sprawie





Na pewno znajdziesz sukienke w grudniu Ja kupilam w zeszlym roku w maju przy okazji jak bylismy w Polsce na komunii i bede przymierzac tydzien przed slubem.
Ja nawet nie szukalam sukienki w UK, w ogole mi sie nie podobaja, czasem przechodze kolo salonow i moda jak w Polsce 15 lat temu Moze tylko to moje wrazenie z witryn, do srodka salonow w UK nigdy nie wchodzilam bo wlasnie te wystawy nie zachecaja...

Jak wezmiesz cywilny u siebie to i tak bedziesz musiala go zarejestrowac w Polskim USC chyba.

Tak, na wyspach nie trzeba poradni robic a kursy przedmalzenskie prowadzi organizacja zewnetrzna, proboszcz tylko podpisuje taki papierek, wiec calkiem wporzadku.

Sunshine dzieki za pocieszenie z ta sukienka moze sie uda znalezc te jedna jedyna w tydzien. Co do sukienek na wyspach to nie do konca sie zgodze, chociaz podkreslam ja moge sie tylko wypowiedziec na temat Irlandii, nie znam realii angielskich. Jak patrzylam po weselach tutaj to wiekszosc moich kolezanek mialy piekne sukienki takie szykowne koronkowe (wiadomo nie kazdego gust). Ale to duzo zalezy od salonu i ceny jaka chcesz zaplacic, bo generalnie ponizej 1,5-2 tys funtow tutaj to maszkarady, a w Polsce te same sukienki ktore kosztuja tutaj 1.5-2 tys funtow mozna kupic za 3- max 5 tys zlotych co jest wielkim atutem. Pamietam ktoras tutaj wspominala ze na Ukrainie jeszcze taniej.

Co do slubu cywilnego, tak wiem, ze bede musiala go zarejestrowac w PL. Ale mam nadzieje to zrobic przed slubem koscielnym. Plus tutaj tylko musze zlozyc dlugi akt urodzenia po angielsku i paszport i prawie od reki nam dadza slub. A w Polsce musielibysmy zalatwiac do tego tlumacza bo TZ nie mowi po polsku, plus on by potrzebowal oswiadczenia o mozliwosci zawarcia zwiazku malzenskiego, plus musielibysmy to umiejscowic tutaj co kosztuje drozej niz umiejscowienie naszego slubu stad w PL. Plus boje sie ze za jedym razem bysmy wszystkiego w PL nie zalatwili.





Manami jeszcze raz wspolczuje tej poradnii i tej nawiedzonej kobiety. Czego sie nie robi dla milosci.

Edytowane przez Aveen
Czas edycji: 2017-10-26 o 23:21
Aveen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 05:06   #3911
poziomkowa91
Wtajemniczenie
 
Avatar poziomkowa91
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 544
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
Kurczę Nie wiem bo powiedzmy że będzie padało i w kościele będzie mokro a tylko w kościele chciałam rozłożyć tren. Byłam do niego przekonana a teraz mam zagwozdke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też o tym myslałam i się zastanawiałam ale tren mi tak bardzo się podoba że nie wyobrażam sobie bez niego.
Jak się pobrudzi to trudno, jak będzie później to widać na tleczystej sukni to też trudno - przeżyje

Nie wiem za to co z welonem - czy brać katedralny czy nie.
Mam niby krótki który kupiłam z suknią i idealnie do niej pasuje ale nie chce go.
__________________

"Dotąd dwoje, choć jeszcze nie jedno.
Odtąd jedno, choć nadal dwoje"
A&P
poziomkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 06:11   #3912
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: PM 2018 cz.8

Miałam zły sen ślubny. Prsyszlam już do Ołtarza i idziemy na zachrtstie z dowodami podpisac dokumenty a ja nie Mam dowodu, nie Mamy żadnych dokumentów, brak opłat z usc, aktów chrztu nic. I babka mówi że mamy 82h na dowiezienie tych dokumentów. Tak się bałam, że nie będzie ślubu. Goście w kościele a my nie wiemy czy dziś wypali. Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 06:28   #3913
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.8

Jest po 7 i kurier właśnie przywiózł mi próbki nie musiałam długo czekać. Wrzucę później foty jak będzie lepsze światło. Jakość papieru jest REWELACYJNA zresztą tak samo jak wykonanie. Najlepsza pod względem jakości zaproszenia jakie zamawiałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 06:37   #3914
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.8

Aaa a ja wam zapomnialam napisac ze jeszcze lepsze smaczki sa w ulotkach ktore dostalam od tej pani, "fakty" o tabletkach anty sa powalajace kłamstwo na kłamstwie a Bożu chyba mowil zeby nie klamac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 06:58   #3915
patisonowa
Wtajemniczenie
 
Avatar patisonowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 207
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Aaa a ja wam zapomnialam napisac ze jeszcze lepsze smaczki sa w ulotkach ktore dostalam od tej pani, "fakty" o tabletkach anty sa powalajace kłamstwo na kłamstwie a Bożu chyba mowil zeby nie klamac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaraźliwa bezpłodność?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisonowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 07:10   #3916
mnicpon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 158
Dot.: PM 2018 cz.8

Kurcze, faktycznie z tym trenem moze byc problem, a ja mam taki dlugi 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnicpon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 07:39   #3917
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz.8

Witam się z Wami w ten deszczowy poranek Wychodziliśmy z domu i każdy z nas po kolei "Pada?" "Pada?" "Co to deszcz?" Nic nie mówili o tym w pogodzie rano i byliśmy w szoku

Młody dziś jedzie do teatru i to jego pierwszy wyjazd z nową klasą, więc pytam go, czy pamięta, jak się zachowuje w teatrze. "Tak, trzeba być cierpliwym, a nie wrzeszczeć na cały teatr KAJ SOM CI LUDZIE??!!, tylko spokojnie poczekac, aż wyjdą i zagrają".
No mniej więcej o to chodzi

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Ja mierzyłam suknię z pięknym trenem, z ułożonym w trójkąt motywem koronki, wygląda to pięknie, ale ja rezygnuję. Ani trochę mi się nie podoba podpinanie tego, a w zamian za długi tren wezmę długi welon. Mierzyłam krótkie i wyglądam w nich jak Maryja w jasełkach, nie pasują mi w ogóle.
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 07:45   #3918
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018 cz.8

Matki z dziećmi w teatrze to dla mnie temat rzeka. Tyle już przypadków widziałam, czasem aż trudno uwierzyć że to prawda. Ostatnio widzę, jak baba w połowie godzinnego (!) spektaklu paraduje pochylona z tynkiem wypietym przez cały pierwszy rząd, dochodzi do środka, ciągle z tym tylkiem odstawionym (który zaslanial co najmniej dwójce dzieci scenę) wyciąga ze swojej torebki pudełko z kanapkami, rozfoliowuje i daje dziecku po czym wraca tym samym sposobem i ścieżka. Serio?! Godzinny spektakl, pierwszy rząd i TRZEBA dziecko nakarmić bo umrze z głodu?
Z resztą takich obserwacji mam na pęczki. Najgorzej że normalne dzieci i normalni rodzice na tym tracą bo tamci są zawsze niesamowicie ekspansywni.
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 07:48   #3919
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez patisonowa Pokaż wiadomość
Zaraźliwa bezpłodność?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pozniej wam wrzuce smaczki, dla zarysu powiem ze wg nich prawie 9 na 100 kobiet rocznie zachodzj w ciaze biorac poprawnie tabletki any, rzekomo nie sa tak skuteczne jak npr albo ze u 80% (dokladnie wam powiem ile jak zajrze w ulotke bo nie pamietam) kobiet biorac tabletki ma normalnie owulacje i zachodzi w ciaze tylko zarodek nie moze sie zagniezdzic wiec dziecko umiera, i tak co miesiac, dlatego to tabletka wczesnoporonna.. Nie zartuje niestety. Moge wam wrzucic fotki tego cudu.
Cytat:
Napisane przez mnicpon Pokaż wiadomość
Kurcze, faktycznie z tym trenem moze byc problem, a ja mam taki dlugi 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mam tren, ale jak sie go podpina to w ogole nie widac bo uklada sie w falbany, mam nadzieje ze nie bedzie brudu widac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-27, 07:50   #3920
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz.8

To u nas dzieci mają zakaz zabierania jedzenia, żeby nikomu nie przyszło do głowy zajadać sznitki z pasztetem

Niestety jak rodzice wychowają, tak potem zachowują się kolejni dorośli. My ostatnio byliśmy w zakonie, był dostępny do zwiedzania, ale wszędzie znaki, czego nie wolno. Np. używać w środku lamp błyskowych (a myślałam, że mnie oślepi, jak jacyś ludzie zaczęli walić fotki) i na terenie całego ogrodzonego zakonu nie palić. Facet ok.50tki pod samymi drzwiami stał i jarał
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 07:56   #3921
mnicpon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 158
Dot.: PM 2018 cz.8

Eh przed chwila sama pocieszalam a tu okazuje sie ze tez problemy w dodatku przed slubem chyba jakos bardziej wszystko mnie stresuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnicpon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 07:59   #3922
girlandzia
:)
 
Avatar girlandzia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 939
Dot.: PM 2018 cz.8

Jak siedzę w kinie i słyszę jak ktoś otwiera paczkę z chipsami i później szeleści tym opakowaniem to coś mnie trafia😤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Pozniej wam wrzuce smaczki, dla zarysu powiem ze wg nich prawie 9 na 100 kobiet rocznie zachodzj w ciaze biorac poprawnie tabletki any, rzekomo nie sa tak skuteczne jak npr albo ze u 80% (dokladnie wam powiem ile jak zajrze w ulotke bo nie pamietam) kobiet biorac tabletki ma normalnie owulacje i zachodzi w ciaze tylko zarodek nie moze sie zagniezdzic wiec dziecko umiera, i tak co miesiac, dlatego to tabletka wczesnoporonna.. Nie zartuje niestety. Moge wam wrzucic fotki tego cudu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co za głupoty!! Mam nadzieję, że trafię na normalną poradnie bo z moim charakterem to znając życie powiem babie co o tym myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
girlandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 08:50   #3923
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez poziomkowa91 Pokaż wiadomość
Też o tym myslałam i się zastanawiałam ale tren mi tak bardzo się podoba że nie wyobrażam sobie bez niego.
Jak się pobrudzi to trudno, jak będzie później to widać na tleczystej sukni to też trudno - przeżyje

Nie wiem za to co z welonem - czy brać katedralny czy nie.
Mam niby krótki który kupiłam z suknią i idealnie do niej pasuje ale nie chce go.
Ja na pewno kupię suknię bez trenu- mnie się nie podoba. Myślałam nad welonem, ale jak go przymierzyłam to się w nim nie widzę totalnie. Także raczej welonu też nie będę miała

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Aaa a ja wam zapomnialam napisac ze jeszcze lepsze smaczki sa w ulotkach ktore dostalam od tej pani, "fakty" o tabletkach anty sa powalajace kłamstwo na kłamstwie a Bożu chyba mowil zeby nie klamac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale trafiłaś... Współczuję... Ale jedno spotkanie już za wami, wiecie czego się spodziewać na drugim także trzeba zacisnąć zęby
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 08:55   #3924
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Pozniej wam wrzuce smaczki, dla zarysu powiem ze wg nich prawie 9 na 100 kobiet rocznie zachodzj w ciaze biorac poprawnie tabletki any, rzekomo nie sa tak skuteczne jak npr albo ze u 80% (dokladnie wam powiem ile jak zajrze w ulotke bo nie pamietam) kobiet biorac tabletki ma normalnie owulacje i zachodzi w ciaze tylko zarodek nie moze sie zagniezdzic wiec dziecko umiera, i tak co miesiac, dlatego to tabletka wczesnoporonna.. Nie zartuje niestety. Moge wam wrzucic fotki tego cudu.

Tez mam tren, ale jak sie go podpina to w ogole nie widac bo uklada sie w falbany, mam nadzieje ze nie bedzie brudu widac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
:brzyda l:

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Ja to mam nadzieję, że uda mi się jak moim siostrom kilka lat temu. Pojechały do pani, pani im coś przesłała na maila i podpisała.
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 09:00   #3925
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość
To u nas dzieci mają zakaz zabierania jedzenia, żeby nikomu nie przyszło do głowy zajadać sznitki z pasztetem

Niestety jak rodzice wychowają, tak potem zachowują się kolejni dorośli. My ostatnio byliśmy w zakonie, był dostępny do zwiedzania, ale wszędzie znaki, czego nie wolno. Np. używać w środku lamp błyskowych (a myślałam, że mnie oślepi, jak jacyś ludzie zaczęli walić fotki) i na terenie całego ogrodzonego zakonu nie palić. Facet ok.50tki pod samymi drzwiami stał i jarał
To prawda, dorosły wychowuje dziecko tak jak był wychowywany. Jeśli wchodzi do mnie do pracy dorosły i nic się nie odezwie, nawet jak ja powiem "dzień dobry", to ten nic, to skąd dziecko ma wiedzieć, że jak się gdzieś wchodzi to się mówi "dzień dobry", a jak się "wychodzi to są takie słowa jak "do widzenia"? To rodzic uczy takich podstaw... Już nie mówię jak po prostu rodzic sobie stoi i ze mną gada, a dziecko w tym czasie wszystko rozwala, leje wodę z pojemnika, a ten mu nawet uwagi nie zwróci....
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 09:04   #3926
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: PM 2018 cz.8

Nie planowałam sukni z trenem. Ale mój model go ma i pięknie to wygląda Po podpięciu slicznie się chowa i zostawiam go, będzie do kościoła i na sesję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 09:08   #3927
KinderCountry
Zakorzenienie
 
Avatar KinderCountry
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 3 081
Dot.: PM 2018 cz.8

Ja przymierzałam z trenem i właściciel tam podszedł i mówię, że bardzo ładny, a on "A co, planuje pani jakąś super sesję, że chce pani tren?"
KinderCountry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 09:19   #3928
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Jak siedzę w kinie i słyszę jak ktoś otwiera paczkę z chipsami i później szeleści tym opakowaniem to coś mnie trafia😤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------



Co za głupoty!! Mam nadzieję, że trafię na normalną poradnie bo z moim charakterem to znając życie powiem babie co o tym myślę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja staram się nie szeleścic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 09:31   #3929
sunshine_25
Rozeznanie
 
Avatar sunshine_25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Kent, UK
Wiadomości: 679
Dot.: PM 2018 cz.8

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
A ja zastanawiam się nad trenem. Z jednej strony chce bardzo i zamówiłam z Ale do marca muszę się zdecydować. Zastanawiam się czy nie pobrudzi się i jak się go podepnie to czy nie będzie widać brudu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez KinderCountry Pokaż wiadomość

Ja mierzyłam suknię z pięknym trenem, z ułożonym w trójkąt motywem koronki, wygląda to pięknie, ale ja rezygnuję. Ani trochę mi się nie podoba podpinanie tego, a w zamian za długi tren wezmę długi welon. Mierzyłam krótkie i wyglądam w nich jak Maryja w jasełkach, nie pasują mi w ogóle.
Suknia ktora kupilam ma tren ale w Madonnie powiedzieli ze mozna go usunac, i chce jeszcze wyciac warstwe tiulu bo wg mnie dol sukni jest troche za szeroki, ma za duzo warstw. Dodali cene zmiany tej spodnicy do ceny sukni.

Ale teraz juz nie wiem czy chce ten tren usuwac czy nie. Mega mi sie podoba na zdjeciach jak jest rozlozony i na wejscie do kosciola ale nie wiem czy jak go podepne to nie zrobi mi sie dupa jak u kaczki

Moze poprostu lepiej kupic dlugi welon? W Madonnie zwykly, prosty welon 2,5m maja za 250zl. Moze to lepsze zamiast trenu?
__________________
01.01.2009
22.12.2016
23.06.2018
sunshine_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-27, 09:43   #3930
misia_29
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 765
Dot.: PM 2018 cz.8

Dziewczyny czy poradnia rodzinna jest ważna bezterminowo? Czy to zależy od regionu? I ile mniej więcej to kosztuje?
misia_29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-14 12:38:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.